Kui palju VPN maksab? Ja kas VPN-id on ohutud?

Kui palju VPN maksab? Ja kas VPN-id on ohutud?

Kui palju VPN maksab? Ja kas VPN-id on ohutud?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kui palju maksab VPN


Kui palju VPN maksab ja kas VPNi kasutamine on ohutu? Need on kaks peamist küsimust, millele selles artiklis vastame.

Lõpuks peaksite mõistma, mis muudab VPN-i turvaliseks, ja ka seda, kui palju peaksite eeldama kvaliteetse VPN-teenuse eest maksmist.

Samuti anname teile alustamiseks mõned konkreetsed teenusesoovitused.

Kas VPN-e on ohutu kasutada? Mida otsida turvalises VPN-is

Tehnoloogiana on VPN-e ohutu kasutada … kuid mitte kõik VPN-teenused pole ohutud.

Põhimõtteliselt, kui valite õigesti, on VPN-i kasutamine 100% ohutu, kuid see, et teenus ise VPN-i nimetab, ei tähenda automaatselt, et teenus on ohutu.

Et mõista, kas VPN-i on ohutu kasutada, peame VPN-i kasutamisel kiiresti üle vaatama, mis tegelikult juhtub.

Põhimõtteliselt tegutseb VPN vahendajana teie ja külastatud veebisaitide või teenuste vahel. Veebisaiti külastades krüpteerib teie VPN need andmed enne veebisaidile minemist (või isegi enne WiFi-võrku minekut, mistõttu võib VPN aidata teid kaitsta nii avalikus WiFi-s kui ka ISP-de nuusutamise eest). Lisaks paljudele muudele eelistele muudab see WordPressi sisselogimise turvalisemaks.

See veebisait või teenus näeb VPN-i IP-aadressi teie tegeliku IP-aadressi asemel, mis annab teile anonüümsuse.

Kui valite turvalise teenuse, on kõik selleks olemas. Kuid kvaliteetse VPN-i valimisel peate leidma mõned konkreetsed asjad:

Pöörake tähelepanu metsaraie poliitikale

Kuna marsruudite kogu oma liikluse läbi VPN-i, on teie VPN-l võimalik palju teie tegevust jälgida.

Nüüd pole nii, et nad näevad teie paroole ja iga saidi täpseid toiminguid. Kuid nad saavad jälgida, milliseid saite külastate, kui ühendate teatud saitidega, kui kaua te seal olete, kui palju liiklust läbib jne.

Hea VPN ei logi seda teavet. See tähendab, et kuigi VPN-i abil oleks seda tehniliselt võimalik jälgida, ei salvesta nad seda teavet.

Näiteks mitte ainult, et Mullvad ei logi teie andmeid, vaid ei küsi konto loomisel isegi teie isiklikku teavet:

See võib maksta rohkem, kuid soovite VPN-i, millel pole logipoliitikat

Lihtsamalt öeldes on turvaline VPN rangega VPN "metsaraie puudub" poliitika.

Saate aru, kellele kuulub VPN ja kus nad asuvad

Kui olete teadlik privaatsusest, siis soovite tõenäoliselt VPN-teenust, mille peakontor asub privaatsussõbralikus jurisdiktsioonis.

Näiteks kui elate USA-s, muudab USA-s asuva VPN-teenuse valimine USA valitsuse tunduvalt lihtsamaks oma tahte avaldamise (kuigi USA on ikkagi parem kui mõned muud jurisdiktsioonid, kuna see ei vaja logimist).

Seetõttu asuvad paljud VPN-teenused jurisdiktsioonides nagu Panama või varjatud saartel nagu Briti Neitsisaared, Nevis jne..

Lisaks VPN-i omaniku asukoha kaalumisele peaksite mõtlema ka selle üle, kes on omanik.

Näiteks 2013. aastal, Facebook omandas VPN-teenuse nimega Onavo. Nad ei teinud seda veebi turvamiseks. Selle asemel kulutasid nad omandamisele 200 miljonit dollarit, et koguda andmeid külastajate käitumise kohta, nagu inimesed kasutavad Facebooki konkurendi Snapchati. See on põhjus, miks Apple viskas Onavo rakenduse App Store’ist välja aastal 2018.

Põhimõtteliselt soovite, et VPN-i omanik oleks pühendunud teile kui kliendile, mitte teie andmetele.

Veenduge, et nad kasutaksid uusimaid standardeid ja lappimisprobleeme

Õigesti rakendatud VPN peaks teie identiteedi täielikult varjama ja teie andmed krüpteerima. Kuid mitte kõik VPN-id ei kasuta õigeid turvastandardeid ega lahenda probleeme viivitamata.

Näiteks Port Fail viga 2015. aastal võib VPN-i kasutajate IP-aadresse paljastada.

See viga oli alusprotokollides, seega ei olnud süüdi VPN-i teenused ise. Mõni teenus reageeris selle probleemile siiski paremini kui teised.

Lisaks probleemidele reageerimisele peaks turvaline VPN pakkuma ka järgmisi funktsioone:

 • DNS-lekkekaitse, mis aitab vältida teie IP-aadressi lekkimist.
 • AES-i 256-bitine krüptimine teie andmete ohutuks edastamiseks.

Näiteks pakub NordVPN seda, mida nad kutsuvad "sõjaväeline krüptimine"… mis on tõesti vaid väljamõeldud viis AES-i 256-bitise krüptimise kohta:

Kuidas hea VPN krüptimist kasutab?

Tahad tapmislülitit

Isegi kui kasutate VPN-i, mis on kõigis aspektides ohutu, on ikkagi üks suur probleem:

Kui teie arvuti katkestab ühenduse VPN-serveriga, võite jätkata sirvimist ilma märkamata ja paljastada oma tegeliku IP-aadressi.

Selle parandamiseks on paljudes turvalisemates VPN-teenustes sisse ehitatud nn tappa lüliti.

Põhimõtteliselt peatab see funktsioon teie Interneti-ühenduse automaatselt, kui teie ühendus VPN-serveriga mingil põhjusel katkeb. See tagab, et te ei jätka oma tegeliku IP-aadressi paljastamisel kogemata sirvimist.

Tasuta VPN-teenuste kasutamisel olge ettevaatlik

Kui teil on eelarve, olete tõenäoliselt kohanud mõnda seal pakutavat tasuta VPN-teenust. Suurim nimi on Hola, kuid seal on ka palju muid tasuta VPN-teenuseid.

Siin on teil suur juhtum "sa saad selle, mille eest maksad" ja enamik tasuta VPN-teenuseid pole ohutud. Kui nad ei võta teenuse kasutamise eest teilt raha, tähendab see tõenäoliselt, et olete mingil moel toode.

See oli juhtum Holaga 2015. aastal, kus nad sattusid kasutajate ribalaiuse müümisele botivõrku.

Vaadake, selle asemel, et kasutada omaenda servereid nagu tasuline VPN-teenus, suudab Hola pakkuda oma tasuta hinnasilti, suunates liikluse oma kasutajate arvutitesse omamoodi võrdõigusliku VPN-i olukorras.

See pole lihtsalt turvaline lähenemisviis ja te ei soovi, et teised inimesed kasutaksid teie arvuti ressursse. Või müüakse Hola puhul botivõrku.

Hea VPN on turvaline

Kokkuvõtteks võib öelda, et hea VPN-teenus on ohutu, kuid mitte kõik VPN-teenused pole head.

Turvalise VPN-teenuse valimiseks peate otsima järgmisi funktsioone:

 • Range logimispoliitika.
 • Läbipaistev omanik.
 • AES 256-bitine krüptimine.
 • DNS lekkekaitse.
 • Ennetav turbemeeskond, kes püsib äsja avastatud turvaaukude peal.
 • Tapmislüliti, et vältida teie IP-aadressi tahtmatut paljastamist.

Ja tõenäoliselt peaksite vältima tasuta VPN-teenuseid, kuna need pole nende südame heldemeelsuse tõttu vabad ja raha teenivad nad tõenäoliselt teie liiklust mingil viisil (näiteks oma ribalaiuse müümiseks botivõrku).

Kui palju VPN maksab? Mida maksate kvaliteetse teenuse eest

Järgnevalt laskem uurida, kui palju VPN maksab.

TL; DR – Kui palju maksab VPN??

Kvaliteetne ja turvaline VPN-teenus maksab teile tavaliselt 5–12 dollarit kuus, kui maksate igakuiselt, või vähem kui 30–50 dollarit aastas, kui olete nõus maksma paar aastat ette. Läheme sügavamale …

Võite leida mõned tasuta VPN-teenused, kuid nagu eespool arutatud, võivad need tasuta teenused olla visandlikud. Mäletate, kuidas Hola sattus kasutajate ribalaiuse müümisele robotivõrku? Jah – te ei taha, et see oleksite teie.

Lisaks võite ka kokku puutuda "eluaegsed tehingud" mõnede VPN-teenuste jaoks. Näiteks pole haruldane leida pakkumissaididelt pakkumisi, mis võimaldavad VPN-teenusele eluaegse juurdepääsu nii vähe kui 50 dollarit..

Kuigi seda tüüpi eluaegne pakkumine on hinnaperspektiivist atraktiivne, peaksite selle stsenaariumi korral olema ettevaatlik, kuna eluaegse tehingu korral pole teenusel stiimul jätkata hea toote pakkumist, kui olete oma raha kätte saanud.

See põhjustab sageli nende serverite ülekoormamist, mis tähendab, et seda tüüpi VPN-id on sageli palju aeglasemad kui teenused, mille eest pidevalt maksate. Lisaks ei ole neil stiimulit parandustesse ja turvavärskendustesse investeerimiseks, kuna nad on juba kogu raha saanud, mida nad teie käest saavad..

Selle asemel, kui hoolite tõesti oma VPN-i kiirusest ja turvalisusest, on teie parim panus jooksva teenuse eest tasumine. Jah, natuke maksab veel, kuid on oluline meeles pidada, et te ei maksa mitte millegi eest rohkem.

Põhimõtteliselt soovite VPN-teenust, millel on stiimul pakkuda jätkuvalt suurt kiirust ja turvaliselt teie andmeid käidelda … ning ainus viis selle saamiseks on selle eest maksmine.

Niisiis – kui palju maksab VPN, mis seda teeb?

Tavaliselt on teie makse umbes 5–12 dollarit kuus, kui maksate igakuiselt (näitan allpool mõne populaarse teenuse võrdlust).

Enamik VPN-teenuseid pakub teile kopsakat allahindlust, kui maksate ühe või kahe aasta eest korraga, mis võib olla suurepärane viis raha säästmiseks..

Näiteks, NordVPN – üks meie soovitatud teenustest – maksab kuust kuusse 11,95 dollarit. Kui olete nõus maksma kaks aastat ette, maksate kokku vaid 95,75 dollarit, mis võrdub vaid 3,99 dollariga kuus.

Nad sõlmivad vahetevahel isegi kolmeaastase tehingu veelgi suurema allahindlusega:

Kui palju maksab selline VPN nagu NordVPN

Kuidas valida turvalist VPN-i – millised on parimad VPN-teenused?

Milline on miljon dollarit? Mis on parimad ohutud ja taskukohased VPN-teenused, mida kasutada? Ja kui palju maksab VPN, mis pakub teile kvaliteetset teenust?

See on suur küsimus, mistõttu kirjutasime tegelikult terve postituse parimatest VPN-teenustest. Seega, kui soovite pikka vastust, lugege meie parimate VPN-teenuste täielikku juhendit ��

Lühema vastuse saamiseks võite vaadata allolevat võrdlustabelit. Kõik need VPN-teenused on ohutud ja Mullvad pakub täielikku privaatsust, kui see on teie suurim mure:

ExpressVPN
NordVPN
PIA
Mullvad
IPVanish

Kuu-kuu hind12,95 dollarit11,95 dollarit6,95 dollarit5 €10 dollarit
Odavaim hind99,95 dollarit aastas99,95 dollarit / kaks aastat69,95 dollarit / kaks aastat5 eurot kuus89,99 dollarit / kaks aastat
Windowsi rakendus
macOS-i rakendus
Serverid2000+5000+3000+300+1100+
Killswitch

Ja parimate tulemuste saamiseks ühendage oma VPN paroolide halduriga, et ka teie sisselogimised oleksid turvalised!

Ikka segab küsimus, kui palju VPN maksab? Kas teil on veel ohutusküsimusi? Küsi kommentaarides ära!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector