WordCamp Europe 2019 eriväljaanne ��️ Juuli 2019 WordPressi uudised w / CodeinWP

See on juuli 2019. Aasta väljaanne "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga."


Kogukonna WordPress jaoks on juuni sünonüüm WordCamp Europe. Suurim WordPressi sündmus muutub iga aastaga kuidagi suuremaks ja 2019. aasta rebis plaadid tükkideks, millel on läbi aegade suurim registreerimiste arv. Seetõttu pühendame selle kuu uudised täielikult WCEU-le.

Võib-olla teate, et selle aasta üritus peeti Berliinis ja WordPress-ers sõitis kogu maailmast, et arutada oma lemmik CMS-i kauni ümbruse eest, mida täiendavad suurepärased suveilmad. Suur saal võimaldas enamikul osalejatest kohapeal viibimise ja energilise oleku vaatamata kogu tegevusele.

Meie meeskonna jaoks on WordCamp Europe alati suursündmus, kus kogu meeskond reisib õppima, võrgustikku looma, korraldama ja vabatahtlikuks tegema. Sel aastal aga raputasid asjad pisut pärast seda, kui suurem osa meeskonnast sõitis veebruaris WordCamp Pune’i. Nii et esimest korda 3 aasta jooksul ei saatnud me täielikku meeskonda, kuid jätkasime aktiivset seotust CodeinWP-ga meediapartnerina ja ThemeIsle sponsoriga.

WordCamp Europe 2019 eriväljaanne - juuli 2019 WordPressi uudised

See oli meie esimene kogemus sponsorina ja vaatamata mõnele hirmutavale hetkele, kui meie swag kokku pandi, õnnestus meil oma t-särgid ja kleebised lennukisse ja Neve boksi Berliinis hankida..

Aitab meist juba. Teid huvitavad tõenäoliselt Matt Mullenwegi suvise värskenduse olulisemad punktid või võib-olla huvitab teid kaastöötajate päev, siis võiksite jälle otsida teavet WordCamp Europe 2020 kohta. Pole tähtis, mis teid siia tõi, sest oleme otsinud veebi WCEU 2019 artiklite, uudiste, säutsude, videote ja netisaadete otsimiseks, nii et teate täpselt, mis kalendri suurimal WordPressi sündmusel juhtus.

Niisiis, haarake kohvi ja saate end mugavalt käima, kui vaatame läbi WordPressi 2019. aasta juuli uudiseid.

Juuli 2019 WordPressi uudised – #WCEU väljaanne

Matt Mullenwegi suvine värskendus WordCamp Europe 2019

Pärast WordCamp 2018 ennustasime, et Matt Mullenwegi jutus on ruumi kõigile … me eksisime. Vaevalt, et see üllatus oleks, peaesineja on alati kõige ülekoormatud esitlus. Hoolimata Estreli esitlusruumide avarusest, oli see ruum jällegi mahukas ja teisi lugusid kasutati jutu voogesitamiseks kõigile. Eelmisel aastal oli kõne keskpunktiks Gutenbergi eelseisv vabastamine ning sel aastal oli esitluse alustalaks Gutenberg ja selle tegevuskava:

 • Gutenbergi neljafaasiline kasutuselevõtt on nüüd teises faasis – vidinad, navigeerimine ja kohandamisvalikud on sellel etapil kõik Gutenbergi redigeeritavad..
 • Kolmas etapp on seotud koostöö, mitme kasutaja redigeerimise ja töövoogudega.
 • 4. etapp (mis sai kõige suurema rõõmu) on kõikehõlmav mitmekeelse toe osas.
 • Gutenbergi pistikprogramm on endiselt saadaval tavalisemate värskenduste ja eksperimentaalsete funktsioonidega.
 • Pärast esialgset väljaandmist on Gutenberg lisanud mõned parandused: pesastatud elementidega katteplokk, mõned vidinad on saadaval plokkidena, rühmitamisena ja peitmisplokkide funktsioonina.
 • Näidati põnevaid uusi funktsioone, nagu näiteks plokkide veebipõhine installimine plokkide kataloogist, joonealuste märkuste blokeerimine ja piltide sirvimisvõimalused.
 • Gutenberg for mobile on edasi arenenud ja töötab nüüd. Tempo on olnud aeglasem, kuna liikuvad insenerid dubleerisid Gutenbergi meeskonna tööd.
 • Q&Tõstis esile mõned huvitavad punktid juhtimise, otsuste tegemise ja teemade tuleviku kohta. Kas võiksime liikuda teemavaba WordPressi poole? Samuti arutasime Traci, WordPressi ja Githubi tuleviku üle põgusat arutelu.
 • Sa saad vaadake kogu juttu YouTube’is.

Sõna olek 2019 koos Matt Mullenwegiga �� #WCEU pic.twitter.com/d9qo4B0GZw

– Pragmaatiline (@pragmaticweb) 21. juuni 2019

Viimistlus #WCEU 2019 oli laval koos kõigi teiste Korraldajate ja Vabatahtlikega päris eriline.
2020. aasta ühe globaalse juhtpositsioonina kuulutamine ei olnud edetabelis. Tuhandete publiku poole pöördumine oli… hirmutav, kuid hämmastav.
Rulli järgmine aasta Portos! ✈️ pic.twitter.com/g6JDTaqbOO

– Tess Clare (@tessc_a) 24. juuni 2019

WordCamp Europe 2020

Kõigi WordCamp Europe kõige tihedamalt valvatud saladus on lõpuks avalikustatud ja saame lõpuks hakata kavandama WCEU 2020.

WordCamp Europe 2020 toimub 2007 Porto, Portugal. Üritus toimub hiljuti renoveeritud Pavilion Rosa Mota-Super Bock Arenal, kus on piisavalt ruumi 8000 inimesele. See tähendab, et saame kõik koos töötada, et käimasolevate rekordite arv uuesti puruneda. Märkus iseendale: avage järgmise aasta alguses Matti suvine värskendus.

Kuigi sündmuskohal pole sellist hotelli, nagu Estrel, pole, see asub mugavalt ja sellele peaks olema lihtne juurde pääseda jalgsi, trammi või metrooga. Julgetele, bussid viivad teid sinna kiiresti.

WCEU 2020 ametlik veebisait on juba reaalajas ja valmis korraldaja avaldusi vastu võtma, on tähtaeg käes 15. juuli 2019, nii et ole kiire. Järgmiseks aastaks kavandatakse meeskonnad pisut koos kolme peamise fookusvaldkonnaga: eelarve, kommunikatsioon, logistika. Kõiki neid valdkondi korraldab üks kolmest globaalsest juhtkonnast, mis on suurepärane võimalus õnnitleda Tessit, kes saab ülemaailmseks kommunikatsioonijuhiks. Viimase kahe aasta jooksul on Tess olnud a tohutu aidata meil oma rollina meediapartneritena. Tänud, Tess ja palju õnne!

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • WordCamp Europe 2014 (#wceu) 1. päev – siin on mis toimub
 • WordCamp … parim 40 €, mille saate kunagi WordPressi harrastajana kulutada
 • Juuli 2018 koomiksid w / CodeinWP … #Sitemaps #HourlyRates #ProductFeatures #Armageddon

Kaasamise hõlbustamine uue tööriista abil

Kuna 56% 2700 külastajast jõudis oma esimesse WordCamp Europe’i, oli kindlasti sobiv aeg selle uue tööriista vabastamiseks WordPressi panustamiseks. Panustav ajakava võib olla pelgalt nelja meeskonnaga pelgalt Core jaoks. Kaasautorite orienteerimisriist aitab teil leida oma oskustele ja platvormi üldistele vajadustele parima vastavuse. Tööriist küsib enne numbrite krõbistamist rea küsimusi teie oskuste, kire ja kogemuste kohta, et soovitada parimaid meeskondi, kellega liituda.

Uus tööriist uutele kaastöölistele, et aidata neil leida parim meeskond

WordCamp Europe on 8 aasta jooksul suurim osalejate ja panustajate päevade arv

Ametlikult kõigi aegade suurim WordCamp

Vabade andmeteta WordPressi sündmus ei tundu vaevalt WordPressi sündmus. Ürituse turundajad seda peaaegu nõuaksid. Noh, numbrid olid taas rekordilised – müüdi 3260 piletit, 800 rohkem kui 2018. aastal, enam kui 2700 osalejaga.

Üle 1500 osavõtja oli esmakordne tegija, mis tähendab, et WordPress kasvab jätkuvalt ja võidab uusi fänne. Veel üks rekordiline valimisaktiivsus 610 kaastöötajaga, 169 esmakursuslasest kaastöötajapäevaga, aitab WordPressi paremaks muuta. Kui soovite näha kiiret video kaastöötajate päevast, siis oli Yoast’s üks parimatest.

Vastuoluline pidu pärast ja kiire vabandus

Lõpuks märkus järelpidu ümbritseva vaidluse kohta. Korraldajate ja vabatahtlike jaoks peate tundma, kui asjad valesti lähevad, kuid see, et järelpidu kannataks nii paljude probleemide pärast, on pisut julm. Oma tunnustuseks astusid korraldajad üles ja võtsid osa süüst, et peojärgsed probleemid ja etendus, mis solvasid mõnda rahvahulka. Üleliigne ruum viis inimeste eemalepööramiseni ja tundub ebaõiglane, et need kaks sündmust jätavad paljudele kohalolijatele mälestusi..

Suurepärased artiklid kogu veebist

WordCamp Europe 2019 kokkuvõte: mida te võisite unustada

Maitsvad ajud teevad ära suure töö kogu sündmuse kokkuvõtmiseks alates suvisest värskendusest parimate kõneluste kaudu alahinnatud Koridorirajale. Nad on linkinud isegi paljude vestluste lemmikslaididega, nii et saate ära kasutada teadmisi sellistest asjadest nagu sihtlehe muundamine ja palju muud. Kui jätsite sündmuse täielikult vahele, siis peaksite sellega alustama.

BigCommerce on välja lasknud WordPressi integratsiooni olulise värskenduse veebisaidil WordCamp Europe

BigCommerce pole aega raisanud, muutes nende kohaloleku WordPressi kogukonnas WCEU sponsorluse abil tundlikuks alles seitse kuud pärast pistikprogrammi käivitamist. Näiteks kasutasid nad sündmuse kaudu oma pistikprogrammi tohutut värskendust täiustatud funktsioonidega, mis suurendab WordPressi integreerimist nende pistikprogrammiga. Nende kõigi uute piirkondlike võimaluste ja Gutenbergi põhitoodete täpsustamise järgi on e-kaubanduse piirkond kindlasti põnev ruum, mida järgmisel aastal jälgida..

Hullumeelsus, mis on WordCamp Europe

Phillip Roth on kogenud korraldaja, kes jõuab tagasi Viini. Selles artiklis vaatab ta tagasi sellele, kuidas sündmus ja kogemus on aastate jooksul muutunud. Ta ei tõmba torkeid sellise tohutu ürituse korraldamise ja selle kohta, kuidas saaksime õppida Berliini 2019 kogemusest.

Suur WordPress kutt ja tema fotod Berliinist

Kui olete WordPressiga seotud olnud, siis teate Rarstit. Tema portreekogu kogub kogukonna vaimu.

Minu esimene WordCamp: mõtted ja valikud WordCamp Europe 2019-st Berliinis

Berliinis esmakordselt tegijate arvuga tehti palju, nii et meil peaks olema artikkel neist. Mis mulle selle artikli juures meeldib, on see, et esimene WordCampi põnevus on ilmne juba esimesest reast. See on suurepärane artikkel täis "huvitavaid anekdoote ja lugusid" Berliinist. Lugege seda artiklit eriti siis, kui olete unustanud, kui vinge on tasuta särkide ja sokkide saamine.

Frontity on ära viinud WordCamp Europe 2019

Tahtmatule on see suurepärane sissejuhatus WordCamp Europe väljakutsetesse. Ehkki WordPressi kolm päeva tundub küllaga, on keeruline oma aja suhtes mitut nõudmist hallata. 60 kõnelejast, kes on läbi vestluste ja töötubade jagunenud osapoolte kaudu, kuni võrgundusvõimalusteni, on keeruline saavutada täiuslikku tasakaalu. Frontity annab hea ülevaate WordCamp Europe kogemusest.

Elio on Jetpacki kallal töötav arendaja ja see on tema mäss

Artikkel, mis on suunatud sündmuse piltidele alates kaastöötajate päevast kuni avameelsete fotodeni sündmusest.

Parim sotsiaalmeediast

Visuaalse helilooja videoülevaade WordCamp Europe 2019-st

BoldGrid pani nende podcasti eriväljaande täis meenutusi ja intervjuusid WCEU-st

WordFence pakkus oma WCEU-kogemuse üles videole

Tracy Apps filmis oma WordCamp Europe’i intervjuud ajakirjale Naised WP podcastis

GiveWP meeskond pani kokku toreda Twitteri hetke lõime.

Plesk pani kokku kiire intervjuu WordPressi kuulsustega, jagades oma esimesi WP-i installilugusid

OPEN on dokumentaalfilm WordPressi kogukonnast ja nad filmisid intervjuusid Berliinis

Sketchnotes, mis läbivad mitmeid kõnelusi ja veebisaite

See on juuli 2019 ja WordCamp Europe 2019. Kõik, mis meil silma jäi?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map