5 parimat veebipilve varundusteenust, mis tagavad teie andmete turvalisuse 2020. aastal

Kas otsite turvalist kohta kõigi oma digitaalsete andmete varundamiseks ja salvestamiseks? See postitus aitab teil alustada. Vaatame lähemalt viit parimat veebipilve varundusteenust, et teada saada, kus nad säravad ja kuhu jäävad.


Mis on pilve varundamine?

Esiteks lähme põhitõdedest mööda. Tavaliselt varundame kõik andmed välisesse draivi või kohalikku võrku. Need kohalikud varukoopiad on suurepäraseks kiireks taastamiseks. Pettumus on see, et nad kannatavad samade ohtude ees, mida teie arvuti – pahavara, riistvaratõrked, juhuslik kustutamine, tulekahju, vargus jms..

Teisest küljest kopeerivad parimad võrgupilve varundusteenused kogu teie andmed Interneti kaudu kaugserveritesse erinevates kohtades. Saate neile turvalistele saidivälistele varukoopiatele igal ajal mugavalt juurde pääseda mis tahes kohast ja taastada need hõlpsalt ühe klõpsuga või kahega.

Parimad võrgupilve varundamise teenused

Muidugi ei ole mingit põhjust mitte teha mõlemat – nii kohalikku kui ka pilve varundamist – ning olla kahekordselt ohutu. ��

Teie andmete esialgne varundamine võib olla väga aeganõudev. Kuid pärast seda varundatakse kõik teie failid automaatselt. Parimad võrgupilve varundusteenused võimaldavad teil saata esmaseks üleslaadimiseks füüsilise seadme, mis sisaldab kõiki teie andmeid, ja see võib üleslaadimise aega drastiliselt vähendada. Samal viisil võimaldavad need kiiremini taastada ka teile tarnitud füüsilise seadme kaudu.

Lisateabe saamiseks klõpsake:

 • �� Aga Dropbox ja muud salvestusteenused?
 • �� Mida otsida pilve varundamise teenusest?

Pärast mõne aja teema uurimist ja paljude turul pakutavate teenuste katsetamist oleme otsustanud esitada järgmised viis platvormi: Siin on kiire ülevaade pakutavatest funktsioonidest ja nende parimate võrgupilve varundusteenuste kõige olulisematest parameetritest:

Parimate veebipilvede varukoopiateenuste ülevaade

Tagasiit
Ma sõidan
Karboniit
Acronis
CrashPlan

Hind aastas60 dollarit52,12 dollarit71,99 dollarit49,99 dollarit120 dollarit
Seadmeid konto kohta1Piiramatu1Erineb plaanidest1
PlatvormidMac, PCMac, PC, mobiilMac, PCMac, PC, mobiil, virtuaalsed masinad ja sotsiaalmeedia kontodMac, PC, Linux
LadustaminePiiramatu2 TBPiiramatuErineb plaanidestPiiramatu
Pidevad või plaanilised varundusedMõlemadMõlemadMõlemadKavas. Nii sageli kui iga viie minuti tagant.Mõlemad

Viis parimat pilve varundamise teenust

Nüüd iga platvormi üksikasjade juurde:

1. Tagasiit (www.backblaze.com)

Parimad võrgupilve varundusteenused: # 1 Backblaze

Backblaze pakub hunniku kasulikke funktsioone, sealhulgas piiramatut salvestusruumi koos kiirete ja usaldusväärsete varukoopiatega, kõik soodsa hinnaga.

Platvormid ja kasutusmugavus: Backblaze toetab nii Maci kui ka personaalarvutite varundamist. Ka seadistamine on lihtne, kuna peate sisestama vaid mõned üksikasjad, näiteks e-posti aadressi ja parooli.

Salvestamise ja varundamise sagedus: Talletusruumi on piiramatult, kuid see hõlmab konto kohta ainult ühte arvutit. Vaikimisi on varundamine pidev, ehkki saate ka varundamist ajastada.

Mida varundamine sisaldab?? Kõik teie andmed varundatakse automaatselt, välja arvatud süsteemifailid, programmifailid, rakendused, tühjad kaustad või ajutised veebifailid. Kui teil on andmeid väliste draivide kohta, tehakse ka need varundamine. Saate määrata kaustad, mida te ei soovi varundada. Äriplaan võimaldab andmete varundamist ka võrgust (NAS).

Hinnakujundus: Isiklik varundusplaan samuti Ettevõtte varukava on saadaval. Isiklikud plaanid on taskukohased, alates 6 dollarist kuus.

Kui turvaline on teie varukoopia? Backblaze sisaldab puhke- ja transiitkrüptimist ning isikliku võtme võimalust. Kahefaktoriline autentimine lisab täiendava turvakihi.

Kas seda on lihtne taastada? Failide taastamine toimub ainult Backblaze’i veebisaidi kaudu. See võib muutuda tüütuks, kuna faile ei taastata nende algsesse asukohta. Selle asemel tuleb failid alla laadida ZIP-faili, mille maht on 500 GB. Valikuliselt saadavad nad teile füüsilise seadme, kui seda vajate.

Muud olulised kaalutlused:

 • Vanu failiversioone ja kustutatud faile säilitatakse 30 päeva
 • Failide jagamine on võimalik ainult Backblaze’i pilvesalvestusteenuse B2 kaudu.
 • Pole sünkroonimisvalikut

Paljuski on Backblaze parimate võrgupilve varundusteenuste seas hõlpsamini seadistatav ja kasutatav – varundage failid automaatselt installimisel.

Minge lehele Backblaze

2. Ma sõidan (www.idrive.com)

Parimad võrgupilve varundamise teenused: # 2 idrive

IDrive on kiire ja pakub suuremat kontrolli teie varundusprotsessi üle, võrreldes teiste pilve varundamise teenustega.

Platvormid ja kasutusmugavus: See toetab mitut platvormi, nagu Mac, PC, Linux, aga ka mobiile. Tsentraliseeritud konsool võimaldab teil varukoopiaid hallata. See aitab teil vaadata kõigi ühendatud arvutite kontotegevusi. Lisaks saate sellel juhtpaneelil muuta kõigi oma seadmete seadeid.

Salvestamise ja varundamise sagedus: Kõik tasuta kontoomanikud saavad 5 GB sisse Põhiplaan. Isikliku plaani üleviimisel tõuseb see 2 TB-ni. Varundamine on pidev, kuid saate ka varundamist ajastada.

Mida varundamine sisaldab?? iDrive varundab kogu draivi, sealhulgas OS, sätted, rakendused, failid / kaustad, sisu ja struktuur puutumata. Saate valitud failid välistada.

Hinnakujundus: IDrive pakub lisaks põhivabadusele ka isiklikke ja äriõigusi. Plaanid Alustage 52,12 dollarist aastas 2 TB talletusruumi eest, kuid huvitav on see, et seda saavad kasutada kõik teie veebitoega seadmed. Lisaks ei arvestata failide vanemaid versioone talletamisega.

Kui turvaline on teie varukoopia? iDrive krüpteerib kõik teie failid nii transiidis kui ka salvestuses. Kontoomanikud saavad ka isikliku krüpteerimisvõtme.

Kas seda on lihtne taastada? Taastamine toimub töölauarakenduse või brauseri kaudu. Kuigi iDrive ei taasta faile automaatselt nende algsesse asukohta, võimaldab see teil asukoha käsitsi valida. Samuti on 30 päeva jooksul võimalik prügikastist kustutatud faile taastada.

Muud olulised kaalutlused:

 • Saab teile saata kord aastas oma andmetega kõvaketta ilma lisatasuta
 • IDrive nutitelefonirakendused võimaldavad teil varundada nii Androidi kui ka iOS-i piiratud andmeid
 • Piiratud kustutatud failide säilitamisele pole kuni arhiivi puhastamiseni
 • Igast failist säilib kuni 30 versiooni
 • Saab varundada väliseid kõvakettaid, võrgusalvestust
 • Saab jagada varundatud faile

iDrive on hea valik parimate pilve varundamise teenuste seas, kui teie salvestusvajadus on alla 2 TB ja kui teile on olulised pikad säilitusajad.

Minge iDrive’i

3. Karboniit (www.carbonite.com)

karboniit

Carbonite pakub automaatset ja piiramatut pilvevarundamist. Selle lihtne ülesseadmise ja unustamise lähenemisviis on siin parimate võrgupilvede varundusteenuste hulgas ilmselt lihtsaim.

Platvormid ja kasutusmugavus: Lisaks sellele, et saaksite oma varukoopiaid töölauarakendusest vaadata ja hallata, saate ka failide läbimõeldud veebiliidese kaudu juurde pääseda mis tahes brauseriga..

Salvestamise ja varundamise sagedus: Carbonite pakub ühes arvutis piiramatut salvestusruumi Põhiplaan. Varundamine on pidev, kuid võimalik on ka plaanipärane varundamine.

Mida varundamine sisaldab?? See varundab automaatselt kõik installiprotsessi käigus valitud failid. Üle 4 GB failid ja videod tuleb siiski käsitsi lisada. Varundamiseks saab valida ka üksikuid faile või kaustu, samas kui välisest draivist varundamine on saadaval ainult Plus- ja Prime-plaanide korral.

Hinnakujundus: Seal on 3 turvalist kava, ja kulud on ühe arvuti kohta. Safe Basicu hind on 6 dollarit kuus, arve arvestatakse igal aastal (71,99 dollarit). Kuu 9,34 dollarit kuus sisaldab Safe Plus-kava väliseid draive, vaikimisi videote varundamist, aga ka teie arvuti täielikku süsteemipilti. Kuu 12,50 dollari eest saate turvalise peaministri kava alusel kulleri taastamise teenust.

Kui turvaline on teie varukoopia? Kõik andmed on krüptitud. Lisaturvalisus on isikliku võtme krüptimine ja kahefaktoriline autentimine.

Kas seda on lihtne taastada? Töölauarakenduse abil saate taastada kõik failid või osa neist, samuti otsida failinimede põhjal. Failid saab taastada ühte kausta või nende algsesse asukohta.

Muud olulised kaalutlused:

 • Mac-versioon ei paku ei versioonimist ega isikliku võtme võimalust
 • Karboniidi värviga kodeeritakse teie failisüsteem, nii et teate iga faili või kausta varundamise olekut
 • Varundab fotosid mis tahes androidist või iPhone’ist
 • Kustutatud faile säilitati 30 päeva
 • Juurdepääs varukoopiatele on mobiilirakenduste kaudu

Carbonite’i abil saate kõiki oma faile vaadata veebiliidese või mobiilirakenduse kaudu. Samuti on taastamiseks palju võimalusi – üksikud failid, kõik teie andmed, eelmised versioonid või kustutatud failid.

Mine karboniiti

4. Acronise tõeline pilt (www.acronis.com)

akronis

Acronis True Image lööb pildi teie täielikest andmetest ja varundab need. See pakub palju pakutavaid plaane – alates pilve varundamisest, mobiil- ja sotsiaalmeedia varundustest kuni lunavara kaitsmiseni.

Platvormid ja kasutusmugavus: See varundab Maci, personaalarvutit ja mobiiltelefoni, virtuaalseid masinaid ja sotsiaalmeedia kontosid. Suurepärane töölaua kasutajaliides muudab Acronisega töötamise tõeliselt lihtsaks. Lisaks saate jälgida ka varukoopiate olekut, vaadata failide suurusi, mõõta varundamise kiirust ja vaadata värvikoodiga andmete kuvamist.

Salvestamise ja varundamise sagedus: Alustades ainult 250 GB-st, muutuvad salvestuslimiidid sõltuvalt valitud plaanist. Varukoopiaid tehakse ainult vastavalt ajakavale. Vaikesagedus on üks kord päevas, ehkki saate seda muuta maksimaalselt 5 minutiks. Võimalik on ka sündmustepõhine ajakava.

Mida varundamine sisaldab?? Vaikimisi valib True Image varundamiseks kogu draivi, sealhulgas välised draivid, kaardistatud võrgudraivid, Outlook ja OneDrive. Kuid saate ka käsitsi valida, mida varundada.

Hinnakujundus: Standardpaketi hinnad algavad 49,99 dollarist aastas. Advanced paketi hind on 99,99 dollarit aastas.

Kui turvaline on teie varukoopia? Acronis krüpteerib kõik teie andmed ja pakub ka isiklikku krüptimisvõtit. Lisaks on seal kaitse lunavara ja krüptomineerimise eest. Failide puutumatuse tagamiseks sisaldab Premium plaan Blockchaini põhist autentimist ja elektroonilisi allkirju.

Kas seda on lihtne taastada? Acronis taastab failid veebipõhise konsooli kaudu automaatselt nende algsesse asukohta. Soovi korral saate varundada ka välisele draivile või kaardistatud võrgudraividele. Viimane pakkumine on a "ellujäämiskomplekt", mis loob kiiresti käivitatava faili taastamise tööriista.

Muud olulised kaalutlused:

 • Varukoopiate, kasutaja seadistatavate versioonide ja säilitamise käsitsi puhastamine
 • Nr külvamist ega taastamist tarnitud ajamite kaudu
 • Windowsi kasutajad saavad sünkroonida kõigis seadmetes
 • Peatab krüptomineerimise tarkvara, säästes teie arvuti ressursse

Acronis pakub esimese kuu tasuta prooviperioodi, nii et enne ümberlülitamist võite selle keerutada. See pakub kiireid ja täielikke varukoopiaid ning sobib suurepäraselt teie andmete migreerimiseks.

Mine Acronisesse

5. CrashPlan (www.crashplan.com)

krahhi plaan

Lihtsa hinnaplaani ja piiramatu salvestusruumiga on CrashPlan väikeettevõtete jaoks parimate võrgupilvede varukoopiateenuste hulgas.

Platvormid ja kasutusmugavus: CrashPlan toetab Mac, Windows ja Linux. Intuitiivne ja kasutajasõbralik rakendus teeb andmete varundamise, haldamise ja taastamise lihtsaks. Samuti saate arvuteid armatuurlaua kaudu lisada ja eemaldada.

Salvestamise ja varundamise sagedus: CrashPlan pakub piiramatut salvestusruumi. Varundamine on automaatne ja pidev, kuid ka teie saate seadistada kohandatud ajakava.

Mida varundamine sisaldab?? CrashPlani abil saate kontrollida, millised failid on varundatud, millal ja kui sageli. Saate kaasata ka väliseid kõvakettaid, ehkki CrashPlan ei varunda mõnda faili teatud süsteemikaustadesse.

Hinnakujundus: Hinnakujundus on lihtne ja arusaadav – 10 dollarit kuus seadme kohta. Saate lisada nii palju seadmeid, kui soovite, ja kulud muutuvad automaatselt.

Kui turvaline on teie varukoopia? CrashPlan pakub teie andmetele kogu aeg standardset kaitset. Saate seadistada ka isikliku krüptimise.

Kas seda on lihtne taastada? Taastamine toimub lauaarvuti või brauseri kaudu. Kõiki saadaolevaid faile saate taastada teie valitud kuupäevast ja kellaajast.

Muud olulised kaalutlused:

 • Faili suurusele või tüübile pole piiranguid
 • Võimaldab teil kohandada oma versioonimiseeskirju
 • Teie otsustate kustutatud failide säilitusaja

CrashPlan pakub kõrgemat hinnasilti kui paljud teised pilve varundusteenused, kuid asjaolu, et saate piiramatut salvestusruumi, on suurte andmemahtude tarbijate jaoks tohutu eelis.

Minge CrashPlanile

Aga Dropbox ja muud salvestusteenused?

Ehkki pilvesalvestuse ja sünkroonimisteenused nagu Dropbox on kasulikud, on need just sellised – salvestusteenused, kus saate oma andmed parkida. Need ei varunda automaatselt teie arvuti sisu. Vastupidi, parimad võrgupilve varukoopiateenused varundavad kõiki teie andmeid pidevalt ja / või ajastatud intervallidega.

Mida otsida pilve varundamise teenusest?

Kui otsite pilve varundamise teenust, siis kõigepealt peate kontrollima järgmiste funktsioonide saadavust:

�� Platvormi tugi
Enamik teenuseid pakub tuge Windowsi ja Maci jaoks.
�� Lihtne seadistamine ja haldamine
Parim on lähenemisviis, mida saab unustada.
�� Mälumaht
Paljud pakuvad piiramatut salvestusruumi, kuid kontrollige selle täpsust.
�� Pidev varundamine
Kui varundamine toimub ööpäevaringselt, ei kao andmed.
�� Andmete krüptimine
Sealhulgas isiklik krüptimisvõti.
Versioonimine
Aitab puhaste koopiate tühistamist, kui teie praegused andmed on rikutud.
�� Varundamine väliste draivide juurde ja neist välja
Nii saate kontrollida ka seda, mis asub väljaspool teie peamist seadet.
♻️ Kustutatud failide säilitamine
Parimad veebipilvede varukoopiateenused võimaldavad tähtajatu säilitusperioodi.
�� Laadige üles ja taastage füüsiliste seadmete abil
See säästab aega ja ribalaiust.
�� Sünkroonimine ja jagamine
Soovite, et saaksite sünkroonida ja jagada teiste seadmete ja sõpradega.
�� Nutitelefoni varukoopia
Alati on hea oma telefoni eest ka hoolitseda.

See on palju nõudeid ja võib olla keeruline leida teenust, mis seda kõike kontrollib. Seetõttu on alati parem eelistada ja otsustada, millised neist funktsioonidest on teile kõige olulisemad, ning seejärel valida selle põhjal.

Parimate veebipilvede varukoopiateenuste kokkuvõte

Siin on suurem võrdlustabel, mis hõlbustaks teie otsustamist – tutvustades lindude silmapilgust ka kogu varundusteenuste maastikku:

Parimad võrgupilve varundusteenused võrreldud

TagaplaanMa sõidanKarboniitAcronise tõeline piltCrashPlan
Hind aastas60 dollarit52,12 dollarit71,99 dollarit49,99 dollarit120 dollarit
Tasuta prooviversioon / tasuta plaan15 päeva tasuta prooviperiood5 GB tasuta põhiplaan15 päeva tasuta prooviperiood30 päeva tasuta prooviperiood30 päeva tasuta prooviperiood
Seadmeid konto kohta1Piiramatu1Erineb plaanidest1
PlatvormidMac, PCMac, PC, mobiiltelefonid (Linux on ka ettevõtte kontol)Mac, PCMac, PC, mobiiltelefonid, virtuaalmasinad ja sotsiaalmeedia kontodMac, PC, Linux
LadustaminePiiramatu2 TB, arvestamata vanemaid versioonePiiramatuErineb plaanidestPiiramatu
Pidevad või plaanilised varundusedMõlemadMõlemadMõlemadKavas. Nii sageli kui iga viie minuti tagant.Mõlemad
KasutusmugavusVarundatakse installimisel automaatselt. Lihtsalt kasutatav liides.Juhtpaneeli konsool, millega saab luua ja hallata mitut alamkontot (äri)Lihtne paigaldada ja hallata. Intuitiivne.Varukoopiate haldamiseks hõlpsasti kasutatav armatuurlaud.Intuitiivne ja kasutajasõbralik rakendus.
Nutitelefoni varukoopiaNYAinult fotodYN
Varundamine välistest draividestYY Y (kõrgemad plaanid)Y. Automaatne, kui ühendatud välise draivigaY
Faili mahu piirangPiiramatu10 GBSuuremad kui 4 GB vajavad käsitsi valimistNN
Isiklik krüptimisvõtiYYYYY
Kahefaktoriline autentimineYNYNN
Esmane varundamine füüsilisest seadmestNY (tasuta) ja krüptitudNNN
Restaureerimine füüsiliste seadmete abil YYY (ainult USA-s)NN
NASAinult ettevõtte konto jaoksYNYN
Seadme sünkroonimineNYYYN
JagamineAinult B2 pilve kauduYNYN
Vanemad versioonid säilitatud30 päevaKuni 30 eelmist versiooni30 päeva (Macid välja arvatud). Alati hooldatakse vähemalt 3 versiooni.Kasutaja seadistatavKasutaja seadistatav
Varundamine välistesse seadmetesseNYY (kõrgemad plaanid)YY

See koondab meie parimate pilve varundusteenuste loendi. Kas teil on lemmikut? Jagage oma mõtteid meiega kommentaarides.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map