Cory Millerio interviu – „WordPress“ ir „Gutenberg“ apmąstymai, psichinės sveikatos supratimo būtinumas ir koučingas

Cory Millerio interviu


Praėjo šiek tiek laiko nuo tada, kai surengėme interviu „CodeinWP“. Šį kartą kalbuosi su vienu iš „WordPress“ bendruomenės veteranų, „iThemes“ įkūrėju Cory Miller. Cory yra atviras vaikinas, ir mums šiais laikais pavyksta prisiliesti prie trijų labai karštų dalykų: temų, psichinės sveikatos ir instruktavimo..

Tiems, kurie nežino, „iThemes“ buvo vienas iš pirmųjų egzistuojančių teminių parduotuvių, įkurtas 2008 m. Ir per 3 metus pasiekęs 1 mln. Pajamų. Po dešimties metų jo verslą sėkmingai įsigijo „Liquid Web“. Šiek tiek kalbame apie teminius verslus šiandien ir apie tai, kur juos veda Gutenbergas.

Nežinote, ar pastebėjote, bet „WordPress“ bendruomenė atveria dalykus, nepriklausančius technologijų sričiai. Praėjusiais metais Bukarešte vykusiame „WordCamp“ įvykyje mano mieste buvo pašaukta Emanuelio Blagonico kalba "Kaip rasti taiką ir pakeisti pasaulį." Prieš trejus metus „WordCamp Denver“ Cory kalbėjo apie tai "Emocinis verslumo kalnelis." Žmonės atvirai kalba apie savo kovą ir, tai darydami, padeda kitiems pripažinti savo problemas, gauti pagalbą ir tobulėti.

Cory Miller

Toliau aptariame psichinės sveikatos ir Cory dalyvavimo WP temą&UP iniciatyva. Galiausiai mes pateksime į verslumo sritį ir tai, kur Cory šiais laikais dės energiją. Kai jis neduoda interviu, Cory yra dviejų naujų verslų dalis: vienas užsiima koučingu, o kitas – rinkodara. Jis taip pat yra aktyvus „YouTube“ ir skaito daug knygas.

Gerai, pereikime prie pokalbio.

Kai baigsite skaityti šį Cory Millerio interviu, man bus įdomu, su kuo norėtumėte, kad mes kalbėtume toliau. Žemiau esančiuose komentaruose palikite savo herojaus vardą.

Contents

Cory Millerio interviu apie „WordPress“ radinius daugiau nei dešimtmetį

Pradėjote vieną pirmųjų temų parduotuvių beveik prieš 11 metų. Ar galėtumėte šiek tiek pakalbėti apie didžiausius iššūkius / gaires, kurias per tą laiką išgyvenote su „iThemes“?

Žinote, kai žvelgiu į mūsų laiką su „iThemes“, aukščiausi aukštumai visada buvo žemiausi. Žemiausios buvo tada, kai turėjai atsisveikinti su komandos nariu arba turėjai juos paleisti. Tai visada yra mažiausios akimirkos. Ir tada, žinoma, klientai ne visada elgiasi tinkamiausiu būdu, ypač jei kažkas nutinka ne taip. Taigi žemumas visada susijęs su žmonėmis.

Tačiau, kita vertus, aukštumos tikrai buvo susijusios su žmonėmis. Aš išvažiavau iš ten anksčiau šiais metais, bet man patinka draugystė ir santykiai su nuostabiais žmonėmis. Tarp visų žmonių, kuriuos teko sutikti vykdant verslą, klientus, draugus ir partnerius, aš myliu, vertinu ir laikau geriausius draugus gyvenime..

Kas tuo metu buvo „WordPress“ ekosistemos geras ir blogas, ir kur dabar yra geroji ir blogoji?

Tuomet tai tikrai buvo laukiniai laukiniai vakarai. 2006 m. Visur buvo „WordPress“ temos. Aš turiu omenyje jų kokybę, kai ką gero, blogo ir kai ką baisaus.

Bet šia galimybe pasinaudojome. Pradėjome aptarnauti klientus su labai geromis aukštos kokybės temomis. Bet gera tada buvo galimybė, kurią turėjome, ir ši nuostabi programinė įranga, kurią turėjome. Verslo požiūriu, akivaizdžiai „WordPress“ pakeitė mano gyvenimą, nes galėjau paleisti „iThemes“ ir važiuoti daugiau nei 10–11 metų..

Dabar „WordPress“ subrendo. Jis kitoks. Aš mačiau, kad kai kurie veidai ateina, kai kurie veidai eina ir nauji žmonės visada pasirodo bendruomenėje, o tai yra nuostabu. Verslo prasme matau didelę konsolidaciją pramonėje, ypač su prieglobos įmonėmis. Neseniai „Automattic“ gavo labai didelį finansavimą. Dabar džiaugiuosi tiesiog kaip „WordPress“ tinklaraštininkė. Pridėjau naują pavadinimą, "„WordCamp“ savanoris" mano gyvenimo aprašymas savaitgalį WC DFW. Džiaugiuosi galėdamas pamatyti, kas bus „WordPress“ versle, nes programinė įranga toliau brandinama ir tobulėja.

Kadangi „WordPress“ virsta svetainių kūrėja, temos, kaip mes jas žinome, taip pat keičiasi. Kaip šiandien patariate teminių parduotuvių verslui?

Koks puikus klausimas. Manau, kad tai tikrai nebuvo ta parduotuvė, kurią pardavėme. Maždaug prieš dvejus, trejus verslo metus supratome, kad galimybė yra geresnė įskiepių, ypač programinės įrangos, kaip paslaugos, susijusios su „WordPress“, galimybe. Greitai pamatėme, kad temos yra konkurencingos.

Dabar patartina šokinėti į Gutenbergo traukinį. Čia yra, nesvarbu, ar mums tai patinka, ar ne. Aš jaudinausi su tuo ir tai yra tikrai įdomu. Matau daug dalykų, išeinančių su Gutenbergu. Taigi, jei esate temų parduotuvė, o jūs jos neaptikote, tai yra „WordPress“ dabartis ir ateitis.

Kokias galimybes „WordPress“ verslas gali atverti per ilgą laiką?

Galimybė yra visada, visada, visada: būkite šalia savo klientų ir laukite jų. Rūpinkis savo klientais.

Mūsų reikalas buvo, nesvarbu, kas nutiks „WordPress“, mes norime, kad mūsų klientai būtų lojalūs mums. Norėdami būti aptarnaujami nepaprastai gerai, jei vieną dieną neatsitiksime, jie mūsų praleis. Mes bandėme visais įmanomais būdais, kad pagerintume jų gyvenimą. Manau, kad tai yra geras patarimas bet kuriam „WordPress“ verslui: būkite šalia savo klientų. Kaip Wayne’o Gretzky citata, jo sėkmė buvo ta, kad jis slidinėjo ten, kur bus ritulys, o ne ten, kur jis buvo. Tas pats patarimas gali būti suteiktas „WordPress“ įmonėms.

Apie psichinę sveikatą „WordPress“ bendruomenėje

Pereikime prie psichinės sveikatos temos. Kalbėjote apie savo asmenines kovas „WordCamp US“ 2015 m. Ar žinote apie kitas bendruomenes, kurios šia tema yra tokios atviros?

Žinote, manau, kad visos technologijos atrodo atviresnės diskusijoms apie psichinę sveikatą nei kitos pramonės šakos. Atrodo, kad „Tech“ vadovauja pokyčiams, ir aš tuo tikrai džiaugiuosi. Aš nežinau apie daugybę kitų bendruomenių, nepriklausančių „WordPress“. Bet ypač „WordPress“, manau, tikrai parodė kelią ir apėmė galimybę atvirai pasidalyti psichine sveikata.

Didelis mūsų bendruomenės segmentas veikia nuotoliniu būdu, todėl yra izoliacijos efektas. Manau, kad apskritai gyvenime yra labai svarbu kalbėti apie psichinę sveikatą.

Jūs leidžiate save ten, kalbatės, rašote tinklaraščius, esate atviri apie savo asmeninius gyvenimus su visiškai nepažįstamais žmonėmis. Ar tai buvo kažkas, ką pasirinkote daryti kaip gijimo procesą? Kaip tai pakeitė tavo gyvenimą?

2015 m. Pateikiau pokalbį pavadinimu "Verslumas ir psichinė sveikata" į „WordCamp Denver“. Jie maloniai leido man apie tai kalbėti. Aš pasirinkau tai ne kaip gijimo proceso dalis. Aš tikiu, kad tai darote privačiai ir su patikimais žmonėmis. Viešai pasidalinau ja, siekdamas panaikinti psichinės sveikatos stigmą, išnaikinti, išnaikinti, sunaikinti psichinės sveikatos stigmą iš žemės visam laikui, būti šio proceso dalimi, pasakyti, kad gerai ieškoti pagalbos ir gauti pagalbos iš privačių žmonių, kuriais pasitikite. , ypač profesionalūs, licencijuoti terapeutai.

Aš kentėjau vienatvėje ir nebuvau susisiekusi su artimiausiais žmonėmis mano gyvenime. Galėdami susisiekti su savo pagrindiniu žmonių tinklu, žmonės, kurie įsijungia, kai viskas pasiekia gerbėją, o visi kiti išbėga. Tai buvo mano istorijos dalis, kuria aš pasidaliniau. Taigi, aš suskambu tą varpą taip garsiai ir dažnai, kaip manęs prašo.

Jūs įstojote į WP&AUKŠTYN komanda, teikianti psichinę ir fizinę sveikatą. Kodėl tokia organizacija turi egzistuoti „WordPress“ bendruomenėje?

Manęs paprašė vasarą būti patikėtiniu. Man patinka būti bet kurios organizacijos ar pastangų, darančių gerą psichinės sveikatos srityje, dalimi. Aš esu WP dalis&AŠ, nes noriu būti teigiamų pokyčių, galinčių įvykti žmonių gyvenime, dalis. Bet aš manau, kad tai turi egzistuoti bendruomenėje, nes bendruomenėje yra žmonių. Mums skauda, ​​išgyvename daugybę krizių, sunkumų, gyvenimo sezonų ir nesame nuo to apsaugoti. Ir todėl man patinka, kad „WordPress“ ypač stengiasi padėti „WordPress“ bendruomenės nariams, ypač turint psichinę sveikatą.

Kokius internetinius išteklius rekomenduotumėte asmeniui, kuris vienatvėje sprendžia psichinės sveikatos problemas?

Didžiausias dalykas, kurį sakyčiau, yra atsargus socialinėje žiniasklaidoje. Aš asmeniškai nemanau, kad tai tinkama vieta gydytis. Taigi, nors aš viešai dalinuosi savo istorija, tai yra aiškus tikslas panaikinti stigmą ir padėti gauti leidimą bei paleisti žmones ieškoti pagalbos ir pagalbos privačiai. Ir beje, aš jums sakau istoriją, kuri įvyko prieš metus, o ne mano dabartinės dienos kovas, tai yra didelis niuansas. Taigi būkite atsargūs. Nemanau, kad jūs pasveikiate naudodamiesi socialine žiniasklaida. Manau, kad gydote žmones ir žmones, kurie rūpinasi ir pasitiki ir myli jus privačiai ir per licencijuotus profesionalius konsultantus.

Manau, kad mes esame skirti ir sukurti, kad galėtume gyventi bendruomenėje kartu, o ne atskirai. Ir aš myliu savo vienatvę, neklystu. Tačiau aš iš esmės tikiu, kad esame sukurti bendruomenei, būti šalia žmonių. Mums reikalinga žmonių sąveika, žmogaus prisilietimas, žmonių pokalbis. Kažkas, kas mums rūpi, ką mes išgyvename ir bus ten, kai mums skaudės.

WP&UP yra vienas šaltinis, kurį siūlyčiau.

Cory Miller apie dabartį – bėgimas, skaitmeninė rinkodara ir konsultacijos

Neseniai pasakei, "Neturiu pomėgių, hobis yra verslas." Kaip manote, ar būtent tai apibūdina verslininką??

Aš taip nemanau. Aš tiesiog sakau, kad tai yra mano ypatingas dalykas, ir aš nemanau, kad, beje, tai visada buvo geras dalykas. Aš ką tik atsitiko, kad atradau šį nuostabų vaizdo žaidimą, geriausią vaizdo žaidimą, kokį tik galėjau žaisti, vadinamą verslumu ir mėgstantį žaisti žaidimą. Tačiau pomėgių neturėjimas yra tas faktas, kai jūs pereinate perėjimą, kaip aš, konkrečiai, pardaviau savo pradedantį kūdikį ir sunkumai jo nebeturėti..

Aš esu labai įsitikinęs, kaip paįvairinti jūsų tapatybę, paįvairinti jūsų gyvenimo vertę. Jei man būtų buvę kažkas panašaus į šalutinį verslą ar net gana didelis pomėgis, į kurį norėčiau pereiti, kai išėjau iš verslo, manau, man būtų buvę geriau.

Hobis, kurį dabar turiu, vadinamas mankšta. Bėgimas – radau tai prieš dvejus metus. Tai padeda mano psichinei sveikatai, mano nuotaikai, dvasiai.

Kaip apibūdintumėte darbą, kurį dabar darote? Kas yra tie žmonės, kuriems galėtų būti naudingiausia dirbant su jumis?

„Leader.team“ čia mano partneris Jeffas ir aš padeda mažoms grupėms padėti lyderiams mokytis ir augti. Mes subursime kolegas lyderius į mažą grupę, kuri susitiks internetu per „Zoom“ kartą per mėnesį 90 minučių. Ir Jeffas, ir aš devynerius metus esame panašių grupių, tokių kaip ši, dalis. Štai kaip mes susitikome, kaip tapome brangiais draugais ir dabar partneriais. Taigi, mes pasinaudojome tuo, kas geriausia, ir sukūrėme tikrai unikalų formatą jauniems lyderiams, norintiems mokytis ir augti vieniems iš kitų..

Antrasis pasirodys gana greitai, tai yra Skaitmeninės rinkodaros virtuvė su mano brangia drauge Rebecca Gill. Ji yra SEO ekspertė daugiau nei 11 metų. Vienas iš dalykų, į kuriuos nekreipiau dėmesio ne tik į produktą, buvo rinkodara, ypač turinio ir el. Pašto rinkodara. Taigi mes suporuojame kartu, kad netrukus pasiūlytume kursą. Galite prisiregistruoti ir mes ten sukursime puikią bendruomenę, kuri bus nuostabi. Taigi šie du projektai yra du dideli projektai mano gyvenime dabar.

Ar vis dar lankote „WordCamps“? Ar planuojate peržengti „WordPress“ bendruomenės ribas savo konsultavimo versle?

Aš ką tik nuėjau į savo pirmąjį „WordCamp“ šiais metais, WC Dallas Fort Worth. Per pastaruosius 11–12 metų lankiausi 50 „WordCamps“. Dabar aš neturiu ar nereikia eiti kurti dar daugiau santykių, šiuo metu tai nėra esminis dalykas. Bet kai manęs prašo kalbėti, aš mėgstu joje dalyvauti. Noriu pasakyti, kad visada myliu „WordPress“ arba visada būsiu „WordPress“ bendruomenės dalis, bet taip, aš dabar plečiuosi, o dalykai, kuriuos dabar bandau, taikomi net už „WordPress“..

Jei svarbu viskas gerai, kokia yra asmeninio trenerio, kuris prideda terapeuto vertę, vertė?

Manau, kad dalis terapeuto vaidmens žvelgia į praeitį. Pamatyti, ar jūsų praeityje nėra traumų, ir išgydyti kai kuriuos praeities dalykus, kurie turi įtakos jums dabar ir ateityje. Profesionalūs konsultantai yra be galo svarbūs. Manau, kad tai viena iš lygties dalių.

Kita jūsų paminėta dalis, manau, tokia nuostabi, yra asmeninis treneris. Paskutinius metus turėjau asmeninį trenerį. Treneris su tavimi žvelgia į ateitį, padeda aiškiai ir užtikrintai nuvykti ten, kur bandai, ir daro didelę pažangą. Treneris yra apie tai, kas jūsų laukia priešais jus. Mano trenerio vardas yra Kelly ir ji yra fantastinė. Padeda man apgalvoti dalykus, turi ką nors atmesti ir meta iššūkį ten, kur man reikia mesti iššūkį, palaiko ir padrąsina mane, kur mane reikia palaikyti ir padrąsinti. Aš pasakiau kažkam kitą dieną, jei turėsiu ką nors pasauliui, tai bus du dalykai: galimybė patekti į trenerį ir teisė į patarėją..

Apie tai kalbame mūsų Cory Millerio interviu. Ar yra kažkas, ko norėtumėte jo paklausti? Kas žino, jis gali sugrįžti ir atsakyti į jūsų komentarus. Ačiū už skaitymą!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map