Automattic omandab Tumblri, usaldusväärsete autorite programm tühistatakse, automaatvärskenduste debatt ��️ september 2019 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

Automattic omandab Tumblri, usaldusväärsete autorite programm tühistatakse, automaatvärskenduste debatt ��️ september 2019 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

Automattic omandab Tumblri, usaldusväärsete autorite programm tühistatakse, automaatvärskenduste debatt ��️ september 2019 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

See on 2019. aasta septembri väljaanne "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga."


Tere, kõik, tere tulemast tagasi meie 2019. aasta septembri WordPressi uudistevooru! Osa meie meeskonnast oli augustis kontorist väljas, kaasa arvatud mina. Nüüd olen tagasi värskete lugudega, mis eelmisel kuul WordPressi piirkonnas juhtusid.

Kuni te uudiseid loete, on meie Bukarestis asuv meeskond teel tagasi mäesuusapaika, et lõõgastuda ja lõbutseda. Kuid vahetult enne tee poole jõudmist tegin teile kindlasti meelde kogu olulise teabe, mis WordPressis on juhtunud.

Selles septembris 2019 asuvas WordPressi uudiste väljaandes omandab Automattic Tumblri ja Zero BS CRM-i, usaldusväärsete autorite programmi enam ei eksisteeri, samal ajal kui WordPressi vanade versioonide automaatse värskendamise idee ei jäänud kogukonnas märkamata ega kriitika alla..

Kuid seal on nii palju muid uudiseid, mida tahan teiega jagada, nii et kontrollige kindlasti kõiki loendis olevaid asju, lugedes meie põnevamaid ettepanekuid, teadaandeid ja artikleid.

Automattic omandab Tumblri, usaldusväärsete autorite programm tühistatakse, automaatvärskenduste arutelu - september 2019 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

September 2019 WordPressi uudised

Automattic – WordPress.com-i looja – on ostnud ettevõtte Tumblr

Kõik uudised, mis hõlmavad Automatticut, annavad tõenäoliselt alati suure läbimõõdu. See kordub nüüd mitte ainult WordPressi kogukonnas, vaid kogu tehnikamaailmas. Automattic tõi oma tiibade alla veel ühe suure kaubamärgi, ostes Verumbalt Tumblri, mis oli väidetavalt alla 3 miljoni dollari, mis on suur langus 1,1-st bnäib, et Yahoo maksis Tumblri eest 2013. aastal. Tundub, et Yahoo ei suutnud seda hoida nende lubadus "mitte seda lahti kruvida".

Matt ja meeskond ütlesid, et Tumblr jääb ikkagi eraldi kaubamärgiks ja nad ei muuda selle esiotsa palju. Mitmeid muudatusi saab teha ainult taust, kuid see ei mõjuta kasutajaid ebameeldivalt. Niisiis, kui olete Tumblri kasutaja, pole muretsemiseks vaja.

Varsti pärast seda, Automattic omandas ka pistikprogrammi Zero BS CRM eesmärgiga muuta see kaubamärgiks Jetpack CRM. Nimi tuleb veel ametlikult kinnitada.

See on päris lahe. Tumblri tohutu loomingulise kirjastamise kogukonna jaoks ei saa täna paremat omanikku mõelda kui Automattic. https://t.co/G9pVtpjKJ9

– Marco Arment (@marcoarment) 12. august 2019

september 2019 wordpressi uudised vanade versioonide automaatvärskenduste arutelu

Ettepanek: vanade versioonide automaatne värskendamine versioonile 4.7

Mida teha turvaprobleemide ärahoidmiseks, kui inimesed ei värskenda oma saitidel vanu WordPressi versioone? Sa värskendad neid. Praegu on see vaid mõne WordPressi põhitoetaja poolt esitatud ettepanek, mis kujunes pikaks aruteluks arendajate, kogukonna liikmete ja muude kaastöötajate seas.

Ettepanek koosneb "toetamata saitide automaatne värskendamine vanimale toetatud versioonile", aka need, kes kasutavad endiselt versioone vahemikus 3.7 kuni 4.6, uuendatakse automaatselt versiooniks WordPress 4.7 (praegune vanim toetatud versioon).

Muidugi on administraatoritel võimalus öelda ei, kui nad saavad enne seda olulist muudatust armatuurlaua ja e-posti teel teate.

WordPressi teemaülevaate meeskond eemaldab mängude ja ebajärjekindlate arvustuste tõttu usaldusväärsete autorite programmi

Kui te minult küsiksite, oleks see tulnud. Usaldusväärsete autorite programm, mille teemaülevaate meeskond rakendatud eelmisel aastal, on oma 16-kuulise elu jooksul kannatanud palju muutusi ja kaebusi.

Programm katkestati tänavu augustis ebajärjekindluse, ebaoluliste ülevaadete ja põhjustamise tõttu "rohkem probleeme, kui see lahendas" – meeskonna juhi William Pattoni sõnul. Usaldusväärsete autorite programmi võeti juba algusest peale näputäis soola, kuid taunimised korrutasid hetke, mil teema arendajad pidid programmiga liitumiseks tegema täiendavat tööd. Nendest piirangutest kirjutasime oma 2019. aasta juuni uudiste väljaandes.

Nüüd on kõik möödas!

september 2019 WordPressi teema usaldusväärsete autorite programm tühistati

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

  • Ehitamine Gutenbergile: kuidas plugina- ja teemaautorid käsitlevad Gutenbergi üleminekut
  • September 2018 koomiksid w / CodeinWP … #Gutenberg #BadCode #MissionImpossible
  • 7 parimat WordPressi automaatse ajaveebi pistikprogrammi: käisime igaühega koos

woocommerce 3.7 vabastab 2019. aasta septembri WordPressi uudised

WooCommerce 3.7 on langenud

WordPressi kaupluste omanikud, WooCommerce 3.7 on välja töötatud pärast aprillis väljatöötamist. See väljaanne on peamiselt blokkide kohta ja suurendab teie kogemust plokkide redigeerijaga. Selle märkme peal on see WooCommendi tooteplokid 2.3, mis võimaldab teil lisada ja hallata kõiki oma pooditooteid plokkide kaudu.

WooCommerce 3.7 on tõstnud riba ka WordPressi ja PHP miinimumnõuete poole, nii et need, kes soovite värskendada selle uusima versioonini, peavad käitama vähemalt PHP 5.6 ja WordPress 4.9. Nii et kui soovite uuendusi, siis kõigepealt värskendage!

Muud lisad on täiendavad sisu e-posti seaded, automaatse kuponkikoodi generaator ja paketihaldussüsteem.

WordPress 5.3 ajakava ja ulatus

Kui teil on küsimus, kuidas WordPressi põhiarendus käib, on see järgmise väljaande koos meeskondade ja vastutavate inimestega lühiajaline kalender. Spoiler: WordPress 5.3 beeta 1 ilmub sel kuul!

Pärast beetaversiooni läbimist oodake esimest väljalaskekandidaati 15. oktoobril ja ametlikku täielikku versiooni kuu aega hiljem, 12. novembril. Mis on selle viimase suurema väljaande üldeesmärk aastal? Tsitaat: "Poleeri praegused koostoimed ja muudavad kasutajaliidesed kasutajasõbralikumaks".

wordpress 5.3 ajakava ja meeskond

Suurepärased artiklid veebist

WordCamp Asia Logo: disainireis

Pärast selle esimest väljaandmist, mis oli ametlikult kavandatud 2020. aasta veebruaris, on WordCamp Asia nüüd ametlik logo. Vaadake seda postitust, et näha, kuidas see välja näeb ja kuidas disainerid selle välja töötasid.

Ninja Forms emaettevõtte Saturday Drive omandab CalderaWP

Automattic polnud ainus, kes sellel suvel soetusi tegi; Ninja Forms’i loojad ühendasid Caldera Formsi selles mõttes, et endine hankis pukseerimisvormide ehituse pistikprogrammi. Mõned CalderaWP liikmed liituvad Saturday Drive’iga, et teha koostööd mõlema tööriista parendamisel.

php Kesk-Euroopa konverents katkestati esinejate mitmekesisuse tõttu

Ja annus tänapäevaseid maailmaprobleeme … see on veel üks poliitkorrektsusel ja mitmekesisusel põhinev küsimus, mis sundis Kesk-Euroopa PHP korraldajad ürituse katkestama. Teile peab meeldima elamine 2019. aastal … Igatahes meie WordPressi korraldajad ei lase sellel kunagi juhtuda.

WordPressi kaastöötajad uurivad ülemaailmse juurdepääsetavuse sündmuse võimalusi

Nii nagu polüglottide meeskonnal on oma asi, jälgivad ka WordPressi kaastöötajad globaalse juurdepääsetavuse täistööpäeva üritust, mis peaks toimuma praktiliselt. Nii saavad juurdepääsetavuse parandajad, kes ei saa WordCampsis osaleda, seda projekti veebis tutvuda ja arendada.

Minu viimane hüvastijätmine kõrtsiga

Pärast seda, kui WP Tavern oli teinud kümme aastat WordPressi kõige usaldusväärsemateks allikateks, jättis selle asutaja Jeff Chandler hüvasti saidile panustamisega ja asus uuele algusele. Ehkki tal pole konkreetseid plaane järgmise kohta, ootab ta väljakutsevõimaluste tekkimist.

Funktsiooniprojekti ettepanek: WP Teata

WordPress pakub juba administraatoris teatisi, märkides teie saidi olulisi probleeme. Kuid tuumikmehed tegelevad nüüd süsteemi täiustamisega ning tagasiside muutmisega kasutajakesksemaks ja selgemaks, mille eesmärk on anda kasutajale rohkem kontrolli oma tegevuse üle.

Funktsiooni pistikprogrammi arutelu: nõusolek ja logimehhanism kasutaja privaatsuse tagamiseks

Käimas on veel üks arutelu kasutajate privaatsuse ja nõusoleku logimise üle. Põhimeeskond üritab leida lihtsaid viise, kuidas kasutajad saavad andmetöötluse heaks kiita, lubades neil soovi korral loobuda ja sellest loobuda. Kavandatud lahendus on funktsioonipistik.

WordPress pakub välja plaani 61% WP-saitide jaoks, kasutades aegunud PHP-d

Niisiis, kui olete üks neist, kes kasutab endiselt oma WordPressi saidil vana PHP-versiooni, näete tõenäoliselt oma armatuurlaual teadet värskendada. WordPressi eksperdid soovitavad teil oma veebisaidi turvalisuse huvides klõpsata värskendusel.

Miks pole ülikooli veebisaidi haldamine WordPressi abil akadeemiliseks aruteluks valmis

Täna töötab WordPressis rohkem ülemaailmseid veebisaite kui ükski teine ​​platvorm. Kuid meie CMS pole kõrghariduses veel läbimurret teinud. Miks? Kuna kellelgi pole aega ulatuslikuks hoolduseks, tugiteenusteks, digitaalseks haldamiseks, rääkimata rahalistest kuludest.

Kuidas teha WordPressi veebisait 2019. aastal – ülim DIY juhend

Kui soovite oma esimese WordPressi saidi täiesti nullist üles ehitada, on kõik, mida vajate, põhjalik ja täielik juhend. Sellega on kaasas kõik sammud, mida peate saidi edukaks käivitamiseks järgima.

10 parimat näpunäidet animeeritud GIF-ide jaoks meilisõnumites

Kas soovite oma e-kirju lõbusamaks muuta? Dünaamilisemaks muutmiseks võite lisada GIF-faile. Need on mõned toredad näpunäited, kuidas seda õigesti teha, ilma inimesi häirimata.

Parimad 2019. aasta (siiani) tehnilised koomiksid koos / CodeinWP-ga… #Arendajad #Gutenberg #Tonversioonid

Ja kuna meile meeldib oma lugejaid lahedate asjadega kohelda, on meil teile boonus, kus kajastuvad meie 2019. aasta kõige populaarsemad koomiksid, ehk need, mis said sotsiaalmeedias terve lottaarmastuse. Te ei taha neist ilma jääda!

See on see 2019. aasta septembriks. Kõik, mis meil silma jäi?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector