#WCEU tühistatud, WordPress 5.4 Out, WooCommerce 4.0, kaugtöö ��️ Aprill 2020 WordPress News w / CodeinWP

#WCEU tühistatud, WordPress 5.4 Out, WooCommerce 4.0, kaugtöö ��️ Aprill 2020 WordPress News w / CodeinWP

#WCEU tühistatud, WordPress 5.4 Out, WooCommerce 4.0, kaugtöö ��️ Aprill 2020 WordPress News w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

�� See on 2020. aasta aprilli väljaanne "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga."


Tere kõigile! See ei ole kindlasti parim kontekst, kus uuesti kohtuda, võime lihtsalt loota, et olete ohutud ja terved. Suhtume nüüd üksteisega, kuna enamik meist on samas olukorras, üritades hakkama saada järskude muutuste ja uute igapäevaste rutiinidega. Ma pean seda isiklikult õppetunniks, mis õpetab meile selle ebameeldiva perioodi lõpuks palju positiivset.

Kui teeme oma tööd, jääme koju ja võtame kasutusele ettevaatusabinõud, mida eksperdid soovitavad, saame ühiselt anda oma panuse selle saavutamisse oodatust varem.

Omaenda kohustuste eest hoolitsedes leidsime aega, et luua see kogukonna kõige mõjukamate uudiste ja juhendite ring. See on mugav viis, kuidas end mõne minutiga kiiremini kursis hoida WordPressi uusimate sündmustega. Loodetavasti leiate sellest kasuliku.

Ole tubli! Kohtume järgmisel kuul, loodetavasti paremates oludes! ��

WCEU tühistatud, WordPress 5.4 välja, WooCommerce 4.0, kaugtöö - aprill 2020 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

Aprill 2020 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

Oluline märkus: WordCamp Europe lükati edasi

WordCamp Asia eeskujul on WordCamp Europe teine ​​suur konverents, kus teatatakse selle katkestamisest koroonaviiruse puhangu tõttu. Vähemalt selle aasta jaoks, sest kuupäevad aastaks 2021 olid juba paika pandud.

Kui ostsite pileti konverentsile, saite tõenäoliselt juba tagasimakse. Hotellide ja lendude osas kirjutasid WCEU korraldajad ametliku kirja, mis aitab teil põhjendada tehtud broneeringute tagasimaksetaotlusi.

Õnneks näeme teineteist jälle järgmisel aastal – samal kuul, sama linn, sama toimumiskoht.

WordCamp Europe 2020 Coronavirus värskendus

WordPress 5.4 vabastatakse aprillis 2020 WordPressi uudistest

WordPress 5.4 “Adderley”

WordPress 5.4 on ametlikult väljas pärast üsna mitut beetaversiooni ja kandidaatide vabastamist. Mida peaksite värskendamisel ootama??

Uus sotsiaalsete ikoonide blokeering, mitme nupuga blokeerimine, täisekraanirežiim redaktorisse sisenemisel vaikekuvana, tervitusslaidiesitlus koos ploki redigeerija põhiteabega, teatud plokkide lisavärvivalikud, uusimate postituste blokis olevad pildid, ja koormus muid muudatusi arendajatele.

Eeldatav natiivne laiskade laadimise funktsioon, mis pidi maanduma WordPress 5.4-ga, lükati järgmise suure väljaande jaoks koos Navigeerimisplokk (üks 2019. aasta prioriteetsetest projektidest).

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

  • Kuidas olla keskendunud tööl 12-le "Sügav töö" Meetodid
  • 14 parimat JavaScripti raamatukogu ja raamistikku, mida proovida 2020. aastal
  • Aprill 2018 koomiksid w / CodeinWP-ga … #DesignClients #Blogimine #MindControl

WooCommerce 4.0 on siin!

WooCommerceil on uusim põnev funktsioon, mis tuleb välja osana viimasest suuremast väljaandest. See toob kaasa uue Javascripti toega armatuurlaud täpsemate aruannete, analüütika ja tegevuspaneeliga, mida saate oma administraatori lehelt jälgida.

WooCommerce 4.0 muude lahedate funktsioonide hulka kuulub ka funktsionaalsem funktsioon Tegevuse planeerija, sõbralik pardalevõtmise protsess, täiustatud tellimuste redigeerimise ekraan, mõned WooCommerce Blocksi paketi näpunäited ja veel mõned täiustused.

Tähtis: kindlasti varundage oma sait enne uuemale versioonile üleviimist või, parem, proovige seda enne reaalajas saidile üleviimist.

WooCommerce

Kaugtööjuhend COVID-19 ajal - 2020. aasta aprill WordPressi uudised

COVID-19 ja uus kaugtöökogukond

Mõnele inimesele meeldib kodust tööd teha, mõnele mitte. See sõltub sellest, kellelt te küsite. Tõenäoliselt on kogu WordPressi kogukond praegu kaugel ja kohanemiseks kulub aega. Poisid WP-s&UP, ettevõte, mis pakub tuge vaimse tervisega seotud nõuandeid otsinud inimestele, lõi selle põhjaliku juhendi, kuidas töökeskkonna muutmisega mitte rabeleda.

Lugege läbi ja võib-olla leiate kasulikke näpunäiteid, mis parandavad teie produktiivsust ja hoiavad mõistuse neil keerulistel eraldamishetkedel vaeva all.

Kutsuge eksperimentaalseid teemasid

Lahe teade, mida tasub kajastada meie 2020. aasta aprilli WordPressi uudistevoorus.

Kas teil on WordPressi teemudeli kohta ainulaadne idee, kuid selle rakendamine ei vasta teemateema praegustele juhistele? See on hea aeg loomingulisuseks ja oma ekstravagantsete tööde päevavalgele toomiseks. Teemaülevaatuse meeskond julgustab sedalaadi algatust, esitades paar näidet erijuhtude teemadest ja mõned nõuded autoritele.

Enne eksperimentaalse teema edastamist WordPress.org-le peate selle esmalt esitama Teemade meeskonnale, jättes kommentaari ülaloleva lingi kaudu või kasutades kanalit #themereview Slack.

Eksperimentaalsed teemad on saidil WordPress.org lubatud

Suurepärased artiklid veebist

Esinejate kutse on nüüd avatud

WCUS-i korraldajad hoiavad optimistlikku mõtteviisi, et oktoobris saavad WordPressi inimesed kogu maailmast lõpuks kokku saada. Seetõttu on nende esinejate kutse avatud 17. aprillini. Loodame vaid, et neil on õigus.

Virtuaalsed meetupid & Üritused

Aga hei, siis võite ikkagi korraldada meetuppe, kui teil neist puudu jääb. Siin on nimekiri kõigist WordPressi sündmustest, mis tühistamise asemel läksid täielikult digitaalseks. Tore on see, et nüüd saate osaleda ükskõik millistel üritustel, sõltumata mandrist, kus seda peetakse. Vaadake ka neid värskendused iga kohaliku WordCampi oleku kohta.

On avatud lähtekoodiga majanduslangusekindel?

Kas globaalse majanduskriisi kontekstis, kui paljud tööstusharud ja ettevõtted suletakse ning inimesed kaotavad töö, kas avatud lähtekoodiga turg on selles osas täppiskindel? Drupali asutaja Dries Buytaert ütleb jah.

Kuidas olla ühenduses ja pakkuda oma üritusel osalejatele siiski väärtust?

Tänapäeval on peamine sotsiaalne distantseerumine. Kuid see ei tähenda, et me ei saaks videokonverentse kasutada koosolekutel ja ametlikel üritustel. See alternatiiv on meil endiselt olemas. Virtuaalseid seltskondlikke koosviibimisi korraldades saate ühendusse jääda järgmiselt.

Tasuta pistikprogramm neile, kes abistavad COVID-19 koroonaviiruse pandeemiat

Tore žest Barn2 inimestelt, kes pakuvad tasuta pistikprogramme neile, kes võitlevad COVID-19 kriisiga. Ettevõte soovib aidata tuua veebipõhiseks need väikesed ettevõtted, kes ei müünud ​​varem tooteid veebis, kuid võiksid seda teha, et pakkuda oma kodus isoleeritud inimestele igasuguseid tarneid. Kandideerimiseks kasutage ülaltoodud linki.

Strattic kogub 6,5 miljonit dollarit, et tuua staatiline WordPress massidesse

Rohkem investeeringuid paljutõotavatesse WordPressi projektidesse! Strattic, ettevõte, mille eesmärk on muuta WordPressi saidid staatilisteks (aka andmebaasivabadeks), on sellel kuul SignalFire ja TenOneTen Venturesi juhitud oksjonil kogunud 6,5 miljonit dollarit. Strattic teatas, et kavatsevad rahalisi vahendeid kasutada meeskonna arendamisel ja tootele uute funktsioonide lisamisel.

ThemeForest vs WordPress.org Teemaülevaate protsess

See on huvitav võrdlus selle kohta, kuidas teema läbivaatamise protsessi käsitletakse ThemeForestis ja kuidas seda käsitletakse WordPress.org-is. Kas premium-teemade osas on reeglid karmimad või on vastupidine? Lisateavet saate teada saada.

Tutvustame Gutenbergi mallide kogu

Ükski 2020. aasta aprilli WordPressi uudistepostitus poleks täielik ilma Gutenbergita! Ploki redigeerijale pühendatud jaotur käivitas 100 ploki mallist koosneva teegi, mis moodustavad 12 populaarse veebisaidi jaotise sisu. Malli kasutamiseks lihtsalt kopeerige ja kleepige see blokeerijasse ja olete valmis minema.

BracketSpace vabastab korduvkasutatavate koodide raamatukogu pistikprogrammi ja teema arendamiseks

Head uudised arendajatele! BracketSpace vabastati Mikropakend, GitHubi teeki, kust leiate korduvkasutatava koodi oma pistikprogrammi ja teema taustal kleepimiseks. Vaadake, võib-olla on see järjehoidjaid väärt ressurss.

Kui hooldatud pistikprogrammid tuleks turvaprobleemide korral peatada WordPressi hoidlast?

Ja siin on teie aruteluteema, mille Robert Abela WP WhiteSecurity-st oma blogis arutelule viib. Pärast hiljuti WordPress.org’is pistikprogrammide peatamisega seotud probleeme on ta pöördunud selle probleemi poole kogukonnaga. Mida sa arvad?

COVID-19 teadlikkuse ikoonid

Font Awesome toetab kõiki veebisaite kogu maailmast, kes soovivad tõsta teadlikkust koroonaviiruse ümber. Sellega seoses andis meeskond välja uue ikoonide komplekti, mida kõik saavad tasuta kasutada, alates meditsiiniteemadest kuni hügieenipraktikate, viiruste ja sotsiaalse distantseerimiseni..

17 võimsat viisi oma WooCommerce poe kiirendamiseks (2020. aasta ülim juhend)

Kuna paljud ettevõtted (ja kliendid) käisid sellel kuul täielikult võrgus, saate oma WooCommercei kauplust kiirendada nii, et see saaks hakkama suurema liiklusega ja tooks kaasa rohkem müüki / tellimusi.

See võtab kokku meie WordPressi aprilli 2020. aasta uudistevooru. Kõik, mis meil silma jäi?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector