45 dalykai, kuriuos norėčiau žinoti prieš pradėdamas kurti tinklaraštį: Kaip nemokamai sukurti tinklaraštį 2020 m. Ir sulaukti 400 000 apsilankymų per mėnesį, kaip mes darėme

45 dalykai, kuriuos norėčiau žinoti prieš pradėdamas kurti tinklaraštį: Kaip nemokamai sukurti tinklaraštį 2020 m. Ir sulaukti 400 000 apsilankymų per mėnesį, kaip mes darėme

45 dalykai, kuriuos norėčiau žinoti prieš pradėdamas kurti tinklaraštį: Kaip nemokamai sukurti tinklaraštį 2020 m. Ir sulaukti 400 000 apsilankymų per mėnesį, kaip mes darėme
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Pradėti tinklaraštį pirmą kartą yra nuostabi, tačiau bauginanti patirtis.


Galvoji, kad žmonės iš tikrųjų ketina skaityti – ir net dalintis – ką tu parašei. Skirtingai nuo bet kokio kito jausmo, kurį galiu apibūdinti.

Bet tai ne visi vaivorykštės ir drugeliai. Pradėti dienoraštį yra sunkus darbas, o kelyje yra daugybė spąstų. Ypač jei tai jūsų pirmas kartas.

Iš tikrųjų tiek daug spąstų, kad mes turime pateikti pilną sąrašą 45 dalykų, kurių linkime, kad žinotume prieš pradėdami savo pirmuosius tinklaraščius. Tokiu būdu, jums nereikia patys daryti šių klaidų!

Bet kas yra "mes" būtent taip? Na, šis įrašas yra visos grupės pastangos. Jame yra trys tinklaraštininkai, kurie čipuoja ir dalijasi patarimais, kaip sukurti tinklaraštį, ne tik tai, bet ir kaip sukurti sėkmingą tinklaraštį bei užsidirbti pinigų iš jo. ��

Įsigykite kavą ir pasijunkite jaukiai. Peržiūrėsime viską, ko išmokome per pastaruosius 8 ir daugiau metų. Mėgautis!

prieš pradedant tinklaraštį

Bet prieš pradedant; jei jus domina išsamus, netrukdantis sukurti tinklaraštis vadovas, mes jums tai turime. Tai yra visas žingsnis iš nieko į tiesioginį tinklaraštį, kuris yra optimizuotas, saugus ir pasirengęs priimti savo skaitytojus. Vadovas buvo parašytas remiantis mūsų patirtimi auginant šį patį tinklaraštį (kuriame dabar yra daugiau nei 400 000 mėnesinių skaitytojų). Tai 100% nemokama. Paspauskite čia.

Contents

Kaip pradėti tinklaraštį 8 žingsniais

Gerai, kad kalbant apie techninę dalykų pusę, tinklaraščio kūrimas iš tikrųjų yra paprastas. Viskas, ką jūs darote:

 1. Suraskite gražų tinklaraščio domeno vardą ir užregistruokite jį.
 2. Pasirinkite tinklaraščių platformą pradedantiesiems – greičiausiai „WordPress“.
 3. Užsiregistruokite tinklaraščių prieglobos paskyrai – „Bluehost“ yra tai, ką mes rekomenduojame kaip geriausią vietą tinklaraščio kūrimui.
 4. Įdiekite „WordPress“.
 5. Pasirinkite tinklaraščio „WordPress“ temą.
 6. Įdiekite tinklaraščiams būtinų „WordPress“ papildinių rinkinį.
 7. Tinkinkite savo svetainę ir tiksliai sureguliuokite tinklaraščio nustatymus.
 8. Parašykite ir paskelbkite savo pirmąjį tinklaraščio įrašą.

Nors gali būti anksti pereiti prie prieglobos pirkimo, kai būsite pasiruošę tai padaryti, įsitikinkite, kad naudojate aukščiau pateiktą nuorodą „Bluehost“. Tačiau tai yra dukterinė įmonė (tai reiškia, kad gausime nedidelį komisinį atlyginimą), tai taip pat atvers jums 2,95 USD ir 3,95 USD kainą su nuolaida. Šios nuolaidos negausite, jei apsilankysite „Bluehost“ svetainėje kitaip, nei naudodami aukščiau esančią nuorodą.

Vis dėlto atlikti visus šiuos veiksmus, net jei jie gali atrodyti labai daug, yra gana nereikšminga, nes jūs esate imamas už rankos pakeliui; pirmiausia jūsų prieglobos įmonė, o paskui pati „WordPress“ prietaisų skydelis.

Taigi, užuot kalbėję apie dalykus, kuriuos dauguma žmonių išsiaiškins patys, nusprendėme sutelkti dėmesį į sudėtingesnius dalykus, pradėdami tinklaraštį. Mes apimsime viską nuo rašymo iki SEO, vaizdų kūrimo, rinkodaros, įrankių, saugumo ir dar daug daugiau.

45 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pradėdami tinklaraštį …

Visų pirma, kadangi tai greičiausiai buvo svarbiausias daugelio tinklaraščių kūrimo karjeros momentas, pakalbėkime apie SEO!

Kalbant konkrečiau, pakalbėkime apie tai, koks iš tikrųjų yra paprastas SEO, ir apie dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurias daro žmonės, pradėdami tinklaraštį. Pirmiausia išgirskime tai iš Billo:

Bill Widmer apie tai, kaip sukurti tinklaraštį
Billas Widmeris
Turinio rinkodaros ir SEO konsultantas. Turi 2 500 000 žodžių patirties skelbiant turinį.

1. Naudokitės SEO, kad kiekvieną mėnesį pritrauktumėte dešimtis tūkstančių lankytojų

SEO arba paieškos sistemų optimizavimas yra jūsų turinio optimizavimo menas, siekiant reitinguoti tam tikrus raktinius žodžius paieškos rezultatuose, pvz., „Google“.

SEO yra bendras terminas, apimantis raktinių žodžių tyrimus, nuorodų kūrimą (nuorodų į jūsų svetainę įgijimas iš kitų svetainių, siekiant pagerinti paieškos reitingą; čia yra puikus vadovas apie tai) ir daugybė kitų veiksmų, reikalingų geriausiam pasirodymui.

Bet daugiau apie tai vėliau šiame vadove. Nors tai gali atrodyti bauginanti, iš tikrųjų tai yra paprastas procesas, į kurį reikėtų atsižvelgti pradedant tinklaraštį. Tai veikia taip:

I. Raskite raktinių žodžių, turinčių gana žemą reitingo sunkumą, savo nišoje.

Galite naudoti tokį įrankį kaip Ahrefai, Moz, arba SEMrush, jei norite pamatyti raktinių žodžių paieškos apimtį ir sunkumus. Štai kaip atrodo „Ahrefs“ naudojimas raktinių žodžių tyrimams:

„Ahrefs“ naudojimas raktinių žodžių tyrimui, pradedant tinklaraštį

II. Sukurkite geriausią žiniatinklio turinį pagal pasirinktą temą ir raktinį žodį.

Čia yra du žingsniai:

Pirmiausia pasirinkite raktinius žodžius, į kuriuos norite nukreipti, kai pradedate tinklaraštį. Tačiau nereikia tik spėlioti. Tai giliau.

Turėtumėte pasirinkti tik tuos raktinius žodžius, kurie yra populiarūs tarp žmonių, ir tuos, kuriuos taip pat galite vertinti. Yra skirtingi raktinių žodžių sunkumo laipsniai, ir kai kurie, deja, viršys tai, ko galite nukreipti į savo pirmuosius porą metų tinklaraščių kūrimą.

Štai raktinių žodžių tyrimo vadovas padaryta teisingai „WordPress“ svetainėms.

Gerai, kad tai yra vienas žingsnis. Antras žingsnis yra sukurti tų raktinių žodžių (arba apie juos) turinį.

Pažvelkite į „Google“ ir sužinokite, koks reitingas patenka į 10 geriausių rezultatų, tada darykite viską, ką galite, kad geriau paskelbtumėte. Tai gali reikšti geresnius vaizdus, ​​išsamesnius paaiškinimus, susiejimą su daugiau išteklių ar visa tai, kas išdėstyta aukščiau.

III. Praleiskite tą patį turinio reklamą tiek laiko, kiek sukūrėte. Galbūt daugiau.

Tai taip pat nereiškia tik pasidalinimo socialinėje žiniasklaidoje. Jūs turėtumėte padaryti elektroninio pašto informavimas influenceriams, rašykite svečių tinklaraščio įrašus (kai kurios strategijos) ir netgi apsvarstykite mokamą reklamą, pvz., „Facebook“ skelbimus ar Quuu skatinti.

Čia yra Quuu IG, išleisto 10 USD, pavyzdys:

„Quuu-Promote“

Ir tai yra labai maža niša – RVing ir kemperiai. Tai daro įspūdį didesnėmis nišomis, tokiomis kaip bet koks verslas, rinkodara ar kelionės.

O jei jūs su tuo susidursite, aš labai rekomenduoju „white hat“ SEO (galiojančią taktiką pagal „Google“ paslaugų teikimo sąlygas), o ne „black hat SEO“ (taktika, kuri veikia, tačiau prieštarauja „Google“ politikai ir gali nubausti jūsų svetainę)..

Akivaizdu, kad SEO yra daug daugiau, nei aš galiu paaiškinti 250 žodžių. Bet tai suteikia jums pagrindus, kurie iš tikrųjų nėra sunkūs.

Norėdami pasilenkti daugiau, pateikiame praktinį Alexo SEO vadovą. Tai išsamus ir leidžia sužinoti apie visus svarbius SEO strategijos kūrimo ir jos vykdymo etapus, o tai labai svarbu pradedant tinklaraštį.

2. Kurkite nuorodas, kad padidintumėte savo reitingą

Aš įdėjau nuorodų kūrimą iškart po SEO, nes tai tikrai yra tik SEO išplėtimas. Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę yra vienas iš stipriausių „Google“ rodiklių už aukštesnį svetainės reitingą.

Tai daug darbo, bet nebūtinai sudėtingas ar sudėtingas. Tai tik tinklo kūrimas, tvirtų ryšių užmezgimas ir jūsų turinio nukreipimas į žmones, kurie gali pateikti nuorodas.

Čia yra greita ir nešvari apžvalga, kaip susieti pastatą:

Pirma, jums reikia aukštos kokybės turinio. Niekas nenurodys šiukšlių ir nesvarbu, ar tik pradedate internetinį dienoraštį ar jau kurį laiką gyvenate.

Brianas Deanas iš tikrųjų rekomenduoja kurti turinį žmonėms, iš kurių norite gauti nuorodas, o ne pirmiausia sutelkti dėmesį į raktinius žodžius. Tai man padėjo.

Kai turėsite kokybišką turinį, susisiekite su visais, su kuriais susiejote savo straipsnį. Šie žmonės greičiausiai tuo dalijasi ir siejasi, nes jiems tai įdomu.

(Patarimas: kuo geriau prižiūrite žmones, tuo didesnė tikimybė, kad jie su jumis susisieks.)

Pvz., Štai el. Laiškas išsiųstas visiems 30 ir daugiau metų žmonėms, kurie prisidėjo prie paskutinio mano tinklaraščio įrašo:

El. Pašto adresas, skirtas jūsų naujojo tinklaraščio reklamai

Jei norite automatizuoti šį procesą, galite naudoti el. Pašto informavimo įrankį, pvz „MailShake“.

Vis dėlto tai nėra vienintelis būdas gauti atgalines nuorodas.

Yra daugybė kitų grįžtamojo ryšio kūrimo metodų, kuriuos galite naudoti, pvz., Išteklių puslapio nuorodų kūrimas, neveikiančių nuorodų kūrimas ir nuorodų gavimas iš žmonių, rašančių apvalius saitus, kad paminėtumėte keletą.

Norėdami gauti išsamesnę nuorodų kūrimo apžvalgą, kai pradedate tinklaraštį, apsilankykite Ryano Stewarto strategijos tinklaraštininkams.

3. Siekite didesnės kokybės nei kiekybė (dauguma žmonių, nemokantys kurti internetinius dienoraščius, neįvertina)

Tai yra pamoka, kurią išmokau tyrinėdamas SEO ir kaip sukurti tinklaraštį apskritai. Kokybė visada viršija kiekį, kai kalbame apie tinklaraščio įrašus.

Tiesiog nebūtina stumti dienos ar net savaitės pranešimų. Jei viską darote teisingai, kartą per mėnesį yra pakankamai. Tai leidžia visą mėnesį praleisti reklamai.

„Google“ anksčiau teikė tam tikrų nuopelnų svetainėms, kuriose yra naujo turinio.

Tada svetainės pradėjo tuo piktnaudžiauti ir per dieną išstumti keliolika beprotiškų straipsnių. Tai šiek tiek suveikė, bet tada „Google“ nustatė draudimo plaktuką. Dabar tos svetainės yra išnykusios.

Be to, ar jūs savo tinklaraštyje turėtumėte dešimt gerų įrašų ar du tikrai puikius? Geriau turėčiau du puikius. Ypač todėl, kad tais aukštos kokybės straipsniais kaupiamos nuorodos, jie turi daugiau autoritetų ir padidina vidinių nuorodų (apie kurias aš kalbėsiu toliau) vertę.

Jei norite sužinoti, kaip sukurti išties nuostabų turinį, peržiūrėkite šį vadovą.

4. Norėdami padėti „Google“ (ir žmonėms) naršyti jūsų svetainę, naudokite vidinį susiejimą

Vidinės nuorodos yra ypač svarbios, kai pradedate tinklaraštį. Tai tiesiog nuorodos iš vieno jūsų svetainės puslapio į kitą jūsų svetainės puslapį. (Kur išorinis susiejimas yra nuoroda iš jūsų svetainės puslapio į kito asmens svetainės puslapį.)

Vidinis susiejimas yra svarbus SEO, tačiau taip pat svarbu padėti skaitytojams apeiti jūsų tinklaraštį. Tai taip pat yra puikus būdas pritraukti naujus skaitytojus skaityti seną turinį.

Be to, kai turite tinklaraščio įrašą, kuris labai vertinamas paieškos varikliuose, ir gavote daug nuorodų, bet kokios vidinės nuorodos iš to puslapio į kitus jūsų puslapius padeda pagerinti tų puslapių reitingą.

Tai yra vaizdas, padėsiantis paaiškinti, kad:

Kurdami tinklaraštį nepamirškite vidinio susiejimo svarbos

Tikiuosi, kad tai padės jums tai suprasti. Norėdami gauti daugiau informacijos, Andy Crestodina iš „Orbit Media Studios“ parašė pranešimą puikus vidinio susiejimo vadovas. Perskaitykite, jei norite sužinoti daugiau.

5. Svečių tinklaraštis, skirtas daugiau srauto, geresnio SEO ir prekės ženklo žinomumo

Svečių tinklaraščių rašymas yra strategija, kaip gauti nuorodas ir srautą į savo svetainę. Iš esmės skolinatės (vogiate?) Kito autoritetingo tinklaraščio srautą.

Tikriausiai jūs jau matėte ar girdėjote apie tai anksčiau. Tai veikia taip:

Pirmiausia turite rasti tinklaraštį, kurį norėtumėte parašyti. (Jei kurį laiką rašėte tinklaraščius, greičiausiai jau turite tai omenyje.) Ieškokite žmonių, kurie yra jūsų srities ar labai susijusios nišos pramonės lyderiai..

Pavyzdžiui, aš esu turinio pardavėjas. Taigi skaitau tinklaraščius apie turinio rinkodarą, pvz Turinio rinkodaros institutas, kuris turi daugiau nei 100 000 el. pašto abonentų ir 85 domeno valdymą (DA).

(Pastaba: Domeno valdžia yra 1–100 skalės reitingas, parodantis, kokia autoritetinga svetainė. Tai pagrįsta jų nuorodų profiliu, amžiumi ir daugybe kitų veiksnių. Aukštesnė yra geresnė, nes suteikia didesnį SEO padidėjimą. .)

Norėjau parašyti įrašą jų tinklaraštyje, kad padidinčiau savo prekės ženklo žinomumą. Tai beveik kaip garbės ženklas – ir tai man padėtų nusileisti klientams ten nuvykus, nes jis mano pramonėje taip gerai žinomas..

Norėdami tai padaryti, susisiekiau su savo tinklu ir pažiūrėjau, ar kas nors ten susisiekė su redaktoriumi. Pasirodo, jie padarė! Tai mane įtraukė. Štai štai mano postas:

Dienoraščio įrašo formatavimas

Kalbėdami apie patrauklius tinklaraščio įrašus, apie formatavimą iš tikrųjų kalbėsime vėliau šiame vadove. Bet kol kas …

Ką daryti, jei neturite tinklo, kai pradedate tinklaraštį? O kas, jei jūs tik pradedate nuo nulio?

Mano geras draugas Aaronas Orendorffas kalba apie tą tikslią problemą per jo interviu „Rebel Growth“ podcast’e. Verta klausytis!

6. Naudokite socialinę terpę, kad pritrauktumėte tūkstančius konvertuojančio srauto

Socialinė žiniasklaida ir internetiniai dienoraščiai yra du žirniai. Negalite tikrai turėti vieno be kito.

Tačiau nėra nieko labiau varginančio, kai bandote išmokti kurti tinklaraštį ir praleidžiate keturias valandas rašydami tinklaraščio įrašą, tik pamatyti nulinį įsitraukimą. Jokių komentarų, jokių akcijų ir jūs esate panašus į močiutę.

Taip yra todėl, kad dauguma žmonių socialinėje žiniasklaidoje elgiasi neteisingai. Jie tai naudoja kaip leidybos platformą, kur tiesiog išstumia savo tinklaraščio įrašus. Socialinė žiniasklaida nėra RSS tiekimas!

Taigi, kaip teisingai naudojate socialinę mediją?

Bendradarbiaudami ir būdami socialūs. (Pradėsite pastebėti, kad beveik viskas, kas rašoma tinklaraščiuose, sukasi apie tinklus.)

Pateiksiu puikų pavyzdį: turiu „Facebook“ puslapį savo RV kelionių tinklaraščiui. Beveik viskas, ką skelbiu, sulaukia mažiau nei 5 įvertinimų, be komentarų ir be akcijų. Bet tada aš įgyvendinau šią paprastą strategiją …

Sukūriau aukštos kokybės įrašą, kuriame dalyvavo per 30 kitų „RVers“ – daugelis jų patys turi daug socialinės žiniasklaidos sekėjų.

Tada aš parašiau „Facebook“ įrašą ir jame pažymėjau visus.

Pažvelkite į šį sužadėtuves:

Kaip matai, 1840 žmonių sulaukė organiškai, 11 akcijų ir 21 patiko. (Pastaba: apmokami 769 rezultatai yra iš 5 JAV dolerių testo, kurį išleidau tik norėdamas pamatyti, ar gerai moka mokama reklama. Apie tai kalbėsiu vėliau.)

„Facebook“ įsitraukimas į naują tinklaraštį

Bet pasidaro geriau. Taip pat paskelbiau nuorodą atitinkamoje nišinėje „Facebook“ grupėje. Šis įrašas sulaukė daugiau nei 56 teigiamų įvertinimų, 10 komentarų ir pritraukė beveik 600 srautų į mūsų tinklaraštį!

Ir visa tai į naują „Facebook“ puslapį, kuriame yra mažiau nei 100 simpatijų.

Pasakojimo moralas? Norėdami įsitraukti į socialinius reikalus, bendraukite su kitais socialiniais žmonėmis. Pažymėkite visus, dalyvaukite „Facebook“ grupėse ir užmegzkite tvirtus ryšius. Tokiu būdu, net tik kurdami tinklaraštį, vis tiek galite susižavėti.

Pro patarimas: Nors neturėtumėte automatizuoti viską socialinėje žiniasklaidoje (nes žmonės galės pasakyti), galite naudoti automatiką, kad sukurtumėte tikrą, patrauklų sekimą. Pvz., Galite naudoti tokį įrankį kaip Siauras bendrauti su „Twitter“ vartotojais, kurie kalba apie dalykus, susijusius su auditorija, kurią norite pritraukti. Arba naudokite nemokamą įrankį kaip Atgaivinti seną paštą norėdami gauti daugiau akių iš savo archyvo turinio.

7. Sukurkite nuostabius vaizdus, ​​kad padidintumėte akcijų skaičių, Atgalinės nuorodos ir prenumeratoriai

Sukurti aukštos kokybės vaizdus yra ne tik lengva, bet ir prieinama bei greita. Tai būtina šiandienos labai konkurencingoje pasaulyje.

Jei pažvelgtumėte į svarbiausius savo pramonės srities tinklaraščius, ar jie naudoja daug kokybiškų vaizdų? Manau, kad abu žinome atsakymą.

Vaizdai leidžia žmonėms lengviau skaityti jūsų turinį, ilgiau juos laikyti jūsų puslapyje ir padeda skaitytojams sugerti informaciją, kurią jūs jiems suteikiate..

Taigi, kaip sukurti nuostabius vaizdus?

Čia yra visi reikalingi įrankiai:

 • Drobė – Projektavimo įrankis ne dizaineriams. Nemokama, su keliomis mokamomis piktogramomis. Taip pat turi 10 USD / mėn versiją su papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip momentinio vaizdo dydžio keitimas.
 • Tai perduoti – nuostabi vaizdų kūrimo priemonė, kuria vaizdus jums! Kitaip nei „Canva“, jums net nereikia to kurti patys. Gaukite viską, ko jums reikia mygtuko paspaudimu. Galite gauti nemokamą versiją arba sumokėti 16 USD / mėn. Už pagrindinį paketą.
 • Unsplash – Nemokamų aukštos kokybės nuotraukų katalogas.
 • „MyStock“ nuotraukos – Panašus į „Unsplash“, su dar daugiau nuotraukų.
 • „Iconfinder“ – Gaukite aukštos kokybės piktogramas už tik dolerį ar du.

Pro patarimas: Pridėti diagramas ir grafikus kai tinka. Matydami duomenis vizualiai, skaitytojai gali juos greitai apdoroti ir įraše atrodo tikrai gražiai.

Norėdami sužinoti daugiau apie puikių vaizdų kūrimą, apsilankykite šis vadovas (kuriant atvaizdus nuo nulio) arba šis (gaunant ir koreguojant nemokamus vaizdus).

8. Formatuokite savo tinklaraščio įrašą, kad atrodytumėte kaip ekspertas

Kaip ir gražūs vaizdai padidina skaitytojo laiką puslapyje ir įtraukimą, taip daro ir gerai suformatuotas kūrinys.

Pažvelkime į tai: žmonės nebeskaito visko žodžiu. Paprastas interneto skaitytojas šiandien nugrimzta. Tiesiog yra per daug turinio ir per mažai laiko daryti ką nors kita.

Čia tinka formatavimas. Tinkamai suformatuotas įrašas leidžia skaitytojams lengvai nusiminti (sužinoti, ar įrašas vertas jų laiko), tada pasinerti, jei jaučia, kad tai yra.

Taigi, kaip pradėti formatuoti dienoraštį?

Štai keletas patarimų:

 • Padalinkite ilgą tekstą su antraštėmis ir paantraštėmis
 • Norėdami pažymėti pagrindinę informaciją, naudokite sąrašus, pažymėtus po ženklų ir sunumeruotų
 • Pabrėžkite ir paryškinkite pagrindinius dalykus (tačiau nenaudokite jų vienu metu)
 • Pridėkite kokybiškų vaizdų (nykščio taisyklė – naudoti vieną maždaug kas 300 žodžių)
 • Naudokite trumpas pastraipas (daugiausia ne daugiau kaip 3–5 eilutes – tai padeda skaityti ir skaityti mobiliesiems)

Peržiūrėkite visą mūsų „WordPress“ formatavimo vadovą, kad sužinotumėte daugiau.

9. Naudokite turinio atnaujinimus 785% daugiau konversijų

Esu tikras, kad girdėjote apie švino magnetą. Iš esmės tai yra kažkas, ką jūs nemokamai siūlote savo auditorijai mainais už jų el. Paštą, pvz., El. Knygą, kontrolinį sąrašą ar darbalapį..

Turinio atnaujinimas yra tarsi pagrindinis steroidų magnetas. Jie yra sukurti vienam konkrečiam tinklaraščio įrašui ir yra labai susiję su tuo įrašu.

Pavyzdžiui, „Formilla“ sukūrė tinklaraščio įrašą pavadinimu "25 klientų aptarnavimo scenarijai (ir kaip juos sutvarkyti)".

Iš šio puslapio jie atnaujino turinį, kuris leidžia atsisiųsti vadovą kaip PDF:

Turinio atnaujinimo PDF pavyzdys

Šis atnaujinimas konvertuoja juos maždaug 10% – daug daugiau nei įprasta švino magnetas. Ir viskas, ką jie turėjo padaryti, buvo atsisiųsti savo įrašą kaip PDF ir pasiūlyti jį savo skaitytojams. Lengvas žirnis.

Bet jei tikrai norite pamatyti sėkmę, turėtumėte pasiūlyti papildomą premijos turinį, pavyzdžiui, Briano Deano kontrolinio sąrašo pasiūlymus:

Turinio naujiniai veikia taip gerai, nes yra sukurti tam, kad padėtų kam nors pasiekti tikslą, kurį jie pasiekė jūsų puslapyje.

Briano Deano turinio atnaujinimas

Jei rašote apie „Facebook“ skelbimus, „Facebook“ skelbimų turinio atnaujinimas yra labiau linkęs konvertuoti nei į bendrą rinkodarą.

Turinio atnaujinimo esmė yra siūlyti juos nuo pirmosios dienos, kai pradedate tinklaraštį. Norėdami sužinoti daugiau apie turinio atnaujinimo pasiūlymą savo tinklaraštyje, apsilankykite šis vadovas.

10. Pridėkite kvietimą prie veiksmų, kad gautumėte kuo daugiau iš savo auditorijos

Nepateikti raginimo veikti (CTA) mano tinklaraštyje buvo didelė klaida.

CTA yra viskas, ko norite, kad jūsų klientai imtųsi veiksmų. Tai gali būti naujienlaiškio prenumerata, kito tinklaraščio įrašo skaitymas arba pirkinys. Turinio atnaujinimas yra CTA pavyzdys.

Kiekvienas jūsų įrašas – ir ypač pradedant tinklaraštį pirmą kartą – turėtų turėti tam tikrą CTA. Nesvarbu, ar tai paprasta, ar prašymas pasidalyti ar komentuoti, ar toks didelis, kaip perkant, kiekvienas įrašas turėtų turėti rezultatą.

Jei jūsų įraše nėra CTA, praleidžiate daugybę galimų pardavimų, potencialių klientų ir srauto generavimo galimybių..

Aš nesakau, kad kiekviename įraše reikia ką nors parduoti. Tai tiesiog turi suteikti jūsų skaitytojui a "Kitas žingsnis".

Pvz., Jei iki šiol mėgaujatės šiuo įrašu, ar galėtumėte sekundę pasidalinti juo su savo auditorija? Aš kviečiu jus imtis veiksmų. Tik vienu paspaudimu:

Taip, tai mums naudinga, nes pageriname pasiekiamumą. Bet tai taip pat naudinga jums parodžius naudingą turinį savo socialinės žiniasklaidos kanaluose. Žmonės matys jus kaip asmenį, į kurį reikia kreiptis geros informacijos.

11. Pasinaudokite influencerių rinkodara 10 kartų daugiau nei jūsų auditorija

„Influencer“ rinkodara yra labai nepakankamai įvertinta taktika.

Mačiau, kad influenceriai pasiekia neįtikėtinų rezultatų.

Pavyzdžiui, „RESCUE“ turėjo natūralių priemonių, kurias norėjo skatinti. Jų informavimo kampanija sulaukė 133 milijonų parodymų socialinėje žiniasklaidoje, daugiau nei 6000 paspaudimų kupono svetainėje ir 258% padidėjo jų „Instagram“.

Jie taip pat nėra vieni. Šimtai bendrovių mato panašią sėkmę. Pvz., Mano įraše, kuriame yra 30 etatinių RVers, to posto influenceriai nukreipė kelis šimtus mano svetainės lankytojų.

Pro patarimas: Naudokite influencerių duomenų bazė beveik bet kurioje nišoje rasti influencerius, kurie padėtų jums reklamuoti savo įrašus – tai puikus dalykas, kurį galite sukurti kurdami tinklaraštį.

Taigi kaip tai padaryta? Skaitykite Šis išsamus influencerių rinkodaros vadovas sužinoti.

12. Visada būkite tinkle. Visada.

Kuo jūsų tinklas plečiasi, tuo lengviau reklamuoti savo darbą ir tuo daugiau galimybių natūraliai pasireiškia.

Puikus pavyzdys: Mano laisvai samdomų rašytojų karjera praėjusį sausį smarkiai pakilo. Galėjau patekti į Lėtai grupė, kurią sudaro žinomiausi interneto rinkodaros specialistai ir rašytojai.

Mano pajamos trigubai išaugo per naktį. Jie suteikė man galimybių, apie kurias niekada nebūčiau svajojusi. Jų įtaka mane privertė duris, o jų rinkodaros patirtis beveik 10 kartų viršijo mano sugebėjimą reklamuoti mano įrašus.

Kai tai nutiko, mano akys buvo atviros. Tinklų kūrimas perėjo nuo vieno iš pagrindinių mano prioritetų. Aš tikrai tikiu, kad esant tinkamam tinklui, viskas yra įmanoma.

Keletas greitų tinklo plėtros patarimų:

 • Visada ieškokite būdų, kaip padėti žmonėms. Dalykitės kitų tinklaraštininkų turiniu, komentuokite jų tinklaraščio įrašus, stebėkite juos socialinėje žiniasklaidoje ir siųskite nuorodas bei žmones savo keliu.
 • Prisijunkite prie savo interesų grupių ir forumų. Aš esu „Facebook“ grupėse, susijusiose su turinio rinkodara, SEO ir visą darbo laiką teikiančiais RVing. Jie yra įdomūs ir aš visuomet galiu mokytis ir susitikti su naujais žmonėmis.
 • Dalyvaukite internetiniuose kursuose. Daugelyje jų yra privačios bendruomenės, kuriose galite tapti. Tai atveria duris daugybei bendraminčių. Be to, jūs turite išmokti viską, ko mokoma kursuose.

Štai įrašas vienoje iš grupių, kurioje esu, tai mane daug ko išmokė ir netgi suteikė man du naujus klientus:

(Aš, beje, sužinojau, kad „Google“ dar neindeksavo svetainių, kurios nukreipė į mane atgal, todėl aš joms negavau kredito. Norėdami išsisukti, pateikiau URL, kurie susiejo su mano įrašu į „Google“ URL tikrinimo programa.)

Šis „Facebook“ grupės įrašas man suteikė dviejų naujų klientų

Paskutinis patarimas: neleiskite santykiams išblėsti. Nurodykite, kad bent kartą ar du per mėnesį galite susisiekti su savo naujuoju tinklu. Nufotografuokite jiems el. Laišką su šauniu straipsniu arba įtraukite juos į ką nors įdomaus socialinėje žiniasklaidoje.

13. Sukurkite el. Pašto sąrašą nuo pat pradžių ir nepamirškite atsiųsti jiems žinučių

Laikui bėgant, jei elgsitės teisingai, jūsų el. Pašto sąrašas taps didžiausiu srauto ir pardavimo šaltiniu.

Įsivaizduokite tai:

Tu pabundi, sujaudintas dienos. Jūs įdėjote ant kavos puodo. Laukdami, kol jis užvirs, eikite į savo namų biurą patikrinti savo el. Pašto.

Iš vakar naktį išsiųstos el. Pašto kampanijos buvo parduota daugiau nei 1 000 USD.

Jūs griebiate kavą, o ją gerdami parašykite dar vieną el. Laišką, kad jis būtų išsiųstas pagal tvarkaraštį. Tada išeini ir darai viską, ko nori – tavo darbas atliekamas visą dieną.

Iš esmės jūsų gyvenimas tampa tipiniu fotografijų scenarijumi. Kaip šis:

Stalviršis su kava

Kai kurie žmonės tai tikrai turi. El. Pašto sąrašas leidžia tai padaryti. Žinoma, kai mokysitės kurti tinklaraštį, vis tiek turėsite rašyti tinklaraščio įrašus ir vykdyti savo verslą (nebent jūs juos išsinuomosite), tačiau jūsų darbo krūvis gali būti rimtai sumažintas..

El. Pašto sąrašo sudarymas turėtų būti prioritetas pradedant tinklaraštį ir dar prieš rašant pirmąjį tinklaraščio įrašą. Bet jei to nebuvo, tai gerai – padarykite tai prioritetu šiandien.

 • Gaukite el. Pašto rinkodaros platformą kaip „Mailchimp“, „SendinBlue“ arba „ConvertKit“, jei jų dar neturite. Aš naudoju konvertavimo rinkinį, nes juo lengva naudotis ir jis veikia. (Redaktoriaus pastaba: Štai mūsų pačių gerų alternatyvų ir ekonomiškesnių sprendimų sąrašas.)
 • Pridėkite ketinimus išeiti ir naršymo langus naudodami tokį įrankį kaip Sumo. Čia galite pasiūlyti savo turinio atnaujinimą ar švino magnetuką.
 • Pateikite tiesioginio pasirinkimo formas, tokias kaip „Brian Dean’s“ ar „Formilla“. Galite pasiūlyti savo turinio atnaujinimą, pagrindinį magnetą arba tiesiog suteikti vartotojams galimybę užsiprenumeruoti.
 • Naudokite tokį įrankį kaip „LeadPages“ norėdami sukurti stiprius nukreipimo puslapius savo pasiūlymams.

Norėdami išsamiau pažvelgti į sąrašo sudarymą, apsilankykite šiuos sąrašų sudarymo patarimus.

14. Laikykitės geresnio SEO ir stipresnių stebėtojų bazės temos

Viena didžiausių klaidų, kurias aš padariau anksti ir matau, kaip daro kiti tinklaraštininkai, nėra klijuoti prie jūsų įrašų temos.

Aš tai suprantu – žmonės yra įvairūs. Visi turime daug pomėgių. Galbūt esate fotografas, kuris taip pat mėgsta keliones ir rinkodarą. Tačiau jūsų tinklaraščiui nebus naudinga kalbėti apie visus tris dalykus. Štai kodėl:

 1. Surasti tinkamą skaitytojų grupę bus sunku. Kiek žmonių jūs žinote, kad yra keliautojai, fotografai ir prekybininkai? (Gerai, kad tai tinkamo dydžio niša, bet jūs suprantate.)
 2. SEO bus sunkiau. „Google“ mėgsta svetaines, kurios skirtos tik vienai temai, nes ji tiksliai žino, apie ką ta svetainė yra.
 3. Bus sunkiau užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. Pinigai gaunami iš tiesioginio, tikslingo srauto. Jei skleisitės per mažai, negausite reikiamo srauto.

Jei jūs tikrai turite kalbėti apie skirtingus dalykus, aš rekomenduoju sukurti visiškai atskirą tinklaraštį. Jei tikrai negalite rasti nišinės auditorijos ir vis tiek turite labai stiprių pranešimų apie kiekvieną temą, tai nėra verta.

15. Pasinaudokite auditorija, jei norite pasirinkti temas

Atsitiktinis pasirinkimas temų pagal tai, kas, jūsų manymu, gali patikti jūsų skaitytojams, yra panašus į loterijos žaidimą. Gal jūs laimite, o gal ne.

O kas, jei leisite savo auditorijai pasakyti, apie ką jie nori išgirsti? Tai garantuotas laimėjimas.

Štai keletas būdų, kuriuos galite sužinoti:

 • Kreipkitės į juos socialinėje žiniasklaidoje ar el. Paštu ir tiesiog klauskite!
 • Išsiųskite apklausą į savo el. Pašto sąrašą arba naudokite Qualaroo.
 • Perskaitykite komentarus, kuriuos žmonės paliko jūsų tinklaraštyje ar konkurentų tinklaraščiuose.
 • Eikite į savo nišos forumus ir pažiūrėkite, ko žmonės klausia.
 • Naudokite „Buzzsumo“ norėdami rasti įprastus klausimus apie jūsų temą:

„Buzzsumo“ - puikus įrankis įsisavinti pradedant tinklaraštį

Šaunus dalykas „Buzzsumo“ yra tas, kad parašę straipsnį, kuriame atsakote į bendrą klausimą, galite nueiti į tą forumą, kur jo paklausė, ir susieti nuorodą į straipsnį. (Tiesiog įsitikinkite, kad pridėjote daugiau įžvalgos, o ne tik nuorodą, kitaip jums bus uždrausta daugelyje vietų.)

Taigi klausti auditorijos yra gana lengva. Jūs netgi galite įgyvendinti tris paskutines idėjas, jei tik pradedate ir dar neturite auditorijos.

16. Dalykitės savo turiniu ne tik socialinėje žiniasklaidoje

Daugelis žmonių paprastai paskelbia savo naują tinklaraščio straipsnį socialinėje žiniasklaidoje, kai jis pasirodo tiesiogiai, bet tada jo niekur kitur nebendrauja. Tai yra viena iš didžiulių klaidų, kurias žmonės daro reklamuodami savo postus.

Ką dar galite padaryti? Jau kalbėjome apie elektroninio pašto informavimą ir darbą su influenceriais. Tačiau dar reikia tiek daug nuveikti!

Čia yra geriausios vietos bendrinti savo naują tinklaraščio įrašą:

I. Su niša susiję forumai

Tikriausiai matėte tai ateinantį po 15 patarimo. Forumai yra puikus būdas gauti ilgalaikį srautą, nes (jei padaryta teisingai) jūsų įrašas liks ten ilgą laiką ir net galbūt bus rodomas paieškos rezultatuose.

Forumus galite rasti ieškodami „Rasti forumą“ arba apsilankę internetiniame žurnale „inurl: forum“ + "tavo_raktas"

Kaip naudoti „Google“, kad rastumėte forumus savo nišoje

Suradę forumą, turite tapti nariu. Tai nėra tik greitas procesas, "užeik ir palik nuorodą" strategija. Jums tai uždraus gana greitai tai padaryti, todėl nepadarysite nieko gero pradėjus dienoraštį.

Prieš pradedant savireklamą, rekomenduoju palikti bent 20–30 vertingų komentarų. (Didelės vertės prasmė, sukelianti mintis ir naudinga, ne tik "Gražus paštas!".)

Kristi Hines pateikia keletą puikių patarimų apie forumo rinkodarą jos vadovas apie Hiveage.

II. Quora

Quora yra vieta, kur gali bet ko paklausti. Kiekvienas gali eiti ir palikti atsakymą.

Ieškokite „Quora“ klausimų, susijusių su jūsų parašytais įrašais, parašykite apgalvotą atsakymą ir nukreipkite atgal į įrašą, kuriame pateikiama daugiau informacijos. Lengvas žirnis.

Naudokite „Quora“ savo tinklaraščio įrašams reklamuoti

Turėdamas konkretų įrašą, aš net neturėjau į ką atsakyti pats! Steve’as Curtinas, influenceris, su kuriuo dirbome, atsakė už mane. (Pažiūrėkite, kaip visa ši medžiaga taip sujungta?)

Buferis parašė a labai naudingas Quora rinkodaros vadovas. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, patikrinkite.

III. Socialinės žiniasklaidos grupės

Trumpai paminėjau „Facebook“ grupes socialinės žiniasklaidos skyriuje, tačiau norėjau daugiau apie jas pakalbėti.

Socialinės žiniasklaidos grupės, tokios kaip „Facebook“, „LinkedIn“ ir „Google Plus“, yra puikus būdas nukreipti labai tikslingą srautą. 600 naujų lankytojų, kuriuos gavau iš vieno įrašo, tai įrodo.

Juos rasti pakankamai lengva. Tiesiog ieškokite „Facebook“ ar „LinkedIn“ ir spustelėkite "Grupės". Jei norite „Google Plus“, eikite į "Bendruomenės" skirtuką ir ieškokite ten. Prisijunkite prie atitinkamų.

Kaip ir forumuose, ne tik šlamštuokite savo daiktus. Tapk mylimu bendruomenės nariu. Bendraukite su žmonėmis ir dalykitės kitų žmonėmis. Kai grupės nariai supras jūsų veidą ir jums patinka, galėsite pasidalyti savo įrašais. Nepamirškite atsakyti į jų komentarus!

17. Duok savo "Apie" puslapis meilės

Jei neturite apie puslapį, elgiatės neteisingai. Kurdami internetinį dienoraštį tikrai turite jį sukurti.

Dienoraščių pasaulyje žmonės seka žmones, kuriuos pažįsta, mėgsta ir kuriais pasitiki. Kaip galite žinoti, patikti ir pasitikėti tuo, kas neparodo savo veido ar turi įtikinamą istoriją?

Kai kas nors peržiūri jūsų puslapį, ką jūs norite pamatyti? Crappy puslapis, sudarytas kaip pasvarstymas, arba puslapis, sukurtas atkreipti vartotojus į jūsų asmeninę ar prekės ženklo istoriją?

Peržiūrėkite šį vadovą kaip sukurti svetainės skyrių apie.

18. Pasinaudokite mokamos socialinės žiniasklaidos reklama, kad galėtumėte geriau pasiekti ir užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio

Mokami skelbimai skirti ne tik daiktams parduoti. Galite juos naudoti ir savo tinklaraščio įrašams reklamuoti!

Tiesą sakant, neseniai reklamavau įrašą su filialų nuorodomis 5 USD „Facebook“ skelbimų bandymo kampanijoje. (Aš paminėjau 6 skyriuje.) Tai pasiekė 740 žmonių ir 47 nuorodų paspaudimai.

Gavę paspaudimai uždirbo 11,47 USD pajamų. Taigi viskas 6,47 USD pelnas. Neblogai ir ji yra keičiama.

5 USD „Facebook“ skelbimų testo rezultatai

O kas, jei turite tinklaraščio įrašą, iš kurio negaunate pajamų iš filialų nuorodų?

Aš iš tikrųjų vis dar galvočiau išleisti šiek tiek pinigų šiems reklamuoti, pateikdamas vieną įspėjimą: jums reikia būdo, kaip užsidirbti iš to srauto.

Tinklaraščiai gali uždirbti daug pinigų. Tiesą sakant, pats tinklaraštis, kurį dabar skaitote, uždirba apie 20 000 USD per mėnesį.

Paprasčiausias būdas užsidirbti iš savo srauto yra nukreipti skelbimus į tinklaraščio įrašą išties stipriai atnaujinant turinį. Šis atnaujinimas pateiks juos į mūsų el. Pašto adresų sąrašą. Tada galėsite pateikti juos įeinant į kampaniją ir galiausiai parduoti juos savo partnerių nuorodose ar produktuose..

Galų gale naudojant mokamus skelbimus turėtų būti numatoma IG, nesvarbu, ar tai greitas pelnas, pvz., Mano filialo susietas straipsnis, ar ilgalaikis pelnas, pvz., El. Pašto prisijungimo procesas.

Jei esate pasirengęs eksperimentuoti su mokamais skelbimais, pateikiame kelis vadovus:

19. Norėdami padidinti susižavėjimą, pridėkite vaizdo įrašų prie savo tinklaraščio įrašų

Viena iš svarbiausių SEO metrikų yra jūsų lankytojų laikas puslapyje. Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip padidinti laiką puslapyje, yra vaizdo įrašo turinio pridėjimas.

Be to, ne tiek daug žmonių naudoja vaizdo įrašus savo tinklaraščio žinutėse. Tai puikus būdas išsiskirti iš minios ir padidinti įsitraukimą.

Geriausia dalis?

Norėdami pradėti, jūs neprivalote būti vaizdo įrašų genijus arba išleisti toną pinigų išgalvotai įrangai. Tiesą sakant, jūsų išmaniojo telefono yra daugiau nei pakankamai.

Jei turite trikojį ir išorinį mikrofoną, galite pagerinti kokybę. Bet jie nėra būtini.

Čia yra greitas 3 minučių vaizdo įrašas kaip filmuoti aukštos kokybės video pateikė „Pond5“.

Atminkite, kad jums nereikia brangios kameros, kai tik pradedate tinklaraštį. Nors jis nebus toks kokybiškas kaip „Pond5“ vaizdo įrašas, dauguma išmaniųjų telefonų dabar gali filmuoti HD vaizdo įrašus, jų bus daugiau nei užtenka.

O kas, jei esate fotoaparatas drovus? Viskas gerai – galite kurti animacinius vaizdo įrašus, kad niekada nereikėtų pasirodyti ekrane.

Štai 1 minutės vaizdo įrašo šablonas autorius Neapdoroti šortai, pavyzdžiui.

Jie turi nemokamą bandomąją versiją, bet jūs turite mokėti 20 USD už vaizdo įrašą už bazinę kainą, jei norite HD kokybės.

Galiausiai paskutinis variantas yra pasamdyti ką nors, kad sukurtų jums vaizdo įrašą. Vaizdo įrašų kūrėjus galite rasti svetainėje Fiverr arba Žmonės už valandą. Tik prieš pradėdami juos samdyti, būtinai patikrinkite žmonių apžvalgas.

Colinas Naujokas, kaip sukurti tinklaraštį
Kolinas naujokas
Laisvai samdomas rašytojas. Padeda klientams padidinti žinomumą internete, pirmiausia rašydami apie skaitmeninę rinkodarą, „WordPress“ ir B2B temas.

20. Atkreipkite dėmesį į savo tinklaraščio įkėlimo laiką (ir padarykite jį greitesnį).

Nesvarbu, ar jūs naudojate verslo svetainę, el. Prekybos parduotuvę ar tinklaraštį …puslapio įkėlimo laikas yra svarbus.

„Google“ naudoja jūsų tinklaraščio puslapio įkėlimo laiką kaip paieškos faktorių reitingo veiksnį, o lankytojai tiesiog nekenčia lėto įkėlimo tinklaraščių (ypač mobiliuosiuose įrenginiuose, kur šiais laikais dauguma žmonių naršo tinklaraščius)..

Pavyzdžiui, ilgėjant puslapio įkėlimo laikui, atmetimo rodiklis (procentas lankytojų, kurie išeina neapsilankę antrame puslapyje) didėja. Pažiūrėk į tai duomenys iš „Pingdom“ palyginus vidutinius krovimo laikus ir atmetimo rodiklius:

Norėdami pamatyti, kaip greitai įkeliamas jūsų tinklaraštis, galite naudoti a puslapio greičio tikrinimo įrankis Kaip Pingdom arba GTmetrix.

Jei pastebite, kad jūsų tinklaraštis įkeliamas lėtai, pateikiami keli būdai, kaip jį pagreitinti:

 • Optimizuokite vaizdus – vaizdai sudaro apie 50–80% vidutinės svetainės. Naudojant nemokamą vaizdo optimizavimo įrankis, pavyzdžiui, „Optimole“ leidžia sumažinti, suspausti ir tingiai įkelti vaizdus, ​​kad sumažintumėte jų dydį nepažeisdami vartotojo patirties.
 • Naudokite talpyklos papildinį – talpyklos papildinys pagreitina jūsų tinklaraštį pateikdamas statinį HTML, o ne naudodamas PHP kiekvienam puslapio įkėlimui.
 • Pasirinkite greitesnį kompiuterį – jūsų kompiuteris visada daro įtaką jūsų puslapio įkėlimo laikams – štai keletas geriausiai tvarkomų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių.

Čia svarbiausia yra orientuotis į našumą nuo pirmosios dienos, kai sugalvojate, kaip sukurti tinklaraštį, o ne traktuokite jį kaip tai, prie ko vėliau galėsite sugrįžti..

Norėdami gauti daug daugiau patarimų, peržiūrėkite mūsų pranešimus apie „WordPress“ pagreitinimą ir svetainės greičio optimizavimą.

21. Pradėdami dienoraštį nemėginkite įtikti kiekvienam asmeniui

Jei kuriate tinklaraštį, tikriausiai norite, kad žmonės iš tikrųjų… skaitytų jūsų tinklaraštį. Manau, kad tai yra saugi prielaida, tiesa?

Toks traukimas būti "patiko" gali priversti jus paversti savo tinklaraštį patraukliu kuo daugiau skirtingų žmonių. Ir nors tai gali veikti, paprastai to nėra. Bandydami kreiptis į visus, jūs tiesiog baigsite kreiptis į nieką (gerai, niekas nėra šiek tiek hiperboliškas … bet jūs suprantate).

Aš nekalbu apie mažos nišos pasirinkimą, bet daugiau kurdami tam tikrą savo tinklaraščio prekės ženklą ir balsą.

Ar keiksmažodžiai yra jūsų asmenybės dalis? Tada prisiekite savo tinklaraštyje! Aišku, galbūt kai kuriuos žmones išvarysi, tačiau nereikia patikti kiekvienam asmeniui. Visi, kurie neišvaryti, tau patiks dar labiau.

Netikite manimi? Pažvelkite į Marką Mansoną:

Ar galite įsivaizduoti, jei Markas mėgino būti tiesioginis asmeninės pagalbos tinklaraštininkas? Jis niekada nebūtų užaugęs ten, kur yra (kuris yra „New York Times“ perkamiausias autorius, jei nesate pažįstamas).

Nemėginkite įtikti kiekvienam asmeniui – tiesiog pabandykite padaryti žmonių grupę tikrai laimingą.

22. Nustokite rašyti įvadus, pavyzdžiui, apie aukštosios mokyklos tiriamuosius darbus

Jei turėčiau pasirinkti vieną turinį, kuris turėjo didžiausią įtaką tinklaraščių rašymui, tai jis yra iš Grow and Convert:

augti ir konvertuoti

Turinio rinkodaros specialistai: nustokite rašyti internetinius dienoraščius, kaip aukštosios mokyklos tiriamąjį darbą

Tai man padarė tokį poveikį, nes iškart žinojau, kad esu kalta. Į savo tinklaraštį įtraukiau vidurinės mokyklos anglų kalbos repertuarą, ir tai nebuvo gerai.

Dabar bandau kalbėti su skaitytojais, o ne pas juos. Jei norite, kad žmonės domėtųsi jūsų tinklaraščiu, turėtumėte daryti tą patį.

Neatnaujinsiu to, ką pasakė Deveshas, ​​nes jis jau viską puikiai išdėstė. Tiesiog perskaitykite jo įrašą ir pamėginkite pradėti pritaikyti idėjas rašydami – ir nelaukite, darykite tai dabar, kai pirmą kartą mokotės kurti tinklaraštį..

23. Nekonkuruokite dėl savo turinio. Sukurti planą

Kai kuriate tinklaraštį, turite visą idėjų pasaulį. Dėl to nesunku skristi už kelnių sėdynės ir vis tiek sekasi. Tačiau senstant jūsų tinklaraščiui prasideda du dalykai:

 • Sugalvoti unikalių turinio idėjų tampa vis sunkiau.
 • Jūs kuriate patobulintą reklamos taktiką savo tinklaraščio įrašams, kuriuos iš tikrųjų reikia šiek tiek planuoti.

Kai tai įvyksta, padeda turėti planą. Šiuo atveju tai yra redakcinis kalendorius.

Redakcijos kalendorius iš esmės yra visas jūsų turinio planas, pradedant nuo temos idėjos iki reklamos.

Tai padeda užtikrinti, kad jūs nuolatos rašote, žinote, apie ką rašysite, ir turite pakankamai laiko reklamuoti savo turinį.

Galite naudoti nemokamą sprendimą, kuris yra tobulas tik pradedant tinklaraštį Trello arba Redakcinio kalendoriaus papildinys. Kitaip, „CoSchedule“ yra viena populiariausių kalendoriaus redakcinių paslaugų.

24. Šiek tiek priežiūros vėliau sutaupo didelių problemų

Žiūrėk:

Niekas patinka atliekant techninę priežiūrą. Pati priežiūra nepadidina jūsų tinklaraščio turinio, auditorijos ar pajamų. Taigi, kokia esmė?

Nors ji gali neatlikti nė vieno iš šių dalykų, priežiūra neleidžia viskam, ką pastatėte, sudužti aplink jus …

Aš kalbu apie tokius dalykus:

 • Programinės įrangos ir papildinių atnaujinimas
 • Kurkite savo svetainės atsarginę kopiją (ir iš tikrųjų išbandykite, kad įsitikintumėte, ar šios atsarginės kopijos veikia)
 • Savo duomenų bazės optimizavimas
 • Tikrinimas, ar nėra pažeistų nuorodų

Tai nuobodus, bet labai svarbus. Visai neseniai šimtai tūkstančių „WordPress“ svetainės buvo nulaužtos dėl pažeidžiamumo, kuris iš tikrųjų buvo užtaisytas prieš tai, kai jį atrado įsilaužėliai.

Bet todėl, kad šimtai tūkstančių svetainių savininkų neatnaujino savo pagrindinės „WordPress“ programinės įrangos – vis dėlto jie buvo nulaužti.

nulaužė

Šiek tiek įprastos priežiūros dabar išvengsite didelių problemų atsiradimo vėliau.

Jei nenorite to daryti patys, yra daugybė „WordPress“ priežiūros įmonių, kurios už jus tvarkys reikalus … už tam tikrą mokestį.

25. Galite pasiekti naujų stebėtojų iš naujo bendrindami seną turinį

Jau kalbėjome apie dalijimąsi jūsų turiniu socialinėje žiniasklaidoje. Bet štai dalykas:

Didėjant internetiniam dienoraščiui, jūs pasirinksite naujus socialinės žiniasklaidos stebėtojus. Taigi net jei pasidalinote įrašu, kai pirmą kartą jį paskelbėte, tiems naujiems stebėtojams niekada nebus suteikta galimybė pamatyti tą turinį vien dėl to, kad jie nesekė jūsų, kai paskelbėte apie tai.

Tomaszas Tunguzas rado kad pakartotinai cirkuliuojantis senas turinys vis dar užfiksuotas nemažas sužadėtuvių skaičius. Nors skaičius niekada nebuvo toks didelis, kaip pirmą kartą dalijantis, pakartotinai bendrinamas turinys vis tiek buvo pakankamai sąveikaujamas, kad būtų verta:

(Grafikai Vizualizatorius.)

Tai nėra sudėtinga mintis, kurią suvokti … tačiau ją lengva pamiršti, jei pradedate tinklaraštį. Laimei, jūs galite visą šį procesą įjungti į autopilotą Atgaivinti seną paštą (vienas iš mūsų įrankių).

26. Sudėtingos „WordPress“ temos visada nėra geriausios temos

Aš galėčiau pagauti kažkokį flaką už šį. Bet aš nefotografuoju daugumos „WordPress“ kūrėjų – tiesiog žaviuosi kai kuriomis išsipūtusiomis pabaisomis, kurias retkarčiais rasite „ThemeForest“..

Jei pasirinksite temą, kuri bando sutvarkyti viską ir virtuvės kriauklę, galite tiesiog sulėtinti savo svetainę naudodami įlenktą kodą ir (arba) krūvas pašalinių užklausų. Abu šie dalykai reiškia blogesnį našumą ir didesnę tikimybę, kad viskas nutrūks.

Aš sakau tik tai:

Nesirinkite „WordPress“ temos vien todėl, kad ji atrodo gražiai arba jos funkcijų sąrašas yra ilgesnis nei „Infinite Jest“.

Pradėdami internetinį dienoraštį pabandykite surasti bent tai, kas yra:

 • Iš gerbiamo temos kūrėjo
 • Gerai įvertintas (jei yra vieši įvertinimai)
 • Reguliariai atnaujinamas

Jei norite daugiau konkrečių patarimų, turime pranešimus kaip pasirinkti WordPress temą taip pat ar turėtumėte eiti su nemokama ar „premium“ tema.

27. Pavogti konkurentų raktinius žodžius – nuostabu

Jau kalbėjome apie pirminius raktinių žodžių tyrimus. Bet kartais jaučiuosi tingus ir verčiau norėčiau, kad kas nors padarytų darbą už mane.

Būtent tada aš einu pas konkurentus ir… pavogiu raktinius žodžius, kuriuos jie vertina.

Jame nėra nieko piktybiško – tiesiog senas geros mados tyrimas ir "darydamas tai geriau". Viskas, ką darau, einu į savo SEO įrankį, įkišau konkurentų URL ir pažiūriu, ką jie vertina:

Jei randu sultingą raktinį žodį, kuris mane domina, apžiūriu jų įrašą ir parašyk geriau.

Tai yra viena iš mano mėgstamiausių strategijų, nes ji padeda jums abiem sugalvoti temas ir raktiniai žodžiai viename potvynyje.

Be to, kadangi jūs jau žinote, kad jūsų konkurentas reitinguoja, taip pat žinote, kad „Google“ nori aukštai reitinguoti tinklaraščius pagal tą raktinį žodį (o tai ypač svarbu, jei mokate kurti tinklaraštį nišoje, kurioje yra daug elektroninės prekybos svetaines).

Aš asmeniškai naudojuosi Serpstatas mano tyrimui, bet Ahrefai ir SEMrush yra dar du puikūs variantai.

28. Svarbios antraštės. Nepraleiskite paspaudimų

Pradėdami tinklaraštį antraštės yra svarbios dėl dviejų priežasčių. Jie:

 • Priverskite skaitytojus spustelėti jūsų svetainę natūralios paieškos rezultatuose.
 • Įtraukite savo skaitytojų dėmesį, kad jie iš tikrųjų perskaitytų likusį jūsų įrašą.

Įprasta, kad 8 iš 10 žmonių skaito jūsų antraštę, bet ne jūsų kopiją …bet tas statutas yra prieš 50 metų, kai turėjome laikraščius, o ne tinklaraščius ir akių stebėjimo studijas.

Vis dėlto paprastas atmetimo koeficiento ir vidutinio laiko praleidimas svetainėje duos pakankamai įrodymų, kad dauguma žmonių neleidžia peržengti jūsų antraščių..

„Copyblogger“ turi puikius išteklius kaip parašyti to darbo antraštes. Taip pat galite gauti daugiau į duomenis orientuotos įžvalgos Kaip:

 • Žmonės kasa skaičius antraštėse (ei – žiūrėk į šį įrašą!)
 • Kai kurie žodžiai gauna daugiau „Tweets“ nei kiti
 • Naudojant daugiau veiksmažodžių nei daiktavardžių, dažniausiai laimi šukos

Jūs netgi galite naudoti papildinį kaip Pavadinimo eksperimentai išbandyti kelias antraštes viena su kita ir išsiaiškinti, kuri našiausia.

29. Norėdami sutaupyti laiko, prieš kontaktinę formą pridėkite DUK skyrių

Kai pirmą kartą pradedate tinklaraštį, jūs pateikiate kontaktinę formą, nes manote, kad tai yra kažkas, ko jums reikia, net jei nesitikite, kad kas nors juo naudojasi.

Tuomet, kai jūs pradedate šiek tiek lankytis, kažkas iš tikrųjų naudoja jūsų formą ir siunčia jums pranešimą. Hallelujah! Žmogus pakankamai rūpinasi jūsų turiniu, kad galėtų naudoti jūsų kontaktinę formą!

Tuomet jūsų internetinis dienoraštis vis auga ir staiga pasijuntate užkluptas gausių pranešimų, iš kurių daugelis klausia to paties.

Staiga jūs daugiau laiko praleidžiate atsakymams į el. Laiškus nei dienoraščius. Tai nėra geras tęstinės sėkmės receptas.

Bet atspėk ką? Galite bent jau pašalinti daugumą nereikalingų el. Laiškų, pridėdami DUK (ar panašų) virš savo "kontaktas" puslapis. Pvz., Patikrinkite, kaip Henrikas pozityvumo tinklaraštyje turi du greitus DUK klausimus virš savo kontaktinės formos:

Jei jūsų kontaktinės formos papildinys tai leidžia, taip pat galite naudoti sąlyginius laukus, kad pasiektumėte beveik tą patį efektą, paklausdami naudotojų, kas yra jų el. Paštas, prieš jiems leidžiant jį siųsti.

30. Įpraskite išbandyti svarbius savo svetainės puslapius (pvz., Formas)

Aš vis dar jaučiuosi sprogęs galva į sieną dėl šios klaidos, kurią padariau …

Savo svetainėje perjungiau kontaktinės formos papildinius ir netrukus pradėjau pastebėti, kad sumažėjo pranešimų (tai buvo mano aplanko svetainė – taigi žinutės buvo svarbios). Natūralu, kad mano pirmasis instinktas buvo patikrinti, ar nėra mano kontaktinės formos papildinio problemų.

Bet išsiuntęs bandomąjį pranešimą po bandomojo pranešimo, nepavyko rasti nė vieno dalyko, blogo dėl mano formos papildinio. Manau, kad žmonės man tiesiog nebepatiko tiek daug …

Eh, ne visai. Pažiūrėkite – paaiškėja, kad aš net neišbandžiau savo formų. Iškilo problemų, bet tai buvo talpyklos klausimas. Kadangi aš išbandžiau savo formos papildinį per savo administratoriaus paskyrą (kuri neleido matyti talpykloje laikomų puslapių), man niekada nepatiko ši problema.

Nepadaryk mano klaidos. Jei turite kokių nors svarbių savo svetainės puslapių – būtinai išbandykite juos, nes juos matys galutiniai vartotojai. Tai yra, bent jau naudokite inkognito režimą.

Švaistymasis pastangomis dėl neveikiančių puslapių yra žvalus …, tačiau šiek tiek išbandę gali užkirsti kelią.

31. Ignoruokite neapykantą … dažniausiai

Jei yra vienas dalykas, kurį turi visi tinklaraštininkai, nesvarbu, ar tik pradedate tinklaraštį pirmą kartą, ar ne, tai yra tai:

Piktos pastabos.

Net jei norite išmokti kurti tinklaraštį, kuriame rašoma tik apie mielus šuniukus, aš beveik galiu garantuoti, kad vis tiek sulauksite piktų komentarų iš žmonių, kurie:

 • Pagalvokite, kad pamiršote apie visų laikų mieliausią šuniuką.
 • Nemanykite, kad vienas iš jūsų paskelbtų šuniukų yra mielas.

Kaip rodo „YouTube“, tačiau pikti komentarai yra tik faktas, kad galite save paskelbti internete.

Jūs juos gausite ir jie užstrigs … jei leisite jiems.

Turite išsiugdyti storą odą. Dažniausiai šie komentarai yra tiesiog pikti žmonės, slepiasi už anonimiškumo. Retkarčiais gausite komentarą su teisėtu grobiu, į kurį turėtumėte kreiptis. Bet didžioji dauguma laiko? Piktas komentaras eina vienoje ausyje, o kitoje.

32. Nustokite žiūrėti į savo analizės duomenis

Stebėjimasis analitika yra beveik toks pat įkyrus kaip ir jūsų „Facebook“ naujienų kanalas. Kai pradedate matyti, kad jūsų skaičiai nuolat auga, tai tampa dar labiau įkyrūs.

Bet štai dalykas:

Ši analizė visiškai nesvarbi, nebent vykdote didžiulę skelbimų kampaniją, kurią reikia stebėti realiuoju laiku jūsų kasdieniniame gyvenime.

Taip – žiūrėti į analizės duomenis su laiku yra naudinga. Bet ar tikrai reikia žinoti, ar šiandien turėjote 100 ar 200 lankytojų?? Nesvarbu, ar šiandien uždirbote 10 USD ar 12 USD naudodami „AdSense“? Ar kuris nors iš šių duomenų iš tikrųjų ką nors daro jums šiuo metu??

Ilgametė patirtis mane išmokė, kad to nėra.

Raginu nustatyti griežtas ribas, kad nereikėtų gaišti laiko. Pradėdami tinklaraštį, jūs tikrai turite daug svarbesnių dalykų. Pasakyk ką nors panašaus, "Tikrinsiu savo analizę tik pirmadienio rytą." Tai vis dar yra pakankamai dažnas, kad pamatytumėte, kaip veikia jūsų svetainė ir turinys, bet ne per dažnai, kad būtų laiko čiulpti.

Karolis K, kaip sukurti tinklaraštį
Karolis K
„CodeinWP“ redaktorius. Tinklaraštininkas, autorius "„WordPress“ baigtas".

33. Priegloba yra svarbi!

Priegloba yra dalykas, į kurį labai rimtai žiūrime čia, „CodeinWP“. Mes atlikome savo prieglobos apklausas, prieglobos peržiūras (įvairių tipų scenarijams) ir atrodo, kad viskas tarp jų.

Bet aš asmeniškai per daug nesijaudinau dėl prieglobos ar bet kokio su serveriu susijusio didesnės mano dienoraščio kelionės dalies, o ypač ne tada, kai pirmą kartą pradėjau kurti tinklaraštį.

Tai dramatiškai pasikeitė vieną gražią dieną, kai sužinojau, kad mano serveryje veikia visas šlamšto forumas … ir kas žino, kiek laiko tuo metu.

Tai, kaip aš atradau, taip pat buvo savotiškai juokingas. Gavau automatinį laišką, kuriame nurodoma "atnaujinti mano „vBulletin“ forumą." Neturėjau forumo.

Taigi, kaip paaiškėjo, el. Laiškas buvo išsiųstas atsitiktiniu el. Pašto adresu, sėdinčiu ant mano pagrindinio domeno vardo – newinternetorder.com. Ir kadangi aš ten turėjau visuotinę funkciją, skirtą el. Laiškams, ji buvo peradresuota į mano tikrąjį el. Paštą. Aš pradėjau dairytis, štai ir radau:

forumas

Tai forumas. Tiesiog sėdite ten, visiškai „Google“ indeksuojami ir pilni siunčiamų nuorodų, nukreipiančių į kitas svetaines naudodami linksmus ankerinius tekstus, pvz. "Luis Vuitton rankinės" ar nieko.

Šiaip ar taip. Ilga istorija trumpa; šią dieną sužinojau patikimo ir aukštos kokybės hostingo vertę. Tokia infekcija vyksta serverio lygiu. Tai nėra „WordPress“ problema ar kita.

Prašau, padaryk sau malonę. Pradėkite tinklaraštį nuo pat pirmosios dienos dirbkite tik su patikimomis prieglobos įmonėmis. Bet kokiu atveju tai nėra tokios didžiulės išlaidos. Galite gauti ką nors įdomaus už 3–4 USD per mėnesį. „Bluehost“ yra gerai. „SiteGround“ taip pat. Skaitmeninis vandenynas jei esate patyręs serverio. Arba WP Engine, jei norite išleisti šiek tiek daugiau. Peržiūrėjome visas šias įmones tyrime.

34. Atlikite reguliarų turinio auditą

Kiek aš norėčiau, kad taip nebūtų, ne viskas, ką mes skelbiame, išlieka amžinai žalia neribotą laiką. Nepaisant jūsų nišos, visada yra naujų pokyčių, naujų idėjų, naujų dalykų, apie kuriuos reikia rašyti, taip pat naujų dalykų, susijusių su jūsų senesniu turiniu..

Paprastas faktas yra tas, kad niekas negali nuspėti ateities. Taigi net jei manote, kad jūsų parašytas kūrinys liks nesenstantis dėl temos, kurią liečiate, tai yra tik noras ir niekada negalite būti tikras.

Dėl šios priežasties reguliariai atlikti turinio auditus yra puiki idėja, ypač jei savo internetinį dienoraštį turėjote daugiau nei 12 mėnesių – galbūt ne tas dalykas, dėl kurio reikėtų nerimauti, jei tik pradedate mokytis kurti tinklaraštį. laiko, bet vis tiek verta to atsiminti.

Turinio audito tikslas yra paprastas: patikrinkite, kurie iš jūsų pranešimų vis dar yra aktualūs, kuriuos reikia atnaujinti, kuriuos galima visiškai pašalinti, kuriuos galima sujungti.

Apie tai kalbėjo Pat Flynn vienas iš jo podcast epizodų vaizduojantis Toddas Tresidderis. Jame Toddas iš tikrųjų pasidalijo tuo, kaip ištrindamas trečdalį savo turinio trigubai padidėjo lankytojų srautas – patikėkite ar ne.

Pateikiame trumpiausią versiją, jei neturite laiko klausytis viso epizodo ir keleto mano patarimų:

Pradėkite sudarydami skaičiuoklę su visais savo įrašais (pakanka URL). Padalinkite tą skaičiuoklę į tris skyrius:

 • "Laikykis ir tobulink" – patys tinkami ir vis dar aktualūs postai; gali prireikti šiek tiek darbo, kad jie būtų atnaujinti ar išplėsti (nauji duomenys, naujos įžvalgos); kitaip tariant, mes darome juos dar geresnius nei jie yra dabar.
 • "Konsolidacija" – mažesni stulpai, kuriuos galima sujungti į didesnius stulpus; dėl to gaunami ištekliai yra daug išsamesni ir išsamesni.
 • "Ištrinti" – įrašai, kurie šiuo metu yra visiškai nesvarbūs ir kuriuos galima visiškai ištrinti (pagalvokite apie senus remiamus įrašus, senus naujienų pranešimus, apžvalgas ar patarimus, susijusius su nebeegzistuojančiais dalykais, atsitiktinį pasikartojantį turinį ir pan.)

Kai juos turėsite, galėsite pradėti dirbti su jais tokia tvarka: pirmiausia ištrinkite turinį, tada konsoliduokite, tada patobulinkite.

Keletas dalykų, kuriuos galite padaryti peržiūrėdami atskirus turinius:

 • Nustatykite 301 peradresavimus, kai konsoliduojate įrašus į didesnius išteklius.
 • Nustatykite 410 būsenos kodus visam laikui ištrintam turiniui.
 • Pataisykite vidines nuorodas dirbdami prie įrašų, kuriuos nusprendėte palikti internete. Įsitikinkite, kad jie taip pat nukreipia į jūsų naujesnį turinį. (Natūralu, kad vidinės nuorodos iš senų įrašų nenurodo jūsų naujo turinio, nes jų nebuvo šalia, kai sukūrėte nuorodas.)
 • Pataisykite seno turinio formatavimą – naudokite H1, H2, žymėjimo taškus.
 • Atnaujinkite savo geriausių įrašų vaizdus – padarykite juos bendresnius socialiniuose tinkluose ir atnaujinkite dabartiniai reikalavimai socialinės žiniasklaidos atvaizdams. Galite naudoti bet kurį iš šių įrankių.
 • Pataisykite „Yoast“ SEO metriką.
 • Pašalinkite negyvas nuorodas.
 • Ištaisykite visas HTML problemas.
 • Prireikus pridėkite turinio atnaujinimus.
 • Atnaujinkite savo žymas ir (arba) kategorijas, kad visa svetainė būtų darnesnė.
 • Iš naujo paskelbkite seną turinį, jei tai prasminga. Tiesiog pakeiskite paskelbimo datą į dabar.
 • Ištrinkite komentarus iš naujo paskelbdami.

Tokio audito atlikimas ir ankstesnio turinio atgaivinimas yra tik įrodymas, kad jums rūpi tai, ką mato žmonės, kai jie ateina į jūsų svetainę ir pradeda vartoti atsitiktinę jūsų turinio dalį. Iš esmės tai yra signalas „Google“, kad viskas jūsų svetainėje nusipelno reitingo, nes visa tai nuolat atnaujinama. Tai gali neatrodyti taip, kaip svarbu, jei tik pradedate tinklaraštį pirmą kartą, tačiau iš tikrųjų geriausia šią taktiką įtraukti jau nuo pirmosios dienos – šitaip laikui bėgant išnaudojate visas galimybes..

Kaip dažnai atlikti visą auditą? Tikriausiai kartą per metus. Tačiau yra kažkas, ką turėtumėte daryti dažniau:

35. Reguliariai atnaujinkite savo turinį

Aš tai trumpai paminėjau aukščiau, tačiau jis nusipelno savo vietos sąraše, taigi, čia.

Iš esmės tai lemia:

Jūsų turinys nėra visada žaliuojantis, nebent jūs sąmoningai stengiatės išlaikyti jį tokį.

Leisk man tau kai ką parodyti; Tai yra vienas iš mūsų sąrašo įrašų šiame tinklaraštyje – jame yra keletas įdomių „WordPress“ temų. Čia yra visos jos versijos:

revizijos

Tai turi būti daugiau nei 100 atnaujinimų, trunkančių 3 metus.

Tai kraštutinis pavyzdys. Mes dažnai neatnaujiname viso savo turinio. Tačiau vis tiek liko žinia:

Jūsų turinys tikrai nusipelno būti reguliariai atnaujinamas. Visada pasirodo nauja informacija, nauji duomenys, nauji metodai, metodai, produktai ar visa kita, apie ką jūs rašote. Jūsų auditorija nori perskaityti apie tai, kas naujo. „Google“ nori, kad ir jūs rašytumėte apie tai. Žodžiu, pasaulis nori, kad jūs nuolat atnaujintumėte savo turinį. Jei ne … atsisveikinate su „Google“ reitingais.

Senų įrašų atnaujinimas yra vienas iš tų metodų, apie kuriuos daugiausiai kalba kiekvienas patyręs tinklaraštininkas. Pavyzdžiui, Neilas Patelas sako, kad atgaivino savo senus postus srautas padidėjo 51% per tris mėnesius.

Štai ką galite padaryti konkrečiai:

 1. Eikite į „Google Analytics“ ir sukurkite populiariausių 10 populiariausių įrašų sąrašą.
 2. Stenkitės atnaujinti šiuos duomenis kartą per mėnesį.
 3. Grįžkite atgal ir išplėskite sąrašą iki 30-50 populiariausių.
 4. Stenkitės atnaujinti šiuos duomenis kas 3–5 mėnesius.
 5. Sukurkite skaičiuoklę, kad ji būtų lengviau valdoma, arba „Google Cal“ priminimą.

36. Paprastas jūsų turimų papildinių skaičius

Gali būti, kad jums tikrai nereikia visų tų 30 papildinių, kurie šiuo metu veikia jūsų svetainėje, o ypač ne tada, kai pradedate tinklaraštį.

Ir aš žinau, kad lengva atsikratyti savęs ir pasimesti dar viename sąraše "10 populiariausių „WordPress“ papildinių, skirtų X," tačiau taip sakant, tai tikrai nėra būdas gyventi savo „WordPress“ gyvenimą.

Pirmiausia, ne kiekvienai norimai funkcijai reikalingas papildinys. Daugybę jų galima padaryti naudojant paprastus „WordPress“ įsilaužimus ar kitas greitas modifikacijas. Be to, kiti dalykai, kurių jums iš tikrųjų nereikia, yra tik dar vienas "blizgantis objektas" atrodo šauniai, bet iš tikrųjų nėra toks naudingas.

Be to, ne visi įskiepiai veikia taip gerai. Kartais galite suklupti, kad vieni kitiems trukdytų dalykai, todėl jūsų svetainė gali sudužti (blogiausiu atveju) arba labai sumažėti našumas (geriausiu atveju). Ir net nepradėkite manęs, kad turiu kelis papildinius, bandančius atlikti tą patį dalyką (pvz., Įdiegti „W3 Total Cache“ ant „WP Super Cache“ viršaus).

Geriau sutelkite dėmesį tik į esminius dalykus ir kiekvienam tikslui gaukite tik vieną papildinį. Paprastai:

 • SEO,
 • atsargines kopijas,
 • talpyklos,
 • socialinė žiniasklaida,
 • kontaktinės formos,
 • „Jetpack“… galbūt.

Tai nukelia mane į kitą tašką, kuris yra be galo svarbus pradedant tinklaraštį:

37. Atkreipkite dėmesį į savo svetainės saugumą ir velniškai!

Gerai, kad kai kurie dalykai nepriklauso jums. Jei serveris sugenda, galite ne daug ką padaryti, tačiau taip pat yra keletas kitų dalykų, kuriuos iš tikrųjų galite valdyti..

Pirmiausia, kaip sakė Colinas, atnaujinkite savo svetainę. Jei to nepadarysite, rizikuojate, kad jis bus nulaužtas dėl senos spragos.

Antra, įsigykite sau saugos papildinį / sprendimą ir atkreipkite dėmesį į pranešimus, kuriuos jis jums siunčia.

Tiesą sakant, šis nėra niekuo dėtas, nereikia man apie tai kalbėti. Jums to būtinai reikia!

Keletas variantų:


„Wordfence“ sauga – ugniasienė & Kenkėjiškų programų nuskaitymas

Autorius (-ai): „Wordfence“


96% reitingai


3 000 000 + diegimų


WP 3.9 + reikalinga

Daugiau informacijos

wordfence.7.4.7.zip

Dabartinė versija: 7.4.7

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 23 d


96% reitingai


3 000 000 + diegimų


WP 3.9 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


„Wordfence“ sauga – ugniasienė & Kenkėjiškų programų nuskaitymas


„Sucuri“ sauga – auditas, kenkėjiškų programų skaitytuvas ir saugumo grūdinimas

Autorius (-ai): Sucuri Inc.


88% reitingai


Daugiau nei 700 000 diegimų


WP 3.6 + reikalinga

Daugiau informacijos

sucuri-scanner.1.8.24.zip

Dabartinė versija: 1.8.24

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Vasario 17 d


88% reitingai


Daugiau nei 700 000 diegimų


WP 3.6 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


„Sucuri“ sauga – auditas, kenkėjiškų programų skaitytuvas ir saugumo grūdinimas


„iThemes“ sauga (anksčiau geresnė WP sauga)

Autorius (-ai): „iThemes“


94% reitingai


Daugiau nei 900 000 diegimų


WP 5.2 + reikalinga

Daugiau informacijos

geriau-wp-saugumas.7.7.1.zip

Dabartinė versija: 7.7.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 20 d


94% reitingai


Daugiau nei 900 000 diegimų


WP 5.2 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


„iThemes“ sauga (anksčiau geresnė WP sauga)

Be šių, taip pat apsvarstykite tokius dalykus kaip dviejų veiksnių autentifikavimas ir kiti paprasti pataisymai, kurie jūsų svetainę padarys ypač saugią.

38. Neužmiršk dėl „Google PageSpeed ​​Insights“ įvertinimo

Žinai, kodėl neturėtum dėl to prakaituoti? Nes dažniausiai niekaip to negalite patobulinti.

Prieš kurį laiką atlikome linksmą eksperimentą. Norėjome išsiaiškinti, kokį poveikį galite padaryti jūsų „PageSpeed“ įžvalgos gaukite pradinį pažymį. Taigi mes gavome du prieglobos nustatymus, atlikome testavimą ir tada optimizavome prastesnį, naudodamiesi pora standartinių metodų.

Rezultatai buvo savotiškai nustebinantys (arba visai nestebinantys, atsižvelgiant į tai, kaip į tai žiūrite). Pasirodo, kad turėti savo svetainę greitame pagrindiniame kompiuteryje yra daug svarbiau, nei atlikti bet kokius kitus optimizavimus.

Trumpai tariant, spartesnė prieglobos sąranka vis tiek gavo geresnį pažymį už vartų ribą nei lėtesnis priegloba net ir atlikus daugybę optimizacijų. Štai visas eksperimentas.

Galų gale visa tai vėlgi reiškia gerą prieglobos sąranką. Tai visada yra lengviausias ir geriausias būdas pagerinti „PageSpeed ​​Insights“ rezultatą pradedant tinklaraštį.

39. Naudokite „Quora“, kad tikrai sužinotumėte, ko žmonės nori išmokti

Billas jau minėtas Quora aukščiau, bet aš pateikiu sąrašą dėl visai kitos priežasties. Tai nėra susiję su tinkamų „Quora“ gijų radimu, atsakymo pateikimu ir turinio prijungimu. Kalbama apie ką nors kita:

„Quora“ yra viena iš nedaugelio žiniatinklio vietų, kur galite apsilankyti, norėdami sužinoti apie tai, ko žmonės iš tikrųjų nori sužinoti. Iš esmės kiekvienas klausimas yra galimybė jums parašyti visiškai naują įrašą savo tinklaraštyje – tikrai nuostabus pagalbininkas pradedant tinklaraštį.

Viskas, ko reikia, vyks į „Quora“, sekant daugybę temų, susijusių su jūsų tinklaraščio niša, ir atkreipiant dėmesį į klausimus, kuriuos žmonės užduoda.

Štai ką jūs pasiekiate atlikdami tai:

 • Pirma, jūs žinote, kad problema iš tikrųjų yra svarbi bent vienam realiam, kvėpuojančiam asmeniui – kitaip tariant, jūs turite patvirtinimą, kad tam tikra problema egzistuoja ne tik jūsų galvoje..
 • Jūs matote tikslią formuluotę, kurią asmuo užduodavo klausimui – galite naudoti tai kaip lygią antraštę ar jos dalį. Taip pat tai nurodo raktinių žodžių, kurie gali būti susiję su problema, tipą.
 • Turite puikią vietą reklamuoti tą įrašą, kai jis bus atliktas. Galite sugrįžti į „Quora“, paprastai ir greitai atsakyti į klausimą ir tada pridėti nuorodą tiems, kurie nori sužinoti daugiau.

Tiksliai tai padarėme bent su keliomis žinutėmis čia:

quora1
Ar Avada turi daugiau funkcijų nei Divi??

quora4
„Shopify“ palyginti su „WordPress“, koks yra kiekvieno palyginimas?

quora3
Koks yra geriausias klubo narių katalogo WP papildinys?

Pagrindiniai klausimai:

 • Kurdami panašų įrašą įsitikinkite, kad iškart gavote savo atsakymo esmę. Kaip sakė Colinas, pamiršk savo įvadinius raštus kaip ir vidurinės mokyklos tiriamuosius darbus.
 • Jei jums reikia parašyti kažkokį įvadą, kad neatstumtumėte įprastų skaitytojų, tada, naudodamiesi nuoroda į įrašą iš „Quora“, naudokite bent jau dokumentų inkarus. (Pvz., Nuoroda į jūsų įrašą kaip jūsų svetainė.com/some-post/#the-relevant-part.) Tokiu būdu, kas atvyks iš Quora, gali praleisti tai, kas jų požiūriu nėra svarbu.
 • Naudokite vaizdus, ​​kad jūsų „Quora“ atsakymas išsiskirtų iš visų kitų. Tvarkingas triukas. Keletas mano minėtų pavyzdžių.

40. Atlikite raktinių žodžių tyrimą kiekviename naujame jūsų skelbiamame įraše

Čia jau minėjome raktinių žodžių tyrimus, bet norėjau dar vieną minutę atidaryti šią kirminų skardinę, kad įsitikintume, jog visi esame tame pačiame puslapyje. Čia norėčiau pakartoti vieną pagrindinį dalyką:

Raktas į tikrus, tinkamus raktinių žodžių tyrimus yra tai padaryti vėl ir vėl kiekviename naujame jūsų skelbiamame įraše.

Panašu, kad labai daug darbo, apgailestauju, bet šiandien nėra jokio kito būdo, kaip skelbti turinį žiniatinklio aplinkoje, pradedant tinklaraštį. Jau dabar ten yra per daug puikaus turinio. Per daug turinio, kuris jau yra gana optimizuotas. Tokioje aplinkoje galite ne tik pasikliauti savo pagrindiniu raktiniu žodžiu visoje svetainėje, o tada ir toliau kurti savo turinį "Nesvarbu" laisvai sujungta tema.

Tai taip pat yra turinio audito atlikimas. Peržiūrėdami savo ankstesnį turinį ir jį audituodami, paklauskite savęs, "Į kokį raktinį žodį netgi nukreipiama šiame įraše? Ar jis pakankamai optimizuotas??"

41. Gaukite įkvėpimo iš neva nesusijusių nišų

Ateina geros internetinių dienoraščių idėjos kartais gali būti sunku. Bet jei įkvėpsite vartoti turinį tik iš savo nišos, tai gali būti dviašmenis kalavijas.

 • Viena vertus, jis informuoja jus ir pirštu pulsuoja.
 • Bet, kita vertus, tai neleidžia atsiverti naujoms idėjoms ir galbūt išbandyti naujus dalykus, kurie dar nebuvo išbandyti..

Populiarus autorius ir podkasteris, Jamesas Altucheris sako, kad seksas idėjomis yra vienas galingiausių dalykų, kuriuos gali patirti kūrybingas žmogus (perfrazuodamas). Kitaip tariant, vienintelis būdas turėti gerų idėjų yra turėti daug idėjų. Kai tik šios idėjos pradeda lytiškai santykiauti, gimsta puikūs dalykai / produktai / gaminiai.

Štai kodėl turime plėstis. Daug skaityti. Žiūrėkite daug vaizdo įrašų. Daryk daug dalykų. Leiskite sau vartoti turinį ne savo nišoje. Tai yra galutinis kelias, kurį reikia nuvykti pradedant tinklaraštį.

Timas Ferrissas – vaikinas galbūt girdėjote apie – taip pat vertina tai, kad šiuo atžvilgiu gali sau leisti laisvę. Pavyzdžiui, vienas iš jo dalykų yra grožinės literatūros skaitymas prieš miegą. Jis nėra fantastikos rašytojas. Atrodytų, kad grožinės literatūros skaitymas turėtų nieko nedaryti už jį. Bet vis tiek:

Prieš miegą neskaitykite negrožinės literatūros, o tai skatina numatyti ateitį ir jaudintis / planuoti. Perskaitykite grožinę literatūrą, kuri įsitraukia į vaizduotę ir reikalauja dabartinės valstybės dėmesio.Timas Ferrissas

42. Savo geriausius daiktus atiduokite nemokamai

Kalbama apie mokamą ir nemokamą turinį. Įprasta manyti, kad geriausias turinys turėtų būti skirtas tik jūsų mokamiems klientams.

Ne!

neteisinga

Pagalvokite apie tai, kai įjungiate radiją (jei dar nepersikėlėte į „Spotify“ ar „podcast’us“, tai yra), ką girdite? Ar girdite atsitiktinę dainą iš atlikėjo albumo??

Ne! Jūs girdite jų absoliutų hitą! Ir jūs gaunate tai nemokamai. Kodėl? Nes būtent taip jie priverčia jus nusipirkti albumą ar koncerto bilietą.

Vadink "radijo principas" Jeigu nori.

Reikalas yra toks:

Nemokami nuostabūs dalykai pritraukia žmones pro duris. Kai jie ateina, jie pradeda ieškoti daugiau. Jie pradeda galvoti, "po velnių, šis nemokamas šaltinis yra geresnis už tai, už ką kiti žmonės imasi mokestį!"

Tai laimėjimas.

Čia galite parduoti konsultacijas „vienas prieš vieną“, nemokamus kelių dalių kursus, pasirodymus kalbėjimui, nekilnojamąjį turtą … jums kyla idėja.

Trumpai tariant: pradedate dienoraštį? Savo geriausius daiktus atiduokite nemokamai. Tai turi didžiulę IG!

43. Nustokite manyti apie gramatiką. Niekam nerūpi

(Išskyrus šį asmenį, kuris tai nurodys komentaruose. Nesijaudinkite dėl jo. Bet kokiu atveju jis yra trūkčiukas.)

Informacijos esmė yra tai, kas iš tikrųjų svarbu. Ir aš žinau, kad tai skamba keistai, bet viskas kaip yra.

Niekas – ir aš tikrai turiu galvoje – niekas – niekada neskaitys jūsų tinklaraščio vien dėl to, kad jūsų gramatika yra tinkama. Jei "gera gramatika" esate vienintelis dalykas, kurio jūs ieškojote, jūs praradote.

Kitaip tariant, blogai parašytas, įžvalgus įrašas visada bus geresnis nei gražiai parašytas, be lyties pranešimas spaudai.

Idėjos! Pasakojimai! Pramogų vertė! Neapdorota informacija! Pirmiausia investuokite į savo turinį raumenis, o tik tada sutelkite dėmesį į savo gramatikos raumenis.

joda

Tačiau atsižvelgiant į tai:

44. Rašymas, redagavimas, leidyba – tai 3 žingsnių procesas

Nors gramatika nėra kažkas, dėl ko turėtumėte apsėsti, kokybiško pašto išėjimas iš durų ir į laisvę vis dar yra procesas, kurį reikia apgalvoti..

Mano mėgstamiausias požiūris yra traktuoti kaip 3 žingsnių dalyką: rašymą, redagavimą, leidybą.

Kodėl taip?

Tai paprasta, kaip jūs rašote, nesudėtinga ir viliojanti taisyti tiesiogiai – kaip ir, taisykite sakinius / pastraipas, kai juos rašote. Atrodo, natūralu, tai mes padarėme rašydami dokumentus mokyklai. Bet tai nėra pats efektyviausias.

Redagavimo, kai rašote, problema yra ta, kad jis sustabdo idėjų srautą, sutrikdo kūrybinį mąstymą ir apsunkina pasakojimų pasakojimą..

Teisingas rašymo būdas – drįstu vartoti žodį "teisinga" – yra pirmiausia parašykite, vėliau redaguokite.

Kuriant pirmąjį juodraštį, tikslas yra surinkti kuo daugiau žodžių ant popieriaus lapo (arba skaitmeninio popieriaus) ir nesijaudinti dėl to, kaip viskas atrodo. Aš iš tikrųjų turiu omenyje, kad turėtumėte užsirašyti viską, ką galite pagalvoti, kas susiję su tema.

Svarbus dalykas yra nenustoti savęs ir bandyti ką nors sutvarkyti. Net ne rašybos. Tavo tikslas – rašyti. Būti kūrybingam.

Tada, kai jau surašai visą juodraštį, tai gali būti taisoma. Tai yra tada, kai galite grįžti prie savo juodraščio ir pradėti jį taisyti.

Ir aš suprantu, kad šį atskyrimą yra nepaprastai sunku išlaikyti. Aš taip pat mėgstu taisyti tą ar aną, kaip rašau, bet svarbiausia tai pastebėti ir pabandyti paspausti save.

Galiausiai yra leidyba, kuri šiais laikais savaime yra savaime suprantama, nes didžiąją dalį to, ką rašome, mes patys skelbiame internete (o ne siunčiame trečiųjų šalių laikraščiams ar pan.).

Dienoraščiai yra išskirtiniai tuo, kaip jie veikia. Aš turiu galvoje, be jūsų straipsnio turinio, taip pat turite paruošti antraštę, suformatuoti įrašą, pridėti keletą vaizdų, nustatyti savo žymas / kategorijas, pridėti keletą "spustelėkite, jei norite tweets" galbūt, ir atlikite daugybę kitų dalykų – visų dalykų, susijusių su tinklaraščio kūrimu. Visa tai yra "leidyba" kibirą. Daryk tai paskutinis. Dirbkite, kad jūsų įrašas atrodytų puikiai prieš pat paspaudžiant paskelbimo mygtuką.

45. Tinkamai nustatykite savo internetinių dienoraščių rašymo įrankius

Taigi, atsižvelgiant į tai, kaip jūs pradedate tinklaraštį ir kuriate savo turinį, tam tikros priemonės gali būti labai naudingos jūsų kasdienėje veikloje.

Ar tai būtų stovintis stalas, nauja klaviatūra, ar puiki interneto programa, įrankiai palengvina jūsų tinklaraščių rašymą.

Pažiūrėkime tik vieną po kito:

I. Prašau, įsigykite sau gerą klaviatūrą

Palauk! Nepraleiskite šio skaitymo! Tai svarbu.

Klaviatūra yra turbūt labiausiai neįvertinta įranga, su kuria mes nuolat bendraujame. Didžioji dalis mūsų sąveikos su kompiuteriu vyksta per klaviatūrą, tiesa?

Tačiau mes retai keičiame klaviatūras ir dažniausiai nestebime to, kas vyksta klaviatūrų rinkoje. Mes tiesiog gauname viską, kas prieinama ar kokį kompiuterį gavome. Bet tai klaida.

Klaviatūros yra labai skirtingos, ir nėra nė vienos klaviatūros, kuri valdytų jas visas. Visa tai lemia jūsų asmeninis pasirinkimas, jūsų, kaip mašinų rašytojo, įgūdžiai ir bendras komfortas atsižvelgiant į jūsų poziciją. Štai kodėl jums reikia eksperimentuoti su skirtingais sąrankais, kad rastumėte tinkamiausią variantą.

Kai kurios klaviatūros turi žemus važiavimo klavišus, kitos – aukštas. Yra mechaninės klaviatūros. Yra membraniniai raktai. Tai, kas šiomis dienomis yra „MacBooks“. Ir tt Bet faktas yra tas, kad niekada nežinai, kuris iš jų tau bus geresnis, kol neišbandysi jų iš pirmų rankų.

Taigi eikite į vietinę parduotuvę ir eksperimentuokite. Tiesiog apkabinkite, suaktyvinkite užrašų knygelės įrankį, pradėkite rašyti, pažiūrėkite, kaip jis jaučiasi. Pasirinkę tinkamą klaviatūrą, galite paversti mašinų tipografu per naktį – bent jau tai, ką ji padarė su manimi.

II. Išbandykite internetinių dienoraščių programas

Atliekant darbą naudojant „WordPress“ sąsają, viskas gerai, ypač veikiant besiblaškymo režimui.

blaškymasis nemokamas

Bet kai pradedate tinklaraštį, kai kuriose tam skirtose internetinių dienoraščių programose galite būti dar produktyvesni.

Pavyzdžiui, mano du mėgstamiausi yra iA Rašytojas ir Turėti.

 • „iA Writer“ yra bene geriausia „Mac“ rašymo programa (nors ir mano nuomonė).
 • „Bear“ yra gražiai sukurta užrašų programa, skirta „Mac“, kuri taip pat veikia kaip puikus teksto rengyklė. Jis geriau integruotas su „MacBook Pro“ jutikliniu juosta nei „iA“.

Abi programos palaiko užsirašyk, kuris yra daug greitesnis būdas ką nors parašyti.

Be to, jei turite daugiau įrenginių, galite sinchronizuoti savo turinį su visais jais.

Keletas kitų variantų:

 • „WordPress“ darbalaukio programa – Calypso. Tai galima naudoti „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Tai taip pat suteikia prieigą prie kai kurių kitų wp-admin dalių.
 • Ulisas „Mac“. Gana brangi rašymo programa, tačiau joje yra daugybė nuobodžių gerbėjų, kurie be galo myli.
 • Google dokumentai. Tai skamba akivaizdžiai, tačiau naudodamiesi naujausiais įrankiais, dabar galite tiesiogiai integruoti „Google“ dokumentą į savo „WordPress“ svetainę, o tai reiškia, kad iš esmės bet kurį dokumentą galite eksportuoti tiesiai į savo tinklaraštį. Daugiau apie tai čia.

III. Eksperimentuokite su pagalbininkų programomis

Čia greitai pašalinamos programos, kurios mano darbą padaro daug greitesnį:

 • Šviesos kadras Galutinis ekrano kopijos įrankis.
 • Alfredas – „Mac“ produktyvumo programa, pagalvokite apie tai kaip „Spotlight“ paiešką iš steroidų.
 • aText Teksto plėtimo programa, skirta Mac. "„aText“ pagreitina jūsų spausdinimą pakeisdami santrumpas dažnai naudojamomis jūsų apibrėžtomis frazėmis." Pavyzdžiui, aš linkęs vartoti žodį "„WordPress“" daug, taigi, užuot kiekvieną kartą rašiusi ranka, aš nustatiau makrokomandą, kuri leidžia man tiesiog rašyti WPP, o „aText“ tuoj pat išplės ją į „WordPress“. Turiu daugybę kitų, pavyzdžiui, šio nustatytų (darau įprastus rašybos būdus, sudėtingus žodžius ir pan.).
 • „WorkFlowy“ – geriausias įrankis straipsnių kontūrams kurti.
 • Slaptažodžio tvarkytojai – tai padeda jums sekti visų kitų dalykų naudotojų vardus / slaptažodžius.
 • „BetterTouchTool“ – „Mac“ jutiklinę planšetę ir jutiklinę juostą ant steroidų. Aš jį naudoju pasirinktiniams gestams ir norėdamas gauti šias šaukinių piktogramas (be kita ko):

„MacBook Pro touch“

Tai įvyniojimas!

Šio įrašo buvo daug! Tiesą sakant, jūs ką tik perskaitėte 11 000 patarimų žodžių, kaip pradėti kurti tinklaraštį. Ačiū, kad vis dar esate čia!

Galų gale tinklaraščio tvarkymas yra vienas iš tų dalykų, kuris pats savaime atrodo paprastas, tačiau atotrūkis tarp tiesiog darymo ir jo panaudojimo iki galo turi didžiulį skirtumą. Tiesiog yra tiek daug judančių dalių! Pati „WordPress“ rašo turinį, redaguoja, formatuoja, talpina, SEO, nuorodų kūrimą, socialinę mediją, el. Pašto sąrašus, tinklus ir dar ir dar ir dar.

Tikiuosi, kad šis sąrašas buvo įžvalgus ir padės jums išvengti kai kurių ankstyvų klaidų, kurias daro dauguma tinklaraštininkų. Jei norite, kad mes išplėstume bet kurį iš čia aptartų punktų, nedvejodami pateikite savo klausimus žemiau.

Be to, nepamirškite apie šį vadovą, kurį minėjau pradžioje – jis apims visą sėkmingo tinklaraščio kūrimo procesą.

Informacija apie premiją tuo atveju, jei klausiate savęs, kaip sukurti tinklaraštį!

Aš melavau … mes čia iš tikrųjų turime tris premijas:

(1) Jei to yra per daug skaityti, suimkite iškirptą „saugokite PDF“ apgaulės lapą, kuriame gražiai apibendrinama viskas, kas pasakyta šiuose šaltiniuose..

(2) Norite pamokos, kaip sukurti tinklaraštį vaizdo įrašo formatu? Tai turime ir jums.

Spustelėkite norėdami pamatyti:

(3) Tai, ką mes paminėjome pradžioje – šis visas šaltinis paverčiamas gražiai suprojektuota e-knyga su galimais keliais formatais – PDF, MOBI, ePub. Tai reiškia, kad galite nusiųsti tai į „Kindle“ ar bet kurį kitą įrenginį, kurį naudojate el. Knygoms:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector