14 geriausių „JavaScript“ bibliotekų ir schemų, kurias išbandysite 2020 m

Geriausios „JavaScript“ bibliotekos ir rėmai


Šiame įraše apžvelgiamos geriausios „JavaScript“ bibliotekos ir sistemos, kurias galima išbandyti 2020 m. Kodėl? Kadangi „JavaScript“ yra prieinama kiekvienoje interneto naršyklėje, tai daro ją prieinamiausia šių dienų programavimo kalba.

2010-aisiais „JavaScript“ bibliotekos ir sistemos tapo patikimu priekinių programų kūrėjų pasirinkimu.

Kiekvienai sistemai, kurią tyrinėjame šiandienos sąraše, pranešime jos populiarumo priežastį, kaip pradėti naudotis sistema ir įvertinsime jos brandą ir palaikymą bendruomenėje..

Jei esate naujas kūrėjas, šis įrašas turėtų padėti jums pasirinkti rėmus, nuo kurių galite pradėti.

Paleiskime sąrašą:

(Ne konkrečia tvarka)

1. Kampinis

Geriausios „JavaScript“ bibliotekos ir rėmai: kampinis

„Kampinis“ yra vienas iš labiausiai šiuolaikiškų „JavaScript“ pagrindų, galimų šiandien. „Google“ išleido savo pirmąją „AngularJS“ versiją dar 2010 m. Didelis filosofijos pokytis įvyko 2016 m., Išleidus „Angular 2“, o sistema buvo pervadinta tiesiog „angliška“..

Kampas suteikia galimybę valdyti ir UI komponentus, ir elgesį. Kampas vertina kiekvieną DOM elementą kaip komponentą. Tada galite sekti arba susieti įvairius veiksmus kiekvienoje direktyvoje.

Kampas yra „TypeScript“ pagrįsta sistema, todėl mokymosi kreivė yra stati. Turite investuoti nemažai laiko, kad įsisavintumėte „Angular“, nors tai vėliau duotų jums naudos.

Čia yra vadovas kurdami savo pirmąją programą naudodami „Angular“. Jei anksčiau nenaudojote „TypeScript“, ši trumpa įžanga turėtų jus pradėti.

2. Reaguokite

Geriausios „JavaScript“ bibliotekos ir sistemos: reaguokite

„Re reaguoti“ yra dar viena vartotojo sąsajų kūrimo sistema. Ši „JavaScript“ programa buvo sukurta kaip vidinis „Facebook“ projektas iki jos viešo išleidimo 2013 m. Tai brandus projektas, turintis didelę indėlių bazę ir gerą palaikymą internete..

„React“ naudojama visuose pagrindinės įmonės žiniatinklio ir mobiliuosiuose produktuose – „Facebook“, „WhatsApp“ ir „Instagram“. Per pastaruosius kelerius metus „React“ sulaukė plataus pripažinimo kaip pagrindinė interneto programų sąranka.

Nors pagrindines „React“ savybes lengviau išmokti, palyginti su kampinėmis, norint išplėstines funkcijas, gali tekti persikelti į trečiųjų šalių bibliotekas. Gebėjimas kurti „hello world“ programa tik keliose eilutėse yra tai, dėl ko „React“ yra toks populiarus.

Štai vadovas kuriant savo pirmąją programą „React“.

3. Vue

Geriausios „JavaScript“ bibliotekos ir sistemos: „vue“

„Vue“ yra jauna, bet jaudinanti „JavaScript“ sistema, kurią 2014 m. Išleido buvęs „Google“ darbuotojas Evanas You. Per pastaruosius kelerius metus ji išaugo nepaprastai. Kaip didėjančio populiarumo ženklą, „Vue“ peržengė kampą ir reagavo į žvaigždžių skaičių savo „GitHub“ saugykloje.

Vue suteikia didžiulį pritaikymo galimybes kuriant savo interneto programą. Tai leidžia lengviau išmokti ir greitai susikurti dalykus Vue. Kurdami sudėtingesnius komponentus, galite toliau mokytis pažangių Vue funkcijų. Tiesą sakant, „Vue“ pritaikomumas leidžia lengvai pereiti nuo bet kurios kitos sistemos.

Čia yra vadovas pradedant nuo Vue.

�� Ar vis dar nesate tikri, ar savo sekančiam projektui turėtumėte pasirinkti kampinį, reaguojamąjį ar „vue“? Čia yra mūsų vadovas, padėsiantis išsirinkti.

4. Aurelija

Geriausios „JavaScript“ bibliotekos ir rėmai: aurelia

„Aurelia“ yra moderni, atvirojo kodo UI biblioteka, sukurta atsižvelgiant į paprastumo idėją. Jį išleido „Durandal Inc“ maždaug tuo pačiu metu, kai pasirodė „Angular 2“. Jos bendruomenė per pastaruosius kelerius metus išaugo, todėl jūs turėtumėte sugebėti rasti pagalbos internete, jei sukluptumėte bet kokias kliūtis..

Dėl savo paprastumo tai skatina būti kūrybingiems. Vieno komponento „Aurelia“ sukūrimo kodas yra panašus į „VanillaJS“, kuris padidina patrauklumą tarp kūrėjų. Jo įmontuotos funkcijos, tokios kaip maršruto parinkimas, galingas duomenų susiejimas ir testavimas, leidžia sukurti patikimą priekinės programos programą. „Aurelia“ yra labai ištęstina ir lengvai integruojama su kitomis trečiųjų šalių sistemomis, tokiomis kaip „React“.

Aurelijos greito mokymo pamoka paaiškina, kaip sukurti „to-do“ programą, ir to turėtų pakakti, kad galėtumėte pradėti naudotis sistema.

5. Gintaras

žmogus

„Ember“, dar žinomas kaip „Ember.js“, yra šiuolaikinė „JavaScript“ sistema, kuri skatina kurti ambicingas žiniatinklio programas. Tai ateina su "baterijos yra komplekte", kuris nurodo tam tikras kritines sistemos funkcijas. Dėl savo filosofijos jis veikia kaip savarankiškas sprendimas kuriant sudėtingas žiniatinklio programas.

„Ember“ apima greitojo DOM perteikimo variklį „Glimmer“. Tai suteikia jums galimybę atvaizduoti DOM elementus iš šablono. „Ember“ turi atskirą duomenų sluoksnį, maršruto parinkimą ir integruotą testavimo aplinką. „Ember“ taip pat turi komandų eilutės sąsają, leidžiančią atlikti tokius veiksmus kaip atstatymas, automatinis komponentų perkėlimas ir vienetų bandymai. Be to, „Ember“ suteikia jums galimybę integruotis su aukštos kokybės, kuratorių bendruomene „Ember Addons“, kad gautumėte papildomų funkcijų.

Štai trumpas pradžios vadovas sukurti pagrindinį komponentą „Ember“.

6. Mocha

mocha

„Mocha“ yra ypatinga testavimo sistema, parašyta „Node.js“. Nors kitose sistemose gali būti testavimo modulių, „Mocha“ leidžia išbandyti ir asinchroniškai. „Mocha“ testai vykdomi nuosekliai, o tai leidžia lanksčiai ir tiksliai pateikti metrikos duomenis.

„Mocha“ gerai integruojasi su kitomis „JavaScript“ tvirtinimo bibliotekomis, tokiomis kaip „Chai“, todėl perėjimas iš kitos bibliotekos tampa sklandus. Ši testavimo sistema veikia daugelyje šiuolaikinių naršyklių, su galimybe tinkinti testus pagal naršyklę, kurioje ji bandoma.

Štai paprasta pradžios vadovas Mocha.

7. „Webix“

webix

„Webix“ yra „JavaScript“ biblioteka, kurią sudaro paruošti naudoti UI komponentai ir valdikliai. Dėl suderinamumo su HTML5, jis yra idealus naudoti kuriant HTML pagrįstą žiniatinklio ar mobiliąją programą.

Turėtumėte pasirinkti šią sistemą, jei jums reikalingi paruošti naudoti komponentai. Šiuos komponentus galima suskirstyti į penkias kategorijas: duomenys (duomenų lentelės, filtrai), navigacija (meniu, patarimai), išdėstymas (akordeonas, prietaisų skydelis), vizualizacija (diagramos) ir iššokantys langai. Be to, „Webix“ atskiria vizualinį ir duomenų sluoksnius, o tai padeda kuriant ir testuojant modulinius įrenginius. „Webix“ taip pat gerai integruojasi su MVC sistema, jei kuriate sudėtingą interneto programą. Čia yra išsamus sąrašas valdiklių, esančių pagal „Webix“.

Pagrindinė nuolatinė „Webix“ licencija yra kainavo 449 USD vienam projektui ir vienam kūrėjui. Sudėtingi valdikliai, tokie kaip šerdesai, kanban lentos ir skaičiuoklės, kainuoja papildomai.

8. Gatsby

Gatsby

„Gatsby“, dar vadinamas „GatsbyJS“, yra nemokama ir atvira „React“ pagrindu sukurta sistema, skirta greitai sukurti statines svetaines ir programas. Statinė svetainė yra susietų HTML puslapių grupė, rodanti tą patį turinį visiems iš eilės žiūrintiems asmenims. Jie neprisijungia prie duomenų bazės, norėdami surinkti naujus duomenis.

„Gatsby“ yra „viskas viename“ statinis svetainių generatorius. Tai leidžia apibrėžti savo svetainės turinį, jo maršrutizavimą ir susiejimą bei kaupti duomenis iš įvairių duomenų šaltinių, kad būtų galima sukurti jūsų statinę svetainę pagal pareikalavimą. Nors „Gatsby“ yra gana naujas, jo populiarumas lėmė reikšmingą bendruomenės augimą. Pavyzdžiui, čia yra „Gatsby“ temų sąrašas prižiūrima bendruomenės.

Čia yra trumpas „Gatsby“ pradžios vadovas.

�� Jei norėtumėte sužinoti, kaip „Gatsby“ palyginti su „WordPress“, pateikiame šį klausimą.

9. Babelis

babelė

„Babel“ yra „JavaScript“ sudarytojas ir, be abejonės, viena iš geriausių „JavaScript“ bibliotekų. Ar norėjote lengviau parašyti kodą „JavaScript“ versijose? Babelio žmonės buvo susirūpinę tuo pačiu klausimu ir sugalvojo sprendimą Babelio forma.

„Babelis“ iš esmės yra sudarytojas. Jis užima kodą, parašytą viename „JavaScript“ standarte, ir paverčia jį kitu standartu. Be to, „Babel“ taip pat gali padėti konvertuoti ES6 į „VanillaJS“ į „Van6JS“, o seną „JavaScript“ kodą konvertuoti į naujas versijas. „Babel“ remiasi išsamiais konfigūracijos failais, kad sudarytų kompiliaciją, todėl pradedantiesiems ji gali pateikti staigią mokymosi kreivę.

Štai greitas pradmenų gidas skirtas „Babel“, kuris padeda susipažinti su išankstiniais nustatymais ir konfigūracijomis.

10. ESLint

eslint

„ESLint“ yra prijungiama „JavaScript“ sąsaja, kuri padeda rasti ir išspręsti „JavaScript“ kodo problemas. Šis įrankis statiškai analizuoja jūsų kodą, kad jame rastų problemų ir pabrėžtų galimas problemas. „ESLint“ gali būti susietas su jūsų teksto rengykle arba integruotas į nenutrūkstamo integravimo (CI) vamzdyną, kad būtų galima išbandyti naują kodą, kai jis yra gaminamas..

Galite sukonfigūruoti „ESLint“ vykdyti „JavaScript“ kodo testus, pridėti naujų taisyklių kartu su įmontuotomis „ESLint“ taisyklėmis, kad tinkintumėte testus pagal jūsų organizacijos reikalavimus. Taip pat galite nustatyti įrankį, kad jis automatiškai ištaisytų įprastas klaidas, kad padidintų viso jūsų kūrimo proceso efektyvumą.

Jei naudojate GUI pagrįstą teksto rengyklę, turite įdiegti papildinį, kad testai būtų integruoti į jūsų realaus laiko kodavimo aplinką. Čia yra „Sublime Text“ ir „Atom“ papildinys „ESLint“. Tai greitas pradmenų gidas padeda įdiegti „ESLint“ serveryje, kuris gali būti integracijos su „build“ sistema, pavyzdžiui, pirmtakas Gulb arba Grimas.

11. D3.js

d3

D3.js, arba tiesiog D3, yra „JavaScript“ biblioteka, skirta duomenims vizualizuoti manipuliuojant HTML DOM elementais. Nuo pirmojo išleidimo D3 yra beveik dešimtmetis ir jis išaugo į galingiausią „JavaScript“ vizualizacijos biblioteką.

Ši biblioteka leidžia rinkti duomenis iš įvairių duomenų formatų ir duomenų šaltinių. Tada D3 naudoja elementus, kad sudarytų pagrindinę schemą, arba naudokite SVG elementą, kad būtų sudėtingesnis. Tai skatina modulinį požiūrį, suteikiant kūrėjui galimybę pakartotinai panaudoti kodą. Interaktyvumą galite pridėti ir prie savo diagramų.

Čia yra mokymo programa, kurią reikia sukurti juostinė diagrama D3 kategorijoje pradedantiesiems.

12. Skutimosi

nusiskusti

„Shave“ yra lengvas „JavaScript“ įrankis, sutrumpinantis tekstą, kad tilptų HTML5 DOM elemente. Jis laikinai paslepia likusį tekstą paslėptame elemente, kurį vėliau galėsite parodyti, jei to reikės. Tai tik 1,5 KB įskiepis, neturintis jokių priklausomybių, atliekantis konkrečią užduotį.

Norėdami naudoti skutimosi funkciją, pateikite HTML DOM parinkiklį ir jo maksimalų aukštį. Jis gerai integruojamas su kitais papildiniais, kurie gali turėti sudėtingesnes sutrumpinimo funkcijas. „Shave“ naudojimo pranašumas yra galimybė greitai kartu transformuoti daugybę elementų.

Čia yra „CodePen“ demonstracinė versija , parodantis laiką, reikalingą 50 elementų sutrumpinimui.

13. Internetinė pakuotė

internetinė pakuotė

„Webpack“ yra modernus „JavaScript“ įrankis, tarnaujantis kaip statinis modulių rinkinys. Tai iš esmės kaupia jūsų programos turtą ir išteklius, tokiu būdu išlaikant kodą švarų. Vėliau jis gali būti įkeltas tuo pačiu turtu, jį sumažinus ir taip sutaupant šiek tiek laiko.

Šis įrankis analizuoja jūsų programos priklausomybes, kad būtų sukurtas vidinis priklausomybės grafikas. Ši priklausomybės schema nusako kiekvieną turtą, nuo kurio priklauso jūsų projektas, norint sugeneruoti rinkinius įvairioms jūsų programos versijoms. Čia yra pradedant „Webpack“ vadovas.

14. „LitElement“

„LitElement“ yra dar viena „JavaScript“ biblioteka, kurią sukūrė „Google“, kad kūrėjai galėtų sklandžiai kurti paprastas svetaines. Ji prasidėjo kaip Polimerų biblioteka, ir dabar išaugo į naują projektą. „LitElement“ tikslas – sudaryti galimybes kūrėjams greitai sukurti greitus, lengvus, daugkartinio naudojimo interneto komponentus.

Bet kuris žiniatinklio elementas, kurį sukuriate naudodamas „LitElement“, seka Žiniatinklio komponentų standartai. Taigi, jūsų komponentai bus lengvai integruojami ir su bet kuria kita sistema. „LitElement“ taip pat leidžia tinkinti elementus. „LitElement“ žiniatinklio komponentai veikia su visomis pagrindinėmis interneto naršyklėmis.

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

  • Geriausi kampiniai administratoriaus prietaisų skydelio šablonai

Paskutinės mintys apie geriausias „JavaScript“ bibliotekas

Šiame įraše mes tyrėme geriausias „JavaScript“ bibliotekas ir sistemas, kurias galite išbandyti 2020 m.

Pirmiausia aptarėme geriausias „JavaScript“ bibliotekas, kurias galite naudoti kurdami ištisas priekinių programų programas. Toliau apžvelgėme įvairias bibliotekas, kurios teikia paruoštus naudoti daugkartinio naudojimo interneto komponentus, kad padėtų greitai tobulėti. Galiausiai mes perėjome prie įrankių ir papildinių, kurie išsprendžia specifines kūrėjų problemas – pvz., Susiejimas, vizualizavimas, derinimo ir kompiliavimas.

Kokia yra jūsų mėgstamiausia „JavaScript“ biblioteka? Nesivaržykite pasidalinti komentaruose žemiau.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map