Teie nimekiri olulistest WordPressi pistikprogrammidest, pluss mis teeb neist hädavajaliku

Pluginad muudavad WordPressi maailma ümber. Olulised WordPressi pistikprogrammid aitavad teil oma saiti tõhusalt ja turvaliselt üles ehitada, pakkudes sealjuures ka parimaid funktsioone.


Pistikprogrammid võimaldavad teil oma uude ajaveebisse lisada peaaegu igasuguseid funktsioone. Ja lõppkokkuvõttes installite tõenäoliselt üsna paljud, et saada soovitud funktsioone.
See on 4. peatükk suurema juhendi kohta kuidas alustada edukat blogi.

Kuid kuigi seal on palju huvitavaid niššipistikke, on ka neid hädavajalikud WordPressi pistikprogrammid, mida iga blogija vajab. Me räägime asjadest, mis on nii olulised, et sõltumata sellest, mida te blogite, peaksid need tegema teie kohustusliku nimekirja:

�� Algaja märkus: Mis on pistikprogrammid ja kuidas neid installidaOlulised WordPressi pluginad

Pistikprogramm on kolmanda osapoole laiendus, mis lisab teie WordPressi saidile täiendavaid funktsioone. See funktsioon võib olla midagi väikest, näiteks kontaktvorm, või midagi suurt, nt oma WordPressi saidi muutmine e-poe poodiks.

Pistikprogrammi kasutamiseks peate selle installima oma WordPressi saidile. Loe selle postituse kohta lähemalt kuidas installida WordPressi pluginaid.

Teie olulised WordPressi pluginad:

1. Pärmi SEO


Pärmi SEO Pärmi SEO

Autor (id): Meeskond Yoast

Praegune versioon: 14.2

Viimati värskendatud: 26. mail 2020

wordpress-seo.14.2.zip


98% hinnangud


5 000 000 + installimist


WP 5.3 + Nõutav

 • Mida see teeb: Yoast SEO aitab teil teha olulisi otsingumootori optimeerimise kohandusi nii kogu saidi kui ka üksikute postituste / lehtede jaoks.
 • Miks te seda vajate: Kui teie ajaveeb asub otsingumootorites nagu Google, on teie saidi külastajate arvule tohutu mõju. Blogi optimeerimine koos pistikprogrammiga nagu Yoast SEO annab teile paremad võimalused asetus asjakohaste märksõnade jaoks kõrgem ja saate liiklust oma postitustele. Me kasutame seda pistikprogrammi ka selle juhendi järgmistes peatükkides, seega vajate seda juhendist täieliku kasu saamiseks.
 • Mis see maksab: Tasuta versioon sobib enamike ajaveebide pidajate jaoks
 • Kust seda saada: Lihtsaim viis on minna oma WordPressi juhtpaneelile → Pistikprogrammid → Lisa uus → tippige otsingukasti plugina nimi (Yoast SEO). Seejärel klõpsake nuppu Installeeri nüüd ja Aktiveeri.

2. Google Analytics WordPressi jaoks


Google Analyticsi armatuurlaua pistikprogramm WordPressile, autor MonsterInsights Google Analyticsi armatuurlaua pistikprogramm WordPressile, autor MonsterInsights

Autor (id): MonsterInsights

Praegune versioon: 7.10.4

Viimati värskendatud: 1. aprillil 2020

google-analytics-for-wordpress.7.10.4.zip


90% hinnangud


2 000 000 + installimist


3.8.0 Nõuab

 • Mida see teeb: Google Analytics pakub teile teie ajaveebi üksikasjalikku liiklusstatistikat ja analüütikat. Kõrgetasemelisemal tasemel võib see aidata teil ka näha, kui tõhusad on teatavad reklaamimisstrateegiad. Google Analyticsi WordPressi pistikprogramm aitab teil hõlpsalt tasuta Google Analyticsi teenust oma ajaveebis rakendada.
 • Miks te seda vajate: Analytics aitab teil teada saada, millised teie ajaveebi osad saavad kõige rohkem liiklust, samuti millised osad saavad hästi hakkama ja milliseid osi saaks parandada. Analytics võimaldab teil ka näha, kuidas ajaveebi liiklus ja kaasatus aja jooksul muutuvad. Teisisõnu, ilma mis tahes analüütilise lahenduseta ei saa te teada, kui tõhusad on teie reklaamistrateegiad.
 • Mis see maksab: 100% tasuta
 • Kust seda saada: WordPressi armatuurlaua kaudu (sama nagu Yoast SEO puhul, vt ülal). Seejärel järgige seda juhist kuidas seadistada Google Analytics WordPressi jaoks.

3. Vahemälu võimaldaja


Cache Enabler - WordPress Cache Cache Enabler – WordPress Cache

Autor (id): KeyCDN

Praegune versioon: 1.3.5

Viimati värskendatud: 12. märtsil 2020

vahemälupakkuja.zip


86% hinnangud


90 000 + installimist


WP 4.6 + Nõuab

 • Mida see teeb: Cache Enabler kasutab nn lehtede vahemällu salvestamist, et muuta teie ajaveebi laadimine kiiremaks ja vähem serveriressursse.
 • Miks te seda vajate: Cache Enabler võib teie ajaveebi lehe laadimisajad tavaliselt pooleks lühendada, mis on oluline, kuna 30% kasutajatest soovite, et saidid laadiksid alla ühe sekundi, 74% mobiilikasutajatest loobub saidist, mille laadimine võtab kauem kui 5 sekundit, ja lehe laadimisajad võivad seda teha mõjutada seda, kus teie sait asub Google’is. Jah, oma blogi kiirendamiseks on üsna oluline leida …
 • Mis see maksab: 100% tasuta
 • Kust seda saada: WordPressi juhtpaneeli kaudu (sama nagu Yoast SEO puhul, vt ülal).

4. Wordfence’i turvalisus


Wordfence Security - tulemüüri ja pahavara skannimine Wordfence’i turvalisus – tulemüür & Pahavara skannimine

Autor (id): Wordfence

Praegune versioon: 7.4.7

Viimati värskendatud: 23. aprillil 2020

sõnapiirded.7.4.7.zip


96% hinnangud


3 000 000 + installimist


WP 3.9 + Nõuab

 • Mida see teeb: Wordfence Security teeb palju erinevaid turvanõudeid, et kaitsta teie ajaveebi häkkerite ja muude ekspluateerimiste eest.
 • Miks te seda vajate: Üsna kahjuks on WordPressi ajaveebide häkkerite saamine tavaline asi. Just 2016. aasta esimeses kvartalis, Sucuri analüüsis üle 8000 häkkinud WordPressi veebisaidi. Ja Google blokeerib sadu tuhandeid veebisaite igal aastal pahavara kohta. Päeva lõpus peate kindlasti oma WordPressi saidi turvalisena hoidma ja Wordfence’i turvalisus on kõige populaarsem WordPressi turbe plugin, mis teeb sellest ühe olulise WordPressi pistikprogrammi.
 • Mis see maksab: Tasuta versioon sobib enamiku ajaveebide jaoks, ehkki olemas on veelgi suurema funktsionaalsusega Premium-versioon.
 • Kust seda saada: WordPressi juhtpaneeli kaudu (sama nagu Yoast SEO puhul, vt ülal).

5. UpdraftPlus


UpdraftPlus WordPressi varundusplugin UpdraftPlus WordPressi varundusplugin

Autor (id): UpdraftPlus.Com, DavidAnderson

Praegune versioon: 1.16.25

Viimati värskendatud: 23. mail 2020

updraftplus.1.16.25.zip


96% hinnangud


2 000 000 + installimist


WP 3.2 + Nõuab

 • Mida see teeb: UpdraftPlus on varunduspistikprogramm, mis automaatselt varundab teie WordPressi saidi. Võite isegi lasta selle automaatselt varukoopia salvestada Google Drive’i või mõnda muusse pilvesalvestuse pakkujat.
 • Miks te seda vajate: Lisaks pahatahtlikele tegijatele (mida arutati eespool) on veel palju põhjuseid, miks peate oma ajaveebist varukoopiat vajama. Regulaarsed varukoopiad on absoluutselt kohustuslikud – need aitavad tagada, et teie ajaveebi andmed on alati ohutud, hoolimata valesti juhtunust.
 • Mis see maksab: Tasuta versioon sobib enamiku ajaveebide jaoks, ehkki olemas on ka lisafunktsioonidega premium-versioon.
 • Kust seda saada: WordPressi juhtpaneeli kaudu (sama nagu Yoast SEO puhul, vt ülal).

6. Optimole


Kujutise optimeerimine ja laisklaadimine Optimole poolt Kujutise optimeerimine & Lazy Load by Optimole

Autor (id): Optimole

Praegune versioon: 2.3.1

Viimati värskendatud: 21. aprillil 2020

optimole-wp.zip


96% hinnangud


50 000 + installida


WP 4.7 + Nõuab

 • Mida see teeb: Optimole automaatselt optimeerib pilte mida oma blogisse üles laadite, tihendades need ja soovi korral nende mõõtmeid muutes. Tihendamine on viis pildi faili suuruse vähendamiseks, ilma et see mõjutaks selle kvaliteeti (kadudeta tihendamine) või vähese kvaliteedi langusega (kadudeta tihendamine).
 • Miks te seda vajate: Pildid moodustavad 63% keskmise veebisaidi failisuurusest. Piltide suurust vähendades saate oma ajaveebi kiiremini laadida. Kui me rääkisime teile vahemälu võimaldajast – veel ühest olulisest WordPressi pistikprogrammist, arutasime juba, miks see on oluline.!
 • Mis see maksab: Optimole optimeerib 1GB pilte kuus tasuta, millest peaks piisama enamiku ajaveebide jaoks. Sellel tasuta astmel saate ka piltide CDN-i, millel on 7 globaalset asukohta. Pärast seda on tasulised plaanid alates 29 EUR kuus, mis annab teile rohkem ribalaiust ja CDN-kohti.
 • Kust seda saada: WordPressi juhtpaneeli kaudu (sama nagu Yoast SEO puhul, vt ülal).

7. WPForms


WPForms-i kontaktvorm - WordPressi lohistage ja looge vormi koostaja WPFormsi kontaktvorm – lohistage & WordPressi vormingu looja

Autor (id): WPForms

Praegune versioon: 1.6.0.2

Viimati värskendatud: 21. mail 2020

wpforms-lite.1.6.0.2.zip


98% hinnangud


3 000 000 + installimist


WP 4.9 + Nõuab

 • Mida see teeb: WPForms võimaldab inimestel teile sõnumi saata lihtsa kontaktvormi kaudu.
 • Miks te seda vajate: Pole tähtis, millest te kirjutate, tahavad inimesed tõenäoliselt teiega ühendust võtta. Kontaktvorm võimaldab neil seda teha, ilma et peaksite oma veebisaidil oma tegelikku e-posti aadressi avaldama.
 • Mis see maksab: Tasuta versioon sobib enamiku ajaveebide pidajate jaoks, kuigi on olemas ka lisaversioon, millel on rohkem funktsioone.
 • Kust seda saada: WordPressi juhtpaneeli kaudu (sama nagu Yoast SEO puhul, vt ülal).

8. Jetpack – sotsiaalne jagamine + veel


Jetpack by WordPress.com Jetpack by WordPress.com

Autor (id): Automattic

Praegune versioon: 8.5

Viimati värskendatud: 5. mail 2020

jetpack.8.5.zip


78% hinnangud


5 000 000 + installimist


WP 5.3 + Nõutav

 • Mida see teeb: Jetpack on mitmeotstarbeline pistikprogramm, mis lisab palju kasulikke funktsioone. Selle jaotise kõige tähelepanuväärsem on see Jagamine moodul, mis aitab teil oma saidile sotsiaalse jagamise nuppe lisada.
 • Miks te seda vajate: Sotsiaalse jagamise nupud võimaldavad külastajatel teie postitusi sotsiaalmeedias jagada. See tähendab, et teie postitused saavad nähtavamaks ja selle tulemusel saate rohkem liiklust! Ja nagu me ütlesime, kuulub ka Jetpack hunnik muid kasulikke funktsioone, mis muudab meid üsna kindel, et peate seda ka üheks oluliseks WordPressi pistikprogrammiks ka mitmel muul põhjusel.
 • Mis see maksab: Vaba plaan on korras.
 • Kust seda saada: WordPressi armatuurlaua kaudu (sama nagu Yoast SEO puhul, vt ülal). Seejärel lugege seda postitust kuidas seadistada Jetpacki sotsiaalse jagamise nuppe.

Pärast nende kohustuslike pistikprogrammide installimist ja väljapääsu on nüüd aeg hoolitseda oma ajaveebi põhiseadete eest.

5. peatükk: iga ajaveebi põhiseaded

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map