Koks yra geriausias „Cloud IDE“ 2020 m.? Čia yra 8 iš geriausių variantų

Tradiciškai kūrėjams buvo įprasta kurti kodą naudojant jūsų kasdienius teksto redaktorius. Terminaliniai teksto redaktoriai, tokie kaip VIM ir Emacs (taip pat ir GUI pagrįsti teksto redaktoriai, tokie kaip SublimeText), nuo vietinio kompiuterio iki serverio, vis dar yra daugelio kūrėjų pasirinkimai. Tačiau dėl augančio debesų paslaugų populiarumo tai lemia debesų IDE kilimas. Šiame įraše apžvelgiame populiariausius ir funkcionaliausius šių dienų variantus bei stengiamės rasti geriausią debesies IDE 2020 m.


Bet pirmiausia, kuo IDE skiriasi nuo teksto rengyklės? Be patobulintų teksto rengyklės funkcijų, tokių kaip sintaksės paryškinimas, reikšmingiausias skirtumas yra tas, kad IDE leidžia sudaryti ir paleisti kodą, kurį rašote. Be to, kai kurie IDE turi pažangias funkcijas, tokias kaip derinimo. Geriausios IDE suteikia „vieno langelio“ sprendimą visiems jūsų plėtros poreikiams – su papildomomis privilegijomis, tokiomis kaip versijos valdymas ir nuolatinė integracija.

Geriausias debesies IDE

Čia yra visas sąrašas:

 1. „CodePen“ Nr.
 2. JSFiddle #
 3. „Microsoft Azure“ nešiojamieji kompiuteriai #
 4. Stebimas Nr.
 5. Atsakymo numeris #
 6. Codenvy #
 7. „Google Cloud Shell“ Nr.
 8. „Codeanywhere“ Nr.

1. „CodePen“

„codepen“ debesies IDE

„CodePen“ yra debesies pagrindu sukurta HTML, CSS ir „JavaScript“ redaktorė, leidžianti pateikti fragmentus realiuoju laiku ir tada dalintis jais su kitais. Pagrindinis „CodePen“ tikslas yra suteikti galimybę kūrėjams sukurti savo priekinio darbo demonstracines versijas.

„CodePen“ demonstracinė versija„CodePen“ demonstracinė versija

„CodePen“ demonstracinėje versijoje galite naudoti stilių lenteles ir scenarijus, priglobtus išorėje. Be to, „CodePen“ suteikia prieigą prie „Java“ konsolės, kad būtų galima derinti kodą, jei kuriate elementą platformoje.

„CodePen“ demonstracines versijas taip pat galima įterpti į jūsų svetainę. Įterptuose rašikliuose yra kodo peržiūros, todėl jie yra idealūs techniniams rašytojams, kuriant mokymo programas, skirtas priekinėms technologijoms..

„CodePen“ leidžia paversti kitų kūrėjų darbais ir jais remtis. Pateikiami įvairūs jūsų kodo vaizdai, tačiau kai kurie jų pasiekiami tik pro versiją, pradedant nuo 8 USD / mėn., per metus išrašoma sąskaita.

Nors „CodePen“ stiprybė yra rašiklių kūrimas ir dalijimasis, jis pristatė Projektai 2017 m., kurie leidžia svetainėje sukurti ištisus priekinius projektus, paverčiant jį visišku IDE.

2. JSFiddle

„jsfiddle“ - debesies IDE, skirtas JS

„JSFiddle“ yra ankstyva IDE, atsiradusi kaip kodo žaidimų aikštelė, daranti įtaką daugeliui kitų konkurentų šiandien. Tai leidžia jums sukurti priekinius elementus ir leisti juos naudoti naršyklėje.

„JSFiddle“ demonstracinė versija„JSFiddle“ demonstracinė versija

Jūs galite paversti kitų darbus ir jais remtis, be to, kad įdėsite savo darbus į išorines svetaines. „JSFiddle“ yra supaprastinta „CodePen“ versija tiems, kurie nori dirbti su paprastesne kodų rengykle, tačiau vis dar turi kompiliavimo galimybių.

3. „Microsoft Azure“ nešiojamieji kompiuteriai

azure - geriausias „Microsoft“ debesies IDE

„Microsoft Azure“ nešiojamieji kompiuteriai yra visas „Microsoft“ pateiktas sprendimas, galintis valdyti projektus, sukurtus per „Jupyter“ užrašų knygelės. Pirmiausia turite prisijungti prie savo „Microsoft“ paskyros ir pasirinkti planą. Galimas nemokamas pakopos planas. Jūsų projektai gali būti paremti „Python 2“, „Python 3“, R arba F #..

Tuomet galite inicijuoti tuščią projekto saugyklą naudodami žymėjimo failą „README“.

Sukurkite projektą AzureSukurkite projektą Azure

Sukūrę saugyklą, galite pereiti prie užrašų knygelių kūrimo ir darbo su jais.

„Jupyter“ užrašų knygelė „Azure“„Jupyter“ užrašinė „Azure“

Azure taip pat leidžia paleisti terminalą projekto vietoje. Terminale galite paleisti „Unix“ komandas, taip pat suteikti galimybę per terminą suderinti „Python“ kodą.

„Azure“ terminalas„Azure“ terminalas

„Azure“ taip pat leidžia bendrinti projektą su bendradarbiais. Mokymai, kuriuos „Microsoft“ sukūrė „Azure“ nešiojamiesiems kompiuteriams, taip pat yra platformos projektų pavidalu. Pvz., Čia yra projektas apie pasiekti duomenis iš šių nešiojamųjų kompiuterių.

4. Stebimas

stebimashq

„Jupyter“ yra atsakingas už Python populiarumą debesyje, tačiau jis taip pat įkvėpė „Observable“ kūrėjus sukurti panašų „JavaScript“ sprendimą..

Stebimos užrašų knygelės yra „JavaScript“ debesies užrašų knygelės, kuriose gali būti scenarijų derinys ir „Markdown“. Pagrindinis „Stebimų“ tikslas yra dalintis „JavaScript“ pagrįstais grafikais per debesį.

Galite patikrinti „Stebimosios“ funkcijas nesukurdami paskyros per demonstracinis užrašų knygutė.

Stebimas demonstracinis filmasStebimas demonstracinis filmas

Sukūrę paskyrą galėsite išsaugoti visus nešiojamojo kompiuterio pakeitimus ir pasidalyti rezultatais su kitais.

Dabar pereikime prie šiek tiek išsamesnių sprendimų, galinčių rasti kitas geriausias debesies IDE platformas.

5. Repl.it

repl.it

„Repl.it“ idėja yra leisti jums sutelkti dėmesį į kodavimą, leidžiant platformai pasirūpinti aplinkos kūrimu.

Baigę registraciją, paspaudimu galite sukurti aplinką. Galima pasirinkti iš daugybės kalbų. Šioje demonstracijoje leiskite mums eiti į priekį su Python’u.

Kai pasirenkate aplinką, atidarytas langas padalijamas į tris stulpelius – failų sistemą, teksto rengyklę ir terminalo vertėją. Galite pakeisti jų dydį, kad sutelktumėte dėmesį į tą projekto dalį, į kurią koncentruojatės.

Repl.it aplinkaRepl.it aplinka

Kairiajame meniu taip pat galite pasirinkti paketus, su kuriais norėtumėte dirbti dabartiniame projekte. Repl.it yra net kelių žaidėjų parinktis, kuri daro ją naudingą bendradarbiavimui! Aktyvavę jį, galite sukurti URL su potencialiu bendradarbiu, kad galėtumėte prisidėti prie projekto arba realiuoju laiku peržiūrėti jo būseną..

Repl.it BendradarbiavimasRepl.it bendradarbiavimas

6. Codenvy

kodencija

„Codenvy“ yra dar viena debesimi paremta IDE, leidžianti sukonfigūruoti kūrimo aplinką, įrašyti kodą platformoje ir tada jį vykdyti. Šioje demonstracijoje leiskite sukurti PHP pagrįstą aplinką.

„Codenvy“ kūrimo aplinka debesyje vadinama darbo vieta. Po registracijos pirmiausia turite sukurti darbo vietą su iš anksto apibrėžtu krūvu. Grupėse yra populiarios programavimo kalbos, tokios kaip PHP, Python, Go ir Rails, turinčios 3 GB RAM laisvojoje pakopoje. Komandos, kuriose yra ne daugiau kaip trys kūrėjai, taip pat gali naudotis nemokamu planu.

Sukurkite „Codenvy“ darbo vietąSukurkite „Codenvy“ darbo vietą

Sukūrę darbo vietą, jos funkcijos yra panašios į „Repl.it“. Jūsų darbo sritis yra padalinta į failų tvarkymą, teksto rengyklę ir terminalą. Skirtingai nei „Repl.it“, jūs galite naudoti „Unix“ komandas terminale, o ne tik „Python“ vertėją, norėdami suderinti savo kodą.

Pavyzdinis PHP projektas apie „Codenvy“PHP projekto pavyzdys Codenvy mieste

„Codenvy“ taip pat leidžia importuoti projektą iš „GitHub“ arba klonuoti saugyklą iš tolimos vietos. Be to, „Codenvy“ taip pat leidžia dalytis savo projektu su bendradarbiais realiuoju laiku.

