#WCEU Online, Google ja GitHub Free Services, Zoom Data Breach ��️ mai 2020 WordPressi uudised w / CodeinWP

#WCEU Online, Google ja GitHub Free Services, Zoom Data Breach ��️ mai 2020 WordPressi uudised w / CodeinWP

#WCEU Online, Google ja GitHub Free Services, Zoom Data Breach ��️ mai 2020 WordPressi uudised w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

�� See on 2020. aasta mai väljaanne "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga."


Tere, kõik, kuidas on kõik nüüd, kui kodus on veel üks kuu? Loodetavasti ripute seal. Me teame, et sel ajal võib igapäevane rutiin pisut tüütuks muutuda ja tundub, et jälle on Murupraadi päev, kuid see pole kaugeltki kõige hullem, mis teiega juhtuda võib. Alati võib leida toredaid ettevõttesiseseid tegevusi, mis hoiavad teid kursis ja mõistlikuna.

Nagu ka iga kuu, kogusime nendel joontel oma kogukonnast kõige huvitavamaid lugusid, mida me teile selle 2020. aasta mai WordPressi uudiste postituses tutvustame..

Nii et jääge mõneks minutiks meie juurde ja saate teada, kuidas WordCamp Europe veebis liigub, Google ja GitHub pakuvad abi taasettevõtet vajavatele ettevõtetele, Zoom silmitsi üsna tõsiste turvaprobleemidega ja palju muud.

Olge turvaline järgmise kuuni, mil kohtume uuesti!

#WCEU Online, Google ja GitHub Free Services, Zoom Data Breach - mai 2020 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

Mai 2020 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

WordCamp Europe 2020 liigub veebis!

Vahetult pärast teadaannet, et WCEU sel aastal ei toimu, ütlesid korraldajad, et nad kaaluvad üleminekut veebipõhiseks suveks. Nüüd on see ametlik; saate WordCamp Europe 2020-d oma ekraani tagant jälgida, et saaksite isikliku kogunemise puudumisel pisut pääseda konverentsi atmosfääri.

Kõik saavad üritusel osaleda tasuta, selleks peate lihtsalt eelnevalt registreeruma. Haarake tasuta pilet siin ja salvestage kuupäev: 4.-6. juuni 2020.

Veebikohtumisel kasutatakse WCEU algset formaati, alustades kaastöötajate päevast ja jätkates kahepäevase konverentsiga, mis hõlmab kõnesid, töötubasid, võrgusessioone jne. Kui soovite ainult kõnesid vaadata, ei vaja te piletit.

WCEU 2020 kolib veebis mais 2020 WordPressi uudised

Tasuta toodete esitamine Google Shoppingus - mai 2020 WordPressi uudised

Nüüd on seda tasuta Google’is müüa

Google tuleb appi nendele ettevõtetele, kes peavad kogu oma tulu taaselustama ja kasutama kogu tehnikaga kohanemiseks uusi tehnikaid.

Kui vajate oma müüki pisut suurendada, lubab Google teil oma tooteid nende esitamisel saata ostuplatvorm tasuta, nii et saate oma müügivõimalusi laiendada ilma lõivu maksmata.

Kui vajate abi oma WooCommerce’i poe ühendamisel Google Shoppinguga, meil on teile õpetus.

Samal katsel aidata ettevõtteid käivitas Google ka tööriista, mille loomiseks võite kasutada tasuta reklaamvideod YouTube’i jaoks ja tegid oma videokonverentsiteenus kõigile tasuta.

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

  • Mai 2018 koomiksid w / CodeinWP … #WebSecurity #TootlikkusApps #WordPressThemes
  • Tasuta WordPressi hostimine: kas see on seda väärt? Andmed annavad meile vastuse
  • WordCamp Europe 2014 (#wceu) 1. päev – siin on mis toimub

WordCamp US 2020 saab olema praktiliselt fantastiline

WordCamp Europe’i teate kannul teatas ka WordCamp USA meeskond, et WordCamp US 2020 on saadaval ainult veebis. Kuupäevad on samad (27. – 29. Oktoober) ja igaüks saab osaleda tasuta.

Lisateavet on oodata ja teil on endiselt võimalus kandideerida, et esineda, nagu me seda hiljem tutvustame.

WordCamp US 2020 saab olema praktiliselt fantastiline

GitHub pakub piiramatule liikmele tasuta plaane - mai 2020 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

GitHub on nüüd kõigile meeskondadele tasuta

Kõik on 2020. aasta mais WordPressi uudistes tasuta või soodushinnaga. Ühinedes pingutustega aidata inimestel pandeemia ajal oma finantsstabiilsus taastada, avab GitHub tasuta plaani, mis annab juurdepääsu piiramatutele liikmetele privaatsetes hoidlates.

Meeskondade ja arendajate tasuta plaan pakub kõiki põhilisi GitHubi funktsioone, näiteks 2000 toimingut minutit / kuus, 500 MB GitHubi paketi salvestusruumi ja muidugi piiramatuid kaastöötajaid ning privaatseid / avalikke hoidlaid.

Suumi abil leiti isiklikke kasutajaandmeid, mis võib hõlbustada ka Windowsi sisselogimismandaatide varastamist

Kõik pilgud videokonverentsi tööriistadele, kuna oluline osa Maa elanikkonnast töötab praegu eemalt. Internetipiraadid ei mõelnud kaks korda, et see tohutu võimalus suureneb, ja sisestas Zoomi põhikoodi, mis on üks populaarsemaid veebikokkutulekute platvorme..

Selle rünnaku ajal seati ohtu inimeste privaatsus ja nende kontod sattusid erinevate võõraste kontaktide loenditesse. Kasutajad teatasid, et leidsid oma kontaktidena lisatud sadu tundmatuid nimesid koos isikliku teabega.

Hiljuti koges Zoom ka oma kaameraga sarnaseid probleeme iOS-i rakendus, mis jagas Facebookis isiklikke kasutajaandmeid, teema, mis lahendati kohe pärast seda, kui Zoomi loojad sellest teada said.

Zoomil lekib isiklikke kasutajaandmeid

BuddyPress 6.0.0 - mai 2020 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

BuddyPress 6.0.0 vabastage kandidaat

Algne sotsiaalvõrgustike ja kogukondade WordPress-laiend valmistub uue versiooni käivitamiseks. BuddyPress 6.0 on tulekul. Saate arendajaid aidata, teatades kõigist leitud probleemidest.

Nii nagu peaaegu kõik seal asuvad pistikprogrammid, tutvustas BuddyPress uut liikmes- ja grupiplokki ning tõstis minimaalse PHP versiooni väärtuseks 5.6.

Kui te ei kasuta vähemalt WordPress 4.8, ei saa te enam pistikprogrammi kasutada. On ütlematagi selge, et plokid töötavad ainult WordPress 5.0 ja hilisemate väljalasetega.

Suurepärased artiklid veebist

Esinejate kutset pikendatakse 31. maini

Kui arvasite koroonaviiruse puhangut silmas pidades tänavu WCUS-is rääkimist tara peal, saate siiski meelt muuta, sest korraldajad pikendasid tähtaega 17. aprillist 31. maini..

Projekt WordPress Dashicons, mille eesmärk on uue ikooni komponendi kasuks arendus lõpetada

WordPressi administraatori ikooni font Dashicons ei arenda edasi, kuna hilisem väljakutse on töötada välja uus ikoonikomponent. Meeskond pakkis uute piletite osas avatud piletid kokku ja avaldas lõpliku väljalaske, mis suurendab kollektsiooni 340 ikoonini.

Frontity kogub Automatticu ja K-fondi abil 1 miljonit eurot

Veel üks ettevõte, mida rahastatakse rahakogumisüritusel. Frontify, WordPressi tasuta teemaraamistik sai 1 miljonit eurot ja Automattic kattis 22% summast. Avatud lähtekoodiga ettevõte sai tuge K Fondi juhitud üritusel.

Funktsiooni pistikprogrammi ettepanek: WP nõusoleku API

Uus funktsioon, mis võib sisalduda WordPressi tuumas, on automaatne meetod WordPressi saitide külastajatelt privaatsusega seotud nõusoleku küsimiseks. Pistikprogramm on hoidlas juba saadaval ja võib varsti WordPressi kasutajate jaoks vaikimisi muutuda.

Kohandatud mustrite loomine pistikprogrammiga Block Pattern Builder

Kas tunnete, et saaksite Gutenbergiga rohkem kogeda? Võite proovida luua kohandatud plokkide mustreid, korraldades plokid oma maitse järgi, seejärel salvestage ja kasutage neid vajadusel uuesti. Selle saate testida installides Plokkmustri ehitaja.

Tutvustame Elementori eksperte: uus avastusvõrk veebiloojatele

Kui te ei leia kodust töötamiseks sobivat tööd, pakub programm Elementori eksperdid teile mõned võimalused. See on platvorm, kus saate tutvustada oma oskusi, portfooliot ja teadmisi, mis aitab teil luua ühendust oma ala professionaalsete WordPressi agentuuride või klientidega.

WordPress 5.5: helistage piletitele

Kui teie sooviloendis on midagi, mida peaksite arutama, parandama või WordPress 5.5-s lisama, saate nüüd oma arvamust avaldada, kommenteerides ülaltoodud postitust. Põhimeeskond vajab teie panust.

Tutvustame Gutenbergi malliehitajat

Pärast suure pakkumist malli raamatukogu, Gutenberg Hub annab teile paindlikkuse, et saaksite plokkidest oma malle luua. Proovige ehitajat siin, see on kõik tasuta.

Täielik juhend: kuidas virtuaalset restorani üles seada ja käivitada

Kui teie restoran teenis tulu ainult teie asukohast einestama tulevatelt klientidelt, saate üle minna koju koju toimetamisele, luues suurepärase veebipõhise kohaloleku ja hoolitsedes kogu töö eest ekraani tagant.

Suure raskusastmega haavatavus põhjustab pistikprogrammi sulgemise enam kui 100 000 installi korral

Turvaküsimuste juurde pöördudes võtab vorm 7 ühendust Datepickeriga (enam kui 100 000 veebisaidile installitud pistikprogramm) tõsise haavatavusega, mis viis selle eemaldamiseni ametlikust hoidlast. Pistikprogrammi kasutamisel peaksite selle eemaldama ka oma saidilt.

Kuidas mõjutab koroonaviirus WordPressi pistikprogrammi ja teemapoode?

Huvitav, kuidas teemade ja pistikprogrammidega viimasel ajal läheb, kui kõik on kodus kinni? Freemiuse sõnul on eelmise aastaga võrreldes olnud tasuta toodete allalaadimiste arv pisut kasvanud. Esmaklassilistel pole sama nõudlust.

Grupivestlus: parim viis oma meeskonna täielikuks väljastressimiseks

Lõbus teema, kuid tüütu praktika, kindlasti. Vähemalt töö eesmärgil on grupivestlus produktiivsuse vaenlane. Lõpetage kümneks minutiks tähelepanu pööramine ja olete kaotanud jäljed sellest, millest arutelu räägib. See artikkel tutvustab teid mitmeliikmelisse vestlusesse kuulumise stressirohketest külgedest.

See on ümbris WordPressi 2020. aasta mai uudistest. Kõik, mis meil silma jäi?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector