Must reede, #WCUS Sõna olek, WordPress 5.3, bbPress ��️ Detsember 2019 WordPressi uudised w / CodeinWP

Must reede, #WCUS Sõna olek, WordPress 5.3, bbPress ��️ Detsember 2019 WordPressi uudised w / CodeinWP

Must reede, #WCUS Sõna olek, WordPress 5.3, bbPress ��️ Detsember 2019 WordPressi uudised w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

See on 2019. aasta detsembri väljaanne "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga."


Tere sõbrad! See on aasta viimane tõuge, viimased WordPressi uudised, mida loete 2019. aastal. Ma ei tea teie kohta, aga kui ma valiksin viimase 12 kuu kirjeldamiseks superkangelase, oleks see Flash. Kõik juhtus nii uskumatult kiiresti, et see on üsna hirmutav.

Igatahes, siin me oleme, pannes kokku 2019. aasta detsembri WordPressi uudistevooru lahedamad lood ja lingid, mis, ma loodan, et leiate huvitavat ja kasulikku. Tänases postituses loete teemal Must reede (meil on teile kuumad pakkumised), Matt’i “Sõna olek”, uus WordPressi väljaanne, bbPressi, Google’i tagasitulek ja veel palju suurepäraseid artikleid.

Nii et jõuage kõigi WordPressi uudiste juurde viimase kuu jooksul ja näeme teid siin 2020. aastal.

Soovime teile õnnelikke pühi ja hämmastavaid kingitusi!

Must reede, #WCUS Sõna olek, WordPress 5.3, bbPress ��️ Detsember 2019 WordPressi uudised w / CodeinWP

Detsember 2019 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

15+ parimatest WordPressi musta reede ja küber esmaspäeva pakkumistest 2019. aastal

Kuid enne jõulude saabumist on käes veel üks puhkus, mida te ei tohiks unustada. Musta reede ja küber esmaspäeva jaoks kogusime superloendi kuulsate WordPressi ettevõtete ja kaubamärkide parimatest pakkumistest, nii et siin on teie võimalus hankida oma lemmikriistad ja teenused odavalt.

Selles postituses leiate atraktiivseid allahindlusi hostimiseks, Elementori, WordPressi populaarsemate teemade, pistikprogrammide, komplektide ja mallidega kimbude, turundusriistade ja muu jaoks. Jätkake ostmist kuni pakkumiste aegumiseni (mõnel on isegi piiratud kohti)!

WordPressi musta reede tehingud 2019 - CodeinWP

Matt Mullenwegi „Sõna olek”, 2019

Aasta hetk? Paljud inimesed peavad seda nii. Või vähemalt, see on kõige oodatum jutt. See on muidugi Matt Mullenwegi oma "Sõna olek", mis toimub alati WordCamp USA-s, iga aasta lõpus. Kui te ei olnud seal, siis on siin järgmised viisid:

 • Ülevaade minevikusündmustest, alates WordPress 5.0 väljaandmisest kuni tänapäevani. Hüüdke WordCampsi, kohtumisi ja muid toredaid algatusi.
 • WordPressi kogukonna kirg oma töö vastu näitas läbi: dokumentaalfilm kus 37 inimest vastab olulistele küsimustele.
 • Ploki toimetaja aasta. Ülevaade sellest, kuidas Gutenberg selle hetkeni edasi arenes, sealhulgas üldisest tagasilükkamisest, mille ta kasutajatelt vastu võttis.
 • Järgmised sammud ploki redigeerija jaoks, mis hõlmab selle nelja etappi: lihtsam redigeerimine, kohandamine, koostöö ja mitmekeelne funktsioon.
 • Tavaline Q&Seanss pärast kõnet.

Ja see, sõbrad, mähivad WordPressiga veel ühe hooaja. Järgmine WCUS jääb St. Louisisse, kuid esimest korda ajaloos toimub see nädala keskel (alates teisipäevast) ja mitte enam nädalavahetustel.

WordPress 5.3 "Kirk"

Pärast 12-nädalast valmistamist on WordPress 5.3 väljas ja see on viimane suurem väljalase 2019. Arendusmeeskonnal on hea meel kuulda teie tagasisidet, mille võite jätta seda kommenteerides postitada.

Mis on WordPress 5.3-s uut? Kakskümmend kakskümmend vaiketeemat integreerimist, ploki redigeerija täiustusi, arenguga seotud muudatusi, saidi tervise täiustusi ja muid kasutajaliidese muudatusi.

Detsember 2019 WordPressi uudised - WordPress 5.3 Kirk

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • Detsember 2017 Koomiksid w / CodeinWP … #WordPressDev #WordPressThemes #WebDesign
 • Detsember 2018 Koomiksid koos CodeinWP-ga … #SocialMedia #Sõbrad #Vabakutselised
 • Veebruar 2019 koomiksid w / CodeinWP … #Developers #Debugging #WebDesign

bbPress 2,6 välja detsembris 2019 WordPressi uudistevoor

bbPress 2.6 – parem kui mitte kunagi varem

Kas võite uskuda, et on möödunud kuus aastat sellest, kui me viimati bbPressi välja andsime? Noh, me oleme nüüd tunnistajaks selle tuhast naasmisele! bbPress on tagasi versiooniga 2.6, tuues uusi funktsioone, nagu näiteks foorumisisene modereerimine, uued platvormid foorumi sisu importimiseks ja Engagements API.

Miks pikk ootamine? John James Jacoby, üks juhtivaid arendajaid, ütles, et 2017. aastal välja antud 2,6 beetaversiooni kohta polnud palju tagasisidet ja Jacoby oli ka üle minemas uuele töökohale ülemineku perioodist. Nii et projekt jäeti mõneks ajaks ootele. Kuus aastat pärast eelmist suurt väljaandmist ühinesid seadmed uuesti bbPress 2.6 väljaandmiseks.

Google käivitas saidikomplekti pistikprogrammi, et saada teavet WordPressi veebisaitide kohta

Google töötab oma suhete tugevdamise nimel WordPressiga. Selles suunas meeskond vabastas Saidikomplekti pistikprogramm mille eesmärk on anda veebisaitide omanikele teadmisi ja teavet selle kohta, kuidas inimesed oma saite kasutavad. Pistikprogramm integreerib teadaolevaid Google’i tooteid, näiteks Search Console, Analytics, AdSense, PageSpeed ​​Insights ja palju muud.

Saidikomplekt on põhimõtteliselt kõik ühes ja kiire lahendus WordPressi analüüsi jaoks, nii et te ei pea enam kõiki tööriistu eraldi installima ja seadistama. Statistika ja statistika edastatakse tasuta otse armatuurlauale.


Google'i saidikomplekt Google’i saidikomplekt

Autor (id): Google

Praegune versioon: 1.8.1

Viimati värskendatud: 20. mail 2020

google-site-kit.1.8.1.zip


78% hinnangud


400 000 + installimist


WP 4.7 + Nõuab

Suurepärased artiklid veebist

Uus viis raha teenimiseks saidil WordPress.com

Kui kasutate oma ajaveebi jaoks WordPress.com, saate oma sisu eest raha teenida nüüd oma saidi mis tahes lehel korduvaid makseid teha (kui olete WordPress.com-i maksja, see tähendab). Seda saab teha ka ise hostitavas WordPressis, kuid teil peab olema installitud Jetpack.

2019 aasta uuring

Kui soovite jätta oma arvamuse selle kohta, kuidas WordPressi tulevikus parandada või kuidas teie kogemus oli viimase aasta jooksul platvormiga, saate täita 2019. aasta iga-aastase uuringu ja aidata devisid WordPressi paremaks muutmisel.

BoldGrid ühendab jõud W3 Edge’iga, omandab W3 kogu vahemälu pistikprogrammi

Populaarne W3 kogu vahemälu pistikprogramm kuulub nüüd BoldGrid meeskonda pärast seda, kui viimane ühendas jõud pistikprogrammi loojate W3 Edge’iga. Tööriista autor Frederick Townes koos täieliku arendus- ja tugiteenistujaga töötab nüüdsest koos BoldGridiga ka sõsarettevõtetena.

10up vabastab plugina juurutamise lihtsustamiseks WordPress GitHubi toimingud

Head uudised WordPressi devidele! Nüüd saate oma pistikprogrammide arendamise töövoogu automatiseerida GitHubis GitHub Actions abil, mille andis sel kuul välja 10-pealine meeskond pärast üheaastast tööd beetaversiooni kallal. GitHub Actions eesmärk on sujuvamaks muuta teie WordPressi pistikprogrammi väljalaskehaldus.

Mis on Gutenbergis uut? (13. november)

Plokkide redigeerija osas on mõned uued parandused ja funktsioonid, nagu me juba harjusime. Suurimad täiendused on pildi pealkirja atribuudi väli, plokkide mustrid, gradientide eelseaded ja teemaplokkide mallid.

Minge stseenide taha koos 30+ maailmatasemel WordPressi agentuuri omanike, arendajatega & Turundajad

Kui teil on WordPressi agentuur ja soovite rohkem teada saada või isegi panustada, on WP Agentuuri tippkohtumine sündmus, millel võiksite osaleda. Osaledes pean silmas praktiliselt sessioonide vaatamist, kuna konverents toimub veebis ajavahemikul 6.-16.

Tuleviku teemad: kujundusraamistik ja meisterteema

Huvitav toimetus Justin Tadlockist WP Tavernist. Kas kõik WordPressi teemad tuleb standardiseerida? Nagu on loodud pärast sama esiotsa kujunduse raamistikku? Idee on omada põhiteema, millest arendajad saaksid inspiratsiooni. Huvitav.

Let’s #DoSummitGood Together

Teisipäev, teine ​​WordPress-ersi veebisündmus, toimub 3. detsembril ja selle eesmärk on suuremeelsus ja inimestele hea tegemine. Üritust toetab heategevusorganisatsioon WP&UP ja ta on kavandanud üheksa seanssi 13 esineja seast.

Kiire tõusuga müügi 13 kindlat poodstrateegiat 2019. aasta pühade ajal

Paljud inimesed ütleksid, et pühadeaeg on aasta parim. Turundajad ja e-kaubanduse omanikud peavad mõtlema samamoodi, sest nende massiline müük on kätte jõudnud. See on teie võimalus sellel kuul palju raha teenida, nii et saate seda maksimaalselt kasutada.

Kas WordCamp sureb … või mitte? WCUS 2019 väärtuslikud takeaways St. Louis

WordCampsi kohta on teistsugune arvamus kui seni lugesime. Freemiuse poisid jagasid, et mitmed WCUS-i inimesed leidsid, et õhkkond ja üritused olid pisut lahti ühendatud. Kokkuvõtvalt võib öelda, et konverents oli "rohkem sama vana asi", nagu mõne kohalolija arvamus.

Mida teha, kui klient jätab teile negatiivse tagasiside (5 peamist näpunäidet)

Pole tähtis, kui hea teie arvates teie toode on, leidub alati keegi, kes pole sellega rahul. Kuid see pole veel maailma lõpp, see on tegelikult normaalne. Siin on, mida teha, kui kliendid teie teenuseid kritiseerivad.

Kuidas parandada WooCommerce’iga seotud tooteid

Jätame teid samale e-kaubanduse märkusele, nii et saate eelolevatel nädalatel rohkem müüa. Vastavate seotud toodete kuvamisel saidil on suur võimalus veenda inimesi ostma rohkem, kui nad kavatsevad. Siit saate teada, kuidas neile sobivaid tooteid pakkuda.

Ja see oli 2019. aasta detsembri WordPressi uudistevoor. Kõik, mis meil silma jäi?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector