WordPress 4.9 uudised – vaadake uusi funktsioone toimimises

Täna langes aasta teine ​​suurem WordPressi väljalase; WordPress 4.9 toob rea täiendusi ja täiustusi vastavalt versioonile kasutajakeskne värskendus lubas 16. juunil. Vaadake neid kõiki siin. See on WordPress 4.9-s uus.


WordPress 4.9 on nagu iga suurem WordPressi värskendus, kuna kogukond on sellest teadaandest alates ringi käinud. Potentsiaalsete täiustuste ja funktsioonide loend paneb kõik uuesti sumisema!

Varakult tehti selgeks, et selle väljalaske puhul ei keskenduta Gutenbergile – Gutenberg on järgmisel aastal WordPress 5.0 taga ajaja. WordPress 4.9 on aga üks lojalistide jaoks koos paari täiendusega, mis on kaasamist juba kaheksa aastat oodanud. See WordPress 4.9 väljalase on võimalus tekkide puhastamiseks Gutenbergi vesikonna ettevalmistamiseks millalgi järgmisel aastal. Selles valguses on muutused, mida siin näeme, peamiselt kasutaja orienteeritud. Tugev soov aidata kasutajatel toimetamist ja haldamist.

Kas see õnnestub? Kas peaksite kohe värskendama? Noh, me oleme juba mitu kuud rakendanud reeglit üle 4.9 ja see artikkel näitab teile üksikasjalikumalt selle parimaid omadusi ja ülejäänud parimaid omadusi:
Mis on uut WordPress 4.9-s

WordPress 4.9 uusim versioon on kõige põnevam

1. Planeerija ja mustandisäästja

Kohandaja oli alati suurepärane, et läbi viia suured muutused. Kuid need muudatused tuli teha massiliselt ja need käivitati kohe, kui klõpsasite nuppu Salvesta. Külastaja vaatevinklist mitte eriti suurepärane.

Üks WordPress 4.9 värskendatud kohandajas töötamise suurepäraseid asju on võimalus muudatusi salvestada ja ajastada.

Põhimõtteliselt, kui uued funktsioonid on näitlejad, on uueks plaanijaks Morgan Freeman; kõigi poolt armastatud.

Uuendatud kohandaja on asendanud Salvesta & Nupp Avalda. Nüüd näete selle kõrval käsku Avalda koos hammasrattaga. Kui klõpsate hammasratast, avanete mõne uue valikuga menüü: Salvesta mustand, Ajakava, Avalda. See tagab teile tavalise sisuga sama taseme juhtimise, mis teil on peamisel armatuurlaual.

Sellise funktsionaalsuse olemasolu kohandajas aitab vähendada töökoormust. Kõike, millel on ajaline piirang või mis on ajaliselt tundlik, saate nüüd käsitseda ilma, et peaksite arvuti taga istuma ja oma Salvestamise aega määrama & Avaldage täiuslikkuseni.
WordPress 4.9 tutvustab ajastajat

Kui peate muudatusi teistega jagama, saate nüüd ka mustandilingi otse kohandajast hankida.

Isegi Matt Mullenweg ise näeb neid uusi funktsioone WordPressi tuleviku ja mängude muutjatena. Taskuhäälingus Podcasti mustandi episood Brian Krogsgardiga jagas Mullenweg seda:

Kujunduse mustandid on üsna suured. Lukustamine ja ajastamine, eelvaate lingid. Seal on tõesti väga lahedaid asju.Matt Mullenweg

2. Koodisüntaksi tõrgete esiletõstja

CodeMirror on tagasi pärast kaheksat aastat kõrbes. Meie ülesanne pole erinevate uute funktsioonide järjestamine, kuid kui me oleksime, oleks see teine ​​sekund, väga lähedal.

See on tohutu edasiminek kõigile kasutajatele. Kes meist pole lisanud tonni koodi ainult Salvesta & Avaldada krõpsude kõlale? Muutust pole olemas. Võiksite proovida veidrat värskendust, kuid see on lihtsalt Hail Mary. Sa lihtsalt tead oma luudes, et su koodil puudub a; kusagil.

Noh, WordPress 4.9 uus funktsioon tõstab vea esile ja annab teile isegi vihje puuduva elemendi, puuduliku funktsiooni või valesti süntaksi kohta.

Mind huvitab kõige enam teema ja plugina redigeerijate süntaksi esiletõstmine, kuna see on funktsioon, mida olen juba pikemat aega näha tahtnud. Olen näinud, et paljud algajad, sealhulgas ka mina, jooksevad nende WordPressi alla, tehes pistikprogrammi või teema redigeerimisel väikese vea. Selle uue funktsiooniga ei juhtu seda enam! Hardeep Asrani

WordPress 4.9 toob koodisüntaksi tõrgete esiletõstmise kohandajasse

See on suurepärane samm, eriti selleks, et aidata algajaid arendajaid koodi kirjutamisel. Enesekindlamate WordPress-ers-ide jaoks saab selle valiku profiili lehel välja lülitada.
Lülitage Profiili sätetes välja Süntaksi esiletõstmine

3. Vidina muudatused

WordPressi vidinad saavad galerii vidina abil uue hoo sisse 4.9

Galerii vidin

WordPress 4.8 tõi meile mõned armsad meediumvidinad koos pildi, video ja heliga. See on suundumuse jätk ja WordPress võimaldab nüüd kasutajatel lisada galeriid ka oma vidinaaladele. Inimesed ütlevad teile, et pistikprogramm on tee, kuid ülespuhumise ja funktsionaalsuse lahingus on see vidin võitja.

WordPress 4.9 toetab kõiki teksti vidina oEmbes-e

Lisage uued vidinad teksti vidinasse

WordPress 4.8 postituses kahetsesime siin, et teksti vidinas pole oEmbed-i tuge. Noh, see on saabunud. Nüüd saate manustada videoid mis tahes saidilt, mis toetab oEmbed. Saate manustada isegi oma Facebook Live’i voo, aga ka TED, CollegeHumor, FunnyOrDie. See on suur asi.

Meediumite manustamine teksti vidinasse on WordPress 4.9 abil võimalik

Lisage meediumid teksti vidinasse

Nagu eespool mainitud, võimaldab WordPress 4.9 ka meediat manustada teksti vidinasse. See oli ülioluline kaasatus, kuna meediumipõhised vidinad on Gutenbergi saabumisel joondatud selgelt plokkidega.

4. Muud WordPressi muudatused 4.9

Pärast teemade vahetamist pole vidinaid enam kadunud. Parem vidinate kaardistamine tähendab, et vidinad peaksid pärast suuremat muudatust oma kodu leidma.
Täiustatud teemainstallatsioon WordPress Customizerist.

Täiustatud installimine WordPress 4.9 kohandajast
Parem voog menüüde loomiseks. Sisaldab asukoha muutmise valikuid ning menüü nime ja asukohti, mis asuvad samas suvandis.

Täiustatud menüüvalikud WordPress 4.9 jaoks
Globaalne teavitusala veateadetega, mis kuvatakse kohandaja nupu Avalda all.

WordPress 4.9 tutvustab globaalset teavitusala

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • 6 parimat veebisaidi koostajat – võrreldud hinnad, funktsioonid, milline neist valida
 • 12 asja, mida peame nägema WordPressi leheehitajatelt 2017. aastal + kes juba teab seda õigesti
 • 20 vinge disainiportfelli, mida enne enda loomist vaadata

Mida inimesed räägivad

Pilk WordPress 4.9, mis avab 14. novembri. Mõne uue kohandaja funktsiooni pärast olen väga põnevil! https://t.co/sBjG9C6htZ

– XOmisse • ​​Elaine Malone (@XOmisse) 28. oktoober 2017

WordPress 4.9 hoiatab kasutajaid, kui ta tuvastab muudatuse, mis võib põhjustada saatusliku vea (faili redigeerijas). https://t.co/BnQ3f05m2I

– Tommy Oddo (@oddodesign) 25. oktoober 2017

WordPress 4.9 muutub "Staatiline esileht" kuni "Kodulehe seaded".

Tervitatav vaheldus! ���� pic.twitter.com/64b54zAWW6

– Rich Tabor (@richard_tabor) 1. november 2017

Otsinguväli pistikprogrammis & Teemaredaktori aken WordPress 4.9 jaoks @ mwaghmare7 https://t.co/S8hioIHatc pic.twitter.com/kSb4RijdCk

– David Bisset (@dimensionmedia) 31. oktoober 2017

WordPress 4.9 Beta 4 on väljas. 80 muudatust. Aeg võtta valgu tablette ja panna kiiver selga ning testida: https://t.co/YbDvNhC5JI

– David Bisset (@dimensionmedia) 25. oktoober 2017

Te saate uue kogemuse teemade avastamiseks, installimiseks ja eelvaate kuvamiseks WordPress 4.9 kohandajas https://t.co/sQHLPv63VZ

– Deborah Edwards-Onoro (@redcrew) 24. oktoober 2017

Mida sa arvad kõigist neist muudatustest? Milline sulle kõige rohkem meeldib? Kas teile meeldib see suund üldiselt??

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map