Kuidas tulla välja ajaveebi sisuideedega, mida inimesed ei suuda ignoreerida

Kuna see on ajaveeb, mille me siin käivitame, on seda raske ette kujutada ilma regulaarse kvaliteetsete postitusteta, eks? Seetõttu vajate häid ajaveebi sisu ideid.


No jah, muidugi. Kuid ka seal saavad probleemid alguse.
See on 7. peatükk suurema juhendi kohta kuidas alustada edukat blogi.

Väljakutse on järgmine:

Kuidas te tegelikult välja tulete häid blogisisu ideid ja regulaarselt?

Kas peate muutma ennast ebaloomulikult loovaks inimeseks, kellel on alati varrukas lõputuid ideid? Kas saavutate need üliriigid radioaktiivse ajaveebi hammustuse saatel??

Ei. Kaugel sellest.

Ainus tõeline oskus, mida peate ise koolitama, on see oskus pöörates tähelepanu.

Heade blogisisu ideede pakkumine ei tähenda tegelikult kuskile koopasse lukustatud istumist ja pealkirjaideede lehtedele lehtede kirjutamist, tuginedes ainult teie enda loovusele. Vastupidi.

Tähtveebide sisusideede leidmiseks peate tähelepanu pöörama oma nišis toimuvale ja tegutsema vastavalt sellele, kui märkate "sisuauk" see tuleb täita.
superblogija hammustus aitab teil leida häid ajaveebi sisu ideid

Hea blogisisu ideede reegel nr 1:

Nagu ma eespool ütlesin, on mõistlik kirjutada / ajaveebi kirjutada ainult asjadest, mida inimesed juba otsivad.

Teisisõnu (ja see võib kõlada jõhkralt, vabandust), pole vahet, millest soovite kirjutada. Oluline on see, mida teie publik soovib lugeda.

Miks see nii on??

Uutel blogidel on suur takistus, millest üle saada.

See on ilmne takistus, kuid väga tõsine. Mis veelgi hullem, paljudest ajaveebidest ei õnnestu kunagi sellest üle saada …

See takistus on asjaolu, et esimesel päeval ei tea keegi, et teie ajaveeb on olemas. Seega ei hakka keegi seda lugema.

Nii et sellega, kui otsustate kirjutada ainult oma ainulaadsetest, kunagi varem kaalutud ideedest, ei leia inimesed teie blogi kunagi.

Teisest küljest, kui otsustate minna teist teed ja selle asemel, et teha oma uurimistööd õigesti – välja selgitada, millised on tegelikud väljakutsed, millega inimesed teie nišil silmitsi seisavad, ja seejärel kirjeldada oma lahendusi nendele väljakutsetele, siis suurendate oma tõenäosust tegelikult kümnekordselt. leidmisest.

Nendel päevadel saab Google enamiku ajaveebide liiklust (siis Facebook, andmed ütlevad). Nii et teil oleks kunagi võimalus avastada, peab teie sisu lahendama probleeme, mida inimesed aktiivselt googeldavad. Nii lihtne see ongi.

Parim osa:

�� Kuidas teada saada, mida teie publik soovib lugeda?

Mida teie publik soovib lugeda
Siin on kaks eraldiseisvat mõttekooli:

 • Lähevad võistlus-esimene
 • Lähevad publik kõigepealt

Esimene eesmärk on ringi nuusutada ja proovida teada saada, millega teie konkurents tegeleb ja milline sisu nende jaoks kõige paremini sobib.

Teisisõnu, mida teie võistlusblogid räägivad = mida peaksite blogima.

Märksõnade abil saate seda teada saada.

Google’i otsinguid soodustavad märksõnad. Inimesed otsivad märksõnade abil. Teie võistlus loob sisu, mis tegeleb antud märksõnadega, lootes, et nende sisu kuvatakse iga kord, kui keegi neid märksõnu otsib.

Peate sisestama end selle pildi keskele.

Leidke, milliseid konkreetseid märksõnu teie konkurendid kasutavad, uurige nende postitusi ja kirjutage siis midagi paremat.

Nende tööriistade abil saate teada saada, millised need märksõnad on:

semrush

SEMrush

ahrefid

Ahrefs

buzzsumo

BuzzSumo

Otsige konkurentide parimat sisu ja koostage nende postituste loend. Mõelge, kuidas saaksite kirjutada midagi, mis käsitleks samu märksõnu, kuid oleks veelgi parem. Need on teemad, millest tasub lähemalt käsitleda konkursil esimene lähenemisviis.

Lähevad publik kõigepealt on täiesti erinev loom.

Minu lemmik tööriist, mida selleks kasutada, on Quora.

Quora on küsimuste ja vastuste veebisait. Sarnaselt küsimusele esitavad inimesed küsimusi (pole piiranguid; kui kellelgi on mõni küsimus, saavad nad seda küsida) ja teised inimesed esitavad oma parimad vastused. Siis hääletab kogukond, kes vastas kõige paremini.

Kuid seades selle Quora põhieesmärgi kõrvale, on see ka see üks väheseid kohti, kus saate teada, mida inimesed tegelikult õppida tahavad.
kvoor

Kõik küsimused, mida seal näete ja mis on seotud teie niši ja ajaveebi teemaga, on suurepärane võimalus kirjutada uus ajaveebi postitus.

Selle põhjused:

 • Need on tõelised inimesed, kes küsivad neid küsimusi, mis tähendab, et olenemata küsimuse teemast, on see midagi, mille jaoks keegi vajab abi, kuid ei ole veel suutnud lahendust leida.
 • Võite võtta selle täpse küsimuse ja kirjutada ajaveebi, mis on seotud vastuse pakkumisega. Seejärel saate avaldada oma vastusest väljavõtte sellest postitusest otse Quora veebisaidil ja linkida tagasi oma postituse juurde, et saada lisateavet (suurepärane reklaamitööriist).

Alustamiseks alustage Quora teemade jälgimist, mis on teie niši jaoks olulised. Kui ilmub mõni huvitav küsimus, pange see üles ja lisage see oma ajaveebipostituse ideede loendisse.

Teine asi, mida saate lisaks Quora bingimisele teha, on minna tagasi oma konkurentide ajaveebidesse, kuid nüüd hoopis teisel põhjusel:

Minge uuesti nende populaarsete postituste juurde, kuid kerige seekord kommentaaride jaotiseni ja pange tähele huvitavaid küsimusi, mida inimesed nendes kommentaarides küsivad. Tõenäoliselt leiate nii ka paar kalliskive.

Lõpuks ei pea teie võimalike ajaveebi sisu ideede loend olema tohutu. Tegelikult on ilmselt parem jätta see lühikeseks, lihtsalt mitte lasta ühelgi huvitaval ideel libiseda. Ma ütleksin 10 ideed on hea algus.

Asjade kokkuvõtmine:

 1. Vaadake, mida teie võistlus teeb. Vaadake läbi nende sisu, märksõnad, millega nad tegelevad, mis on nende saitidel populaarsed. Tehke nimekiri nendest ideedest, mida soovite ka kajastada.
 2. Vaadake läbi küsimusi, mida inimesed Quora kohta küsivad. Vaadake, kas saate mõnele neist vastata uutes blogipostitustes.
 3. Vaadake konkurentide ajaveebide kommentaare. Vaadake, kas mõni neist võiks olla uute blogipostituste aluseks.
 4. Koostage nimekiri 10 blogipostituse ideest, millest alustada.

Kui teil need olemas on, jätkake järgmise sammuga.
�� Edasine lugemine

 • 20 võimalust blogipostituste ideede väljamõtlemiseks – hõlpsasti seeditav nimekiri huvitavatest taktikatest, mida saate kasutada, kui ikka vahtite tühja paberitükki.
 • Pilvelõhkuja tehnika – väga populaarne meetod, mis toetab ideed minna kõigepealt võistlusele ja peksta neid omaenda mängus.
 • Kuidas saada piiramatuid, kindlalt toimivaid ajaveebipostituse ideid ilmselgelt – veel üks teema käsitlemine (hõlmab otse oma publikuga töötamist – head kraami!)

8. peatükk: Kuidas kirjutada head ajaveebi postitust

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map