Administraatori plokkkataloogi prototüüp, Pods-raamistik, teemaplokkide blokeerimine, kasutajate annetused ��️ Veebruar 2020 WordPress News w / CodeinWP

See on 2020. aasta veebruari väljaanne "See kuu WordPressis koos CodeinWP-ga."


Tere, kõik, Tere tulemast meie uusimasse WordPressi uudiste väljaandesse! Loodame, et alustasite aastat laaditud akudega ja olete valmis vastu võtma kõiki järgmisi väljakutseid, mis teid nurga taga ootavad. ��

Selle kuu päevakavas räägime administraatoriploki prototüübist, Podsi raamistikust, plokkipõhiste teemadega seotud katsetest, pistikprogrammide annetustest, konverentsidest, mis lisatakse teie 2020. aasta kalendrisse, ja paljudest muudest huvitavatest lugudest ja suundumustest WordPressist valdkond.

Nii et jääge mõneks minutiks meie juurde, et teada saada WordPressis viimase nelja nädala olulisemaid sündmusi. Sukeldugem sisse!

Veebruar 2020 WordPressi uudised w / CodeinWP

Veebruar 2020 WordPressi uudised koos CodeinWP-ga

Blokeeri kataloog WP-administraatoris: V1

Projekteerimismeeskond plaanib lisada blokikataloogi WordPress 5.5-i administraatori lehele, mis valmib augustiks 2020. Kuid kuni selle ajani käivitasid nad proovi, kuidas see peaks välja nägema ja töötama, nii et katsetage julgelt. kui sa oled uudishimulik.

Figma prototüüp sisaldab plokkkataloogi esimesi kontseptsioone ja makette, kuid on oluline mainida, et enne, kui see on esmaseks ajaks valmis, võivad aset leida suured muudatused. Mõned komponendid on lehe päised, loenditabelid, tühjad olekud ja ka korduvkasutatavad plokid, mida saate kasutada administraatori juhtpaneeli muudes piirkondades.

Ajal, mil me seda kirjutame, on kümme blokki blokeerib kategooria WordPress.org-is kuid varsti lisandub veel.

WP administraatoriploki kataloogi prototüüp

Podsi raamistiku pistikprogramm vajab annetusi 2020. aasta veebruaris WordPressi uudistes

Pods vajab teie abi 2020. aastal

Kui kasutate kaustade raamistikku, võiksite anda abikäe selle kestmiseks. Automattic, kes on selle peasponsor alates 2012. aastast, loobus projekti toetamisest ja Podsi juhtiv arendaja pöördub nüüd oma murede poole kasutajate kogukonnaga.

Kuna Automattic kattis 90% kuludest, palub selle projekti meeskond nüüd raha kõigilt, kes saavad sisse hüpata ja annetada. Nii et kui olete olnud pistikprogrammi kauaaegne kasutaja, saate doonoriks saades ise oma panuse anda siin.

Praegu on 58 annetajat 200-st – see on Podsi arendusmeeskonna algne eesmärk.

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • WordPressi teemapoodide kataloog 2019 – kes praegu viib WordPressi teematurgu, analüüsitud on 100 teemapoodi
 • November 2017 Koomiksid w / CodeinWP … #WordPressUpdates #Donations #SSL
 • Veebruar 2018 koomiksid w / CodeinWP-ga … #Arendajad #Cache #Bitcoin

Saate osa võtta plokkipõhistest WordPressi teemakatsetest

Detsembri alguses esitas WordPressi teemaülevaate meeskond plokipõhiste teemade algdokumentatsiooni – juhised, mida iga arendaja peaks järgima, et moodustada blokeerijaga täielikult töötavad mallid.

Pärast seda on väljakutsega liitunud rohkem kaastöötajaid ja loonud ülaltoodud ülesehituse põhjal mitu näidet teemadest. Kuna plokkidega ehitatud teemad on WordPressi tulevikus prioriteetsed, võiksite proovida ka oma töid. Hoidla on avatud kõigile, nii et saate oma teemakatseid saata siin.

Blokeeri teemakatsetused WordPress 2020-s

GiveWP kasutajate rahakogumiskampaania - veebruar 2020, WordPressi uudised

GiveWP pistikprogrammi kasutajad kogusid 2019. aastal annetustena üle 100 miljoni dollari

Meil on annetamise pistikprogrammide ajaloos esimene: GiveWP kasutajatel õnnestus 2019. aastal koguda 106 miljonit dollarit. See on esimene kord, kui annetussummad ületasid 100 miljonit dollarit aastas, vastavalt MattWrombi teatele, GiveWP COO, Facebookis.

Kasv on märkimisväärne, kui võrrelda seda 2018. ja 2017. aastaga, kui vahendid ulatusid vastavalt 88 miljoni ja 41 miljoni dollarini. Lisaks arvestatakse 106 miljoni dollariga ainult kasutajate tehtud makseid PayPali ja Stripe’i kaudu, nii et tegelik summa on tõenäoliselt suurem.

WordPressi maandumiskomplekt kaardistab mis tahes postituse või lehe kohandatud domeenile

Uus WordPressi toode majas! Phil Kurth ja Jason Schuller käivitasid pistikprogrammi Landing Kit, mis võimaldab teil domeenid kaardistada mis tahes postituste, lehtede ja kohandatud postitüübi kirjetega.

Nii et kui soovite luua eraldi turundus- või maandumislehti ainsuse mallide abil, on Landing Kit teile abiks. See on mõeldud domeenide kaardistamiseks ühe saidi installimisel üksikutele lehtedele või postitustele, ilma et oleks vaja mitme saidi või eraldi WordPressi installimist.

Lisaks ühildub pistikprogramm iga teemaga ning sellel on SSL-i tugi ja ümbersuunamisvalikud.

Maandumiskomplekti plugina visand

Suurepärased artiklid veebist

WordCamp Houston naaseb pärast 10 aastat

Houstoni inimesed üritavad oma ümber ehitada "lammutatud" kogukonnaga ja alustage uuesti WordCamp Houstoni korraldamist nullist. Nad puudusid kümme aastat, kuid tundub, et kõik saab nende jaoks paigas. Soovime neile palju õnne!

2020. aastal kalendrisse lisamiseks mõeldud WordPressi, JavaScripti ja PHP konverentsid

Kui soovite reisida ja samal ajal ka konverentsidel esineda, panid Delicious Brains’i kutid kokku selle loendi vähestest huvitavatest sündmustest, kus saate 2020. aastal osaleda. See on mõeldud peamiselt arendajatele.

Tutvustame uut peatükki, mille staatusepartneriks on Cory Miller

Postituse oleku uus kaasomanik ja partner on Cory Miller, kellega me hiljuti selles väga ajaveebis intervjuud tegime. Edasi jagab ta Brian Krogsgardiga tegevusi ärijuhtimise, kirjutamise ja kogukonna kaasamise alal.

WordPressi pistikprogrammi Roundup – jaanuar 2020

Mida uut on pistikprogrammi territooriumil? Siin on ülevaade parimatest pistikprogrammidest, mis on hiljuti käivitatud või värskendatud saidil WordPress.org. Kunagi ei tea, millal leiate pärli, mis muudab teie elu lihtsamaks.

10 parimat ajaveebide WordPressi pistikprogrammi

Kui olete blogija, võiksite läbi vaadata selle pistikprogrammide loendi, mis aitab teie ajaveebil kasvada. Meil on hea meel tõdeda, et meie omad Vanad postitused taaselustada kas seal on ka teiste suurte tegijate hulgas.

BobWP on nüüd tee Woo – WooCommerce News and Community

Bob Dunn, keda kogukonnas tuntakse kui BobWP, kitsendab oma taskuhäälingus ja ajaveebis aruteluteemasid, liikudes üldistatud sisult WooCommerce-põhisele sisule. Nüüdsest kuulete temast teemal “Tee Woo BobWP-l”.

Kui palju veebisaite kasutab WooCommerce’i? Kasutusstatistika + infograafika 2020

WooCommerce’ist rääkides näete järgmiselt, kuidas pistikprogramm eelmisel aastal numbriliselt toimis. Barn2 inimesed panid selle statistika kokku infograafikasse, mis näitab meie CMS-i e-kaubandussüsteemi arengut.

10 olulist 2020. aasta sotsiaalmeedia suundumust, mida peate teadma

Igal aastal on olemas mõni suur ühiskondlik platvorm või leiutis, mis võtab inimestelt kõik hüpe, kuni teine ​​kiirelt üle võtab. Ja nii edasi. Mida 2020 meile toob? Siin on otsingumootori ajakirja ennustused.

WordPressi ja Ajaxi peatükid

Kuidas õppida Ajaxi WordPressiga kasutama? See on ajaveeb, mis hõlmab seda teemat täielikult teile. Ronald Huereca jagas kõik õppetunnid peatükkideks, mida on väga lihtne järgida, kui soovite oma Ajaxi oskusi tugevdada..

Delegeerimise salajane kunst

Kena teema, mida olen harva nähtud käsitlemas. Kui olete liiga palju juhtimistööd teinud, mis on teie ette tulnud, on oluline teada, kuidas vastutus kellelegi teisele üle anda. Siit saate teada, kuidas seda professionaalselt teha.

Parima WordPressi tabeli pistikprogrammi valimine

Kui soovite oma sisu visuaalselt puhtalt esitleda, saate sirvida neid suurepäraseid WordPressi tabeli pistikprogramme, et see vajadus teie loendist välja tõmmata. Hea meel näha meie Visualizer soovitatav seal kui üks parimaid.

Google PageSpeed ​​Insights: tõde hinnete 100/100 kohta

Kas saidi kiiruse kontrollimise tööriista abil on võimalik isegi maksimumi skoorida? Võib-olla ei ole, aga vähemalt võite proovida skoorida nii kõrgele kui võimalik. Siin on üksikasjad, millele te ei pööra piisavalt tähelepanu lehe laadimisaegade parandamiseks.

See võtab kokku 2020. aasta veebruari WordPressi uudised. Kõik, mis meil silma jäi?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map