7. „Google Cloud Shell“

debes.google

„Google Cloud Shell“ yra terminalas debesyje, kurį galite paleisti naudodami naršyklę. „Cloud Shell“ iš anksto įdiegta su įvairiomis populiariomis bibliotekomis ir paslaugomis, tokiomis kaip „Docker“, „Python“, „Git“ ir „VIM“. Tai suteikia 5 GB saugyklos vietos jūsų namų kataloge.

„Google Cloud Shell“ yra pilnas sprendimas kūrėjui, neturinčiam vietinės plėtros aplinkos. Jei naudojate „Chromebook“, ši parinktis turėtų patenkinti didžiąją dalį jūsų plėtros poreikių.

„Google Cloud Shell“ terminalas„Google Cloud Shell“ terminalas

„Google Cloud Shell“ taip pat teikia GUI pagrįstą teksto rengyklę, jei jums nepatinka tokie terminalo teksto redaktoriai kaip VIM ir „Emacs“. Norėdami suaktyvinti teksto rengyklę failų sistemos peržiūros priemonėje, naudokite redagavimo piktogramą, esančią terminalo viršuje, dešinėje.

„Google Cloud Shell“ GUI teksto rengyklė„Google Cloud Shell“ GUI teksto rengyklė

Nors naudodami „Git“ galite sinchronizuoti failus terminale, turite galimybę nusiųsti ir atsisiųsti failus per failų sistemą, rodomą kairėje. Be to, vieša beta versija leidžia jums sukurti apvalkalą iš doko atvaizdo.

Apskritai atrodo, kad „Google Cloud Shell“ yra perspektyvi galimybė naudoti kaip pagrindinę kūrimo aplinką. Dažnai keičiant produktą, jūs tikrai turėtumėte jį išbandyti.

8. „Codeanywhere“

„codeanywhere“ - galbūt geriausias debesų IDE apskritai

„Codeanywhere“ yra paskutinis variantas mūsų kelyje rasti geriausią debesies IDE. Tai yra kelių platformų debesies IDE, leidžianti susikurti aplinką, importuoti ar sukurti projektą ir tada vykdyti toje pačioje aplinkoje.

„Codeanywhere“ nemokamos pakopos nėra, nors galimas septynių dienų bandomasis laikotarpis. Pigiausi planai yra 2,5 USD per mėnesį, mokami kasmet.

Sukurkite aplinką „Codeanywhere“Sukurkite aplinką „Codeanywhere“

Prisijungę turite sukurti kūrimo aplinką. Galite naudoti vieną iš esamų krūvų iš parinkčių sąrašo. Panaudokime kaminą, kurio centre yra Python vystymas:

Teksto redaktorius „Codeanywhere“Teksto redaktorius „Codeanywhere“

Kai kūrimas sėkmingai įkeliamas, galite importuoti „Git“ projektą arba susikurti tuščią saugyklą.

Terminalas „Codeanywhere“Terminalas Codeanywhere

Naudodami raiškiojo teksto rengyklę, galite kurti, redaguoti ir išsaugoti failus. Tada galite paleisti bet kurį kodą, kurį sukūrėte ar išsaugojote per terminalą, paleisdami atitinkamą komandą.

„Codeanywhere“ teikia palaikymą sinchronizacijai su „Dropbox“, „OneDrive“ ir „Google“ disku, be to, „GitHub“ ir „BitBucket“, naudojant versijos valdymą. Be to, galite prisijungti prie savo aplinkos per FTP klientus, kad galėtumėte perkelti failus į kitas vietas ir iš jų. „Codeanywhere“ taip pat bendradarbiauja su „DigitalOcean“, norėdama integruotis į DO lašelius.

Galutinės mintys apie geriausią debesies IDE

Gali būti ne vienas atsakymas į geriausią debesies IDE 2020 m., Tačiau yra daugybė variantų, iš kurių galite pasirinkti, atsižvelgiant į jūsų reikalavimus:

Jei jums tereikia vykdyti ir dalytis kodo fragmentais, turėtumėte pabandyti JSFiddle arba „CodePen“.

Jei norite sukurti užrašų knygeles su žymėjimo ženklu ir kodo išvesties deriniu, galite duoti „Azure“ užrašinės arba Stebimas pabandyti.

Jei norite alternatyvos vietos plėtros aplinkai, turėtumėte išbandyti „Google Cloud Shell“.

Jei norėtumėte visokeriopo sprendimo, turėtumėte pabandyti „Codeanywhere“, Codenvy arba Repl.it.

Kuris iš jų, jūsų manymu, yra geriausias 2020 m. Debesies IDE? Ar praleidome tavo mėgstamą? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map