August 2016 WordPressi uudised – see kuu WordPressis koos CodeinWP-ga

August 2016 WordPressi uudised – see kuu WordPressis koos CodeinWP-ga

August 2016 WordPressi uudised – see kuu WordPressis koos CodeinWP-ga
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

See on selle kuu 2016. aasta augusti väljaanne WordPressis koos CodeinWP-ga.


Suvi näib lõppevat WordPressi kogukonna (kergelt) segatud tunnetega. Ühest küljest on meil WordPressi uus versioon, WordPressi kogukonnas on palju kasvu mitmesuguste toodete, brändide ja isegi rühmade jaoks. Kuid teisest küljest on juhtkonna põhipoliitika, Google’i uute reeglite ja muude asjade osas ka vaidlusi..

Vaatame kõike seda täna. Siin on nimekiri kõige huvitavamatest WordPressiga seotud uudistest meie uusimas väljaandes "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga" seeria. See on 2016. aasta augusti väljaanne.

August 2016 WordPressis

WordPress 4.6 "Pipar"

WordPress 4.6 ootamine on läbi. Uusim versioon ilmus vaid paar nädalat tagasi. See on koodnimi "Pipar" jazzbaritoni saksofonisti Park Fredericki auks "Pipar" Adams III. Kui te pole veel värskendanud, saate seda teha otse armatuurlaual või laadige uus versioon alla siit.

Punktis 4.6 lisatud parandused:

 • Uuendatud värskendused.
 • Omamaised fondid.
 • Siduslingi kontrollija.
 • Sisu taastamine.
 • ja nagu alati, palju varjatud parandusi.

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • August 2018 koomiksid w / CodeinWP … #JavaScript #IGTV #DigitalNomads
 • WordPressi veebimajutusuuringute arhiiv 2016-2019: ühes kohas on kokku võetud tohutud hostimisuuringud
 • Parim odav WordPressi hostimine: 10 võimalust alla 0,99 dollari kuus

vahereklaamid
Google karistab veebisaite, mis kuvavad hüpikaknaid mobiilis

TL; DR: alates 2017. aastast pole enam ühtegi hüpikreklaami, kui soovite, et teie veebisait liigiks Google’is (mõjutab WordPressi ja muul viisil).

Näib, et Google pole tõesti mingit hüpikreklaami mobiiltelefonides rahul. Nii palju, et nad tegelikult läksid edasi ja teatasid, et seda reklaamivormi kasutavad veebisaidid satuvad üsna varsti hätta.

Siin on lühike katkend:

"Pealetükkivaid vahereklaame pakkuvad lehed pakuvad kasutajatele halvemat kogemust kui muud lehed, mille sisule on kohe juurdepääs. See võib olla problemaatiline mobiilseadmetes, kus ekraanid on sageli väiksemad. Mobiiliotsingu kogemuse parandamiseks ei pruugi pärast 10. jaanuari 2017 lehed, kus sisu pole mobiiliotsingu tulemustelt üleminekul kasutajale hõlpsasti kättesaadav, nii kõrgel kohal olla."

WordSesh 4 jõuab 816 vaatajani 5 mandril

WordSeshi neljas väljaanne, iga-aastane veebipõhine WordPressi konverents, jõudis 816 vaatajani kogu maailmast. 24-tunnine voogesitusseanss sisaldas vestlusi Matt Mullenwegi, Noel Tocki, Brian Krogsgardi, Petya Raykovska ja Brenti lambakoeraga..

Peamised tutvustatud teemad olid seotud WooCommerce’i arendamise, WordCamp Europe, globaalse WordPressi kogukonna, Matt Mullenwegi seansi jne.
sõnasõnaline

polüglotid
Polyglottide meeskond on rekordilise aastase kasvuga, laiendades WordPressi jõudmist miljonite miljoniteni uute tõlgetega

Polüglottide meeskond jõudis rekordilise arvu tõlkimises osalejate hulka. 2016. aasta augustis kasvas koguarv 10 059-ni 1247 tõlketoimetajaga – kasv viimase pooleteise aasta jooksul oli 114%.

Hiljuti välja antud WordPress 4.6 toetab ka 50-protsendilist 100-protsendilist tõlget. Mõistmaks, kui tõsiseks see tõlgete asi on muutunud, on ka uusim WordPressi versioon tõlgitud gudžarati keelde, India keel, millel on kogu maailmas umbes 65 miljonit kõnelejat.

USA vs NEED

Kas WordPressi põhimeeskond külvab kogukonna inimestele hirmu? Kas juhtimine on teema- ja pistikprogrammide arendajate jaoks liiga karm? Jeff Chandler toob teema kohta välja mitmeid huvitavaid punkte, mis tulenevad tema vestlustest WordPressi toodete kallal töötavate erinevate arendajatega.

"Olen öelnud fraasist, mida olen nende vestluste ajal sageli kuulnud (ma ei taha lihtsalt ristilöömist, lisades siia põhiarendaja nime.)"

Sellest on saanud tundlik teema, mis tekitas WordPressi kaastöötajate seas palju vaieldavaid ja vastuolulisi kõnelusi. See on ka üks neist postitustest, kus kommentaaride sektsioon on võib-olla isegi huvitavam kui postitus ise.
meie vs nad

Suurepärased artiklid veebist

Kuidas saada lugejaid oma WordPressi ajaveebi postitusi tegelikult kommenteerima

Inimeste panemine oma postitusi kommenteerima on tõesti keeruline. Siin on mõned näpunäited, mida saate kasutada, et veenda oma lugejaid tegutsema.

Kuidas WordPressis taustavärvi juhuslikult muuta

Kas teil on igav sama vana värv saidi taustal? Kas soovite seda muuta automaatselt? Teil on vaja ainult mõnda rea ​​koodi ja oletegi valmis.

Kuidas hõlpsalt koostada hinnakujundustabelit WordPressis

Hinnakujundustabelid on suurepärased, kui soovite näidata külastajatele, millised on teie toote konkreetsed valikud, ning suunata neid ka ühe parima variandi poole. Vaadake, kuidas neid asju luua.

Kui palju veebisait maksab

Interaktiivne ja nauditav tööriist, mis arvutab veebisaidi kogukulud vastavalt sellele, kui keerukaks soovite seda luua. Proovige seda vähemalt lõbu pärast.

Kaunite lehesiirete loomine oma WordPressi saidil

Lehe üleminekud on huvitav lahendus oma veebisaidi interaktiivsemaks muutmiseks ja lugejale sujuvamaks kasutamiseks. Kurat on aga detailides. Siit saate teada, kuidas asju teha.
5 viisi WordPressi integreerimiseks Instagramiga (õpetus)

Instagram palju? Integreerige see oma WordPressi saidiga, et külastajad pääseksid hõlpsamini teie sisule ligi. Instagrami integreerimine võib toimuda mitmel kujul: sööda, jälgimisnupp, liugurid jne. Siin on viis populaarseimat.

Kujutise optimeerimine SEO jaoks

Nii nagu teie postitused ja lehed, vajavad meediumifailid ka SEO jaoks optimeerimist. Enne saidile postitamist veenduge, et teie pildid oleksid SEO-sõbralikud.

Looge kohandatud saatmisviis WooCommerce jaoks

Samm-sammuline juhend, mis pakub inspireerivaid näpunäiteid, kuidas luua veebipoele kohandatud saatmismeetod.

11 parimat WordPressi lisatasu pluginat, mis on nende raha väärt

WordPressi premium-pistikprogrammide puhul on maastik tõesti tohutu. Kuid millised neist on tegelikult oma hinnasilti väärt? Siit saate teada siit.

Teie veeb CV jaoks on 17 parimat WordPressi jätkamise teemat

Suurepärane CV / CV veebisait võib teie karjääris palju ära teha ja aitab teil palgata või uue kliendi avastada. Siin on nimekiri kaunitest WordPressi teemadest, mis on loodud peamiselt saitide taastamiseks.

See on täna. Kõik, mis meil silma jäi?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector