Numatytųjų „WordPress“ temų raida (2003–2019)

Numatytųjų „WordPress“ temų raida (2003–2019)

Numatytųjų „WordPress“ temų raida (2003–2019)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

„WordPress“ veikia jau daugiau nei pusantro dešimtmečio, o nuo pat 2003 m. Pradžios daug kas pasikeitė. Platforma matė kelis patobulinimus Vartotojo sąsajoje (UI) ir 2019 m. Ji žengia į priekį su naujuoju „Block Editor“. Taip pat pradėjome pastebėti reagavimo į mobilųjį telefoną didėjimą kaip pagrindinę numatytųjų „WordPress“ temų funkciją.


Tiesą sakant, „WordPress“ per daugelį metų turėjo įtakos daugybė dizaino tendencijų, ką galite pamatyti atsigręžę į praeities numatytasias temas. Nors kai kurie iš jų yra datuojami, dar yra daug ko sužinoti apie dizainą, nagrinėjant šias „WordPress“ istorijos dalis.

Šiame straipsnyje mes apžvelgsime visas numatytas „WordPress“ temas, pradedant nuo pradžios. Mes išryškinsime pagrindines kiekvieno ypatybes ir paaiškinsime, kaip visos jos dera su „WordPress“ kūrimo istorija. Pradėkime!

Numatytosios „WordPress“ temos

Numatytosios „WordPress“ temos: 2003–2019

Nuo 2019 m. Buvo 11 numatytųjų „WordPress“ temų. Kiekvienoje jų yra funkcijų, kurios buvo svarbios „WordPress“ vartotojams jos išleidimo metu, parodant, kaip platforma ir toliau prisitaiko prie vartotojų poreikių ir prie interneto naudojimo tendencijų pokyčių.

Klasikinis – tai, kas buvo prieš temas, buvo dalykas

klasikinis

Prieš išleidžiant „WordPress 1.5“, „Classic“ buvo numatytoji platformos tema. Pirmaisiais „WordPress“ metais ši paprasta tema tinklaraštininkams suteikė ekonomišką ir efektyvų stilių bei funkcionalumą.

Pirmosiomis dienomis „WordPress“ buvo tinklaraštininkų sukurta platforma tinklaraštininkams. Tai dar nebuvo visavertė turinio valdymo sistema (CMS), kurią mes žinome kaip šiandien, o dizainas atspindi numatytą jos kaip gryno tinklaraščių sprendimo vaidmenį..

Pavyzdžiui, labai reikėjo naudoti šoninę juostą – funkciją, kuri išliks daugelį metų (ir temas). Šoninėje juostoje buvo dienoraštis prižiūrimi kartu su Nuorodų tvarkytojas. Dėl to paskutiniai įrašai buvo lengvai prieinami skaitytojams, o tai padėjo tinklaraštininkams reklamuoti jų turinį. „Classic“ taip pat leido naudoti lipnius įrašus, todėl tinklaraštininkai galėjo pabrėžti tam tikrą savo svetainių turinį.

Trumpai klasika

 • Pirmą kartą matytas šioje temoje: Šoninė juosta, nuorodų tvarkyklė ir internetinis dienoraštis, lipnūs įrašai.
 • Pagrindiniai tikslai: Norėdami patobulinti tinklaraščių rašymo patirtį ir palengvinti turinio reklamą per šoninės juostos dienoraštį.
 • Palaikymas mobiliesiems: Ne.
 • Pritaikomos funkcijos: Nėra, nebent turite kodavimo patirtį ir pakeitimus galite atlikti rankiniu būdu.


Klasikinis

Autorius (-ai): „WordPress.org“


100% reitingai


232 955 atsisiuntimai


1.6Versija

Daugiau informacijos

klasikinis.1.6.zip

Temos peržiūra

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Vasario 25 d


100% reitingai


232 955Atsisiųsti


1.6Versija

„WordPress.org“ temos puslapis


Klasikinis

Numatytas – originali „WordPress“ tema

numatytoji „WordPress“ tema

Nekalbant apie numatytas „WordPress“ temas, neminint jos. Numatytasis buvo geriau žinomas kaip Kubrickas sukūrė Michaelas Heilemannas ir tapo numatytąja tema 2005 metais. Kartais laikoma pirmąja „oficialia“ numatytąja tema, ji pasižymi įsimenamu ir tradiciniu dizainu.

Numatytoji naršoma šoninė juosta ir supaprastinta „sans serif“ tipografija išlieka patrauklūs dizaino elementai praėjus dešimčiai metų po jos išleidimo. Galų gale aiški kryptis ir aiškus tekstas vis dar yra kertiniai sėkmingo interneto dizaino akmenys.

Viena pagrindinių motyvų projektuojant „Default“ buvo parodyti visiškai naują „WordPress“ temų sistemą. Pirmą kartą „WordPress“ vartotojai turėjo pasirinkimą, kai rinkosi savo svetainių vizualinius pagrindus. Tai taip pat buvo pirmoji tema, kurioje buvo naudojami šablonai, kurie padalijo temą į skyrius, kuriuos buvo galima modifikuoti savarankiškai. Tai leido vartotojams tinkinti tokias funkcijas kaip antraštės, poraštės ir šoninės juostos.

Numatytasis trumpai

 • Numatytasis „WordPress“ versijoje: 1.5.
 • Pirmą kartą matytas šioje temoje: Šablono žymės, įskiepių integracija, visiškas valdiklio palaikymas („WordPress 2.2“).
 • Pagrindiniai tikslai: Norėdami įgyvendinti labiau į vartotoją orientuotą dizainą ir parodyti naują temų sistemą.
 • Palaikymas mobiliesiems: Ne.
 • Naujos pritaikomos funkcijos: Šabloniniai failai, leidžiantys pritaikyti antraštes, poraštes ir šonines juostas.


Numatytas

Autorius (-ai): „WordPress.org“


100% reitingai


329 065 parsisiuntimai


1.7.2Versija

Daugiau informacijos

numatytasis.1.7.2.zip

Temos peržiūra

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Vasario 25 d


100% reitingai


329 065Atsisiųsti


1.7.2Versija

„WordPress.org“ temos puslapis


Numatytas

Dvidešimt dešimt – 2010 m. Birželio 17 d

dvidešimt dešimt

Kartu su „WordPress 3.0“ gavome dvidešimt dešimt. Ši tema pažymėjo daug reikšmingų „WordPress“ pakeitimų. Tai taip pat pirmasis įdiegė keletą dizaino funkcijų priekiniame ir galiniame galuose, kurios dabar yra labai žinomos „WordPress“ vartotojams.

Kai buvo išleisti „WordPress 3.0“ ir „Twenty Ten“, platforma pasitraukė nuo griežto tinklaraščių telkimo ir tapo tikra CMS. Tai galime pastebėti pasikeitus tarp standartinių ir dvidešimt dešimties.

Pavyzdžiui, buvo pridėta dabar pažįstama juodojo meniu juosta. Tai paskatino naudoti kelis puslapius, o ne tik paprastą tinklaraščių archyvą. Daugybė papildomų tinkinimo funkcijų taip pat padėjo vartotojams sukurti bet kokio tipo svetaines, kurių jiems reikėjo, užuot nukreipę juos į tinklaraščių kūrimą.

Be to, įdiegus vaizdinę rengyklę, visų įgūdžių lygio vartotojams buvo lengviau sukurti jiems tinkančią svetainę. Dabar „WordPress“ vartotojai, redaguodami turinį, galėtų pamatyti, kaip jų įrašai atrodys priekinėje dalyje.

Dvidešimt dešimt trumpai

 • Numatytasis „WordPress“ versijoje: 3.0.
 • Pirmą kartą matytas šioje temoje: Tinkinti fonai ir antraštės, kelios valdiklių sritys, naršymo meniu, rodomi vaizdai, įrašų formatai („WordPress 3.1“), vaizdinis redaktorius.
 • Pagrindiniai tikslai: Norėdami išplėsti vartotojo tinkinimo galimybes, nereikalaudami daugiau žinių apie kodavimą, ir atitraukdami „WordPress“ nuo savo internetinių dienoraščių atsiradimo ir tapdami visaverčiu CMS.
 • Palaikymas mobiliesiems: Ne.
 • Naujos pritaikomos funkcijos: Fonai, antraštės, poraštės, šoninės juostos, šešios valdiklių sritys, meniu, vaizdai (įskaitant antraščių vaizdus).


Dvidešimt dešimt

Autorius (-ai): „WordPress.org“


94% reitingai


5 088 921 atsisiuntimai


3.0Versija

Daugiau informacijos

dvidešimt.3.0.zip

Temos peržiūra

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 31 d


94% reitingai


5 088 921Atsisiųsti


3.0Versija

„WordPress.org“ temos puslapis


Dvidešimt dešimt

Dvidešimt vienuolika – 2011 m. Liepos 4 d

dvidešimt vienuolika

„Dvidešimt vienuolika“ pasirodė praėjus vieneriems metams po pirmtako, pradedant kasmet išleisti numatytąsias „WordPress“ temas. Užuot bandęs pristatyti daugybę naujų dizaino funkcijų, jis sutelkė dėmesį į „Dvidešimt dešimt“ įdiegtų funkcijų tobulinimą ir „WordPress“ tinkinimo galimybių išplėtimą..

„Dvidešimt vienuolika“ išsaugojo juodąją meniu juostą ir patobulino savo stilių švariu, dideliu, „sans“ serifo šriftu. Galimybė tinkinti spalvas tuo metu jau buvo matoma keliose kitose temose, tačiau tai buvo pirmoji numatytoji „WordPress“ tema, siūlanti tą funkciją..

Dvidešimt vienuolika trumpai

 • Numatytasis „WordPress“ versijoje: 3.2.
 • Pirmą kartą matytas šioje temoje: Individualizuotos spalvos, atsitiktinės atrankos antraštės.
 • Pagrindiniai tikslai: Norėdami išplėsti dvidešimt dešimties pažangą.
 • Palaikymas mobiliesiems: Galima pritaikyti mobiliesiems, bet nerekomenduojama tokia, kokia yra.
 • Naujos pritaikomos funkcijos: Pasirinktinės spalvos ir atsitiktinės atrankos antraštės.


Dvidešimt vienuolika

Autorius (-ai): „WordPress.org“


94% reitingai


5 675 545 atsisiuntimai


3.4Versija

Daugiau informacijos

dvidešimt vienuolika.3.4.zip

Temos peržiūra

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 31 d


94% reitingai


5 675 545Atsisiųsti


3.4Versija

„WordPress.org“ temos puslapis


Dvidešimt vienuolika

Dvidešimt dvylika – 2012 m. Gruodžio 11 d

dvidešimt dvylika

Kita numatytoji „WordPress“ tema pripažino mobiliojo interneto naudojimo augimą. „Dvidešimt dvylika“ buvo pirmoji numatytoji tema, apimanti (pagrindinį) reagavimo į mobilųjį telefoną funkciją. Dizainas tai atspindi.

Norėdami sutelkti dėmesį į mobiliųjų įrenginių naudojimą, „Dvidešimt dvylika“ atsitraukė nuo dizaino, primindami ankstesnių temų paprastumą. Čia buvo pavaizduota „sans serif“ tipografija ir minimalistinis dizainas. Antraštės vaizdas, kuris taip ryškiai išsiskyrė per dvidešimt dešimt ir dvidešimt vienuolikos, tapo pasirenkama funkcija, o numatytieji nustatymai palieka ją išjungtą.

Be to, šia tema dar labiau stengiamasi vystyti „WordPress“ kaip CMS. Jame buvo pateiktas statiškas pagrindinio puslapio šablonas, „WordPress“ vartotojai atitraukdami dėmesį nuo tinklaraščių įrašų ir link labiau tradicinės svetainės sąrankos. Šoninė juosta – kažkada buvusi pagrindinė „WordPress“ dizaino funkcija – taip pat nebuvo pasirenkama, o tinklaraštis pagal numatytuosius nustatymus buvo paslėptas.

Tinkinimo priemonė pirmą kartą taip pat buvo išleista 2012 m., todėl vartotojams buvo lengviau kurti unikalias svetaines. Dabar vartotojai galėtų peržiūrėti spalvų schemų, pasirinktinių antraščių ir fonų bei kitų funkcijų pakeitimus, prieš pradėdami juos naudoti.

Dvidešimt dvylikos puslapio pavyzdys: dvidešimt dvylika puslapių

Dvidešimt dvylika trumpai

 • Numatytasis „WordPress“ versijoje: 3.5.
 • Pirmą kartą matytas šioje temoje: Atsakas mobiliesiems, pagrindinio puslapio šablonas, tinkinimo priemonė.
 • Pagrindiniai tikslai: Norėdami pristatyti mobilųjį reagavimą į „WordPress“ numatytąsias temas ir toliau tobulinti „WordPress“ kaip CMS.
 • Palaikymas mobiliesiems: Taip.
 • Naujos pritaikomos funkcijos: Statinis pagrindinio puslapio šablonas ir galimybė pašalinti šoninę juostą.


Dvidešimt dvylika

Autorius (-ai): „WordPress.org“


92% reitingai


6 166 334 atsisiuntimai


3.1Versija

Daugiau informacijos

dvidešimt dvylika.3.1.zip

Temos peržiūra

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 31 d


92% reitingai


6 166 334Atsisiųsti


3.1Versija

„WordPress.org“ temos puslapis


Dvidešimt dvylika

Dvidešimt trylika – 2013 m. Rugpjūčio 1 d

dvidešimt trylika

Po minimalistinio dvidešimt dvylikos stiliaus Dvidešimt trylika buvo arba gryno oro gurkšnis, arba perforatorius veide. Dizainas „Dvidešimt trylika“ švarias ankstesnių temų linijas pakeitė numatytuoju serifo šriftu ir sudėtingesne spalvų schema. Tai suteikė temai bendrą linksmesnę išvaizdą – kažkas naujo, palyginti su kitomis numatytomis „WordPress“ temomis.

Plačios pritaikymo parinktys vartotojams suteikė daugiau lankstumo kuriant savo svetaines naudojant šią temą ir pritaikant „WordPress“ jų poreikiams. Pirminė valdiklio sritis taip pat persikėlė iš šoninės juostos į poraštę.

Galbūt svarbiausia, kad ši tema sugebėjo pasiūlyti pažangias pritaikymo parinktis, neprarandant mobiliojo reagavimo. Tai buvo „Dvidešimt dvylikos“ patobulinimas, kuris rėmėsi savo paprastumu, kad išliktų prieinamas mobiliuosiuose įrenginiuose.

Nepaisant šių esminių dizaino estetinių pokyčių, dvidešimt trylika grįžo prie „WordPress“ šaknų ir įtraukė tinklaraščių rašymą į dėmesį. Skelbimo formatas integracija buvo pagrindinis naujos temos akcentas, suteikdamas vartotojams daugiau galimybių kurti turinį.

Dvidešimt trylikos puslapio pavyzdys: dvidešimt trylika puslapių

Dvidešimt trylika trumpai

 • Numatytasis „WordPress“ versijoje: 3.6.
 • Pirmą kartą matytas šioje temoje: Patobulinti įrašų formatai.
 • Pagrindiniai tikslai: Norėdami vėl sutelkti dėmesį į internetinius dienoraščius ir patobulinti įrašo formato integraciją.
 • Palaikymas mobiliesiems: Taip.
 • Naujos pritaikomos funkcijos: Papildomi įrašų formatai.


Dvidešimt trylika

Autorius (-ai): „WordPress.org“


82% reitingai


6 411 366 parsisiuntimai


3.0Versija

Daugiau informacijos

dvidešimt trylika.3.0.zip

Temos peržiūra

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 31 d


82% reitingai


6 411 366Atsisiųsti


3.0Versija

„WordPress.org“ temos puslapis


Dvidešimt trylika

Dvidešimt keturiolika – 2013 m. Gruodžio 12 d

dvidešimt keturiolika

„WordPress“ tęsė atsiribojimą nuo vieno autoriaus tinklaraščių sudarymo su „Dvidešimt keturiolika“. Tai buvo pirmoji numatytoji tema, oficialiai reklamuojanti save kaip ką nors kitą, o ne bendrą tinklaraščio temą. Jo „žurnalo stiliaus“ išdėstymas pabrėžė rodomus vaizdus ir siūlė papildomas rodymo parinktis su turinio tinkleliais ir skaidrėmis.

Dvidešimt keturiolika yra dar vienas pavyzdys, kaip „WordPress“ neatsiliko nuo interneto vaidmens ir naudojimo pokyčių. Dienoraščiams išsivysčius į kelių autorių platformas, „WordPress“ pritaikė savo numatytąją temą, kad atspindėtų, kaip žmonės iš tikrųjų naudojosi programine įranga.

Dvidešimt keturiolikos tipografija ir spalvų schema didžiausią dėmesį skyrė skaitomumui ir naršymo paprastumui. Be to, pasirenkamuose šoninės juostos valdikliuose buvo lengva naršyti į naujausius įrašus, naujausius komentarus, tinklaraščio įrašų archyvus ir įrašų kategorijas, priminant originalią „WordPress“ šoninę juostą..

Dvidešimt keturiolikos puslapio pavyzdys: dvidešimt keturiolika puslapių

Dvidešimt keturiolika trumpai

 • Numatytasis „WordPress“ versijoje: 3.8.
 • Pirmą kartą matytas šioje temoje: Turinio tinkleliai ir skaidrės, sulankstomi meniu ir kilnojamosios šoninės juostos mobiliesiems, Bendraautorių puslapio šablonas, Autorių valdiklis, rodomas turinys.
 • Pagrindiniai tikslai: Atlikti bendrus patobulinimus ir suteikti papildomų funkcijų bei parodyti „WordPress“ kaip kelių autorių platformos galimybes.
 • Palaikymas mobiliesiems: Taip.
 • Naujos pritaikomos funkcijos: Bendraautorių puslapis, autorių valdiklis, rodomas turinys, akcento spalvos.


Dvidešimt keturiolika

Autorius (-ai): „WordPress.org“


88% reitingai


7 201 300 atsisiuntimų


2,8Versija

Daugiau informacijos

dvidešimt keturiolika.2.8.zip

Temos peržiūra

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 31 d


88% reitingai


7 201 300 atsisiųsti


2,8Versija

„WordPress.org“ temos puslapis


Dvidešimt keturiolika

Dvidešimt penkiolika – 2014 m. Gruodžio 18 d

dvidešimt penkiolika

Takashi Irie suprojektavo dvidešimt penkiolika, turėdamas omenyje paprastumą, grįždamas prie ankstesnių „WordPress“ temų minimalistinio stiliaus. Jis pasiūlė keletą spalvų schemos variantų, kuriuos vartotojai galėjo lengvai pasiekti naudodamiesi tinkinimo priemone.

Dvidešimt penkiolika gali pasilenkti minimalizmo link, bet tai tikrai nėra paprasta. Jis siūlo numatytąjį šriftą, kuris į stalą atneša šiek tiek daugiau, nei dvidešimt keturiolikos „Sans Serif“ šriftas, pridedant vaizdinį susidomėjimą švariu išdėstymu. Jis taip pat gerai prisitaiko prie bet kurios abėcėlės, pagerindamas temos vertimo galimybes.

Ši tema taip pat patvirtina socialinės žiniasklaidos santykį su tinklaraščiais ir kitomis svetainėmis. „Dvidešimt penkiolika“ vartotojams suteikia galimybę lengvai įtraukti socialines piktogramas į savo meniu. Tokiu būdu jie gali susieti skirtingus savo prekės ženklų aspektus ir palengvinti lankytojų nukreipimą į savo socialines paskyras.

Dvidešimt penkiolikos puslapio pavyzdys: dvidešimt penkiolika puslapių

Dvidešimt penkiolika trumpai

 • Numatytasis „WordPress“ versijoje: 4.1.
 • Pirmą kartą matytas šioje temoje: Socialinės piktogramos.
 • Pagrindiniai tikslai: Norėdami patobulinti „WordPress“ internacionalizaciją, maksimaliai padidinti pagrindines pritaikymo galimybes ir pateikti „pirmiausia mobiliesiems“ dizainą.
 • Palaikymas mobiliesiems: Taip.
 • Naujos pritaikomos funkcijos: Papildomos spalvų schemos parinktys, socialinės piktogramos.


Dvidešimt penkiolika

Autorius (-ai): „WordPress.org“


88% reitingai


7 248 698 atsisiuntimai


2,6Versija

Daugiau informacijos

dvidešimt penkiolika.2.6.zip

Temos peržiūra

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 31 d


88% reitingai


7 248 698Atsisiųsti


2,6Versija

„WordPress.org“ temos puslapis


Dvidešimt penkiolika

Dvidešimt šešiolika – 2015 m. Gruodžio 8 d

dvidešimt šešiolika

Kitoje iš numatytųjų „WordPress“ temų buvo stengiamasi patobulinti ankstesniais metais įvestus pakeitimus. Dvidešimt šešiolika siūlo „WordPress“ vartotojams lankstumo, teikiant funkcijas, naudingas tiek tinklaraštininkams, tiek kitiems svetainių savininkams.

Temos pasirenkama šoninė juosta siūlo papildomą naršymą tiems, kuriems jos reikia. Vartotojai taip pat gali pridėti lengvai prieinamas socialines piktogramas puslapiuose ir žinutėse. Tiems, kurie nori sutelkti dėmesį į savo turinį, greitai ir lengvai pašalinsite šią temą iki pagrindų, pašalindami šoninę juostą..

Dvidešimt šešiolika taip pat siūlo valdiklio sritis „Turinio apačia“ ir kabutes. Tai leidžia vartotojams į savo įrašus įtraukti papildomą turinį. Dar kartą matome, kad „WordPress“ reaguoja į pasikeitusias interneto dizaino tendencijas ir vartotojų poreikius.

Dvidešimt šešiolikos puslapio pavyzdys: dvidešimt šešiolika puslapių

Dvidešimt šešiolika trumpai

 • Numatytasis „WordPress“ versijoje: 4.4.
 • Pirmą kartą matytas šioje temoje: Turinio apačioje esančių valdiklių sritys, įvestos po įėjimo (dar žinomos kaip „Ištraukos“), traukia citatas.
 • Pagrindiniai tikslai: Tobulinti ir modernizuoti tradicinę tinklaraščių svetainę ir įrašų dizainą.
 • Palaikymas mobiliesiems: Taip.
 • Naujos pritaikomos funkcijos: Turinys Apatinių valdiklių sritys, ištraukos, rašomos citatos.


Dvidešimt šešiolika

Autorius (-ai): „WordPress.org“


82% reitingai


5 472 053 atsisiuntimai


2,1 versijos

Daugiau informacijos

twentysixteen.2.1.zip

Temos peržiūra

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 31 d


82% reitingai


5 472 053Atsisiųsti


2,1 versijos

„WordPress.org“ temos puslapis


Dvidešimt šešiolika

Dvidešimt septyniolika – 2016 m. Gruodžio 6 d

dvidešimt septyniolika

2016 m. Pabaigoje „WordPress“ išleido numatytąją temą, skirtą svetainėms, kurių dar nebuvo tinklaraščiuose. Nors daugelis kitų numatytųjų „WordPress“ temų suteikė lankstumo išdėstymui ir jas buvo galima pritaikyti įvairiems tikslams, turinio kūrimas visada buvo pagrindinis dėmesys..

Kita vertus, dvidešimt septyniolika buvo reklamuojama kaip verslo svetainės tema. Pateiktas išdėstymas ir funkcijos visiškai palaiko šį fokusavimą, ir nors jis vis dar gražiai rodo turinį, akivaizdu, kad tema turi ir kitų prioritetų.

Pirmiausia, jei norite optimalaus svetainės prekės ženklo, joje yra neįmanoma nepaisyti antraštės vaizdo. Vartotojai taip pat gali pakeisti šį vaizdą vaizdo įrašu, kad geriau sudomintų ir sužavėtų lankytojus. Be to, pridėję vaizdo įrašą ir vaizdą, galite garantuoti, kad stalinių ir mobiliųjų įrenginių vartotojai galės peržiūrėti jūsų laikmeną.

Pirmasis dvidešimt septyniolikos puslapis leidžia įmonėms pateikti vartotojams greitą savo prekės ženklo santrauką, nukreipiant turinį iš skirtingų svetainės puslapių. Galite lengvai pasirinkti, kuriuos puslapius rodyti, ir pakeisti, kiek skyrių pirmajame puslapyje yra „Customizer“.

Kitas svarbus verslo svetainių vystymasis buvo „Twenty Seventeen“ tipografija. Kaip ir dvidešimt penkiolika, jis siūlo keletą šriftų parinkčių, kurios aiškiai pateikiamos įvairiomis kalbomis. Tokiu būdu tarptautinis verslas gali užtikrinti, kad jų svetainės būtų skaitomos visiems klientams ir klientams, nepaisant jų buvimo vietos.

Dvidešimt septyniolikos puslapio pavyzdys: dvidešimt septyniolika puslapių

Dvidešimt septyniolika trumpai

 • Numatytasis „WordPress“ versijoje: 4.7.
 • Pirmą kartą matytas šioje temoje: Verslas orientuotas išdėstymas, antraštės vaizdo įrašai, svetainės logotipas, patobulintos vaiko temos funkcijos.
 • Pagrindiniai tikslai: Norėdami parodyti „WordPress“ pažangą tapus visaverčiu CMS, optimaliu ne tik tinklaraščių kūrimui.
 • Palaikymas mobiliesiems: Taip.
 • Naujos pritaikomos funkcijos: Unikalus pradinio puslapio kūrimas, antraštės atvaizdo ir vaizdo įrašo parinktys, individualizuotas logotipas.


Dvidešimt septyniolika

Autorius (-ai): „WordPress.org“


90% reitingai


Atsisiuntimai


2.3Versija

Daugiau informacijos

dvidešimt septyniolika.2.3.zip

Temos peržiūra

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 31 d


90% reitingai


5 561 841Atsisiųsti


2.3Versija

„WordPress.org“ temos puslapis


Dvidešimt septyniolika

Dvidešimt devyniolika – 2018 m. Gruodžio 6 d

dvidešimt devyniolika

Galiausiai pasiekiame naujausią „WordPress“ numatytąją temą: „Dvidešimt devyniolika“. Įdiegus naująjį „Block Editor“, nenuostabu, kad „WordPress“ atsigręžė į minimalizmą ir atnaujino savo dėmesį į turinio kūrimą..

Pagrindinis šios temos akcentas yra lankstumas. „Dvidešimt devyniolika“, visiškai integruota „Block Editor“, siūlo daugiau tinkinimo parinkčių nei bet kada anksčiau. Nors numatytuosiuose nustatymuose pagrindinis dėmesys skiriamas supaprastintos tipografijos siūlymui, naujasis redaktorius suteikia vartotojams galimybę savo svetaines sukurti savo.

Be to, dvidešimt devyniolika pasinaudoja daugybe funkcijų, kurios per daugelį metų buvo sukurtos „WordPress“ numatytosioms temoms, įskaitant socialines piktogramas, valdiklius ir palaikymą keliomis kalbomis. Kartu su blokavimo redaktoriumi jis gali būti pritaikytas naudoti beveik bet kokioje svetainėje. Žinoma, tema taip pat visiškai tinka šiuolaikiniam naršymui.

Dvidešimt devyniolikos pavyzdžių puslapis: dvidešimt devyniolika puslapių

Dvidešimt devyniolika trumpai

 • Numatytasis „WordPress“ versijoje: 5.0.
 • Pirmą kartą matytas šioje temoje: Blokuoti redaktoriaus integraciją ��.
 • Pagrindiniai tikslai: Jei norite sukurti labai vizualią leidybos patirtį ir pabrėžti bloko redaktoriaus funkcionalumą, dirbkite su blokų redagavimo priemone.
 • Palaikymas mobiliesiems: Taip.
 • Naujos pritaikomos funkcijos: Pasirinktiniai numatytieji blokai.


Dvidešimt devyniolika

Autorius (-ai): „WordPress.org“


72% reitingai


2 634 038 atsisiuntimai


1.5Versija

Daugiau informacijos

dvidešimt devyniolika.1.5.zip

Temos peržiūra

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 31 d


72% reitingai


2 634 038Atsisiųsti


1.5Versija

„WordPress.org“ temos puslapis


Dvidešimt devyniolika

Išvada

Visada ko galime išmokti, žvelgdami atgal. Tačiau ne mažiau svarbu prisiminti, kad ir toliau stengiamės prisitaikyti prie vartotojų poreikių. Pažymėjus ankstesnių numatytųjų „WordPress“ temų stipriąsias puses ir jas pritaikant būsimose naujovėse, „WordPress“ gali padėti toliau augti ir tobulėti kaip platformai..

„WordPress“ nuėjo ilgą kelią nuo paprastos ir lanksčios „Classic“ iki „Block Editor“ orientuotos dvidešimt devyniolikos. Dabar lengviau nei bet kada padaryti savo „WordPress“ svetainę tiksliai tai, ko jums reikia, o mobiliesiems pritaikytos temos suteikia lankytojams galimybę mėgautis jūsų svetaine naudojant jų pasirinktus įrenginius..

Kokia jūsų mėgstamiausia numatytoji „WordPress“ tema? Papasakokite žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  
  Palyginami 6 geriausi tinklalapių kūrėjai – kainos, funkcijos, kurias pasirinkti Interneto svetainės dizainas
  0 комментариев
  
  10 ir daugiau puikių „Wix“ šablonų vs „WordPress“ temų Interneto svetainės dizainas
  0 комментариев
  Adblock
  detector