Kokie yra geriausi logotipų šriftai? 10 žingsnių, norint rasti tobuliausią + 23 geriausius šriftus, nuo ko pradėti

geriausi logotipų šriftai


Išsiaiškinti, kurie logotipai yra geriausi, gali būti ne pati lengviausia užduotis. Pavyzdžiui, net vien „DaFont.com“ kataloge yra išvardyti stulbinantys 36 000 ir daugiau šriftų. Ir tai tikrai ne viskas, kas ten galima. Tikriausiai galite rasti tiek pat šriftų kitose vietose ar net daugiau.

Taigi, kaip padaryti viską apie šią gausą ir rasti geriausius logotipų šriftus, kurie labiausiai tiktų jūsų projektui? Štai čia pradeda veikti šiandien jūsų turimas įrašas. Mes atsižvelgiame į visus skirtingus bruožus, kurie sukuria kokybišką logotipo šriftą, ir pateikiame keletą rekomendacijų, kaip pradėti.

Ir gerai, aš žinau, kad galbūt skeptiškai vertinate visą idėją. Galų gale įmonės logotipas yra labai individualus ir originalus projektas, todėl ieškoma tokio apibendrinimo "geriausi logotipų šriftai" atrodo keista, bet prašau su savimi, mes apie tai pakalbėsime.

Kita vertus, skambinti atrinkti geriausius logotipų šriftus yra sunku, net jei tai gali būti sunku, skambučiai blogiausiais yra gana nesudėtingi. Komiksai Sans daug? O gal Poveikis? Papirusas? Nenaudokite tų šriftų. Visada! ��

Kaip pradėti ieškoti geriausių logotipų šriftų?

Pradėkime nuo to, ko nepadarai. Negaukite šrifto vien todėl, kad jums patinka tai, kaip jis atrodo. Tai spąstai, į kuriuos lengva patekti. Verčiau pabandykite apie tai galvoti taip:

Tai, ko ieškote, yra ne jums, o klientams skirtas šriftas. Šriftas turi rezonuoti su jais net daugiau, nei reikia, kad su jumis rezonuotų.

Nors pateiksiu kelis šriftų pavyzdžius, vis tiek yra gera mintis pirmiausia sutelkti dėmesį į tai, kas yra tobulas šriftas "jaučiasi" tau.

Pradėkite išvardyti pagrindines vertybes, kurias jūsų prekės ženklas nori apimti, pagrindines jūsų nišos ypatybes, taip pat apibūdinkite geriausią kliento / kliento asmenybę..

Tai gali atrodyti kaip nereikalingas žingsnis "orientuotas į veiksmą" tarp jūsų, tačiau pagrindinis tikslas yra, kad būtų užrašyta pora dalykų – tiesiog, kad galėtumėte greitai priimti sprendimą žiūrėdami į tam tikrą šriftą ir stebėdamiesi, "ar šis šriftas tinka mano verslui?"

Sudarius visus šiuos atsakymus, pažvelkime į kai kurias parinktis ir naršykime po kelis geriausius logotipų šriftus.

1. Nuspręskite dėl emblemos logotipo ar žymos

Kai kurie šriftai geriau dera su emblema paremtu logotipu (pvz., „Harley Davidson“), o kiti su šriftu ar tekstiniu logotipu (pvz., „Visa“).

Harley

viza

a) Emblemos

Jei ketinate naudoti emblemos logotipą, tikriausiai reikia labiau sušvelninti šriftą, kad jis neperkrautų emblemos..

„Starbucks“ yra puikus pavyzdys. Nors bendrovė jau daugiau nei 24 metus (1987–2011 m.) Nebenaudoja jokio teksto dabartiniame logotipe:

„starbucks“

Šriftas paprastas, šiek tiek sunkus, rodo įmonės pavadinimą ir pagrindinį produktą didžiosiomis raidėmis. Nors tekstas yra palyginti masyvus, palyginti su herbu, ta dviejų kojų undinė vis dar yra pagrindinis taškas.

Jei būtų buvęs ryškesnis šriftas, emblema būtų peržengusi ir tapusi mažiau matoma. Panašius principus galite naudoti ieškodami savo emblemos logotipo šrifto.

Panašūs šrifto pasirinkimai:

Montserratas - tarp geriausių logotipų šriftų?

Bizonas

b) Žodžiai

Pasirinkdami logotipą ar žodį, pagrįstą tekstu, jūsų šriftas turėtų būti labiau reprezentatyvus ar aiškus. Kitaip tariant, šį kartą didžiausias dėmesys skiriamas šriftui, kurį reikia parodyti.

Iš esmės jūs darote savo logotipą kaip prekės ženklo identitetą – todėl nereikia emblemos. Štai vienos įmonės pavyzdys:

google

Šiuo metu taip pat verta apsvarstyti galimybę sukurti visiškai tinkintą logotipo dizainą, kuris šiek tiek apima ir tinkinto šrifto kūrimą.

Pavyzdžiui, iš esmės bet koks vaidybinis filmas kada nors buvo su savo pavadinimo šriftu. Tiesą sakant, tai buvo panašesni į dalinius šriftus. Aš juos vadinu daliniais, nes sunku patikėti, kad dizaineriai paruošė ištisus šriftus, o ne tik dirbo prie raidžių, kurios būtų pavadinime. Atsižvelgiant į tai, dėl tų filmų populiarumo kiti dizaineriai vėliau pradėjo kurti ištisas šriftus.

Čia pateikiami keli filmuose naudojamų pasirinktinių logotipų šriftų pavyzdžiai: SvetimasApokalipsė dabarKeršytojai.

Taigi, užduoti sau klausimą su teksto logotipu yra tai, ar norite investuoti į daikto dizainą nuo nulio, ar naudoti kokius nors labiau reprezentatyvius paruoštus šriftus.

Jei tai buvęs, galite rasti puikių dizainerių, kurie padės jums apsilankyti „Fiverr“.

Pastariesiems pateikiami keli unikalių šriftų, kuriuos galima naudoti logotipams, pavyzdžiai:

amerikietiškas ąžuolas

Montana

Įtampa

2. Laikykitės savo nišos

Kiekviena niša ar rinka turi savo taisykles, lūkesčius ir pastebimą bendrą jausmą.

Iš esmės turėtumėte siekti tos pačios vibe – kad šrifto vibe atitiktų verslo ir nišą.

Pvz., Odontologo biuro logotipui svarbu perteikti saugos, švaros, profesionalumo ir draugiškumo jausmą. Tiesiog nėra prasmės tai naudoti jūsų odontologo biuro logotipui:

Chameleonas

Aš bandau pasakyti, kad toks patrauklus, kokį gali jausti išsiskirties koncepcija, ne visada yra tinkamas pasirinkimas daugeliui nišų..

Turbūt visi norėtume "sutrikdyti" kad ir kokia niša būtų, bet tai retai daroma naudojant patį logotipą.

Nebūk tas kraštutinumas, kuris, nepaisant to, turi skirtis. Tikti, bet tobulėti.

Pro patarimą. Jei ieškote emblemos logotipo, emblema gali būti iš dalies atjungta, kad išvengtumėte nuobodulio. Pvz., Esu tikras, kad matėte nesuskaičiuojamą daugybę nekilnojamojo turto logotipų, kuriuose vaizduojami namai, pastatai, dangoraižiai ir kas yra. Naudokite ką nors kitokį.

Paimkite, pavyzdžiui, „Domino’s Pizza“ logotipą. Matykite bet kokią picą joje?

dominos

Čia pateikiami keli įdomūs pasirinkimai tarp geriausių logotipų šriftų įvairiose rinkose ir nišose:

Sveikata ir sveikata:

Šabato

Dekoras:

blushandbloom

Programos ir technologijos:

Andų

Barbershop, bet taip pat ir viskis:

viskis

Vaikų priežiūra, darželis, produktai kūdikiams:

saulės šviesa

3. Pasirinkite pakankamai unikalų šriftą

Kaip mes visi žinome, viena pagrindinių logotipo savybių yra tai, kad jis yra originalus ir unikalus. Galų gale norite, kad žmonės identifikuotų jūsų verslą pagal jo logotipą.

Kad taip nutiktų, negalite pasirinkti per populiaraus šrifto. Jūs tiesiog nenorite, kad jūsų šriftas būtų natūralus, nes jis naudojamas tam, ko tikrai nenorėtumėte susieti su savo verslu..

Viena vertus, populiarūs šriftai yra populiarūs dėl priežasties – jie yra kokybiški kūriniai, kurie patinka daugeliui žmonių. Tačiau populiarūs šriftai yra dvigubas kraštas, kai ieškoma geriausių logotipų šriftų.

Tai, ką norite pasirinkti, yra kažkas "pakankamai unikalus." Kokybiškas šriftas visada bus populiarus tam tikru mastu, todėl tikriausiai galiausiai kažkur suklupsite; tiesiog nenorite, kad visas pasaulis juo naudotųsi.

Čia yra keletas originalių šriftų pavyzdžių:

Keltų

atlantika

Nelaimingas

Pintanina

4. Pasirinkite šriftą, kuris gerai matomas

Ne visi šriftai sukurti taip, kad atrodytų gerai bet kokio dydžio. Taip pat skirtingose ​​terpėse. Kai kurie šriftai iš esmės atrodo gerai tik demonstraciniame lape ir niekur kitur.

Paimkite tai, pavyzdžiui:

„Dragonflight“

Tai atrodo nuostabu, kai pakankamai didelis. Bet sumažink ją ir praranda savo magiją.

Visada išbandykite šriftą keliuose scenarijuose. Pakeiskite savo logotipo dydį, kad įsitikintumėte, jog jis skaitomas ir įdomus visų dydžių.

Keletas tinkamų šriftų pavyzdžių:

asambliažas

Širdies kraštas

hogaras

5. Naudokite šriftą, kuris gerai parodo žemą kontrastą

Kai kuriuos šriftus gali būti sunku perskaityti mažo kontrasto scenarijuose.

Įmonės logotipai yra tai, kad jūs ne visada kontroliuojate situaciją, susijusią su tuo, kaip ir kur bus naudojamas jūsų logotipas.

Galbūt jūs rinksite renginį, o jūsų logotipas bus patalpintas plakate, kurio jūs negalite kūrybingai valdyti. O gal savo logotipą naudosite kaip vaizdo įrašą vandens ženklas, su daugybe daiktų, judančių fone.

Esant tokiai situacijai, jei pasirinktas šriftas nėra universalus mažo kontrasto scenarijuose, logotipą gali būti sunku atskirti.

Šriftas su plonesnėmis raidėmis ar sudėtingas rašymas ranka gali pasidalyti šiomis problemomis.

6. Pasirinkite šriftą, kuris tinka prie kitų jūsų svetainės šriftų

Šriftai yra kaip alus. Retai tau gera tik su vienu.

Klasikiniame svetainės scenarijuje, be logotipo šrifto, jums reikės dar bent dviejų šriftų:

 • jūsų svetainės antraštės šriftas
 • jūsų svetainės turinio šriftas

Visi šie turi tilpti vienas su kitu.

Galite naudoti tokį įrankį kaip Fontjoy padėti sau čia. Tai nurodys šauniai šriftų poravimas remiantis pradiniu šriftu.

fontjoy

7. Pasirinkite iš serifo ar sanso

„Sans-serif“ arba „serif“ yra seniausias jų visų klausimas, susijęs su šriftu.

Štai kaip atrodo serifai:

serifai

Paprastai tariant, serifo šriftai yra dekoratyvesni, oficialūs, klasikiniai, geriau pritaikomi ilgiems tekstams. „Sans-serif“ yra moderniau atrodantis, lengviau virškinamas jaunesnei auditorijai, be abejo, geriau tinka ekrane rodomam tekstui.

Dienos pabaigoje čia nėra teisingo ar neteisingo atsakymo. Abi šrifto rūšys gali puikiai tikti tarp geriausių logotipų šriftų, tačiau viskas priklauso nuo to, kaip jie derės su jūsų verslu ir prekės ženklu.

Keletas įdomių serif ir sans-serif šriftų pavyzdžių:

Leytonas

Venecija

condell

chromoksomas

8. Būkite atsargūs naudodami ranka rašytus ir scenarijaus šriftus

Ranka rašyti šriftai gali būti nuostabus tinkamo verslo ir logotipo pasirinkimas, tačiau jie taip pat kelia tam tikrą riziką. Daugelį jų mes jau aptarėme aukščiau – juokingas elgesys mažo kontrasto situacijose arba nepakankamai aiškus, kai daug sumažinama.

Tuo pačiu metu, norint žaisti velnio gynėją, šio tipo šriftai gali būti nuostabūs siunčiant emocijomis pagrįstą pranešimą ar sukuriant tam tikrą vibe.

Čia pateikiami keli ranka rašytų ir scenarijų šriftų pavyzdžiai, kurie nepatiria bendro pranašumo:

prekės ženklas

Vasaros festivalis

9. Sužinokite, ką naudoja populiarūs pradedantieji

Kai dirbate su savo logotipu, pravartu atlikti platesnius rinkos tyrimus ir ištirti, ką daro kitos kosmoso bendrovės – kaip joms pavyksta išsiskirti, ką jos daro, o ne daro ir t..

Tačiau tai taip pat yra gera idėja žengti šiek tiek plačiau – už savo nišos ribų – ir įkvėpti naršyti po populiarių pradedančiųjų šriftų pasirinkimus..

Tai yra tikrai įdomus „MyFonts“ įrankis analizuoja šriftus, naudodamas nurodytą nuotrauką.

paleisties šriftai

10. Nesitikėkite, kad šriftas bus neterminuotas

Net patys didžiausi prekės ženklai laikui bėgant keičia ar patikslina savo logotipus. Jūs tikrai neturėtumėte tikėtis, kad pasiliksite tą vieną šriftą ateinantiems metams.

Paimkime, pavyzdžiui, „Apple“. Tai yra pirmasis jų logotipas:

pirmasis obuolio logotipas

Jei nematote jo ten, tai seras Izaokas Newtonas sėdi po medžiu, o virš galvos kabo blizgantis obuolys. Kiek toli nuo dabartinio „Apple“ logotipo?

Keičiasi tikslai, keičiasi rinka, keičiasi klientų lūkesčiai ir pan. Greičiausiai patikslinsite savo logotipą per dvejus trejus metus. Taigi neignoruokite to šiandien. Nesistenk būti tobulas pirmą kartą važiuodamas.

Jei atrodo, kad koks nors šriftas tinka jūsų logotipui, jūsų verslui, nišai ir atrodo tiesiog teisingas, nesiimkite ieškoti kažko geresnio. Nuspręskite, ką turite. Vėliau galėsite patobulinti. Įmonės sėkmė retai kada būna pagrįsta vien logotipu.

Kas toliau?

Atliekant šią protinę gimnastiką ieškoma geriausių logotipų šriftų:

 1. Pradėkite nuo 5–10 šriftų, kurie atrodo pakankamai geri, sąrašo, tada pradėkite 3 viršų.
 2. Tada sukurkite savo logotipą su kiekvienu šriftu atskirai ir palyginkite rezultatus.
  • Spausdinkite juos skirtingais dydžiais.
  • Naudokite savo svetainės logotipus.
  • Peržiūrėkite svetainę mobiliajame telefone.
  • Padarykite juos didžiulius.
  • Padaryk juos mažai.
  • Paprašykite savo kolegų balsuoti už aukščiausią.
 3. Po to, kai viskas bus padaryta, turėtumėte turėti geriausių logotipų šriftų sąrašą, o gal ir puikų šriftą Nr. 1.

�� Tolesnis skaitymas: 20 nuostabių dizaino rinkinių, kuriuos reikia pamatyti prieš kuriant savo, štai kaip būti blogiausiam „WordPress“ dizaineriui planetoje, „WordPress“ vartotojo sąsajos evoliucija (nuo 2003 iki 2018 m.)

Ar dar turite savo tobulą logotipo šriftą? Kuris tai yra? Nesivaržykite pasidalinti komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map