WordPress 5.2, Jetpacki reklaamid pistikprogrammi otsingu ekraanil, pistikprogrammi haavatavuse protestid ��️ mai 2019 WordPress News w / CodeinWP

See on 2019. aasta mai väljaanne "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga."


Tere, kõik, oleme tagasi värske lehe esilehe WordPressi uudistega viimasest kuust. Ja milline kuu aprill on olnud! Vaidlused on parim sõna kirjeldamaks meie kogukonna viimast nelja nädalat, välja arvatud üksikasjad WordPress 5.2 väljalaske kohta (mis lükati tagasi 7. maini)..

Kokkuvõtteks näitas Jetpack WordPressi armatuurlaual pistikprogrammide otsingu ekraanil sponsoreeritud reklaami, Pipdig-teema arendajad kasutasid omaenda P3-pistikprogrammi klientide veebisaitidele ja DDoS-i konkurentidele salajase juurdepääsu saamiseks, WordPress.org-i tugifoorumi moderaatorid kritiseeriti selle pärast, mida keegi tajutakse pistikprogrammi haavatavuste katmiseks, samas – kergemates uudistes – käivitas Automattic õnnelikud tööriistad, mis aitavad hajutatud meeskondadel oma aega paremini juhtida ja paremini töötada.

Kuid need on vaid mõned paljudest lugudest ja ressurssidest, mis meil täna loendis on. Lugege edasi, et saaksite end kursis olla WordPressi kogukonna uusimate uudistega.

WordPress 5.2, Jetpacki reklaamid pistikprogrammi otsingu ekraanil, pistikprogrammi haavatavuse protestid - mai 2019 WordPress News koos CodeinWP-ga

2019. aasta mai WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

WordPress 5.2 vabastatakse 7. mail koos saidi tervisekontrolli, A11y täiustuste ja GIPHY toega

See on komplekteeritud väljaanne, mis tegeleb pikaajaliste juurdepääsetavusega seotud probleemidega. Ehkki laiemad jõupingutused juurdepääsu parandamiseks pole kaugeltki lõpule jõudnud, on täiendused teevad märkimisväärne parandamine UX-i abitehnoloogia kasutajatele.

Tegime hiljuti koomiksi kurikuulsa WSODi kohta, kuid kas sellest võib jääda minevikku? WordPress 5.2 toob a fataalse tõrke taastamise režiim mis saadavad saatjaliku tõrke korral administraatoritele e-kirja. Pärast taastamisrežiimi peatatakse veaohtlik pistikprogramm või teema, et anda administraatoritele võimalus taustprogrammile juurde pääseda ja viga parandada.

Vea taastamist aitab ka uhiuus saidi tervisekontrolli režiim, mis pakub kasutajatele silumiseks vajalikku veebisaidi ja serveri teavet. Probleemid on tähtsuse järjekorras vastavalt „kriitiline”, „soovitatav” või „hea” ning lisateave aitab teil probleemi lahendada..

Lõpuks manustamisplokk toetab nüüd GIPHY-d mis on kena kirss põneval väljaandel.

WordPress 5.2 toob sisse suuri muudatusi, mis aitavad kasutajatel oma saiti säilitada

Mai 2019 WordPressi uudised - Jetpacki reklaamimine pistikprogrammide otsingu ekraanil

Jetpack 7.2.1 eemaldab pistikprogrammi otsingu ekraanilt tasuliste versiooniuuenduste reklaamid

On aeg saada vürtsikaid uudiseid, sest kas me kõik armastame #wpdrama, eks? Hiljuti paigutas Automattic Jetpacki otsingutulemikasti (nende nimi oli nende soovitus) teie WordPressi armatuurlaua peamisele pistikprogrammi tutvustavale lehele, nii et kui otsisite konkreetset pistikprogrammi, mis kattuks Jetpacki funktsioonidega, siis ilmnes Jetpack esimesena tulemused.

Ehkki see oli iseenesest vaieldav, pani inimesed minema kindlasti see, et mõned soovitused näitasid tasuliste Jetpacki funktsioonide, näiteks varukoopiate tegemist.

Vaidluste tagajärjel eemaldas Jetpacki meeskond ettepanekud tasuliste funktsioonide kohta. Kuid soovitusi tasuta funktsioonide kohta jääb endiselt ja paljud inimesed pole rahul selle üle, mida nad peavad Automatticu ja Pandora kasti eelistatud kohtlemiseks, mida see võib avada.

Pipdig WordPressi pistikprogramm, mida süüdistatakse DDoS-i rünnakutes ja tagaukses

Veel üks vaieldav teema kuulus ettevõttele Pipdig, kes kasutas oma Pipdig Power Pack pistikprogrammi (P3), et saada volitamata juurdepääs klientide WordPressi saitidele ja käivitada DDoS rünnakud konkurentide vastu. Skandaal kasvas veelgi, kui arendajad seda jätkasid eitada süüdistusi ja väidavad, et neid ahistati.

Selle ebaseadusliku tegevuse peitmiseks varjas Pipdig tagaukse häkki eksitavate muutujate nimede, kommentaaride ja funktsioonide nimedega. Kuid mitte kaua, sest paljud arendajad (sealhulgas Wordfence) märkasid ja tegi selle avalikuks. Isegi siis keeldus Pipdig klientide tagasimaksetaotlustest, viidates ettevõtte nõudmistele "tagasimakset ei tehta" poliitika. WordPressi teemapood on endiselt uurimise all.

Pipdig uurib tagaukse ja ründab P3 pistikprogrammi

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • ManageWP vs Jetpack Halda vs InfiniteWP vs MainWP vs iThemes Sync – WordPressi haldustööriistu võrreldes
 • 15+ parimat täisekraani WordPressi teemat 2020. aastaks
 • Mai 2018 koomiksid w / CodeinWP … #WebSecurity #TootlikkusApps #WordPressThemes

Pistikprogrammi haavatavuse protestid said 2019. aasta mais WordPress News koos CodeinWP-ga

PluginVulnerabilities.com protesteerib WordPress.org tugifoorumi moderaatoreid, avaldades nullpäeva haavatavused

Sama moodi on teenus nimega Plugini haavatavused pannud lauale veel ühe küsitava teema. Nad protesteerivad WordPress.org tugifoorumi moderaatorite poolt nende arvates sobimatu käitumise vastu. Nende protest? Nullpäeva haavatavuste avaldamine pistikprogrammides.

Pistikprogrammi haavatavused usuvad, et kuna WordPress.org tugifoorumites ei lubata avalikku arutelu haavatavuste üle, on moderaatorid põhimõtteliselt "asjade pühkimine vaiba alla", mis põhjustab tegelikult rohkem turvaprobleeme, kuna puudub avalik teave toimuva või selle parandamise kohta.

Kui soovite veelgi draamat näha, vaadake WP Tavern’i kommentaaride sektsiooni, kus kaks poolt seda võitlevad.

Rõõmsad tööriistad töö tulevikuks

Kergemates uudistes on Automattic oma välja andnud Rõõmsad tööriistad pakett, mille eesmärk on aidata hajutatud meeskondadel oma tööd juhtida ja paremini suhelda. Ehkki tootlikkuse tööriistade turg on üsna konkurentsivõimeline, sisaldab see pakk tooteid, mida Automattic kasutab, et hoida oma tohutut 850 kaugtöötaja meeskonda õnnelikuna.

Selle projekti esimene toode on Happy Schedule, mille eesmärk on tagada kooskõla iga inimese töötundide ja ajatsooni vahel ning läbipaistvus selle kohta, kes millal töötab. See tööriist võimaldab töötajatel koostada oma paindliku ajakava, nii et ettevõte saab edukalt katta 24-tunnise globaalse tugiteenuste ajakava.

Kui soovite oma kaugmeeskonna voogu ja sisemist korraldust parandada, võite proovida neid tööriistu. Õnnelik ajakava on alles esimene, peagi ilmub rohkem.

Automattic Happy Tools hajutatud meeskondade jaoks

Suurepärased artiklid veebist

WordCamp Asia on 2020. aastaks kavandatud Tais Bangkokis

Pärast WordCamp Nordicut on töös uus piirkondlik WordCamp. Kuigi seda pole veel kinnitatud, on Bangkok 2020. aastal WordCamp Asia kavandatud vastuvõtulinn. Kas soovite Bangkokki külastada? Põhjus, mida me kindlasti teeme.

SQL-i süstimine duplikaadilehe WordPress-pistikprogrammis

Populaarne WordPressi pistikprogramm Duplicate-Page sai SQL-i süsti, mis kahjustas 800 000 veebisaiti. Haavatavust hindas Sucuri ohtlikuks, DREAD-i tulemus oli 8.4. Seadmed parandasid probleemi ja peaksite seda pistikprogrammi kasutades värskendama nii kiiresti kui võimalik.

GoDaddy hangib ThemeBeans, CoBlocks, Block Gallery ja Block Unit Testid

Veel rohkem GoDaddy omandamisi! Seekord võtsid nad samal kuul vastu vähemalt nelja uue Gutenbergile orienteeritud kaubamärgi ohjad. Põhjus? Ettevõtte Gutenbergi toodete laiendamine.

WooCommerce 3.6, et lisada Marketplace’i soovitusi, hoolimata arendajate kogukonna äärmiselt negatiivsest tagasisidest

Pärast suurte pistikprogrammide mängijate soovitustetaolist reklaami hakkas WooCommerce kasutajatele näitama ka laienduste ettepanekuid. Nende hulka kuuluvad nende enda tooted (haldab Automattic) ja kolmandate osapoolte arendajad. Ka seda muudatust ei suudetud kogukonnas hästi vastu võtta ja Automattic seda tagasiside tagajärjel pisut vähendas.

Üks maailma populaarseimaid WordPressi teemasid saavutab uue verstaposti

WordPressi teemad on jõudnud kaugele 2003. aastast, kas teil on aimugi, milline teema on kõige populaarsem? Rikume vahejuttu. See on Avada, autor ThemeFusion. See teema sai ametlikult kõigi aegade populaarseimaks premium-teemaks. Selle enam kui poole miljoni müük Envatol on tõestus. Palju õnne!!

Kuidas saada oma blogi postituste esiletoodud lõike

Me armastame SEO nõuandeid, mida saate tegelikult kasutada. Kas soovite kuvada otsingutulemite lehel Google’i esimese valikuna? Aka saagi niinimetatud positsioon null, kus teie sisu on esile tõstetud kastis, muust eraldi? Selleks, et teie artikleid seal kajastataks, tehke järgmist.

Kuidas me 4-päevase töönädala MailPoetis edukalt vastu võtsime

Töötades ainult 4 päeva nädalas, kas pole nii armas? Ja MailPoeti kuttide sõnul tegi see muudatus oma tulude vähendamise asemel tegelikult vastupidist. See tõstis töötajate tootlikkust ja õnne tööl. Loe selle kohta lähemalt sellest postitusest.

18 087 WordPress.org pistikprogrammi analüüs

See on kindlasti suurepärane allikas kontrollida, kui vajate pistikprogrammide kohta andmeid. ILoveWP poisid panid selle imelise panuse üle 18 000 pistikprogrammi analüüsimiseks ja teie järelduste jagamiseks teiega. Lisage see tulevaste viidete jaoks järjehoidjate hulka, see aitab kindlasti.

Kuidas saada oma WordPressi pistikprogrammide kohta rohkem ülevaateid

Inimesed lahkuvad arvustustest tavaliselt ainult siis, kui nad on teenusega kohutavalt õnnetud või kohutavalt rahul. Kaheaastastel pole kohta, neil pole selleks aega. Kuid võite seda küsida. Või kasutage muid nippe, mille nimel Matteo Duo käendab.

Freemiumi ärimudelist teenitakse kuus 10 000 dollarit

Mis on konkurentsitihedal WordPressi turul jää murdmise võti? Üks lahendusi on teie toote tasuta versiooni pakkumine vastavalt Transpressi Adrian Spiacile. See valem töötas tema ettevõtte jaoks, kuna ta kinnitas seda ka meie viimases intervjuu koos temaga ajaveebis ThemeIsle.

Envato vabastab ametliku WordPressi pistikprogrammi

Kas sa tead Envato Elemente? Kõik need elemendid on nüüd pakitud ja pakitud Envato esimesse ametlikku pistikprogrammi, mis on alates augustist olnud beetaversioonis. Pistikprogramm pakub Envato Elementide tellijatele 2000 tasuta malli ja juurdepääsu 670 000 aktsiafotole.

Laraveli Gutenbergi teostus Laraberg on nüüd beetaversioonis

Kui olete viimase aasta veetnud Gutenbergi hoonete kallal, siis laienes teie CMS-i oskus lihtsalt ühe võrra. Laraberg lubab lõpuks arendajatel integreerida Gutenbergi toimetaja otse Laraveli rakendustesse. Sellega on kaasas lihtne API ja see töötab koos Laraveli failihalduriga.

AMP pistikprogramm WordPress 1.1 jaoks lisab eksperimentaalse PWA pistikprogrammi integreerimise, AMP Stories Editori eelväljalase on saadaval 1,2-alfa

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, sai AMP ametlik pistikprogramm täienduse. Ühilduvus PWA funktsioonipluginaga, CSS-i muudatused paremaks kahekümne üheksateistkümne teema integreerimiseks, klassikalise režiimi muutmine Reader-režiimiks ja AMP Stories Editori teade on mõned uued funktsioonid. Kui te pole AMP-s kindel, lugege meie juhendit.

See on see 2019. aasta mai jaoks. Kõik, mis meil silma jäi?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map