45 asja, mida soovin, et teadsin enne ajaveebi alustamist: kuidas käivitada 2020. aastal tasuta ajaveebi ja saada 400 000 külastust kuus, nagu me tegime

Blogi esmakordne alustamine on hämmastav, kuid samas hirmutav kogemus.


Mõeldes sellele, et inimesed hakkavad tegelikult teie kirjutatud asju lugema – ja isegi jagama -. Erinevalt teistest tunnetest, mida ma kirjeldada oskan.

Kuid see pole kõik vikerkaar ja liblikad. Blogi loomine on raske töö ja tee ääres on palju lõkse. Eriti kui see on teie esimene kord.

Tegelikult on nii palju lõkse, et oleme välja tulnud täieliku loetelu neist 45 asja, mida me soovime, et oleksime teadnud enne oma esimeste ajaveebide loomist. Nii ei pea te neid vigu ise tegema!

Aga kes on "meie" täpselt õige? Noh, see postitus on rühmatöö. Selles on kolm blogijat, kes lõikavad sisse ja jagavad oma parimaid nõuandeid blogi alustamiseks, ja mitte ainult seda, vaid ka seda, kuidas alustada edukat blogi ja sellega ka raha teenida. ��

Haarake kohv ja olge hubane. Vaatame üle kõik, mida oleme õppinud viimase 8 aasta jooksul. Nautige!

enne blogi alustamist

Kuid enne kui alustame; kui olete huvitatud täielikust ja mitte takistavast juhendist ajaveebi loomise kohta, siis on see teie jaoks olemas. See on täielik läbimine mitte millegi kaudu reaalajas ajaveebi, mis on optimeeritud, turvaline ja valmis lugejaid vastu võtma. Juhend kirjutati meie kogemuste põhjal selle ajaveebi kasvatamisel (millel on nüüd rohkem kui 400 000 lugejat kuus). Ja see on 100% tasuta. Kliki siia.

Contents

Kuidas alustada blogi 8 sammuga

Olgu, nii et kui rääkida asjade tehnilisest küljest, on ajaveebi loomine tegelikult väga lihtne. Kõik, mida teete, on:

 1. Leidke kena ajaveebi domeeninimi ja registreerige see.
 2. Valige blogijatele mõeldud platvorm algajatele – kõige tõenäolisem WordPress.
 3. Registreeruge ajaveebimajutuse konto jaoks – Bluehost on see, mida soovitame parimaks kohaks ajaveebi alustamiseks.
 4. Kas WordPress on installitud.
 5. Valige blogimise teema WordPress.
 6. Installige ajaveebide jaoks kohustuslik WordPressi pistikprogrammide komplekt.
 7. Kohandage oma saiti ja kohandage ajaveebi sätteid.
 8. Kirjutage ja avaldage oma esimene blogipostitus.

Ehkki teie hostimise ostmiseks võib olla vara hakata, siis kui olete selleks valmis, kasutage kindlasti Bluehosti jaoks ülaltoodud linki. Tegemist on siiski sidusettevõtte lingiga (mis tähendab, et saame väikese vahendustasu), see avab teile ka soodsama hinnaga 2,95 dollarit vs 3,95 dollarit. Seda allahindlust ei saa, kui külastate Bluehost’i saiti muul viisil kui ülaloleva lingi kaudu.

Kõigi nende toimingute tegemine – ehkki neid võib tunduda palju – on siiski üsna triviaalne, kuna teid võetakse tee ääres käest kinni; kõigepealt teie hostiettevõtte ja seejärel WordPressi armatuurlaua enda poolt.

Nii et selle asemel, et rääkida asjadest, millest enamik inimesi ise üsna palju välja mõtleb, otsustasime ajaveebi alustades keskenduda keerukamatele asjadele. Katame kõik alates kirjutamisest SEO-ni, kujunduse kujundamiseni, turunduse, tööriistadeni, turvalisuseni ja veel palju muud.

45 asja, mida peaksite enne ajaveebi alustamist teadma …

Alustuseks, kuna see on tõenäoliselt olnud paljude blogijakarjääri kõige olulisem osa, räägime SEOst!

Täpsemalt, räägime sellest, kui lihtne SEO tegelikult on ja tavalistest vigadest, mida inimesed ajaveebi alustamisel teevad. Esiteks kuulame seda Billilt:

Bill Widmer, kuidas blogi luua
Bill Widmer
Sisuturunduse ja SEO konsultant. Tal on 2500 000-sõna kogemus sisu avaldamisega.

1. Kasutage SEO, et juhtida iga kuu kümneid tuhandeid külastajaid

SEO ehk otsimootori optimeerimine on teie sisu optimeerimise kunst, et järjestada otsingutulemustes (nt Google) teatud märksõnad.

SEO on katustermin, mis hõlmab märksõnade uurimist, linkide loomist (teie saidi linkide hankimise protsess teistelt saitidelt, et parandada teie otsingu paremusjärjestust; siin on kena juhend selle kohta) ja terve rida muid toiminguid, mis on vajalikud parima jõudluse saavutamiseks.

Kuid sellest lähemalt selles juhendis hiljem. Ehkki see võib tunduda hirmutav, on see tegelikult lihtne protsess, mida tuleks ajaveebi alustamisel arvestada. See toimib nii:

I. Leidke oma niši alt üsna madala asetusega raskustega märksõnad.

Võite kasutada sellist tööriista nagu Ahrefs, Moz, või SEMrush, et näha märksõna otsingumahtu ja raskusi. Ahrefsi kasutamine märksõna uurimisel näeb välja järgmine:

Ahrefsi kasutamine märksõna uurimiseks ajaveebi loomisel

II. Looge valitud teema ja märksõna jaoks veebis kõige parem sisu.

Siin on kaks sammu:

Esiteks valige blogi alustamisel märksõnad, millele soovite sihtida. Kuid ärge ainult ära arvake. See läheb sügavamale.

Te peaksite valima ainult need märksõnad, mis on nii inimeste seas populaarsed kui ka märksõnad, mille osas võite ka teie asetust valida. Märksõnadega on raskusaste erinev ja mõni ületab kahjuks seda, millele saate oma esimese paari aasta ajaveebides suunata.

Siin on a märksõna uurimise juhend tehtud WordPressi veebisaitide jaoks õigesti.

Olgu, see on esimene samm. Teine samm on nende märksõnade (või pigem umbes) sisu loomine.

Vaadake Google’is, et näha, mis edetabelis on kümme parimat, ja tehke kõik endast olenev parema postituse tegemiseks. See võib tähendada paremaid pilte, põhjalikumaid selgitusi, linkimist rohkemate ressurssidega või kõiki eelnimetatut koos.

III. Kulutage selle sisu reklaamimiseks sama palju aega kui selle loomisel. Võib-olla rohkem.

See ei tähenda ka lihtsalt sotsiaalmeedias jagamist. Sa peaksid tegema e-posti teel teavitamine mõjutajatele, kirjutage külaliste ajaveebi postitusi (mõned strateegiad) ja kaaluge isegi tasulist reklaamimist, näiteks Facebooki reklaame või Quuu reklaamida.

Siin on näide Quuu investeeringutasuvuse kohta kulutatud 10 dollaril:

Quuu-edendada

Ja see on mõeldud väga väikese niši jaoks – haagissuvilad ja haagissuvilad. Suuremate niššidega, nagu igasuguse äri, turunduse või reisimisega, on see palju mõjukam.

Ja kui te sellega kokku puutute, soovitan tungivalt valge mütsi SEO-d (vastavalt Google’i teenusetingimustele kehtivat taktikat) kasutada musta mütsi SEO-d (taktika, mis töötab, kuid on vastuolus Google’i poliitikaga ja võib teie saiti karistada).

Nüüd on SEO-s ilmselgelt palju rohkem, kui suudan 250 sõnaga lahti seletada. Kuid see annab teile põhitõed, mis tegelikult pole keeruline.

Rohkem kõlama saamiseks on siin Alexi praktiline SEO juhend. See on põhjalik ja annab teile ülevaate SEO strateegia väljatöötamise ja selle elluviimise kõigist olulistest etappidest, mis on ajaveebi alustamisel väga oluline.

2. Looge oma paremusjärjestuse suurendamiseks linke

Panin lingi loomise kohe pärast SEO-d, sest see on tõesti ainult SEO laiendus. Teie veebisaidi lingid on üks Google’i tugevamaid näitajaid saidi paremaks järjestamiseks.

See on palju tööd, kuid see pole tingimata keeruline ega keeruline. See on lihtsalt võrgustumise, tihedate suhete loomise ja teie sisu sihtimise inimestele, kes saavad linke pakkuda.

Siin on kiire ja räpane ülevaade hoone linkimiseks:

Esiteks vajate kvaliteetset sisu. Keegi ei hakka prügi külge linkima ja pole vahet, kas alles alustate blogi või olete juba mõnda aega olnud.

Brian Dean soovitab tegelikult luua sisu spetsiaalselt inimestele, kellelt linke soovite, selle asemel, et kõigepealt märksõnadele keskenduda. See töötab minu jaoks.

Kui teil on kvaliteetne sisu, pöörduge kõigi poole, kellega olete oma artiklis linginud. Need inimesed jagavad seda kõige tõenäolisemalt ja seovad seda, kuna neil on selles oma roll.

(Vihje: mida paremini saate inimesi vaadata, seda suurem on võimalus, et nad teiega lingivad.)

Näiteks saatsin siin e-kirja kõigile 30-aastastele ja vanematele inimestele, kes kaastasid minu ajaveebi viimase postituse:

Oma uue ajaveebi reklaamimiseks kasutage e-posti teel

Kui soovite seda protsessi automatiseerida, võite kasutada e-posti teavitustööriista nagu MailShake.

See pole siiski ainus viis lingide saamiseks.

Seal on palju muid tagasilingi loomise tehnikaid, mida saate kasutada, näiteks ressursside lehe linkide loomine, katkenud linkide loomine ja linkide hankimine ümarlauseid kirjutavatelt inimestelt, et nimetada mõnda.

Põhjalikuma ülevaate saamiseks linkide loomise kohta ajaveebi alustamisel vaadake Ryan Stewarti strateegiad blogijate jaoks.

3. Kvaliteedi osas tuleb arvestada kvantiteediga (enamus inimesi, kes õpivad tasuta ajaveebi loomist õppima, alahinnavad)

See on õppetund, mille õppisin SEO kohta ja kuidas blogi üldiselt luua. Kvaliteet edestab blogipostituste puhul alati kvantiteeti.

Igapäevaste või isegi iganädalaste postituste väljalükkamine pole lihtsalt vajalik. Kui teete asju õigesti, on kord kuus palju. See annab teile terve kuu reklaamikulu.

Google andis värske sisuga saitidele mõned eelised.

Siis hakkasid saidid seda kuritarvitama ja lükkasid päevas välja kümmekond jubedat artiklit. See töötas natuke, kuid siis pani Google keelu haamri maha. Nüüd on need saidid kustunud.

Pealegi, kas teil oleks oma blogis pigem kümme OK postitust või kaks tõeliselt head? Mul oleks pigem kaks suurepärast. Eriti seetõttu, et kuna need kvaliteetsed artiklid koguvad lingid, on neil rohkem volitusi ja nad suurendavad siselinkide väärtust (millest ma räägin järgmisena).

Kui soovite õppida tõeliselt hämmastava sisu loomist, lugege seda juhendit.

4. Kasutage sisemist linkimist, et aidata Google’il (ja inimestel) teie saidil navigeerida

Sisemised lingid on eriti olulised ajaveebi alustamisel. Need on lihtsalt lingid teie saidi ühelt lehelt teisele. (Kui väline linkimine on link teie saidi lehelt teise inimese saidi lehele.)

Sisemine linkimine on SEO jaoks oluline, kuid oluline on aidata ka lugejatel teie ajaveebist mööda pääseda. See on ka suurepärane võimalus saada uusi lugejaid vana sisu lugema.

Lisaks, kui teil on blogipostitus, mis on otsingumootorites kõrgel kohal ja millel on palju tagasilinke, aitavad selle lehe muud siselinkid teie teistele lehtedele tõsta nende lehtede paremusjärjestust.

Selle selgitamiseks on vaja järgmist:

Blogi alustades ärge unustage sisemise linkimise olulisust

Loodan, et see aitab teil sellest aru saada. Lisateabe saamiseks kirjutas Andy Crestodina Orbit Media Studios suurepärane juhend sisemise linkimise jaoks. Kui soovite rohkem teada saada, lugege see läbi.

5. Külaliste ajaveeb suurema liikluse, parema SEO ja bränditeadlikkuse suurendamiseks

Külaliste blogimine on lingide ja saidile liikluse hankimise strateegia. Laenate (varastate?) Sisuliselt teise autoriteetse ajaveebi liiklust.

Olete seda ilmselt varem näinud või kuulnud. See toimib nii:

Esiteks peate leidma ajaveebi, mille jaoks soovite kirjutada. (Kui olete juba mõnda aega blogi ajanud, on teil arvatavasti seda juba mõelnud.) Otsige inimesi, kes on teie nišis tööstuse juhid või väga seotud nišis.

Näiteks olen sisuturundaja. Nii et ma loen blogisid sisuturunduse kohta, näiteks Sisuturunduse instituut, kellel on üle 100 000 e-posti tellija ja 85 domeeni autoriteeti (DA).

” .)

Tahtsin oma bränditeadlikkuse suurendamiseks kirjutada nende blogisse postituse. See on peaaegu nagu aumärk ja see aitaks mul sinna kliente maandada, kuna see on minu tööstuses nii tuntud.

Selleks jõudsin oma võrku ja uurisin, kas kellelgi on seal mingit toimetajaga kontakti. Selgus, nad tegid! See viis mind sisse. Siin on minu postitus:

Blogi postituse vormindamine

Rääkides atraktiivsetest blogipostitustest, räägime sellest juhendist hiljem vormindamisest. Aga praegu…

Mis siis saab, kui teil pole ajaveebi alustamisel võrku? Mis siis saab, kui alustate lihtsalt nullist?

Minu hea sõber Aaron Orendorff räägib sellest täpsest probleemist ajal tema intervjuu Rebel Growthi podcastis. Tasub kuulata!

6. Kasutage tuhandeid teisendava liikluse juhtimiseks sotsiaalmeediat

Sotsiaalmeedia ja ajaveebi pidamine on kaks hernest punnis. Teist ei saa tegelikult olla.

Kuid pole midagi pettumust valmistavat, kui proovite õppida ajaveebi loomist ja veedate neli tundi blogipostituse kirjutamisel, ainult selleks, et näha nullist seotust. Pole kommentaare, ei jagata ja teie üks selline on pärit vanaemalt.

Põhjuseks on see, et enamikul inimestest on sotsiaalmeedias kõik valesti. Nad kasutavad seda avaldamisplatvormina, kus nad lihtsalt ajaveebi postitusi välja ajavad. Sotsiaalmeedia ei ole RSS-kanal!

Niisiis, kuidas kasutada sotsiaalmeediat õigesti?

Võrgustiku loomise ja sotsiaalse olemise kaudu. (Võite hakata tähele panema, et peaaegu kõik ajaveebide loomine on seotud võrgustike loomisega.)

Lubage mul tuua teile suurepärane näide: mul on oma RV reisiblogi jaoks Facebooki leht. Peaaegu kõik, mida ma postitan, on vähem kui 5 meeldimist, kommentaarid ja jagamised puuduvad. Siis aga rakendasin selle lihtsa strateegia …

Lõin kvaliteetse postituse, milles osales üle 30 muu RVersi – paljudel neist on ka ise palju sotsiaalmeedia jälgijaid.

Seejärel kirjutasin Facebooki postituse ja sildistasin nad kõik selles.

Vaadake seda kaasatust:

Nagu näete, jõuti orgaaniliselt 1840 inimeseni, kellel oli 11 aktsiat ja 21 meeldimist. (Märkus: 769 tasustatud tulemust on saadud 5-dollarise testi eest, mille kulutasin just selleks, et näha, kui hästi tasustatud reklaam edeneb. Räägin sellest hiljem.)

Facebooki kaasamine uues ajaveebis

Kuid läheb paremaks. Postitasin lingi ka vastavasse nišš-Facebooki gruppi. See postitus sai üle 56 meeldimise, 10 kommentaari ja suurendas meie ajaveebi liiklust ligi 600!

Ja seda kõike uuele Facebooki lehele, kus on vähem kui 100 meeldimist.

Loo moraal? Sotsiaalse kaasamise saavutamiseks suhelge teiste sotsiaalsete inimestega. Märgistage kõik, osalege Facebooki gruppides ja looge kindlad suhted. Nii saate isegi ajaveebist alustades siiski palju haarata.

Pro näpunäide: Kuigi te ei peaks seda tegema automatiseerida kõike sotsiaalmeedias (kuna inimesed saavad seda öelda), saate automatiseerimise abil luua tõelise, kaasahaaratud jälgimise. Näiteks võite kasutada sellist tööriista nagu Kitsas suhelda Twitteri kasutajatega, kes räägivad teemadest, mis on olulised selle vaatajaskonna jaoks, keda soovite meelitada. Või kasutage tasuta tööriista nagu Taasta vana postitus et oma arhiivisisu rohkem silmamunasid saada.

7. Looge hämmastavaid pilte, et suurendada aktsiate, lingide ja tellijate arvu

Kvaliteetsete piltide loomine pole mitte ainult lihtne, vaid ka taskukohane ja kiire. Ja see on tänapäeva konkurentsitihedas maailmas hädavajalik.

Kui vaatate oma tööstuse parimaid ajaveebisid, kas nad kasutavad palju kvaliteetseid pilte? Arvan, et teame mõlemad vastust.

Pildid hõlbustavad inimestel teie sisu lugemist, hoiavad neid kauem teie lehel ja aitavad lugejatel seedida teie poolt neile antud teavet.

Kuidas siis vingeid pilte luua??

Siin on kõik vajalikud tööriistad:

 • Lõuend – Kujundusvahend mittekujundajatele. Tasuta, koos mõne tasulise ikooniga. Samuti on versioon 10 dollarit kuus koos lisafunktsioonidega, näiteks kohese pildi suuruse muutmine.
 • Relee seda – hämmastav piltide loomise tööriist, mis loob teile pilte! Erinevalt Canvast ei pea te seda isegi ise kujundama. Hankige kõik, mida vajate ühe nupuvajutusega.Võite hankida tasuta versiooni või maksta põhipaketi eest 16 dollarit kuus.
 • Unsplash – tasuta kvaliteetsete fotode kataloog.
 • MyStocki fotod – Sarnane Unsplashiga, veelgi enamate fotodega.
 • Ikooniotsija – Hankige kvaliteetseid ikoone vaid ühe või kahe dollari eest.

Pro näpunäide: Lisage diagramme ja graafikuid kui asjakohane. Andmete visuaalne nägemine aitab lugejatel seda kiiresti töödelda ja näeb postituses tõeliselt kena välja.

Suurepäraste piltide kujundamise kohta lisateabe saamiseks vaadake see juhend (piltide loomisel nullist) või see üks (tasuta piltide saamisel ja seejärel tutistamisel).

8. Vormindage oma ajaveebi postitus, et te näeksite välja nagu ekspert

Nii nagu ilusad pildid suurendavad lugeja aega lehel ja kaasatust, nii ka hästi vormindatud teos.

Olgem ausad: inimesed ei loe enam kõike sõna-sõnalt. Keskmine Interneti-lugeja nüpeldab täna. Muu sisu tegemiseks on lihtsalt liiga palju sisu ja liiga vähe aega.

Vorming tuleb sinna sisse. Hästi vormindatud postituse abil on lugejatel hõlbus skimeerida (et näha, kas postitus on oma aega väärt) ja seejärel sukelduda, kui nad tunnevad, et see on.

Niisiis, kuidas te ajaveebi alustades vormindate?

Siin on mõned näpunäited:

 • Jagage pikk tekst päiste ja alapealkirjadega
 • Põhiteabe märkimiseks kasutage täpp- ja nummerdatud loendeid
 • Paksutage ja kaldutage põhipunktid (kuid ärge kasutage mõlemat korraga)
 • Lisage kvaliteetseid pilte (rusikareegel on kasutada ühte umbes iga 300 sõna järel)
 • Kasutage lühikesi lõike (maksimaalselt 3–5 rida – see aitab koorimist ja mobiilset lugemist)

Lisateavet leiate meie WordPressi vormindamise täielikust juhendist.

9. Kasutage sisu uuendamist 785% rohkem konversioone

Olen kindel, et olete kuulnud pliimagnetist. Põhimõtteliselt on see midagi, mida pakute vaatajaskonnale tasuta nende e-posti eest, näiteks e-raamat, kontroll-leht või tööleht.

Sisuuuendus on nagu steroidide pliimagnet. Need on loodud ühe konkreetse blogipostituse jaoks ja on selle postitusega väga seotud.

Näiteks lõi Formilla ajaveebi postituse pealkirjaga "25 klienditeeninduse stsenaariumi (ja kuidas neid käsitseda)".

Sellelt lehelt on neil sisuuuendus, mis võimaldab teil juhendi alla laadida PDF-failina:

Sisu täiendamise PDF-i näide

See uuendus teisendab nende jaoks umbes 10% – palju kõrgem kui tüüpiline pliimagnet. Ja nad pidid ainult alla laadima oma postituse PDF-vormingus ja pakkuma seda oma lugejatele. Lihtne.

Kuid kui soovite tõesti edu näha, peaksite pakkuma täiendavat boonussisu, näiteks Brian Deani kontrollnimekirja pakkumisi:

Sisu versiooniuuendused töötavad nii hästi, kuna need on loodud selleks, et aidata kellelgi saavutada täpselt seda eesmärki, mille nad teie lehele jõudsid.

Brian Deani sisu uuendamine

Kui kirjutate Facebooki reklaamidest, on Facebooki reklaamide sisu täiendamine tõenäolisem konversioonide tekitamiseks kui üldturunduse pliimagnet.

Sisuuuenduste võtmeks on pakkuda neid ajaveebi alustamisel esimesest päevast alates. Lisateabe saamiseks oma ajaveebi sisu täienduste pakkumise kohta vaadake see juhend.

10. Lisage tegevustele üleskutse, et saada oma publikust maksimumi

Minu blogis toimingutele kutsumise (CTA) võimendamata jätmine oli suur viga.

CTA on midagi, mida soovite oma klientidelt tegutseda. See võib olla uudiskirja tellimine, mõne muu ajaveebi postituse lugemine või ostu sooritamine. Sisu täiendamine on CTA näide.

Igal üksikul teie postitusel – ja eriti blogi esmakordsel käivitamisel – peaks olema mingi CTA. Ükskõik, kas see on sama lihtne kui jagamise või kommentaari taotlus või sama suur kui ostu sooritamine, peaks igal postitusel olema tulemus.

Kui teie postitusel puudub CTA, siis jätate ilma potentsiaalse müügi, müügivihjete ja liikluse loomise võimaluste hulgast..

Ma ei ütle, et iga postitus peab midagi müüma. See peab lihtsalt lugejale andma "järgmine samm".

Näiteks kui teil on seda postitust siiani olnud, kas võiksite võtta mõne sekundi seda oma publikuga jagamiseks? See kutsub mind üles tegutsema. Ainult üks klõps:

Jah, see on meile kasulik, parandades oma haaret. Kuid sellest on kasu ka teile, näidates oma sotsiaalmeedia kanalites kasulikku sisu. Inimesed näevad teid kui kedagi, kelle poole pöörduda hea teabe saamiseks.

11. Kasutage mõjutajate turundamist 10-kordselt oma vaatajaskonnale

Mõjutajate turundus on tohutult alahinnatud taktika.

Olen näinud, et mõjutajad saavutavad uskumatuid tulemusi.

Näiteks RESCUE-l olid looduslikud abinõud, mida ta soovis edendada. Nende teavituskampaania tõi kaasa 133 miljonit sotsiaalmeedias kuvamist, rohkem kui 6000 klikki kupongi saidile ja nende Instagrami kasv oli 258%.

Nad pole ka üksi. Sarnast edu näevad sajad ettevõtted. Näiteks minu 30 täisajaga RVersiga postituses tõstsid selle postituse mõjutajad minu saidile mitusada külastajat.

Pro näpunäide: Kasutage influencer andmebaas leida mõjutajaid peaaegu igas nišis, et aidata teil oma postitusi reklaamida – see on suurepärane asi, mida saate ajaveebi alustades luua.

Kuidas see siis tehtud on? Loe see täielik juhend mõjutajate turundamiseks teada saama.

12. Ole alati võrgustik. Alati.

Mida rohkem teie võrk kasvab, seda hõlpsam on teie tööd reklaamida ja seda rohkem võimalusi loomulikult teie juurde tuleb.

Peamine näide: minu vabakutseline kirjutamiskarjäär tõusis möödunud jaanuaris tohutult. Suutsin a Lõtv rühm, mis koosneb veebis kõige tuntumatest turundajatest ja kirjanikest.

Minu sissetulek kolmekordistus peaaegu üleöö. Nad andsid mulle võimalusi, millest ma poleks kunagi osanud unistada. Nende mõju viis mind ukse taha ja nende turundusoskused olid peaaegu kümme korda suuremad kui minu võime oma postitusi reklaamida.

Kui see juhtus, olid mu silmad lahti. Võrgustike loomine läks järelemõtlemisest minu üheks peamiseks prioriteediks. Usun tõesti, et õige võrguga on kõik võimalik.

Mõned kiired näpunäited oma võrgu arendamiseks:

 • Otsige alati võimalusi, kuidas saaksite inimesi aidata. Jagage teiste blogijate sisu, kommenteerige nende ajaveebi postitusi, jälgige neid sotsiaalmeedias ning saatke lingid ja inimesed oma teel.
 • Liituge huvigruppide ja foorumitega. Olen Facebooki gruppides sisuturunduse, SEO ja täistööajaga RVingi ümber. Need on huvitavad ja ma leian end alati uute inimestega õppimas ja kohtumas.
 • Võtke veebikursusi. Paljudel neist on erakogukonnad, kellest võite saada. See avab ukse paljudele mõttekaaslastele. Lisaks saate õppida kõike, mida kursus õpetab.

Siin on postitus ühes rühmas, kus ma olen, see on mind palju õpetanud ja isegi kaks uut klienti maale andnud:

(Sain muide teada, et Google ei olnud veel minuga linkinud saite indekseerinud ja sellepärast ei saanudki ma nende eest krediiti. Selle vältimiseks esitasin minu postitusega lingitud URL-id kuni Google’i URL-i indeksoija.)

See Facebooki grupi postitus andis mulle kaks uut klienti

Viimane näpunäide: ärge laske suhetel tuhmuda. Pange punkti, et vähemalt kord või kaks kuus oma uude võrku jõuda. Tulistage neile laheda artikliga meilisõnumeid või sildistage need sotsiaalmeedias huvitavasse kohta.

13. Koostage e-posti loend algusest peale ja ärge unustage neile asju saata

Aja jooksul muutub teie e-posti loend teie suurimaks liikluse ja müügi allikaks, kui käsitlete seda õigesti.

Kujutage ette seda:

Sa ärkad, põnevil päevaks. Panite kohvipotti. Kuni ootate, millal see keeb, pöörduge kodukontorisse, et kontrollida oma e-posti.

Eile õhtul saadetud e-posti kampaania müük on rohkem kui 1000 dollarit.

Haarake kohvi ja joote seda, kirjutage veel üks ajakava järgi välja saadetav e-kiri. Siis lähete minema ja teete kõike, mida soovite – teie töö on tehtud päevaks.

Põhimõtteliselt muutub teie elu tüüpiliseks stock-photo stsenaariumiks. Nagu see:

Latop kohviga

Mõnel inimesel on see tõesti nii hea. E-posti loend teeb selle võimalikuks. Muidugi, kui õpite ajaveebi loomist, peate ikkagi kirjutama ajaveebi postitusi ja juhtima oma ettevõtet (kui te neid välja ei rendi), kuid teie töökoormus võib tõsiselt väheneda.

E-kirjade loendi koostamine peaks olema ajaveebi alustamisel ja isegi enne esimese blogipostituse kirjutamist esmatähtis. Aga kui seda ei olnud, siis on kõik korras – muutke see täna prioriteediks.

 • Hankige e-posti turundusplatvorm nagu Mailchimp, SendinBlue või ConvertKit, kui teil seda veel pole. Ma kasutan teisenduskomplekti, kuna seda on lihtne kasutada ja see töötab. (Toimetaja märkus: siin on meie enda nimekiri headest alternatiividest ja kulutõhusamatest lahendustest.)
 • Lisage väljumiskavatsused ja kerimisnupud, kasutades sellist tööriista nagu Sumo. Siin saate pakkuda oma sisu täiendust või juhtimagnetit.
 • Pange valimisvormid, nagu Brian Dean või Formilla. Võite pakkuda oma sisuuuendust, viia magneti või anda kasutajatele lihtsalt võimalus tellida.
 • Kasutage sellist tööriista nagu LeadPages oma pakkumiste jaoks tugevate sihtlehtede loomiseks.

Loendiehituse põhjalikumaks uurimiseks vaadake neid toimingulisi loendinõuandeid.

14. Püsige teema parema SEO ja tugevama jälgijabaasi jaoks

Üks suurimaid vigu, mille tegin varakult ja näen ka teisi blogijaid tegemas, on teie postituste teema kleepimine.

Saan aru – inimesed on mitmekesised. Meil kõigil on mitu huvi. Võite olla fotograaf, kes armastab ka reisimist ja turundust. Kuid teie ajaveebist pole kasu, kui räägite kõigist kolmest asjast. Selle põhjused:

 1. Õige lugejaskonna leidmine on keeruline. Kui palju inimesi teate, kes on rändurid, fotograafid ja turundajad? (OK, võib-olla on see korraliku suurusega nišš, aga asja saate aru.)
 2. SEO on raskem. Google’ile meeldivad saidid, mis on pühendatud ainult ühele teemale, kuna ta teab täpselt, mida see sait endast kujutab.
 3. Teie ajaveebi monetiseerimine on raskem. Raha tuleb otsese, sihitud liikluse pealt. Kui levitate end liiga õhukeselt, ei saa te vajalikku kvaliteetset liiklust.

Kui peate tõesti rääkima erinevatest asjadest, siis soovitan luua ajaveeb, mis on täiesti eraldi. Kui te tõesti ei leia nišipublikut ja teil on endiselt iga teema ümber väga tugevad postitused, pole see lihtsalt seda väärt.

15. Kasutage teemade valimiseks oma vaatajaskonda

Teemade juhuslik valimine selle põhjal, mis teie arvates teie lugejatele võiks meeldida, sarnaneb loterii mängimisega. Võib-olla võidad, võib-olla mitte.

Aga mis siis, kui lasete oma publikul öelda teile, mida nad tahavad kuulda? See on garanteeritud võit.

Siit saate teada mõned viisid.

 • Uurige neid sotsiaalmeedias või e-posti teel ja lihtsalt küsige!
 • Saate uuringu saata oma e-posti loendisse või kasutades Qualaroo.
 • Lugege kommentaare, mille inimesed on jätnud teie ajaveebi või konkurentide ajaveebidesse.
 • Minge oma niši foorumitesse ja vaadake, mida inimesed küsivad.
 • Kasutage Buzzsumo oma teema ümber levinud küsimuste otsimiseks:

Buzzsumo - suurepärane tööriist ajaveebi loomise alustamiseks

Lahe asi Buzzsumo juures on see, et kui kirjutate artikli, mis vastab tavalisele küsimusele, võite minna sellesse foorumisse, kus nad seda küsisid, ja linkida selle artikli juurde tagasi. (Lisage lihtsalt rohkem teavet, mitte ainult linki, vastasel juhul keelatakse teid enamikus kohtades.)

Nii et oma publikut küsida on üsna lihtne. Võite teha isegi kolm viimast ideed, kui alles alustate ja teil pole veel vaatajaskonda.

16. Jagage oma sisu kuskil peale sotsiaalmeedia

Enamik inimesi postitab oma uue ajaveebi artikli sotsiaalmeedias tavaliselt siis, kui see ilmub, kuid siis ei jaga nad seda kuskil mujal. See on üks tohututest vigadest, mida inimesed oma postituste reklaamimisel teevad.

Mida sa veel teha oskad? Rääkisime juba e-posti teel levimisest ja mõjutajatega töötamisest. Kuid teha on veel palju tööd!

Siin on parimad kohad oma uue ajaveebi postituse jagamiseks:

I. Niššiga seotud foorumid

Tõenäoliselt nägite seda tulemas pärast otsa nr 15. Foorumid on suurepärane viis pikaajalise liikluse saamiseks, sest (kui seda õigesti teha) jääb teie postitus sinna pikaks ajaks ja kuvatakse isegi otsingutulemustes.

Foorumeid leiate, kui otsite saidilt Leia foorum või googeldades inurl: foorum + "sinu_ võtmesõna"

Kuidas kasutada Google'i oma niššist foorumite leidmiseks?

Kui olete foorumi leidnud, peate saama liikmeks. See pole lihtsalt kiire, "hüppa sisse ja jäta link" strateegia. Teid keelatakse seda tehes üsna kiiresti, nii et ajaveebide loomisel ei tee see midagi head.

Enne mis tahes enesereklaami soovitan jätta vähemalt 20–30 väärtuslikku kommentaari. (Väärtuslik tähendus, mis on mõtlemapanev ja abivalmis, mitte ainult "Kena postitus!".)

Kristi Hines annab häid näpunäiteid foorumiturunduse kohta tema juhend Hiveage kohta.

II. Quora

Quora on koht, kus igaüks võib midagi küsida. Igaüks võib minna ja vastuse jätta.

Otsige Quorast teie kirjutatud postitustega seotud küsimusi, kirjutage läbimõeldud vastus ja linkige tagasi postituse juurde, kus on rohkem üksikasju. Lihtne.

Kasutage Quorat oma ajaveebi postituste reklaamimiseks

Selle konkreetse postituse puhul ei pidanud ma sellele isegi ise vastama! Steve Curtin, mõjutaja, kellega koos töötasime, vastas mulle. (Vaadake, kuidas kõik need asjad on nii ühendatud?)

Puhver kirjutas a super kasulik juhend Quora turunduse jaoks. Vaadake lisateavet.

III. Sotsiaalmeedia rühmad

Mainisin lühidalt sotsiaalmeedia rubriigis Facebooki gruppe, kuid tahtsin neist rohkem rääkida.

Sotsiaalmeediagrupid, nagu näiteks Facebookis, LinkedInis ja Google Plusis olevad rühmad, on hämmastav viis sihitud liikluse juhtimiseks. Need 600 uut külastajat, kelle ma ühelt postituselt sain, tõestavad seda.

Neid on piisavalt lihtne leida. Lihtsalt otsige Facebookist või LinkedInist ja klõpsake nuppu "Grupid". Google Plusi jaoks minge lehele "Kogukonnad" vahekaarti ja otsige sealt. Liituge kõigi asjakohastega.

Nagu foorumites, ärge rämpspostige ainult oma asju. Saage kogukonna armastatud liikmeks. Suhelge inimestega ja jagage teiste asju. Kui grupi liikmed on teie näo teada saanud ja teile meeldivad, saate jagada oma postitusi. Ja ärge unustage vastata nende kommentaaridele!

17. Anna oma "Umbes" lehel mõni armastus

Kui teil pole umbes lehte, siis teete seda valesti. Selle loomine on ajaveebi alustamisel kohustuslik.

Blogimismaailmas jälgivad inimesed inimesi, keda nad tunnevad, meeldivad ja usaldavad. Kuidas saaksite teada, usaldada ja usaldada kedagi, kes ei näita oma nägu või kellel on kaalukaid lugusid?

Mida soovite, et keegi teie lehte vaataks? Jube järelsõnumina kokku pandud leht või leht, mis on loodud kasutajate meelitamiseks teie isikliku või brändiloo juurde?

Tutvuge selle juhendiga kuidas oma saidile umbes osa luua.

18. Kasutage tasulisi sotsiaalmeedias reklaamimise võimalusi, et oma blogiga paremini jõuda ja raha teenida

Tasulised reklaamid ei ole mõeldud ainult asjade müümiseks. Saate neid kasutada ka oma ajaveebi postituste reklaamimiseks!

Tegelikult reklaamisin hiljuti 5-dollarise Facebooki reklaami testimiskampaanias sidusettevõtete linkidega postitust. (Seda, mida ma mainisin jaotises 6.) Selle tulemuseks oli 740 inimeseni jõudmine ja 47 lingi klõpsamist.

Saadud klikid teenisid tulu 11,47 dollarit. Nii et kokkuvõttes 6,47 dollari suurune kasum. Pole paha ja see on skaleeritav.

5 dollari väärtuses Facebooki reklaami testi tulemused

Mis siis saab, kui teil on ajaveebi postitus, mida pole sidusettevõtete linkidega raha teenitud?

Tegelikult kaaluksin ikkagi raha kulutamist nende reklaamimiseks, ühe hoiatusega: teil on vaja seda liiklust raha teenida.

Blogimisega on võimalik teenida palju raha. Tegelikult teenib just see blogi, mida te praegu loete, umbes 20 000 dollarit kuus.

Lihtsaim viis oma liikluse rahaks teenimiseks on viia reklaamid tõeliselt tugeva sisuuuendusega ajaveebi postitusse. Selle täienduse korral saavad nad meie e-posti loendisse, kus saate neid tutvustada sisseelamiskampaanias ja lõpuks müüa oma sidusettevõtete linkidele või toodetele.

Lõpuks peaks tasuliste reklaamide kasutamisel olema mingisugune eeldatav investeeringutasuvus (ROI), olgu see kiire kasum, näiteks minu sidusettevõtte lingitud artikkel, või pikaajaline kasum, näiteks e-posti teel sissetuleku protsess.

Kui olete valmis tasuliste reklaamidega katsetama, siis siin on mõned juhised:

19. Kaasamise suurendamiseks lisage oma ajaveebi postitustele videoid

Üks SEO kõige olulisemaid mõõdikuid on teie külastajate aeg lehel. Üks lihtsamaid viise aja suurendamiseks lehel on videosisu lisamine.

Pealegi, mitte nii paljud inimesed ei kasuta videoid oma blogipostitustes. See on suurepärane viis rahva hulgast eristumiseks ja kaasatuse suurendamiseks.

Parim osa?

Alustamiseks ei pea te olema videograafi geenius ega kulutama tonni raha väljamõeldud seadmetele. Tegelikult on teie nutitelefon enam kui piisav.

Statiivi ja välise mikrofoni saamine aitab kvaliteeti tõsta. Kuid neid pole vaja.

Siin on kiire 3-minutiline video kuidas kvaliteetset videot filmida autor Pond5.

Pange tähele, et te ei vaja selle jaoks kallist kaamerat, kui alles esimest korda blogi alustate. Ehkki see pole nii kvaliteetne kui Pond5 video, saab enamik nutitelefone HD-videot filmida nüüd, selleks piisab enam kui piisavaks.

Aga mis siis, kui olete kaameraga häbelik? See on korras – saate luua animeeritud videoid, nii et te ei pea kunagi ekraanile ilmuma.

Siin on a 1-minutiline videomall kõrval Toores lühikesed püksid, näiteks.

Neil on tasuta prooviversioon, kuid kui soovite HD-kvaliteeti, peate maksma 20 dollarit video baashinnaga.

Viimane võimalus on palgata keegi, kes teie jaoks video looks. Videoloojate leiate saidilt Fiverr või Inimesed tunnis. Enne palkamist tutvuge kindlasti inimeste arvustustega.

Colin Newcomer sellest, kuidas ajaveebi alustada
Colin Uustulnuk
Vabakutseline kirjanik. Aitab klientidel oma veebi nähtavust suurendada, kirjutades peamiselt digitaalturunduse, WordPressi ja B2B teemadest.

20. Pöörake tähelepanu oma ajaveebi laadimisaegadele (ja muutke neid kiiremaks)

Ükskõik, kas teil on ettevõtte sait, e-poe pood või ajaveeb …lehe laadimisajad on olulised.

Google kasutab teie ajaveebi lehe laadimisaegu otsingutulemustes järjestamise tegurina ja teie külastajad vihkavad lihtsalt aeglaselt laaditavaid blogisid (eriti mobiilseadmetes, kus tänapäeval sirvib enamik inimesi blogisid).

Näiteks kui teie lehe laadimisaeg pikeneb, tõuseb teie põrkeprotsent (% külastajatest, kes lahkuvad ilma teist lehte külastamata). Vaata seda andmed Pingdomilt keskmise laadimisaja ja põrkemäära võrdlemine:

Teie ajaveebi laadimise kiirendamiseks võite kasutada nuppu a lehe kiiruse testimise tööriist nagu Pingdom või GTmetrix.

Kui leiate, et teie ajaveeb laadib aeglaselt, siis siin on mõned viisid selle kiirendamiseks:

 • Piltide optimeerimine – pildid moodustavad keskmisest veebisaidist umbes 50–80%. Kasutades tasuta pildi optimeerimise tööriist nagu Optimole võimaldab teil piltide suurust vähendada, tihendada ja laisalt laadida, et nende suurust vähendada, ilma et see mõjutaks kasutajakogemust.
 • Kasutage vahemällu pistikprogrammi – vahemälu pistikprogramm kiirendab teie ajaveebi, pakkudes staatilist HTML-i, selle asemel, et kasutada iga lehe laadimisel PHP-d.
 • Valige kiirem host – teie host mõjutab teie lehe laadimisaegu alati – siin on mõned WordPressi kõige paremini hallatavad hostid.

Siin on kõige olulisem olla jõudlusele orienteeritud juba esimesest päevast peale, kui mõtlete välja, kuidas blogi luua, ja mitte käsitlege seda kui midagi, mille juurde võite hiljem tagasi tulla.

Veel palju näpunäiteid leiate meie postitustest WordPressi kiirendamise ja veebisaidi kiiruse optimeerimise kohta.

21. Ärge proovige ajaveebi loomisel meeldida kõigile

Kui alustate ajaveebi, soovite tõenäoliselt, et inimesed tegelikult… teie blogi loeksid. Ma arvan, et see on turvaline eeldus, eks?

See tõmme olema "meeldis" võib proovida meelitada oma ajaveebi võimalikult paljudele erinevatele inimestele. Ja kuigi see võib toimida, tavaliselt seda ei tehta. Proovin kõigile meeldida, jõuate lõpuks lihtsalt kellelegi meeldimiseni (OK, keegi pole natuke hüperboolne … aga saate asja endale).

Ma ei räägi pisikese niši valimisest, vaid rohkem oma ajaveebi konkreetse brändi ja hääle loomine.

Kas vandesõnad on osa teie isiksusest? Siis vannun oma blogis! Muidugi, võite mõne inimese minema viia, kuid te ei pea kõigile meeldima. Kõigile, keda ära ei sõideta, meeldib teile veelgi.

Kas sa ei usu mind? Vaata Mark Mansoni:

Kas te kujutate ette, kui Mark püüdis olla mõni otsekohene isikliku abiblogija? Ta poleks kunagi kasvanud sinna, kus ta on (mis on New York Timesi enimmüüdud autor, kui te pole tuttav).

Ärge proovige meeldida igale inimesele – proovige lihtsalt teha grupp inimesi tõeliselt õnnelikuks.

22. Lõpetage sisetute kirjutamine nagu keskkooli uurimistööde puhul

Kui ma peaksin valima ühe sisutüki, millel on minu ajaveebile kõige suurem mõju, siis see on Grow and Convert:

kasvama ja teisendama

Sisu turundajad: lõpetage ajaveebi sissejuhatuste kirjutamine nagu keskkooli uurimistööst

See avaldas mulle sellist mõju, sest ma teadsin kohe, et olen süüdi. Viisin keskkooli inglise keele repertuaari oma ajaveebisse ja see polnud hea.

Nüüd üritan rääkida lugejatega, mitte nendega. Kui soovite, et inimesed teie blogiga tegeleksid, peaksite tegema sama.

Ma ei hakka Deveshi öelduga uuesti tegelema, sest ta pani selle kõik juba suurepäraselt välja. Lugege lihtsalt tema postitust ja proovige ideid oma kirjutamisel kasutama hakata – ja ärge oodake, tehke seda kohe, kui õpite esimest korda ajaveebi looma.

23. Ära riiva oma sisu. Tee plaan

Blogi alustades on teile saadaval terve teemaideede maailm. Selle tulemusel on hõlbus lennata oma pükste istme taga ja see teeb ikka suurepäraselt. Kuid teie ajaveebi vananedes hakkavad toimuma kaks asja:

 • Ainulaadsete sisuideede pakkumine on raskem ja raskem.
 • Saate oma ajaveebi postituste jaoks välja töötada rafineeritumaid taktikaid, mis nõuavad tegelikult teatavat kavandamist.

Kui see juhtub, aitab see plaani koostada. Sel juhul on see nii toimetuskalender.

Teie toimetuskalender on põhimõtteliselt kogu teie sisukava, alates teemaideedest kuni reklaamikampaaniateni välja.

See aitab tagada järjepideva postituse, teada, millest kirjutada kavatsete, ja teil on piisavalt aega oma sisu reklaamimiseks.

Kasutage tasuta lahenduse saamiseks, mis sobib ideaalselt alles ajaveebi alustamisel Trello või Toimetuskalendri pistikprogramm. Muidu, CoSchedule on üks populaarsemaid toimetuskalendriteenuseid.

24. Natuke hooldust aitab nüüd hiljem suuri probleeme kokku hoida

Vaata:

Mitte keegi meeldib hooldustööde tegemine. Hooldus ise ei suurenda teie ajaveebi sisu, vaatajaskonda ega tulusid. Mis siis mõte on?

Ehkki see võib juhtuda, et ükski neist asjadest ei tee, hoiab hooldus teie ehitatavat kõike teie ümber kukkumast …

Ma räägin järgmistest asjadest:

 • Tarkvara ja pistikprogrammide värskendamine
 • Saidi varundamine (ja testimine nende varukoopiate toimimiseks)
 • Andmebaasi optimeerimine
 • Katkiste linkide kontrollimine

See on tüütu, kuid ülioluline. Just hiljuti sadu tuhandeid WordPressi saite häkkiti haavatavuse tagajärjel, et pandi tegelikult paika, enne kui häkkerid selle avastasid.

Kuid kuna sajad tuhanded saidiomanikud ei olnud oma WordPressi põhitarkvara värskendanud – said nad siiski häkkimise.

häkkinud

Pisut rutiinset hooldust väldib suurte probleemide tekkimine hiljem.

Kui te ei soovi seda ise teha, on palju WordPressi hooldusettevõtteid, kes tegelevad teie eest asjadega … tasu eest.

25. Uute jälgijateni saate jõuda vana sisu edasi jagades

Me rääkisime juba teie sisu jagamisest sotsiaalmeedias. Kuid siin on asi:

Teie ajaveebi kasvades hakkate valima uusi sotsiaalmeedia jälgijaid. Nii et isegi kui jagasite postitust selle esmakordsel avaldamisel, pole neil uutel jälgijatel kunagi olnud võimalust seda sisu näha lihtsalt seetõttu, et nad ei jälginud teid, kui te selle kohta postitasite.

Tomasz Tunguz leidis et vana sisu ringlusse toomine oli endiselt märkimisväärne. Ehkki numbrid ei olnud kunagi nii suured kui esmakordselt jagamisel, sai edasijagatud sisu siiski piisavalt interaktsiooni, et see oleks väärt:

(Diagrammid autorilt Visualizer.)

See pole keeruline mõte, mida haarata … aga see on mõte, mille on lihtne unustada, kui alustate ajaveebi. Õnneks saate kogu selle protsessi autopiloodile panna Taasta vana postitus (üks meie tööriistadest).

26. Keerulised WordPressi teemad ei ole alati parimad teemad

Ma vőin selle jaoks mõne lehviku püüda. Kuid ma ei tee pilti valdavale osale WordPressi arendajatest – ma näen lihtsalt mõnda ülespuhutud koletist, mida te aeg-ajalt ThemeForestis leiate.

Kui otsite teemat, mis üritab kõigega hakkama saada ja köögivalamuga, võite aeglustada oma saidi keerdunud koodi ja / või kuhjaga kõrvaliste taotluste esitamist. Mõlemad asjad tähendavad halvemat jõudlust ja rohkem võimalusi asjadeks puruneda.

Ma ütlen ainult seda:

Ärge valige WordPressi teemat lihtsalt sellepärast, et see näeb ilus välja või kui funktsioonide loend on pikem kui Infinite Jest.

Blogi alustades proovige leida vähemalt midagi sellist:

 • Mainekas teema arendajalt
 • Hästi hinnatud (kui avalikud hinnangud on saadaval)
 • Regulaarselt uuendatakse

Kui soovite mõnda konkreetset nõu, on meil postitusi kuidas valida WordPressi teema samuti seda, kas peaksite minema a-ga tasuta või premium-teema.

27. Varastage konkurentide märksõnu, see on fantastiline

Oleme juba rääkinud peamistest märksõnauuringutest. Kuid mõnikord tunnen end laisalt ja pigem tahaksin, et keegi teeks minu heaks selle töö.

See on siis, kui lähen konkurentide juurde ja varastan märksõnu, mille järgi nad järjestavad.

Selles pole midagi pahatahtlikku – lihtsalt vanaaegsed head uurimistööd ja "teeme seda paremini". Kõik, mida ma teen, on minna minu SEO-tööriista juurde, ühendada oma konkurendi URL-i ja vaadata, mida ta hindab:

Kui leian mahlase märksõna, mis mind huvitab, uurin nende postitust ja kirjutage see, mis on parem.

See on üks minu lemmikstrateegiaid, kuna see aitab teil mõlemal teemaga lagedale tulla ja märksõnad ühe hoobiga.

Lisaks, kuna teate juba, et teie konkurent edetabelis on, teate ka seda, et Google on valmis ajaveebid selle märksõna jaoks kõrgel kohal järjestama (mis on eriti oluline siis, kui õpite blogi pidama nišis, kus on palju e-kaubandust) saidid).

Mina isiklikult kasutan Serpstat minu uurimistööks, kuid Ahrefs ja SEMrush on veel kaks suurepärast võimalust.

28. Pealkirjad on olulised. Ärge jätke klikke kahe silma vahele

Blogi alustamisel on pealkirjadel tähtsust kahel põhjusel. Nad:

 • Pange oma lugejad orgaaniliste otsingutulemustes teie saidil klõpsama.
 • Haarake oma lugejate tähelepanu, et nad saaksid ülejäänud postitust tegelikult lugeda.

On tavaline hoiak, et 8 inimest kümnest loeb teie pealkirja, kuid mitte teie eksemplari …aga see staatus on pärit 50 aasta tagusest ajast, kui meil olid ajalehed, mitte ajaveebid ja silmajälgimisuuringud.

Siiski annab teie põrkumiste määra ja saidi keskmise aja lihtne tutvumine piisavalt tõestust, et enamik inimesi ei vii seda teie pealkirjadest kaugemale.

Copybloggeril on suur ressurss kuidas kirjutada pealkirju, mis töötavad. Ja võite ka natuke rohkem saada andmekesksed teadmised nagu:

 • Inimesed kaevavad pealkirjadesse numbreid (hei – vaadake seda postitust!)
 • Mõni sõna saab rohkem Tweets kui teised
 • Rohkemate tegusõnade kui nimisõnade kasutamine on tavaliselt võidukombinatsioon

Võite kasutada isegi pistikprogrammi nagu Pealkirja katsed testida mitu pealkirja üksteise vastu ja teada saada, mis toimib kõige paremini.

29. Aja kokkuhoiuks lisage enne oma kontaktvormi KKK-jaotis

Blogi esmakordsel loomisel panite üles kontaktvormi, kuna arvate, et see on midagi, mida vajate, isegi kui te ei oota, et keegi seda kasutab.

Siis, kui hakkate natuke liiklust koguma, kasutab keegi teie vormi ja saadab teile sõnumi. Hallelujah! Inimene hoolib teie sisust piisavalt, et kasutada teie kontaktivormi!

Siis kasvab teie ajaveeb pidevalt ja äkki on teid uputatud sõnumite paljususest, millest paljud küsivad sama.

Järsku kulutate me e-kirjadele vastamisele rohkem aega kui ajaveebide pidamisele. Ja see pole hea edu jätkumise retsept.

Aga arvake mis? Vähemalt saate paljudest üleliigsetest meilidest elimineerida, lisades oma saidi kohale KKK (või midagi sarnast) "Võtke ühendust" lehel. Näiteks vaadake, kuidas Henrikul Positiivsuse ajaveebis on tema kontaktvormi kohal kaks kiiret KKK-küsimust:

Kui teie kontaktvormi pistikprogramm seda võimaldab, võite kasutada sama tingimuse saavutamiseks ka tingvälju, küsides kasutajatelt, mis nende e-posti aadressil on, enne kui neil lubatakse seda saata.

30. Harjutage oma saidil olulisi lehti (näiteks vorme) katsetama

Tunnen endiselt, et põrutan peaga vastu seina selle vea peale, mille tegin …

Vahetasin oma saidil kontaktivormi pistikprogramme ja varsti pärast seda hakkasin märkama teadete langust (see oli minu portfellisait – seega olid sõnumid olulised). Muidugi oli minu esimene instinkt kontrollida kontaktivormi pistikprogrammiga probleeme.

Pärast testisõnumi saatmist ei õnnestunud mul aga vormide pistikprogrammis viga leida. Ma arvan, et inimesed lihtsalt ei meeldinud mulle enam nii palju …

Eh, mitte päris. Vaadake – tuleb välja, et ma ei katsetanud oma vorme kohe. Probleem oli, kuid see oli vahemällu salvestamise küsimus. Kuna testisin vormi pistikprogrammi oma administraatorikonto kaudu (mis ei saanud puhverdatud lehtede kuvamist), ei sattunud ma selle katsetamisega kordagi.

Ära tee minu viga. Kui teie saidil on olulisi lehti – testige neid kindlasti nii, nagu teie lõppkasutajad neid näevad. See tähendab, et kasutage vähemalt inkognito režiimi.

Mittetöötavate lehtede tõttu oma pingutuste raiskamine imeb … kuid natuke katsetamist võib selle ära hoida.

31. Ignoreerige vihkajaid … enamasti

Kui kõigil blogijatel on üks asi – ükskõik, kas alustate blogi alles esimest korda või mitte -, on see järgmine:

Vihased kommentaarid.

Isegi kui soovite õppida, kuidas alustada blogi, mis kirjutaks eranditult armsatest kutsikatest, võin peaaegu garanteerida, et saate ikkagi vihaseid kommentaare inimestelt, kes:

 • Arvan, et unustasite kõigi aegade armsaima kutsika.
 • Ärge arvake, et üks teie postitatud kutsikatest on armas.

Nagu YouTube näitab, on vihased kommentaarid siiski tõsiasi, et pange ennast Internetti üles.

Sa saad need kätte ja nad torgivad … kui lased neil.

Peate välja töötama paksu naha. Enamasti ajavad need kommentaarid lihtsalt anonüümsuse taha peituvaid vihaseid inimesi. Mõnikord saate kommentaari õigustatud hasartmänguga, millele peaksite pöörduma. Aga valdav enamus ajast? Vihased kommentaarid lähevad ühte ja teise välja.

32. Lõpetage oma analüüsiandmete vahtimine

Analüütilisuses viibimine on peaaegu sama sõltuvust tekitav kui teie Facebooki uudistevoog. Ja kui hakkate nägema, et teie numbrid pidevalt kasvavad, muutub see veelgi sõltuvust tekitavaks.

Kuid siin on asi:

Need juhised, kui teil pole suurt reklaamikampaaniat, mis nõuab reaalajas jälgimist, pole neil analüüsidel üldse tähtsust oma igapäevases elus.

Jah – analüüsi andmeid vaadates üle aja on abiks. Kuid kas peate tõesti teadma, kas teil oli täna 100 või 200 külastajat? Kas on oluline, kas teenisite täna AdSense’i kaudu 10 või 12 dollarit? Kas mõni neist andmetest teeb teie jaoks hetkega midagi?

Aastatepikkune kogemus on mulle õpetanud, et nii see pole.

Soovitan teil aja raiskamise vältimiseks kehtestada ranged piirid. Blogi loomisel on teil tõesti palju olulisemaid asju teha. Öelge midagi sellist, "Kontrollin oma analüütikat alles esmaspäeva hommikul." See on endiselt piisavalt sage, et näha, kuidas teie sait ja sisu toimivad, kuid mitte liiga sageli, et ajaliselt imeda.

Karol K kuidas blogi luua
Karol K
Toimetaja CodeinWP-s. Blogija, raamatu autor "WordPress on valmis".

33. Vastuvõtt on oluline!

Hosting on asi, mida me siin CodeinWP-s väga tõsiselt võtame. Oleme teinud oma hostingu-uuringud ja hostinguülevaated (mitut tüüpi stsenaariumide jaoks) ja tundub, et kõik vahepealne.

Kuid ma isiklikult ei muretsenud oma blogimise teekonna paremaks osaks hostimise ega serveriga seotud asjade pärast, eriti aga mitte siis, kui ma esimest korda blogi alustasin.

See muutus dramaatiliselt ühel ilusal päeval, kui avastasin, et minu serveris oli olnud terve rämpsposti foorum … ja kes teab, kui kaua sel hetkel.

See, kuidas ma avastasin, oli ka omamoodi naljakas. Ma sain automatiseeritud e-kirja, mis juhendab mind "värskenda minu vBulletini foorumit." Mul polnud foorumit.

Nii nagu selgus, saadeti e-kiri juhuslikule e-posti aadressile, mis asub minu peamise domeeninime peal – newinternetorder.com. Ja kuna mul oli seal e-posti jaoks komplektfunktsioon, siis suunati see mu tegelikule e-posti aadressile. Hakkasin ringi vaatama ja ennäe, ma leidsin selle:

foorum

See on foorum. Lihtsalt istudes, Google’i poolt täielikult indekseeritud ja täis väljaminevaid linke, mis osutavad teistele veebisaitidele, kasutades lõbusaid ankuritekste, näiteks "Louis Vuitton kotid" või miski.

Igatahes. Pikk lugu lühike; see oli päev, mil sain teada usaldusväärse ja kvaliteetse hostimise väärtust. Seda tüüpi nakatumine toimub serveri tasemel. See pole WordPressi probleem ega midagi muud.

Palun tee endale teene. Alates esimesest päevast saate ajaveebi loomisel teha koostööd ainult mainekate hostiettevõtetega. See pole niikuinii nii suur väljaminek, võite saada midagi lahedat hinnaga alates 3-4 dollarist kuus. Bluehost on hea. SiteGround samuti. Digitaalne ookean kui olete asjatundlik serverile. Või WP Engine, kui soovite rohkem kulutada. Oleme kõik need ettevõtted uurimistööst läbi vaadanud.

34. Tehke regulaarselt sisusauditeid

Nii palju kui mulle meeldiks, et see nii ei oleks, mitte kõik, mida me avaldame, ei jää igihaljaks määramata ajaks. Olenemata teie nišist on alati uusi arenguid, uusi ideid, uusi asju, millest kirjutada, ja ka uusi asju, mis on seotud teie vanema sisuga.

Fakt on see, et keegi ei oska tulevikku ennustada. Nii et isegi kui arvate, et kirjutatud teos jääb selle puudutatud teema tõttu ajatuks, on see vaid soov ja te ei saa kunagi kindel olla.

Sel põhjusel on hea mõte regulaarsete sisuauditite tegemine ja eriti kui olete oma blogi veebis olnud üle 12 kuu – võib-olla pole mureks see, kui õpite alles esimest korda ajaveebi looma aega, kuid siiski tasub seda meeles pidada.

Sisuauditi eesmärk on lihtne: kontrollige, millised teie postitused on endiselt asjakohased, mida tuleb värskendada, mida saab täielikult eemaldada ja mida saab konsolideerida.

Pat Flynn rääkis sellest midagi üks tema podcasti episoode featuring Todd Tresidder. Selles jagas Todd tegelikult seda, kuidas kolmandiku sisu kustutamisest tema liiklus kolmekordistus, uskuge või mitte.

Siin on lühike versioon, kui teil pole aega kogu jagu ja mõnda minu enda näpunäidet kuulata:

Alustage kõigi teie postitusi sisaldava arvutustabeli koostamisega (URL-id on piisavad). Jagage see arvutustabel kolme ossa:

 • "Hoidke ja parandage" – ametikohad, mis on iseenesest head ja on endiselt asjakohased; nende ajakohastamiseks või laiendamiseks võib vaja minna mõnda tööd (uued andmed, uued teadmised); teisisõnu, muudame neid veelgi paremaks kui praegu.
 • "Konsolideerige" – väiksemad postitused, mida saab ühendada suuremaks postituseks; see muudab saadud ressursi palju põhjalikumaks ja täielikumaks.
 • "Kustuta" – postitused, mis on praegusel hetkel täiesti ebaolulised ja mida saab täielikult kustutada (mõelge vanadele spondeeritud postitustele, vanade uudiste postitustele, ülevaadetele või näpunäidetele, mis on seotud asjadega, mida enam ei ole, juhuslik dubleeriv sisu jne)

Kui need on olemas, võite alustada nende kallal töötamist selles järjekorras: kõigepealt kustutage sisu, seejärel koondage ja parandage.

Mõned asjad, mida saate teha üksikute sisutükkide läbimisel:

 • Postituste koondamisel suurematesse ressurssidesse seadistage 301 ümbersuunamist.
 • Seadke lõplikult kustutatud sisu jaoks 410 olekukoodi.
 • Parandage siselinke, kui töötate postitustega, mille olete otsustanud võrgus jätta. Veenduge, et need viitaksid ka teie uuemale sisule. (Muidugi ei viita vanade postituste sisesed lingid teie uuele sisule, kuna linke loomisel neid polnud.)
 • Parandage oma vana sisu vormindamine – kasutage täppide H1, H2.
 • Uuendage oma parimate postituste pilte – muutke need ühiskondlikumaks ja ajakohasemaks kehtivad nõuded sotsiaalmeedia piltidele. Võite kasutada mõnda neist tööriistadest.
 • Paranda Yoast SEO mõõdikud.
 • Eemaldage surnud lingid.
 • Parandage kõik HTML-i seotud probleemid.
 • Lisage vajaduse korral sisu täiendusi.
 • Uuendage oma silte ja / või kategooriaid, et muuta kogu sait ühtsemaks.
 • Avaldage vana sisu uuesti, kui see on mõttekas. Muutke lihtsalt avaldamise kuupäev nüüd.
 • Kustutage kommentaarid pärast uuesti avaldamist.

Niimoodi auditi tegemine ja varasema sisu taaselustamine on ainult tõend sellest, et hoolite sellest, mida inimesed näevad, kui nad teie veebisaidile tulevad ja hakkavad teie sisu juhuslikult tarbima. Põhimõtteliselt on see signaal Google’ile, et teie saidi kõik väärivad reastust, kuna see on kõik ajakohane. See ei pruugi tunduda nii oluline, kui alustate blogi alles esimest korda, kuid tegelikult on kõige parem lisada need taktikad kohe esimesest päevast – nii saate aja jooksul sellest maksimaalselt kasu..

Kui sageli tuleb kogu auditit teha? Tõenäoliselt kord aastas. Kuid seal on midagi, mida peaksite sagedamini tegema:

35. Uuendage oma sisu regulaarselt

Ma olen seda eespool lühidalt maininud, kuid see väärib oma kohta nimekirjas, nii et siin see läheb.

Põhimõtteliselt taandub see järgmisele:

Teie sisu pole igihaljas, kui te ei pinguta teadlikult selle nimel.

Las ma näitan sulle midagi; see on üks meie blogi loendipostitustest – sisaldab mõnda lahedat WordPressi teemat. Siin on kõik selle muudatused:

redaktsioonid

See peab olema üle 100 uuenduse, mis kestavad 3 aastat.

See on äärmuslik näide. Me ei uuenda kogu oma sisu sageli. Kuid ikkagi jääb sõnum:

Teie sisu väärib kindlasti regulaarset värskendamist. Hüppab alati uus teave, uued andmed, uued tehnikad, meetodid, tooted või kõik muu, millest kirjutate. Teie vaatajaskond soovib lugeda, mis on uut. Google soovib, et ka teie kirjutaksite sellest. Sõna otseses mõttes soovib maailm, et hoiate oma sisu ajakohasena. Kui te ei jäta oma Google’i pingeread hüvasti.

Vanade postituste värskendamine on üks neist võtetest, millest põhimõtteliselt räägib iga kogemustega blogija. Näiteks Neil Patel ütleb, et vanade ametikohtade taastamine tulemuseks oli 51% rohkem liiklust kolme kuu jooksul.

Täpsemalt saate teha järgmist:

 1. Minge oma Google Analyticsi ja looge oma 10 kõige populaarseima postituse loend.
 2. Proovige neid kord kuus värskendada.
 3. Minge tagasi ja laiendage loendit 30-50-ni.
 4. Püüdke neid värskendada iga 3–5 kuu tagant.
 5. Looge selle hallatavamaks muutmiseks arvutustabel või Google Calli meeldetuletus.

36. Lihtne, kui palju pistikprogramme teil on

Võimalik, et te ei vaja tegelikult kõiki neid 30 teie saidil praegu töötavat pistikprogrammi ja eriti mitte siis, kui alustate blogi.

Ja ma tean, et järjekordse nimekirjas on lihtne end ära viia ja end kaotada "10 parimat WordPressi pistikprogrammi X-i jaoks," kuid see pole nii, et saaksime oma WordPressi elu nii öelda elada.

Esiteks ei vaja iga pisike funktsioon pistikprogrammi. Paljusid saab teha lihtsate WordPress-häkkimiste või muude kiirete muudatustega. Lisaks muud asjad, mida te tegelikult üldse ei vaja – need on lihtsalt üks veel "läikiv objekt" mis näeb lahe välja, kuid pole tegelikult nii kasulik.

Samuti ei tööta kõik pluginad nii hästi. Mõnikord komistate üksteist segavate asjadega, muutes teie saidi krahhi (halvim stsenaarium) või toimivuse märkimisväärselt languseks (parimal juhul). Ja ärge isegi ärge laske mul alustada sellest, et mitu pistikprogrammi proovivad teha täpselt sama asja (näiteks W3 kogu vahemälu installimine WP Super vahemälu peale).

Selle asemel keskenduge ainult olulistele ja hankige eesmärgi jaoks ainult üks pistikprogramm. Tavaliselt:

 • SEO,
 • varukoopiaid,
 • vahemällu salvestamine,
 • sotsiaalmeedia,
 • kontaktvormid,
 • Jetpack… võib-olla.

Mis viib mind järgmise punkti juurde, mis on ajaveebi loomisel tõeliselt oluline:

37. Pidage meeles oma saidi turvalisust ja kurat seda!

Olgu, nii et mõned asjad on teie kontrolli alt väljas. Kui teie server jookseb kokku, ei saa selle nimel palju teha, kuid on ka mitmeid muid asju, mida saate tõepoolest kontrollida.

Esiteks, nagu Colin ütles, hoidke oma saiti värskendatud. Kui te seda ei tee, siis võite riskida mõne vana haavatavuse kaudu.

Teiseks hankige endale turvapistik / lahendus ja pöörake tähelepanu teatistele, mida see teile saadab.

Tõesti, see pole mõistusevastane inimene, pole vaja, et ma sellest pidevalt räägiksin. Teil on seda tingimata vaja!

Mõned valikud:


Wordfence’i turvalisus – tulemüür & Pahavara skannimine

Autor (id): Wordfence


96% hinnangud


3 000 000 + installimist


WP 3.9 + Nõuab

Rohkem infot

sõnapiirded.7.4.7.zip

Praegune versioon: 7.4.7

Viimati värskendatud: 23. aprillil 2020


96% hinnangud


3 000 000 + installimist


WP 3.9 + Nõuab

WordPress.org pistikprogrammi leht


Wordfence’i turvalisus – tulemüür & Pahavara skannimine


Sucuri turvalisus – auditeerimine, pahavara skanner ja turvalisuse tugevdamine

Autor (id): Sucuri Inc.


88% hinnangud


700 000 + installida


WP 3.6 + Nõuab

Rohkem infot

sucuri-scanner.1.8.24.zip

Praegune versioon: 1.8.24

Viimati värskendatud: 17. veebruaril 2020


88% hinnangud


700 000 + installida


WP 3.6 + Nõuab

WordPress.org pistikprogrammi leht


Sucuri turvalisus – auditeerimine, pahavara skanner ja turvalisuse tugevdamine


iThemes Security (endine Better WP Security)

Autor (id): iThemes


94% hinnangud


900 000 + installida


WP 5.2 + nõuab

Rohkem infot

parem-wp-turvalisus.7.7.1.zip

Praegune versioon: 7.7.1

Viimati värskendatud: 20. aprillil 2020


94% hinnangud


900 000 + installida


WP 5.2 + nõuab

WordPress.org pistikprogrammi leht


iThemes Security (endine Better WP Security)

Lisaks nendele kaaluge ka selliseid tegureid nagu kahefaktoriline autentimine ja muud lihtsad parandused, mis muudavad teie saidi üliturvaliseks.

38. Ärge higige oma Google PageSpeed ​​Insightsi skoori üle

Teate, miks te ei peaks selle üle higistama? Sest enamasti ei saa te seda niikuinii isegi paremaks muuta.

Mõni aeg tagasi tegime lõbusa eksperimendi. Tahtsime kontrollida, millist mõju teie avaldamine teie jaoks võib avaldada PageSpeed ​​Insights skoor, kui olete saanud oma algse hinde. Nii saime kaks hostimise seadistust, tegime testimise ja optimeerisime siis madalama jõudlusega paari standardmeetodi abil.

Tulemused olid omamoodi üllatavad (või üldse mitte üllatavad, sõltuvalt sellest, kuidas te seda vaatate). Selgub, et saidi omamine kiirel hostil on palju olulisem kui muude optimeerimiste tegemine.

Lühidalt öeldes – kiirem hostimise seadistus sai ikkagi parema hinde otse väravast välja kui aeglasem hostimine isegi pärast mitmesuguste optimeerimiste tegemist. Siin on täielik eksperiment.

Lõpuks taandub see kõik jälle hea hostingu seadistamisele. See on blogi alustamisel alati lihtsaim ja parim viis PageSpeed ​​Insightsi tulemuse parandamiseks.

39. Kasutage Quorat, et tõesti teada saada, mida inimesed tahavad õppida

Bill juba mainis Quora eespool, kuid loetlen selle täiesti teisel põhjusel. See ei seisne asjakohaste Quora lõimede otsimises, vastuse esitamises ja seejärel sisu ühendamises. See puudutab midagi muud:

Quora on üks väheseid veebikohti, kus saate uurida, mida inimesed tõeliselt teada tahavad. Põhimõtteliselt on iga küsimus teile võimalus kirjutada oma ajaveebisse täiesti uus postitus – see on tõesti vinge abiline ajaveebi alustamisel.

Vaja läheb vaid Quorasse suunamine, käputäis teemasid, mis on seotud teie ajaveebi nišiga, ja tähelepanu pööramine inimestele esitatavatele küsimustele.

Selle saavutate järgmiselt:

 • Esiteks teate, et see probleem on oluline vähemalt ühele tõelisele, hingavale inimesele – teisisõnu on teil kinnitus, et antud probleem ei eksisteeri ainult teie mõtetes.
 • Näete täpset sõnastust, mida inimene küsimuse esitamiseks kasutas – saate seda kasutada kas pealkirjana, isegi kui osa sellest. Samuti annab see teile teada märksõna tüübid, mis võivad probleemiga seotud olla.
 • Teil on suurepärane koht selle postituse reklaamimiseks, kui see juba tehtud on. Võite tulla tagasi Quorasse, vastata küsimusele lihtsal ja kiirel viisil ning lisada seejärel lingi kõigile, kes soovivad rohkem teada saada.

See on täpselt see, mida tegime vähemalt peotäie postitustega siin:

kvoor1
Kas Avadal on rohkem funktsioone kui Divil?

kvoor4
Shopify versus WordPress, milline on nende võrdlus?

kvoor3
Milline on parim WP plugin klubiliikmete kataloogis?

Võtmepunktid:

 • Niisuguse postituse ehitamisel veenduge, et jõuaksite kohe oma vastuse tuumani. Nagu Colin ütles, unustage sissejuhatus nagu keskkooli uurimistöödes.
 • Kui peate tavaliste lugejate võõrandumiseks kirjutama mingisuguse sissejuhatuse, kasutage Quora postitusele linkimisel vähemalt dokumendiankrusid. (Nt link teie postitusele saidina saidil.com/some-post/#the-relevant-part.) Nii saab igaüks, kes tuleb Quorast, vahele selle, mis pole nende vaatepunktist oluline.
 • Kasutage pilte, et Quora vastus eristuks kõigist teistest. Puhas trikk. Mõned näited minu ülaltoodust.

40. Uurige märksõnade uurimist iga uue postituse kohta

Oleme juba maininud siin märksõnauuringuid, kuid soovisin avada selle ussikannu veel ühe minuti, et veenduda, et oleme kõik samal lehel. Siin on üks peamine asi, mida soovisin korrata:

Tõelise ja õige märksõna uurimise võti on selle kordamine iga uue postituse korral.

See kõlab nagu suur töö, ma tean, sellest on kahju, kuid tänapäeval pole veebipäeviku alustamisel muud võimalust sisu avaldamiseks veebimaastikul. Seal on juba liiga palju suurepärast sisu. Liiga palju sisu, mis on juba üsna optimeeritud. Sellises keskkonnas ei saa te kogu saidil loota ainult oma peamisele märksõnale ja seejärel jätkata oma sisu loomist "mida iganes" lõdvalt seotud teema.

See ulatub tagasi ka sisuauditite tegemiseni. Varasemat sisu läbi vaadates ja seda auditeerides küsige endalt, "Mis märksõna see postitus isegi sihib? Kas see on piisavalt optimeeritud??"

41. Saage inspiratsiooni näiliselt omavahel mitteseotud nišidest

Tulemas on head blogipostituse ideed võib olla kohati karm. Kuid end ainult niši sisust sisu tarbimisega inspireerituna võib see olla kahe teraga mõõk.

 • Ühelt poolt hoiab see teid kursis ja sõrmega pulsil.
 • Kuid teisest küljest ei lase see teil avaneda uutele ideedele ja võib-olla proovida uusi asju, mida pole varem proovitud..

Populaarne autor ja podcaster, James Altucher ütleb, et ideeseks on üks võimsamaid asju, mida loov inimene võib kogeda (parafraseerides). Teisisõnu, ainus viis heade ideede saamiseks on palju ideid. Ja kui need ideed hakkavad üksteisega seksima, siis sünnivad suured asjad / tooted / artiklid.

Sellepärast peame laienema. Loe palju. Vaadake palju videoid. Tehke palju asju. Luba endale tarbida sisu väljaspool oma niši. See on võib-olla viimane tee, mida blogist alustades jälgida.

Tim Ferriss – tüüp olete ehk kuulnud – peab oluliseks ka selles osas endale vabaduse andmist. Üks tema asju on näiteks ilukirjanduse lugemine enne magamaminekut. Ta pole ulmekirjanik. Näib, et ilukirjanduse lugemine ei tohiks tema jaoks midagi teha. Aga siiski:

Ärge lugege enne voodit mitteilukirjandust, see julgustab tulevikku projitseerimist ja muret / kavandamist. Loe ilukirjandust, mis köidab kujutlusvõimet ja nõuab praeguse riigi tähelepanu.Tim Ferriss

42. Andke oma parimad asjad tasuta ära

See puudutab tasulist või tasuta sisu. On tavaline viga arvata, et teie parim sisu tuleks reserveerida tasulistele klientidele.

Ei!

vale

Mõelge sellele raadio sisselülitamisel (kui te pole veel Spotifysse või netisaadetesse täielikult liikunud, see tähendab), mida te kuulete? Kas kuulete artisti albumilt juhuslikku laulu??

Ei! Kuulete nende absoluutset esimest lööki! Ja saate selle tasuta. Miks? Sest nii saavad nad teid albumi või kontserdipileti ostmiseks.

Kutsuge seda "raadioprintsiip" kui sa tahad.

Asi on selles:

Tasuta vinge kraam viib inimesed ukse kaudu. Kui nad tulevad, hakkavad nad rohkem otsima. Nad hakkavad mõtlema, "Kurat, see tasuta ressurss on parem kui see, mille eest teised inimesed maksavad!"

See on võit.

Siit saate müüa üks-ühele konsultatsioone, lisatasu pakkuvaid mitmeosalisi kursusi, esinemisi esinemistel, kinnisvara … saate idee.

Lühidalt: alustate ajaveebi? Andke oma parimad asjad tasuta ära. Sellel on tohutu ROI!

43. Lõpetage grammatika kinnisidee. Kedagi ei huvita

(Välja arvatud see üks inimene, kes osutab sellele kommentaarides. Ärge muretsege tema pärast. Ta on niikuinii jobu.)

Teabe tuum on see, mis tõeliselt oluline on. Ja ma tean, et see kõlab ebameeldivalt, aga asi on lihtsalt selles, kuidas asjad käivad.

Keegi – ja ma mõtlen, et mitte keegi – ei loe kunagi teie ajaveebi ainult seetõttu, et teie grammatika on koha peal. Kui "hea grammatika" olete ainus asi, mida olete teie jaoks teinud, olete kadunud.

Teisisõnu, halvasti kirjutatud, arusaadav postitus saab alati olema parem kui kenasti kirjutatud, soota pressiteade.

Ideed! Lood! Meelelahutuse väärtus! Toores teave! Investeerige kõigepealt oma sisulihasesse ja alles seejärel keskenduge oma grammatikalihasele.

jooda

Kuid seda öeldes:

44. Kirjutamine, redigeerimine, avaldamine – see on kolmeastmeline protsess

Ehkki grammatika pole midagi, mille üle peaksite kinnisideeks saama, on kvaliteetse postituse saamine uksest välja ja loodusesse loomine ikkagi protsess, mis tuleb läbi mõelda.

Minu lemmik lähenemine on käsitleda seda kui 3-astmelist asja: kirjutamine, toimetamine, avaldamine.

Miks niimoodi?

See on lihtne, kuna kirjutate, seda on lihtne ja ahvatlev redigeerida kohe – parandage laused / lõigud, nagu kirjutate. Tundub loomulik, see on see, mida me tegime kooli asju kirjutades. Kuid see pole kõige tõhusam.

Teie kirjutatud redigeerimise probleem on see, et see peatab ideede voo, häirib teie loovat mõtlemist ja muudab lugude jutustamise raskemaks.

Õige kirjutamisviis – julgen seda sõna kasutada "õige" – on kirjuta kõigepealt, redigeeri hiljem.

Esimese mustandi loomisel on eesmärk saada võimalikult palju sõnu paberitükile (või digitaalpaberile) ja mitte muretseda, kuidas see kõik välja näeb. Ma mõtlen tõesti seda, et peaksite kirja panema kõik, mida te arvate, mis selle teemaga seotud on.

Siinkohal on oluline mitte ennast peatada ja proovida midagi parandada. Isegi mitte kirjavigu. Teie eesmärk on kirjutada. Et olla loov.

Kui olete kogu mustandi kirja pannud, saab see toimuda siis, kui redigeerimine on lubatud. See on siis, kui saate naasta oma mustandi juurde ja hakata seda parandama.

Ja ma mõistan, et see eraldamine on midagi uskumatult rasket sammu pidada. Ka mina püüan ennast seda või teist redigeerides kirjutada, kuid peamine on seda märgata ja proovida end sellest välja tõmmata.

Lõpuks on kirjastamine, mis on tänapäeval omamoodi asi, kuna suurema osa sellest, mida me kirjutame, avaldame veebis ise (ja seda ei saadeta kolmanda osapoole ajalehele ega muule).

Blogid on oma tööviisilt ainulaadsed. Pean silmas lisaks teie artikli põhiosale ka peate valmistama pealkirja, vormistama postituse, lisama mõned pildid, määrama sildid / kategooriad, lisama "klõpsake tweetide juurde" võib-olla ja tehke hulgaliselt muid asju – kõiki asju, mida ajaveebi loomine hõlmab. See kõik on "kirjastamine" ämber. Tehke seda viimast. Töötage oma postituse suurepärase väljanägemise nimel vahetult enne avaldamisnupu vajutamist.

45. Seadistage oma ajaveebi- / kirjutamisvahendid õigesti

Nii et sõltuvalt sellest, kuidas te ajaveebi alustate ja oma sisu loote, võite leida teatud tööriistad oma igapäevasest abistamisest.

Tööriistad muudavad teie ajaveebielu palju lihtsamaks, olgu see siis seisva töölaua, uue klaviatuuri või laheda veebirakendusega.

Vaatame ükshaaval läbi selle nimekirja:

I. Palun hankige endale hea klaviatuur

Oota! Ärge jätke seda lugemist vahele! See on tähtis.

Klaviatuur on ehk kõige alahinnatud seade, millega me regulaarselt suhtleme. Suurem osa meie suhtlusest arvutiga toimub klaviatuuri kaudu, eks?

Kuid me vahetame klaviatuure harva ja me ei jälgi tavaliselt seda, mis klaviatuuriturul toimub. Saame lihtsalt kätte kõik, mis saadaval või mis iganes meie arvutiga kaasas oli. Kuid see on viga.

Klaviatuurid on tohutult erinevad ja neid pole kõigi klahvide juhtimiseks. See kõik tuleneb teie isiklikest eelistustest, masinakirjutaja oskusest ja üldisest mugavusest sõltuvalt teie positsioonist. Sellepärast peate ideaalse sobivuse leidmiseks katsetama erinevate seadistustega.

Mõnel klaviatuuril on madalad sõiduklahvid, teistel kõrged. Seal on mehaanilised klaviatuurid. Seal on membraanvõtmed. Mis iganes MacBooksil tänapäeval on. Jne. Kuid tõsiasi on see, et te ei tea kunagi, kumb neist saab teile paremaks, kuni proovite neid esimesest käest.

Nii et minge oma kohalikku poodi ja katsetage. Lihtsalt riputage ringi, pange sülearvuti tööriist üles, hakake kirjutama ja vaadake, kuidas see tundub. Õige klaviatuuri hankimine võib muuta teid üleöö masinakirjutajaks – vähemalt selle, mida see minu jaoks tegi.

II. Proovige ajaveebirakendusi

WordPressi liideses oma tööga on kõik korras, eriti häireteta režiimis.

tähelepanu kõrvale juhtimine

Kuid ajaveebi alustades võite end mõnes spetsiaalses ajaveebirakenduses veelgi produktiivsemaks muuta.

Näiteks on minu kaks lemmikut iA kirjanik ja Karu.

 • iA Writer on tõenäoliselt parim kirjutusrakendus Maci jaoks (ehkki just minu arvamus).
 • Bear on Maci jaoks kenasti kujundatud märkmete tegemise rakendus, mis toimib ka suurepärase tekstiredaktorina. Ja see on paremini integreeritav MacBook Pro puutetundliku ribaga kui iA.

Mõlemad rakendused toetavad markdown, mis on palju kiirem viis ükskõik mille kirjutamiseks.

Kui teil on rohkem seadmeid, saate sünkroonida oma sisu kõigis nendes.

Mõned muud võimalused:

 • WordPressi töölauarakendus – Calypso. See on saadaval Windowsi, Maci ja Linuxi jaoks. See annab teile juurdepääsu ka muudele wp-admin’i osadele.
 • Ulysses Maci jaoks. Pigem kallis kirjutamisrakendus, kuid sellel on palju ebakindlaid fänne, kes seda absoluutselt armastavad.
 • Google Docs. See kõlab ilmselgelt, kuid uusimate tööriistade abil saate nüüd Google’i dokumendi otse oma WordPressi saidiga integreerida, mis tähendab, et põhimõtteliselt saate kõik dokumendid otse oma ajaveebisse eksportida. Sellest lähemalt siin.

III. Katsetage abistajarakendustega

Siin on kiire rakenduste läbimine, mis muudavad minu töö palju kiiremaks:

 • Valguslamp – ülim ekraanipilt.
 • Alfred – Maci tootlikkuse rakendus, mõelge sellele kui Spotlighti otsingule steroididest.
 • aTekst – teksti laiendaja rakendus Macile. "aText kiirendab teie tippimist, asendades lühendid teie poolt sageli kasutatavate fraasidega." Näiteks kipun kasutama seda sõna "WordPress" palju, nii et selle asemel, et seda iga kord käsitsi kirjutada, määrasin makro, mis võimaldab mul lihtsalt kirjutada WPP-d, ja aText laiendab seda kohe WordPressiks. Mul on mitu sellist seadet üles seatud (ma teen tavalisi kirjavigu, keerulisi sõnu jne).
 • WorkFlowy – parim tööriist artiklite kontuuride loomiseks.
 • Paroolihaldurid – need aitavad teil kõigi muude asjade kasutajanimesid / paroole jälgida.
 • BetterTouchTool – teie Mac’i puuteplaat ja steroidide puuteriba. Kasutan seda kohandatud žestide jaoks ja ka järgmiste otseteeikoonide hankimiseks (muu hulgas):

macbook pro touch

See on mähis!

Seda postitust on olnud palju! Tegelikult olete just ajaveebi alustamiseks lugenud läbi 11 000 nõuandesõna. Täname, et olete endiselt siin!

Lõpuks on ajaveebi pidamine üks neist asjadest, mis tundub iseenesest lihtne, kuid lõhe lihtsalt selle tegemise ja selle täieliku potentsiaalini kasutamise vahel on tegelikult tohutu. Lihtsalt palju on liikuvaid osi! Seal on WordPress ise, sisu kirjutamine, redigeerimine, vormindamine, hostimine, SEO, linkide loomine, sotsiaalmeedia, e-posti loendid, võrgustike loomine ja edasi ja edasi.

Loodan, et see nimekiri on olnud mõistlik ja aitab teil vältida mõnda varajast viga, mida enamik blogijaid teeb. Kui soovite, et me laieneksime mõnele siin arutatud punktile, esitage palun allpool oma küsimused.

Lisaks ärge unustage seda juhendit, mida ma alguses mainisin – see viib teid läbi kogu eduka ajaveebi loomise protsessi.

Boonusteave juhuks, kui küsite endalt, kuidas blogi luua!

Ma valetasin … meil on siin tegelikult kolm boonust:

(1) Kui seda on liiga palju lugemiseks, haarake oma väljalõigatud-hoidke PDF-i petuleht, mis võtab kenasti kokku kõik, mida selles ressursis räägiti.

(2) Kas soovite õpetust, kuidas alustada videoformaadis ajaveebi? Meil on see olemas ka teie jaoks.

Klõpsake, et näha:

(3) Asi, mida me alguses mainisime – kogu see ressurss muudeti kenasti kujundatud e-raamatuks, saadaval on mitu vormingut – PDF, MOBI, ePub. See tähendab, et saate selle üles laadida oma Kindle’i või muusse seadmesse, mida e-raamatute jaoks kasutate:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map