5 parimat kohaliku WordPressi arendustööriista, võrreldes 2020. aastaga

5 parimat kohaliku WordPressi arendustööriista, võrreldes 2020. aastaga

5 parimat kohaliku WordPressi arendustööriista, võrreldes 2020. aastaga
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kui olete WordPressi arendaja, teete tõenäoliselt suurema osa oma tööst katsekeskkondades. Nii saate oma pistikprogrammide, teemade ja saitidega kõik, mida soovite, näpistada, ilma et peaksite midagi tõelist katkestama. Ainus küsimus on, millised kohalikud WordPressi arendusriistad sobivad teie vajadustele kõige paremini?


Seadistuse valimine võib osutuda keeruliseks, kuna valikuid on palju. Veelgi olulisem on see, et teie töövoog varieerub sõltuvalt valitud valikust, seega on oluline teada, millised on teie valikud ja milliseid funktsioone nad teile pakuvad.

Selles artiklis tutvustame teile viit meie lemmikut kohalikku WordPressi arendustööriista, sealhulgas:

 • DesktopServer
 • XAMPP
 • MAMP
 • Vagrant
 • Kohalik Hooratas

Me räägime teile, kuidas need töötavad, ja võrrelge nende kasutusmugavust, funktsioone ja hindu. Vaatame selle saate teele!

Kohalikud WordPressi arendusriistad

Miks on ülioluline valida õiged WordPressi arendusriistad?

Koodide õppimine on piisavalt raske ja veebist abi otsimine ei suuna teid alati õigele teele.

Kuid isegi seda arvesse võttes on kohalikud WordPressi arendusriistad ikkagi midagi, millest saavad kasu isegi WordPressi arendamise täielikud alustajad.

Muutuste rakendamine elavas keskkonnas ilma neid eelnevalt katsetamata on katastroofi retsept. Kui üks teie värskendustest rikub teie saiti, pole teil muud võimalust kui taastada see varasemast varukoopiast või proovida probleem käsitsi lahendada..

Mõlemal juhul on aeg, mille jooksul teie veebisait ei tööta nii, nagu peaks, ja kasutajad võivad probleemi märgata.

Seetõttu eelistavad paljud kogenud WordPressi arendajad kasutada kas kohalikke või lavastuskeskkonnad testimise eesmärgil. Mõlemad tööriistad võivad täita sama eesmärki, kuid need pole päris samad. Näiteks kohalikele keskkondadele pääseb juurde ainult võrgu kaudu ja selle seadistamiseks või sellega töötamiseks pole teil vaja Interneti-ühendust. Teisaldatavad veebisaidid on aga üles seatud reaalajas serverites, mis muudab need jõudlustestide jaoks paremaks.

Selles artiklis, keskendume kohalikele WordPressi arendamise tööriistadele. Kui teil pole veel lemmiklahendust, siis siin on mõned funktsioonid, mida soovite selle valimisel silma peal hoida:

Mitme kohaliku veebisaidi tugi.

Kohalike tööriistade üks eeliseid on see, et saate üles seada nii palju samaaegseid saite kui soovite. Nii saate töötada mitme projektiga korraga.

Iga veebisaidi sõltumatud keskkonnad.

Mõni tööriist võimaldab teil seadistada iga WordPressi saidi jaoks eraldatud keskkonnad. Näiteks võib teil olla üks sait, kus töötab PHP 5, ja teine, mis kasutab PHP 7, töötades kõrvuti ilma probleemideta.

Projekti otsekohene juhtimine.

Ideaalis peaks ükskõik milline valitud kohaliku arenduse tööriist uute WordPress-projektide lisamise ja kustutamise võimalikult lihtsaks tegema. Nii ei kuluta te palju aega uute keskkondade seadistamisele ega pärast valminud testide puhastamist.

Lihtne domeeni kaardistamine.

Enamikul juhtudel soovite kaardistada iga kohaliku veebisaidi domeeninimega, mida on lihtne meelde jätta. Saate alati tehke seda käsitsi, kuid parem on see, kui teie valitud tööriist aitab teid selles protsessis.

Lõpuks on oluline märkida, et kui olete osa arendusmeeskonnast, peate enne otsuse tegemist nendega nõu pidama. Lõppude lõpuks on tõenäoline, et kogu meeskond kasutab ühte tööriista, seega on teil kõigil juurdepääs samadele funktsioonidele. Kui iga teie meeskonna liige kasutab erinevaid kohalikke arendusvahendeid, võib tulemuseks olla logistiline õudusunenägu.

Võrreldi viit kohalikku WordPressi arendustööriista (lühidalt)

Selles postituses on meil palju maad katta. Nii et kui otsite kiiret võrdlust, vaadake järgmist tabelit:

Võrreldud parimaid kohalikke WordPressi arendusvahendeid

DesktopServer
XAMPP
MAMP
Vagrant
Kohalik Hooratas

Kas see kasutab virtuaalseid masinaid?
Kas saate seadistada mitu WordPressi veebisaiti?Kuni kolm (kasutades tasuta versiooni)✅ (mõningase varjamisega)✅ (mõningase varjamisega)
Kas seda on lihtne kasutada?Mõõdukalt raskeMõõdukalt raskeMõõdukalt raske
Kas see võimaldab teil seadistada erinevat tüüpi keskkondi?✅ (kraadini)✅ (kraadini)
Kas saate veebisaite soovi korral käivitada ja peatada?
Kas see aitab teil domeeninimesid kohalikele veebisaitidele kaardistada?
Kas see sisaldab armatuurlauda, ​​mida saate kasutada?
HindSaadaval on tasuta ja premium versioonidTasutaSaadaval on tasuta ja premium versioonidTasutaTasuta

Kui arvate, et saate just selle teabe põhjal teha teadliku otsuse, peatage siin. Soovitame teil siiski lugemist jätkata, nii et saate selgema ülevaate, mida kõik need tööriistad teile pakkuda võivad.

Võrreldi viit kohalikku WordPressi arendusvahendit (täielikult)

Kohalike WordPressi arendusriistade osas peate arvestama nelja peamisega:

 • kuidas nad töötavad,
 • kui lihtne neid on kasutada,
 • milliseid funktsioone nad pakuvad,
 • nende hinnaklass.

Kui võrdlete kõiki tööriistu nende kriteeriumide alusel – mida täpselt teeme järgmistes jaotistes -, on teil kogu nutika valiku tegemiseks vajalik teave. Kaevame sisse!

1. DesktopServer

DesktopServer

DesktopServer on Windowsi ja macOS-i tööriist, mis võimaldab lihtsa samm-sammulise viisardi abil luua mitu kohalikku WordPressi veebisaiti. Hoolimata tööriista tasuta versiooni olemasolust, peate selle allalaadimiseks siiski registreeruma, mis on väike hind.

Mis puutub kasutusmugavusse, siis pole kohalikud WordPressi arendusriistad palju lihtsamad kui Desktop Server. Esmakordsel seadistamisel installib see kogu WordPressi toiteks vajaliku tarkvara kohapeal. Seejärel saate programmi iga kord uuesti käivitada, kui soovite luua või kustutada kohalikku WordPressi veebisaiti.

Kogu loomisprotsessi vältel saate valida, millise WordPressi versiooni oma saidile installida, ning määrata sellele domeeninime.

DesktopServeri kasutamine.

Üldiselt pakub DesktopServer funktsionaalset kogemust väga väheste viperustega, kuid see pole tingimata halb asi. Kui kõik, mida otsite, on lihtne ja usaldusväärselt töötav tööriist, võib see olla kindel valik.

�� Põhifunktsioonid:

 • Sisaldab viisardit, mis aitab teil WordPressi uusi kohalikke veebisaite seadistada.
 • Võimaldab teil domeene oma kohalikele saitidele kaardistada.
 • Võimaldab teil oma saite igal ajal kopeerida või kustutada.
 • Võimaldab tarkvara tasuta versiooni abil hallata kuni kolme kohalikku saiti.
 • Toetab Apache, MySQL, ja PHP 5.5.

Kui rääkida funktsioonidest, DesktopServeri tasuta versioon on pisut piiratud. Seal on palju kohalikke WordPressi arendustööriistu, mis pakuvad võimsamaid funktsioone, mis aitavad teil oma saite hallata (mida me katame peagi), ehkki need võivad mõnikord olla liiga suured. Piiravate tegurite osas võiks öelda, et suurim pettumus on asjaolu, et DesktopServer toetab ainult ühte tüüpi keskkonda: Apache-serverit, mis töötab PHP 5 ja MySQL.

Ausalt öeldes kasutavad paljud WordPressi veebisaidid sama keskkonda. Arendajana võiksite siiski omada rohkem kontrolli. Sel juhul peate uurima mõnda muud võimalust.

�� Hind:

Siiani oleme rääkinud ainult DesktopServeri tasuta versioonist. Samuti on olemas esmaklassiline alternatiiv, mille hind algab 99,95 dollarist aastas. Selle raha eest saate juurdepääsu mitmele lisafunktsioonile, sealhulgas tugi Multisite, võimalus testi seadistusi eksportida ja arhiivida ning WordPressi „jooniste” loomise võimalus.

Viimane funktsioon võimaldab teil salvestada kindlaid seadistusi ja kasutada neid seejärel saitide kiiremaks juurutamiseks. Näiteks kui mõnel saidil on käputäis pistikprogramme ja teemasid, mida soovite häälestada, saate luua selle konfiguratsiooni kavandi ja selle hilisemaks kasutamiseks salvestada..

DesktopServeri lisatasu litsents annab teile õiguse saada värskendusi kogu aasta jooksul. Lisaks saate mitme litsentsi jaoks kasutada ühte litsentsi, mis teeb sellest eelarvega meeskondade jaoks korraliku valiku.

2. XAMPP

xamp

XAMPP on lühend, mis tähistab Apache, MariaDB, PHP ja Perl. Teisisõnu, see pakib kogu tarkvara, mida vajate WordPressi käitamiseks.

Sellel kohalikul arendustööriistal on kaks maitset: tavaline XAMPP ja XAMPP-VM.

Esimene installib just tarkvara, mida me varem mainisime, teie arvuti kataloogi, teine ​​aga seab kõik üles Linuxi virtuaalmasinas.

Tarkvara tavaversioon on saadaval Windowsi, Linuxi-põhiste süsteemide ja macOS-ide jaoks. XAMPP-VM on seevastu saadaval just macOS-i jaoks. Seda silmas pidades keskendume selle võrdluse jaoks tavalisele XAMPP-i mitte-VM-versioonile.

See, mida XAMPP teeb, on teie arvutis tarkvarapaki seadistamine, kuid see ei aita teil WordPressi installida. Platvorm pakub vähe iseseisvad paigaldajad erinevatele sisuhaldussüsteemidele (CMS), kuid me tegeleme pigem käsitsi.

Kui olete sama, siis näete siin järgmist, mis puudutab WordPressi installimist koos XAMPP-iga.

XAMPPi armatuurlaud.

Alustuseks peate virna seadistama ja kontrollima, kas kõik teenused töötavad. Siis peate seda tegema luua andmebaas oma WordPressi saidi jaoks laadige alla CMS-i uusim versioon, pakkige see lahti ja konfigureerige paar faili käsitsi. Alles siis saate käivitada WordPressi installiprogrammi ja peate ikkagi oma uue saidi kaardistama domeeniga, mida te mäletate (kui soovite).

�� Põhifunktsioonid:

 • Võimaldab seadistada tarkvarapaki, sealhulgas Apache, MariaDB, PHP ja Perl.
 • Pakub võimalust valida mitme XAMPP-i versiooni hulgast, sõltuvalt sellest, millist PHP-väljaannet soovite kasutada.
 • Kui kasutate macOS-i kasutajat ja laadite alla vastava versiooni, pakub see VM-põhist kohaliku WordPressi kogemust.
 • Võimaldab teil kõigi uute teenuste haldamiseks kasutada lihtsat armatuurlaua tööriista.
 • Võimaldab WordPressi käsitsi seadistada või kasutada iseseisvat installeerijat (kui soovite).

Arendajana võite arvata, et XAMPP võimaldab teil oma käed pisut määrdumatumaks muuta, võrreldes selliste tööriistadega nagu DesktopServer. Sel juhul saate täieliku kontrolli kõigi oma pinu komponentide üle. Näiteks võite mõne hiireklõpsuga igal ajal oma Apache-serveri käivitada ja peatada või kaardistada teenuse erinevatesse portidesse. Samuti saate juurdepääsu üksikasjalikele logidele ja muule.

XAMPP pakub teile WordPressi käitamiseks täiuslikku keskkonda, kuid see pole CMS-i jaoks kohandatud teenus. See tähendab, et peate kõik seadistama, et vaadata mõnda võimalust. Lisaks muutuvad asjad natuke keerukamaks, kui soovite kasutada XAMPP-i korraga mitme WordPressi veebisaidi käitamiseks. See pole ilmselt midagi, mida te ei saaks hakkama, kuid see on rohkem töö kui WordPressi silmas pidades loodud tööriista kasutamine.

Üldiselt pakub XAMPP fantastilist kohandamistaset, mis võimaldab teil teha peaaegu kõike, mida soovite. See pole siiski suurepärane tööriist algajatele ja see pole ka kõige lihtsam lahendus, millega töötada.

�� Hind:

XAMPP on 100% avatud lähtekoodiga pakett. Peidetud funktsioonidega premium-versiooni pole, seega võite seda vabalt kasutada mis tahes viisil.

3. MAMP

mamp

Mitmeti, Minu Apache, MySQL, PHP (MAMP) on väga sarnane XAMPP-iga. See on ka tarkvarapakk, mis võimaldab teil luua WordPressi veebisaite (ja muud tüüpi saite).

Selle tööriista kasutamise protsess töötab ka täpselt samamoodi nagu meie eelmise valiku puhul. Seadistage virn, looge andmebaas ja seejärel käige WordPressi käsitsi seadistamise sammud läbi. Arvestades seda, keskendugem kõige suurematele erinevustele mõlema pinu vahel.

Esiteks on MAMP saadaval ainult Windowsi ja macOS-i jaoks. Iga operatsioonisüsteemi jaoks on mitu versiooni, olenevalt sellest, millist PHP versiooni soovite seadistada. Lisaks saate juurdepääsu paljudele lisatarkvaradele, sealhulgas Python, Perl, phpMyAdmin ja palju muud.

Praktikas tähendab see kohalike veebisaitide ja rakenduste loomiseks rohkem võimalusi. WordPressi osas on aga tõenäoline, et te ei pea seda tarkvara kasutama. Need on aga toredad lisad, igaks juhuks, kui töötate mõnda muud tüüpi projektide jaoks, mis neid vajavad.

MAMP-i kasutamise suurim negatiivne külg võrreldes XAMPP-iga on see, et esimene ei paku populaarsete rakenduste (nt WordPress) iseseisvaid installeerijaid. Ausalt öeldes on see piiratud, kui te ei soovi veebisaite käsitsi seadistada. Sel juhul on teil parem nagunii paremini kasutada sujuvamat tööriista.

MAMP armatuurlaud.

�� Põhifunktsioonid:

 • Võimaldab seadistada keskkonna, mis põhineb Apache, MySQL ja PHP.
 • Võimaldab teil kasutada tarkvara erinevaid versioone, sõltuvalt sellest, millist PHP väljaannet soovite seadistada.
 • Toetab paljusid täiendavaid keeli, sealhulgas Python ja Perl.
 • Pakub võimalust seadistada kohalikud WordPressi veebisaidid käsitsi.

Funktsioonide osas pakub MAMP teie keskkonna kõigi komponentide üle natuke vähem kontrolli kui XAMPP. Kaasas ka oma armatuurlaud, kuid see pakub vähem võimalusi. See erinevus – lisaks kõigile teistele – teeb sellest suurepärase valiku, kui otsite hõlpsamat haldamise tööriista. Teil on endiselt juurdepääs peaaegu kõigile samadele funktsioonidele, kuid MAMP-iga on harjumine lihtsam.

�� Hind:

Selles jaotises oleme keskendunud ainult MAMP-i tasuta versioonile. Kuid on ka saadaval on lisatasu võimalus. See algab nii macOS-i kui ka Windowsi puhul 59 dollarist, ehkki esimene saab regulaarsemaid värskendusi ja paremat tuge.

MAMP Pro pakub teile palju rohkem võimalusi, näiteks seadistamise võimalust Nginx serverid, mobiilne testimisriist ja sisseehitatud redaktor. Kui teie ja ülejäänud meeskond olete macOS-i kasutajad, teevad kõik need funktsioonid MAMP-i hulgaliselt saadaval olevate kohalike WordPress-tööriistade hulgast tugeva valiku.

4. Vagrant

ülbe

Siiani oleme hõlmanud mitmeid kohalikke WordPressi arendusvahendeid, mis on üsna sarnased. Nüüd on aeg midagi pisut teistsugust.

Vagrant on tööriist, mis võimaldab teil arvutis käivitada mitu virtuaalset masinat ja kasutada neid oma projektide keskkonnana.

Kui te pole kunagi sellist programmi nagu Vagrant kasutanud, võite arvata, et see kõlab liiga palju vaeva.

Lõppude lõpuks võisite kuulda, et mitme virtuaalse masina käitamiseks vajate väga võimast arvutit. See on mõnevõrra tõsi, kuid see sõltub ka sellest, mille jaoks soovite neid masinaid kasutada. Kui me räägime kohalikust veebiarendusest, siis pole süsteeminõuded nii järsud.

Lisaks muudab Vagrant kogu keskkonna seadistamise protsessi imelihtne. Pärast tarkvara installimist võite selle uuesti alla laadida paljud eelkonfigureeritud kastid selle kogukond on juba loodud. Kui soovite mõne hiireklõpsuga installida täiusliku WordPressi keskkonna, on teil seda palju populaarsed karbid mille hulgast valida. Võimalik, et leiate ühe, mis pakub just seda, mida vajate.

Vagrandi pilk käsurealt.

Võite hankida ka oma virtuaalse masina ja kasutada käsurida asjade seadistamiseks täpselt nii, nagu soovite. Seejärel saate oma keskkonda jagada kõigi teiste oma meeskonna liikmetega. Nii ei pea te kõik tarkvara konfigureerimisega viiblema ja virnastate samamoodi – Vagrant teeb kõik teie heaks.

Lõpuks jõuame kõige olulisema erinevuseni Vagrant ja selliste tööriistade vahel nagu XAMPP või MAMP. Viimase puhul on teil alati oht installida tarkvara, mis häirib teie keskkonna seadistusi. Lõppude lõpuks kasutate serverina oma arvutit. Sellise tööriistaga nagu Vagrant on iga keskkond teie arvutis eraldi. See tähendab, et teil võib olla server, mis käitab Nginxit ja teine ​​Apache’iga kahes eraldi Vagrant-arvutis ja teil ei tohi tekkida probleeme.

Siiani kõlab Vagrant ilmselt tugeva variandina. See on mõistlik – see on ka üks meie lemmikriistu. Te ei pea siiski meie otsust tegema nimiväärtuses. Siin on tsitaat ProteusThemes täieliku stacki arendaja ja tegevjuhi Primož Cigleri kohta oma armastuse kohta Vagrani vastu:

Primoz Cigler

Primož Cigler
ASi tegevjuht ProteusThemes

Kui rääkida minu lemmik kohalikest WordPressi arenduskeskkondadest, siis tegelikult on mul neid kaks. Mõlemad on Vagrandi hallatavad virtualiseerimised. Ainuüksi see on oluline, kuna see võimaldab mul ja kogu ProteusThemes meeskonnal olla järjepidev arenduskeskkond erinevatel masinatel ja operatsioonisüsteemidel.

Esimest, mida kasutame arendatavate teemade peamise arengukeskkonnana. See on juurte / võre projekti muudetud kahvel. See töötab Ubuntu 16.04 nginx + mariadb + php-fpm pinu.

Teine, mida kasutan üha sagedamini, on Wocker. See on dokkripõhine WordPressi arenduskeskkond, mille tööriistad nagu sisseehitatud WP-CLI, võimaldavad kiiret prototüüpimist, 5 sekundi jooksul värskete WP-installatsioonide loomist ilma kõrvaltoimeteta ja nende juhtumite vahel hõlpsat vahetamist. Üldiselt on see suurepärane tööriist uute funktsioonide, teemade, pistikprogrammide testimiseks … ilma tavapärast dev-keskkonda saastamata. See on nagu see, et igal ajal oleks saadaval piiramatu arv kohalikke värskeid, ühekordselt kasutatavaid WP eksemplare.

Üks selliste tööriistade nagu Vagrant piirangutest on asjaolu, et suurte failisüsteemide sünkroonimine teie hostarvuti ja virtuaalsete masinate vahel võib võtta natuke aega. Kuid see on probleem, millega tõenäoliselt ei puutu kokku, välja arvatud massiivsete projektide kallal.

�� Põhifunktsioonid:

 • Võimaldab seadistada virtuaalseid masinaid kohaliku arengu vajaduste jaoks.
 • Võimaldab konfigureerida iga VM-i vastavalt teie spetsifikatsioonidele ja jagada seda teiste inimestega.
 • Pakub eelkonfigureeritud kastide allalaadimise ja soovitud rakenduste käitamise võimalust.
 • Aitab hoida teie testimiskeskkonnad lahus ning neid soovi korral sisse ja välja lülitada.
 • Kõigi virtuaalmasinate haldamine käsurealt on lihtne.

Siiani oleme käsurida kaks korda kasutanud ja sellel on põhjus. Vagrant on täielikult käsuridadel põhinev tööriist, mis on saadaval Linuxi-põhiste süsteemide, Windowsi ja macOS-i jaoks. Sellegipoolest pole väljamõeldud liideseid ega armatuurlaudu – see on lihtsalt käsurida ja teie.

Kui teil on veebiarenduse kogemusi, on tõenäoline, et teil on käsurida enamiku oma igapäevaste ülesannete jaoks. Teisest küljest pole Vagrant’i kasutamiseks vajalike käskude õppimine sugugi nii keeruline. Kui te seda ei tee tuttav käsuridaga siiski ei tohiks te lasta sellel end takistada.

�� Hind:

Vagrant on tasuta avatud lähtekoodiga projekt. See asjaolu koos kõigi teiste omadustega teeb sellest fantastilise valiku nii sooloarendajatele kui ka meeskondadele. Isegi kui teil on eelarvet kvaliteetsete kohalike WordPressi arendusvahendite ostmiseks, on tõenäoline, et Vagrant saab seda tööd paremini teha.

5. Kohalik hooratta poolt

Kohalik Hooratas

Ükski kohalik WordPressi arendusriist, mida seni käsitleme, pole need, mida võiksite pidada liiga kasutajasõbralikuks. DesktopServer on kõige lähemal, kuid selle laseb maha arhailine liides.

Teised on võimsad, kuid neid pole eriti lihtne kasutada, kui teil pole arendamise tausta.

Sellepärast oleme otsustanud asjad ümardada Kohalik Hooratas.

Oleme juba teinud kirjutanud Local by Flywheel minevikus. Toona oli see saadaval ainult macOS-i jaoks. Nüüd on nii Windowsi kui ka MacOS-i kasutajatel sellele lahendusele juurdepääs ja see on endiselt üks kõige magama jäänud kohalikke WordPressi arendusvahendeid.

Suurim puudus tuleb Local’i hõlpsasti kasutatavast liidesest. Uue veebisaidi seadistamine on sama lihtne kui nupul klõpsamine ja mõne põhikonfiguratsiooni valimine.

Kasutades Local by hooratast.

Protsessi ajal saate valida Nginxi ja Apache serverite hulgast, samuti PHP kahe versiooni (5 ja 7). Lisaks saate oma uue kohaliku veebisaidi kohe domeeniks kaardistada. Kui teie sait on üles seatud, pääsete sellele juurde lihtsast loendist, mis sisaldab kõiki teie muid projekte. Neil klõpsates saate vaadata nende sätteid, pääseda juurde nende andmebaasile, liikuda kohalikesse kataloogidesse ja teha muud.

On isegi võimalus luua reaalajas linke oma kohalikele veebisaitidele, mis tähendab, et saate oma edusamme meeskonnakaaslaste või klientidega jagada. Üldiselt pakub Local by Flywheel kohaliku WordPressi arendamise osas kaugelt kõige lihtsamat kogemust. See ei pruugi olla nii võimas kui Vagrant, kuid korvab selle tänu oma juurdepääsetavusele.

�� Põhifunktsioonid:

 • Võimaldab teil mõne hiireklõpsuga seadistada kohalikud WordPressi veebisaidid.
 • Võimaldab teil jälgida kõigi olemasolevate saitide olekut loendist.
 • Pakub võimalust ühe hiireklõpsuga pääseda oma saitide armatuurlaudadele, andmebaasidele ja kohalikele kataloogidele.
 • Võimaldab luua reaalajas linke, jagada juurdepääsu kohalikele projektidele.
 • Pakub võimalust jooniste seadistamiseks, et WordPressi veebisaite hõlpsalt eelistatud sätete abil juurutada.

Funktsioonide osas on kõik, mida Local by Flywheel pakub, kohandatud WordPressi saitidele. Piisab, kui öelda, et Localit on rõõm kasutada, kui olete WordPressi entusiast. See ei pruugi pakkuda nii palju kohandamisvõimalusi kui näiteks Vagrant, kuid need on kaks täiesti erinevat tööriista. Kui soovitame Vagrantit rohkem professionaalsetele meeskondadele, sobib Local ideaalselt väiksemate rõivaste ja vähem rangete nõuetega projektide jaoks.

�� Hind:

Local by Flywheel on täiesti tasuta tööriist, mille on teinud võimalikuks WordPressi hallatav hostiettevõte Flywheel. Teostes on ka premium versioon, kuid selle kohta on praegu vähe andmeid. Üldiselt on see üks meie lemmik WordPressi arendustööriistu.

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • Tarkvaraarenduse allhangetega üles ehitatud ettevõtted
 • Kuidas luua oma veebisait?

Järeldus

Kõiki kohalikke WordPressi arendusvahendeid ei tehta võrdseks. See, mille valite, mõjutab teie tööviisi suuresti. Kui kuulute meeskonda, mõjutab see ka kõiki, kellega töötate. Sellepärast tasub uurida, millised võimalused on olemas ja milliseid eeliseid iga lahendus teile pakkuda saab.

Tutvustagem meie viit kohalikku WordPressi arendustööriista ja mis teeb neist igaüks ainulaadse:

DesktopServer

See on lihtne, algajasõbralik tööriist kohaliku WordPressi arendamiseks.

XAMPP

See tarkvarapakk on suurepärane, kui soovite oma keskkonna üle täielikku kontrolli saada.

MAMP

See tööriist sarnaneb väga XAMPP-iga, kuid sellel on vähe vähem funktsioone ja seda on mõnevõrra lihtsam kasutada.

Vagrant

See on suurepärane VM-põhine kohaliku arengu tööriist, mis on kohustuslik tõsistele arendajatele.

Kohalik Hooratas

See kasutajasõbralik programm sobib suurepäraselt väikeste ja keskmiste projektide jaoks.

Kas teil on küsimusi selle kohta, kuidas valida kohalikule WordPressi arendamise vajadustele sobiv tööriist? Räägime neist allpool kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector