15 reaguojančių vietinių komponentų bibliotekų, kurias turėtumėte žinoti 2020 m

15 reaguojančių vietinių komponentų bibliotekų, kurias turėtumėte žinoti 2020 m

15 reaguojančių vietinių komponentų bibliotekų, kurias turėtumėte žinoti 2020 m
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Reaguokite į vietinių komponentų bibliotekas, kurias turėtumėte žinoti


„React“ vietinių komponentų bibliotekos gali padėti sutaupyti daug laiko, kai dirbate prie kito programos projekto. Kaip tai? Na, pradėkime nuo pačios „React“. Turbūt žinote, kad „React“ yra atvirojo kodo „Java“ biblioteka, kuri padeda kurti vartotojo sąsajas tiek internetinėms, tiek mobiliosioms programoms. Jį sudaro keletas komponentų, kuriuos galite lengvai naudoti savo programoms.

Paprastai, kurdami komponentus „React“, turėsite juos pritaikyti taip, kad jie atitiktų jūsų platformos gaires. Štai kur Reaguoti gimtoji gali padėti. Tai sistema, kurią galite naudoti kurdami programas mobiliesiems, naudodami „React“ kartu su tikslinės platformos vietinėmis galimybėmis.

Anksčiau rašėme įrašą, kuriame pateiktos geriausios UI komponentų bibliotekos ir rėmai. Šiame įraše atidžiau pažvelgsime į „React Native“ komponentų bibliotekas.

Geriausios metų „React“ vietinių komponentų bibliotekos

1. „NativeBase“

Geriausios „reaguoti“ vietinių komponentų bibliotekos Nr. 1: „NativeBase“

Jei pastebite, kad jūs perrašote „React“ komponentus skirtingoms platformoms, turėtumėte tai išbandyti naudodami „NativeBase“ – dinaminę sąsają. Biblioteka yra pagrindinių „React Native“ komponentų, esančių įvairiose platformose, kolekcija ir yra gera vieta pradėti kurti savo programą. Komponentai yra sukurti naudojant „React Native“ kartu su kai kuriomis „JavaScript“ funkcijomis su pritaikomomis savybėmis. Taip pat galite naudoti bet kurias trečiųjų šalių vietines bibliotekas.

„NativeBase“ yra visiškai atvirojo kodo ir jame yra daugiau nei 12 000 žvaigždžių Github. Tačiau temos yra ypač brangios, nes pridedama daugiau funkcijų ir ekranų. „NativeBase“ dabar galima interneto vartotojų taip pat. Naudodami tą pačią „JavaScript“ bazę ir dirbdami su platformos dizainu, skirtu „Android“ ir „iOS“, galite pasiekti savo programos savitą išvaizdą. Jų atvirojo kodo projektai apima „Native starter“ programą, „Twitter Clone“ programą, „ToDo“ programą ir mokymo programą. Jų premium krepšelyje rasite starterių programas, skirtas rezervavimui, nuomai, darbo sąrašams, pranešimams ir dar daugiau.

2. Medžiagų rinkinys „reaguok gimtoji“

Geriausios reagavimo vietinių komponentų bibliotekos Nr. 2: medžiaga-rinkinys-reaguok - gimtoji

Medžiagų rinkinys „React Native“ siūlo nemokamą vietinės programos šabloną su medžiagos dizainu. Sukurtas kartu su „Galio“ sistema, jis perprojektuoja labiausiai paplitusius komponentus, kad viskas būtų kuo mažiau ir atitiktų „Google“ medžiaginį dizainą. Tai lengva naudoti ir jame yra daugiau nei 200 rankų darbo elementų, tokių kaip mygtukai, kortelės, navigacija ir įvestys. Visi komponentai gali įgauti spalvų variantus, pakeisdami temą. Be to, yra penki tinkinti papildiniai ir penki puslapių pavyzdžiai.

Su beveik 200 žvaigždžių Github, tai siūlo Pro versija tai taip pat suteikia prieigą prie daugiau puslapių pavyzdžių ir dokumentacijos.

3. Reaguokite į vietinius elementus

Geriausios „reaguoti“ vietinių komponentų bibliotekos Nr. 3: reaguoti - natūralieji elementai

„React Native Elements“ yra kelių platformų „React Native UI“ įrankių rinkinys, kuriame vienoje vietoje yra keletas puikių atvirojo kodo UI komponentų, kuriuos sukūrė kūrėjai. Galite pasinerti į „React Native Elements“ sukomplektuotus paketus ir būti tikri, kad API išvaizda yra vienoda. Nenuostabu, kad ji sulaukė 17 000 žvaigždžių Github.

Komplektą sudaro visas krepšelis sudedamųjų dalių, tokių kaip kainodara, ženklelis, perdanga, daliklis ir konkrečios platformos paieškos juostos. Jie yra lengvai naudojami ir tikrai pritaikomi. Visų komponentų atramos yra apibrėžtos vienoje centrinėje vietoje, o tai leidžia lengvai atnaujinti ar modifikuoti komponentus. Be to, ji gali tarnauti kaip platforma, jungianti mažas komandas, kuriančias komercines „React Native“ programas su atvirojo kodo indėliu.

Jei norite naudoti „React Native“ savo internetiniuose projektuose, yra Reaguokite vietinį internetą. Tai leidžia sukurti greitas, adaptyvias vartotojo sąsajas „JavaScript“ ir integruoti su „React Dev“ įrankiais. Galėsite bendrinti savo bazinę bazę tarp „React Native“ programų ir žiniatinklio programų. Jis palaiko tipo, spustelėjimo arba braukimo, kaip įvesties režimus, turi įmontuotą pritaikymą neįgaliesiems ir RTL palaikymą, jį naudoja mėgstami „Twitter“, „Uber“ ir „Flipkart“..

4. „Lottie“, skirta reaguoti vietiniams

lottie

„Lottie“ yra mobiliųjų telefonų „Airbnb“ biblioteka, kuri padės pridėti animacijas prie savo programų. Paprastai sukūrę animaciją „Adobe After Effects“, turėsite jas konvertuoti į formatą, naudojamą žiniatinklio programoje. Lottie jums tai padeda.

Jis veikia eksportuojant animacijos duomenis JSON formatu iš „After Effects“ plėtinio, „BodyMovin“. Šis plėtinys yra komplektuojamas su JS grotuvu, kad būtų galima pateikti animaciją internete. Tai veikia ir su „React Native“, ir jūs galite pasiekti oficialius dokumentus Github kur ji surinko beveik 12 000 žvaigždžių.

„Lottie“ bibliotekos ir papildiniai yra galima nemokamai, ir galite naudoti kuruojamą animacijos failų kolekciją, kad jūsų programos būtų patrauklios ir įdomios. Animacijos failai yra mažo dydžio ir vektoriniai. Taigi neturėtumėte daryti jokios įtakos programos našumui. Tuo pat metu tai gali paįvairinti jūsų vartotojo sąsają ir padaryti ją patrauklesnę.

5. Reaguokite į vietinių vektorių piktogramas

reaguoti-gimtoji-vektoriaus-piktogramos

Ši knyga yra viena iš geriausių „React“ vietinių komponentų bibliotekų, jei jūsų ieškote keleto piktogramų, kurias norite naudoti savo programose. Turėdami daugiau nei 3000 piktogramų biblioteką, esate tikrai įsitikinę, kad rasite tai, kas atitiks jūsų poreikius. Be to, galima tinkinti, stiliuoti ir išplėsti piktogramas integruojant jas į projektą.

Paketas palaiko „TabBar“ ir „Android“ įrankių juostą, taip pat vaizdo šaltinį ir kelių stilių šriftą. Su beveik 12 000 žvaigždžių Github, jis gali puikiai tikti mygtukams, logotipams ir naršymo juostoms. Tai remiasi Reaguokite į vietinę animacinę biblioteką derinant jį su bet kuria piktograma, kad būtų sukurtas animacinis komponentas. Jei jau turite piktogramos šriftą su susijusiu CSS failu, tada lengvai sugeneruokite piktogramų rinkinį naudodami scenarijaus generavimo piktogramą.

6. Uždegti CLI

uždegti

„Ignite CLI“ yra tvirtas „React Native“ programų pradinis rinkinys. Nieko nekainuojantis, numatytasis „React Native“ katilas be pastangų padeda kurti savąsias programas. Jį lengvai montuoja ir laikosi geriausios praktikos principų, tuo pačiu leisdami katilo plokštes pritaikyti savo projektui. Tai ne tik „Android“, bet ir „iOS“. Čia palaikomi ir atskiri papildiniai.

Be to, galite pasirinkti iš daugybės katilų arba pradėti savo. Modulinė įskiepių sistema leidžia jums pridėti programos funkcijas arba parašyti savo. Naudojimo pavyzdžių ekranas padeda išbandyti trečiųjų šalių bibliotekas ir kurti programas, sudarytas iš kelių komponentų. Ekrane taip pat yra dažniausiai naudojamų programų, sukurtų naudojant pagrindinius komponentus, pavyzdžių. Kad būtų lengviau identifikuoti komponentus ir lengvai juos pakeisti, šiame ekrane taip pat registruojami komponentų failuose pateikti pavyzdžiai. Šiame ekrane galite išbandyti, naudoti ir dalytis komponentais su savo komanda. „Ignite CLI“ uždirbo daugiau nei 10 000 žvaigždžių Github.

7. Reaguokite į vietinį žemėlapio vaizdą

reaguoti-gimtoji-žemėlapiai

Viena iš „React Native“ komponentų bibliotekų, siūlanti žemėlapio komponentus „Android“ ir „iOS“, yra „React Native Mapview“. Jo konstrukcija tokia, kad įprastos bet kurio žemėlapio funkcijos, tokios kaip žymekliai ir daugiakampiai, nurodomos kaip „Mapview“ komponento vaikai. Tai padeda API deklaratyviai valdyti žemėlapio funkcijas intuityviai. Iš jūsų pusės turėsite įsitikinti, kad „Google Maps“ įgalinote „Google Maps“ API.

Tinkinti žemėlapio stilių galima labai daug. Galėsite pakeisti žemėlapio vaizdą, stebėjimo regioną / vietą ir leisti lankytinas vietas spustelėti „Google“ žemėlapiuose. Galite įjungti priartinimą prie nurodytų žymeklių ar koordinačių arba netgi juos animuoti. Jei rekvizitui priskiriate animuotą regiono vertę, „Map View“ gali naudoti Animuotą API, kad valdytų žemėlapio centrą ir mastelį. Jei nenurodysite pasirinktinių žymeklių, numatytieji žymekliai bus pateikiami.

Nuostabu yra tai, kad žymekliai yra tempiami, juos galima tinkinti naudojant vaizdus ir jie atnaujina kitas vartotojo sąsajas vilkimo metu. Jei jums reikia daugiau, yra pritaikyta išnaša žymekliams, daugiakampių kūrėjams ir apskritimo bei daugiakampio perdangoms. „iOS“ vartotojai gali sukurti nuolydžių polilinijas. Nenuostabu, kad joje yra daugiau nei 10 000 žvaigždžių Github.

8. Reaguokite į vietinius talentingus pokalbius

reaguoti-gimtoji-gabus-pokalbis

Kaip rodo pavadinimas, „React Native Gifted Chat“ padės nustatyti „React Native“ (ir žiniatinklio) „Chat UI“. Parašyta „TypeScript“, joje yra visiškai pritaikomi komponentai, kurie padeda įkelti ankstesnius pranešimus arba nukopijuoti pranešimus į mainų sritį ir dar daugiau. Taip pat yra „InputToolbar“, padedanti vartotojams praleisti klaviatūrą.

Norėdami pagerinti vartotojo patirtį, jame įgalinami „Avataras“ kaip vartotojo inicialai, lokalizuotos datos, kelių eilučių „Teksto įvestis“, greito atsakymo pranešimai (robotai) ir sistemos pranešimas. Čia palaikoma ir „Redux“. „Gifted Chat“ yra daugiau nei 8 000 žvaigždžių Github.

9. Reaguokite į vietinį UI kačiuką

reaguoti-gimtoji-ui-kačiukas

Viena iš „React Native“ komponentų bibliotekų, kurią galima naudoti kaip bet kurio domeno, įskaitant elektroninę prekybą, programų mobiliesiems pradinį rinkinį, yra „React Native UI Kitten“ – „React Native“ „Eva Design“ sistema. Įvertinta daugiau nei 5000 žvaigždžių Github, siūlo maždaug 20 bendrosios paskirties komponentų, kurių dizainas yra toks pat, kad rūpintųsi vaizdine išvaizda.

Naudodami šią amžinai nemokamą ir atvirojo kodo biblioteką, galite naudoti pateiktas temas arba sukurti tiek daug savo temų, nepakeisdami komponentų šaltinio kodo. Be to, vykdydami laiką galite perjungti tamsias ir šviesias temas, nereikia iš naujo įkelti puslapio. Įdiegę „UI Kitten“ paketą iš NPM, galite importuoti komponentus ir pradėti juos naudoti savo projekte.

10. Reaguokite į vietinį popierių

reaktyvusis popierius

Kita nemokama ir atviro kodo biblioteka yra „React Native Paper“. Jis turi visus pagrindinius komponentus, ir šie komponentai yra sukurti laikantis „Google“ medžiagų projektavimo standartų.

Popierius yra keliose platformose ir veikia tiek žiniatinklyje, tiek mobiliajame įrenginyje. Yra komponentai ir sąveika, tinkanti beveik kiekvienam naudojimo atvejui. Pasirūpinta dauguma detalių, įskaitant animaciją, prieinamumą ir vartotojo sąsajos logiką. Galite tinkinti numatytąsias spalvas arba pasidaryti savo. Be to, jūs turite visišką palaikymą, taip pat galimybę perjungti iš tamsiojo į šviesų režimus. Įjungta Github, jis surenka daugiau nei 4000 žvaigždžių.

11. Reaguoti vietinių medžiagų rinkinį

reaguoti-gimtoji-medžiaga-rinkinys

Kitas mūsų „React Native“ komponentų bibliotekų sąraše yra dar vienas vartotojo sąsajos komponentų rinkinys, kuris suteikia medžiagos dizainą „React Native“. Viduje rasite mygtukus, korteles, diapazono slankiklius ir teksto laukus. Taip pat matysite suktukus ir eigos juostas, kad būtų rodoma apkrova, taip pat jungiklius, radijo mygtukus ir žymimuosius laukelius..

Viskas, ko reikia, yra keletas kodo eilučių, kad būtų galima pridėti mygtukus iš anksto nustatytais statybininkais, kurie laikosi numatytosios „Material design Lite“ temos. Naudodamiesi statybininku taip pat galite sukurti tinkintus mygtukus nuo nulio. Tas pats pasakytina apie įmontuotus teksto laukus. Ne tik tai, kad galite tinkinti stilius, pakeisdami bendrą temą. Tai paveiks visus programos žymimuosius laukelius ir radijo mygtukus. Įjungta Github, ši biblioteka kaupia 4700 žvaigždžių.

12. Reaguokite vietinės medžiagos vartotojo sąsają

reaguoti-gimtoji-medžiaga-ui

„React Natūralios medžiagos“ vartotojo sąsaja siūlo beveik 20 „React Native“ komponentų. Komponentus sudaro veiksmo mygtukai, avatarai, antraštės, stalčiai, dalikliai, įrankių juostos ir dar daugiau. Šie komponentai yra lengvai pritaikomi ir jų konstrukcijoje naudojama medžiagų konstrukcija. Bet koks jūsų pritaikymas temai gali būti pritaikytas ir kitiems komponentams, įskaitant visus, kuriuos kuriate patys. Vietinius pakeitimus gali atlikti nepaisydami stilių, kur reikia.

Jei jau naudojate reaguojančių vietinių vektorių piktogramas, įdiegimo nereikia padaryti daug. Kitaip, jums reikės atsisiųsti medžiagų piktogramos „Android“ ir įsitikinkite, kad turite Robotas „iOS“. Ši biblioteka pelnė daugiau nei 3 000 žvaigždžių Github.

13. RNUILIBAS

rnuilibas

Šiame rinkinyje yra daugiau nei 60 komponentų, „RNUILIB“ laikrodis įjungia beveik 2 000 žvaigždžių Github. Į visus komponentus įtrauktus gyvus pavyzdžius galite sužinoti apie galimas parinktis, prieš naudodami juos savo projekte.

Kai kurie komponentai yra: animacinis vaizdas, skaitytuvas, rodantis progresą, avataros profilio vaizdams rodyti, pagrindiniai mygtukai ir gradiento slankiklio komponentai.

14. „Nachos“ UI

„Nachos“ UI

Turėdami daugiau nei 30 paruoštų komponentų, kuriuos galite naudoti su bet kuriuo „JavaScript“ ar „React Native“ projektu, „Nachos“ vartotojo sąsaja įvertina 1900+ žvaigždžių Github. Kas iš tikrųjų padeda, jums nereikia per daug jaudintis dėl kokio nors komponento stiliaus. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra importuoti bet kurį iš anksto nustatytą įvestį iš vieno komponento į kitą. Įdiegę „Nachos“ vartotojo sąsajos rinkinį, pasirinkite bet kurį norimą komponentą, importuokite atitinkamą „React“ vietinį kodą ir toliau pritaikykite jį jūsų projektui..

Šioje nemokamoje, atvirojo kodo ir bendruomenės sukurtoje programinėje įrangoje naudojamas „Avocode“ – visapusiškas įrankis, skirtas „Photoshop“ ir „Sketch“ dizainams bendrinti ir tikrinti. Ačiū Reaguokite į savo internetinę svetainę, jį galite naudoti ir internetiniuose projektuose.

15. Shoutem

šaukte

„Shoutem“ yra programų kūrimo platforma, veikianti naudojant plėtinius ar modulinius blokus, panašiai kaip kuriant svetainę su „WordPress“ papildiniais. Su daugiau nei 40 pilnų plėtinių jis surinko daugiau nei 450 žvaigždžių Github. Plėtiniai apima nuotraukų ir vaizdo įrašų galerijas, produktus, renginius, restoranų meniu ir dar daugiau. Šiuos atvirojo kodo plėtinius galite laisvai naudoti savo programoje. Ir tiesiog padirbinėdami juos galite modifikuoti bet kokiu noru būdu.

„Shoutem“ siūlo daug mobiliųjų foninių paslaugų, tokių kaip analizė, vartotojo autentifikavimas, išdėstymai, tiesioginiai pranešimai ir dar daugiau. Be to, yra daug gerai užkoduotų temų, kurias galite naudoti ir tinkinti. „Shoutem“ naudoja 100% „JavaScript“ ir „React Native“.

Tai yra mūsų geriausių „React Native“ komponentų bibliotekų sąrašas. Kuris yra jūsų pasirinkimas? Dalinkis komentaruose.

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

  • Nemokami reaguoti vietiniai programų kūrimo šablonai

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector