WordPress 5.3 versioonikandidaadi kureeritud esiletõstetud teemad, BuddyPress 5.0 ��️ November 2019 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

See on 2019. aasta novembri väljaanne "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga."


Tere, WordPressi sõbrad, tere tulemast meie 2019. aasta novembri WordPressi uudistesse ja valmistuge põnevaks lahedate lugude ja teadaannete kogumiseks WordPressi ökosüsteemist. Juhul, kui jätsite meie viimase väljaande unarusse, saate kiirelt järele jõuda, sirvides siinseid teemasid.

Nüüd, kui olete kiirusega üle jõudnud, liigume kõige värskemate sündmuste juurde!

Sel kuul on WordPress 5.3 väljalastekandidaat testimiseks väljas, WordPressi teemakataloogi Featured osa saab kureeritud kapitaalremondi, BuddyPress tegeleb ploki redigeerijaga ja pluginate PHP piirang on kuni PHP 7.2.

Kuid see on vaid jäämäe tipp. Jääge veel mõneks minutiks meie juurde ja lugege kõiki vingeid uudiseid, mis on WordPressi kogukonnast ringi liikunud.

Alustagem!

WordPress 5.3 väljalaskekandidaadi kureeritud peamised teemad, BuddyPress 5.0 - november 2019 WordPressi uudised

November 2019 WordPressi uudised

WordPress 5.3 RC3

WordPress 5.3 on peaaegu siin. Kuna ootame lõplikke muudatusi, on meil võimalus proovida kolmanda väljaande kandidaati, mis on võimalikult lähedal ametlikule versioonile, mis ilmub 12. novembril..

WordPressi tuumitiim palub teie abi võimalike probleemide ja vigade leidmisel, et nad saaksid kõik õigeaegselt puhastada. Testimiseks saate installida WordPressi beetatesti pistikprogramm või otse alla laadides vabastage kandidaat.

Vaadake uued funktsioonid ja täiustused eelseisvas WordPressi versioonis 5.3!

November 2019 WordPressi uudised - WordPress 5.3 vabastab kandidaadi

WordPress.org kureeritud esiletõstetud teemad novembris 2019 WordPress News

Kujundusloendisse tulevate esiletõstetud teemade loetelu

See on tükk huvitavaid uudiseid. Tõenäoliselt teate teemakomplekti, mis kuvatakse teie WordPressi juhtpaneelil, kui soovite oma saidile uue teema lisada (Teemad → Lisa uus). Vaate vahekaardil Esiletoodud oli juhuslik loend, mis loodi WordPress.orgis saadaolevate teemade koguarvust.

Varsti pole need juhuslikud teemad enam juhuslikud. Alates sõnast "esile tõstetud" vihjab teemale midagi erilist või eristavat, praegune valik pole asjakohane ja võib kasutajat teatud määral petta.

Praegune plaan on korraldada iga 2-3 nädala tagant koosolek, kus inimesed saavad teemasid soovitada – ainulaadse väljanägemise, koodi, kvaliteedi ja muude oluliste funktsioonide põhjal.

Ehkki täpsed reeglid on alles õhus, kaldub meeskond aktsepteerima ainult 100% tasuta teemasid ilma kommertsmüügita, et vältida rahahuvide mängimist selles osas, kus teemasid soovitatakse.

BuddyPress 5.0.0 "Le Gusto"

Teine vana sõber valmistub klotsideks. BuddyPress vabastab nime 5.0.0 oma versiooni 5.0.0 "Le Gusto", tuuakse skeemi BP REST API, uus kutsed API, teave saidi tervise ekraanil ja uus liides rühma liikmete haldamiseks.

Lisaks valmistavad BuddyPressi autorid ette plokkide ajastu jaoks mõeldud tööriista, mille hulka kuulub ka uus paneel plokkide sisestajas, mis aitab arendajatel oma kohandatud plokke BuddyPressi kategooriasse korraldada. Kasutajad võivad oodata ka BuddyPress 6.0 veelgi suuremat blokeerija funktsionaalsust.

BuddyPress 5.0 - Le Gusto

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • November 2017 Koomiksid w / CodeinWP … #WordPressUpdates #Donations #SSL
 • November 2018 koomiksid w / CodeinWP-ga … #freelancing #WordPressThemes #Debugging
 • 2015. aasta novembri kümme parimat tasuta WordPressi teemat

#NeverGiveUP kampaania 2019

#NeverGiveUP kampaania 2019

WP&UP on meeskond inimesi, kes soovivad pakkuda vaimset ja emotsionaalset tuge WordPressi kogukonnale. Nad alustasid hiljuti #NeverGiveUP kampaaniat, mis pakub tugi- ja nõustamisteenuseid (SCS) WordPressidele, kes peavad kellegagi oma sisemistest võitlustest rääkima.

Projekti lõppeesmärk on tervislikum kogukond. Töörühma jõupingutused&UP meeskonnal, nagu ka kõigil muudel algatustel, on väljaminekud kulud. Kui soovite seda julgustada ja kasvatada, saate annetada ülaltoodud lingi kaudu. Sellega aitate tuntud ja tundmatuid WordPressi seltsimehi saada anonüümset abi ja abi.

WordPress.org põrutab PHP pluginate kataloogi maksimumi versioonile 7.2

Hiljuti oli hoidlas olevate pistikprogrammide jaoks minimaalselt nõutav versioon PHP 7.0, kuid see hakkab muutuma. Nagu Läheneb PHP 7.4 väljalase, WordPress.org kuulutas pluginate arendajatele välja uue piirangu: PHP 7.2.

WordPressi põhimeeskond usub, et kuna PHP 7.2 tuli välja peaaegu kaks aastat tagasi, ei peaks pistikprogrammide autorite jaoks muutustega kohanemine olema suur probleem. WordPress integreerib täieliku PHP 7.4 toe 5.3 väljaandesse, samas kui PHP 7.2 kaotab aktiivse toe 30. novembril 2019.

WordPress.org põrutab PHP pluginate kataloogi maksimumi versioonile 7.2

Suurepärased artiklid veebist

Meetupi $ 2 / RSVP tasu näib olevat määratud riigist lahkumise põhjustamiseks

Veel üks kuu, veel üks skandaal! Võib-olla peate maksma 2 dollarit lõivu, et järgmisel korral koha broneerimiseks mõne Meetupi sündmuse jaoks reserveerida. See hinnamuutus kehtestati sel kuul, kuid ärge olge rahulik, WordPressi gruppide suhtes seda reeglit ei kohaldata. Ometi.

Matt Mullenweg ja David Heinemeier Hansson arutavad WordPressi turuosa, monopole ja võimu avatud lähtekoodiga kogukondades

Kui teile meeldivad sügavad, vastuolulised vestlused, peate lugema vastuste vahetamine Matt Mullenwegi ja David Heinemeier Hanssoni (Basecampi kaasasutaja) vahel turuosa, monopolide ja võimu kohta avatud lähtekoodiga ruumis. Kaks ärimeest jätkasid õpetamisarutelusid taskuhäälingus, nii et kui teile meeldis see Twitteris, võite kuulda järge siin.

HTTPS-i kohta pole enam segaseadeid

Kui teie saidil on endiselt lehti või elemente (pilte, videoid, skripte, stiililehti, demosid), mis käitavad HTTP-d, on aeg muuta need kõik HTTPS-ile. Pole tähtis, kas teie põhidomeen kasutab viimast; kui te ei lisa seda kõigile oma veebilehtedele ja alamallikatele, liigub Chrome järk-järgult nende ressursside blokeerimise poole.

Esimene väljaandja taaskäivitub Newspacki abil

Kas mäletate Newspacki, Automatticu ajakirjanike mittetulunduslikku algatust? Tšiili uudistesait El Soberano on esimene väljaandja, kes sellel platvormil (taas) turule ilmus. "Koostöö Newspacki arendusmeeskonnaga on olnud avastusretk", ütles väljaande tegevdirektor.

GoDaddy ja WooCommerce ühinevad jõududega, et muuta e-kaubanduse WordPress lihtsamaks kui kunagi varem

Maailma populaarseim hostimisettevõte GoDaddy algatas äsja uue partnerluse WooCommerce’iga, et aidata teil veebipoodi üles seada. Lisaks WooCommerce’i integreerimisele integreerimisprotsessi võimaldab GoDaddy uus e-kaubanduse hallatav WordPressi plaan teile ka tasuta juurdepääsu WooCommerce’i premium-laienditele ja kohandatavatele kujundusteemadele, sealhulgas populaarsetele laienditele, nagu WooCommerce’i tellimused ja toote lisandmoodulid..

Automattic on katkestanud aktiivse arenduse pistikprogrammi Edit Flow abil

Redigeeri voogu, pistikprogramm, mille eesmärk on aidata sisutiimidel paremini korraldada, pole edasiseks arendamiseks ja toetamiseks enam saadaval. Automattic ei postitanud selle kohta üheksa kuud ühtegi värskendust ja õnnetu kasutaja küsis meeskonnalt pistikprogrammiga seotud plaane..

Mark Davies liitub Automatticuga finantsdirektorina

Jääme natuke kauem Automatticu õue. WordPress.com-i emaettevõttel on uus finantsdirektor (VVO) endise finantsdirektori Mark Daviesi isiksus. Automatticu uue liikme kohta lisateabe saamiseks kontrollige seda postitust.

Mis on Gutenbergis uut??

Mis on Gutenbergis uut? Veaparandused ja kaks peamist funktsiooni: nuppude gradienditaustad (ühe nupuvajutusega värvi asemel võite nuppude jaoks valida gradiendimustri) ja Juturaamat tugi arendajatele.

2019. aasta populaarseimad e-kaubanduse trendid, millel silma peal hoida

Nüüd, kui oleme jõudnud 2019. aasta lõppu, vaatame üle seda e-kaubanduse suundumuste ülevaadet, mida eelseisvatel kuudel (ja aastal) tõenäoliselt rohkem näeme. Selles on interaktiivsed e-kirjad ja robotid.

Liikumine No Code – rakenduste loomine & Startupid ilma koodita

Arvestades visuaalsete, pukseeritavate lehtede ja veebisaitide koostajate kasvu, kas on hea, kui kõik loovad veebisaite? Ma ei ütleks, et see ohustab arendajaid, sest me kõik teame, et see pole kaugeltki tõsi, kuid sellel on siiski mõju sellele, kuidas ja kes saavad tänapäeval veebisaite üles ehitada. See on hea lugeda, vaadake järele.

Täielik juhend WooCommerceis peene müügi, tootekomplektide ja ristmüügi kohta

Kas soovite müüa rohkem kui tavaliselt? Seal on vähe nippe, mida võite proovida panna inimesi ostma rohkem, kui nad algselt plaanisid. Selles pole midagi valesti, see on lihtsalt see, kuidas turundus töötab.

Ja see võtab kokku meie 2019. aasta novembri WordPressi uudistevooru. Kõik, mis meil silma jäi?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map