Parimad SendGrid-alternatiivid 2020. aastal: odavamad ja lisavõimalustega

Kas otsite odavamaid SendGrid-i alternatiive kõigi oma e-posti turunduse vajaduste rahuldamiseks – nii kampaania e-posti kui ka tehingute e-posti aadressi? Meil on siin teile mõned head võimalused.


Kuid kõigepealt, miks peaksite kaaluma SendGridi alternatiive:

E-post on klientidega suhtlemise kriitiline osa. Uute toodete ja pakkumiste kohta teabe saatmiseks oma inimestele saate kasutada e-posti. Samuti aitavad meilid edastada olulisi asju, näiteks tellimuse üksikasju, saateteatisi ja arveldusteavet. Kuigi suured organisatsioonid võivad hooldada e-posti servereid, mis tegelevad kõigi nende e-posti suhtlusvajadustega, loodavad enamik eraisikuid ja ettevõtteid kolmandate osapoolte pakkujatele.

Parimad SendGrid-alternatiivid

SendGrid on usaldusväärne e-posti turunduse pakkuja. Kuid uue hinnastruktuuriga pole see kõige odavam. Siin arutame mõnda 2020. aasta parimat SendGrid-alternatiivi.

Siin on kiire kokkuvõte juhuks, kui teil on kiire:

Parimad SendGrid-alternatiivid Alternatiivne
Saadaval on tasuta plaan
Hind alates
Miks kasutada seda üle SendGrid?
Sendinblue25,00 dollarit kuusTäiustatud analüüs ja funktsioonid odavama hinnaga
Mailchimp ja MandrillAinult e-kirjade turustamiseks29,99 dollarit kuusTerviklik turunduslahendus, millel on palju funktsioone ja mida on lihtne kasutada
Amazonase SES0,10 dollarit / 1000 e-kirjaOdavaim e-posti kohta, integreerimine EC2 rakendustega
Mailjet9,65 dollarit kuusPõhifunktsioonid madala hinnaga
Mailgun0,80 dollarit / 1000 e-kirjaAPI-põhine lahendus madala hinnaga

Miks võiksite saada SendGrid-alternatiivi?

SendGrid on SMTP pakkuja, mis võimaldab teil oma kontaktidele saata nii tehingu- kui ka turundusalaseid e-kirju.

Hinnakujunduse struktuur on kahesuunaline, eraldi plaanid on tehtud tehingute ja turunduse e-kirjade jaoks. Mõlemas vahemikus on saadaval ka tasuta kavad:

 • Tehingutega seotud e-kirjade tasuta plaan võimaldab teil saata 40 000 e-kirja 30 päeva jooksul ja seejärel 100 iga päev igavesti.
 • E-kirjade turustamise tasuta plaan võimaldab teil salvestada kuni 2000 kontakti ja saata neile 6000 e-posti kuus.

Lisaks on siin kokkuvõte sellest, kui palju võite oodata makske SendGrid etteantud e-kirjade mahu kohta kuus:

 • 40 000 tehingute e-posti & 15 000 turundusmeili: 29,95 dollarit (14,95 dollarit + 15 dollarit)
 • 100 000 tehingute e-posti & 35 000 turundusmeili: 54,95 dollarit (29,95 dollarit + 25 dollarit)
 • 100 000 tehingute e-posti & 80 000 turundusmeili: 79,95 dollarit (29,95 dollarit + 50 dollarit)
 • 100 000 tehingute e-posti & 170 000 turundusmeili: 149,95 dollarit (29,95 dollarit + 120 dollarit)

Sõltuvalt teie juhitud ettevõtte tüübist võib see olla natuke kallis. Või vajavad mõned kasutajad pisut teistsuguseid funktsioone kui see, mida pakub SendGrid. Kui viibite ühes neist leeridest, peaksite uurima, millised on SendGrid-i alternatiivid seal.

Siin on nimekiri parimatest saadaolevatest valikutest:

Sendinblue

Parimad SendGrid-alternatiivid: Sendinblue

Sendinblue on usaldusväärne ja taskukohane e-posti teenus nii tehingute kui ka turunduse e-kirjade jaoks. Lisaks võimaldab Sendinblue suhelda ka muude kanalite kaudu, näiteks SMS, vestlus, ja CRM pakub teie ettevõttele kõikehõlmavat lahendust. Sendinblue võimaldab teil luua ka spetsiaalseid IP-aadresse.

Hinnakujundus

Tasuta pakett võimaldab teil saata 300 e-kirja päevas (9000 kuus), samas kui lihtsustatud pakett hinnaga 25,00 USD kuus võimaldab teil saata kuni 40 000 e-kirja kuus ilma igapäevase saatmislimiidita. CodeinWP-is kasutame Sendinblue’i kõigil oma e-posti eesmärkidel: sealhulgas turundusmeilis, tilgakampaaniates ja tehingumeilis.

Funktsioonid

 • Keskenduge kiirele kampaania loomisele sisseehitatud infolehtede koostaja ja dünaamiliste väljade kaudu
 • Täielik suhtluslahendus e-posti, vestluse ja SMS-ide kaudu
 • Isikupärastatud segmentimine ja sihtimine
 • Suurepärane e-posti automatiseerimismoodul ja SMTP funktsioonid
 • Täpsemad funktsioonid, näiteks e-posti soojuskaart ja reaalajas statistika
 • Kiire ja usaldusväärne tugi

Miks kasutada Sendinblue’i alternatiivina SendGrid?

Sendinblue pakub SendGridiga võrreldes märkimisväärset kulueelist, kui saadate rohkem turundusalaseid e-kirju kui tehingutega seotud e-kirju. Hinnastruktuur on ka selgem – ühe hinnasildiga kogu teie suhtluse haldamiseks. Kui olete kulutundlik, kuid soovite siiski täiustatud funktsioone ja head tuge, peaksite valima Sendinblue. Sendinblue pakub ka jõulist analüütikat ja WordPressi pistikprogrammi.

Mailchimp ja Mandrill

Parimad SendGrid-alternatiivid: Mailchimp

Mailchimp on nende kõigi seas üks populaarsemaid turunduse e-posti teenuse pakkujaid, muutes selle väga elujõuliseks SendGrid-alternatiiviks. Mandrill on Mailchimpi lisandmoodul, mis võimaldab teil saata klientidele konkreetsete toimingute jaoks tehingute e-kirju. Mailchimpist tõelise SendGrid-alternatiivi tegemiseks vajate komponenti Mandrill, kuna Mailchimp ise ei paku tehingutega seotud e-posti.

Hinnakujundus

Mailchimpil on üsna lihtne hinnastruktuur. Selle tasuta plaan võimaldab teil saata kuni 2000 turundusmeili kuus, mis on konkurentsivõimeline. Ainus probleem on see, et te ei saa Mandrilli integreerida Mailchimpi tasuta kavaga. Kui soovite kasutada Mandrilli, peate esmalt hankima ühe Mailchimpi tasulistest plaanidest – see algab 500 kontakti eest 9,99 dollarist kuus. Seejärel saate selle peale lisada Mandrilli konto.

Mandrilli hinnakujundus on natuke imelik. Põhimõtteliselt ostate meilisõnumeid kuu alguses ja kasutamata blokeeringud aeguvad kuu lõpus. Mandrilli e-posti hind on seega konkurentidest palju suurem. Erinevalt enamikust teistest alternatiividest pole Mandrilli jaoks tasuta plaani. Kuna blokk koosneb 25 000 meilist, peate kulutama vähemalt 20 dollarit kuus tehingutega seotud meilidele. Kui lisada see Mailchimpi hinnale, on teie tegelik algtaseme hind kuus 29,99 dollarit.

Lisaks saate lisada spetsiaalse IP-aadressi hinnaga 29,95 dollarit kuus.

Funktsioonid

 • Täiustatud kampaaniahaldusfunktsioonid, näiteks A / B testimine ja käitumispõhine sihtimine
 • Ennustavad funktsioonid, näiteks ostmise tõenäosus ja prognoositavad demograafilised andmed
 • Integreerimine üle 300 rakendusega
 • Mailchimp läheb kaugemale SMTP teenustest ja pakub teie ettevõttele täielikku turundusplatvormi
 • Usaldusväärne tugi, ulatuslik dokumentatsioon ja turundusnipid
 • Suurepärane kasutajaliides ja üldine kasutajasõbralik kogemus

Miks kasutada MailGimp / Mandrilli alternatiivina SendGrid??

Mailchimp pakub CRM-i tüüpi kontaktihaldussüsteemi, mis toimib ühekordse suhtluslahendusena. Kui otsite terviklahendust ja te pole eriti kulutundlik, võite proovida Mailchimpil proovida SendGrid. Kuigi pidage meeles, et see läheb üsna kiiresti üsna kalliks.

Amazonase SES

Parimad SendGrid-alternatiivid: Amazon SES

Amazon SES (Simple Email Service) on SMTP-server, mida pakutakse osana ettevõtte lahenduste AWS-i komplektist. Sellel on vastupidav API, mis integreerub sujuvalt teiste AWS-i toodetega. Amazon SES-is saate oma e-kirjade jälgimiseks luua spetsiaalseid IP-aadresse ja pääseda kohaletoimetamisriistade paneelile.

Hinnakujundus

Amazon SES on selles loendis e-posti hinna maksmise osas kõige odavam variant. Neil on plaan maksta kohe, kui tasuta rakendustasu katab esimesed 62 000 e-kirja kuus, kui teie rakendus hostitakse Amazon EC2-s. Täiendavate e-kirjade eest võetakse tasu 0,10 USD / 1000 e-kirja kohta või lihtsalt 0,0001 USD e-kirja kohta.

Funktsioonid

 • Kiire integratsioon mis tahes rakendusega Amazon EC2
 • Saatja maine haldamine maine juhtpaneeli kaudu
 • Postkasti simulaator teie rakenduse situatsioonitesti tegemiseks
 • Tugev jälgimine e-posti strateegia hindamiseks ja täpsustamiseks

Miks kasutada Amazon SESi alternatiivina SendGrid??

Amazon SES on suurepärane lahendus, kui olete arendaja ja teate, kuidas API või mõne muu tootja tööriistade kaudu Amazoni teenusega ühenduse luua. Amazon SES ei ole lõppkasutajakeskne tööriist. See pole asi, kuhu lähete, logite sisse ja saadate oma e-kirjad. See nõuab teatavat tööd praeguste lahenduste integreerimisel Amazon SES-iga ja e-posti saatmise käivitamine ise. Kui see kõik kõlab hästi, on Amazon SES teile kõige odavam viis oma e-kirjade saatmiseks – nii tehingute kui ka turunduse e-kirjad.

Mailjet

mailjet

Mailjet on e-posti teenuse pakkuja, mis võimaldab teil saata nii tehingute kui ka turunduse e-kirju. Nii nagu Sendinblue, võimaldab ka Mailjet klientidega SMS-i kaudu suhelda. Mailjet pakub konto kogu teie meeskonnale, et hallata teie suhtlusstrateegiat. Mailjeti armatuurlaud võimaldab teil jälgida täiustatud mõõdikuid, nagu edastusviivitus, tellimusest loobumine ja põrked. Samuti saate luua automatiseeritud töövooge, et suhelda oma klientidega või hallata tilgakampaaniaid.

Hinnakujundus

Selle tasuta astme abil saate saata kuni 200 e-kirja päevas (6000 kuus). Tasulised plaanid algavad 9,65 dollarist kuus (arveldatakse igal aastal), mis võimaldab teil saata iga kuu 30 000 e-kirja.

Funktsioonid

 • Saatke turunduskommunikatsioon e-posti koostaja kaudu ja tehingute e-kirjad selle API kaudu
 • Annab teie meeskonnale teabe kommunikatsiooni kavandamise koordineerimiseks
 • Turunduskommunikatsiooni automatiseerimine stsenaariumide loomise kaudu

Kasutage SendGridi alternatiivina käsku Mailjet?

Mailjet on SendGrid-alternatiivina odavam, eriti kui teie meilimaht on väike. Samuti on hindade suurendamine mõistliku hinnaga, ilma et tohutud hinnatõusud oleksid üldised. Ka ükski funktsioon pole puudu.

Mailgun

postipüstol

Mailgun on API-keskne e-posti teenus, mis rõhutab selle võimsat integreerimist mis tahes süsteemidega. See võib saata nii tehingute kui ka turunduse e-kirju. Mailgun pakub põhifunktsioone, nagu tarnete, tõrgete, klikkide ja tellimuste tellimuste jälgimine. Mailguni täiustatud funktsioonide hulka kuuluvad e-posti aadresside valideerimine, saatmisaja optimeerimine ja kiire tulekahju puhkemise korral saatmine.

Hinnakujundus

Paindlikkusplaan pakub 5000 tasuta e-kirja kuus kolmekuuseks prooviperioodiks. Lisaks maksate iga 1000 e-kirja eest 0,80 dollarit. See plaan laieneb kenasti ja võimaldab teil maksta ainult kasutatud mahu eest. Kui olete ületanud 40 000 e-posti kuu piirmäära, säästate raha, vahetades üle kuupõhise tellimismudeli, mis maksab alates 35 dollarist kuus.

Funktsioonid

 • Integreerige API oma olemasoleva tootega hõlpsalt
 • Plahvatuslikult saadab minutis üle miljoni e-kirja
 • Ennustage sisendkausta paigutuse tööriista kaudu potentsiaalseid probleeme saavutatavusega

Miks kasutada Mailgundi alternatiivina SendGrid??

Erinevalt SendGridist keskendub Mailgun peamiselt API integreerimisele e-kirjade saatmiseks kolmanda osapoole tööriistast / rakendusest. See muudab selle sarnasemaks Amazon SESi kui SendGridiga. Puudub e-posti koostamise tööriist – pole ka graafilist liidest, mis võimaldaks teil oma infolehti vms koostada. Mailgun võib olla heaks SendGrid-alternatiiviks, kui tegelete peamiselt tehingutega seotud e-kirjade saatmisega.

SendGrid-alternatiivid: millise peaksite valima?

Kuigi SendGrid pakub head e-posti platvormi, on sõltuvalt teie vajadustest palju SendGridi alternatiive. Siin on mõned minu soovitused konkreetsete stsenaariumide jaoks:

Kas teil on küsimusi, milline neist SendGrid-alternatiividest sobib teile? Andke meile kommentaarides teada ja proovime aidata!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map