Koduojate muziką! Grojaraščiai ir patarimai, kaip produktyviau koduoti namuose (arba biure)

Koduojate muziką! Grojaraščiai ir patarimai, kaip produktyviau koduoti namuose (arba biure)

Koduojate muziką! Grojaraščiai ir patarimai, kaip produktyviau koduoti namuose (arba biure)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kas nutinka koduojant muziką? Ar turėtumėte nerimauti kurdami savo pagrindinį grojaraštį? ⏯️


Žmonės ginčijosi dėl muzikos ir produktyvumo dar prieš tai, kai urvai pradėjo naudoti „Walkmans“. Galų gale, mes visi tvirtinome, kad muzika, grojama „11“, yra vienintelis efektyvus būdas mokytis algebros. ��‍♂️

Dabar, kai esame šiek tiek išmintingesni, žinome, kad „Linkin Park“, žaidžiamas 11 metų, nėra niekuo efektyvus, jau nekalbant apie kodavimą. Tačiau, kita vertus, telefono skambėjimo ar dulkių siurbimo garsai taip pat nepadeda koduoti. Laimei, daugeliui mokslininkų taip pat patinka mintis groti muziką darbe ir turime daugybę tyrimų, kuriuos galime panaudoti kurdami geros kodavimo muzikos grojaraštį..

Dėl šios priežasties šiame straipsnyje bus nagrinėjama kaip muzika daro įtaką produktyvumui, ir kaip panaudoti šią informaciją norint sukurti tobulą grojaraštį. Aš taip pat pasidalinsiu geriausi grojaraščiai ir įrankiai kad galėtumėte pasiekti didžiausią muzikinę patirtį darbo vietoje, nesvarbu, ar dirbate iš namų, ar esate biure.

Koduojate muziką! Grojaraščiai ir patarimai, kaip produktyviau koduoti namuose

Kaip "kodavimo muzika" daro įtaką jūsų produktyvumui

Yra daugybė skirtingų būdų, kaip sustiprinti dėmesį darbo vietoje, o garso valdymas yra vienas iš svarbiausių. Pavyzdžiui, staigus ir nemalonus triukšmas yra du dirgikliai, kurie gali išstumti tavo smegenis iš zonos ir patekti į nesąmoningą gynybinę būseną..

Net jei nepatirsite stulbinančio efekto, bet koks garsus, netikėtas ar erzinantis biuro triukšmas vis tiek išliks atitraukia dėmesį ir lemia sumažėjusį kūrybiškumą.

Tiesą sakant, kas, jūsų manymu, yra laikoma labiausiai erzinančiu garsu? ��

Net malonūs garsai, tokie kaip pokalbis apie „Netflix“, gali trikdyti nervų veiklos koordinavimas. Kai darbas trys dideli "sutelkti dėmesį" neuromoduliatoriai: acetilcholino, dopamino ir norepinefrino sutrikus, jūsų smegenys praras kryptį ir jūs patirsite:

 • Neįmanoma nustatyti, kas yra svarbiausia: jūsų kodas ar „Svetimi dalykai“?
 • Pradėsite kreipti dėmesį į nesvarbią informaciją.
 • Reaguosite lėčiau, mažiau suprasite ir jausitės mieguisti.

Kita vertus, klausytis koduojamos muzikos yra priešingas poveikis šiems smegenų regionams. Iš tikrųjų, tyrimai parodė kad klausydamiesi mėgstamos muzikos, dopaminas išsiskiria dviejose jūsų smegenų srityse: nugaros ir vidurinėje striatumoje. Trumpai tariant, tai yra tarsi didelis apkabinimas. Pasirinkti pažįstamą grojaraštį, kuriame koduojama muzika, yra tik viena iš gudrybių, kurias galime panaudoti, kad padidintume muzikos pagrįstą produktyvumą.

Kaip išsirinkti geriausią kodavimo muziką norint pasiekti greitų rezultatų

Pradėkime nuo akivaizdžiausio triuko; venkite klausytis nekenčiamos muzikos. Žinoma, tai skausmingai akivaizdu, tačiau nebūtinai yra priešingai.

Iš tikrųjų yra keletas įspėjimų, į kuriuos reikia atsižvelgti, prieš pradėdami žaisti prie mėgstamo grojaraščio. Viena vertus, jums reikia tam tikros naujovės, kad dopamino neuronai suaktyvėtų. Tyrimai parodė kad pagrindinis smegenų aktyvumas įvyksta tada, kai muzika nėra akivaizdi, tačiau pakankamai pažįstama, kad suteiktų numatymo jausmą, padedantį išlaisvinti dopaminą.

Tačiau per daug naujumo nukreips jūsų dėmesį į muziką ir atitolins jūsų kodą. Tačiau muzika, kuriai esate dviprasmiška, gali duoti puikių rezultatų. Viena vertus, tai ne tiek atitraukia, kiek tai, ką myli ar nekenti.

Pasirinkite užduotį atitinkančią muziką. Jei darai kažką nuobodaus ir kartojamo, tada rinkis himną su nuotaikingais dainų žodžiais. Dainos žodžiai yra geras būdas atsikratyti nuobodulio ir išlaikyti motyvaciją.

Anksčiau matėme, kad išskiriama kalba gali būti tikras produktyvumo žudikas. Tai pasakytina ir apie dainų tekstus muzikoje. Jei dirbate prie gilesnių užduočių, kurioms reikia susikaupimo ir mokymosi, tuomet turėtumėte vengti muzikos su dainų tekstais. Geresnis gilesnių užduočių pasirinkimas būtų nuolatiniai garsai, atkuriami iki 70 decibelų parodyta siekiant padėti kūrybiniam mąstymui.

Turėdami tai omenyje, turėtumėte pasirinkti muziką su pastovia tempu, ritmu ir režimu, kad išlaikytumėte susikaupimą, pakeltumėte nuotaiką ir pagerintumėte savo pažinimą. Iš tiesų tempas gali būti viena iš produktyvios dienos paslapčių. Jūs gaunate maksimalią naudą, kai klausote muzikos, kurios tempai yra nuo 60 iki 120 BPM (PDF) kurios palengvino mokymąsi ir išlaikymą.

Tinkamas tempas taip pat gali paleisti alfa smegenų bangas, kurios gali padėti rasti elegantiškesnių klaidų sprendimų. Mes visi esame kalti, kad pastūmėjome svarbų žingsnį spręsdami problemas, tačiau jei jūs pasiekiate alfa smegenų bangas, galite tai padaryti venkite bendrų atsakymų spręsdami problemas.

Jūsų grojaraštis turėtų būti tol, kol planuojate dirbti, tai primins jums padaryti pertrauką. Tai ne tik padidins produktyvumą, bet ir išvengsite perdegimo ilgainiui. Iš tiesų, pasirenkant aukščiausios kokybės paslaugą, yra geriausias būdas užtikrinti tokio pobūdžio darbo garso takelio kontrolę.

Svarbiausia ir akivaizdu, kad rinkitės muziką pakankamai garsiai, kad paslėptumėte nepageidaujamą savo darbo aplinkos triukšmą. Taip optimizuojate muziką kognityviniam funkcionavimui. Vidutinis garsas yra sėkmės raktas, kai balansuojate tarp muzikos ir darbo. Muzika turėtų būti antklodė virš nepageidaujamo triukšmo, o ne dėmesys.

Geriausi grojaraščiai, skirti koduoti muziką

Kai groju muziką, aš pirmenybę teikiu paslaugų ir įrankių transliavimui, o ne „YouTube“. Visų pirma, „YouTube“ neradau grojaraščių, kurie atitiktų srautinių transliacijų paslaugų sąrašus, ir tik nedaugelis skelbimų skatina produktyvumą..

Vaizdo žaidimų garso takeliai

 • Geriausiai tinka: Bet kuri užduotis, reikalaujanti susikaupimo ir nuolatinio susikaupimo.
 • Argumentai už: Vaizdo žaidimų garso takeliai yra sukurti tam, kad padėtų žaidėjams išspręsti galvosūkius, rinkti informaciją pokalbio metu, galvoti už langelio ribų.

Klasikiniai grojaraščiai

 • Geriausiai tinka: Kiekvienas, ieškantis klasikinės muzikos, kad galėtų lydėti savo kūrybą.
 • Argumentai už: Baroko muzika turi gerą tempą, kuris gali padėti pakelti nuotaiką ir sustiprinti dėmesį.

Klasikiniai žinomų pop dainų viršeliai

 • Geriausiai tinka: Žmonės, norintys klasikinės naudos, su pažįstamais jaučiasi.
 • Argumentai už: Puikiai tinka suteikti žinių, kurios dėka dopaminas išsisklaidys.

Aplinka

 • Geriausiai tinka Žmonės, kuriems reikia uždengti ofiso garsus.
 • Argumentai už: Aplinkos muzika sukurta nuotaikai ir susikaupimui pagerinti.

Alfa smegenų bangos

 • Geriausiai tinka: Padidėjęs dėmesys ir kūrybiškumas mąstyti už dėžutės ribų.
 • Argumentai už: Geras įsilaužimas įeinant į tekėjimo būsenas.
 • Įspėjimas: Garsai gali erzinti ir negali būti naudojami ilgą laiką. Be to, kadangi jos veikia smegenų bangas, nėščios moterys, sunkiosios įrangos operatoriai ar žmonės, kuriems gresia traukuliai, jų turėtų vengti..

Puiki muzika su dainų tekstais

 • Geriausiai tinka: Darbas atliekant nuobodžias, pasikartojančias užduotis, kurioms nereikia susikaupti.
 • Argumentai už: Pasirinkti grojaraščiai reguliariai atnaujinami populiariomis dainomis.

Gamta skamba

 • Geriausiai tinka: Maskuojantis biuro triukšmas, kai reikia susikaupti.
 • Argumentai už: Atsitiktinumas garsuose yra puikus būdas išlaisvinti dopaminą nesinaudojant baltuoju triukšmu.

Geriausios naudingų garsų kodavimo programos

Atidėdami grojaraščius, dabar pažvelkime į keletą puikių įrankių, kurie visą jūsų kodavimo muziką gali šiek tiek supaprastinti..

Smegenys.fm

Smegenys.fm

„Brain.fm“ pristato jums naujausius neuromusikologijos pokyčius naudodamas garsus ir muziką, padėsiančią jums dirbti, miegoti ir atsipalaiduoti..

Argumentai už: Platus pasirinkimas kiekvienam skoniui. Kiekvieną fokusavimo parinktį taip pat galima pasirinkti atsižvelgiant į jūsų užduotį. Jie turi galimybę dirbti, skaityti, kūrybingai dirbti ar mokytis. Jie kuria savo naujus takelius remdamiesi kitomis tendencijomis, tokiomis kaip „lo-fi“ fokusavimas, kurį įkvėpė „YouTube“ lo-fi kanalas.

Minusai: Teismo metu bus tik penkios sesijos. Tai prenumeratos paslauga, kurios kaina yra 6,99 USD / mėn. Arba 49,99 USD / metus.

Specialus pasiūlymas: Gauti vieną nemokamas mėnuo per šią nuorodą.

myNoise

myNoise

„myNoise“ yra „freemium“ žiniatinklio programa, turinti daugybę garsų, padedančių užmaskuoti biuro garsus, kai reikia atlikti darbą.

Argumentai už: Jis turi daugybę unikalių garsų, kurie apima beveik kiekvieną naudojimo atvejį. Tam naudojami naršyklės triukšmo generatoriai, todėl srautiniu būdu nenaudojate jokių duomenų.

Minusai: Muzikos galimybės yra ribotos.

Nemokamas muzikos archyvas (FMA)

Nemokamas muzikos archyvas

Įkvėptas atvirojo kodo programinės įrangos judėjimo, „The Free Music Archive“ teikia aukštos kokybės legalius atsisiuntimus įvairiais tikslais.

Argumentai už: Dainų kokybė yra aukšta, o asortimentas – platus. Sąsaja paprasta ir lengva naudotis be jokių sudėtingų prisiregistravimų ar paslėptų išlaidų.

Minusai: Jei ieškote kažko populiaraus ar pažįstamo, greičiausiai to nerasite čia. Tai gali priversti jus klausytis muzikos su per daug naujove ir taip pakenkti jūsų pastangoms.

Programavimo muzika

Programavimo muzika

Turėtumėte pažymėti šį ženklą, ne tik, kad jį sukūrė kūrėjai, bet jis apima visas svarbias sritis, kurias apėmėme anksčiau: nedaug žodžių, ribotas sudėtingumas ir šiek tiek ankstyvosios muzikos.

Argumentai už: Pirma, man patinka sąsaja. Dar svarbiau, kad kūrėjai sudarė muziką remdamiesi savo patirtimi apie tai, kas jiems tinka.

Minusai: Kai kuriems žmonėms valdikliai gali nepatikti.

Galutinės mintys apie muzikos kodavimą

Atviro plano biuras yra puikus būdas skatinti bendradarbiavimą ir plėtoti kultūrą. Nors tai gali būti tiesa, atviro plano biuro garsų peizažas gali blaškyti. Jei pastebite, kad nuolat blaškote dėl nepageidaujamo triukšmo, tada, jei valdote garsus ir muziką, galite padėti antklodė virš šio triukšmo..

Kitaip tariant, naudodamiesi muzika galite paskatinti sustiprinto fokusavimo laikotarpius ir pasiekti daugiau. Kalbant apie nuobodžias užduotis, galite naudoti muziką, kad padėtumėte jas atlikti. Jei jums reikia mokytis ar būti kūrybingam, tinkamo garsumo ambient muzika tikrai padės rasti neįprastus sprendimus. Turėkite tai omenyje, kad pasirinkdami tinkamą muziką galite lengviau įsisavinti bet kurią užduotį!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector