Kaip išsirinkti geriausią domeno vardo registratorių: 8 iš geriausių firmų

Kaip išsirinkti geriausią domeno vardo registratorių: 8 iš geriausių firmų

Kaip išsirinkti geriausią domeno vardo registratorių: 8 iš geriausių firmų
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Koks yra geriausias būdas gauti domeno vardą? Ar turėtumėte pasirinkti prieglobos paketą su įtrauktu domenu, ar nusipirkti domeną ir prieglobą atskirose vietose? Kaip išsirinkti visas jūsų verslui geriausias domenų vardų registratorius, turėdamas visas turimas parinktis?


Tinkintas domeno vardas leidžia jūsų verslui profesionaliai atrodyti internete. Ne tik tai, bet ir tinkamas domeno vardas taip pat nurodo paieškos variklius ir klientus, ko tikėtis atvykus į jūsų svetainę.

Šiame vadove apžvelgsime, kas yra geras domenų registratorius, išvardinsime geriausias turimas parinktis ir pasidalinsime, kuriuos registratorius siūlytume įvairių tipų įmonėms..

Geriausias domenų vardų registratorius

Aštuonios geriausios domenų vardų registratorių firmos

Žemiau apžvelgiame geriausius domenų vardų registratorius rinkoje, ką jie moka už įvairius domenų tipus, bet kokius priedus, kurie pridedami prie jūsų domeno vardo pirkimo, ir greitą informacijos apie tai, kokius priedus turi kiekviena įmonė..

�� Dar nesate pasirinkę idealaus domeno vardo? Duok „DomainWheel“ pabandyti. Tai mūsų AI varomų domenų vardų generatorius. Nemokamai naudoti.

1. Domenas.com

Geriausias domenų vardų registratorius Nr. 1: Domain.com

Domenas.com, kaip rodo pavadinimas, yra vienas didžiausių domenų registratorių pasaulyje, kurio tikslas – teikti saugius domenus už prieinamą kainą.

Domeno registracijos metu taip pat galite gauti įvairių mokamų priedų, tokių kaip „G Suite“.

Jei ieškote paprastos parinkties, leidžiančios jums pasirinkti būtent tai, ką gaunate, domenas.com yra puikus pasirinkimas.

Domenų kainos svetainėje Domain.com

.com
.tinklas
.org
.aš
.de
.ru
.tai
.parduotuvė
9,99 USD12,99 USD14,99 USD49,99 USD39,99 USD28,99 USD14,99 USD14,99 USD
 • Sudėtinės savybės: SSL sertifikavimas, domenų peradresavimas, DNS valdymas, perkėlimo užraktas
 • Priedai: interneto priegloba, „G Suite“, „Comodo SSL“, „SiteLock“

2. Vardo žvalgyba

Geriausias domenų vardų registratorius Nr. 2: „Namecheap“

„Namecheap“ yra dar viena svetainė, kuri pradėjo veikti kaip paprasta domenų registratorė ir išaugo siūlydama įvairius interneto prieglobos planus ir kitas žiniatinklio paslaugas.

Tačiau pagrindinis jų verslas vis dar yra padėti žmonėms už prieinamą kainą registruoti domenus. „Namecheap“ nesiūlo tiek daug labai specializuotų plėtinių, tačiau jie siūlo keletą geriausių pasiūlymų .com, .net ir .org svetainėse..

Domenų kainos „Namecheap“

.com
.tinklas
.org
.aš
.de
.ru
.tai
.parduotuvė
8,88 USD11,98 USD11,98 USD25,88 USD6,88 USD8,88 USD
 • Sudėtinės savybės: WhoisGuard
 • Priedai: interneto priegloba, „G-Suite“, SSL sertifikavimas

3. 1&1 jonos

Geriausias domenų vardų registratorius Nr. 3: 1 ir 1 „Ionos“

1&1 jonos Pradėta 1988 m., neilgai trukus po paties interneto atsiradimo. Jie padėjo milijonams įmonių per metus atidaryti savo svetaines ir šiuo metu priglobia 12 milijonų domenų visoje Europoje ir JAV.

Jie apmokestina šiek tiek daugiau už savo domenus nei dauguma kitų čia išvardytų domenų registratorių, tačiau kiekvienas domenas yra komplektuojamas su įmontuotu domenų užrakinimu, 2 GB pašto dėžute, nemokamu SSL pakaitos pažymėjimu ir galimybe sukurti 10 000 padomenių. . 1&1 taip pat apsaugos jus privačia registracija daugumoje domenų (Sužinokite daugiau čia).

Domenų kainos 1&1 jonos

.com
.tinklas
.org
.aš
.de
.ru
.tai
.parduotuvė
1 USD; 15 USD atnaujinimas1 USD; 20 USD atnaujinimas1 USD; 20 USD atnaujinimas35 USD; 50 USD atnaujinimas5 USD; 50 USD atnaujinimas
 • Sudėtinės savybės: privatus el. paštas, SSL sertifikavimas, 10 000 padomenų, domeno užrakinimas
 • Priedai: interneto priegloba, svetainių kūrėjas, el. pašto talpinimas iki 25 paskyrų

4. Registruotis.com

Registruotis.com

Registruotis.com yra gera vieta rasti įprastus domenų plėtinius už geras kainas. Jei norite atsisakyti privačios registracijos, galite gauti domeną per 5 USD per metus.

Register.com siūlo papildomas interneto paslaugas, tokias kaip žiniatinklio priegloba ir el. Pašto priegloba, tačiau jos nėra labai rekomenduojamos. Jei norite, kad jūsų svetainės prieglobos planas ir domenas būtų toje pačioje vietoje, jūs norėsite apsvarstyti vieną iš kitų šio sąrašo parinkčių..

Domenų kainos registre.lt

.com
.tinklas
.org
.aš
.de
.ru
.tai
.parduotuvė
5 USD; 16 USD asmeninė registracija5 USD; 16 USD asmeninė registracija5 USD; 16 USD asmeninė registracija49,99 USD; 60,99 USD privati ​​registracija
 • Sudėtinės savybės:
 • Priedai: SSL sertifikavimas, privati ​​registracija (automatiškai pridedama prie visų pirkinių; pašalinkite iš savo krepšelio, jei to nenorite), el. Pašto talpinimas, svetainių talpinimas, išplėstiniai SEO įrankiai

5. OVH

ovh

OVH nesiūlo domenų registracijos Šiaurės Amerikoje, tačiau jie yra viena iš populiariausių domenų registravimo galimybių Europos įmonėms.

Jei vykdote Europos verslą ir norite išlaikyti savo išlaidas savo vietine valiuta – puikus būdas taupyti laiką nuo mokesčių – OVH yra puikus pasirinkimas. Jų internetinių svetainių talpinimo planai, kuriuos lengvai galite pridėti prie jūsų pirkinio per patikros procesą, taip pat yra gana prieinami.

Domenų kainos OVH

.com
.tinklas
.org
.aš
.de
.ru
.tai
.parduotuvė
£ 6,99; £ 9,99 atnaujinimas6,49 svaro7,59 svaro sterlingų18,39 svaro sterlingų3,53 svaro sterlingų£ 6,99; £ 9,99 atnaujinimas1,79 svaro; £ 21,39 atnaujinimas
 • Sudėtinės savybės: DNSSEC apsauga, SSL sertifikavimas
 • Priedai: interneto priegloba su įtrauktu el

6. „Bluehost“

„Bluehost“

„Bluehost“ yra viena iš populiariausių „WordPress“ vartotojų svetainių talpinimo parinkčių ir dėl rimtos priežasties. Visi jų planai pateikiami naudojant vieną „WordPress“ diegimo parinktį.

Jie taip pat siūlo „WordPress“ optimizuotą prieglobą, pateiktą su iš anksto įdiegta „WordPress“, kad galėtumėte iškart pradėti kurti savo svetainę. Ir, žinoma, jie siūlo būdą, kaip per juos užregistruoti savo domeną.

Tip Patarimas profesionalams: jei ketinate kurti savo naujojo domeno svetainę, užuot pirkę domeną atskirai, iškart pasirinkite vieną iš „Bluehost“ prieglobos planų. Prisiregistruodami pirmaisiais metais turėsite nemokamai užregistruoti domeno vardą.

Domenų kainos „Bluehost“

.com
.tinklas
.org
.aš
.de
.ru
.tai
.parduotuvė
11,99 USD12,99 USD8,99 USD11,99 USD11,99 USD11,99 USD11,99 USD
 • Sudėtinės savybės: SSL sertifikavimas; nemokamas domeno vardas yra siejamas su „Bluehost“ svetainės prieglobos planais
 • Priedai: privati ​​registracija, interneto priegloba, „Microsoft Office 365“

7. „GoDaddy“

Varyk Tėti

„GoDaddy“ yra bene garsiausias iš domenų registratorių dėl visur esančių reklaminių kampanijų.

Per „GoDaddy“ galite užregistruoti domeną su daugybe plėtinių ir netgi gauti domeno .com, .net ir .org plėtinius, sujungtus kartu už mažesnę kainą..

„GoDaddy“ taip pat siūlo įvairius svetainių talpinimo planus, įskaitant „WordPress“ optimizuotus planus.

Domenų kainos „GoDaddy“

.com
.tinklas
.org
.aš
.de
.ru
.tai
.parduotuvė
11,99 USD; 17,99 USD atnaujinimas13,99 USD9,99 USD44,99 USD; Atnaujinimas 59,99 USD7,99 USD14,99 USD12,99 USD9,99 USD; Atnaujinimas 44,99 USD
 • Sudėtinės savybės:
 • Priedai: privati ​​registracija, privatumo apsauga, SEO įrankiai, el. pašto talpinimas, svetainių talpinimas

8. Domenai.Google

domenai.google

„Google“ turi beveik bet kokį įsivaizduojamą interneto verslo tipą ir jiems visiems pavyksta gerai. Jų domenų registracijos tarnyba paskambino Domenai.Google pradėta 2015 m., ir nors jis nėra labai gerai žinomas, jis yra vienas geriausių variantų.

Kiekvienoje srityje yra nemokama privatumo apsauga. Tačiau „Google“ nesiūlo interneto prieglobos paketų, todėl savo prieglobos planą turėsite ieškoti kur nors kitur.

Domenų kainos Domains.Google

.com
.tinklas
.org
.aš
.de
.ru
.tai
.parduotuvė
12 USD12 USD12 USD60 USD
 • Sudėtinės savybės: privatumo apsauga
 • Priedai:

Ko ieškoti domenų registratoriuje

Rinkdamiesi geriausią savo srities domenų vardų registratorių turite atsižvelgti į kelis dalykus:

Kainodara
Kainodara yra svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti įsigyjant verslą, tačiau į tai dar svarbiau atsižvelgti renkantis domenų registratorių. Kiekvienas domeno plėtinys (.com, .ca, .org ir kt.) Kiekvieno domeno registratoriui kainuoja skirtingai. Tai reiškia, kad registratorius gali pasiūlyti puikias .com domenų kainas, bet baisias .org domenų kainas. Daugelis registratorių taip pat ima papildomus mokesčius už saugos ir privatumo funkcijas. Jei nuspręsite pirkti prieglobos paketą ir domeną toje pačioje vietoje, taip pat turite atsižvelgti į tipiškas svetainės prieglobos išlaidas. Norėdami sužinoti daugiau apie šias išlaidas, peržiūrėkite mūsų vadovą, kuriame pateikiami geriausi WordPress prieglobos planai.
Atsinaujinimo kainos
Pradinės domeno registracijos kaina dažnai būna mažesnė nei vėlesnio jo atnaujinimo. Prieš pasirinkdami domenų registratorių, turėtumėte dar kartą patikrinti, kokie yra šie skirtumai. Kartais pastebėsite, kad reklamuojama reklaminė kaina yra toli gražu ne ta, kurią turėsite sumokėti vėliau, pasibaigus pradiniam registracijos laikotarpiui..
Domenų perkėlimai
Jei jums pasiseks, jums nereikės naudoti šios parinkties, tačiau jei nepatenkintas domeno registratoriumi, norite lengvai perkelti savo domeną į kitą. Žinoma, jūs taip pat galite būti čia, nes norite palikti dabartinį domenų registratorių; šiuo atveju galimybė dar lengviau perduoti domeną yra dar svarbesnė. Taip pat turėtumėte vengti domenų registratorių, kurie imasi papildomus mokesčius už domenų perkėlimą. Dauguma gerbiamų registratorių tai leidžia, tačiau prieš investuojant verta perskaityti domeno perkėlimo politiką.
Galiojimo laikas
Visų domenų pirkimų galiojimo laikas baigiasi. Jei jūsų domenui bus leista pasibaigti, kažkas kitas galės jį nusipirkti, užrakindamas jūsų verslą. Tada galite būti priversti atgal pirkti savo domeną už didesnę kainą arba, dar blogiau, prarasti prieigą prie savo domeno visam laikui. Daugelis domenų registratorių automatiškai nustato jūsų domeną automatiniam atnaujinimui, kad galėtumėte išvengti šios problemos, tačiau verta pasidomėti, kas nutiks, jei domenas pasibaigs. Geriausi domenų registratoriai pasiūlys lengvatinį laikotarpį, fiksuodami domeną jūsų paskyroje nustatytą dienų skaičių. Tai gali sutaupyti daug rūpesčių, jei iškyla kokių nors problemų tvarkant domeno atnaujinimą.
Papildomos paslaugos
Daugelis geriausių domenų registratorių siūlo ir įvairias kitas paslaugas. Tai svyruoja nuo paprastų dalykų, tokių kaip domeno privatumas ir automobilių stovėjimo aikštelė, iki žiniatinklio prieglobos, el. Pašto prieglobos ir el. Pašto rinkodaros paslaugų. Kai kurios iš šių paslaugų gali būti sujungtos su jūsų domeno registracija, o kitos – su papildomais priedais. Čia reikėtų atsižvelgti į keletą dalykų. Ar tikrai norite papildomų priedų? Jei taip, kokie priedai jus domina? Kiek jums svarbi šių paslaugų kokybė? Visi šie veiksniai padės pasirinkti geriausią domenų vardų registratorių pagal jūsų poreikius.

Kaip pasirinkti geriausią domenų vardų registratorių jūsų verslui

Kiekviena įmonė sudarė sąrašą, nes siūlo geras kainas ir patikimas paslaugas. Tačiau tarp jų yra keletas esminių skirtumų. Norėdami pasirinkti geriausią domenų vardų registratorių savo verslui, turite atsižvelgti į tai, kokie yra jūsų prioritetai:

 • Jei jūsų pagrindinis rūpestis yra prieinamumas, norėsite eiti su abiem Registruotis.com arba „Namecheap“.
 • Jei ieškote domenų registratoriaus naudodamiesi susietos saugos funkcijos, jūsų geriausias pasirinkimas yra arba Domenas.com arba 1&1 jonos.
 • Norėdami gauti kokybišką svetainės prieglobą šalia savo domeno, apsvarstykite „Bluehost“.
 • Jei esate Europoje ir norite palaikyti ryšį su Europos įmone, rinkitės OVH.

Vis dar nežinote, koks yra geriausias domenų vardų registratorius? Pažvelkite į žemiau pateiktą lentelę, kad galėtumėte greitai palyginti:

Kuris yra geriausias domenų vardų registratorius?

Teismo kancleris
.com
.tinklas
.org
.aš
.de
.ru
.tai
.parduotuvė
Domenas.com9,99 USD12,99 USD14,99 USD49,99 USD39,99 USD28,99 USD14,99 USD14,99 USD
Vardas čekas8,88 USD11,98 USD11,98 USD25,88 USD6,88 USD8,88 USD
1&1 jonos1 USD; 15 USD atnaujinimas1 USD; 20 USD atnaujinimas1 USD; 20 USD atnaujinimas35 USD; 50 USD atnaujinimas5 USD; 50 USD atnaujinimas
Registruotis.com5 USD; 16 USD asmeninė registracija5 USD; 16 USD asmeninė registracija5 USD; 16 USD asmeninė registracija49,99 USD; 60,99 USD privati ​​registracija
OVH£ 6,99; £ 9,99 atnaujinimas6,49 svaro7,59 svaro sterlingų18,39 svaro sterlingų3,53 svaro sterlingų£ 6,99; £ 9,99 atnaujinimas1,79 svaro; £ 21,39 atnaujinimas
„Bluehost“11,99 USD12,99 USD8,99 USD11,99 USD11,99 USD11,99 USD11,99 USD
Varyk Tėti11,99 USD; 17,99 USD atnaujinimas13,99 USD9,99 USD44,99 USD; Atnaujinimas 59,99 USD7,99 USD14,99 USD12,99 USD9,99 USD; Atnaujinimas 44,99 USD
Domenai.Google12 USD12 USD12 USD60 USD

Ar turite daugiau klausimų, kaip išsirinkti geriausią domenų vardų registratorių? Dalykitės jomis žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector