Oktoober 2015 WordPressi uudised – see kuu WordPressis koos CodeinWP-ga

WordPressi maailmas ja seda üles ehitavas kogukonnas on midagi suurepärast … eriti asjaolu, et see ei aeglusta kunagi isegi siis, kui väljas ilm hakkab mugavuse saavutamiseks pisut liiga külmaks minema.


Tere tulemast selle kuu 2015. aasta oktoobri väljaandesse WordPressis koos CodeinWP-ga! See on igakuine uudiste ja lugude ring WordPressi ruumist.

Oktoober 2015 WordPressis

wp-beeta
WordPress 4.4 Beta 3 on nüüd saadaval!

See toimub liiga kiiresti! Kirjutasin sõna otseses mõttes beeta 2 väljaandmisest, kui nägin seda sõnumit beeta 3 kohta!

Igatahes kuni 8. detsembrini, mil versioon ametlikult välja antakse, saate mängida uusimate funktsioonide ja täiustustega. 

TryWPBeta.com võimaldab teil teha reaalajas katseid, ilma et peaksite oma saidile uut WordPressi versiooni installima. Kasutage administraatori ja parooli jaoks vastavalt wcpdx ja wcpdx15.

REST API esimene pool on ametlikult lisatud WordPress Core’i

Pärast pikki arutelusid ja kõnelusi on see lõpuks ametlik! REST API esimene pool on uuele 4.4 väljaandele juba lisatud. Teine pool peaks olema osa WordPressi tuumast, alustades verist. 4.5.

(Me rääkisime kuu aega tagasi kogu selle REST API seikluse esimesest peatükist.)
apis

pistikprogrammide nimed
WordPress.org kuulutas välja uued juhised pistikprogrammide nimetamiseks

Nüüdsest peaksite enne pistikprogrammi nime valimist kaks korda mõtlema. WordPress.org muutis nende juhiseid ja esitas uued piirangud. Pöörake tähelepanelikult tähelepanu, kui soovite, et teie pistikprogramm aktsepteeritaks ametlikku hoidlasse.

Pistikprogrammide arendajad ei saa oma kaubamärgi all kasutatava tootenime või termini, ettevõtte nime ega muude pistikprogrammide nime kasutada oma pistikprogrammi nime või nälkmena – välja arvatud juhul, kui esindate seda ettevõtet, kes omab kaubamärki või pistikprogrammi ametlikult või kui teil pole kirjalikku luba firmalt.

Kui teie pistikprogrammi nimi ei vasta nõutud tingimustele, lükatakse see tagasi. Ja muide, selleks, et tõestada, et olete tegelikult selle ettevõtte liige, kelle nime soovite kasutada, peate selle saatma ametliku e-posti aadressiga – mitte isikliku.

Akismet 3.1.5 parandab XSS-i kriitilise turvalisuse haavatavuse

Tavaline… kui kasutate rämpskommentaaridega võitlemiseks Akismet, värskendage seda nii kiiresti kui võimalik. Seal oli kriitiline turvaauk.

Haavatavus on seotud hüperlinkidega ja sellega, kuidas Akismet neid kommentaarides käsitseb. Kui teil on Akismeti 3.1.4 või vanem versioon, võite olla ohus.
akismet logo

Woocommerce
WooCommerce jõuab alla 10 miljoni allalaadimiseni, omades 30% veebipoodidest

Jep, WooCommerce kasutab praegu 30% kõigist e-kaubanduse veebisaitidest ja see jõudis sellel kuul lihtsalt 10 miljoni allalaadimiseni. Veelgi muljetavaldavam on see, et nad tegid seda väga lühikese aja jooksul (paar kuud tagasi oli neil allalaaditud 7 miljonit).

Paistab, et WordPressi e-kaubanduse ruum kasvab kiiresti. Sellepärast plaanivad WooCommerce’i poisid välja anda mõned uued pistikprogrammi laiendused ja veel paar Storefrondi lapseteemat.

Suurepärased artiklid veebist

Kuidas saidi kiirus mõjutab konversioone (infograafik)

Kas sekund või isegi 0,5 sekundit võib teie liikluses nii suurt vahet teha? Jah.

Kuidas ma oma WordPressi saiti puhastasin pärast selle häkkimist ja musta nimekirja kandmist

Kui teie saiti häkkitakse, pole see maailma lõpp. Ma mõtlen, et see pole ka hea asi, kuid saate selle ellu tagasi tuua. Vaata kuidas!

WordPress SEO sügavuses: pildi optimeerimine

Ainult postituste ja artiklite SEO tegemiseks ei piisa. Pidage meeles, et hea pildi optimeerimine võib olla sama oluline kui ülejäänud sisu.

Teemapoed või ThemeForest: kust peaksite oma WordPressi teemasid ostma?

Nii kust te oma WordPressi teemasid ostate? Siit saate teada, milline on parim lahendus kvaliteetsete toodete vastuvõtmise ajal raha ja aja säästmiseks.

Tavalised WordPressi teemaprobleemid (ja kuidas neid parandada)

Vean kihla, et olete kohanud vähemalt ühte siin loetletud probleemidest. Vaadake lühidalt, kuidas saate neid lahendada.
Kuidas optimeerida oma AdSense’i tulusid WordPressis

Reklaamide lisamine oma saidile ei ole lihtsalt ühekordne toiming. Kui soovite oma tulusid suurendada, tuleb arvestada veel mõne teguriga.

Kuidas ja miks peaksite oma WordPressis sisselogimiskatseid piirama

Piirake sisselogimiskatseid, et vältida häkkerite julma jõu rünnakuid, lihtne! See on oluline turbeprobleem ja peaksite sellele tähelepanu pöörama.

Kui kliendid kaovad maksmata

Näha, kuidas teie kliendid lahkuvad koos teie toote ja ka teie rahaga, pole hea asi. Kuidas siis edasi minna? Loe siit.

99 populaarset veebisaiti, mida te ei teadnud, oli WordPressi abil loodud

Üsna huvitav saitide kogu, mis pole ilmsed WordPressi konstruktsioonid. Suurepärane inspiratsioon!

See on selle väljaande jaoks. Kas on midagi, mis meil silma jäi??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map