Ar turėtumėte sukurti „WordPress“ svetainę klientui iš pagrindų ar naudoti… Ekhm… pagalbininką?

Kiekvienas dizaineris turi savo įpročius …


Galbūt daugumą šoninės juostos elementų jums patinka šis šešėlių efektų tipas.

O gal tai yra būdas atskirti naršymo saitus.

Bet kokiu atveju, visada yra kažkas.

Bet kas, jei mes paimsime tai daug toliau ir daug plačiau? Būtent, kurdami svetaines klientams, turėtumėte naudoti vietos žymiklio „WordPress“ temą? Arba turėtumėte pradėti nuo nulio ir kurti savo kelią aukštyn, po elementą kiekvienam kliento projektui atskirai?

Pastaba. Šiame straipsnyje ne tiek daug aprašoma "ką reikia daryti teisingai." Ką čia noriu pasiekti, yra tik išvardyti techniškai įmanomi sprendimai ir kiekvieno privalumai ir trūkumai. Tada jūs turite nuspręsti, kurį variantą greičiausiai pasirinksite.

Kurdami „WordPress“ svetainę, galite tai padaryti vienu iš šių penkių būdų:

Sukurkite pasirinktinę temą nuo pat pradžių.
Sukurkite temą ant temos rėmelio.
Sukurkite ant esamos temos, panašios į tai, ko norite pasiekti.
Sukurkite temą naudodami pradinę temą, tokią kaip _S.
Sukurkite savo pradžios temą ir naudokite ją kurdami kiekvieną kliento svetainę.

Gerai, paimkime tai iš viršaus:

1. Individualios temos kūrimas nuo pat pradžių

Leiskite man tiesiog pripažinti, kad tai priešais Aš nesu gerbėjas.

Kurkite savo pasirinktinę temą kiekvieną kartą, kai dirbate su kliento projektu ypač neproduktyvus požiūris.

Tiesiog pagalvokite, jūs turite pradėti sukūrę reikiamą katalogų struktūrą, visus reikalingus PHP failus, pasirūpinkite privalomomis WP funkcijomis, įgyvendinkite pagrindines funkcijas, įsitikinkite, kad CSS veikia panašiai kiekvienoje naršyklėje, o daugybė kitų daiktai.

Galite pamanyti, kad klientai nori, kad jų svetainės būtų kuriamos nuo pat pradžių, nes tai yra geriausias įrodymas, kad jūsų darbas yra originalus. Bet atvirkščiai. Tai, ko iš tikrųjų nori klientai, yra kokybė. Ir kai dirbate su tema nuo pat pradžių, niekada nepasieksite tokio lygio funkcionalumo, kokį turėtumėte turėdami rėmelį ar pradedančiojo temą..

Gerai, kad, nepaisant minusų, pakalbėkime apie keletą teigiamų aspektų.

Aš sąžiningai galiu pamatyti tik du:

  • Kiekvieną „Photoshop“ sukurtą dizaino bruožą paprastai lengviau pritaikyti pasirinktinei temai, o ne temoms, paremtoms rėmais ar pradedančiųjų temomis. Taip yra todėl, kad naudodami rėmelį, turite pritapti prie pačios sistemos mechanizmų ir negalite laisvai kurti kodo.
  • Jokios mokymosi kreivės be standartinių „WordPress“ žinių. Pažvelkime į tai, kai kurios sistemos yra šiek tiek sudėtingos, ir išmokti jas kvalifikuotai naudoti užtruks.

2. Temos kūrimas naudojant pradinę temą, tokią kaip _S

_S

_S tema, taip pat žinomas kaip „Nepakartojami įvertinimai“, yra tai, ką mes vadiname pradine tema. Tai reiškia, kad _S nėra skirta pagrindinei jūsų kūrinio temai (kaip dažniausiai būna su kitomis temų sistemomis), o vietoj to, esate raginami tiesiogiai modifikuoti temos failus ir naudoti juos kaip savo kūrinio pagrindą. pasirinktinė tema – šiuo atveju kliento svetainei.

Taigi, kuo skiriasi nuo tada, kai pradedate kurti savo temą?

Na, tai suteikia daugybę funkcijų, esančių iškart po šikšnosparnio. Tiesiog pateikdami keletą, naudodami _S, gausite optimizuotus HTML 5 puslapių šablonus su minimaliais elementais, 404 puslapį, pavyzdžio antraštės įgyvendinimą, naršymo scenarijus, gerai organizuotą pradinį CSS failą (plius du pavyzdžių išdėstymai) ir krūvą kitų. daiktai.

Kitaip tariant, _S suteikia jums pilną ir optimizuotą paketą, kad galėtumėte pradėti dirbti su savo galutiniu dizainu / tema.

Neigiamos pusės? Jūs turite būti gana įsitikinę, kad dirbate su šaltinio kodu, taip pat turite įsisavinti pačią _S struktūrą, kad galėtumėte efektyviai naudoti.

Kitas neigiamas aspektas yra tas, kad kaskart generuodami naujas _S temos versijas iš oficialios svetainės, gali atsirasti tam tikrų skirtumų dėl atnaujinimų, kurie galėjo būti įvesti tuo tarpu.

Be to, tai yra turbūt pats universaliausias būdas sukurti svetainę klientui, tokiu būdu, kuris suteikia jums visišką galimybę valdyti funkcionalumą ir dizaino elementus. Tai yra, jei jūs jau susipažinote su tuo, kaip _S veikia pats.

3. Temos kūrimas ant temos rėmelio

Temos rėmai yra kitas žingsnis, kai reikia rasti būdą, kaip priversti kitus žmones už jus susitvarkyti kai kurias jūsų darbo dalis.

Gerai, tik juokauju, bet turiu omenyje tai, kad turėdami teminį pagrindą, jūs iš tikrųjų neprivalote patys kurti visos svetainės struktūros. Tai, ką turite padaryti, yra sukurti vaiko temą, kuri paveldėtų tėvystės elementus – pagrindus – ir tada užpildyti blankus, galiausiai sukuriant kliento svetainę iki galutinės formos.

Naudodami sistemą gausite naudingų funkcijų ir funkcijų, kurios padės greičiau valdyti visą projektą. Taip pat gausite SEO optimizuotą struktūrą, kai kuriuos pasirinktinius valdiklius ir kartais palaikymą bei atnaujinimus (priklausomai nuo jūsų pasirinktos sistemos)..

Neigiama yra tai, kad kai kurios temos gali būti šiek tiek ribojančios, kai kalbama apie tam tikrų svetainės elementų kūrimo būdą, taip pat apie tai, ką su jais galite padaryti, palyginti su pradiniu „Photoshop“ projektu..

Norint įgyti įgūdžių naudotis sistema, prireiks laiko, tačiau tai gali būti sugaišta daug laiko, ypač jei kiekvienais metais kuriate daug klientų svetainių. Galite apsilankyti svetainėje WordPress.org trumpas rėmelių sąrašas.

hibridas

4. Sukurkite savo pradžios temą ir naudokite ją kurdami kiekvieną kliento svetainę

Tai pavadinčiau senosios mokyklos požiūriu. Štai ką mes darėme prieš pradedant tokias pradines temas kaip _S.

Nepaisant to, šis požiūris suteikia daug galimybių, kai reikia iš anksto sukurti funkcijas ir elementus, kuriuos jūs vis tiek naudojate visose klientų svetainėse. Taigi, visos svetainės kūrimo procesas tampa keliomis pakopomis trumpesnis, palyginti su svetainės statyba nuo pat pradžių.

Vis dėlto vis tiek turite susidurti su iššūkiais, susijusius su naujausia „WordPress“ versija, naujomis dizaino ir svetainių kūrimo tendencijomis bei technologijomis (pvz., HTML 5) ir viskuo, kas gali nutikti šioje didelėje internetinėje erdvėje, pradedantiesiems, pradedant nuo temos..

Naudoti esamą pradinę temą, tokią kaip _S, turbūt yra geresnis sprendimas dienos pabaigoje. Ir jei norite, kad kiekvienoje kliento svetainėje, kuriai dirbate, būtų paruošti kai kurie savo tinkinimai, kodėl gi nepradėjus naudoti pagal užsakymą pagaminto „function.php“ failo??

5. Kurkite esamą temą, panašią į tai, ko norite pasiekti

Nors kai kurie žmonės vis tiek bando tai atsisakyti, sakyčiau, kad tai tingus žmogus. Ir gana stebėtina, kad tai yra požiūris, kuris gali užtrukti daug daugiau laiko nei bet kuris iš aukščiau išvardytų.

Taip yra todėl, kad dažnai galite praleisti valandas ieškodami tinkamos temos, tik suvokdami, kad jos struktūrą nėra taip lengva suvokti, kaip tikėjotės. Taigi jūs praleidžiate valandas ne tik tam, kad atrodytų, jog dirbate tinkamai ir pusiau.

Jūsų pastangos daug geriau praleidžiamos įsisavinant temos pagrindus arba išmokus naudoti pradinę temą.

Kas dar yra ten?

Visi šie metodai reikalauja tam tikro lygio žinių apie „WordPress“ veikimą ir apskritai su PHP kodavimu. Atidėjimas šiai temai kartu su klientu taip pat užtrunka. Ir atsižvelgiant į dalyko sudėtingumą, jis gali uždėti valandas virš jūsų pradinio įvertinimo.

Užuomina. Užuomina. Jei nenorite apie visa tai pažaisti, kviečiu jus paskambinti ir leisti mums tą projekto dalį atlikti jums. Viskas, ko mums reikia, yra jūsų PSD failai, ir mainais pateiksime naują blizgančią temą.

Bet kaip tu imiesi to? Kaip jūs savo dizainą paversite visiškai funkcionalia kliento svetaine?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map