Kaip sukurti fizinių produktų rinką kaip „Etsy“ („WordPress“)

TL; DR: "„WordPress“ ir el. Komercija"? Kas būtų spėjęs tik prieš 5 metus, kad tai bus perspektyvi galimybė. Tikrai ne kas kitas mano universiteto klasėje. Nepaisant to, mes esame čia. Dabar „WordPress“ iš esmės yra pajėgi tvarkyti bet kokio tipo elektroninės komercijos verslą. Taigi, norėdami patikrinti tokio masto mastą, svarstome fizinių produktų rinkos, tokios kaip „Etsy“, sukūrimą … visa tai „WordPress“. Čia yra Colino tema ir tikslus jo žingsnis po žingsnio procesas:


Norite įšokti į daugelio pardavėjų traukinį? Jei taip, fizinių gaminių rinkos, tokios kaip „Etsy“, sukūrimas yra puikus būdas tai padaryti. Geriausia, kad tai galima padaryti naudojant „WordPress“.

Nuo 2016 m, Etsy turėjo virš 1,6 milijonas pardavėjų su 677 USD milijonas vien tik 2016 m. trečiąjį ketvirtį. Tai yra daugybė pardavėjų, ieškančių pagalbos parduodant toną prekių!

Bet tikriausiai susidarėte įspūdį, kad kelių pardavėjų prekyvietės turi būti brangios. Aš turiu galvoje, kad „Etsy“ dirba didžiulė kūrėjų komanda, jiems dirbanti … Turėsite išleisti tūkstančius dolerių norėdami sukurti kažką panašaus, tiesa?

Ne visai! Reaguojant į internetinių prekyviečių populiarumą, pasirodė daugybė įvairių pardavėjų įrankių. Tai reiškia, kad jums nebereikia nutraukti banko dėl pasirinktinio sprendimo, jei norite tokios rinkos kaip „Etsy“.

Tiesą sakant, jūs galite pradėti už mažiau nei šimtą dolerių naudojant „WordPress“, „WooCommerce“ ir papildinį, vadinamą „WC Vendors“.

Štai kaip tai padaryti tiksliai:

Fizinio produkto rinka kaip „Etsy“ „WordPress“

Kaip sukurti „WordPress“ fizinio produkto rinką, tokią kaip „Etsy“:

Pirma, kas yra WC pardavėjai ir kaip tai mums padeda padaryti tai, ką norime padaryti?

„WC Vendors“ yra „freemium“ papildinys, praplečiantis „WooCommerce“ funkcijas, kad jis taptų fizinių produktų rinka, kaip „Etsy“. Aš įsitaisiau WC pardavėjams dėl šios pamokos, nes:

 • Jis skirtas fiziniams gaminiams.
 • Nemokama versija yra pakankamai galinga, kad galėtumėte pradėti (nors jūs tikrai norite, kad „premium“ versija būtų patogesnė vartotojui rinkoje).
 • Tai apima pagrindines funkcijas, tokias kaip lengvi komisiniai mokėjimai, prekių pristatymas iš anksto paruoštiems parduotuvių savininkams (tik priemoka) ir dar daugiau.
 • „Premium“ versijoje yra skirta tema, kad būtų galima naudotis visomis „WC“ pardavėjų funkcijomis.

Kadangi „WC Vendors“ naudojasi „WordPress“ galia, viskas, ko jums reikia norint ja naudotis, yra:

 • Domenas ir priegloba (daugiau informacijos)
 • Darbinis „WordPress“ egzempliorius
 • Tema (arba tema, įtraukta į „WC Vendors premium“ priedą)
 • WC pardavėjai + WooCommerce

Štai tiksliai, kaip galite sukurti fizinių produktų rinką, pvz., „Etsy“, naudodamiesi „WC Vendors“ ir „WooCommerce“:

1 veiksmas: išsirinkite prieglobą

Turėdami tinklaraštį, galbūt galėsite slidinėti naudodami ne tik žvaigždžių prieglobą (nors tai vis dar nėra gera idėja). Tačiau turėdami kelių pardavėjų el. Prekybos parduotuvę negalite nugirsti prieglobos.

Apklausta Akamai el. prekybos vartotojams ir nustatė keletą išvadų, kuriose verta daugiau dėmesio skirti el. prekybos parduotuvių puslapių įkėlimo laikams:

Čia rodomi ne tik „Akamai“ duomenys. Kiti tyrimai nuosekliai nustatė, kad lėtesnis puslapio įkėlimo laikas reiškia mažiau el. Prekybos konversijų. Pavyzdžiui, Intuitas rastas kad kiekviena sekundė, nusiskleidusi nuo puslapio įkėlimo laiko, prilygsta a 1% ar daugiau konversijos kurso padidėjimas! Tai yra didžiulė.

