100 geriausių „WordPress“ žmonių, kuriuos gali stebėti „Twitter“

Jums, kaip naujam (ar net patyrusiam) „Twitter“ vartotojui, iš pradžių gali būti sunku tiksliai žinoti, kas jums turėtų būti sekamas. Galite pradėti nuo „Twitter“ elito, tų vartotojų, kurie laikomi „Twitter“ elitu dėl didelio stebėtojų skaičiaus. Tačiau sekti tik „Twitter“ elitu yra ta, kad retai kada pavyks užmegzti gerą pokalbį, ir nemanau, kad kuris nors iš jų ketina dalyvauti „WordPress“ susijusiose temose..


Taigi čia yra kitas sąrašas … daugiau „WordPress“ stebimų žmonių, nei galite sukratyti lazdą:

Populiariausi „WordPress“ žmonės, kuriuos reikia stebėti „Twitter“

WPTavern

"„WordPress Tavern“ yra svetainė, sutelkta į visus dalykus, susijusius su „WordPress“. Be to, mes taip pat padengiame „BuddyPress“, „bbPress“ ir bet kuriuos projektus, kurie priklauso „Automattic“ skėčiui."

Chrislema

Chrisas Lema. "CTO & @Crowdfavorite vyriausiasis strategas. Pranešėjas. Treneris. Autorius. Tinklaraštininkas. Studijuoju aukšto lygio atlikėjus & vadovauti aukšto lygio komandoms. clema.cc/sticky-teaching"

mielės

"Padedame optimizuoti savo svetainę naudodamiesi („WordPress“) papildiniais, tinklaraščių įrašais, el. Knygomis ir net tviteriais!"

Michaelas Fieldsas. "HTML, CSS, PHP, JS, pirmasis mobiliųjų telefonų dizainas su aistra standartams ir atlikite tai teisingai pirmą kartą."

adii

"Darbas @Receiptful. „@WooThemes“ vienas įkūrėjų. Naujas tėtis. Ex-Rockstar."

Kriesi

"Mano vardas krikščionis, aš esu Kriesi.at įkūrėjas ir parduodu aukščiausios kokybės „WordPress“ temas :)"

wpbeginner

"„WPBeginner“ yra didžiausia neoficiali #WordPress išteklių svetainė, siūlanti „WordPress“ patarimus, gudrybes ir kitus išteklius."

w3edge

Frederickas Townesas "„@Placester“ vienas įkūrėjų, sukurtas „W3 Total Cache“ for #WordPress, buvęs patarėjas & Steigiamas CTO @mashable, įkurtas @ w3markup & @ w3edge"

WordPress

"Atnaujinimai ir kiti įdomūs dalykai, susiję su „WordPress.org“ (tai yra autonominio kompiuterio versija)."

markjaquith

Markas Jaquithas. "Aš darau „WordPress“. Skelbimas internete yra mano aistra. Skeptikas, INTJ. Mane domina beveik viskas. Dėl arklio priežasčių."

bgardneris

Brianas Gardneris. "„Starbucks“ narkomanas. Sarah McLachlan gerbėja. Dizaineris. Rašytojas. „Podcaster“. Lietaus gamintojas. @Nosidebar kūrėjas."

fotomatas

Mattas Mullenwegas. "@WordPress, @Automattic, @Jetpack, @Akismet, @SimplenoteApp, @Cloudup, @ VaultPress … Dirbkime kartu: automattic.com/work-with-us/"

syedbalkhi

Syed Balkhi. "Techniškai nuostabus. Rinkodara su dizainu & Dev įgūdžiai (tai mirtina). Aš sukūriau @wpbeginner @ list25 @optinmonster @soliloquywp @enviragallery etc.."

lorelleonwp

Lorelle „WordPress“. "„WordPress“, tinklaraščių kūrimo ir internetinių patarimų patarimai, būdai ir mokymai."

wplift

"„WPLift“ yra tinklaraštis apie „WordPress“, kuriame pateikiami patarimai & vadovėliai, tema & įskiepių apžvalgos ir visa kita, susijusi su mūsų mėgstama TVS."

wpkube

"„WPKube“, „#WordPress“ išteklių svetainė, kurioje daugiausia dėmesio skiriama „WordPress“ temoms, papildiniams, naujienoms, mokymo programoms ir modifikacijoms. Prižiūri Devesh Sharma."

„bobWP“

„BobWP“. "treneris | treneris | tinklaraštininkas | „WordPress“ dirbtuvės Sietle & Bellevue | grupiniai mokymai vietoje"

catwhocode

Jeanas-Baptiste’as Jungas. "Žiniatinklio kūrėjas, „WordPress“ vartotojas, tinklaraštininkas."

greitai gendantis

Jeffas Starras. "Profesionalus dizaineris, kūrėjas, autorius ir leidėjas. Projektai: greitai gendanti spauda, ​​„Tao of WP“, „DigWP“, „.htaccess“ padaryta lengvai, „WP“ temos gylyje, „Plugin Planet“"

wpmudev

WPMU DEV. "Viskas, ko jums gali prireikti naudojant „WordPress“, „Multisite“ ir „BuddyPress“. Papildiniai, palaikymas & Temos: premium.wpmudev.org"

Andrius Nacinas. "„WordPress“ pagrindinis kūrėjas. Naujienos narkomanas. „Tweets“ yra mano pačios."

WP Explorer. "Oficialus „WPExplorer“ twitter – www.wpexplorer.com/wpexplorer-tf-portfolio"

Tomas Everdas. "Profesionalus tinklaraštininkas, „WordPress.org“ riešutas ir „leavesworkbehind.com“ įkūrėjas."

Ryanas Hellyeris. "„WordPress“ geek. Dienoraščiai apie geeky dalykus geek.hellyer.kiwi ir asmeninius dalykus ryan.hellyer.kiwi"

Oliveris Dale’as. "Dizaineris & „Kooc Media“, „WPLift“, „ThemeFurnace“ įkūrėjas & „DesignersTalk“."

Sarah Gooding. "„WordPress“ žurnalistas @ Audrey Capital, arbatos gėrėjas, mezgėjas, BJCP sertifikuotas alaus teisėjas. Aš širdį „WordPress“ & „BuddyPress“. Rasti mane smuklėje."

Matas Medeirosas. "Aš apklausiau žmones, kurie pragyvena naudodamiesi „WordPress“, naudodamiesi „Matt Report“. „Slocum Studio“ vienas iš įkūrėjų. Bandau bėgti ir mėgautis gyvenimu."

Joostas de Valkas. "„Joost“, „Yoast“ generalinio direktoriaus ir įkūrėjo, privatūs grumtynės. Tweets dažniausiai angliškai, nors kartais ir olandiškai."

Jeanas Galea. "„WPMayor“ įkūrėjas & „WPRSSAggregator“"

Ahsanas Parwezas. "Šiuo metu „WordPress“ bendruomenės vadovas „Cloudways“. Techninis #SEO ir „WordPress“ kūrėjas. Susidomėjo #PCGames, veteranas #Dota grotuvas."

Mike’as Mažasis. "„WordPress“ specialistas. Aš esu vienas iš „WordPress“ įkūrėjų, http://zed1.com įkūrėjas ir direktorius."

Noelis Tockas. "Produktas „Human Made Ltd“ / Pristatykite „Happytable“ / „WordCamp Switzerland Organizer“ / „Nomad“, „surf“, „sun“ & džinas."

Jeffas Chandleris. "Rašytojo indėlis į WPTavern.com"

„TorqueMag“. "„WordPress“ naujienų branduolys. „Sukimo momentas“ yra „WordPress“ naujienų, verslo ir bendruomenės centras."

Tomas McFarlinas. "Aš valdau „Pressware“, kur tiekiu produktus ir paslaugas naudodamas „WordPress“. Pagrindinis „WordPress“ bendradarbis. http://devpractic.es prekėms."

Vitalijus Friedmanas. "Vitalijus Friedmanas, internetinio žurnalo „Smashing Magazine“, skirto profesionaliems interneto dizaineriams ir kūrėjams, vyriausiasis redaktorius."

Šešios versijos. "„Six Revisions“ yra svetainė, kurioje skelbiami praktiniai ir naudingi straipsniai dizaineriams ir interneto kūrėjams."

Brianas Jacksonas. "Buvęs „Microsoft“ MVP #PPC #SEO #SMM #WordPress #AffiliateMarketer & #GrowthHacker ekspertas. Moderatorius @RiseForums – užsiprenumeruokite „Feedly“: http://feedly.com/brianjackson"

Raelene Morey. "„@Wordsbybirds“ įkūrėjas. Ex @wpmudev ir #thewhip. Buvęs laikraščių tenisas. „WordPress“ geek. Žodis nerd. Kavos narkomanas. „Bruncher“. Bushwalkeris."

Elegantiškos temos. "Gražios „Premium WordPress“ temos kartu su patobulinta funkcija ir nuostabiu palaikymu."

Chrisas Coyieris. "Dizaineris „CodePen“. Rašytojas „Real_CSS_Tricks“. „Podcaster ShopTalkShow“. Švinas Hucklebuckeris."

Nilo Floresas. "Sassy blondinė iš Ilinojaus. „WordPress“ žiniatinklis & Grafikos dizaineris. „WordCamp“ konferencijos pranešėjas (15x.) Aš padedu žmonėms išjudinti savo svetaines http://Blondish.net"

Brianas Krogsgardas. "Aš esu „Post_status“, svetainės, skirtos „WordPress“ profesionalams, redaktorė."

„BloggingPro“. "„BloggingPro“ yra viena seniausių naujienų svetainių aplink tinklaraščius, „WordPress“ ir kitas tinklaraščių platformas"

Aleksas Vasquezas. "Aš padedu įmonėms įgyti daugiau verslo, sukurdamas žavias funkcines patirtis naudodamas „WordPress“ – http://bit.ly/trVUq9 ir negaliu atsispirti „Hendricks“."

c.bavota. "„c.bavota“ yra „WordPress“ temos kūrėjas"

Konstantinas Kovsheninas. "„WordPress“ narkomanas. Aš darau šaunius dalykus „Automattic“."

„StudioPress“. "Pramoninis „WordPress“ projektavimo rėmų standartas. Greitai ir lengvai kurkite neįtikėtinas svetaines naudodami „WordPress“."

Helen Hou-Sandi. "OG ir „Platform Experience 10up“ direktorius. „WordPress“ pagrindinis kūrėjas. „Pizza Roll“ minčių lyderis. Spintoje supuvęs bananas."

George’as Stephanis. "„WordPress“ pagrindinis bendradarbis, CSS „Guru“, „jQuery Fanatic“, „HTML5 Aficionado“. Aš vadovauju @Jetpack komandai „@Automattic“."

Bradas Williamsas. "Įkūrėjas @WebDevStudios | Įkūrėjas @ AppPresser | Pagrindinis @DradCast | Autorių profesionali „WordPress“ serija | Organizatorius @WordCampPhilly &@PhillyWP."

Jen Mylo. "„WordPress“ bendruomenės dalykai. Kačių gelbėtojas ir pusiau suformuotos idėjos. dar žinomas kaip Jane Wells prieš keičiant vardą."

Billas Eriksonas. "„WordPress“ konsultantas"

Carlas Hancockas. "Tėvas, vyras, narkomanas iš kelionių, fotografas, beisbolo gerbėjas ir astronautas mėgėjas. „Rocketgenius“ partneris, mes sukūrėme „WordPress“ sunkumo formas."

Benas Metkalfe. "Veikia sekrit shit @Uber, @WPEngine įkūrėjų. Išdidi Brit. Bosinės muzikos mylėtojas."

WP inžinierius. "Mes visada stengiamės parodyti būdus, kaip „WordPress“ padaryti šiek tiek geresnį, patogesnį, lankstesnį ar trumpai tariant – tiesiog nuostabų!"

Adomas Connellis. "Naudokitės mano patarimais, kad padidintumėte srautą daugiau nei 400%. „@ BloggingWizard“ įkūrėjas. „Firefly“ ir Kinijos kelionių gerbėjas."

WP superžvaigždės. "Padės jums daugiau išnaudoti „WordPress“. Sekite mus, jei norite gauti patarimų, gudrybių, vadovėlių, dovanų ir išskirtinių su WP susijusių nuolaidų."

„ManageWP“. "Sveiki, malonu tave tweet! Kurkite savo verslą kartu su mumis ir išbandykite svarbiausią „WordPress“ produktyvumo įrankį. Jei kyla problemų, į kurias reikia reaguoti [email protected]"

WP Solver. "WPSolver.com (anksčiau WP JEDI) Viskas, kas „WordPress“. Geriausios „WordPress“ temos, papildiniai ir patarimai"

Miriam Schwab. "Draugiškas „illuminea“, žiniatinklio kūrėjų agentūros, kurios specializacija yra „WordPress“, generalinis direktorius. Aš tokia vėpla, kad laisvalaikiu mėgstu skaityti apie „WordPress“, SEO ir socialinius tinklus."

WPShout. "Geriausi mokymai ir patarimai iš visos #WordPress bendruomenės! Iš „@PressUpInc“ kūrėjų &@WPBusinessTips."

Devinas Kaina. "„WordPress“ entuziastas, gyvenantis Ostine, Teksaso valstijoje. Veikia maža temų parduotuvė pavadinimu @ DevPress."

WP variklis. "„WordPress“ be rūpesčių talpinimas. Susisiekite su palaikymo tarnyba per @WPEsupport. Eikite į wpengine.com, jei norite palaikyti 24/7 bilietus ir 9–6p CST tiesioginius pokalbius."

Stuartas Duffas. "Palaikykite „Ninja @WooThemes“, „WordPress“ visų dalykų meilužį"

„WP“ arena. "„WordPress“ arena populiarėja „WordPress“ kūrėjams ir dizaineriams, yra nemokami ir naudingi internetiniai šaltiniai jiems."

Tran Ngoc Tuan Anh. "„WordPress“ kūrėjas"

Tuts+. "„Tuts +“ moko kūrybinių ir techninių įgūdžių milijonams žmonių visame pasaulyje tokiomis temomis kaip dizainas, plėtra, fotografija, vaizdo įrašai, kompiuteriai ir amatai.."

Svetainės taškas. "Mes dalijamės savo aistra kurti neįtikėtinus interneto dalykus. Sekite mūsų internetines naujienas, patarimus, nemokamus dalykus, pasiūlymus & daugiau."

Deivas Klemensas. "Inžinierius pagal dieną. „WordPress“ kūrėjas naktį. Laimingas vyras, patenkintas tėtis, efektyvus nacistas, veganiškos tendencijos ir išdidi Brit visada."

Peteris Nilssonas. "Įkūrėjas
@WPNewsify, @WPPluginsify & @WPDailyThemes – jūsų kasdieninis #WordPress naujienų šaltinis. #WordPress & #Dienoraštis."

„WordPress“ televizija. "Sekite naujausią „WordPress.tv“ turinį arba pateikite svarbiausių patarimų dėl būsimų atrankų :)"

Timas Nešas. "Anksčiau rašydavau kodą, dabar daugiausia kitiems sakau, ką jie turėtų rašyti. Aš taip pat rašau / kalbu apie @WordPress ir paleidžiu @wpleeds"

Skystas internetas. "Mes teikiame patikimą, lengvai prieinamą, saugų ir be rūpesčių prieglobą. Mes aptarnaujame 30 000 ir daugiau klientų ir įdarbiname daugiau nei 500 naudingiausių hostingo ™ žmonių."

Bryce’as Adamsas. "Aš esu „@WordPress“ kūrėjas. „WC Ninja“ @WooThemes. Tarp kitų „@NomadSMS“, „@CaptainTheme“, „@RecipeHeroWP“, „@ThaiWithLove“. Rasti mane Tailande ar geriamojo."

Justinas Tadlockas. "„ThemeHybrid.com“ savininkas ir „ThemeReview.co“ bendras apžvalgininkas. Profesionalaus „WordPress“ papildinio kūrimo bendraautorė. Ir kiti šaunūs dalykai."

Smagratis. "„Smagratis“ yra „WordPress“ prieglobos įmonė, sukurta specialiai interneto dizaineriams, laisvai samdomiems darbuotojams ir kūrybinėms agentūroms."

Cristianas Antohe’as. "Www.cozmoslabs.com įkūrėjas ir aš kuriu wpmail.me"

WPZOOM. "Mes kuriame profesionalus & Įspūdingos „WordPress“ temos"

Pavelas Ciorici. "@WPZOOM įkūrėjas"

„ThemeShock“. "Super aukštos kokybės nemokami dizaino šaltiniai „WordPress“ ir žiniatinklio specialistams."

Regina Smola. "#WordPress saugumo ekspertas, treneris & Pranešėjas – #saugos patarimai apie #internetsecurity, #socialmedia, #onlinesafety, #infosec and #hosting. Taip pat @WPSecurityLock"

Pagely. "Tvarko „WordPress“, dislokuotą „Amazon“ debesyje. Našumas mastu, kuriuo pasitiki dideli prekių ženklai ir tūkstančiai kitų."

WP saugos užraktas. "#WordPress Saugumo patarimai saugesniam tinklaraščių rašymui & svarbios #saugos naujienos apie #internetscurity, # socialmedia, # onlinesafety, #cybercrime, #infosec and #hosting."

WP mokinys. "Padėti verslo savininkams sukurti puikias svetaines naudojant „WordPress“."

Pippinas Williamsonas. "„WordPress“ įskiepis Kūrėjas ir daugelio įskiepių, įskaitant „Apriboti turinį“ ir „Skaitmeniniai atsisiuntimai“, įkūrėjas"

„WebDevStudios“. "„WordPress“, „BuddyPress“, „Mobile“ & Didžiųjų prekės ženklų palaikymas! „WebDevStudios“ parašė knygas „WordPress“. Leisk mums pasiimti savo prekės ženklą į kelionę!"

Bradas Williamsas. "Įkūrėjas @WebDevStudios | Įkūrėjas @AppPresser | Pagrindinis @DradCast | Autorių profesionali „WordPress“ serija | Organizatorius @WordCampPhilly & @PhillyWP"

„1.WebDesigner“. "Mūsų asmeninė misija yra įsitikinti, kad tapsite geriausiu interneto dizaino profesionalu, koks tik galite būti. – Jamesas Richmanas, generalinis direktorius / vienas iš įkūrėjų"

"WP101 yra tiesiog greičiausias būdas išmokti „WordPress“. Nuo 2008 m. Mes padėjome dešimtims tūkstančių pradedančiųjų išmokti naudotis „WordPress“!"

Shawnas Hesketas. "„WP101.com“, geriausios „WordPress“ vaizdo įrašų vadovėlių serijos, skirtos pradedantiesiems, kūrėjas. GeekDad augina tris vaikus ir vedė seksualųjį @khesketh."

„ThemeIsle“. "Ahoi! Mes esame piratai, turintys ekstremalių #WordPress įgūdžių. Mes pristatome temas, išsamius vadovus ir įžvalgas. Mes galime padėti jums padaryti jūsų svetainę nuostabia."

Paulundas. "Tinklaraštininkas, žiniatinklio kūrėjas. Aš tweet WordPress, PHP, CSS3 ir HTML5 vadovėlius ir fragmentus."

Hongkiat. "Hongkiat.com dizaineris, kūrėjas, vyriausiasis redaktorius"

Jennifer Bourn. "„@BournCreative“ kūrybos direktorius, skaitmeninis strategas ir #WordPress Evangelist. Mama. Meilė #genesiswp, „Legos“, „Žvaigždžių karai“, „tacos“, šokoladas, & Biuro reikmenys"

Liza Sabin Wilson. "COO, bendrasavininkis: @WebDevStudios / Įkūrėjas: @AppPresser / Autorius: WordPress For Dummies / Pagaminta TX, sendintas WI – GO PACK! webdevstudios.com"

Jasonas Tuckeris. "WordPress Dev tucker.pro wpwatercooler.com wpmedia.pro Presslinks.com Vedęs į @JenTucker"

Davidas Bissetas. "3. „WordPress“ / „BuddyPress“ kūrėjo tėvas. „WordCamp Miami“, konferencijų, susitikimų organizatorius."

„codeinwp“

Žinoma, nepamirškite apie @codeinwp.

Sekite @codeinwp

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Kas yra tavo mėgstamiausi „WordPress“ žmonės, kuriuos turi sekti? Palikite savo mintis komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map