Šiuo metu rinkoje yra 15 geriausių svetainių kūrimo programinės įrangos

Šiuo metu rinkoje yra 15 geriausių svetainių kūrimo programinės įrangos

Šiuo metu rinkoje yra 15 geriausių svetainių kūrimo programinės įrangos
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Žiniatinklio dizainerio darbui reikia daugybės įrankių, iš kurių kai kurie yra nemokami, o kiti reikalauja šiek tiek brangių prenumeratų. Atsižvelgiant į tai, žiniatinklio dizaineriui paprastai reikia saujelės šių programinės įrangos parinkčių, kad būtų ne tik vienas, bet ir jų pačių įrankių rinkinys. Štai kodėl norime apibūdinti geriausią turimą svetainių kūrimo programinę įrangą.


Mes aprėpsime viską, pradedant pagrindiniais grafinio dizaino įrankiais, baigiant teksto redaktoriais, sudėtingesne UX programine įranga ir viskuo, kas yra tarp jų. Tai yra geriausi iš geriausių, taip pat paminimos ir turinio valdymo sistemos!

Peržiūrėkite sąrašą:

Geriausia interneto svetainių kūrimo programinė įranga

15 geriausių svetainių kūrimo programinės įrangos rinkoje

1. Figma

Geriausia interneto svetainių kūrimo programinė įranga Nr. 1: „Figma“

„Figma“ yra pagrindinis bendradarbiavimo ir prototipų kūrimo įrankis mažoms ir didesnėms dizainerių komandoms. „Figma“ programinė įranga buvo sukurta siekiant pagerinti bendrą komandos darbo eigą, todėl galite suprojektuoti svetainę, sukurti jos prototipą suinteresuotosioms šalims, tada bendradarbiauti su savo komanda – visa tai galite padaryti individualioje naršyklėje..

„Figma“ kaina dviem nariams ir trims projektams prasideda nuo 0 USD. Neribotiems redaktoriams ir projektams atnaujinimas kainuoja 12 USD per mėnesį. Taip pat yra organizacinis planas tiems, kurie dirba su didelėmis komandomis, ir tiems, kuriems reikalingos kitos funkcijos, tokios kaip juodraščių nuosavybės ir veiklos žurnalai.

Supaprastintas prototipų sudarymas atliekamas naudojant įrenginio rėmus, perdangas ir sąveiką. Taip pat į projektavimo procesą galite įtraukti visą savo komandą, naudodami komponentus, stilius ir komandos bibliotekas. Apskritai, visos funkcijos – nuo komentavimo iki daugiasluoksnio redagavimo – daro ją viena iš geriausių tinklalapių kūrimo programinės įrangos.

2. Adobe Photoshop

Geriausia interneto svetainių kūrimo programinė įranga Nr. 2: „Photoshop“

Visada populiari „Adobe Photoshop“ yra aukščiausios kokybės nuotraukų redagavimo programinė įranga tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Tačiau kaip tai veikia interneto dizaineriams? Na, žiniatinklio dizaineriai gana nedaug naudoja nuotraukas, o daugelis dizainerių yra įgudę daugelyje „Adobe“ produktų. Su tokiomis integracijomis kaip momentinis nuotraukų siuntimas, šis derinys tarnauja daugeliui tikslų paprastam dizaineriui.

Nesvarbu, ar kuriate reklamjuostę, ar redaguojate komandos nuotraukas, bet kurioje svetainėje reikia daugybės nuotraukų, kad ji būtų patraukli. „Photoshop“ užtikrina, kad nuotraukos būtų tinkamo dydžio, tinkamai apkarpytos ir pateikiami teisingi filtrai. Galutinis bet kurios nuotraukos produktas gali būti išsiųstas „Dreamweaver“ redaguoti.

Taigi, pavyzdžiui, kurdami naują internetinę parduotuvę galite sukurti gražų antraštės vaizdą. Visi nuotraukų redagavimai atliekami „Photoshop“, ir iš tikrųjų galite įklijuoti daugiasluoksnę grafikos versiją į kitus įrankius..

3. GIMP

Geriausia interneto svetainių kūrimo programinė įranga Nr. 3: „Gimp“

Jei nenorite mokėti už „Photoshop“, yra keletas parinkčių, kurios teikia panašias funkcijas. Populiariausia nemokama alternatyva yra vadinama GIMP (GNU Image Manipulation System). GIMP yra atvirojo kodo programinė įranga, prieinama „Windows“, „OS X“ ir „Linux“. Nuotraukų redagavimo ir manipuliavimo modulis yra pagrindinė sritis, kurioje daugiausiai laiko praleidžia dizaineriai ir kūrėjai. Galite atlikti viską, pradedant nuotraukų retušavimu ir baigiant patobulintomis manipuliacijomis. Kalbant apie svetainės dizainą, GIMP leidžia kurti piktogramas, mygtukus, reklamjuostės vaizdus ir dar daugiau. Priklausomai nuo to, ko jums reikia, netgi galite padaryti visiškai naujus maketus ar rėmus.

GIMP gerai integruojasi su plačiu trečiųjų šalių įrankių asortimentu. Puiku yra tai, kad kūrėjai nusprendė kurti integracijas su daugiausia nemokamomis ir atvirojo kodo programomis bei programine įranga. Pavyzdžiui, dizaineriai nori užtikrinti, kad visos svetainės spalvos būtų ryškios ir tikslios. GIMP veikia su tokiais įrankiais kaip „SwatchBooker“, „Inkscape“ ir „Scribus“, kad valdytų visas šias spalvas.

Be to, visa sąsaja yra pritaikoma ir pritaikoma kitai jūsų programinei įrangai. Manau, kad sąsaja nėra tokia moderni ir švari kaip „Photoshop“, tačiau be kainų etiketės funkcionalumas yra gana panašus. Be to, „Photoshop“ taip pat turi mokymosi kreivę, todėl daugumai žmonių, pradedantiems naudotis abiem priemonėmis, vis tiek reikia šiek tiek išmokti..

4. Interneto srautas

Interneto srautas

„Webflow“ yra artimiausias dalykas tokiai paslaugai kaip „Wix“, tačiau ji vis dar teikia puikius įrankius labiau pažengusiems interneto dizaineriams. Tai visiškai priglobta platforma, palaikanti tokius dalykus kaip el. Prekyba ir įprastos svetainės. Tai puiki programinė įranga pradedantiesiems dizaineriams, turintiems mažiau žinių apie kodavimą. Tai taip pat man patinka labiau pažengusiems dizaineriams, nes jis pagreitina visą procesą, tačiau jo nenuleidžia.

„Webflow“ prototipų sistema puikiai tinka agentūroms ir visiems interneto dizaineriams. Visas šis prototipas yra „Webflow“ prietaisų skydelyje, todėl jums nereikia kitos programinės įrangos. Be to, jūs galite kurti naudodamiesi HTML ir CSS.

Nuo aptakių dizainerių iki CMS, el. Prekybos ir nukreipimo puslapių galimybių, „Webflow“ programinę įrangą sunku perduoti, ypač jei mokotės kaip sukurti interneto svetaines ar norėtum paspartinti reikalus.

5. Eskizas

Eskizas

Eskizas patenkina kai kuriuos dizaino poreikius dirbantiems su „Mac“ kompiuteriais. „Sketch“ yra įmanoma viskas – nuo žiniatinklio iki mobiliojo telefono ir vartotojo sąsajos. Kai kurie gali palyginti „Sketch“ su „Photoshop“, bet tai iš tikrųjų yra daugiau kelių priemonių derinys. Pavyzdžiui, jame yra „Illustrator“ vektorinis redagavimas ir prototipų kūrimas, kaip „Figma“.

Eskizas yra daugiau nei pajėgus sukonstruoti visą svetainės prototipą, be to, jis turi įrankius, skirtus kodo eksportui, kad galėtų jį perduoti kitur. Bendradarbiavimo priemonės taip pat yra gražios, suteikiančios jums ir jūsų komandai galimybę dalytis tarpusavyje ir bendrauti.

Taip pat galite pasiekti įvairius papildinius, kurie jungiami tik su „Sketch“. Be neardomojo redagavimo ir nepaprasto tikslumo, „Mac“ vartotojai turėtų „Sketch“ laikyti viena geriausių svetainių kūrimo programinės įrangos parinkčių..

6. „WordPress“

„WordPress“

„WordPress“ nuolat įrodė esanti „Powerhouse“ tinklalapių kūrimo platforma. Tai taip pat turinio valdymo sistema, kuri greitai neišnyks. „WordPress“ teikia parinktis visų tipų dizaineriams. Absoliučiai pradedantieji gali apsvarstyti „WordPress.com“ ar net kelias valandas praleisti mokydamiesi, kaip paprasta naudoti „WordPress“..

Kita vertus, kvalifikuotas dizaineris turi visišką laisvę įtraukti naujus failus, kodus, temas ir papildinius. Ne tik tai, bet ir „WordPress“ bendruomenė yra gana stipri ir smagi bendrauti.

„WordPress“ yra naudinga tiek daug dalykų, įskaitant galimybę valdyti kiekvieną jūsų svetainės aspektą. Taip pat man patinka, kad „WordPress“ yra atvirojo kodo, turi neįtikėtiną išplėtimą ir yra pigi priegloba.

7. XAMPP

XAMPP

„XAMPP“ yra pagrindinis sprendimas kuriant bet ką nuo svetainių iki programų vietinėje aplinkoje. Tai reiškia, kad dizaineris gali koreguoti savo mašiną, o visuomenė nieko nemato. „XAMPP“ veikia keliose platformose, įskaitant „Windows“, „Linux“ ir „OS X“. Kai produktas bus baigtas, galite visus savo failus perkelti į pagrindinį kompiuterį ir paskelbti juos, kad matytųsi visas pasaulis..

Visas jūsų interneto programas galite sukurti naudodami „MySQL“ duomenų bazę, PHP ir „Apache“. Jūs netgi galite įjungti „PHPMyAdmin“, kad galėtumėte lengviau valdyti savo duomenų bazes. Atsisiuntimas yra nemokamas ir suteikia galimybę dalintis darbu perjungiant neprisijungus prie interneto ir internetą. Kartu su slapyvardžių kūrimo ir prieigos prie jūsų žurnalų įrankiais „XAMPP“ yra viena iš geriausių vietinės plėtros programinės įrangos programinės įrangos.

8. „Visual Studio“ kodas

„Visual Studio“ kodas

Daugeliui interneto dizainerių ir kūrėjų tam tikru metu reikia teksto redaktorių. Jie veikia kaip puikios parinktys keičiant dideles failų kolekcijas ir ieškant tam tikrų elementų bei keičiant kelis egzempliorius. Teksto redaktoriams taip pat malonu gauti visą vaizdo vaizdą, nes geriausiuose dokumentuose yra sintaksė ir paryškinimas.

„Visual Studio Code“ galima atsisiųsti „Windows“, „Mac“ ir kai kurias kitas platformas. Viena iš geriausių „Visual Studio“ kodo dalių yra „IntelliSense“ sistema, kuri, teikiant intelektualųjį komplektaciją, atsižvelgiant į tai, ką įvedate, viršija ir viršija. Tai taip pat padeda naudojant standartinius paryškinimo ir automatinio užbaigimo įrankius, kuriuos turi visi kūrėjai. tikėkitės iš teksto rengyklės.

Be to, „Visual Studio Code“ siūlo modernesnį derinimo sprendimą – atsikratyti spausdinimo teiginių ir leisti kūrėjams derinimo iš redaktoriaus. Suderinkite su įmontuotomis „Git“ komandomis ir integracijomis į vieną įspūdingiausių teksto redaktorių rinkoje, kad būtų puiki teksto redagavimo parinktis.

9. „Adobe Illustrator“

„Adobe Illustrator“

„Adobe Illustrator“ yra dar vienas „Adobe“ produktas, kuris yra „Creative Suite“ dalis ir integruojamas su visais kitais „Adobe“ produktais. Tai ypač pasakytina apie „Photoshop“. „Illustrator“ yra vektorinė dizaino programa, todėl ji veikia dizaineriams, norintiems padaryti logotipus ir kitą iliustruotą grafiką.

Sukūręs vektorių, „Illustrator“ turi parinkčių, kaip galutinį produktą perkelti į „Photoshop“. Vektorius gali likti sluoksniuotas elementas, ir jį visada galima nusiųsti atgal „Illustrator“, kad būtų galima atlikti daugiau pakeitimų.

Apskritai „Illustrator“ yra aukščiausios kokybės vektorių rengyklė rinkoje ir ji leidžia generuoti bet ką – nuo žiniatinklio iliustracijų iki piktogramų ir logotipų. Taip pat tipografiją galima lengvai pritaikyti stilių valdymui ir efektų pridėjimui, kurie visi yra svarbūs norint, kad tipografija atrodytų gerai jūsų svetainės dizaine..

10. „Coolors“

„Coolors“

Didelė interneto svetainės kūrimo dalis yra spalvų derinimas ir tinkamų spalvų schemų pasirinkimas pagal prekės ženklą ir kitus elementus. Pavyzdžiui, dizaino klientas gali pateikti logotipą ir paprašyti jūsų sukurti jiems prekės ženklą, naudojant tas pačias pagrindines ir antrines spalvas. Bet ne visos spalvos gerai dera! Štai tada žaisime spalvų gamą, pavyzdžiui, „Coolors“.

Užuot bandę atspėti, kurios spalvos sukuria puikius derinius, turite galimybę naudoti generatorių, kuris pateikia jums perspektyvių pasiūlymų. Pavyzdžiui, galite apsvarstyti galimybę įklijuoti keletą norimų spalvų kodų. Po to „Coolors“ pristato dar tris spalvas, kurios atrodo maloniai, atsižvelgiant į jūsų pačių pasirinkimą.

Radę veikiantį spalvų derinį, „Coolors“ turi įvairių reguliuojamų parametrų, pavyzdžiui, skydelį, kuriame pateikiami alternatyvūs kiekvienos spalvos atspalviai. Taip pat galite judėti spalvomis, norėdami gauti skirtingus vaizdus, ​​tuo pačiu pakeisdami tokius dalykus kaip atspalvis, sodrumas ir ryškumas. „Coolors“ siūlo būtent tai, ko jums reikia spalvoms, pradedant spalvomis iš nuotraukų, baigiant spalvų neryškumo šablonais..

11. Balsamiq

Balsamiq

„Balsamiq“ kūrėjai teigia, kad jie daro aukščiausio lygio UI dizainą prieinamą visiems – nuo verslo savininkų iki agentūrų. Nesvarbu, ar esate profesionalus kūrėjas, ar kas tik pradedate dirbti – naudodamiesi „Balsamiq“ galite sukurti gražų vielos rėmą. Karkasai yra būtinybė, jei planuojate kurti kokybišką svetainę.

Štai kodėl „Balsamiq“ sukūrė supaprastintą jūsų vidutinės laidų formavimo programinės įrangos versiją, kartu atkreipdamas dėmesį į jūsų svetainių turinį ir struktūrą. Tai leidžia pašalinti nereikalingų ir ilgų pokalbių apie smulkmenas (ty spalvas ir šriftus) poreikį..

„Balsamiq“ programinė įranga duoda rezultatą, panašų į piešinį, kurį užrašysite ant popieriaus lapo. Todėl nėra daug mokymosi kreivės ir nereikia jaustis nė su vienu iš varpų ir švilpukų, kurie tik apsunkina procesą. Į aiškų funkcijų rinkinį įeina nuvilkimo redaktorius, eksportas, pakartotinai naudojami simboliai ir interaktyvūs prototipai.

12. Stebuklas

Stebuklas

Dramatiškai pereinant prie vizualių svetainių kūrėjų, nenuostabu, kad „Marvel“ tapo viena gražiausių „viskas viename“ svetainių kūrimo programinės įrangos, iš kurios galima pasirinkti. Nesvarbu, ar esate pradedantysis ar pažengęs kūrėjas, ar kuriate programą ar svetainę, „Marvel“ pristato stulbinančią sąsają, skirtą projektuoti ir įrėminti savo projektus..

Dirbant su „Marvel“ nereikia koduoti, todėl lengva gaminti modernius ir spalvingus dizainus be daug patirties. Tiesą sakant, tikrieji dizaineriai turėtų džiaugtis tuo, kaip greitai galite ką nors suprojektuoti, tada paleisti projektą tobulinimui.

Taip pat yra įmontuotas bendradarbiavimas ir bandymai, leidžiantys rinkti įvairių šalių atsiliepimus ir pamatyti, kaip jūsų vartotojai ir suinteresuotosios šalys sąveikauja su jūsų dabartiniu dizainu. Apskritai, „Marvel“ siūlo puikų dizainerių ir agentūrų mastelio didinimo būdą, taip pat pradedantiesiems suteikia galimybę sukurti gražiai atrodančias svetaines nereikia koduoti..

13. Bagažinė

Bagažinė

„Bootstrap“ yra viena populiariausių programinės įrangos parinkčių visoje kūrėjų bendruomenėje. Tai yra būdas kuriant naudojant HTML, JS ir CSS. Jis gali būti naudojamas kuriant svetaines ir programas, kurios visos reaguoja. Įdomu tai, kad „Bootstrap“ iš esmės nėra programinė įranga, bet sistema. Tai tarnauja kaip daugelio interneto dizaino projektų šablonas, matant, kaip jis pašalina poreikį nuolat kartoti projektavimo darbus.

Jūs taip pat galite padaryti visus savo projektus nuoseklius ir reaguojančius. Tai ypač svarbu, nes jei turite tam tikrų projektų variantų, galite pastebėti, kad vieno kliento svetainė yra daug mažiau intuityvi ar patogi vartotojui nei kito svetainė.

„Bootstrap“ yra atvirojo kodo ir laisvai naudojamas. Jo plėtra taip pat turi didelę bendruomenę, todėl panašu, kad ji niekur netruks vykti – ir jūs žinote, kad šios funkcijos bus atnaujintos. Trumpai tariant, mes rekomenduojame, kad visi įgūdžių lygiai išbandytų „Bootstrap“, kad patikrintumėte, ar jis tinka jums. Tai net puikus įrankis mokytis koduoti, jei perskaitote kai kuriuos „Bootstrap“ dokumentus.

Kaip spartųjį klavišą taip pat galite pradėti pažvelgdami į keletą geriausių „Bootstrap“ šablonų.

14. „Google Web Designer“

„Google Web Designer“

„Google Web Designer“ yra ne tik svetainės kūrimas ir dizainas, bet ir greitas svetainių elementų kūrimas. Programinė įranga leidžia kurti HTML5 paremtus dizainus ir judesio grafiką. Jis palaiko visus įrenginius ir gali būti naudojamas „Mac“, „Windows“ ir „Linux“ kompiuteriuose. Viena iš priežasčių, kodėl man labai patinka „Google Web Designer“ yra ta, kad joje yra aptaki sąsaja ir paprasti eksporto įrankiai, skirti jūsų grafikai perkelti į svetainę..

Animacija yra puikus „Google Web Designer“ kostiumas, o integracija su kitais produktais (pvz., „Google Drive“ ir „Video 360“) dar labiau palengvina jūsų darbo eigą. „Google Web Designer“ yra interaktyvus ir lankstus, todėl tai yra puiki galimybė padaryti reklamjuostes ir pridėti gestus prie tų reklamjuostių ir mygtukų, pvz., Purtyti ir atšokti..

Taip pat verta paminėti, kad galite pridėti savo svetainės funkcijų naudodami žemėlapius, vaizdų galerijas, vaizdo grotuvus ir dar daugiau.

15. Elementorius

Elementorius

Straipsnis apie geriausią svetainių kūrimo programinę įrangą nebūtų išsamus Elementorius. Tai ypač populiarus „drag and drop“ „WordPress“ puslapių kūrėjas, sulaukęs žinomumo dėl lengvo integravimo, išplėstinio turinio modulių ir to, kad didžiąją dalį programinės įrangos galima nemokamai naudoti. Profesionalai ir pradedantieji džiaugiasi nuostabiais „Elementor“ gaminiais. Kartu su stulbinančiu dizainu gausite keletą rinkodaros įrankių, skirtų sugeneruoti daugiau srauto ir potencialių klientų, visa tai galima integruoti su tokiais įrankiais kaip „Mailchimp“ ir kitomis el. Pašto rinkodaros programomis..

Taip pat galite naudoti „Elementor“ savo individualiuose projektuose, nes jis yra atvirojo kodo ir paruoštas tolesniam išplėtimui ir papildymams. „Elementor“ galima bet kokio tipo svetainė, atsižvelgiant į tai, kad galite tinkinti bet kurią savo dizaino dalį. Aš taip pat mėgau iššokančiuosius langus, kurie atitinka likusios svetainės dizainą.

Turinio elementai yra tie, su kuriais paprastai dirbate, todėl malonu matyti, kad jūsų svetainėje yra daugiau nei 80 elementų, kuriuos galite išbandyti. Kai kuriuose iš šių turinio modulių yra vaizdai, piktogramos, eigos juostos ir socialinės piktogramos. Taip pat yra keletas „Pro“ versijų, kad gautumėte daugiau funkcijų ir priedų. Jos prasideda nuo 49 USD per metus.

Kuri iš geriausių svetainių kūrimo programinės įrangos jums tinka?

Dabar, kai apžvelgsime svarbiausius dizaino patarimus, praneškite mums komentaruose, jei turite kokių nors minčių apie puikią programinę įrangą. Gali būti, kad naudositės daugeliu šiame sąraše pateiktų programinės įrangos parinkčių, nes turbūt jums reikia „Figma“ ar „Sketch“ projektuojant, teksto rengyklę ir galbūt bendradarbiavimo ir prototipų kūrimo įrankį.

Jei turite klausimų ar norėtumėte pasiūlyti keletą kitų priemonių mūsų skaitytojams, žemiau pateiktuose komentaruose išmeskite eilutę.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector