Teie #WCEU 2019 sündmuste juhend – kuidas hoida end WordCamp Europe 2019 veebis kiirena

Teie #WCEU 2019 sündmuste juhend – kuidas hoida end WordCamp Europe 2019 veebis kiirena

Teie #WCEU 2019 sündmuste juhend – kuidas hoida end WordCamp Europe 2019 veebis kiirena
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

#WCEU 2019 ürituste juhend


Loodan, et olete täpselt sama kursis, kui me osaleme selle aasta WordCamp Europe 2019! Ainult mälu värskendamiseks toimub see kõik Berliinis, Saksamaal ja see on koht, kus kohtuda mõttekaaslastega WordPressi inimestega, kes on erinevatel viisidel ja erinevatel ametialadel. Pole tähtis, kas olete arendaja, kujundaja, sisulooja või töötate WordPressiga muul viisil, kuid kindlasti on teil tore aeg!

Osa meie meeskonnast on tulemas ka Berliini, nii et põnevus on tohutu. Me hakkame olema vabatahtlikud, meediapartnerid ja mikrosponsorid, kelle teema on meie suurim, Mitte kunagi.

Igaks juhuks, kui ostsite oma pileti mõni aeg tagasi ega ole jälginud kõiki teateid ja uudiseid, koostasime teile selle sündmuseelse juhendi.

Siin on kõik, mida peate teadma #WCEU 2019, alaürituste kohta, kus saate osaleda, ja muud teavet, mis võib teile kasuks tulla.

Sisukord:

 • �� Panustajate päev
 • �� Põhiseansid
 • �� Töötoad
 • �� "WP kohvik"
 • �� Ilusalongid
 • �� Pärast pidu
 • �� Töötuba lastele
 • �� Paneeldiskussioonid
 • �� Vabatahtlik tegevus
 • WC WCEU eel- ja järelüritused
 • �� Hea teada

Üritused, mis osalevad Euroopa 2019. aasta jooksul

Panustajate päev

Kaasautoripäev on lõbus!

Saate kohtuda määratud meeskonnaga (eeldades, et olete juba registreerunud) ja kasutada oma oskusi WordPressi täiustamiseks.

Sellel päeval antakse teile praktiline ülesanne, mille kallal töötate.

kaastöötajate päev

Kõik toimub sõbralikus keskkonnas koos meeskonnakaaslastega, kes on valmis teid vajadusel aitama.

Selle kirjutamise ajal pole kaastöötajate päeva piletid enam kadunud. Kui teil aga piletit pole, kuid soovite tõesti sellest osa võtta, jälgige ametnikku WCEU teated. Võimalik, et neil on sündmuse lähedal uusi sissekandeid või lisakohti.

Kaasautoripäev algab neljapäeva hommikul, 20. juunil.

Vaadake kõiki neid armsaid inimesi, kes oma panuse annavad #WordPress kell #WCEU Panustajate päev ❤❤❤

Aitäh, sa rokid! pic.twitter.com/LtRlyolYPL

– Milana Cap (@DjevaLoperka) 14. juuni 2018

Põhiseansid

Ma tean, et alati on raske valida ainult üks vestlus korraga, eriti kui olete üks neist inimestest, kes tulevad konverentsile enamasti ettekannete jaoks. Kuid kuni selle hetkeni pole ühtegi teaduslikku avastust, mis võimaldaks meil olla korraga mitmes kohas, nii et peate tegema kindlaid valikuid.

Varasematel aastatel tegime tavaliselt esiletõstetute valiku, kuid kuna see on üsna subjektiivne, otsustasime jätta seekord teie otsustada. Väärib märkimist, et sessioonid on mitmekesised, nii et hoolimata sellest, milline on teie töö, leiate kindlasti oma huvivaldkonnas teemasid.

Seansid on jagatud kategooriatesse:

 • �� Areng
 • �� Kujundus
 • ✍️ Sisu
 • �� Äri
 • �� Kogukond
 • �� "Matt WordPressil" *

* (Eriseanss kohe pärast lõunapausi reedel, 21. juunil)

Siin on täielik ajakava.

Töötoad

Seansidel kuulatakse ainult, kuid töötoad võimaldavad teil tegeleda ja tegelikult luua midagi töötoa teema põhjal. Hea uudis on see, et töötoad hõlmavad paljusid ametialaseid ja isiklikke huvisid. Halb uudis on see, et neid peetakse paralleelselt istungitega. Ma tean … igavest küsimust.

Töökoja registreerimine

Töötubades osalemiseks peate registreeruma peamise registreerimislaua kõrval, kus saate esmalt oma WCEU osaleja märgi. Töökoja registreerimine avatakse reedel kell 8.00 ja laupäeval (vastavalt 21. juuni ja 22. juuni) kell 8.30.

Vaata uuesti täielik ajakava et vaadata, kuidas teie lemmiktöötoad jaotatakse, et saaksite oma aega reserveerida.

"WP kohvik"

See on uus funktsioon WCEU 2019, mida tutvustatakse sel aastal esimest korda. WP Cafe on Tribe Meetups täiustatud versioon, kuid nüüd on ürituse toimumine paremini korraldatud.

wp kohvik

Iga päev kell 10.00 on see spetsiaalne koht, kus osalejad saavad vestelda teemal, mille kohta nad tahavad rohkem teada saada.

Seal on "omanik" mis tuli teema idee juurde ja tutvustab kontseptsiooni, kuid kohtumine on mitteametlik ja julgustab vestlema. Seade on hubane ja iga osaleja saab rahulikult oma ideedest ja muredest rääkida. Pakutakse jooke ja suupisteid.

Seda nimetatakse WP kohvik sest see on nagu kohtumine sõpradega. Osalema on oodatud kõik huvilised. Vaadake ajakava leidmiseks ajakava (see on iga päeva põhiseansside tabeli lõpus).

Ilusalongid

Sel aastal on WordCamp Europe’is palju uusi kontseptsioone! Kui te pole hommikune inimene või soovite seda lihtsalt oma keha ja vaimu lõdvestades rahulikult võtta, võite sellel osaleda tervisesessioonid.

Ilu

Nad algavad igal hommikul (reedel kell 11.00 ja laupäeval kell 10.00) ja on nagu klassid, kus saate treenida. Need sessioonid hõlmavad joogat, meditatsiooni ja teadlikkust ning võivad kesta 45 minutit kuni tund.

Mõlemal päeval toimuvad samad kaks seanssi, välja arvatud "Juhendatud meditatsioon" mis toimub alles laupäeval. Te ei pea eelnevalt registreeruma, vaid näidake end üles ja puhake.

Pärast pidu

Kuulate siis kõnesid, vestelge, teete joogat, tegelete töötubadega … ja lõppude lõpuks on käes aeg tantsimiseks. Eurooplased teavad, kuidas pidutseda (räägin kogemusest).

Pärast pidu

Kui soovite riietuda nagu 80ndad, aga teil pole kunagi olnud võimalust seda teha, WCEU pärast pidu on sinu jaoks! See on ideaalne koht, kus kanda vintage-nahkseid jakke, kõrge vöökohaga teksaseid, vikerkaarevärvi sääre soojendajaid, säravaid tuulejopekesi ja õlapatju, ilma et oleks otsustuslikke pilke. Saate oma juuksed muuta isegi Depeche Mode või Cyndi Lauper stiiliks.

Parim. Pärast pidu. Kunagi. Periood. #WCEU pic.twitter.com/9SNAtarXFn

– Álvaro Gómez Velasco (@MrFoxTalbot) 17. juuni 2018

Nii et päästke päev, 22. juuni, algab kell 19.00. Ärge unustage oma WCEU märki.

Töötuba lastele

Veel üks uus ja huvitav lisa WCEU 2019 on lastele mõeldud töötuba. Kui soovite oma lapsega reisida, ei pea te seda panustajate päeval kogu aeg jälgima. Sa saad broneerige koht et teie laps (ed) saaks lõbutseda seminari juhendaja Petya Raykovskaga.

töötuba lastele #wceu 2019

Mis juhtub töötoa ajal? Lapsed õpivad kolmetunnise tunni jooksul oma WordPressi veebisaite üles ehitama. Päris lahe, kas pole??

See töötuba on mõeldud lastele vanuses 8–14 aastat, kes saavad aru inglise keele põhist ja pakutakse lisaks tasuta lastehoiuteenused.

Kuid pöörake tähelepanu! Enne osalemist tuleb lapsele täita mõned nõuded, mida saate üksikasjalikult lugeda siin.

Paneeldiskussioonid

Kui teile meeldivad arutelud ja teid huvitab mõni teema, mis sel aastal kärpe tegi, võite liituda moderaatori saatel paneeldiskussioonidega, kus WordPressi eksperdid kohtuvad ja räägivad professionaalses keskkonnas.

Paneeldiskussioonid

Need on WordCamp Europe 2019 arutelud:

Vabatahtlik tegevus

Vaatamata sellele, et praegu on juba hilja liituda a vabatahtlik, soovitame soojalt proovida seda vähemalt korra oma WordCamp-karjääri jooksul (võib-olla järgmisel aastal?).

wordcamp europe 2019 vabatahtlik tegevus

Meie meeskond osaleb igal aastal rõõmsalt, sest see on väga lõbus! Saate teada koha, korraldajate, teiste vabatahtlikega ja tunnete end nagu kodus. Pidage seda rolli meeles, kui plaanite tulevikus osaleda mõnes teises WordCamp Europe (ja mitte ainult Euroopas).

Pärast vabatahtlikku tööd näete konverentsi erinevate silmadega. Vabatahtlik tegevus ja seal osalemine on kaks täiesti erinevat kogemust.

Muide, vabatahtlikuna töötades pole teil liiga palju aega, et osaleda kõigil konverentsi kahel päeval toimuvatel tegevustel. Sa oled hõivatud, kuid sa armastad seda.

WCEU-eelsed ja -järgsed üritused

Kas otsite veelgi lõbusamalt? Head uudised! Väljaspool saali, enne ja pärast konverentsi, toimub mitu üritust.

soojendusüritused

Sõltuvalt saabumis- ja lahkumispäevadest saate vaadata päevakorda ja osaleda mõnel neist lisaüritustest, sest neil on suured võimalused suhelda ja lõbutseda teiste WordPressi kasutajatega. Need on lihtsalt lõbu pärast ja muudavad teie Berliini-reisi rõõmsamaks.

Seega, kui saabute varakult Berliini ja teil pole muid plaane, ootavad järgmised seiklused (palun võtke arvesse, et mõned neist on tasulised):

 • Berliini ratta- ja toidureis – Kolmapäev, 19. juuni, maksab 80 EUR tuuri kohta. Ainult 1 koht on jäänud!
 • Jalutuskäik Berliinis – kolmapäev, 19. juuni, tasuta. 10 kohta alles!
 • WordCamp Karaoke – Kolmapäev, 19. juuni, maksab 3 EUR inimese kohta.

Lisateave töötundide, kohtumispaiga ja registreerimise kohta siin.

Kui plaanite pärast konverentsi veidi kauem Berliinis viibida, võiksite ühineda:

Hea teada

Enne WordCamp Europe 2019 lehele tulekut peate seda kasulikku teavet teadma, et muuta oma WCEU kogemus võimalikult sujuvaks. Mida rohkem teate, seda paremini olete suureks sündmuseks ette valmistatud.

 • Konverents, kaastöötajate päev ja järelpidu toimuvad kõik Estreli kongressikeskus.
 • Kontrolli toimumiskoha kaart enne sündmust, et saada vähemalt vähimatki ideed selle konfiguratsioonist. Kaardi saate sissepääsu juures kätte esimesel päeval, kuid selle telefoni salvestamine oleks hea varukoopia.
 • Kui teil on konverentsi kohta küsimusi, ei leia te lugusid või olete midagi kaotanud, minge aadressile Infolaud.
 • Kui teil on varasemast WordCampsist pärit t-särke, mida te enam ei kasuta, saate peatuse teha Heategevuslangus annetada neile mõjuval eesmärgil.
 • See on loetelu kõigist kohalolijad mis saabub WordCamp Europe 2019. Enam kui 3000 piletit müüdi, nii et kui soovite eriti kellegagi kohtuda, leiate suure tõenäosusega, et nad asuvad Berliinis.

Hea küll, nii saate seda teha, et WordCamp Europe 2019.-st maksimumi saada. Kas teil õnnestus registreeruda mõnele sündmusele? Kui te seda ei teinud, olen kindel, et teil on järgmisel aastal õnne. Ka mõned meie meeskonna liikmed on kohal, nii et näeme mõne päeva pärast!

Kuni selle ajani on teil turvaline reis ja hoidke end Berliinis võimalikult hõivatud!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector