WordPress 5.3 beetaversioon, kakskümmend kaks vaikemoodust, Google Native Lazy laadimine ��️ oktoober 2019 WordPressi uudised w / CodeinWP-ga

WordPress 5.3 beetaversioon, kakskümmend kaks vaikemoodust, Google Native Lazy laadimine ��️ oktoober 2019 WordPressi uudised w / CodeinWP-ga

WordPress 5.3 beetaversioon, kakskümmend kaks vaikemoodust, Google Native Lazy laadimine ��️ oktoober 2019 WordPressi uudised w / CodeinWP-ga
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

See on 2019. aasta oktoobri väljaanne "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga."


Tere, kõik, me siseneme selle aasta viimasesse veerandisse; kool algas ja inimesed on puhkuselt tagasi, üritades end uutele väljakutsetele, võimalustele ja töö paremale tootlikkusele suunata.

Osa meie meeskonnast tegi sel kuul ka lühikese pausi Bukaresti lähedal mägises piirkonnas, kus rääkisime ettevõtte visioonist, lahendatavatest probleemidest ja sellest, mis on meie jaoks projektide osas järgmine (vähemalt siis, kui me ei filminud lühifilme , lisategevus, mille kavandasime taganemiseks).

WordPressis liiguvad asjad aeglases, kuid ühtlases tempos. Septembris saab WordPress 5.3 uue beetaversiooni, teema Kakskümmend kakskümmend on peaaegu valmis, Google laseb välja WordPressi loomuliku laiska laadimise pistikprogrammi, tekib Jetpacki moodi plugin, samas kui Gutenbergi meeskond jagab kogu saidi redigeerimise prototüüpi.

Kuid see on vaid väike maitse kõikidest teemadest, mida sel 2019. aasta oktoobris WordPressi uudistevoorus käsitleti. Lugege edasi, et teada saada kõiki värskeid lugusid, mis hoiavad WordPressi arenemisest tänapäeval suureks platvormiks.

Oktoober 2019 WordPressi uudised w / CodeinWP-ga

Oktoober 2019 WordPressi uudised

WordPress 5.3 beeta 1

WordPress 5.3 väljalaske ees peate esmalt läbima betad. Beeta 1 on testimiseks väljas, nii et tehke seda kindlasti siis, kui soovite aidata võimalike vigade ja probleemide ametlikku versiooni puhastada. Võite beetat testida kas otse selle allalaadimine või installides WordPressi beetatesti sisse panema.

WordPress 5.3 on kavas välja anda 12. novembril ja see sisaldab uusi blokeerija funktsioone, administraatori e-posti kontrollimise ekraani, saidi tervisekontrolli, PHP 7.4 ühilduvust ja uut vaiketeemat (millest me järgmisena räägime).

Vaadake kogu WordPress 5.3 ajakava siin.

Oktoober 2019 WordPressi uudised - WordPress 5.3 Beta 1 välja

Kakskümmend kakskümmend WordPressi vaiketeema oktoobris 2019 WordPressi uudised

Tutvustame kakskümmend kakskümmend

Koos WordPress 5.3-ga saame ka WordPressi vaiketeema järgmise iteratsiooni Twenty Twenty. Arendusprotsessi koordineeris Anders Norén, eelseisva väljaande vaikimisi kujunduse juht. Anders ja tema meeskond ehitasid kakskümmend kakskümmend Chaplini teema, mõlemad pakuvad täiustatud Gutenbergi tuge.

Kakskümmend kakskümmend on juba integreeritud WordPressi tuuma, nii et ka neil, kel on huvi kontrollida WordPress 5.3 beeta 1, on võimalus ka selle teemaga mängida. Pidage meeles, et teema on praegu ka beetaversioon ja olulisi muudatusi võib veel novembrini toimuda.

Google laseb välja WordPressi algse pistikprogrammi pistikprogrammi

Esiteks lisas Chrome natiivse laisa laadimise; nüüd vabastab Google WordPressi loomuliku laiska laadimispistikprogrammi. Varsti võib selle funktsiooni saitidel rakendavate muude tootjate pistikprogrammide või teekide kasutamine vananeda, kuna arutusel on selle atribuudi integreerimine WordPressi tuuma..

Google’i pistikprogramm, Native Lazyload, töötas välja Felix Arntz ja kiirendatud mobiililehtede ning WordPressi progressiivse veebirakenduse pistikprogrammide taga olev meeskond, kes on juba WordPress.org-i loendanud 5000 aktiivset installi. Laiskade laadimise pistikprogramm töötab ainult brauserites, mis toetavad looduslikku laiska laadimist.


Native Lazyload Native Lazyload

Autor (id): Google

Praegune versioon: 1.0.2

Viimati värskendatud: 6. detsembril 2019

native-lazyload.1.0.2.zip


64% hinnangud


10 000+ installimist


WP 4.7 + Nõuab

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

  • WordPressi teemapoodide kataloog 2019 – kes praegu viib WordPressi teematurgu, analüüsitud on 100 teemapoodi
  • WordPressi vaikemoodulite areng (2003 kuni 2019)
  • Oktoober 2017 koomiksid w / CodeinWP … #WordPress #WordPressReviews #RSS

Sisu määratlemine – blokeerimisalad

Alates lihtsast tekstiredaktorist kuni kogu teie saidi kohandamise peamise meetodini! Kuidas see kõlab? Kui Gutenberg jõuab arenduse teise faasi, jagas selle taga olev meeskond kena prototüüpi selle kohta, kuidas blokeerija saab kogu saidi redigeerimise osas globaalseks.

Matias Ventura postitas selle huvitava seletuse selle kohta, kuidas blokeerija laieneb rohkemaks kui sisutoimetajaks, näiteks vidinateks, menüüdeks, päisteks, jaluseteks ja muudeks veebisaitideks. Ta postitas video, mis näitab plokialade kontseptsiooni, kus kõik lehe elemendid on tehtud plokkidest, et kasutajad saaksid seda hõlpsalt redigeerida.

Mida arvate WordPressi saidist, mis on täielikult valmistatud plokkidest?

Tööriistavöö: uus Jetpackist inspireeritud pistikprogramm, mis keskendub kiirusele ja privaatsusele

Toolbelt jõudis selle ka meie 2019. aasta oktoobri WordPressi uudistepostitusse. See on Jetpacki alternatiivne pistikprogramm, mis pakub Jetpacki-laadseid funktsioone privaatsussõbralikumas paketis. Pro Gildbansi looja Ben Gillbanks ehitas tööriista, keskendudes kiirusele, privaatsusele ja lihtsusele.

Nii nagu Jetpack, lisab Toolbelt hunniku erinevaid funktsioone, nagu laisk laadimine, suhtlusjaotus, portfelli kohandatud postitüüp, optimeerimine, videod ja palju muud. Gillbanks on tegelikult Jetpacki fänn, kuid ta soovis luua midagi veelgi võimsamat, et pakkuda jätkusuutlikumaid ja tulemuslikumaid saite.

Kas Toolbelt on tõesti oht oma palju tuntumale vastaspoolele?


Tööriistavöö Tööriistavöö

Autor (id): Ben Gillbanks

Praegune versioon: 2.5.2

Viimati värskendatud: 2. märtsil 2020

wp-toolbelt.zip


100% hinnangud


200 + installimist


WP 5.0 + nõuab

Suurepärased artiklid veebist

Justin Tadlock liitub WP Taverniga

Pärast Jeff Chandleri tagasiastumist võttis WP Tavernis koha sisse Justin Tadlock. See on Justini enda kirjutatud teos, mis tutvustab romaanilaadses loos oma minevikku ja tausta.

Uute pakettide taga projektijuht, teemaülevaate meeskond käivitas administraatorite teadete lahenduse

Veel augustis avalikustas teemaülevaate meeskond oma plaani pealetükkivaid administraatoriteateid ohjeldada, leides lahenduse, mis sobiks kõigile saidiomanikele. Ja siin see on! Administraatorite teadete pakett, versioon 1.0, on välja antud ja pakub standardset API-t, nii et teemaautorid ei saaks enam isikupärastatud teateid kuvada.

WordPressi kogukonna tähistamine: Yoast Care’i fond

Kui olete kogu selle aja olnud WordPressi pidev toetaja, võite mõnel hetkel oma kontolt leida lisaraha, kuna programm Yoast Care toetab WordPressi vabatahtlikke 500 euroga rahaliselt. Kuid te ei saa ennast nimetada, keegi teine ​​meeskonnast peab teie töö eest hääletama.

Google’i paigutuse muudatused ja nende tähendus teie SEO jaoks

Google on viimasel ajal läbi teinud mõned muudatused, alates otsingutulemite paigutuse muutmisest kuni a lisamiseni leivapätsi aruanne otsingukonsoolis. Vaadake Google SERPi arengut selle loendite prioritiseerimise ja paigutuse osas.

WordPressi valitsemisprojekt otsib uut juhtimist

Valitsemisprojekt WordPress muutub peagi juhita pärast seda, kui Rachel Cherry ja Morten Rand-Hendriksen teatasid, et astuvad tagasi juhtivatel kohtadel. Seetõttu otsib organisatsioon uusi kandidaate oma kohale.

WordPressi haavatavus Roundup: september 2019, 1. osa

Ja just seda on julgeolekumaailmas viimastel nädalatel juhtunud. IThemes’i poisid koostavad iga kuu seda suurepärast ringkäiku kõigi WordPressi haavatavustega, mis annab teile ülevaate, millal värskendada ja kuidas häkitud või nakatunud tööriistadest eemal olla.

Automattic kogub Salesforce Ventures’i hinnangul 300 miljoni dollari väärtuses 3 miljardit dollarit

Automattic teenis Salesforce Venturesilt viisakalt rohkem raha. 3 miljardi dollari suuruse rahajärgse väärtuse hindamisega aitas Salesforce kaasa 300 miljonit dollarit. Automatticu viimane tõus oli 160 miljonit dollarit, 1,16 miljardi dollari väärtuses 2014. aastal.

Traditsiooniline hostimine teeb WordPressile haiget

See postitus oli mul kell "Käes on aasta 2019, kuid hostimine on 2009. aastal ummikus". Mis on traditsiooniline hostimine ja kuidas saate seda tänapäevaga kohandada? Tom Fanelli räägib hallatava WordPressi järgmise põlvkonna hostimisest ja sellest, mis peaks sellega kaasnema, et ületada tavalist hostimist, nagu me seda teame.

WordPressi saidid on ebaausate administraatorikasutajatega seotud

Rääkides WordPressi nõrkadest kohtadest, on seatud ohtu haavatavad pistikprogrammid, mille kaudu ründajad üritasid ebaausate administraatorikontode loomisega saite tagaukse juurde suunata. See on tõsine, nii et peaksite seda tegema, et seda teie saidil ei juhtuks.

Tugev kliendi autentimine (SCA) WordPressi pistikprogrammi ja teema arendajatele

Teine kontseptsioon, mis kogub üha enam kaalu, on tugev kliendi autentimine; olete sellest juba oma pangast või muudest makseasutustest kuulnud. Veebimaksete turvamine on osa ELi eesmärgist, nii et kui olete teema / pistikprogrammi autor, peaksite selle uue määrusega end kurssi viima.

Miks peaks Gatsby olema teie õpitavate asjade loendis järgmine

See on uus termin, mis on viimasel ajal levinud WordPressi arendajate kogukonnas. Kuna see võib tunduda tehnikutele pisut kahemõtteline, panid Delicious Brains’i kutid üles selgitava artikli, mis võib teie jaoks asjad selgeks teha.

90 olulist tööriista WordPressi veebidisaineritele ja arendajatele

Viimane, kuid mitte vähem tähtis, see on suurepärane ressursside kogum disaineritele ja arendajatele, sealhulgas kodeerimine, testimine, silumine ja isegi turunduse ja halduse tööriistad.

See on nende 2019. aasta oktoobri WordPressi uudiste jaoks. Kõik, mis meil silma jäi?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector