Štai kaip būti blogiausiu „WordPress“ dizaineriu planetoje (po 8 ar mažiau žingsnių)

Jei norite būti blogiausias „WordPress“ dizaineris planetoje, daugiau neieškokite! Tai yra vienintelis vadovas, kurio jums kada nors prireiks!


Štai kaip pasiekti savo didingą tikslą per aštuonis ar mažiau žingsnių!

blogiausias „WordPress“ dizaineris

Bet prieš tai nesigilindami, čia yra vaizdo įrašo versija, jei jūs skubate, galite nesivarginti ar nemėgstate skaityti – to aš tikėjausi iš trokštančio blogiausio „WordPress“ dizainerio. Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „Facebook“.

Howr būti blogiausiu interneto dizaineriu planetoje

Ei, kaip gerai žinai internetinį dizainą? Tai yra svarbiausias vaizdo įrašas, kurį žiūrėsite šiais metais, galbūt kada nors.

paskelbtas „ThemeIsle“ trečiadienį, 2017 m. rugsėjo 27 d

Tapti blogiausiu „WordPress“ dizaineriu per 8 ar mažiau žingsnių:

1. Apsvarstykite "graži" yra svarbiausias svetainės dizaino parametras

Gražūs dizainai yra geri dizainai, visi tai žino! ��

Jei dirbate su klientais, pristatę tai, kas nėra neįtikėtinai gražu, atleisite greičiau nei Neymaras suklastojo pražangą..

Kodėl jums svarbu tokie dalykai kaip … aš nežinau, konversijos, SEO, aiškus turinio pristatymas, žiniatinkliui draugiški šriftai, geras kontrastas silpnaregiams? Ne, kur kas svarbiau yra sukurti tai, kas atrodo tiesiog patrauklu!

2. Pagalvokite, kad plokščias dizainas yra visiškas ir galutinis

„Apple“ buvo pirmoji bendrovė, plačiai pritaikyta dizainui. Taigi natūraliai visi ir jų šuo nusprendė sekti pavyzdžiu.

Rezultatas? Šiandien kiekvienas naujas dizainas turi būti plokščias (neklykite "nukristi," kuris yra savotiškai skirtingas; nors daugeliu lygių tas pats).

Trumpai tariant, štai kodėl turėtumėte ieškoti vienodo „WordPress“ dizaino:

 • Jie greičiau statomi (taigi jūs uždirbate daugiau pinigų už savo laiką).
 • Juos lengviau pastatyti (jūs tiesiog užmaunate neaiškiai rezonuojančius blokus vienas šalia kito ir vadinate tai per dieną).
 • Jie madingi kaip pragaras! Lengva įtikinti savo klientą, kad tai, ką jie gauna, yra absoliuti šių dienų „WordPress“ mados viršūnė.

3. Turėkite "Aš pati galiu tai padaryti nuo nulio!" mąstysena

nuo nulio
Tikrai, kodėl jūs kada nors norėtumėte naudoti a kokybės tema arba gražus statybininkų įskiepis, kai iš esmės galite sukurti visą „WordPress“ svetainę + originalią jos temą nuo nulio?

Negana to, jūs netgi galite įtikinti savo klientą, kad tai daro jūsų produktą geresnį (!) Ir kad jie turėtų už jį mokėti daugiau! Juk jūs darote tiek daug darbo!

Niekada neprieštaraukite, kad pasinaudodami tuo, ką jau sukūrė kiti žmonės, galite lengvai pasiekti daug geresnių rezultatų arba tiesiog pavedę šią užduotį išorinei įmonei. Ne, tai būtų per daug paprasta (ir per daug laiko)!

4. Juoktis iš ankstesnės kliento svetainės

Tai būtina! Juokas ankstesnėje kliento svetainėje yra privalomas kiekvieno dizaino projekto žingsnis! Tiesą sakant, tikriausiai turėtumėte juoktis net prieš pradėdami dirbti.

Tai padės perduoti savo (vadinamąją) patirtį ir įtikinti klientą, kad žinote geriau nei visi. Yra didelė tikimybė, kad jie susimąstys, "Na, atrodo, kad šis asmuo pasitiki savimi, nes jie labai nori kritikuoti svetainę, kurią šiuo metu turime!"

5. Tikslinė auditorija? "Žmonės, kurie kvėpuoja" atrodo, kad tai

Svetainės yra svetainės! Čia nieko daugiau.

Jei jūsų klientas paprašys jūsų sukurti svetainę (nesvarbu jo rūšis arba temas, kurias ji turėtų aprėpti), tai yra svetainė, kurią jie gaus! Ką dar galėtų padaryti „WordPress“ dizaineris?!

Jums tikrai nereikia gilintis į tai, ką siekiama sukurti svetainei, kokia yra tikslinė auditorija ar koks yra finansinis tikslas norint ją apsaugoti..

Tai yra jūsų kliento problema!

Dėl jūsų problemos svetainė tampa graži! (Grįžkite į pirmą vietą, jei norite sužinoti daugiau apie tai "graži"). Taigi, jūs darote savo darbą ir leiskite jiems elgtis saviems.

6. Nenaudokite kitų žmonių idėjų

Kai kurie žmonės sako, kad viskas yra remiksas – kad ir ką mes darome, yra tai, ką kažkas jau yra padaręs, arba daugybės dalykų derinys.

Na, tie žmonės klysta! Tai nėra tas būdas, kurį daro tikras „WordPress“ dizaineris!

kitos idėjos
Turėtumėte pasikliauti tik tuo, ką jūs patys galite sugalvoti kūrybiškai, būdami užrakinti trobelėje kažkur dykumoje. Jokio išorinio įėjimo, jokios išorinės žmogaus sąveikos. Tik jūs ir jūsų idėjos, nepažeistos pašalinių žinių ar įžvalgų.

7. Pagalvok, kad žinai geriausiai

Panašiai kaip Nr. 6, tačiau šį kartą to žengsime kur kas toliau.

Be to, kad negaunate idėjų iš kitų žmonių, taip pat turėtumėte nekreipti dėmesio į kiekvieną rastą informaciją. Tik todėl, kad yra "negalioja dabartiniam jūsų projektui."

Atminkite, kad kai kas nors rašo apie tam tikrą problemą ir bet kokį jos turimą sprendimą, ji beveik visada taikoma tik konkrečiai jų situacijai ir nieko daugiau. Turiu omenyje, kaip tai galėtų būti pritaikyta viskam?

Turėtumėte to nepaisyti, ypač jei siūlomas sprendimas reikalauja papildomų pastangų, be to, ką jau darote. Klientai jums nemokės už šias pastangas, taigi, kokia prasmė?

Pavyzdžiui, nesuskaičiuojamų atvejų analizė teigia, kad el. Pašto adresų sąrašai daro teigiamą poveikį beveik visų rūšių įmonių pelnui. Bet tai tikrai netaikoma jūsų kliento verslui. Galų gale, jie yra [_____] nišoje ir niekas ten nenaudoja el. Laiškų, todėl turbūt turėtumėte pasiūlyti atsisakyti idėjos.

8. Išspręskite visas problemas naudodamiesi daugiau papildinių

„WordPress“ savaime yra šauni, tačiau problema ta, kad tuščia „WordPress“ svetainė atrodo tuščia.

Yra du puikūs sprendimai:

 • pritaikyti gerą išdėstymą ar gerą turinio pateikimą, arba
 • mesti naujus papildinius svetainėje, kol dizainas bus pakankamai pilnas.

Jei jūsų paklausite, sprendimą Nr. 2 įgyvendinti yra daug lengviau. Čia pateiktas nepaprastai naudingų papildinių sąrašas, kuris padės užpildyti kiekvieną turimą šoninę juostą ir valdiklių sritis: kalendoriaus papildiniai, skaidrės, naujausi įrašai, populiarūs įrašai, atsitiktiniai įrašai, komentarų valdikliai, valdikliai, nustatantys internetinių žmonių skaičių, laikrodžio raštai (leidžia žmonėms žinoti, koks laikas), svečių knygos, internetiniai dienoraščiai (kas tai?), pasirinktiniai žymų debesys.

Nykščio taisyklė čia yra tiesiog tokia: kuo daugiau daiktų, tuo daugiau darbo, tariamai, atlikote. Todėl jūsų klientas turi būti laimingas.

"Palauk minutę! Aš visai nenoriu būti blogiausias „WordPress“ dizaineris!"

Džiaugiuosi, kad pagalvojai.

Gerai, kol kas panaikinkime sarkastišką toną …

Kažkuria prasme man tai buvo įdomu. Bet, kita vertus, aš taip pat jaučiuosi nejaukiai, nes tokia praktika iš tikrųjų vykdoma, ir daugybė žmonių jos laikosi. Man patinka tikėti, kad dažniausiai tai vyksta nesąmoningai, bet kas žino.

Manau, ką aš bandau pasakyti, yra tai, kad visi turėtume būti labai atsargūs, kaip elgiamės su savo dizainu / „WordPress“. Labai lengva patekti į tamsiąją pusę. Viskas, ko reikia, yra nedidelis tingumas ar aplaidumas.

Bet kokiu atveju, ar galite galvoti apie kitus dalykus, kuriuos darytų blogiausias „WordPress“ dizaineris? Praneškite mums komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map