15 įdomiausių VU UI komponentų bibliotekų 2020 m

15 įdomiausių VU UI komponentų bibliotekų 2020 m

15 įdomiausių VU UI komponentų bibliotekų 2020 m
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Įdomios „Vue UI“ komponentų bibliotekos


"Kodėl verta nerimauti dėl „Vue UI“ komponentų bibliotekų?" Na, „Vue“ arba „Vue.js“ yra populiari „JavaScript“ biblioteka, kurią galite naudoti dinaminėms programoms kurti. Nuo savo nuolankios veiklos pradžios 2014 m. Ji įgavo pagreitį per pastaruosius dvejus metus. „Vue“ tapo pagrindine „Angular and React“ konkurente, o viena iš „Vue“ populiarumo priežasčių yra plati komponentų naudojimas, kurios palengvina raidos suvokimą.

Šiame įraše, apžvelgiame keletą įdomiausių Vue UI komponentų bibliotekų kad pirmiausia turėtum pasidomėti. Jie tikrai pravers, jei darbuose turėsite „Vue“ programą!

1. „Vue“ medžiagų rinkinys

vue medžiagos rinkinys

„Vue“ medžiagų rinkinys yra puikus spartusis klavišas, kuriuo galite paspartinti savo projektavimo / kūrimo procesą kurdami naujas svetaines ar žiniatinklio programas. Būtinos pagrindinės žinios apie „JavaScript“, „Vuejs“ ir „Vue Router“, tačiau paketą yra gana lengva suvokti ir jis yra gražus.

Rinkinyje yra 60 rankomis pagamintų komponentų, du pritaikyti papildiniai ir trys puslapių pavyzdžiai.

2. Vuetify

Vuetify pagrindinis puslapis

„Vuetify“ yra „Vue“ sistema, leidžianti jums sukurti švarius, semantinius, daugkartinio naudojimo UI komponentus. Tai veikia su „Vue“ serverio pusės perteikimu (SSR).

Kas daro „Vuetify“ įdomiu pasirinkimu tarp geriausių „Vue UI“ komponentų bibliotekų, yra tai, kad yra paruoštų pastolių, skirtų kodui, paruoštų „vue-cli“ šablonų pavidalu. Tai padeda greitai pradėti. „Vuetify“ taip pat yra gera bendruomenė ir reguliarūs atnaujinimai.

3. Buefy

Buefy

Buefy yra lengva UI komponentų biblioteka, pagrįsta Vue ir Bulma, CSS sistema. Ši sistema, nors ir susieta su „Bulma“, yra mažesnė nei 100 KB.

Jei jums patogu naudotis SASS, jausitės kaip namuose „Buefy“ panašumai su SASS. Nepaisant to, nors „Buefy“ pateikia parengtą komponentų, skirtų naudoti pradedančiajam, sąrašą, jums gali pasirodyti, kad jo nepakanka dirbant prie didelio projekto.

4. Vue medžiaga

Vue medžiaga

„Vue“ medžiaga yra keičiamo dydžio biblioteka, sukurta atsižvelgiant į naujausias „Google“ dizaino specifikacijas. Bibliotekoje yra naudingi komponentai palengvinti sudėtingų programų apvalkalų kūrimo procesą.

Daugiau nei 1,7 mln. Atsisiuntimų jis siūlo lengvą biblioteką, skirtą kurti programas, tinkančias kiekviename ekrane. „Vue“ medžiagos biblioteka yra suderinama su šiuolaikinėmis interneto naršyklėmis, o jos API yra patogi pradedantiesiems, todėl ji puikiai tinka mūsų 2020 m. Sąrašui.

5. „Fish-UI“

Žuvies UI

„Fish UI“ yra lengvas „Vue UI“ komponentų bibliotekos įrankių rinkinys, palaikantis internetinę pakuotę ir ES2015.

Rašymo metu šis projektas turėjo tik penkis bendraautorius. Tačiau pastarąjį mėnesį buvo tam tikra veikla, kuri rodo, kad ji vis dar aktyvi. Galite pereiti prie projekto dokumentacija kad pabandytum!

6. Kvazaro

Kvazaro

„Quasar“ yra „Vue“ pagrindu sukurta sąranka. Turėtumėte tai apsvarstyti, jei planuojate naudoti reaguojančias interneto ir mobiliąsias programas. Tai yra visavertė sistema, palaikanti tokias funkcijas, kaip sumažinimas ir talpyklos kaupimas, be jūsų sistemos komponentų. Nuo 2020 m. Gegužės mėn. Ji pasibaigė 14,6 tūkst. Žvaigždžių „GitHub“.

„Quasar“ yra bene plačiausia iš visų čia esančių „Vue UI“ komponentų bibliotekų. Jis turi išsamią dokumentaciją ir patikimą, nuo galo iki galo įgyvendinamą.

7. Vux

Vux

„Vux“ yra sistema, pagrįsta „WeChat’s WeUI“ ir internetine pakuote, esančia „Vue“ viršuje. Tačiau dokumentai dažniausiai pateikiami kinų kalba, vertimas į anglų kalbą yra minimalus. „Vux“ pirmiausia pabrėžia greitą mobiliųjų komponentų plėtrą jūsų programai.

Čia yra gyvas demonstracinis filmas , kuriame išvardijami visi komponentai ir jų pateikimas naršyklėje.

8. Elementas

Elementas

Elementas yra žiniatinklio UI komponentų biblioteka, kurioje taip pat yra versijų Reaguokite ir Kampinis, be Vėjos. Ši komponentų biblioteka yra ypač orientuota į darbalaukio programas, nes jos komponentai nereaguoja.

Elementas taip pat turi didelę dokumentaciją kinų kalba, nors yra pateikti ispanų ir anglų vertimai. Kalbos, kurios nėra gimtoji kinų kalba, turėtų pereiti internacionalizacijos dokumentacija prieš naudodamas elementą jų projektuose.

9. „Keen-UI“

Keen UI dokumentacija

„Keen-UI“, skirtingai nei dauguma kitų „Vue UI“ komponentų bibliotekų, aprašytų šiame straipsnyje, daugiausia dėmesio skiria interaktyvumui „JavaScript“, o ne vaizdiniams komponentams. „Keen-UI“ įkvėpė „Google“ medžiagų dizainas, ir yra lengvai naudojamas API.

Keen UI nekartoja poreikio būti naudojamas visoje jūsų programoje ir turi keletą naudingų komponentų, kuriuos galima strategiškai išdėstyti ten, kur reikia. Taigi, „Keen“ vartotojo sąsaja yra geras pasirinkimas, kai prie esamos programos pridedamos iteracinės funkcijos.

10. AT-UI

AT-UI

AT-UI yra dar viena „Vue UI“ komponentų biblioteka, kurioje daug dėmesio skiriama darbalaukio programoms.

AT-UI teikia plokščius UI komponentus jūsų interneto programoms. Dalyvių yra 14, tačiau palaikymo nedaug, nors yra pradinis šablonas GitHub galite naudoti.

11. „Mint-UI“

„Mint-UI“

„Mint UI“ yra lengva „Vue UI“ komponentų biblioteka, pagrįsta „Babel JavaScript“ kompiliatoriumi. Mažas šio paketo dydis leidžia jį naudoti mobiliojoje programoje. „Mint UI“ pateikia „iOS“ tipo temą jūsų programos komponentams. Čia yra demonstracija Mint UI komponentų.

„Mint UI“ turi daugiau nei 15 000 žvaigždžių „GitHub“. Pagrindų sistemos plėtra vis dar vyksta įkarštyje, o sausio mėn. Viduryje nauji įsipareigojimai bus pateikti pagrindinei filialui. Tačiau trumpas žvilgsnis į problemos stebėjimo priemonę „GitHub“ jums pasakys, kad „Mint UI“ labiausiai tinka Kinijos kūrėjams..

12. „VuePress“

„VuePress“

„VuePress“ yra statinis svetainių generatorius, pagrįstas „Vue“. Ši sistema naudoja internetinę pakuotę, kad sukurtų iš anksto pateiktus statinius HTML puslapius (kaip apie statines „WordPress“ svetaines?), Todėl žymiai spartesnis apdorojimas..

VuePress naudojimas atveria daug galimybių jūsų projektui, pvz automatizuoti jūsų dokumentacijos procesą. Jį taip pat lengva integruoti į esamą programą. Tačiau nemažas trūkumas yra tas, kad SEO palaikymas vis dar yra naujas, ir dokumentas kol kas nesureikšmina šios temos.

13. Eagle.js

Eagle.js

„Eagle.js“ yra „Vue“ sistema, leidžianti kūrėjams kurti skaidrių demonstracija žiniatinklio programoje. Eagle.js yra daugybė temų, animacijos, valdiklių ir stilių, kuriuos galite pasirinkti ir pritaikyti.

Nors Eagle.js demonstracinėje svetainėje pateikia nemažai pavyzdžių, dokumentacija vis dar yra minimalus. Akivaizdi Eagle.js alternatyva yra Atskleisti.js, atskira „JavaScript“ sistema internetinėms skaidrėms demonstruoti. Tačiau „Eagle.js“ įveikia didžiausią „Reveal.js“ trūkumą – skaidrių demonstravimo struktūros standumą.

14. „Bootstrap-Vue“

„Bootstrap-Vue“

„Bootstrap-Vue“ suteikia „Vue“ plačiai naudojamos CSS bibliotekos „Bootstrap“ galią. Tai suteikia jums lengvai pasiekiamus vartotojo sąsajos komponentus ir tinklelio sistemą, taip pat viskas, kas pirmiausia yra mobili ir reaguojanti. Be to, šios bibliotekos komponentai yra suderinami su WAI-ARIA žiniatinklio prieinamumo gairėmis. Neatsilikdamas nuo „Bootstrap“ filosofijos greitai kurti UI komponentus, „Bootstrap-Vue“ suteikia galimybę kūrėjui greitai pradėti projektą.

dokumentacija yra plati ir bendruomenės palaikymas yra stiprus, todėl kažkam yra saugus pasirinkimas pradėti projektą.

15. „iView“ vartotojo sąsaja

„iView-UI“

„iView“ vartotojo sąsaja yra Vue biblioteka, kurioje pateikiami vartotojo sąsajos komponentai ir valdikliai, daugiausia dėmesio skiriant tvarkingam dizainui. „iView“ turi savo komandinės eilutės sąsajos (CLI) įrankį, „iView-cli“, kuriame pateikiamas vaizdinis komponentų pastolių įrankis ir neprisijungusi dokumentacijos versija. Ji aktyviai prižiūrima, su reguliarūs atnaujinimai klaidų sprendimas ir funkcijų pridėjimas.

Jei savo projekte naudojate „iView“, tai yra a pradedančiojo rinkinys, tai padės jums pradėti naudotis pagrindiniu bibliotekos naudojimu.

Kurią „Vue“ UI komponentų biblioteką pasirinkti?

Čia išvardijome 15 „Vue UI“ komponentų bibliotekų, kurios atlieka įvairias funkcijas, bet kuri yra geriausia? Na, atsakymas, kaip įprasta, yra "priklauso." Jei norite išsamaus sprendimo, galbūt norėsite pasirinkti ir pasirinkti Kvazaro. Kita vertus, jei jūs ieškote esamų projektų papildinio ir leidimo sprendimo, galbūt norėsite tęsti Vuetify arba „Keen-UI“.

Kurias „Vue UI“ komponentų bibliotekas naudojate savo projektuose? Praneškite mums savo komentaruose žemiau.

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

  • Geriausi kampiniai administratoriaus prietaisų skydelio šablonai

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector