12 geriausių informacinių biuletenių, kuriuos bus galima užsiprenumeruoti 2020 m

12 geriausių informacinių biuletenių, kuriuos bus galima užsiprenumeruoti 2020 m

12 geriausių informacinių biuletenių, kuriuos bus galima užsiprenumeruoti 2020 m
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Geriausi techniniai biuleteniai


Ieškote geriausių informacinių biuletenių, kuriuos galima užsiprenumeruoti 2020 m.? Dėl technologinės plėtros tempo gali būti labai sunku išlikti naujausiam (taip pat ir daug laiko). Mėgaukitės didžiuliu kiekiu puikaus turinio, gaminamo kiekvieną dieną, ir jūs tikrai galite stengtis neatsilikti nuo visko. Štai kodėl kurtas informacinis biuletenis grįžta ir yra toks populiarus dabar!

Pati koncepcija yra gana paprasta – kuruojami informaciniai biuleteniai yra tik el. Laiškai, kuriuose pateikiamas populiarus, įdomus ar dėmesio vertas turinys. Daugybė geriausių ten esančių informacinių biuletenių padės atskirti kviečius nuo pelų, o kartu sutaupysite ir brangių valandų (iškart sumažinsite paieškos ir nuskaitymo laiką)..

Turėdami tai omenyje, mes sudarėme šį 12 geriausių informacinių biuletenių (ir interneto kultūros informacinių biuletenių) sąrašą. Jose nagrinėjamos temos svyruoja nuo A. I. iki internetinių dienoraščių mirties (vėl!).

Kai kurie informaciniai biuleteniai pateikia apybraižas, o kiti išsamiai aptaria tam tikras temas.

Vienas pastebimas pavyzdys netgi nuveda jus už Slėnio burbulo, kad pamatytumėte, kas vyksta technikoje mažiau reprezentuojamose pasaulio vietose.

Pažiūrėkime juos (nėra jokio konkretaus užsakymo):

Geriausi technologijos informaciniai biuleteniai, kuriuos galite patikrinti 2020 m

1. „Bizarro Devs“

bizzarodevs

Norite išlikti kietas nepadarę per daug sunkaus darbo? Atsakymas yra „Bizarro Devs“ informacinis biuletenis. Kuriama susidomėjus internetine kultūra ir „WordPress“. Visa informacinio biuletenio esmė yra surasti įdomiausias ir (kartais) neaiškias nuorodas, kurios padės apgauti savo kelią į vėsą.

Gyvybiškai svarbūs produktai: nemokamai. Skelbiama kas savaitę. Rasite nuostabių nuorodų, kurias praleido išmanantys technikos mėgėjai arba kurios sprogs, sąrašą.

Kuravo „ThemeIsle“ komanda (įskaitant mane). Mes gilinamės į didžiulius interneto vandenynus, kad rastume įdomių nuorodų. Nėra objekto, kurio neliesime nuo „Doge“ kriptovaliutos iki interneto sekundžių duomenų vizualizacijos (jei pasieksite el. pašto vizualizacijos pabaigą, uždirbsite medalį). Šis informacinis biuletenis padės jums susilaukti daugiausiai silpnų reakcijų jūsų biure.

2. Atsisiųsti

atsisiųsti

Kiek stebėtina, kaip atrodo, technologijų srityje gyvena kur kas daugiau nei „WordPress“ tinklaraščiai apie vaikų auklėjimą ar socialinė žiniasklaida, arba Bitcoin. Laimei, „Atsisiųsti iš MIT“ technologijos apžvalga gali suteikti didžiulę įžvalgą kylančiame technologijų pasaulyje. Žodžių linija yra pažodžiui "kas yra kylančios technologijos?"

Gyvybiškai svarbūs produktai: nemokamai. Pristatoma kasdien. Apima visumą, kaip naujos technologijos yra įgyvendinamos gamtoje.

Kuravo novatoriška „MIT Technology Review“ komanda, norėdama pateikti naujausią informaciją apie kylančių technologijų pasaulį. Dėl to jūs gausite skirtingas istorijas, kurios rodomos svetainėje, su nuorodomis iš akademinės bendruomenės ir naujienų punktų.

Jei norėtumėte atsilikti nuo moderniausių technologijų, tai yra geriausias informacinis biuletenis, kokį tik galite rasti. Tai žada jums suteikti "kas yra kylančios technologijos."

3. Tedis

nuobodulys

„Tedium“ yra pirmasis informacinis biuletenis šiame sąraše, kuriame išdėstyta ir kuravimo, ir technologijos samprata. Tai nepateikia daugybės nuorodų iš viso žiniatinklio, o suranda neaiškią istoriją ir gilinasi į ją. Pasakojimai sutelkti į žiniatinklį ir skaitmeninę kultūrą, tačiau juose pateikiami straipsniai NES kasetės ir disko puvinys.

Gyvybiškai svarbūs produktai: nemokamai. Pristatoma du kartus per savaitę. Išsamiai pažvelkite į vieną istoriją, o ne į nuorodų rinkinį.

Kuravo Ernie Smith „ShortFormBlog“ sukurti įdomių istorijų, pasiklydusių informacijos lavina, įrašą. Ernie yra žiniatinklio kultūros archeologas, turintis žinių apie istorijų, kurios kitu atveju gali būti pamirštos, sukūrimą. Čia taip pat yra puikus straipsnis apie tinklaraščių mažėjimas (spoilerio perspėjimas: sakoma, kad internetiniai dienoraščiai nebegalioja … vėl).

4. Eksponentinis vaizdas

eksponentinis vaizdas

Dar vienas iš geriausių technologijų informacinių biuletenių sąrašo „Exponential View“ yra kuruojamas informacinis biuletenis, orientuotas į eksponentines technologijas. Todėl čia rasite daug informacijos apie ateitį ir jos formavimą. Laikantis standartinio kuruojamo formato su nuorodų, paimtų iš universitetų, sąrašų, taip pat naujienų leidinių, pateikiama santrauka, kad viskas, kas šiek tiek palengvėtų. Be to, yra jaustukai.

Gyvybiškai svarbu: nemokama ir mokama versijos. Kas savaitę. Čia rasite informacijos apie žaidimus keičiančias technologijas iš netolimos ateities, bet taip pat rasite geriausius pasakojimus iš A. I. pasaulio, kriptovaliutos ir būsimos žiniasklaidos, paminint keletą.

Kuravo Azeemas Azharas iš „Harvard Business Review“ redakcijos. Investuotojas į „tech-startup“ įmones, ypač suinteresuotas A.I. Čia yra maloni humoro pusė, o vienas iš mano mėgstamiausių skyrių yra "Trumpi kumeliai, kurie pasirodys išmanūs vakarienių metu."

5. Benedikto naujienlaiškis

Benediktas

Emocijos nėra pati svarbiausia informacinio biuletenio dalis, vis dėlto jos prideda tam tikro žvilgesio. Šis informacinis biuletenis taip pat turi asmeninį Beno Evanso ryšį su rizikos kapitalo įmone Andreeson Horowitz. Be to, tai dažniausiai cituojamas informacinis biuletenis.

Gyvybiškai svarbūs produktai: nemokamai. Kas savaitę (sekmadieniais). Puiki naujienų šaltinių ir tinklaraščių straipsnių kolekcija, kuri Benui pasirodė įdomi.

Kuravo Benas Evansas. Viena vertus, joje gana daug dėmesio skiriama technologijoms ir kylantiems pokyčiams, tačiau temų prasme ji išlieka plati. Daugybė geriausių dalykų, kuriuos perskaitysite apie technologijas, pradedant socialine žiniasklaida ir baigiant „iOS“.

6. wpMail.me

geriausių technologijų informaciniai biuleteniai Nr. 1: internetinis paštas

Įtraukta čia dėl paprastos priežasties, kad mes esame „WordPress“ žmonės. Turėdami tai omenyje, pristatome „wpMail.me“ kaip bene geriausią „WordPress“ naujienlaiškį, kurį šiuo metu galima rasti.

Gyvybiškai svarbūs produktai: nemokamai. Pristatoma kas savaitę. Apima svarbių „WordPress“ naujienų ir straipsnių sąrašą.

Kuruoja „Cozmoslabs“, kad būtų teikiama vieno langelio „WordPress“ savaitinė santrauka. Daro tai, ką sako ant skardos ir dar daugiau. Be naujienų ir straipsnių, yra puikių temų skyrių, geriausių vadovėlių ir daugumos įdomios podcast’ai ir vaizdo įrašai, plūduriuojantys „WordPress“ pasaulyje.

Privaloma „WordPress“ mėgėjams.

7. Tankus atradimas

tankus atradimas

Geriausių technologijų informacinių biuletenių tendencija yra protingi. Bet tai ne tik apie vardą … informaciją „Tankių atradimų“ naujienlaiškis yra labai plati vienam informaciniam biuleteniui. Ypač man patinka vizualinis šio informacinio biuletenio aspektas, turintis tam skirtą estetiškai patrauklų skyrių.

Gyvybiškai svarbūs produktai: nemokamai. Kas savaitę. Čia yra daugybė įdomių svetainių, nuostabių įrankių, naudojamų namų apyvokos reikmenims, ir tai yra kažkas visiems.

Kuravo Melburno ir Berlyno Kai filialas. Kiekvieną savaitę šis informacinis biuletenis pateikia įdomių straipsnių kartu su įžvalgiais savaitės Tweets ir GIF. Kiekviename numeryje taip pat rasite puikių įrankių, gaminių ir knygų.

8. TLDR

TLDR yra informacinis biuletenis su įdomiomis istorijomis mažomis dalimis
Tai yra būtinas informacinis biuletenis technologijų mėgėjams. Be to, tai yra vienas geriausių informacinių biuletenių, įtrauktų į mano būtinai atidarytą sąrašą. Informacinį biuletenį ne tik lengva skaityti, bet ir kartu su neįtikėtinu naujienų, įrankių ir pažangiausių technologijų nuorodų sąrašu. Visos nuorodos pateikiamos naudojant TLDR, kai esate tiesiog per daug užsiėmę ilgiems skaitymams.

Gyvybiškai svarbūs produktai: nemokamai. Kasdien. Platus nuorodų sąrašas nuo pradedančiųjų iki įrankių ir produktyvumo. "Baito dydžio" svarbiausių istorijų versijos, kad išliktų jūsų mintyse.

Puiku, jei ieškote greito būdo sekti visas dienos naujienas neįsigilinę. Kiekvienas dienos informacinis biuletenis turėtų būti parengtas taip, nes jis suteikia jums naujausių pokyčių svarbą neprarandant per daug detalių..

9. Importuoti AI

Importuoti AI

A.I. šiuo metu, be abejo, yra dominuojanti naujai kylanti technologijų tema, todėl dėl šios priežasties turime dar vieną informacinį biuletenį su stipriu A.I. sutelkti dėmesį. Taip yra todėl, kad visi žinome, kad kiti žemės valdovai bus A.I. Taigi užsiprenumeruokite šį dalyką ir likkite prieš žaidimą.

Gyvybiškai svarbūs produktai: nemokamai. Kas savaitę. Su visais naujausiais pramonės tyrimais, pokalbiais ir naujienomis.

Kuravo Jackas Clarkas, oficialiai „ZDNet“, „The Register“ ir „Bloomberg“ (dabar jau Elono „OpenAI namuose“).

10. Šoninė juosta.io

šoninė juosta

Vienas iš dalykų, ko tikimės iš geriausių technologijų informacinių biuletenių, yra padėti mums rasti naujų įdomių dalykų, su kuriais reikia žaisti, ir štai šiame paveikslėlyje pasirodo „Sidebar.io“. Žiniatinklio dizaineriai negalėjo rasti geresnio ar trumpesnio naujienlaiškio. Nors kartais gali būti nuorodų, nesusijusių su pagrindiniu dėmesiu, šis informacinis biuletenis pirmiausia yra įdomus UI dizaineriams, CSSers, tipografams ir kt..

Gyvybiškai svarbūs produktai: nemokamai. Kasdien. Tik penkios geriausios nuorodos, susijusios su interneto dizainu.

Kuravo Sacha Greif su vartotojų pagalba. Man patinka tai, kad galite lengvai pateikti nuorodas apsvarstyti. Jums patiks, kad jis trumpas – „Sidebar.io“ apima tik penkias nuorodas per dieną. Dėl to tai yra gražus informacinis biuletenis, turintis puikų į vartotoją orientuotą požiūrį. Rasite puikių naujų programų, straipsnių ir šaltinių apie vartotojo sąsajos dizainą, tipografiją, CSS, vartotojo tyrimus ir visus kitus dizaino aspektus..

11. Pagrindinis WP

masterwp

Kitas labai ypatingas informacinis biuletenis apie visus dalykus „WordPress“. „Master WP“ pradėjo veikti 2017 m. Ir iki šiol išleido tik apie 50 leidimų. Ta traukos jėga … „WordPress“ mėgėjams reikia pereiti prie šio, kad išliktumėte ne tik šiuolaikiški, bet ir siektumėte įžvalgos už „WordPress“ burbulo ribų.

Gyvybiškai svarbūs produktai: nemokamai. Kas savaitę. Penki saitai su kuratorių konspektu.

Kuravo „WordPress“ profesionalai Alexas Denningas ir Benas Gillbanksas. Kiekviename numeryje pateikiama išsami penkių nuorodų santrauka. Man patinka straipsnio santrauka, nes jis papildo mano tinginystę. Jaučiu, kad vis tiek paragavau kažko puikaus. Jūs ne tik gausite didžiausias „WordPress“ naujienas, bet ir istorijas apie naujas programas, naujas svetaines ir dar daugiau. Neįtikėtinai daug įvairovės tik penkiose nuorodose.

12. Kiti slėniai

kiti valiai

Tai yra vienas geriausių informacinių biuletenių aplink, kuris įvairiais būdais praplečia jūsų akiratį. Kiti slėniai yra susiję su pasauliu už Silicio slėnio ribų, kur klesti neįtikėtinas verslumo verslas ir kūrybiniai projektai, nepaisant to, kad nėra dėmesio centre..

Gyvybiškai svarbūs produktai: nemokamai. Kas savaitę. Puikios istorijos, palaikomos nuorodomis.

Kuratorius Anjali Ramachandranas pateikia nuorodų sąrašą su išsamiomis santraukomis, kad iliustruotų populiarėjančią technikos sceną už įprastos ekosistemos ribų. Didelis dėmesys skiriamas Indijai ir Azijos žemynui, tačiau taip pat yra naujovių iš visos Afrikos ir Europos istorijų. Panašiai, jame taip pat neįtikėtinai daug dėmesio skiriama technikos moterims.

Tai yra mano geriausių technologijų informacinių biuletenių, kuriuos reikia užsiprenumeruoti 2020 m., Sąrašas. Jie tikrai apima kiekvieną technologijų sektoriaus aspektą ir vis tiek suteikia jums daug laiko papildomai kavai.

Ar aš praleidau tai, kas jums patinka? Pameskite vardus ir nuorodas komentaruose, kad galėčiau juos patikrinti.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector