Koroonaviirus: 20+ WordPressi kogukonna juhid jagavad oma võitlusi, meetmeid ja missioone pandeemia ajal

Koroonaviirus: 20+ WordPressi kogukonna juhid jagavad oma võitlusi, meetmeid ja missioone pandeemia ajal

Koroonaviirus: 20+ WordPressi kogukonna juhid jagavad oma võitlusi, meetmeid ja missioone pandeemia ajal
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

WordPressi kasutavad miljonid ja kuna Coronavirus tiirleb maailmas, mõjutab see WordPressi tööstust üldiselt. Selle pandeemia alguses oli mul huvi näha, kuidas WordPressi üksusi mõjutatakse, nii et olen pöördunud meie ettevõtte ärijuhtide ja sõltumatute spetsialistide poole, et teada saada, mida nad teevad, et asjad püsiksid.


Kõigi pööraste möödunud päevadega ei osanud ma oodata palju vastuseid. Minu üllatuseks pingutasid paljud inimesed selleks, et korraks peatuda ja jagada mõtteid ülejäänud meist. Iga kord, kui sain vastuse, tormasin vaatama, mida inimesed läbi elavad, millised on nende võitlused ja kuidas nad peavad vastu sellistel ootamatutel aegadel, kui me elame.

Asjad, mida loete, on väga erinevad, kuna inimesed elavad läbi mitmesuguseid väljakutseid. Mõned tegelevad kaugtöö tegemisega. Teised on välja mõelnud, kuidas oma sissetulekut hoida ja oma töötajaid toetada. Paljud on hädas keskendumisega, samal ajal tegeldes ettearvamatu tulevikuga. Ja kõige lõpp lõppeb positiivse noodiga ning lootuse ja igatsusega ühiselt.

WordPressi kogukonna juhid vs koronaviirus

Isegi kui iga panus on erinev, on neil üks ühine joon – nad on avatud. Nõrkuse näitamine neil päevil on märk tugevusest. See tõestab seda, mida olen WordPressi kogukonna kohta esmakordselt teada saanud: kõik sõltub usaldamisest ja autentsusest.

Loodan, et naudite nende toredate inimeste lugemist ja leiate vajaliku toe.

WordPressi kogukond jagab mõtteid koroonaviiruse pandeemia ja eesseisvate väljakutsete kohta

 • James Farmer
 • Topher DeRosia
 • Matt Medeiros
 • Brian Jackson
 • Marieke van de Rakt
 • Matt Cromwell
 • Adi Spiac
 • Ryan Sullivan
 • Francesca Marano
 • Tom Zsomborgi
 • Ionut Neagu
 • Miriam Schwab
 • Akshat Choudhary
 • Ben Pines
 • Rahul Bansal
 • Vova Feldman
 • Tim Soulo
 • Puneet Sahalot
 • Adam Connell
 • Jean Galea
 • Oliver Dale
 • Barbara Saul

WordPressi kogukonna juhid

James Farmer

James Farmer

Incsub
Austraalia ����

On paratamatu, et globaalsete rahutuste ja ebakindluse ajal kardavad inimesed. Ma kardan kohe.

Tõepoolest, paljudel meist on viimase paari aasta jooksul olnud päris keerulisi aegu, kuid rääkides enda eest – ja ma loodan, et mingil määral ka Incsubil -, on meie DNA-s kõvasti tööd teha, enda eest hoolitseda ja valitseda vastasseis.

Ja just seda plaanime sel perioodil teha.

Oleme oma ettevõtte ehitanud põhimõttel, et inimeste tervis, pere ja lähedased tulevad enne tööd. Alati. Ja kuna kogu Incsub on meie pere, püüame hoolitseda kõigi eest siin nagu meie oma. Mitte just nüüd, vaid alati.

Töö- ja eraelu tasakaal on midagi, mida me kõik peaksime püüdma saavutada. Tavaliselt anname 35 päeva tasulist puhkust aastas ja julgustame / kinnitame, et kõik kasutaksid seda ära (puhkused on kehale head & hing!). Selle kriisi ajal anname kõigile lisaks veel 20 tasustatud päeva, kui nad vajavad seda enda, oma pere ja lähedaste hooldamiseks.

Ja see pole meie jaoks uus. Kui keegi meie ettevõttest kaotab või on tekkinud meditsiiniline probleem, peame alati silmas palga katmist ja võimalikult palju aitamist. Lõppude lõpuks on töö viimane asi, mille pärast nad peaksid rasketel aegadel muretsema.

Seda peab tegema rohkem ettevõtteid. Et mitte näha oma inimesi numbrite ja “õiglaste” töötajatena. Ja selle asemel näevad nad oma pere oluliste liikmetena. See teeb otsuste vastuvõtmise ja selle ning kõigi muude kriiside (või lihtsalt igapäevase) kriisi ajal väga lihtsaks..

Uue tööelu osas oli kogu meie meeskond enne selle algust üsna kaugel, nii et isolatsiooni käsitlemine oli meil juba hea edumaa. Meil on juba regulaarsed videokonverentsid, julgustame kõiki looma püsivaid suhteid ja aitame ära hoida üksindustunnet, mis sageli tekib kaugtöötajatega.

Ja sama kehtib ka paljude meie liikmete kohta! See pole mitte ainult WordPressi tugi, mida praegu pakume, vaid ka emotsionaalne tugi isiklikul tasandil. Paljud live-vestlusseansid on viimase 30 päeva jooksul langenud liikmetega, kes sageli tahavad lihtsalt rääkida sellest, mis maailmas toimub. Sellega on meil kõik korras. Tegelikult julgustaksime seda.

Ja sellel rindel oleme ka meie üks asutajaid WP&ÜLES ja jätkuvalt sponsor. Nad toetavad & edendada WordPressi kogukonnas positiivset vaimset tervist. Soovitame neid kõigile Incsubis (olen neid juba kasutanud), nii et neil oleks turustusvõimalus väljaspool WPMU DEV, CampusPress või Edublogsi, kui nad vajavad.

Lugeja, kui saaksite abi saada, külastage saiti, kui olete kaugel töötavas ettevõttes tšekkide allkirjastamiseks vajalikul tasemel, eriti WP-ruumis, palun teil neid toetada.

Oleme alati tahtnud olla midagi enamat kui lihtsalt teine ​​ettevõte – teie olete töötanud ™ heaks – see ei lõpe kunagi ja praegused ajad on tegelikult meile võimalus olla selles paremad.

Ja lisaks sellele olen pikka aega mõelnud, et võiksime teha selles valdkonnas mingit koostööd (WordPress), näiteks palgalise puhkuse, muude töötajate õiguste ja muidugi ka kaugtöötajate vaimse tervise toetamise alal … eriti kriisiaeg, nagu me praegu silmitsi seisame. Ehk siis grupina on see võimalus midagi sellist paika panna.

Teie tervis, pere ja lähedased tulevad enne tööd.

Kui soovite seda rohkem arutada, andke mulle sellest teada aadressil [email protected] (minu tegelik otsene e-post, nii et palun ärge solvuge, kui võtan natuke aega teiega ühendust).

Ole turvaline ja hoolitse üksteise eest.

ülem

Topher DeRosia

HeroPress
USA ����

Ma mäletan väga hästi 2008. aasta ja sellele järgnenud aastate majanduslangust. Veebiarendustööstus õitses, nagu ka pood. Elus püsinud ettevõtted vajasid odavamaid suhtlemisvõimalusi ja pöördusid veebisaitide poole ning paljud töö kaotanud inimesed asutasid oma ettevõtted. Paljud neist inimestest vajasid veebipoode, kuid võimalused olid 2008. aastal üsna piiratud.

Ma kahtlustan, et see aeg on sarnane niivõrd, kuivõrd nõudlus kasvab, ehkki muidugi lubadusi pole.

Veebi arendamisel peate mõtlema mitmele asjale:

 • Tõenäoliselt on teil varsti rohkem tööd kui te teate, mida teha. Ärge seda kogunege, jagage teistega, kellel pole seda piisavalt. Kontrollima Forwardr töövõimaluste jaoks.
 • Proovige kirjutada mõni kood, mille saate kinkida ja mis aitab laia valikut inimesi. Loon sõbra jaoks lihtsa ärikataloogi lisamise plugina, et ta saaks loetleda kõik oma piirkonna füüsilised ettevõtted ja nende pakutavad teenused.
 • Ära põleta ära. Alates 2008. aastast töötasin oma päevatöös 8 tundi ja seejärel 2 aastat igal õhtul 4-5 tundi. Lõpuks loobusin oma päevast tööst, et saaksin täiskohaga keskenduda saadaolevale tööle.
 • Teil võib olla võimalus selle majanduslanguse ajal palju raha teenida. See võib olla nii hea kui ka halb. Kasutage seda targalt. Säästke osa, makske võlg sisse ja pange end teiste inimeste abistamiseks kas rahaliselt või lihtsalt emotsionaalselt. Ärge seda võimalust kuritarvitage, vaid kasutage seda inimeste abistamiseks.

See kõik põhineb jällegi 10–12 aasta tagustel kogemustel ning nii veeb kui ka majandus on nüüd väga erinevad, nii et ma võin täiesti eksida. Kuid ma arvan, et saame teada umbes järgmise kuu jooksul.

Matt Medeiros

Matt Medeiros

Matt Report
USA ����

Ma arvan, et WordPressi spetsialistidel on ainulaadne võimalus aidata traditsioonilistel telliskivi- ja mördiettevõtetel selle kriisi ajal end veebimaailma jaoks ette valmistada. Ikka on nii palju väikeettevõtteid, kellel pole toimivat veebisaiti ega vahendeid selle seadistamiseks. WordPressi eeliseks on paindlikkus, mida see pakub kolmanda osapoole pistikprogrammide ja teemade kaudu, et kiiresti veebis midagi juurde saada, mis võib tegelikult omaniku käekäigule praegu abiks olla. Praegu ei ole aeg järele mõelda, kas pikslite täiuslik kujundus või sinine varjund kõige paremini teisendab, vaid e-kaubanduse või veebipõhiste õppimisvõimaluste võimaldamine. See on midagi, mida olen oma kohalikule kogukonnale tasuta pakkunud.

Teine võimalus on õpetada kellelegi, kuidas ehitada või "rakendama" kindel WordPressi sait väikeettevõtetele. Nendest aegadest on suur hulk tööjõudu ümberasustatud ja saame aidata luua teistele uusi karjääri- või sissetulekuvõimalusi. Olen tohutu sinise kraega digitaaltöötaja pooldaja ja meid on praegu vaja rohkem kui kunagi varem.

Brian Jackson

Brian Jackson

ForgeMedia
USA ����

Ma ei usu, et keegi meist plaaniks kevade saabumist, et me oleksime keset ülemaailmset pandeemiat. Ma tean, et ma ei teinud seda. Mis puutub meie ettevõtetesse, siis see mõjutab mingil hetkel meid kõiki (positiivselt või negatiivselt). Kahjuks on paljud meist juba näinud või tunnevad kedagi, kes on kogenud rippimise efekte.

Mul on gluteenivaba toidu nišis reklaamitulupõhine sait ja selle sissetulek on juba 40% langenud, kuna inimesed ei otsi enam seda tüüpi sisu, mida ma teen. See pole üllatav, kuna keegi ei hooli pandeemia ajal gluteenivaba söömisest. Sama tüüpi asju juhtub tuhandete, kui mitte miljonite ettevõtete ja veebisaitidega kogu maailmas.

Mida ma sellega teen? Noh, ühe jaoks olen ma palju keskendunud teistele projektidele, mis praeguseks rohkem tulu teenivad. Olen ka ümber seadnud oma ülesanded selliseks, et ma tean, et need mõjutavad otseselt mu tulusid kohe, selle asemel, et tegemist on tühiste asjadega, mida on lihtsalt vaja teha.

Sellegipoolest, kui olete olukorras, kus saate, soovitan mitte täielikult ignoreerida asju, mis on ajutiselt uppunud. Miks? Sest asjad mässivad uuesti. See on vaid aja küsimus. Nii nagu aktsiaid, ei taha te ka müüa, lihtsalt sellepärast, et asjad on maas. Investeerite pidevalt või hoiate selles; asjad taastuvad.

Kui olete juba hädas ja kriisirežiimis (olen neid palju näinud), kasutage WordPressi kogukonna ühendusi. Ärge kartke jõuda ja abi küsida. Mõni võib pakkuda teile abi või isegi tööd.

Sellises olukorras pole ideaalseid lahendusi. Parim soovitus, mida ma saan anda, on mitte kinnisidee nii suure kasvu pärast, kuni see on kõik läbi. Tehke kõik toimingud, mida peate viivitamatult tagama, et teie ettevõte püsiks.

Olen kogu elu olnud introvert ja ausalt öeldes harjutasin juba enne selle algust sotsiaalset distantseerumist. Neile, kes olete ekstroverdid, soovitan siiski oma sõprade ja kolleegidega ühenduse pidamiseks kasutada sellist tehnoloogiat nagu Zoom ja Slack. See, et te ei saa isiklikult suhelda, ei tähenda, et te ei saaks suhelda.

Sõltumata teie vaadetest või mõtetest COVID-19 kohta, kutsun tungivalt kõiki üles seda aega kasutama ja harjutama vastutustundlikku sotsiaalset distantseerumist. Paljudel meist on lähedasi ja eakaid pereliikmeid, kes loodavad, et me ei aitaks viirust levitada. Me oleme selles koos! Ja mina jään ühele joonele ja töötan seda kodust läbi (ja siseõuel).

Marieke van de Rakt

Marieke van de Rakt

Pärm
Holland ����

Olen optimist. Mu klaas on alati pooltäis. Niisiis, kui keegi palub mul jagada oma mõtteid selle kohta, kuidas ettevõtted peaksid selle uue kontekstiga hakkama saama, räägin teile optimistliku loo. Tahaksin rõhutada, et kuigi olen tuleviku suhtes optimistlik, mõistan tõesti, kui kohutav raske aeg see kõigile on. Minule isiklikult on ka see aeg tõesti raske. Nelja lapse koduõppe ajal on mul raske kaugtööga tegeleda. Samal ajal olen mures oma isa pärast, kelle immuunsussüsteem pole kaugeltki täiuslik.

WordPress on vastupidav

Majanduslangus on juba toimumas. See mõjutab ettevõtteid. Inimestel on vähem raha kulutada. Agentuurides on vähem kliente või väiksema eelarvega kliente.

Siiski peavad inimesed oma tooteid turustama. Nad vajavad veebisaite. See ei muutu. Võrreldes teiste CMS-idega on WordPressi eeliseks see, et see on tõesti odav ja samal ajal kasutavad seda sellised suured kaubamärgid nagu Disney ja New Yorker. WordPress on hea alternatiiv inimestele, kes ei soovi oma kodulehele suuri raha kulutada, kuid soovivad siiski omada professionaalset saiti.

WordPressi ökosüsteem on algusest peale kaugel olnud. Muidugi ei puudu meil WordCampsis üksteise nägemine, kuid suudame WordPressi kasvada ja areneda, isegi kui oleme paar kuud selles kauges lukustusolukorras. Meie kogukond ja ökosüsteem jäävad stabiilseks.

Pärm on vastupidav

Meie enda ettevõtte suhtes olen ka optimistlik. Müügil on toimunud väike langus, mis on tõenäoliselt tingitud COVID-19 pandeemiast. Siiski oleme endiselt kasumlikud. Kui 2009. aastal Yoast alustasime, polnud ka majanduslik olukord nii hea. Oleme majanduslanguse ajal suutnud isegi kasvada. Ja ma olen positiivne, et me jätkame kasvamist, võib-olla mitte nii kiiresti kui meil oleks, kui seda pandeemiat ei juhtuks. Meie toode ei ole nii kallis ja otsing on liikluse ligimeelitamiseks tasuta viis (erinevalt Google’is reklaamimisest). Hea SEO tegemiseks peate lihtsalt natuke aega ja vaeva nägema. Kuid kui inimestel on vähem raha kulutamiseks, siis võib-olla paneb nad selle aja tõenäolisemalt.

Jätka!

Me peame kokku jääma. Ehitame WordPressi koos ja meil on WordPressil edu saavutamiseks vaja. Ole üksteise vastu lahke. Aidake üksteist. Investeerige WordPressi, reklaamige WordPressi. Mulle tundub, et sellistel aegadel on oluline üksteist aidata. Samal ajal on turunduse hoidmine OK. Peaksite veenduma, et teie toon on õige ja te ei tohiks proovida sellest olukorrast kasumit teenida. Samal ajal peaksime oma tööd jätkama. Vabastame jätkuvalt Yoast SEO uued lahedad funktsioonid ja parandame WordPressi. Me peame jätkama …

Matt Cromwell

Matt Cromwell

GiveWP
USA ����

GiveWP-s oleme näinud suurenenud huvi veebiannetuste vastu. Meie saiti külastab rohkem inimesi kui kunagi varem ja üha rohkem inimesi on hakanud kasutama GiveWP-d ja ostma meie lisandmooduleid.

Paljud mittetulundusühingud toetusid oma rahakogumisel varem tugevalt isiklikele üritustele ja jätsid Interneti-pakkumise sageli tähelepanuta. Sellega seoses on asjad üleöö muutunud.

Kuna vajadus on nii pakiline, tunneme vastutuskoormust jätkata kõrgekvaliteediliste tööriistade ja tehnilise toe pakkumist mittetulundusühingutele. Oleme kriisi ajal oma toodetele allahindlusi teinud, et aidata rohkematel inimestel kiiresti vajalikud tööriistad saada.

Adi Spiac

Adi Spiac

TõlgiPress
Rumeenia ����

Midagi ennustamine nendel väljakutsuvatel ja enneolematutel aegadel on samm visadusest eemale. Nii et näen ainult ühte võimalust jääda positiivseks ja kasvatada optimismi. See pole kindlasti maailma lõpp, saame sellest koos üle ja õpime selles protsessis kindlasti palju.

WordPressi ettevõtete omanikena peame olema tänulikud ja mõistma, et oleme eelisseisundis. Kõik ei saa oma tööd võrgus teha. Kõik ei saa kaugemasse asendisse lülituda ilma negatiivsete külgedeta. Nii et ma usun, et see privileeg peaks kaasnema ka vastutusega aidata teisi, keda see tugevamalt mõjutab.

Cozmoslabsis kuni selle hetkeni kasutasime kogu meeskonna jaoks sama kontorit. Me nautisime "küünarnukkide hõõrumine" omamoodi, lõunasöögisalat, mida me kõik aitasime ette valmistada, igapäevane suhtlus, näost näkku kõnelused või ajurünnak TranslatePressi uute võimaluste jaoks.

Hiljutised sündmused panid meid siiski oma meeskonda täielikult kaugjuhtimispuldile üle minema. Ja kuna meil olid õiged tööriistad juba varem paigas, ei olnud selle üleminekuga palju hõõrumist.

Oluline on veenduda, et igal meeskonnaliikmel on kauges töökeskkonnas kõik vajalikud tööriistad. Sama oluline on julgustada tööväliseid tegevusi meeskonnaliikmete, eriti nende vahel, kellel on teadaolevalt positiivne mõju teie vaimsele seisundile. Sellised asjad nagu siseruumides sportimine, mediteerimine, lugemine, uute asjade õppimine, mõni minut päevas jalutamine või päikese käes viibimine.

Liikusime oma iga kahe nädala tagant toimuvad kohtumised veebis ja püüame hoida need lühikestena, kasulikuna ja kõigile olulisena. Me jätkame Slacki kasutamist oma peamise suhtluskanalina, tehes selgeks, et me ei peaks ootama viivitamatuid vastuseid ja et igaüks vastutab katkestuste haldamise eest, mis võivad mõjutada tema tootlikkust.

Klõpsamine on meie keskus, kus saab jälgida kõike, mis meie ettevõttes toimub, ja see annab meile ülevaate sellest, millega igaüks meist töötab, mis on ära tehtud ja mis edasi saab.

Kaugtöö ei ole enam valik, seetõttu peaksime kõike äriliselt mõistlikku sujuvamaks muutma, tagades, et meie meeskondadel on kõik mugavaks tööks vajalikud tööriistad, julgustades samal ajal tööväliseid tegevusi, mis vähendavad ärevust ja suurendavad vaimset heaolu.

Samuti on üsna palju asju, mida saaksime teiste abistamiseks ära teha. Kui teil on kontoripinda, makske jätkuvalt üüri, puhastusteenuste pakkujatele, isegi kui see on vaid osa sellest. Kui plaanisite üritustel osaleda (või isegi sponsoreerisite neid), mis tühistati, ärge küsige tagasimakseid – kui saate seda endale lubada. Küsige krediiti ja kasutage seda tulevikus. Kindlasti vajavad nad nüüd sularaha. Saate toetada kohalikke ettevõtteid, näiteks restorane, tellides koju toomise või annetades organisatsioonidele, kes aitavad võidelda Covid-19 vastu. Võimalusi on piiritu.

Ryan Sullivan

Ryan Sullivan

WP saidi hooldus
USA ����

Iga kord, kui puutun kokku elus või ettevõttes esineva ebakindlusega, leian, et kõige kasulikumad nõuanded on tegutsemisvõimalused ja suund, mida saan võtta, et natuke korraga edasi liikuda. Ütle mulle, mida ma peaksin järgmisena tegema. David Allen räägib sellest pikemalt oma raamatus Getting Things Done ja nimetab seda oma Next Action põhimõtteks.

Kui elame läbi drastilisi muutusi elus ja ettevõttes ning pidevalt muutuvas virtuaalses maastikus, on lihtne rabada. Ma soovitaksin teil mõelda, mida saaksite järgmisena teha. Kui tunnete jahutust müügi vähenemise või enneolematu nõudluse üle, siis ärge laske lainel teid neelata.

Teisisõnu, pidage meeles filmi Mis on Bob? Bob järgib dr Leo Marvini nõuannet võtta Baby Steps kõikjale, kuhu ta läheb. Päris kibedad pisikesed sammud. Bob tõlgendab seda natuke sõna-sõnalt, kui dr Marvin kavatseb, kuid ausalt? Järk-järgulisel ja tahtlikul edasiminekul pole midagi halba. Edusamm on progress.

 • Lihtsalt jätka ujumist
 • Üks päev korraga
 • Sööge elevanti

Ütles Eli arst "Kirjutamine on nagu öösel autoga sõitmine. Näete ainult esituledest, kuid kogu reisi saate teha nii."

Sama on teie WordPressi äri ja eesseisva ebakindlusega. Mida saate järgmise viie minuti jooksul ära teha, et asjad positiivses suunas läheksid? Tee seda. Siis tee järgmine asi. Sa said selle.

Francesca Marano

Francesca Marano

SiteGround
Itaalia ����

Millist aega me elame! Ma ei usu, et keegi meist, alates Boomersist kuni Millennialsini, pole kunagi mõelnud, et peame pandeemia tõttu oma elu ja ärid ümber mõtlema.

SiteGroundil on tugev kontorikultuur, tööl ja väljaspool seda kokku tulemise pikaajaliste traditsioonidega, nii et kui märtsi alguses läksime üle täielikult jaotatud töömudelile, et kaitsta oma meeskonda viiruse leviku eest, oli see väljakutse meile kõigile. On palju asju, mida me tegime moraali kõrgel hoidmiseks ja isegi eemalt suhtlemiseks.

Esiteks pani meie brändijuht Dima Peteva kokku kaugtööjuhendi, mille otsustasime jagage seda meie ajaveebis kuna arvame, et see võib olla kasulik teistele samalaadse üleminekuga ettevõtetele. Alustasime uue, ainult töötajatele mõeldud Facebooki grupi, kus saame olla kursis isiklikumate teemadega: just eelmisel nädalal postitasime oma hobidest, lihtsatest retseptidest ja produktiivsusest, kui teil on kodus lapsi. Alustasime Get Fit Challenge’i pilatese voogesituse tundide ja muude „väljakutsetega“, et saaksime jagada ühiseid huve ja hoida end tervena, kui see on isoleeritud. Korraldasime mänguklubisid ja ettemaksukontosid erinevatel platvormidel, et saaksime koos mängida kaarte, lauamänge, Counter Strike ja teisi. Ja igal nädalal tuleb veel ette asju.

Samamoodi hoolitseme oma klientide eest. Alates pandeemia algusest on täheldatud uute klientide arvu suurenemist, mis on meie arvates tingitud üha rohkematest inimestest, kes kasutavad kodus kodus olemist. Nüüd näib, et neil on aeg käivitada see veebisait, mida nad alati soovisid. Mida me otsustasime neid veelgi aidata – ja diskontasime oma hindu veelgi, et nad saaksid seda proovida peaaegu tasuta. Samuti loome pidevalt kasulikku sisu, kuna meil on palju jagamist väärt oskusteavet ja tundub nüüd õige hetk levitamiseks, kuna klientidel on aega seda lugeda. Viimaseid postitusi saate vaadata meie ajaveebist.

Mis puutub WordPressi kogukonda, siis arvan, et see on vastupidavuse ja suuremeelsuse ülim näide: sündmused liikusid kogukonna meeskonna juhendamisel isiklikult veebis ja WordPress 5.4 vabastati enam kui 500 vabatahtliku abiga märtsi lõpp. Kõik annavad endiselt ennastsalgavalt, inimesed näitavad üles veebivestlusi ja isegi Meetuppe, mida pole mõnda aega kohanud, ja leidsid, et kohe korraldamine oli hea viis uuesti ühenduse loomiseks..

Kaasautorid võtavad tõsisemalt kui kunagi varem vastutuse maailma enimkasutatud CMS-i loomise eest, seega on kaastööl praegu palju positiivset energiat: kui te tahan alustada, nüüd on aeg!

Arvan, et asume järk-järgult uude normaalsusesse: kaugemale tööle, rohkem ettevõtteid jagatakse laiali, lapsed ja teismelised harjuvad veebipõhise õppega üsna kiiresti ja olen optimist. Arvan, et tuleme sellest muutumisest paremuse poole: organiseeritumalt, kannatlikumalt ja üksteise suhtes mõistvamalt ning suurema solidaarsustundega. Töö- ja isiklikes suhetes.

Tom Zsomborgi

Tom Zsomborgi

Kinsta
Ungari ����

Loodan, et teie, teie pere ja Codeinwpi meeskond on turvaline ja hea! Jah, viimased nädalad on šokeerivad ja midagi sellist, mida maailm pole mõnda aega näinud, on piiranguid ja kohutavaid uudiseid kogu maailmas. Ettevõtted on tugevalt mõjutatud, miljonid kaotavad oma töö ja see on alles algus.

Kuigi ma pole ekspert ja ma ei taha käituda nutikalt ega kedagi, kes teab, mis juhtuma hakkab – seda ei tea praegu mitte keegi, TBH -, kuid mul on mõned näpunäited, mis võiksid aidata, või lugejad, ettevõtete omanikud ja juhid võiks kaaluda.

Ma soovitaksin teil mitte paanitseda ja jääda rahulikuks, et saaksite teha õige äriotsuse.

Esmakordselt eemalt töötavatel meeskondadel on mõned hõivatud päevad, kuid arvan, et mõne nädala pärast suudavad nad produktiivsuse saavutamiseks kiiremini tööle asuda ja alustada uut igapäevast rutiini. Ja kuidas saab, võib selguda, et eemalt töötamine pole üldse nii hull! Kaugtöötajatele on saadaval palju kasulikke õpetusi, näpunäiteid, videoid ja tööriistu, nad peavad selle lihtsalt üles otsima ja kasutama hakkama!

Kui teil on kiiresti vaja sularaha, võivad allahindlused olla hea lahendus, kuid kindlasti mitte hea pikaajaline strateegia. Benji Hyam tegi sellest kokkuvõtte a Twitteri teema päris hästi ja ma pean temaga 100% nõus olema.

Turundus on praegu üsna keeruline. Turunduseelarved kadusid enamiku ettevõtete jaoks või on neid drastiliselt vähendatud. Kuid see tähendab ka võimalust neile, kes saavad endiselt kulutada raha klientide harimisele ja luua nendega suhteid ning tugevdada oma kaubamärki. Dave Gerhardt on väga nutikas turundaja (aastaid Drifti aidanud) tegi sellest kokkuvõtte a Twitteri teema. Tema nõuandeid saan soovitada ainult siis, kui teil on raha kulutada, seda turundusele kulutada ja te ei aeglusta, näete pikas perspektiivis kümnekordset tootlust.

Meedia on nüüd täis halbu uudiseid ja see võib olla väga pettumust valmistav, paljud inimesed on ärevil ja stressis. Mõningase positiivsuse leidmiseks on meil kanal #heresgoodintworld Slack, kuhu on oodatud kõik head asjad, alates headest uudistest, armsatest beebifotodest või teie kassist, kes teeb rumalaid asju! Samuti on meil #kinsta_is_good kanal, kus jagame klientide positiivseid ülevaateid ja sõnumeid. See helendab meie päeva iga kord, kui näeme seal uut sõnumit!

Selle eraldatuse ajal on keeruline säilitada ka oma sotsiaalset elu. Kuid meie meeskond esitas suurepärase idee! See on nii lihtne, kuid siiski väga võimas. Seda nimetatakse "Tutvuge ja kohvige oma meeskonna liikmega ☕" Teil on oma meeskonnaliikmega suum- või vaikne kõne ning joote virtuaalset kohvi. Have Teil on vaja 15-20-minutist vestlust ükskõik millise, tööl oleva või mitteseotud teema, hobide, näpunäidete, raamatute, filmide kohta mida iganes. Ma soovitaksin teil seda tüüpi kohtumised oma kolleegide vahel rakendada!

Ionut Neagu

Ionut Neagu

TeemaIsle
Rumeenia ����

WordPressi ruum ja "veebisisu" on tõenäoliselt paremas olukorras kui 90% teistest tööstusharudest. Me kõik saame töötada kodus ja säilitada produktiivsuse peaaegu samal tasemel. Mõned ettevõtted võivad selle kriisi ajal isegi kasvada, kui neil õnnestub kohaneda avalikkuse muutuvate vajadustega (link).

Muidugi, see on WordPressi ruumi jaoks parim stsenaarium ja sõna otseses mõttes pole kindlust, et asjad praktikas nii mängivad..

Sellegipoolest on sama oluline või isegi veelgi olulisem mõelda halvima stsenaariumi peale ja käituda nii, nagu see tõenäoliselt juhtuks – ehkki võimalus võib olla väga väike. Sellised asjad nagu tervishoiu kokkuvarisemine, viiruste mutatsioonid ja veelgi tõsisemad majanduslangused on kõik, millele peame mõtlema ja leidma võimalusi riskide vähendamiseks..

Hea uudis on minu arvates see, et mõnikord on selliste olukordade panustamiseks ja ennetamiseks vajalik isiklik pingutus tõesti väga väike. Nagu tänapäeval, piisab ka lihtsalt kodus olemisest. Kui halvim stsenaarium on kadumine, ei tohiks selle vältimiseks vaeva näha. Me ühiskonnana, äriinimestena, ei saa seda võtta "kaduv potentsiaal" riski liiga palju kordi (selle idee kohta rohkem siin).

Mõelge sellele nii; Kui on 1% tõenäosus, et me mõne sündmuse tõttu kaob ja võtame selle riski 100 korda järjest, siis kaotame. See võib võtta kümme, 100 või 1000 aastat, kuid siiski.

��️ Kui otsite võimalusi, kuidas kaugtööd teie ettevõtte jaoks efektiivseks muuta, siis vaadake neid põhjalikke ressursse:

 • Kuidas kodus töötada (ja mõistlik olla)
 • Kuidas kaugjuhtimisega töötades keskenduda?
 • Parim ajajälgija tarkvara võrreldes
 • Võrreldes parimat veebiseminari tarkvara
 • Suurepärased tööviljakuse tööriistad 15+

Miriam Schwab

Miriam Schwab

Strattic
Iisrael ����

Stratticus oli meil juba pool-kaugel kultuur, enne kui koronaviirus sundis meid kõiki kodust tööle. Seetõttu oli mitmes mõttes meie jaoks üleminek suhteliselt sujuv ja leidsime, et mõned meie töövoo ja suhtluse aspektid on isegi paremaks muutunud.

Samal ajal on kodus lastega töötamise, tundmatus olukorras optimistliku olemise ja kaugelt ettevõtte kultuuri säilitamise vahel palju väljakutseid. Selles videos räägin mõnest sellest, mida oleme õppinud pärast Stratticas täielikku kaugusse minekut.

Veel Miriami vaatenurgast oma videos:

Akshat Choudhary

Akshat Choudhary

BlogVault
India ����

Covid-19 mõju on juba tohutu, kuid kui tolm settib, oleks järgmise paari kuu jooksul kogu kahju olnud enneolematu. WordPress on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete hulgas väga populaarne ja pandeemia tõttu on see segment viimase paari nädala jooksul lammutatud. Kuni nad taastuvad, peaksime kõik selle kaotuse eest kaitsma. Kõigil ettevõtetel kärbitakse kulusid üldiselt ja see mõjutab meie kogukonda. Kuid seal on ka võimalus – füüsiliste kaupluste sulgemine on olnud pood e-poe jaoks. Kõigil ettevõtetel on loomulik oma veebipõhisesse olekusse veelgi rohkem investeerida. Meie kogukonnal on hea positsioon nende üleminekul abistamiseks.

BlogVault keskendub tõhusale ööpäevaringsele tugiteenusele kui miski muu. Kogu meie meeskond töötab nüüd kodust (avalikes kohtades pole), et anda endast parima, et end vaos hoida. Töötame täie auruga, et oma toodet täiustada ja lähima paari nädala jooksul toome turule põnevaid uusi funktsioone. Samuti pakume oma toodet kolme kuu jooksul tasuta koolidele, mittetulundusühingutele ja otsese reageerimise meeskondadele, et võidelda koos tema pandeemiaga. Me oleme selles koos!

Ben Pines

Ben Pines

Elementor
Iisrael ����

Õige äri- ja turundusstrateegia loomine COVID-19 valguses pole lihtne ülesanne. Veebiloojad peaksid sellega tõsiselt tegelema ja eraldama iga päev olulise aja, mõeldes sellele, kirjutades sellest ja rääkides sellest teistele kolleegidele.

Finantsmõjudest on raske aru saada ja see on põhjus, miks minu arvates võib toimunu lihtsustatud ja asjakohane versioon aidata:

Kuna VKE-d kannavad kahjumit, investeerivad nad väiksema tõenäosusega oma saidile. Digitaalteenuseid pakkuvad turundajad, disainerid ja arendajad on juba hakanud märkama ettevõtluse langust, nagu paljud on meie Facebooki grupis kommenteerinud.

Mõned veebiloojad on olukorraga kohanenud. Nad on oma teenuseid kohandanud, et need vastaksid teenustele ja toodetele, mille nõudlus on kasvanud. Ma kirjutasin sellest teemal Elementide ajaveeb, ja nii ka läks Rand Fiskin.

Mida saavad veebiloojad teha??

 • Koostage veebikursus ja õpetage mõnda nende oskust. Paljud soovivad tänapäeval õppida ja tarbida sisu.
 • Keskenduge tööle asjaomastel WordPressi veebisaitidel. Viige telliste ja mördi kauplused veebipõhistesse WC-poodidesse. Looge saite tervisega seotud ettevõtetele. Looge YouTube’i kanal. Arendage liikmelisuse saite.
 • Veetke vaba aeg uute oskuste arendamiseks ja juba olemasolevate lihvimiseks.
 • Kandke oma töö üle WFH-le (töö kodust). See tähendab suuremat keskendumist teie ettepanekutele, kuna te ei pea kohtuma oma klientidega näost näkku. See tähendab ka protsesside loomist oma klientidega video kaudu ühenduse loomiseks.

Veebiloojad peaksid olukorraga kohanema ka paljudel muudel viisidel. Nad peavad lihtsalt mõistma praegust olukorda ja muutma vastavalt oma strateegiat.

Rahul Bansal

Rahul Bansal

rtCamp
India ����

Oleme viimastel nädalatel näinud COVID-19 tõttu paar tehingut, mille lõpptähtaeg on määramata. Seega ootame oma agentuuritulude mõningast langust. Võlavaba ja sularahapositiivse ärina suudame selle mõju oma meeskonda mõjutamata vastu pidada. Nagu kaugemalgi, toimetab meeskond viivitamata olemasolevaid projekte.

Lihtsalt turvalise mängimise huvides – kuna siit võib veel hullemaks minna – oleme ühe kuu võrra uute värbamiste pakkumist aeglustanud. Juba palgatud ja liitumist ootavatele inimestele oleme saatnud meilisõnumeid, kinnitades neile, et nende töövõimalusi see ei mõjuta.

Vova Feldman

Vova Feldman

Freemius
USA ����

Jagatud meeskonnana oleme Freemiuse juures juba harjunud kodukontoritest tööle. Enamik meie müügipartnereid on indie plugin & teema arendajad või väikesed jaotatud meeskonnad, kes töötavad ka kodust. Nii et õnneks pole praegused sündmused meie igapäevases tegevuses peaaegu mingit mõju avaldanud.

Samuti tunnen oma tutvumisest WordPressi kogukonnaga, et oleme kõik palju paremas vormis kui paljud teised ökosüsteemid. Enamik meist on asjatundlikud, tunnevad võrgumaailma ja jagatud tööd hästi ning on Zoomist kuulnud enne pandeemiat ��

Nagu juba öeldud, näeme juba mõnda vertikaali vertikaalsest olukorrast COVID-19 olukorras rohkem kui teisi, eriti pistikprogramme & teemad, mis on suunatud sündmustele ja turismile / reisimisele. Sõltumata sellest, kui veebruaris müügimaht vähenes umbes 10%, näib, et pistikprogrammi ja teema müük kasvab pidevalt.

Neil keerulistel aegadel ei saa ma piisavalt rõhutada, et on tähtis vahetada esmalt tellimused, SaaS-laadne äri. Ehkki COVID-19 avaldab enneolematut globaalset majandusmõju, mida on võimatu ignoreerida, oleme juba näinud, kuidas väiksemamahulised muudatused, näiteks Google’i algoritmide värskendused, saavad "tappa" firmad. Aitamaks rohkem pistikprogramme ja teemakauplusi liituda tellimuste majandusega ja ehitada üles jätkusuutlik & vastupidavad ettevõtted, asutame Freemiuse juures uue fondi, millest teatame ajaveeb väga varsti.

Ehkki me ei oska tulevikku ennustada, usume tegelikult, et olukord suunab meie tööstusele rohkem raha, kuna ettevõtted on sunnitud kasutusele võtma digitaalse kasutamise põhimõtted. Lisaks otsivad inimesed, kes on kaotanud töö ja on nüüd kodus ummikus, Internetist alternatiivseid sissetulekuallikaid. Üldiselt toob see kaasa rohkem veebisaite ja rohkem pistikprogramme & teemaostud.

Oleme juba tunnistajaks uute arendajate registreerimiste kasvule ~ 25%. Arendajad otsivad täiendavat tuluvoogu ja Freemius on neile kaalukas lahendus kiire ja soodsa hinnaga turule jõudmiseks..

Nii et üldiselt oleme üsna optimistlikud. Tahan kasutada seda võimalust ja soovida kõigile oma WordPressi sõpradele kerget karantiini. Jääge koju, terve ja turvaline! Loodan teid näha WordCamp EU / US 2021-s, kus joovad, naeravad ja räägivad, kui hull 2020 oli.

Tim Soulo

Tim Soulo

Ahrefs
Singapur ����

Siin, Ahrefs, näeme selgelt, et üha enam kliente tühistab oma konto, kuna nende äri on kannatanud (veebisaidi liikluse kaotus, klientide kaotus jne) ja seetõttu soovivad nad kärpida oma kulusid, et hoida oma äri peal. Nii et ka meie oma ettevõte on juba olukorrast kannatanud.

Kuid hoolimata asjaolust, et meie äri sattus löögi alla, tahtsime ikkagi oma kliente toetada ning meie tegevjuht ja asutaja Dmitri Gerasimenko on otsustanud pakkuda kõigile Ahrefsi klientidele madalama liitumispaketiga plaane (ja see on enam kui 2 / 3st kõigist meie maksvatest klientidest) tasuta küsimusteta kontolaiendus.

Rekvisiidid kuni @ahrefs selle eest, et Lite-tellijate kasutajatele on nendel rasketel aegadel tasuta kuu tellimine – olen kindel, et paljud väikeettevõtted ja konsultandid on teile kõigile praegu väga tänulikud. pic.twitter.com/0HLRpHocG7

– igapäevane UX-i kirjutamine (@dailyuxwriting) 27. märts 2020

Nii et kokkuvõttes üritame oma kliente maksimaalselt toetada ja oleme näinud, et paljud MarTechi ettevõtted teevad sama.

Puneet Sahalot

Puneet Sahalot

IdeaBoxi looming
India ����

COVID-19 on paljudele meist WordPressi kogukonnas olnud oluline tagasilöök. Alustades WordCamp Asia tühistamisest, millele järgnevad WordCamp Europe ja mitmed teised WordCampid. Puhang on mõjutanud meid kõiki.

Sellised keerulised ajad aitavad meil ümber mõelda oma lähenemisviisi maailmale mitte ainult äri, vaid ka kogukonna osana, kuidas saaksime üksteist aidata.

Pärast seda haiguspuhangut saatsime oma klientidele meili, et nad registreeruksid sisse, kas neil läheb hästi, kui saame neist midagi aidata. Me olime saadud vastustest hämmingus ja saime palju teada, kuidas perekonnad ja ettevõtted sellise olukorraga vapralt silmitsi seisavad.

Usun, et kõik toetuvad üksteisele, et äri jätkuks. See pole piiratud ainult meie klientide või meeskonnaga. See on terviklik kett, mis peab jääma funktsionaalseks. Näiteks suur osa meie kliente loob WordPressi veebisaite väikeettevõtetele, paljud neist pakuvad igakuiseid hooldusplaane, SEO-pakette jms. Enamik neist ettevõtetest töötas müüritud ja mördiettevõtetega, mis olid seiskunud. Nii et see mõjutas lõpuks meie kliente, nende äri ja ka meie endi ärisid.

Ettevõtte või organisatsioonina saame end sellisteks sündmusteks ette valmistada, et saaksime püsida pinnal, funktsionaalsed ja mõju võimalikult palju minimeerida. Siin on mõned soovitused:

 1. Hoia korras: Esimene ja peamine asi, mis suudab lahendada paljusid probleeme, on organiseerumine. Õigete suhtlusvahendite, projektihalduse, meeldetuletuste jne kasutamine võib aidata teil töötada igal pool ja igal ajal.
 2. Proovige hoida hajutatud meeskonda: Mitte kõigi ettevõtete ettevõtted ei pruugi seda vajada, kuid on hea, kui teil on hajutatud meeskond või täiesti kõrvaline meeskond. Isegi kui kontorist töötab vaid mõni inimene, on hea mõte lubada inimestel töötada kodust.
 3. Salvesta ja investeeri: Säästke korralikku sissetulekut, et end vihmasteks päevadeks ette valmistada. Mitte ainult iseenda jaoks, vaid ka teie ettevõtte jaoks. Sellistes olukordades, kus tulu puudub või on väga väike, võib paljudel ettevõtetel olla keeruline pinnal püsida. Nii saavad mõjutatud kõik, kes on osa ettevõttest, ja inimesed kaotavad töö. Sel juhul võivad väikesed säästud ettevõtte jaoks aidata teil edasi minna, ilma et mõjutaksite sellega seotud inimeste elu negatiivsel viisil.
 4. Mitmekesistada: Mitmekesistage oma ettevõtet toodete, teenuste või klientide osas, mis iganes teie jaoks võimalik on. Mitte iga ettevõte ei suuda pakkuda laia valikut teenuseid, mõned on spetsialiseerunud mõnele asjale. Sellistel ettevõtetel võib olla mõni lõbus projekt, mis võib tuua vähe lisatulu või kliente erinevates kohtades. Nii nagu jaotatud meeskond, aitab hajutatud kliendibaasi olemasolu teid ülal pidada.
 5. Jätkake õppimist: See on üks neist asjadest, millest ettevõtted ilma jäävad. Õppetee jõuab suureneva töökoormusega sageli ummikusse. See takistab mitmekesistamist ja kasvu. Seega investeerige enda, oma meeskonnakaaslaste koolitamisse, et aidata neil õppida ja uusi oskusi omandada.
 6. Suhete loomine: Tugevate suhete ja usalduse loomine oma meeskonnakaaslaste ja klientide vahel. See aitab teil oma ettevõtet sujuvalt juhtida, eriti sellistel rasketel aegadel.

Need on asjad, mis on meie keerulistel aegadel aidanud meid, meie ettevõtet. Vaatamata seismisele, on meie meeskond suutnud kodust tõhusalt töötada.

Adam Conell

Adam Connell

Blogimisviisard
Suurbritannia ����

Õnneks pole minu ettevõte meie töös algselt palju häireid näinud. Pärast puhangu algust on liiklus ja tulud siiski vähenenud.

Oleme loodud juhtima 100% kaugjuhtimist ilma probleemideta ja meeskond on harjunud eemalt töötama, nii et sotsiaalne distantseerumine on mõnevõrra tavapärane.

Seetõttu ei olnud meil vaja oma ettevõttes uusi süsteeme ega protsesse rakendada.

Kui sellest on abi, siis siin on meie sisu avaldamise tehnoloogiapakk:

 1. Google Drive – Suurem osa meie ärifailidest on siin salvestatud. See on mugav, kuna seda on lihtne jagada kõigiga, kellel on Google’i konto, ja saate jälgida failimuudatusi jne.
 2. Mõiste.so – See on meie projektijuhtimise tööriist. Alates meie SOP-i ja sisemistest õppeallikatest kuni toimetuskalendriteni & töö planeerimine. Tore on see, et lohistamine & platvormi langus võimaldas meil luua midagi, mis sobib sellega, kuidas me tahame töötada. Märguanded on sisseehitatud ja see on eriti hea meeskondadele.
 3. Google Docs – Google Docs integreerub otse Google Drive’iga, mis teeb eriti lihtsaks koostöö ja failide hoidmise seal, kus nad peavad olema. Parim osa? See on kõigile tasuta kasutamiseks.
 4. Suhtlus – Reaalajasuhtlus pole minu ettevõttes kunagi olnud liiga vajalik, nii et e-posti kaudu suhtlemine on siiani hästi toiminud. Arvestades täiendavat sotsiaalset distantseerumist, võime kaaluda peagi Slackile kolimist.
 5. LastPass – Me kasutame palju erinevaid tööriistu. Sisselogimiste arvutustabel võib töötada, kuid see pole eriti turvaline. LastPass on selleks suurepärane lahendus.

Nüüd on raske mõista, kuidas asjad pikaajaliselt välja mängivad, kuid mis iganes juhtub – saame selle läbi. Vaatamata sellele peame jääma rahulikuks ja üksteist toetama nii palju kui suudame.

Isiklikul tasandil püüan olla kursis, distantseerudes end võimalikult palju tavavoolumeediast. Peavoolumeedial on omamoodi ennustav mõju. Näiteks: enamik inimesi ei hakanud paanikat ostma enne, kui seda uudistes arutati.

Olgem üksteisele head ja olgem turvalised.

Jean Galea

Jean Galea

JeanGalea.com
Hispaania ����

See väljavõte pärineb Jean’i postitus koroonaviiruse teemal ja kuidas see meid mõjutab:

Minu arvates oleks kõige olulisem äravõtmine toimuvast järgmine: ärge sattuge paanikasse, aga ärge pange oma pead maasse nagu jaanalind..

Kui teile tundub, et kogu maailm lõpeb ja kõik, mida te enda ümber näete, on paanikas, kutsun teid üles tutvuma faktidega. Lülitage teler välja, sulgege Facebook ja Twitter ja mõelge. Te ei saa usaldada, et meedia annaks teile usaldusväärset teavet, kuna nende ülesanne on reklaami müüa. Selleks vajavad nad üha enam liiklust ning hirm ja paanika on selle liikluse põhjustajad. Õppige mõistma, millised on inimeste stiimulid.

Paanikaks pole ruumi. Ees on veel rasked ajad, kuid kui kõik annavad oma panuse ja üritavad uue reaalsusega kohaneda, pääseme sellest kiiremini välja ja jõuame tagasi normaalseks.

Oliver Dale

Oliver Dale

MoneyCheck
Suurbritannia ����

Pärast koroonaviiruse kriisi algust oleme näinud, et mõnedel meie saitidel on liiklus vähenenud ja teistel on tõus üleval. Praegu saabub enamiku planeedi inimeste jaoks ebakindel aeg ja üks kord elusündmus. Meil on õnne, et meie meeskond on juba täiesti kaugel, nii et suudame jätkata nagu tavaliselt praegu. Ettevõtte omanikuna on minu ülesanne olnud suhelda ja kinnitada oma töötajatele, et äri jätkub nagu tavaliselt. Oleme pakkunud täiendavat abi kõigile, kes seda vajavad, ja teinud kättesaadavaks kogu lisatarkvara, mida meie meeskond võib vajada.

On häbiasi, et mõnes valdkonnas on kasu saamine juba praegu kui aeg, mil peame kõik kokku koguma, et end sellest sündmusest läbi saada. Usun tõesti inimvaimu tugevusse ja arvan, et inimkond tuleb selle tugevama külje alt välja. Samuti arvan, et see kriis muudab asju lõpuks paremuse poole ja näeme, et rohkem ettevõtteid mõistab, et kaugtöö on mõistlik valik, kuna inimesed veedavad vähem pendeldamise aega, mis võimaldab neil kauem veeta pere ja sõpradega.

Barbara Saul

Barbara Saul

WP&ÜLES
Suurbritannia ����

Mis kell see on! Ja meie, WP&UP, on tänulik olla siin, et toetada inimesi WordPressi kogukonnast ja väljaspool seda. Seega peavad paljud meist kaugel kaugtööga töötama ja see võib olla üsna šokk mitte ainult neile, vaid ka juba kodus olevatele inimestele. Me kõik peame leidma uue töötamise viisi ning juhtima seda töö- ja eraelu tasakaalu samast kohast.

WP&UP on viimase paari nädala jooksul toetuste taotluste arvu märkimisväärselt suurenenud, samas on ka kogukonna siseselt kasvanud vastastikune toetus. Oleme kõigile avatud – liituge meiega wpandup.org/join. Igal nädalal korraldatakse #OpenChat, reedeti kell 15:00 UTC ja juba seda on tervitatud ning tulemuseks on üha suurem osalejate arv, kes on rõõmsad ja tunnevad end vähem eraldatuna. See on see, milleks me siin oleme ja selleks, et pakkuda võimalikult palju tuge kas otse inimestega või veebisaidil oleva kasuliku sisu kaudu.

Midagi, mida ma isiklikult olen armastanud, on nii veebis kui ka väljaspool seda (aga praktiliselt – Facebook, Next Door jms) kogukonnavaim koos kohalike kogukondadega, kes tulevad üksteist toetama, ja veebikommuunidega, kes kasvavad vaimus ja avatuses. Võib juhtuda, et minu armastus kogukonna vastu võimaldab mul seda näha, kuid ma loodan, et see vaim jätkub praegusest olukorrast kaugemale. Arvan, et sellest kohutavast ajast tuleb ja see on midagi väga positiivset.

Olen südamest tänulik kõigile, kes nii tihedatel aegadel kaasa lõid ja oma mõtteid jagasid. Olen ka empaatiline nende suhtes, kes ei suutnud sammu pidamise nimel selle vooruga liituda. Päevad mööduvad uskumatult kiiresti, kui peate juhtima nii peret kui ka tööd samal ajal – ja samast kohast.

Kui kõik kõrvale jätta, siis need mõtted on tõestuseks meie kogukonna tugevusest ja lõpuks ka see möödub! Kuidas me oma tänastele otsustele hiljem tagasi vaatame? Mida me siis oleksime õppinud, et me ei saaks sellest nüüd aru? Isegi kui mõju pole veel täielikult ette nähtud, kannatab globaalse majanduse osana ka WordPress ja muutub. Ainult aeg näitab, kuidas.

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • 50 populaarsemat ajaveebi WordPressi ja nende parimate postituste kohta
 • Veebimajutuse võrdlustabel: 10+ parimat veebimajutusteenust ja nende parimad pakkumised on tõestatud
 • Cory Milleri intervjuu – mõtisklused WordPressist ja Gutenbergist, vaimse tervise teadlikkuse vajalikkusest ja juhendamisest

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector