Märts 2016 WordPressi uudised – see kuu WordPressis koos CodeinWP-ga

Kevadine esimene kuu tuli nii paljude muudatustega, et panin mind keerulisse olukorda, kus pidin minema selle vooru jaoks vaid mõnega neist. Ja polnud kerge otsustada, millised neist olid teistest olulisemad.


Nagu öeldud, tere tulemast Selle kuu märtsikuu väljaanne WordPressis koos CodeinWP-ga, ja olge valmis mõneks uueks kirjutatud ja kirjutamata reegliks ja väljalaseks, mis mõjutavad (enam-vähem) WordPressi kogukonna tulevikku.

Märts 2016 WordPressis

WordPressi teemaülevaate meeskond liigub ülevaatusprotsessi automatiseerimise poole

Automaatne ülevaatusprotsess tuli arendajatele suurepärase uudisena. Siiani võttis teema läbivaatamine tavaliselt liiga kaua aega. See muudatus peaks vähendama käsitsi tehtavat tööd ja muutma asjad palju kiiremaks.

Ülevaatusmeeskond ütles, et on olemas 13 nõuet ootab peagi automatiseerimist. Pärast automatiseerimise ametlikku rakendamist näeme, kui tõhus see lõpuks praktikas on.
automaatsed ülevaated

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • WordPressi veebimajutusuuringute arhiiv 2016-2019: ühes kohas on kokku võetud tohutud hostimisuuringud
 • Märts 2018 koomiksid w / CodeinWP … #WordPress #WebDesign #Batman
 • Parim odav WordPressi hostimine: 10 võimalust alla 0,99 dollari kuus

raamid
"Ärge esitage raamistikke"

Raamistikke enam ametlikku pistikprogrammide hoidlasse ei aktsepteerita. See pole tegelikult reegel, vaid pigem taotlus arendajatele, kes kavatsevad edaspidi raamistikud esitada. Mika Epstein arvustuse meeskonnast esitas lihtsa seletuse sellele mitte nii tervitatavale muudatusele (vähemalt arendaja seisukohast):

Raamistiku olemasolu pistikprogrammina on kasutaja jaoks halb kogemus. Mitte arendaja. Nad ei saa alati aru "Mul on plugin Slider Joe. Miks ma vajan täpsemaid kohandatud välju??"

Juurdepääsetavuse kodeerimise standardid

Hiljuti kiideti heaks veel üks WordPressi muudatus, seekord seoses juurdepääsetavuse kodeerimise standarditega. Arendajad pöörake tähelepanu enne uute tööriistade ehitamist, kuna nüüdsest peavad nad uutele tingimustele vastama!

Millised on muudatused??

 • HTML-i semantika.
 • Värvikontrast.
 • Klaviatuuri juurdepääsetavus.
 • Pildid ja ikoonid.
 • Sildistamine.

juurdepääsetavuse kodeerimise standardid

poodlema
Tutvustame WordPressi Shopify

Kas olete nii WordPressi kui ka Shopify fänn? Teil on hea meel teada saada, et Shopify on nüüd uue ametliku pistikprogrammi kaudu hõlpsamini WordPressiga integreeritav.

Uus e-poe pistikprogramm on tasuta ja see on komplekteeritud kolme moodsa teemaga, mida pakub Shopify. Nüüd saate kõiki oma postitusi ja lehti oma WordPressi juhtpaneelilt hallata. Kuid samal ajal saate oma veebipoodides kasutada Shopify funktsioone, näiteks makseid, turvalist kassat, saatmist ja täitmist, laoseisu ja makse.

WordCamp Europe 2016 laiendab osalejate mahtu 2200-ni, mis on praeguseks suurim WordCamp

Tundub, et see toimub paari kuu pärast Viinis suur pidu! Kõik WordCampi piletid olid kuus kuud ette välja müüdud ja sel kuul tehti müüki uus 400-seeria. Seda tõsiasja arvestades leidsid korraldajad, et ürituste korraldamise koha laiendamisega on lisandunud saalid, mis asuvad peamisest asukohast, muuseumiplatzist ühe minuti kaugusel..

Sellest on just saanud kõigi aegade suurim WordCamp! Kas olete oma pileti veel broneerinud?
sõnalaager 2016

Suurepärased artiklid veebist

WordPress Revolution koos GraphQL-iga

REST API on suurepärane, aga kas ütleksite "ei" millegi moodsama ja lihtsama juurde? Mark Gavalda annab meile vihje (ja tõuke) proovida näha asju väljaspool REST API-d. Sest võime leida paremaid asju … näiteks GraphQL.

Kirjutage CSS kohandajas koos täpsema CSS-i redigeerija pistikprogrammiga

Nüüd saate Live Customizeris kirjutada erinevate seadme ekraanisuuruste jaoks CSS-i ja jälgida muudatusi reaalajas. Kui suurepärane see kõlab? Advanced CSS Editor teeb selle teie jaoks võimalikuks.

Kuidas migreerida WordPressi teisele domeeninimele

Peate oma domeeni muutma, kuid te pole kindel, mis teie sisuga juhtub? Siit saate teada, kuidas seda ohutult teha.

Kas WordPress "lite" teemad kasulikud?

Paljud ettevõtted tuginevad "lite" nende toodete versioonid, et reklaamida oma kaubamärke ja teenuseid. Kas soovite teada, miks on tasuta teema ettevõttele kasulik? Siit leiate hea ülevaate.

Populaarsed WordPressi A / B testimisriistad

Saate teada, milline teie sihtlehe versioon pakub rohkem klikke ja toiminguid. Kuidas? Selles loendis A / B testimisriista kasutamine.
Kuidas teha WordPressis niššide ülevaate sait nagu profil

Arvustuste saidi loomine ei tohiks olla liiga keeruline, kui leidub vahvaid artikleid, mis õpetavad seda tegema. See on üks neist.

Kuidas WordPressi saite häkitakse (ja mida sellega teha)

Kas olete kunagi endalt küsinud, kuidas ja miks inimesed häkivad veebisaite? Ja mis veelgi olulisem, miks peaks keegi teie saiti häkkima? Siin on mõned vastused.

Viimane juhend WordPress function.php-faili kohta

WordPressi teemasid loova arendajana peaksite võimalikult palju õppima, kuidas ja miks * kindel * oluline fail töötab. Kui see ei õnnestu, siis kuidas see toimima panna. Siin on kõik, mida peate teadma faili function.php kohta.

20 kasulikku WordPressi kalendri pistikprogrammi

Kui teil on sait, kus kalendrid mängivad olulist rolli, muudab ilusa ja kaasaegse lahenduse kasutamine teie saidi paremaks ja köitvamaks. Need pistikprogrammid annavad teile abikäe.

11 Tõeliselt kasulikud, kuid WordPressi funktsioonid

Nii et olete juba mõnda aega WordPressiga koostööd teinud, kuid kas teate kõiki neid toredaid nippe?

WordPressi pistikprogrammi Roundup – märts 2016

Lõpetagem meie voor teise ringiga. Siin on mõned kõige huvitavamad tasuta WordPressi pistikprogrammid, mis vabastati 2016. aasta märtsis!

See on selle väljaande jaoks. Kõik, mis meil silma jäi?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map