6 geriausios „Mac“ klaviatūros, kurias už pinigus galima nusipirkti 2020 m. (Palygintos ir patikrintos)

Ieškai geriausios turimos „Mac“ klaviatūros? Esate tinkamoje vietoje! Šiame pokalbyje aš einu per šešias geriausias „Mac“ klaviatūras, kurias gali pasiūlyti rinka, ir jas nuodugniai palyginu. Bet palauk, kodėl klausai šio vaikino (manęs) apie tai, kas turi ryšio su „Mac“ klaviatūromis?


Na, pradedantiesiems galbūt turiu nedidelę priklausomybę nuo klaviatūros. Iš esmės išbandžiau kiekvieną perspektyvią „Mac“ klaviatūrą rinkoje. Gerai, galbūt ne kiekvienas, bet tik tam, kad susidaryčiau idėją …

Ieškai geriausios „Mac“ klaviatūros

Bandymas surasti geriausią „Mac“ klaviatūrą buvo asmeninė mano užduotis nuo tada, kai perėjau iš kompiuterio į „Mac“. Greitai sužinojau, kad klaviatūros įsitraukimas į sklandų bendradarbiavimą su „Mac“ ne visada yra paprastas ir kad kai kurios klaviatūros yra tik iš dalies susijusios su užduotimi. Deja, trūkumai nėra tai, ką gamintojai mėgsta paminėti ant dėžutės.

Štai tada ateina toks pateikimas ir palyginimas. Toliau pateikiamas šešių geriausių „Mac“ klaviatūrų sąrašas, jų privalumai ir trūkumai, kainos ir bendrieji įspūdžiai, naudojant kiekvieną iš jų bent mėnesį.

Nėra laiko skaityti? Čia pateikiamos mano geriausios „Mac“ klaviatūros rinkiniai:

�� Redaktoriaus pasirinkimas:

„Logitech MX“ raktai

geriausios „Mac“ klaviatūros # 1: „Logitech MX“ klavišai

„Logitech“ yra prekės ženklo, jei norite aukštos kokybės klaviatūros. Nesvarbu, kokį įrenginį turite, „Logitech“ kataloge rasite aukščiausios klasės jo klaviatūrą. Nenuostabu, kad „Logitech“ daro nuostabias klaviatūras ir „Mac“.

„MX Keys“ yra puiki universalioji klaviatūra, suteikianti visas reikalingas funkcijas ir nepriekaištingai veikianti su „Mac“. Be to, galite suporuoti iki trijų įrenginių (palaiko „Mac“, PC, „iOS“, „Android“).

Tai žemo profilio, tačiau siūlo tinkamas klaviatūros keliones, todėl rašyti juo yra labai malonu. Taip pat galite naudoti programinę įrangą „Logitech Options“, kad sukonfigūruotumėte, kaip veikia funkcijų klavišai – ir netgi galite tinkinti tuos klavišus kiekvienoje programoje (tai reiškia, kad jie gali ką nors kita padaryti „Chrome vs Photoshop“ ir kt.).

Visa tai kainuoja 100 USD. Tikriausiai geriausi 100 USD, kuriuos galite išleisti už alternatyvią „Mac“ klaviatūrą, ir greičiausiai paskutinė klaviatūra, kurios jums kada nors prireiks.

Biudžeto pasirinkimas:

Keychronas K2

geriausios „Mac“ klaviatūros # 2: klaviatūra

Keychronas buvo žinomas dėl savo aukštos kokybės klaviatūrų, tuo pat metu yra labai prieinamos. Be to, kadangi tai yra mechaninė klaviatūra, tai gali būti dar geresnis pasiūlymas! Vos už 74 USD tikrai nerasite geresnės klaviatūros.

Be to, „Keychron“ leidžia tinkinti klaviatūrą pasirenkant norimą mechaninio jungiklio tipą ir foninio apšvietimo spalvą..

Tai veikia tiek per „Bluetooth“, tiek per kabelį, o tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis, kad pritrūks sulčių. Bet ne todėl, kad jums to prireiks, nes šio akumuliatoriaus veikimo laikas yra vieno mėnesio.

Galiausiai jis gali būti suporuotas su ne daugiau kaip trim įrenginiais ir veikia tiek „Mac“, tiek su asmeniniu kompiuteriu.

⭐ Garbingas paminėjimas:

„Satechi“ aliuminio „Bluetooth“ klaviatūra

satechi

Už 80 USD – tai dar viena labai įdomi klaviatūra, kuri bando parodyti geriausias „Logitech“ klaviatūrų ir pačios „Apple“ klaviatūros savybes..

Rašymo patirtis yra labai panaši į „Magic“ klaviatūros patirtį, tačiau klaviatūra yra šiek tiek didesnė, todėl ji yra šiek tiek patogesnė. Tarpai tarp klavišų yra panašūs į „Logitech“ gaminius, o tai dar labiau padeda išvengti atsitiktinio klavišų paspaudimo.

Gamybos požiūriu jis pagamintas iš aliuminio ir atrodo labai tvirtas. Be abejo, jis jaučia aukščiausios kokybės produktą. Vienintelis neigiamas aspektas; negalite konfigūruoti funkcijų klavišų.

Už 80 USD tai tikrai yra „Mac“ klaviatūra, į kurią turėtumėte atsižvelgti.

Ką reikia žinoti prieš ieškant geriausios „Mac“ klaviatūros

Ne visos klaviatūros yra sukurtos vienodai – to tikriausiai tikitės. Tačiau kai kurie veiksniai verčia ieškoti geriausių „Mac“ klaviatūrų kiek kitaip, nei ieškoti, tarkime, geriausios „Windows“ kompiuterio klaviatūros.

Štai į ką reikia atkreipti dėmesį medžiojant:

„MacOS“ sistemos palaikymas

Pirmas dalykas, kurio tikrai reikia jūsų klaviatūrai, yra „Mac“ pagrindinės klaviatūros išdėstymo ir funkcijų palaikymas.

Pavyzdžiui, pačios „Apple“ klaviatūros yra su šiais klavišais:

„Mac“ valdymo klavišai

Kiekvienas daro tam tikrą dalyką. Čia galima valdyti ekrano ryškumą, „Launchpad“ prieigą, „Mission Control“ ir daugybę kitų linksmų dalykų.

Be to, nustatymuose galite pasirinkti, ar norite naudoti tuos mygtukus, ar perjungti juos į klasikinį F1-Fn funkcijų klavišų rinkinį.

nustatymai

Jei klaviatūra nepalaiko šių funkcijų, galbūt negalėsite pasirinkti, kaip apskritai norite naudoti funkcijų klavišus.

Tada yra CMD raktas. Jei ketinate naudoti klaviatūrą, pirmiausia skirtą asmeniniam kompiuteriui, neturėsite ten tinkamo klaviatūros dangtelio – ji taip pat bus netinkamoje vietoje (plačiau apie tai žemiau).

Trumpai tariant, įsitikinkite, kad klaviatūra, kurią galvojate įsigyti, bus aprūpinta visomis „Mac“ palaikymu arba paties gamintojo programine įranga, kad klaviatūra būtų visiškai palaikoma. Pavyzdžiui, „Logitech“ tokią programinę įrangą siūlo „Mac“ vartotojams, tačiau ne visi gamintojai tai daro.

„Mac“ klaviatūros

Turėti visas „MacOS“ funkcijas dirbant su klaviatūra yra vienas dalykas, tačiau tikriausiai norite, kad ten pat atsispausdintų ir pagrindiniai klaviatūros klavišai..

Pažvelkime į tai; perjungėte į „Mac“, kad nebūtumėte priversti žiūrėti į „Windows“ logotipą klaviatūroje.

Daugiau apie tai žemiau pateiktame DUK skyriuje.

„Mac“ išdėstymas

Jei jūsų klaviatūra nepatenka į savo „Mac“ pagrindinį išdėstymą, pagrindinis skirtumas yra tas, kad bus įjungtas kairysis CMD klavišas ir kairysis alt / opt klavišas.

„Mac“ sukurtų klaviatūrų išdėstymas yra teisingas.

Daugiau apie tai žemiau pateiktame DUK skyriuje.

Patikimas ryšys

USB kabelis yra pats patikimiausias ryšys.

Jei nesate laidų gerbėjas, „Apple“ „Magic Keyboard“ „Bluetooth“ ryšys veikia gerai. Kitų gamintojų „Bluetooth“ ryšiai gali būti geri.

„Logitech“ produktai yra su savo radijo ryšio jungtimi. Naudokite tą „Mac“, o ne „Bluetooth“. Tai daug patikimiau.

Skaičių bloknotas arba ne?

Klaviatūros su skaičių klaviatūromis yra didesnės. Bet skaičių padėkliukai taip pat yra patogu, todėl atsikratyti jų ne visada yra galimybė.

Visa tai skamba akivaizdžiai, tačiau rinkdami klaviatūrą atminkite tai. Nenorite nustebti, kai pristatoma klaviatūra.

Mechaninis arba ne?

Šiomis dienomis siautėja mechaninės klaviatūros. Galiausiai pasirinkimas priklauso nuo jūsų. Vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad rinkoje yra labai mažai mechaninių klaviatūrų, kurios buvo sukurtos specialiai „Mac“.

Daugiau apie tai žemiau pateiktame DUK skyriuje.

Magiška klaviatūra arba ne?

Pati „Apple“ „Magic Keyboard“ yra geriausių IMO „Mac“ klaviatūrų trejetuke. Tai tiesiog labai gerai ir jis veiks su jūsų „Mac“ be jokių trikdžių.

Jei jis buvo pateiktas su jūsų mašina, bet jūs dar nepakankamai gerai jį naudojote, nepirkite kitos klaviatūros bent keletą mėnesių. Išbandykite „Magic“ klaviatūrą. Galbūt jūs tai pamėgsite.

Šešios geriausios išbandytos „Mac“ klaviatūros

Aš padalinau sąrašą į dvi kategorijas:

 • žemo profilio klaviatūros
 • mechaninės klaviatūros

Nors būčiau galėjęs padaryti tokias kategorijas kaip laidinis arba belaidis arba „Mac“ gimtoji ar daugialypės OS klaviatūros, aš vis tiek nusprendžiau sutelkti dėmesį į mechanizmą, kuris yra klaviatūros klaviše – nes būtent tai ir daro didžiausią skirtumą sąveikaujant su klaviatūra.

1 kategorija: geriausios žemo profilio „Mac“ klaviatūros

„Logitech Craft“ arba „Logitech MX“ raktai

geriausios „Mac“ klaviatūros: „Logitech“ amatas

# Belaidis
# Daugialypė OS
# Kelių įrenginių

„Craft“ ir „MX“ klavišai iš esmės yra tos pačios klaviatūros, turinčios tik vieną skirtumą. Amatai yra šie:

karūna

Tai yra kupolo formos ratukas (vadinamas karūna), kurį galima priskirti visoms skirtingoms reikmėms. Visa kita – raktų mechanizmas, klavišų dangteliai ir išdėstymas yra tas pats.

Visose „Logitech“ klaviatūrose yra „Logitech“ konfigūravimo programinė įranga. Ten rasite daug įdomių variantų, leisdami jums valdyti, ką daro kiekvienas funkcijos klavišas, ir tai, ką norite padaryti vainikėliu.

Kalbėdami apie karūną, galite ją naudoti atlikdami vieną iš trijų veiksmų:

karūnos variantai

Juos galima sukonfigūruoti laisvai, tačiau numatytieji yra tai, ką matote ekrano kopijoje aukščiau.

Geriausia, kad karūną ir visus funkcijų klavišus galite sukonfigūruoti kiekvienoje programoje. Taigi karūną galite padaryti ką nors kita naudodami „Chrome“ ir „MacOS“ vartotojo sąsają. Tai taip pat atveria daug galimybių, jei daug naudojatės tokiais įrankiais kaip „Sketch“ ar „Adobe XD“.

Grįžkite į klavišus ir kaip jie veikia. Klavišas yra tinkamas, jaukiai jaučiasi ir nesupainioja, ar paspaudėte klavišą, ar ne. Kiekvienas klavišas taip pat turi gražų įtrauką. Tai padeda išvengti atsitiktinio klavišų paspaudimo – visada galite lengvai rasti rakto centrą.

�� Kaina

„Logitech Craft“: 199 USD
„Logitech MX“ raktai: 100 USD

�� Baterijos tarnavimo laikas

Baterija yra 1500 mAh. Remdamasis mano patirtimi, kol prisiminsite ją išjungti nakčiai, jums nereikės jos įkrauti daugiau kaip kartą per mėnesį.

�� Pros

 • Galima suporuoti su ne daugiau kaip trim įrenginiais vienu metu. Tai reiškia, kad jums nereikia iš naujo poruoti klaviatūros kiekvieną kartą keičiant įrenginius.
 • Žemo profilio, tačiau vis dar siūlo tinkamas klaviatūros keliones, todėl rašyti yra malonu.
 • Konfigūruojami funkcijų klavišai ir karūna yra aukštakrosnės.
 • „Logitech“ parinktys – valdymo programinė įranga, pateikiama kartu su klaviatūra, leidžia lengvai konfigūruoti viską.
 • Geras akumuliatoriaus veikimo laikas.

Suvart

 • Rašymo padėtis nėra reguliuojama.
 • Prijunkite jį per vienijančią „Logitech“ jungtį. Jei naudojate „Bluetooth“, gali kilti kai kurių ryšio problemų.

⚙️ Specifikacijos:

Amatai

 • Aukštis x plotis x gylis: 32 mm x 430 mm x 149 mm
 • Svoris: 960 g
 • Ryšio palaikymas: „Logitech Unifying 2.4GHz“ belaidė technologija, „Bluetooth Low Energy“ technologija
 • Programinės įrangos palaikymas: „Logitech“ parinktys „Mac OS 10.11“ ir naujesnėse versijose

MX raktai

 • Aukštis x plotis x gylis: 20,5 mm x 430 mm x 131,63 mm
 • Svoris: 810 g
 • Ryšio palaikymas: „Logitech Unifying 2.4GHz“ belaidė technologija, „Bluetooth Low Energy“ technologija
 • Programinės įrangos palaikymas: „Logitech“ parinktys „Mac OS 10.11“ ir naujesnėse versijose

�� Produktų galerija:

„Logitech“ amatas 2

„Logitech“ amatas 3

„Logitech“ amatas 4

„logitech“ amatas 5

„Logitech“ amatas 6

⭐ Verdiktas

Man tai yra geriausia turima „Mac“ klaviatūra. Tai labai lengvai pritaikoma, baterija tarnauja ilgai, ji yra patikima, o estetinė esmė taip pat dera su kitais „Apple“ produktais. Jei norite karūnos, įsigykite amatą. Jei ne, gaukite MX raktus. Akivaizdu, kad faktorius yra ir kaina. „Craft“ yra dvigubai brangesnis nei „MX Keys“.

„Apple Magic“ klaviatūra

geriausios „Mac“ klaviatūros: stebuklinga klaviatūra

# Belaidis
# „Mac“ gimtoji

Ar tikrai negalėtume jo išvardyti? Tai kompaktiškiausia, švariausiai atrodanti ir labiausiai suderinama geriausia „Mac“ klaviatūra rinkoje.

Dabartinės kartos klaviatūra turi patobulintą žirklinio mygtuko mechanizmą. Palyginti su ankstesne karta, klavišo eiga yra mažesnė, o tarp klavišų yra šiek tiek mažiau vietos. Apskritai yra šiek tiek lengviau paspausti kitus klavišus atsitiktinai.

Dizainas – tai gražus produktas. Tai lieknas, paprastas, minimalistinis ir daro viską, ko dauguma vartotojų norėtų.

Vis dėlto tai nėra didelis pritaikymas. Vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, yra nuspręsti, ar norite naudoti funkcijų klavišus kaip standartinius, ar su „Mac“ sąsajos klavišais.

„Magic“ klaviatūra taip pat turi žymiai mažesnį pėdsaką nei bet kuri kita šio sąrašo klaviatūra.

Galimos dvi versijos: su skaičių klaviatūra ir be jos.

�� Kaina

„Apple Magic“ klaviatūra: 99 ir 129 USD (su numeriu)

�� Baterijos tarnavimo laikas

Baterija yra 2980 mAh. Asmeniškai aš manau, kad nuo to laiko, kai gavau, sumokėjau tik du kartus. Panašu, kad jis visai nenaudoja elektros energijos. ��‍♂️

�� Pros

 • Tai yra oficiali „Apple“ klaviatūra, todėl ji turi gerai veikti su „Mac“.
 • Mažas, kompaktiškas, labai minimalus.
 • Kelionė su mažu raktu, jei jums patinka tokie dalykai.
 • Puikus akumuliatoriaus veikimo laikas.

Suvart

 • Galimas tik minimalus pritaikymas.
 • Vėlgi, mažos kelionės, jei jums nepatinka toks dalykas.
 • Nereguliuojamas.

⚙️ Specifikacijos:

 • Aukštis x plotis x gylis:
  • „Magic“ klaviatūra: 0,16–0,43 colio (0,41–1,09 cm) x 10,98 colio (27,9 cm) x 4,52 colio (11,49 cm)
  • „Magic“ klaviatūra su skaitmenine klaviatūra: 0,16–0,43 colio (0,41–1,09 cm) x 16,48 colio (27,9 cm) x 4,52 colio (11,49 cm)
 • Svoris:
  • „Magic“ klaviatūra: 231 g
  • „Magic“ klaviatūra su skaitmenine klaviatūra: 390 g
 • Sujungimas „Bluetooth 3.0 + EDR“ ir per „Lightning“ prievadą

�� Produktų galerija:

stebuklinga 2 klaviatūra

stebuklinga klaviatūra 3

stebuklinga 4 klaviatūra

stebuklinga 5 klaviatūra

stebuklinga 6 klaviatūra

stebuklinga 7 klaviatūra

⭐ Verdiktas

Tai antra geriausia klaviatūra žemo profilio kategorijoje. Jis atrodo išties švarus, pasižymi dideliu akumuliatoriaus tarnavimo laiku ir veikia kartu su „Mac“ kompiuteriu. Nereikia konfigūracijos. Naudokite šį variantą, jei neprieštaraujate tinkinimo parinkčių trūkumui ar mažai kelionei į raktą.

„Logitech K750 Solar Mac“

geriausios „Mac“ klaviatūros: „Logitech k750“

# Belaidis
# „Mac“ gimtoji

Tiesą sakant, „K750 Solar“ būtų buvęs aukštesnis šiame sąraše, jei būtų buvę lengviau jį nusipirkti ir jei „Logitech“ atnaujintų dizainą nuo tada, kai jis pirmą kartą pasirodė 2011 m. (Manau).

Nors kai kuriose šalyse vis dar galite rasti šią klaviatūrą parduotuvėse ir „Amazon“, tai yra vienas iš senesnių „Logitech“ produktų. Aš nesu įsitikinęs, ar jis tiesiog nebe reklamuojamas, ar nebegaminamas visiškai.

Pati klaviatūra yra gana unikali keliais būdais:

Pirma, tai yra saulės energija varoma energija. Štai ką daro ši juostelė:

„Logitech k750 2“

Antra, tai tikrai žemo profilio – guli ant stalo. Tai nėra kampas ar nieko. Tuo pačiu metu yra šios kojos, kurias galite naudoti, norėdami pakreipti klaviatūrą į save.

Klavišai yra tikrai gražiai išdėstyti, tarp jų yra daug vietos. Tai sumažina atsitiktinį paspaudimą iki minimumo. Pagrindinės kelionės yra gražios, tačiau, palyginti su modernesniais „Logitech“ gaminiais, judėjimas yra šiek tiek netobulintas.

Konfigūracijos atžvilgiu klaviatūra, deja, neveikia su naujausia „Logitech“ programine įranga. Vienintelis dalykas, kurį galite nustatyti, yra tai, kaip veikia funkcijų klavišai. Ir net tai galima įsigyti tik per kitą „Logitech“ (tikėtina) senesnę programinę įrangą, vadinamą „Logitech“ valdymo centru.

„Logitech“ valdymo centras

�� Kaina

„Logitech K750 Solar Mac“: nuo 60 iki 70 USD

�� Baterijos tarnavimo laikas

Na, tai reiškia, kad tai yra saulės energija, todėl jums to visiškai nereikia įkrauti. Tiesiog veiks. Nepaisant to, aš turėjau kitą šios klaviatūros versiją savo asmeniniam kompiuteriui ir ji nusprendė mirti po to, kai, mano manymu, buvo naudojama 3-4 metus. Vis dar gana gera belaidė klaviatūra, kur nereikia nieko įkrauti.

�� Pros

 • Niekada nereikia mokėti!
 • Guli lygiai ant stalo.
 • Reguliuojamas.
 • Pakankama klavišo eiga ir puikus atskyrimas tarp klavišų.
 • Lėtai ir gražiai.

Suvart

 • Neveikia su naująja „Logitech“ programine įranga.
 • Galimas tik minimalus pritaikymas.
 • Sunku gauti.

⚙️ Specifikacijos:

 • Aukštis x plotis x gylis: 10 mm x 431 mm x 156 mm
 • Ryšio palaikymas: „Logitech Unifying 2.4GHz“ belaidė technologija
 • Reikalavimai: „Mac OS® X 10.5“ ar naujesnė versija, USB jungtis, saulės šviesos šaltinis ir (arba) patalpų apšvietimas

�� Produktų galerija:

„Logitech k750 3“

„Logitech k750 4“

„Logitech k750 5“

„Logitech k750 6“

⭐ Verdiktas

Apskritai, tai puiki klaviatūra. Man ji patinka dar geriau nei oficialioji „Magic“ klaviatūra, tačiau tiesiog negaliu jos reitinguoti aukščiau, nes tai senesnis produktas. Svarbiausias dalykas, kurį ji naudoja, yra saulės funkcija – taigi gausite belaidę klaviatūrą, kurios visiškai nereikia įkrauti. Tai taip pat gana pigu, palyginti su kitais produktais. Jei galite rasti, gaukite!

„Satechi“ aliuminio „Bluetooth“ klaviatūra

geriausios „Mac“ klaviatūros: „satechi“

# Belaidis
# „Mac“ gimtoji
# Kelių įrenginių

„Satechi“ yra žinomas „Mac“ aksesuarų rinkos žaidėjas. Jie siūlo šakotuvus, stovus, įkroviklius, peles ir klaviatūras.

„Satechi“ aliuminio „Bluetooth“ klaviatūra yra panaši į keletą klaviatūrų, kurias jau išbandžiau aukščiau. Tarp klavišų yra panašus atstumas kaip ir „Logitech K750 Solar“. Klavišų įtraukos yra panašios į tas, kurias rasite „Logitech Craft“, o spausdinimo patirtis yra labai panaši į „Magic“ klaviatūrą, tik yra daugiau klavišų.

Gamybos požiūriu jis pagamintas iš aliuminio ir atrodo labai tvirtas. Be abejo, jis jaučia aukščiausios kokybės produktą.

Kaip minėjau, spausdinimo patirtis yra panaši į „Magic“ klaviatūros, tačiau keliaujant klavišais daugiau. Klavišai jaučiasi labai lengvai, o tai gali būti kažkas, kas jums patinka.

Taip pat galite suporuoti iki trijų įrenginių.

Pagrindinis mano neigiamas dalykas yra tai, kad niekaip negalite pritaikyti šios klaviatūros. Jūs net negalite pakeisti funkcijų klavišų elgsenos. Man tai yra tikras pertraukiklis, nes turiu skirtingas makrokomandas. Jei tai nėra jums toks didelis daiktas, puikiai praleisite laiką su šia klaviatūra.

�� Kaina

„Satechi“ aliuminio „Bluetooth“ klaviatūra: 80 USD

�� Baterijos tarnavimo laikas

„Satechi“ sako, kad jų klaviatūra turi pakankamai akumuliatoriaus energijos iki 80 valandų nepertraukiamo darbo laiko tarp įkrovimų. Ne taip puiku, bet taip pat nėra tragiška.

�� Pros

 • Pastatymo kokybė yra puiki.
 • Palaiko iki trijų įrenginių vienu metu.
 • Turi pasirinktinius klavišus ekrano kopijoms ir kopijavimui & įklijavimas.
 • Rašymo patirtis yra puiki, klavišai yra lengvi, tačiau kelionių yra pakankamai, kad būtų patogu.

Suvart

 • Negalima reguliuoti per se, tačiau jūs gaunate šiuos priklijuojamus buferius, kuriuos galite naudoti.
 • Negalima tinkinti ir net negalite nustatyti, kaip veikia funkcijų klavišai.

⚙️ Specifikacijos:

 • Aukštis x plotis x gylis: 17 x 4,7 x 0,4 colio
 • Svoris: 500 g

�� Produktų galerija:

2 satechi

3 satechi

satechi 4

satechi 5

satechi 6

⭐ Verdiktas

Man tai greičiausiai būtų 2 geriausi, jei ne pritaikymo trūkumas. Rašydami šią klaviatūrą jaučiatės puikiai, klaviatūros yra gerai atskirtos ir ji atrodo tiesiog ant stalo šalia jūsų „Apple“ produktų.

2 kategorija: mechaninės klaviatūros, skirtos „Mac“

Tai, kaip aš žiūrėsiu į mechanines „Mac“ klaviatūras, bus labai panaši, tačiau bus vienas pagrindinis skirtumas:

Aš nesiruošiu praleisti tiek laiko, kai kalbėsiu apie klavišų keliones ir tai, kaip raktai jaučiasi rašant. Viskas priklauso nuo tikslaus klavišų jungiklių modelio, kurį pasirinkote pirkdami klaviatūrą. Dauguma mechaninių klaviatūrų suteikia tam tikras parinktis, todėl visada galite eiti naudodamiesi tiksliu jungikliu, kuris jums labiausiai tinka.

Keychronas K2 ir K4

geriausios Mac klaviatūros: klaviatūra

# Belaidis
# Laidinis
# Daugialypė OS
# Kelių įrenginių

Jei kada bandėte naudoti „Google“ mechanines klaviatūras, skirtas „Mac“, pastebėjote, kad ten tikrai nėra tiek daug pasirinkimo.

Dėl tam tikrų priežasčių „Mac“ vartotojams paprastai neatrodo, kad mechaninėmis klaviatūromis rūpinasi tiek, kiek tai daro kompiuterio vartotojai.

Vis dėlto yra dar daugiau nei keletas tinkamų variantų.

„Keychron“ klaviatūros yra puikūs kokybiškų „Mac“ klaviatūrų pavyzdžiai. Čia bus aptarti du pagrindiniai modeliai: „Keychron K2“ ir „Keychron K4“.

Abiejose klaviatūrose funkcijos yra vienodos, o skirtumas yra pagrindinis. Be to, „K4“ taip pat yra su skaičių klaviatūra.

Pagrindinis „Keychrons“ privalumas yra tas, kad prieš pirkdami galite gana plačiai pritaikyti klaviatūrą. Galite pasirinkti iš daugybės mechaninių jungiklių (taip pat ir optinių jungiklių). Galite pasirinkti, ar norite balto, ar RGB, apšvietimo. Taip pat galite užsisakyti pasirinktinius klaviatūros klavišus.

Klaviatūros yra suderinamos su „Mac“ ir kompiuteriu, jas galima jungti per „Bluetooth“ ir per USB kabelį (to paties klaviatūros modelio, jums nereikia rinktis tarp „Bluetooth“ ir kabelinės klaviatūros).

Kalbant apie programinės įrangos pritaikymą, vėlgi nėra tiek daug. „MacOS“ nustatymų skydelyje galite pasirinkti tik tai, kaip norite, kad funkcijų klavišai veiktų.

Bet jūs turite žaisti aplink su apšvietimu. Klaviatūroje yra atskiras klavišas, skirtas valdyti foninio apšvietimo sekas. Tai savotiškai įdomus.

Štai demonstracinė versija:

Raktai supakuoti šiek tiek sandariai, tačiau tarp jų vis dar yra pakankamai vietos, kad būtų išvengta atsitiktinio paspaudimo. Vis dėlto ne tiek, kiek galite gauti iš kai kurių kitų čia esančių klaviatūrų.

�� Kaina

„Keychron K2“: 74 USD
„Keychron K4“: 79 USD

�� Baterijos tarnavimo laikas

Baterijos tarnavimo laikas yra daugiau nei puikus. „K2s“ ir „K4s“ akumuliatorių talpa siekia 4000 mAh, tai yra daugiau nei dvigubai daugiau nei jūs gaunate iš „Logitech Craft“. Jį galėsite naudoti ilgiau nei mėnesį vienu įkrovimu, kai įjungtas foninis apšvietimas.

�� Pros

 • Puiki kainos ir kokybės santykis.
 • Pritaikoma aparatinė įranga. Galite pasirinkti norimus klavišų jungiklius.
 • Puikiai pagamintas produktas pasižymi ypatingu pojūčiu ir originalia išvaizda.
 • Puikus akumuliatoriaus veikimo laikas.
 • Veikia per „Bluetooth“ ir kabeliu.
 • Galima suporuoti su ne daugiau kaip trimis įrenginiais ir veikia tiek „Mac“, tiek su asmeniniu kompiuteriu.
 • Kaina yra labai patraukli mechaninei klaviatūrai.

Suvart

 • K4 klaviatūros išdėstymas gali būti klaidinantis. Ypač rodyklių klavišų išdėstymas. Jums gali tekti priprasti prie to, ir tai tikrai kainuos keletą atsitiktinių klavišų paspaudimų.
 • Bent jau man atrodo, kad klavišų plastikas gali būti geresnis.
 • Jis gana aukštas, o tai gali sukelti problemų kai kuriems vartotojams.

⚙️ Specifikacijos:

K2

 • Aukštis x plotis x gylis: 313 x 123 x 38,5 mm
 • Svoris: 875 g
 • Galimi raktų jungikliai: „Gateron“ mėlynos / raudonos / rudos jungikliai
 • Baterija: 4000 mAh įkraunama li-polimero baterija

K4

 • Aukštis x plotis x gylis: 371 x 124 x 38 mm
 • Svoris: 773 g
 • Galimi raktų jungikliai: „Gateron“ mėlynos / raudonos / rudos / geltonos jungikliai, optiniai mėlynos / raudonos jungikliai
 • Baterija: 4000 mAh įkraunama li-polimero baterija

�� Produktų galerija:

2 klavišas

3 klavišas

4 klavišas

5 klavišas

6 klavišas

⭐ Verdiktas

Apskritai tai yra geriausia mechaninė klaviatūra, kurią galite nusipirkti „Mac“. Aš kalbu apie K2 ir K4. Prieš pirkdami, galite tinkinti savo aparatinę įrangą (pasirinkti jungiklio tipą, foninio apšvietimo spalvą). K2 yra mažesnis modelis be numerio ženklų. „K4“ yra numerių bloknotas, tačiau jis vis tiek supakuotas labai sandariai, todėl pėdsakas yra mažesnis nei viso dydžio klaviatūrų su atskiromis skaičių lentelėmis..

Azio MK MAC BT / USB

geriausios Mac klaviatūros: azio

# Belaidis
# „Mac“ gimtoji

Atnaujinti. Atrodo, kad „Azio“ nustojo siūlyti savo klaviatūros „Bluetooth“ versiją. Dabar galima tik USB versija. Kaina išlieka ta pati.

Azio MK MAC USB yra dar viena puiki „Mac“ mechaninė klaviatūra. Dizaino prasme, jis šiek tiek skiriasi nuo „Keychron“ gaminių – daugiausia baltas, palyginti su „Keychron“ tamsių spalvų schema.

Pagaminimo kokybė yra puiki, yra aliuminio apdaila (viršutinis sluoksnis), o patys užraktų dangteliai yra pagaminti iš kokybiškos plastiko. Spalva taip pat yra balta dėmėta spalva, kuri atitinka „Apple“ estetiką.

Deja, klaviatūra tiekiama tik su vieno tipo jungikliais – Kailh Browns.

Pritaikymui galite nustatyti tik tai, kaip norite naudoti funkcijų klavišus. Taip pat yra garsumo reguliavimo ratukas, kuris veikia gerai. Tačiau jūs negalite pritaikyti to, ką daro ratas, išskyrus garso lygio valdymą.

Klaviatūros dangteliai yra aukštesnėje pusėje, tačiau jų forma turėtų padėti išvengti atsitiktinio klavišų paspaudimo. Apskritai negaliu čia skųstis.

„Azio MK MAC USB“ yra su nuimamu delnu, kuris yra puiki premija.

�� Kaina

Azio MK MAC USB: 100 USD

�� Baterijos tarnavimo laikas

„Azio“ įvertina jų klaviatūrą vieno mėnesio naudojimo metu. Aš sakyčiau, kad tai yra teisinga, tačiau, palyginti su kitomis šio sąrašo klaviatūromis, akumuliatoriaus talpa yra ne maža, vos 250 mAh.

�� Pros

 • Gimtoji „Mac“.
 • Dizainas yra geras.
 • Tvirta ir gera statybų kokybė.

Suvart

 • Jokio foninio apšvietimo
 • Galimi tik vieno tipo raktų jungikliai.
 • Labai ribotas pritaikymas.
 • Šiuo metu galima tik laidinio USB versija.

⚙️ Specifikacijos:

 • Aukštis x plotis x gylis: 445 x 137 x 35 mm (delno atrama 445 x 18 x 64 mm)
 • Svoris: 1060 g
 • Galimi raktų jungikliai: Kailh Brown
 • Baterija: Ličio jonų 250 mAh

�� Produktų galerija:

azio 2

azio 3

azio 4

azio 5

azio 6

⭐ Verdiktas

Mano antras geriausias pasirinkimas – „Mac“ skirta mechaninė klaviatūra. Jis yra šiek tiek brangesnis nei „Keychrons“, neleidžia pritaikyti klavišų jungiklių ir nėra jokio apšvietimo. Tai reiškia, kad jei jūs ieškote produkto baltos spalvos schemos ir manote, kad jis geriau atitiks jūsų nustatymus, eikite į jį.

Santrauka, kurią iš šių geriausių „Mac“ klaviatūrų pasirinkti?

Pirmasis sprendimas, kurį turite padaryti, yra tai, ar norite žemo profilio, ar mechaninės. Deja, tarp šių dviejų kategorijų nėra aiškaus nugalėtojo. Kai kurie žmonės mėgsta savo mechanines klaviatūras, o kiti renkasi žemo profilio vaizdą.

�� Peržiūrėkite žemiau esantį DUK skyrių, kad išsiaiškintumėte, ar eiti žemo profilio, ar mechaninio.

Kai gerai supranti, kas yra tavo pirmenybė "mechaninis ar ne," čia yra mano kirtikliai:

�� Redaktoriaus pasirinkimas:

„Logitech MX“ raktai

geriausios „Mac“ klaviatūros # 1: „Logitech MX“ klavišai

„Logitech“ yra prekės ženklo, jei norite aukštos kokybės klaviatūros. Nesvarbu, kokį įrenginį turite, „Logitech“ kataloge rasite aukščiausios klasės jo klaviatūrą. Nenuostabu, kad „Logitech“ daro nuostabias klaviatūras ir „Mac“.

„MX Keys“ yra puiki universalioji klaviatūra, suteikianti visas reikalingas funkcijas ir nepriekaištingai veikianti su „Mac“. Be to, galite suporuoti iki trijų įrenginių (palaiko „Mac“, PC, „iOS“, „Android“).

Tai žemo profilio, tačiau siūlo tinkamas klaviatūros keliones, todėl rašyti juo yra labai malonu. Taip pat galite naudoti programinę įrangą „Logitech Options“, kad sukonfigūruotumėte, kaip veikia funkcijų klavišai – ir netgi galite tinkinti tuos klavišus kiekvienoje programoje (tai reiškia, kad jie gali ką nors kita padaryti „Chrome vs Photoshop“ ir kt.).

Visa tai kainuoja 100 USD. Tikriausiai geriausi 100 USD, kuriuos galite išleisti už alternatyvią „Mac“ klaviatūrą, ir greičiausiai paskutinė klaviatūra, kurios jums kada nors prireiks.

Biudžeto pasirinkimas:

Keychronas K2

geriausios „Mac“ klaviatūros # 2: klaviatūra

Keychronas buvo žinomas dėl savo aukštos kokybės klaviatūrų, tuo pat metu yra labai prieinamos. Be to, kadangi tai yra mechaninė klaviatūra, tai gali būti dar geresnis pasiūlymas! Vos už 74 USD tikrai nerasite geresnės klaviatūros.

Be to, „Keychron“ leidžia tinkinti klaviatūrą pasirenkant norimą mechaninio jungiklio tipą ir foninio apšvietimo spalvą..

Tai veikia tiek per „Bluetooth“, tiek per kabelį, o tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis, kad pritrūks sulčių. Bet ne todėl, kad jums to prireiks, nes šio akumuliatoriaus veikimo laikas yra vieno mėnesio.

Galiausiai jis gali būti suporuotas su ne daugiau kaip trim įrenginiais ir veikia tiek „Mac“, tiek su asmeniniu kompiuteriu.

⭐ Garbingas paminėjimas:

„Satechi“ aliuminio „Bluetooth“ klaviatūra

satechi

Už 80 USD – tai dar viena labai įdomi klaviatūra, kuri bando parodyti geriausias „Logitech“ klaviatūrų ir pačios „Apple“ klaviatūros savybes..

Rašymo patirtis yra labai panaši į „Magic“ klaviatūros patirtį, tačiau klaviatūra yra šiek tiek didesnė, todėl ji yra šiek tiek patogesnė. Tarpai tarp klavišų yra panašūs į „Logitech“ gaminius, o tai dar labiau padeda išvengti atsitiktinio klavišų paspaudimo.

Gamybos požiūriu jis pagamintas iš aliuminio ir atrodo labai tvirtas. Be abejo, jis jaučia aukščiausios kokybės produktą. Vienintelis neigiamas aspektas; negalite konfigūruoti funkcijų klavišų.

Už 80 USD tai tikrai yra „Mac“ klaviatūra, į kurią turėtumėte atsižvelgti.

Galiausiai, čia yra dažnai užduodami klausimai ir atsakymai geriausiomis „Mac“ klaviatūromis ir kaip jas išsirinkti:

�� DUK

Ar kiekviena klaviatūra veiks su mano „Mac“?

Techniškai taip. Tai yra, bet kurią klaviatūrą, kurią galite turėti, galite prijungti prie „Mac“ ir paversti ją pagrindine funkcijų rinkine. Tai reiškia, kad galėsite rašyti simbolius, naudoti daugumą funkcijų mygtukų ir pan.

Tačiau to, ko negalėtumėte padaryti, yra naudoti kai kurias sudėtingesnes funkcijas, tokias kaip ekrano pritemdymas, garsumo valdymas ir pan..

Ar kompiuterio klaviatūra veiks „Mac“?

Iš esmės tai tas pats klausimas, kaip ir aukščiau. Bet čia yra tam tikras niuansas.

Vėlgi, trumpas atsakymas yra taip; tai veiks.

Bet! Įspėjimas yra tas, kad neturite vietinių „Mac“ klaviatūros klavišų, išspausdintų ant kai kurių klavišų. Visų pirma, nėra CMD rakto (vietoj to turite „Windows“ raktą). Funkcijų klavišuose taip pat nėra „Mac“ etikečių, skirtų „Mission Control“, „Launchpad“, ekrano ryškumui ir kitiems dalykams.

„Mac“ valdymo klavišai

Be to, standartinis išdėstymas paprastai nėra tiksliai suderinamas su „Mac“ išdėstymu. Svarbiausia:

 • „Mac“ išdėstymas yra iš kairiojo klaviatūros krašto: valdymo klavišas → „Alt“ / parinkties klavišas → CMD klavišas
 • kompiuteriui, tai yra: valdymo klavišas → „Windows“ klavišas → klavišas „alt“

Pagal numatytuosius nustatymus jūsų „Windows“ raktas taps CMD raktu.

Taigi, norėdami konvertuoti klaviatūrą į įprastą „Mac“ išdėstymą, turėsite perjungti klaviatūros klavišus tarp kairiojo „Alt“ ir „Windows“ klavišų ir tada perdaryti tuos klavišus „MacOS“ nustatymuose.

Taip pat galite suklupti dėl problemų, susijusių su funkcijų klavišais. Bet tai daroma klaviatūros už klaviatūros pagrindu.

Apskritai, asmeninės kompiuterio klaviatūros prijungimas prie „Mac“ yra jūsų pačių rizika. Veiks, tačiau galbūt negalėsite pasinaudoti visomis funkcijomis.

Ar turėčiau eiti mechaniškai??

Esu tikras, kad girdėjote apie tas mechanines klaviatūras, kurios pastaruoju metu siautėja.

Paprasta mechaninės klaviatūros idėja yra ta, kad vietoj paprasto membranos ar žirklinio jungiklio mechanizmo, naudojamo nešiojamuosiuose kompiuteriuose, gausite mechaninį jungiklį, įjungtą spyruokle..

Kai kurie žmonės prisiekia savo mechaninėmis klaviatūromis ir sako, kad tai yra geriausias dalykas. Vienintelė su tuo susijusi problema (jei esate „Mac“ vartotojas) yra ta, kad ieškant 100% „Mac“ gimtosios mechaninės klaviatūros nėra tiek daug pasirinkimo. Aukščiau pateiktame įraše aš pavaizdavau du, bet tai yra susiję su biudžeto dalykais.

Kokybės prasme, mechaniniai jungikliai nebūtinai yra geresni už įprastus jungiklius, tačiau rašant ir dirbant su jūsų mašina jie jaučiasi kitaip. Kai kuriems žmonėms tai patinka, kai kuriems ne. Aš asmeniškai esu prie jo.

Apskritai, ką galite padaryti:

 • jei mėgstate važiuoti mažai klavišų (panašiai kaip numatytoji „Magic“ klaviatūra), būkite atokiau nuo mechaninių klaviatūrų
 • Jei mėgstate keliauti dideliais klavišais ir, kai paspaudžiate klavišo jungiklį, turite lytėjimo grįžtamąjį ryšį, išbandykite mechanines klaviatūras

Ar „Mac“ kompiuteriai veikia su „Bluetooth“ klaviatūromis?

Taip. Visi šiuolaikiniai „Mac“ kompiuteriai turi „Bluetooth“ modulį ir jie bendraus su kiekviena rinkoje esančia „Bluetooth“ klaviatūra.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map