Už kiekvieną spektaklio sekundę:Originalus krovimo laikas
Pakrovimo laiko keitimas
Konversijos pakeitimas
Virš 7s-1 s+3%
Tarp 5–7-1 s+2%
Žemiau 4 s-1 s+1%

Taigi, jei norite, kad jūsų kelių pardavėjų rinka būtų sėkminga, pradėkite nuo kokybiško prieglobos. Nesvarbu, kiek optimizuojate savo svetainę, priegloba vis tiek yra svarbiausia viršgarsinis puslapio įkėlimo greitis.

Šiuo metu, jei esate nuolatinis čia, tiksliai žinote, kurias įmones rekomenduojame prieglobos srityje. Jei ne, patikrinkite tai – mūsų apklausos rezultatus. Trumpai tariant:

 • Norėdami pradėti, „SiteGround“ suteiks puikų greičio ir prieinamumo balansą. Už pinigus jis yra geriausias bet kokio prieinamo prieglobos našumas.
 • Augant jūsų rinkai, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę persikelti į aukščiausios klasės kompiuterį, pvz., „Kinsta“. Štai mūsų „Kinsta“ apžvalga.

2 veiksmas: įdiekite temą, „WooCommerce“ ir „WC“ pardavėjus

Kai jau nustatysite savo prieglobą ir domeną, laikas tai padaryti įdiegti „WordPress“, pasirinkti temą ir pradėti apvalinti reikalingus papildinius.

Jei dar nenorite plėšytis dėl „premium“ temos, galite pradėti nuo nemokamos „WooCommerce“ temos. Šiam mokymui naudosiu nemokamą mūsų pačių versiją „ShopIsle“. Bet nesivaržykite naudotis, kad ir kokia „WooCommerce“ tema patrauktų jūsų mintis.

Shopisle

Įdiegę ir suaktyvinę temą, turite įdiegti „WC Vendors“ ir „WooCommerce“. Labai svarbu įdiegti abu, nes norint tinkamai funkcionuoti, WC pardavėjams reikalinga „WooCommerce“.


„WooCommerce“ „WooCommerce“

Autorius (-ai): Automattic

Dabartinė versija: 4.1.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 27 d

internetinė prekyba.4.1.1.zip


92% reitingai


5 000 000 + diegimų


WP 5.0 + reikalinga


„WC Vendors Marketplace“ - „Multivendor Marketplace“ sprendimas „WooCommerce“ „WC Vendors Marketplace“ – „Multivendor Marketplace“ sprendimas „WooCommerce“

Autorius (-ai): WC pardavėjai

Dabartinė versija: 2.1.20

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 12 d

wc-vendors.2.1.20.zip


90% reitingai


10 000 ir daugiau diegimų


5.0.0Reikalaujama

Pirmiausia įdiekite „WooCommerce“ ir eikite per sąrankos vedlį.

„WooCommerce“ sąrankos vedlys

Tada eikite į priekį ir įdiekite WC pardavėjus. Jei pradedate nuo nemokamos versijos, galite ją įdiegti tiesiogiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio.

Be abejo, turite atlikti daugybę kitų „WordPress“ patarimų, tačiau šioje mokymo programoje daugiausia dėmesio skirsiu tik kelių pardavėjų rinkos funkcijoms..

3 veiksmas: sukonfigūruokite WC pardavėjus

Gerai, kad šis žingsnis yra svarbus. Čia nustatysite išsamią informaciją, tokią kaip komisiniai tarifai, tiekėjo registracija ir išsami informacija apie mokėjimą.

Pradėkite eidami link „WooCommerce“ → WC pardavėjai.

3.1: Bendrieji nustatymai

Ant Bendras skirtukas, būtinai nustatykite numatytąjį komisinį tarifą, kurį norite pasiūlyti pardavėjams:

Kaip sukurti fizinę produktų rinką, kaip „etsy“

Vėliau galėsite nustatyti individualius komisinius tarifus už atskirus produktus, tačiau tai bus numatytoji norma, iš pradžių taikoma visiems produktams.

Čia taip pat turėtumėte nustatyti savo registracijos parinktis. Jei nenorite rankiniu būdu patvirtinti tiekėjų programų, galite jas išjungti. Bet aš to nerekomenduočiau. Jūs nenorite, kad šlamšto vartotojai sugadintų jūsų rinką.

Taip pat turite sukonfigūruoti, kaip norite tvarkyti surinktus mokesčius mokesčiams ir siuntimui. Iš esmės jūs pasirenkate, ar pasiliekate tuos mokėjimus, ar jie eina pas pardavėją.

Žemiau puslapio galite sukonfigūruoti tiekėjų puslapių URL šliuzą ir kai kurias kitas stiliaus parinktis. Vis dėlto puiku palikti juos kaip numatytuosius nustatymus.

3.2: Produktai

Ant Produktai skirtuką, jūs pasirinksite, kuriuos laukus gali naudoti pardavėjai, kurdami naują produktą. Pvz., Jei nenorite, kad pardavėjai galėtų kurti virtualius ar atsisiunčiamus gaminių tipus, pažymėkite šiuos laukelius, kad juos paslėptumėte:

Kadangi kuriate fizinę produktų rinką, pvz., „Etsy“, greičiausiai norėsite paslėpti keletą šių laukų, kad supaprastintumėte gamintojo produktų kūrimo procesą.

Šie laukai yra tinkami įprastoms „WooCommerce“ parduotuvėms, tačiau turbūt nenorite, kad pardavėjai galėtų sugrupuoti produktus ar nustatyti pasirinktinius mokesčius.

3.3: Galimybės

Pajėgumai skirtukas leidžia nustatyti leidimus, kuriuos turės jūsų pardavėjai.

Įsakymai ir Ataskaitos parinktis, aš rekomenduoju palikti visas parinktis pažymėtas (numatytoji).

Svarbus variantas yra Produktai. Tai leidžia jums nuspręsti, ar jūsų pardavėjų pateiktiems produktams reikalingas rankinis administratoriaus patvirtinimas prieš juos rodant. Be to, jūs taip pat galite nuspręsti, ar pardavėjams leidžiama redaguoti produktus, kai jie bus pradėti naudoti.

Manau, kad numatytuosius nustatymus yra gera vieta pradėti, tačiau jei planuojate valdyti didžiulę daugelio pardavėjų rinką, galbūt negalėsite rankiniu būdu patvirtinti kiekvieno produkto.

3.4: Puslapiai

Puslapiai skirtukas yra paprastas. Tai tiesiog leidžia jums pasirinkti, kuriuos puslapius norite naudoti, kad būtų rodoma pardavėjo sąsaja. WC pardavėjai sukuria daugumą reikalingų puslapių automatiškai, bet jei norite tinkinti jų vardus / URL, tai galite padaryti čia:

Vėlgi, puiku palikti juos kaip numatytuosius nustatymus.

3.5: Mokėjimai

Mokėjimai skirtukas yra svarbus. Tai kur jūs nustatysite „PayPal“ prisitaikantys mokėjimai. „PayPal“ prisitaikantys mokėjimai leidžia iškart padalyti mokėjimus ir automatiškai mokėti komisinius.

Jei jums reikia pagalbos, galite vykdykite išsamų WC pardavėjų vadovą. Jei mokate už priemokos pratęsimą, taip pat galite naudoti juostą, kad panašiai automatiškai padalintumėte mokėjimus.

Be nustatymų pritaikomiesiems mokėjimams, turite pasirinkti ir savo mokėjimo grafiką.

Galite pasirinkti nedelsdami sumokėti pardavėjams (tai gali būti pavojinga dėl grąžinimų) arba sudaryti dienos, savaitės, dviejų savaičių, mėnesio arba rankinį tvarkaraštį.

Pastaba: jūs negalite padaryti abiejų. Taigi, jei norite mokėti pardavėjams pagal grafiką, būtinai pažymėkite žymės langelį Momentinis mokėjimas.

4 veiksmas: įgalinkite paskyros registraciją „WooCommerce“

WC pardavėjai suteikia kelių pardavėjų funkcionalumą, tačiau tik tuo atveju, jei tai leidžia „WooCommerce“! Taigi, kad pardavėjai galėtų iš tikrųjų registruotis jūsų rinkoje, turite apsilankyti „WooCommerce“ → Nustatymai → Paskyros ir pažymėkite Įgalinti registraciją "Mano sąskaita" puslapis:

Dabar pardavėjai turėtų turėti galimybę užsiregistruoti Mano sąskaita puslapis. Jis naudos tą pačią sąsają kaip ir įprasti vartotojai, tačiau šiek tiek pridėkite Kreipkitės, norėdami tapti pardavėju žymimasis langelis:

Čia taip pat gali reikėti pritaikyti šiek tiek pasirinktinę CSS. Atsižvelgiant į tai, kaip jūsų tema pateikia registracijos formą, galbūt norėsite pakeisti jos stilių. Jei mokate už papildomą papildinio versiją, galite tiesiog naudoti „WC Vendors“ skirtą temą, kad nereikėtų naudoti pasirinktinės CSS.

5 veiksmas: įsitikinkite, kad pardavėjo sąskaitos veikia tinkamai

Daugiausia jau baigėte! Jūsų fizinių produktų rinka turėtų veikti, tačiau verta sukurti bandomojo pardavėjo paskyrą, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia..

Sukūrę savo pardavėjo sąskaitą, turėsite peršokti į savo administratoriaus paskyrą ir patvirtinti pardavėjo sąskaitą apsilankę Vartotojai skirtukas. Tiesiog pakeiskite vartotojo vaidmenį iš Laukiantis pardavėjas į Pardavėjas:

Jei išjungėte rankinį patvirtinimą, galite praleisti šį veiksmą.

Patvirtinę turėtumėte pamatyti savo Pardavėjo informacijos suvestinė jūsų bandomojo pardavėjo paskyroje:

Vėlgi, atsižvelgiant į pasirinktą temą, gali reikėti pridėti šiek tiek pasirinktinio CSS stiliaus, kad būtų patobulintas tiekėjo prietaisų skydelis. Arba, tai yra dar viena priežastis, dėl kurios galbūt norėsite tiesiog naudoti aukščiausios kokybės WC pardavėjų temą.

Parduotuvės nustatymų puslapyje pardavėjai gali pridėti savo „PayPal“ el. Pašto adresą, pasirinkti parduotuvės pavadinimą ir pridėti aprašą:

Nemokamoje versijoje pardavėjai gali pridėti produktus tik naudodami įprastą „WooCommerce“ sąsają. Bet jei mokėsite už premium versiją, galėsite sukurti produktų pateikimo formas.

Kai pardavėjas sukurs patvirtintą produktą, pirkėjai galės jį pamatyti naudodami:

Komisinių tikrinimas ir ataskaitų peržiūra

Norėdami pamatyti, kaip sekasi jūsų fizinių produktų rinkoje, galite paimti ataskaitas dviejose srityse.

Pirmiausia einame į „WooCommerce“ → komisijos pateiks jums visus individualius komisinius mokesčius, kuriuos sukūrė jūsų rinka. Galite rūšiuoti pagal atskirus pardavėjus ir komisinius (mokėtinus, sumokėtus ar panaikintus):

Taip pat galite peržiūrėti išsamesnę statistiką apsilankę WooCommerce → Ataskaitos → WC pardavėjai:

Panašiai jūsų pardavėjai taip pat galės peržiūrėti užsakymus ir komisinius, taip pat žymėti produktus, kurie buvo išsiųsti:

Priežastys, kodėl verta įsigyti profesionalią WC pardavėjų versiją

Nors naudodamiesi „WC“ pardavėjais galite nemokamai sukurti fizinių produktų rinką, pvz., „Etsy“, jei rimtai domitės savo rinka, turėtumėte naudoti „premium“ versiją.

 • Tai suteiks jūsų pardavėjams a daug geresnė patirtis.
 • Pardavėjai gauna išsamesnį informacijos apie vitrinas ir pristatymus iš anksto.
 • Jie taip pat gali sukurti savo kuponus.

Nes jūsų pardavėjai yra parduotuvės pagrindas, norite juos išlaikyti laimingus.

Be to, pro versija leidžia apmokestinti daugiau komisinių rūšių. Tuo tarpu nemokama versija leidžia jums imti tik fiksuotą procentą, o pro versija leidžia derinti fiksuotus mokesčius ir procentus. Pvz., Galite imituoti „Etsy“ mokesčio struktūrą .20 USD dydžio įmoka + 3,5%.

Tai taip pat yra ta pati mano paminėta tema. Taigi jums nereikės tinkintos CSS, kad jūsų tiekėjų puslapiai atrodytų gražiai.

Ir netgi galite įdiegti „eBay“ stiliaus pardavėjų grįžtamojo ryšio sistemą, kuri yra svarbi pasitikėjimui stiprinti.

Taigi, sušlapkite kojas naudodami nemokamą versiją, tačiau jei norite sukurti tikrai funkcionalią įvairių pardavėjų rinką, turėtumėte pagalvoti įsigiję pro versiją už 199 USD.

Štai ir viskas! „WordPress“ ir „WC“ pardavėjai palengvina fizinių produktų rinkos, tokios kaip „Etsy“, kūrimą. Jei turite klausimų apie procesą, palikite juos komentaruose žemiau ir aš pabandysiu padėti.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map