Kodėl jūsų „WordPress“ svetainėje turėtų būti lipnūs vartotojo sąsajos elementai ir kaip juos sukurti

Kodėl jūsų „WordPress“ svetainėje turėtų būti lipnūs vartotojo sąsajos elementai ir kaip juos sukurti

Kodėl jūsų „WordPress“ svetainėje turėtų būti lipnūs vartotojo sąsajos elementai ir kaip juos sukurti
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Šį įnašą apie „WordPress“ lipnius UI elementus pateikė Lexie Lu.


Kai kurie lipnūs UI elementai kelia tam tikrų jausmų. Kai kurie sako, kad jie – tai gali apimti viską, pradedant dalijimusi socialine žiniasklaida ir baigiant įmonės informacija – sukuria blogą vartotojo patirtį. Vis dėlto, net naikintojai pripažink, kad teisingai atlikus, tai gali būti labai efektyvus dizaino pasirinkimas.

Lipnūs elementai (mygtukai, turinio blokai kartu su kitomis formomis vadinamiesiems "lipni navigacija") yra fiksuoti puslapio elementai, kurie laikosi vietoje, vartotojui slinkdami žemyn. Kai lipnūs vartotojo sąsajos elementai yra gerai ir aiškiai suplanuoti, tyrimai rodo jie yra puikus būdas gauti norimą veiksmą iš jūsų svetainės lankytojo.

Trumpai tariant, jūsų „WordPress“ svetainė gali naudoti lipnius UI elementus, kad padidintų kiekvieno apsilankymo jūsų svetainėje vertę. Šie elementai gali padėti užsiprenumeruoti informacinius biuletenius, sekti socialinę žiniasklaidą ir kitus svarbius raginimus veikti.

Galbūt svarbiausia, kad jie gali pagerinti vartotojo patirtį. Dėl visų šių privalumų nėra nuostabu, kad lipni navigacija tampa vis dažnesni augant populiarumui.

Redaktoriaus pastaba. Mes taip pat įpratome mėgautis įvairiais lipniais svetainės elementais. „CodeinWP“ tinklaraštyje naudojamas vienas toks elementas, o mes taip pat padarėme lipnią naršymą kaip vieną iš pagrindinių „Zerif“ – mūsų populiariausios temos (pamatyti demonstracinę versiją). Kodėl? Tai tiesiog tinka vartotojui. Tačiau leiskite „Lexie“ tai išsamiai paaiškinti:

Kodėl „lipni“ UI elementai veikia „WordPress“

Efektyvus lipnių elementų naudojimas „WordPress“ gali perduoti svarbią informaciją ir palengvinti lankytojo kelionę per jūsų svetainę. Vienoje el. Prekybos svetainėje paaiškėjo, kad lipnios naršymo funkcijos padėjo padidinti konversijas nuo 30 iki 33 procentų.

Atskirais A / B tyrimais, atliktais tyrimų tikslais, nustatyta, kad 100 procentų lankytojų pirmenybę teikė lipniems dizaino elementams – nors daugelis iš jų nebuvo tiksliai įsitikinę, kodėl.

Norėdami panaudoti lipnių UI elementų galią „WordPress“, galite ne tik atsisiųsti „WordPress“ papildinį ir žiūrėti, kaip jūsų skaičiai pagerėja visur. Turite atidžiai suplanuoti, kurie elementai geriausiai veiks jūsų svetainėje. Taip pat turite įsitikinti, kad šie elementai, kurie kartais gali būti nenuoseklūs, jei neturite kodavimo patirties, veikia taip, kaip numatyta.

Laimei, yra daugybė skirtingų tipų UI elementų ir papildinių, kurie padės juos įtraukti į „WordPress“ svetainę:

Lipnūs socialinės žiniasklaidos bendrinimo mygtukai

Pasikeitė būdas žmonėms lankytis svetainėse. Jau seniai yra dienų, kai dauguma lankytojų atvyksta įvesdami URL ir paskui ieškodami turinio. Nors kartais tai daroma, dabar daug daugiau srauto gaunama iš socialinės žiniasklaidos.

Vidutiniškai tai skatina socialinė žiniasklaida 31 procentai viso srauto į svetaines. Nors šis skaičius neabejotinai yra mažesnis kai kuriose svetainėse (ir didesnis kitose), jis pabrėžia, kad svarbu sukurti įtikinamą turinį..

(Diagrama „WordPress“ diagramos ir grafikai „Lite“.)

Tačiau geras turinys yra tik pirmas žingsnis. Taip pat galite nunykti vartotojus ir padidinti nukreipimų srautą, padarydami žmonėms juokingai lengvą dalijimąsi jūsų turiniu. Geras būdas tai padaryti yra naudojant lipnius socialinės medijos mygtukus, kurie pridedami prie jūsų turinio.

„WordPress“ netrūksta papildinių, skirtų pridėti lipnius / plaukiojančius socialinės medijos mygtukus. Svarbu pasirinkti intuityviai elgiantis su jūsų temos dizainu. Yra tiek daug slankiųjų socialinės žiniasklaidos mygtukų pavyzdžių, kad elgtis gana keistai mobiliajame telefone arba pakeitus kompiuterio naršyklės langų dydį.

Prastas dizainas gali turėti priešingą efektą, nei numatyta, nes lipnūs socialinės žiniasklaidos mygtukai, uždengiantys tekstą ir nuotraukas, nepadės dalintis socialine žiniasklaida. Pažvelkite į svetaines, kuriose pavyksta gauti tinkamą vartotojo patirtį.

Eksperimentuokite su daugybe „WordPress“ papildinių kuo daugiau įrenginių ir operacinių sistemų, kad įsitikintumėte, jog socialinės medijos mygtukai elgiasi kaip numatyta.

Čia „CodeinWP“ yra dviejų dalių sąrašas, kuriame yra daugiau nei 30 socialinės žiniasklaidos papildinių. Esu tikras, kad ten rasite jums geriausią papildinį.

Lipnus informacijos laukelis

Atsižvelgiant į jūsų svetainę, kartais viskas, ką jūs turite padaryti, yra tik perduoti papildomą informaciją šoninėje juostoje. Kontaktinės informacijos pateikimas matomoje svetainėje yra paprastas, bet efektyvus raginimas veikti. „12Keys“ tai daro puikiai, pateikdami kontaktinę informaciją iš karto, o tai ypač svarbu lankytojams, kuriems gali kilti krizė.

12keysrehabas

Tai taip pat gali būti vieta, kur galite padėti įgyti pasitikėjimą pabrėždami savo įgaliojimus, apdovanojimus ir visa kita. Tai taip pat tinkama vieta, kur galite asmeniškai prisidėti paaiškindami šiek tiek daugiau apie save ar savo svetainę.

Laimei, tai yra lengviausias elementas, kurį galite įdiegti savo svetainėje. Jums nereikės jaudintis dėl nieko, išskyrus tekstą ir galbūt jūsų el. Pašto nuorodą. Šis papildinys turėtų padėti jums:


Lipnus elementas Lipnus elementas

Autorius (-ai): Stew Heckenberg

Dabartinė versija: 1.3.5

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 m. Sausio 26 d

lipnus elementas.1.3.5.zip


74% reitingai


Daugiau nei 600 įdiegimų


WP 3.0 + reikalinga

Tikslas yra nedaryti šoninės juostos elemento per daug prašmatnus ar atitraukiantis. Jis bus ten, kol lankytojas yra svetainėje, todėl nenorite jų išjungti su kažkuo blogai suprojektuotu ar pernelyg įkyriu. Klaidinga paprastumo pusėje, nes plūduriuojanti šoninė juosta turėtų būti torto apledėjimo forma kartu pateiktam turiniui.

Lipnūs meniu

Lipnūs meniu yra turbūt labiausiai nepastebimi visų „WordPress“ lipnių UI elementų tipai, tačiau jie taip pat yra vieni naudingiausių..

Idėja paprasta. Vartotojui slenkant žemyn, meniu lieka tvirtai savo vietoje.

Bet jūs galite tai įgyvendinti keliais skirtingais būdais:

a) Galite pasirinkti standartinę vietą viršuje.

Būtent tai ir padarė „ThemeIsle“ komanda Zerifo tema, pvz. (galite pamatyti tiesioginė demonstracinė versija čia):

Zerif lipnūs elementai

Dar viena papildoma premija yra ta, kad meniu yra ne paprastas vienos eilutės meniu, o „mega“ meniu – užvedus pelės žymeklį ant kiekvieno elemento, jie atskleidžia sudėtingesnę struktūrą:

mega meniu

b) Įdėkite meniu į šoną.

Tai yra puikus variantas kai kuriems dizainams, ypač svetainėms, kuriose yra daug nuotraukų, kurios lažinasi dėl vaizdo, kad papasakotų savo istoriją.

Štai pavyzdys iš „RichBrown.info“:

„RichBrown“

Meniu pritvirtinamas dešinėje, kai slinkote žemyn.

c) Padėkite jį apačioje.

Apatinė dalis yra dar viena įdomi fiksuoto meniu vieta, ypač jei norite, kad meniu būtų šiek tiek aukštesnis nei viena teksto eilutė.

Štai pavyzdys kulka:

kulka

Kaip matote, meniu pateikiami vaizdai ir tekstas, todėl jis buvo dedamas apačioje, kad jis neužimtų vertingos vietos svetainės antraštėje.

Lipni el. Pašto registracija

Kaip jūs tikriausiai žinote, vienas geriausių būdų pasiekti auditoriją yra el. Paštas. El. Laiškas, išsiųstas į jūsų abonentų sąrašą, yra penkis kartus labiau tikėtina būti matomas nei įrašas „Facebook“.

Kokybinio el. Pašto abonentų sąrašo sudarymas yra labai svarbus norint perkelti jūsų verslą į kitą lygį. Dėl lipnių formų abonentus gauti lengviau, nei jūs manote.

Yra daugybė būdų, kaip paskatinti svetainės lankytoją užsiregistruoti jūsų adresų sąraše. Lipni forma šoninėje juostoje arba puslapio viršuje gali būti didelė pagalba. Viena svetainė, kuri tai daro gerai, yra „TwelveSkip“, skaitmeninės žiniasklaidos įmonė. Jų raginimas veikti puslapio viršuje yra aiškus ir pritraukia dėmesį ne per daug į veidą ar atitraukiant dėmesį..

dviese

Jūsų šoninės juostos viršutinė dalis yra dar viena gera vieta gauti el. pašto abonentus. Kartais nepakenkia, kad yra daug vietų, kur žmonės gali prisiregistruoti. El. Pašto abonentai yra tokie vertingi, kad verta dėti papildomas pastangas norint sudaryti jūsų sąrašą.

Pvz., „CodeinWP“ šiam tikslui naudoja kelias formas ir daugelį lipnių. Kaip šis:

„codeinwp“

Lipnūs skelbimai

Pripažinkime – reklamos yra būtinas blogis daugumai iš mūsų. Mūsų skaitytojai nemėgsta jų ir ne daug svetainių kūrėjų. Tačiau jie yra labai svarbūs mokėdami sąskaitas ir būtent ten naudojama skaitmeninė reklama.

„Time Magazine“ jų reklamą naudoja kaip lipnų bloką, todėl ji mažėja jūs skaitote bet kurį straipsnį.

laikas

Tai yra daug mažiau įkyrus nei milžiniškas reklaminis skelbimas arba iššokantis langas, todėl tai nėra blogas būdas uždirbti pajamų neišjungiant per daug skaitytojų..

Kaip ir visa reklama, tai turėtų būti daroma tik saikingai. Skelbimų siena kairėje arba dešinėje straipsnio pusėje yra nedelsiant išjungta. Vienas ar du kartu su nuorodomis į daugiau straipsnių yra geras reklamos būdas.

Kūrybingi lipnūs vartotojo sąsajos elementai „WordPress“

Be aukščiau išvardytų dalykų, naudodamiesi lipniais UI elementais „WordPress“, galite būti daug kūrybingesni, tačiau tai taip pat reikš, kad reikės daugiau darbo, kad juos įgyvendintumėte.

Štai vienas pavyzdys „Gavick.com“:

sala

Jei eisite į tą svetainę, pastebėsite, kad slinkdami žemyn, visa sala didžiąja dalimi lieka centre. Ji keičiasi tarp įgyto ir foninio, bet visada yra centre. Šis dalykas iš tikrųjų patraukia vartotojo dėmesį.

Atrodo, kad lipnių UI elementų kūrybiniam naudojimui „WordPress“ tikrai nėra jokių apribojimų…, nes kažkas sugebėjo padaryti salą lipnią.

Kaip rasti tinkamą papildinį?

Yra papildinių netrūksta , kurie gali padėti jums pritaikyti lipnius elementus jūsų temoje. Kai kurie gali puikiai dirbti su jūsų tema, o kiti gali būti neoptimizuoti jūsų svetainės. Norint rasti geriausius, prireiks šiek tiek bandymų ir klaidų.

Galutinis rezultatas bus to vertas, nesvarbu, ar tikitės padidinti socialinės žiniasklaidos srautą, ar perduoti svarbią informaciją skaitytojams. Tiesiog įsitikinkite, kad išsamiai išbandėte papildinius, kad įsitikintumėte, jog nėra jokių dizaino keiksmažodžių.

Lexie Lu Apie autorių: Lexie Lu yra laisvai samdoma dizainerė ir tinklaraštininkė. Jai patinka tyrinėti naujausias tendencijas ir visada išgerti puodelį kavos. Ji valdo Dizaino kepsnys ir galima sekti „Twitter“ @lexieludesigner.

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  
  Palyginami 6 geriausi tinklalapių kūrėjai – kainos, funkcijos, kurias pasirinkti Interneto svetainės dizainas
  0 комментариев
  
  20+ geriausių „Bootstrap“ administratoriaus šablonų jūsų sekančiam projektui Interneto svetainės dizainas
  0 комментариев
  
  10 ir daugiau puikių „Wix“ šablonų vs „WordPress“ temų Interneto svetainės dizainas
  0 комментариев
  Adblock
  detector