Gutenbergi üks aasta, plokkidel põhinevate teemade struktuur, Bluehost Marketplace Blue️ Jaanuar 2020 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

See on jaanuari 2020. Aasta väljaanne "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga."


Tere kõigile, tere tulemast 2020. aastasse! See on meie aasta esimene voor, mis tähendab, et oleme tagasi tööle ja pühad on läbi. Suurem osa meie meeskonnast võttis kaks viimast nädalat vaba aega, samas kui mõned meist vahetasid tööd vabade päevadega. Igatahes oli see periood lõbus ja lühike, kui te minult küsiksite.

See, mida te selles postituses loete, on kuu kõige olulisemad uudised, paljud lood on kokkuvõtted, järeldused või ettepanekud järgmise kohta. Meie koosseisus on WordPressi projektid seatud aastaks 2020, uus hooldusväljaanne, WordPressi ploki redigeerija (Gutenberg) areng, plokkipõhiste teemade struktuur ja Bluehost’i uue WordPressi turu käivitamine

Kuid see pole kindlasti see. Meil on veelgi rohkem uudiseid, mida teiega jagada, nii et kerige allapoole, et siseneda uue kümnendi juurde.

Viimaseks soovib CodeinWP meeskond teile head ja edukat uut aastat!

Gutenbergi üks aasta, plokkidel põhinevate teemade struktuur, Bluehost Marketplace - jaanuar 2020, WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

Jaanuar 2020 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

Uuendus: 9 projekti 2019. aastaks

Murdkem jää koos Josepha Hadeni kokkuvõttega edusammudest, mida põhiarendajad 2019. aastaks püstitatud projektides tegid, ning kokkuvõtte plaanidest, mille meeskond esitas veel üheks aastaks ette. Kokkuvõtteks võib öelda, et üheksast 2019. aastaks seatud peamisest eesmärgist suutis WordPress-ers täita vaid kaks. Ülejäänud projektide eest hoolitsetakse järgmise kaheteist kuu jooksul.

Aastal 2020 võite oodata kolme uut WordPressi suurt versiooni, mis plaanivad meile tuua navigeerimismenüüploki, kohandatud teemaplokkidest teadlikud sisualad, vidinate alad tugiplokkide jaoks, automaatsed värskendused (pistikprogrammide, teemade ja põhimuudatuste jaoks) ) ning kataloogide otsimise ja installimise blokeerimise funktsioon.

jaanuar 2020 wordpressi uudised - WordPressi projektid aastaks 2020

wordpress 5.3.2 vabastamine

WordPress 5.3.2 Hooldusväljaanne

Pärast viimast WordPressi suurt väljaannet, mis juhtus eelmisel kuul, läks selle ajani välja kaks uut alaealist. Esiteks tõi WordPress 5.3.1 lisaks turbeprobleemidele kaasa ka sekundaarsete nuppude alternatiivsed värviskeemi muudatused ja lisas sujuva kerimisanimatsiooni vaikimisteemale Kakskümmend.

Seejärel ilmus WordPress 5.3.2, mis lahendas mõned eelmises versioonis esinenud olulised probleemid. See tähistab WordPress 5.3 tsükli viimast värskendust koos järgmise suurema versiooniga, mis järgneb märtsis.

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • Jaanuar 2018 koomiksid w / CodeinWP … #PowerPoint #WordPressAdvice #WordPressPlugins
 • Jaanuar 2019 Koomiksid koos CodeinWP-ga … #Arendajad #DataBreach #Testimine #Bugs
 • 15+ parimat Gutenbergiga ühilduvat kujundust (WordPressi blokeerija)

Gutenberg: Üks aasta hiljem

Nii on möödunud aasta, kui Gutenberg nägi päevavalgust esimest korda. Mõned kasutajad, kes algul arvasid, et blokeerija on koondatud ja lihtsalt keeldusid seda oma elus aktsepteerimast, muutsid mingil määral nende arvamust. Teised vihkavad seda endiselt. Ja muidugi, on neid inimesi, kellele ei huvita, kas see blokeerib või TinyMCE.

Chris Hughes analüüsis Gutenbergi arengut kogu aasta vältel ja pani kõik kokku juhtkirjas WP Tavern. Selles on isiklikke teadmisi, võrdlusi, fakte ja numbreid ning kasulikke ressursse. Kui vaadata kommentaare, on arvamused endiselt segatud ja poleemika jätkub.

gutenberg aasta hiljem 2020. aastal

jaanuar 2020 wordpressi uudised - teemade blokeerimise juhised

Esitatud dokumendiplokkidepõhiste WordPressi teemade algdokumentatsioon

WordPressi teema arendajad, sellest võib saada teie uue aasta peamine mure. Riad Benguella koostas dokumendi, mis näitab teile, kuidas plokke silmas pidades loodud teemad peaksid töötama. See pole kindlasti nende juhiste lõplik vorm, kuid see on tõenäoliselt WordPressi teema arendamise uue ajastu algus.

Dokumendis leiate kogu saidi redigeerimise režiimis plokkidel põhinevate teemade praegune seis (millest rääkisime ühes oma eelmises voorus), kuidas teema peaks olema üles ehitatud vastavalt Gutenbergi uutele väljakutsetele. Vaadake seda postitust, et näha pakutavat teemastruktuuri, mis ei näi praegusest palju erinevat.

Tutvustame WordPressi teemasid Bluehost Marketplace’ile

Kohe detsembri lõpus, Sinine vaim teatas teema ja pistikprogrammide turu avaldamisest koostöös MOJO Marketplace’iga. See funktsioon eeldab, et Bluetoomi kasutajatele antakse juurdepääs BluePosti armatuurlaua kaudu WordPressi toodete kogumile.

Bluehost Marketplace tutvustab kolmandate osapoolte teemasid ja pistikprogramme ning igaüks saab liituda, et selle uue platvormi kaudu tooteid müüa. Praegu on turg avatud ainult teemaautoritele, kuid ka pistikprogrammide arendajad saavad ka varsti oma panuse anda. Muidugi ei saa ükski teema Bluehost Marketplace’i lõigata, see peab vastama vähestele juhised esimene.

Ka detsembris teatas Bluehost oma laienemine Indiasse, täisteenuspaketi, mis sisaldab tooteid, tuge, kohalikku valuutat ja uut veebisaiti, pakkumine.

jaanuar 2020 WordPressi uudiste veebimajutus

Suurepärased artiklid veebist

Musta reede ribareklaam on valesti: reklaamimine tasuta pistikprogrammides

Yoast sai vastuolulise Musta Reede reklaamikampaania kaabakas, et näidata oma bännerit miljonitele WordPressi armatuurlaudadele kogu maailmas. Ilmselt torkasid inimesed vihast välja ja Yoast andis kohe välja värskendatud pistikprogrammi versiooni ilma ribata. Aga inimesed ära unusta.

Saadaval on uus värvi-alfa pakett

Nüüdsest saavad teemaautorid kohandatud värvikontrolli lisada, kuna teemaülevaate meeskond teatas just alfa-värvivalija käivitamisest. Pakend sisaldab rgba värve läbipaistmatusega.

Tutvustame rakendust ShareABlock: täiesti uus viis tasuta Gutenbergi ploki jagamiseks ja allalaadimiseks & Malli kujundus

Kui otsite uusi plokke, võiks ShareABlock olla üks teie peatustest. Jeffrey Carandang lõi selle saidi, kust WordPressi kasutajad saavad alla laadida mitmesuguseid plokkide kujundusi ja malle. Kui soovite jagada oma kohandatud blokki, saate selle lihtsalt registreeruda ja üles laadida, et teised inimesed saaksid seda oma saitidel kasutada.

Google muudab kohalike otsingutulemite loomise viisi

Google on koostanud uue värskenduse kohalike ettevõtete SERP-des kuvamise viisi kohta. Selle värskenduse kaudu püüab Google paremini mõista, mida iga päring tähendab, ja seostada see kõige asjakohasemate kohalike ettevõtetega, isegi kui asjaomane ettevõte pole seda konkreetset päringut oma kirjeldusesse või nime lisanud..

10 olulist 2020. aasta SEO suundumust, mida peate teadma

Naastes SEO juurde, on see, mida otsimootorite ajakiri arvab selle valdkonna järgmisest peatükist. Siin on 10 SEO suundumust, millesse me tõenäoliselt 2020. aastal jõuame.

Sõna olek: slaidide lugu

Seega näib, et slaidid, mida Matt Mullenweg WCUS-is oma sõna “oleku” esitluse jaoks kasutas, olid koos Gutenbergiga. Siit leiate veel teavet projekteerimisprotsessi kohta (lisaks leidsite just ploki redigeerija jaoks veel ühe hea kasutuse).

Siit saate teada, kuidas otsingut korraldada SEO Bootcampis!

Kui olete huvitatud SEO õppimisest, saate registreeruda tasuta üritusele SEO Bootcamp, mis toimub 21. – 23. Jaanuaril. Rebecca Gill korraldab selle teile kolm päeva järjest veebis intensiivse SEO-väljaõppe ja elava Q-ga&A.

Meie esinejate väljakuulutamine – 7. voor

WordCamp Asia (21. – 23. Veebruar) on hakanud oma esinejaid teatama novembri lõpus ja praegu on see seitsmes võistlustöö. Meil on hea meel ja uhkusega mainida, et meie kolleeg Hardeep Asrani on üks neist. ��

5 asja, mille saime teada, saates 4,1 miljonit BFCM-i e-kirja

Must reede on juba ammu möödas, ma tean. Kuid ettevõtted on pärast sündmust teinud huvitavaid järeldusi ja jagavad meiega kasulikke fakte ja teadmisi. Siin on Jiltilt võetud e-posti turunduse võtted, mis võivad teid ühel päeval aidata.

WordPressi veebidisaini suundumused aastaks 2020

Keskendume nüüd sellele, mis ootab meid ees veebikujunduse osas järgmisena. WPMUDEV koostas kena loetelu 2020. aasta ennustuste kõige tõenäolisemast realiseerimisest poisid Elementoris koostas ka ühe.

Mis on Gutenbergis uut? (11. detsember)

Gutenberg sai aasta viimased värskendused kätte selle aasta detsembris. Meeskond lahendas palju vigu ja probleeme, kuid lisas plugina versioonile 7.1 ka uusi funktsioone. Nende funktsioonide hulka kuuluvad hüpiktervitusega tervitusviis, lohistatavad esiletõstetud pildid, tabeli pealdised, täiustatud mitmeplokkiline valik ja navigeerimisploki joondamine.

8 asja, mida õppisin WordPressi saidi ehitamine ilma koodita

Ja siin on huvitav arendaja arendav tunnistus, kes võttis vastu väljakutse WordPressi saidi ehitamiseks ilma tema kodeerimisoskusi puudutamata. Tavalistele kasutajatele mõeldud WordPress arendaja pilgu läbi vaadatuna … see on midagi põnevat lugeda.

See ümbritseb meie jaanuari 2020. aasta WordPressi uudistekava. Kõik, mis meil silma jäi?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map