Aprill 2017 WordPressi uudised – see kuu WordPressis koos CodeinWP-ga

See on 2017. aasta aprilli väljaanne "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga."


Aprill oli väljaannete, populaarsete toodete täiustamise ja huvitavate eelseisvate sündmuste teadaannete kuu. Nagu ka alati, nägime ka vingeid artikleid, mille on kirjutanud ka meie teised WordPressi entusiastid!

Kuid samal ajal, nagu iga aprill, algas ka see aprillikuu lolluste päevaga. Lihtsalt öeldes komistasin mõne pealkirja peal, mis vaatamata suurejoonelisele kõlale osutusid võltsiks. Sellegipoolest garanteerin, et kõik, mida te siin loete, on 100% reaalne. ��

See on 2017. aasta aprilli väljaanne "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga."

Aprill 2017 WordPressis

WordPress 4.7.4 hooldusväljaanne

Välja on tulnud uus WordPressi hooldusväljaanne, mis hoolitseb koodist leitud 47 probleemi eest. Neist kõige tähelepanuväärsemad on: eelseisva Chrome’i versiooni ja visuaalse redigeerija kokkusobimatus, REST API täiustused ja ebakõlad meediumikäsitluses.

Kuid see pole veel kõik. Täieliku muudatuste ja paranduste loendi saamiseks klõpsake ülaltoodud linki.
Aprill 2017 WordPressi uudised: WordPressi uus versioon

WordPressi pluginate kataloog taastab vahekaardid
WordPressi pluginate kataloog taastab sakkidega liidese

Eelmisel kuul rääkisime ametliku pistikprogrammide hoidla uuest kujundusest, mille üheks muudatuseks oli vahekaartide eemaldamine pistikprogrammi lehtedelt.

Noh … need vahelehed on nüüd tagasi. Vahekaardiliides on kogukonna negatiivse tagasiside tõttu taastatud. Põhimõtteliselt leidsid kõik, et muudatus oli segadusttekitav ja madalam kui eelmine ilme.

WordPressi kaastöötajad esitasid piletid seoses ebameeldiva navigeerimisega "Loe rohkem" linke, nimetades seda "kasutatavuse õudusunenägu". Niisiis, aprilli lõpuks tähistas Samuel Wood (hüüdnimega Otto) pileti fikseerituna ja vahekaardid reposse tagasi. Kõik on jälle õnnelikud.

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • Oktoober 2017 koomiksid w / CodeinWP … #WordPress #WordPressReviews #RSS
 • November 2017 Koomiksid w / CodeinWP … #WordPressUpdates #Donations #SSL
 • Detsember 2017 Koomiksid w / CodeinWP … #WordPressDev #WordPressThemes #WebDesign

Jetpack 4.8: seadete kujundamine, mida olete oodanud

Rääkides ümberkujundamisest, on Jetpack teinud ka päris suure osa nende enda ümberkujundamisest. Pistikprogrammi viimases väljaandes on seadete paneel ümber ehitatud, et pakkuda paremat kogemust ja muuta kõike üldiselt hõlpsamini haaratavaks. Neid parandusi lubati publikule mõni kuu tagasi ja nad on nüüd siin.

Koos liidese täiustustega on Jetpack 4.8 kaasas ka:

 • Globaalne WordPress.com tööriistariba.
 • Saidiplaanide funktsioon saitidele, kus on väga palju postitusi (1000+).
 • Uus MailChimpi tellija hüpik vidin.

Jetpacki ümberkujundamine

WooCommerce 3.0
WooCommerce 3.0 pakub täiustatud tootegaleriid, kohtumisi arendajatele ja palju muud

WooCommerce’i kord on uuendada! Versioon 3.0 on väljas ja pakub huvitavaid funktsioone. Muide, see on esimene suurem versioon uue versiooniskeemi kohaselt, kahekohalise vorminguga kolmekohaliseks (3.0.0)

WooCommerce 3.0 sisaldab järgmist:

 • Uue toote galerii.
 • Toimivuse parandamine.
 • CRUD klassid.
 • Täiustatud logisüsteem.
 • Parem CLI.

Lisateabe saamiseks klõpsake ülaltoodud linki.

WordCamp for Publishers toimub Denveris 17. – 19. Augustil

Vau, WordPressi kirjastajatel on varsti oma WordCamp! Ajakirjanikud, ajaveebid, reklaamikirjutajad ja mis tahes tüüpi või suurusega väljaannete omanikud tulevad Denverisse kokku sel suvel 17.-19. Augustil.!

Alguses tahtsid korraldajad seda nimetada "Ajakirjanike WordCamp" kuid otsustas seejärel kasutada laiemat terminit, nii et see sobib kõigile WordPressiga töötavatele professionaalsetele kirjastajatele.

Erinevalt teistest WordCampidest toimub see üritus koos esitluste ja töötubade kombinatsiooniga. Kui olete kirjastajate paadis, helistage esinejatele on juba välja antud ja registreerimiseks on jäänud vaid kaks nädalat.
WordCamp kirjastajatele

Suurepärased artiklid veebist

Blog Helper: Alexa oskus WordPressi ajaveebi haldamiseks oma hääle abil

Arvasin, et see võtab palju kauem aega, kuni saame Alexa abil oma ajaveebide haldamiseks kasutada. Pange end roogade valmistamise juurde, paludes WordPressi ajaveebi abilisel öelda teile uudiste ja kommentaaride sektsiooni uusimaid sissekandeid või luua teile uus mustand. Kui futuristlik see kõlab?

„Turvaline” Chrome’i brauseris ei tähenda „turvalist”

Teie veebiaadressi kõrval olev HTTPS-silt näitab kõigile, et teie sait on turvaline. Kuid Wordfence’i sõnul on sellest kaugel "turvaline" kuni "ohutu". Kontrollige seda, et teada saada, mida Wordfence pakub.

WordPressi oluliste vidinate entsüklopeedia

Kõik räägivad enamjaolt pistikprogrammidest, kuid vidinad on olulised ka WordPressi saidi jaoks. Lugege WPMU DEV postitust, kus on kirjas parimad must-have vidinad isiklikuks või ametialaseks kasutamiseks.

Kuus parimat WordPressi projektihalduse pistikprogrammi

Mõnikord võtab suure meeskonna korraldamine ja kogu toote ehitamise protsessi juhtimine – ideest ja kontseptsioonist tegeliku teostuseni ja sellega kaasnevate riskideni – rohkem aega kui tegelik töö ise. Need kuus pistikprogrammi võivad aidata.
Sisu ja vestluste kvaliteedi parandamine AWP Facebooki grupis

Ametlik WordPressi Facebooki grupp muudab oma põhireeglit – kõiki uusi postitusi ei kinnitata enam automaatselt. Nüüdsest filtreerivad administraatorid kirjed ja otsustavad, mida nähakse ja mida mitte. Seega, kui kavatsete postituse edastada Advanced WordPressi Facebooki grupile, tutvuge kõigepealt Matt selgitusega, et saada ülevaade sellest, kuidas oma postitus heaks kiita.

10 teostatavat turundustaktikat oma WordPressi toote turustamiseks

Suurepärase WordPressi toote ehitamine on vaid pool võitlust. Teine pool saab selle hooliva publiku ette. Siin on nimekiri ideedest, kuidas seda teha. Cozmoslabsi poolt.

28 WordPressi algajate kõige sagedamini esitatavaid küsimusi

Tõeliselt hea ülevaade kõige sagedasematest küsimustele, mis algajatele kasutajatele WordPressi kohta kipuvad olema. Hõlmab peaaegu kõike, mis on seotud WordPressi saidi õige ehitamise, seadistamise ja haldamisega.

Kasutage oma WordPressi piltide jaoks heli lisamiseks pistikprogrammi Uus (tasuta) heliloo piltide plugin

Seal on see uus tasuta pistikprogramm, mis lisab teie WordPressi piltidele heli. Selle abil saate luua kauneid slaidiseansse ja õpetusi, mis räägivad või millega saab muusikat lisada.

See on see 2017. aasta aprill. Kõik, mis meil silma jäi?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map