7 geriausi 2020 m. Mobiliųjų svetainių kūrimo įrankiai

7 geriausi 2020 m. Mobiliųjų svetainių kūrimo įrankiai

7 geriausi 2020 m. Mobiliųjų svetainių kūrimo įrankiai
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Prieš pradėdami naudotis geriausiais mobiliųjų svetainių kūrimo įrankiais, papasakokime istorijos pamoką. Kažkada kūrėjas sukūrė svetainę. Ta svetainė parodė dešimt vietinio kirpyklos puslapių, o to salono klientai pamažu įkels tuos puslapius į savo „Netscape“ naršykles..


Vietos mobiliesiems idėja nebuvo daugumos žmonių galvoje, jau nekalbant apie kompiuterio idėją kišenėje. Tačiau pasaulis akivaizdžiai pasikeitė ir „Google“ visiems pranešė, kad svetainės matomumas internete gana mažai priklauso nuo mobiliosios versijos. Deja, bet šiek tiek skaudu kurti dvi svetaines ar net vieną reaguojančią svetainę nuo nulio. Čia naudojami mobiliųjų svetainių kūrimo įrankiai.

Nors kai kurie patyrę kūrėjai gali pasityčioti iš idėjos naudoti tokią svetainių kūrėją kaip „Squarespace“ ar „Wix“, daugelis jų supranta, kokios vertingos gali būti šios platformos – ne tik maloniems klientams, bet ir siekiant pagerinti jų pačių paraštes..

Geriausi mobiliųjų svetainių kūrimo įrankiai

Apskritai, naudojant geriausius mobiliųjų svetainių kūrimo įrankius, siekiama pagreitinti kūrimo procesą, kartu sukuriant gražią svetainę, kuri atrodo kaip profesionalus. Be to, profesionalūs kūrėjai ir dizaineriai vis dar turi galimybę įsitraukti į svetainės failus ir atlikti tam tikrą pasirinktinį kodavimą.

Taigi, jei norėtumėte rasti įrankį, kuris yra puikiai optimizuotas, kad sukurtų puikų mobilųjį dizainą, esate tinkamoje vietoje! Skaitykite toliau ir sužinokite apie mobiliųjų svetainių kūrimo programinės įrangos pranašumus, taip pat mūsų geriausių variantų sąrašą.

Kas yra geriausias mobiliųjų svetainių kūrėjas?

Kai kurios funkcijos yra būtinos, kai reikia ieškoti mobiliųjų svetainių kūrėjo. Labiausiai patyrę kūrėjai naudoja šias priemones paspartinti jau įtemptą projektavimo procesą. Todėl norime pamatyti kai kuriuos iš šių elementų, kad apskritai būtų lengviau vystytis:

Start Pradėkite nuo gražių ir gausių šablonų
Plėtra yra žaidimas, sukuriantis kažką naujo, tuo pačiu išvengiant rato išradimo atvejų. Net geriausi dizaineriai pradeda nuo šablonų, nes naudodami CSS / HTML taip pat galite atlikti sudėtingesnius pakeitimus – naudodamiesi šablonu turite suteikti klientams greitesnį tobulinimo laiką..
�� Atsakingumas, kuris iš tikrųjų veikia ir atrodo gerai
Beveik kiekviena temos kūrėja ar svetainių kūrimo įmonė gali pasigirti, kad jos šablonai reaguoja. Tačiau kai kurie nėra tokie puikūs, o kiti yra beveik nenaudingi. Paprastai to negalite išsiaiškinti, kol neišbandysite mobiliųjų telefonų šablonų savo įrenginiuose. Mes išbandėme jus ir žemiau suradome geriausius reaguojančius svetainių kūrėjus (su puikiomis temomis).
�� Stiprus ir patikimas priegloba
Nesvarbu, ar kuriate svetaines klientams, ar tvarkote savo svetaines, daug lengviau tvarkyti visus kitus jūsų verslo elementus, kai nereikia galvoti apie prieglobą. Kai kurie geriausi tinklalapių kūrėjai siūlo aukštos kokybės saugų prieglobą už pagrįstas mėnesio kainas – visa tai be vargo turi pati valdyti serverį..
�� Nuvilkite sąsają
Bent jau norėsite vaizdinės sąsajos, kuri leistų atlikti paprastas užduotis, o ne sudėtingesnį kodavimą. Nėra jokios priežasties apsunkinti jūsų darbą, jei turite vilkimo elementus arba bent laukus ir slankiklius, kad galėtumėte koreguoti tokius dalykus kaip nuotraukos, šriftai ir spalvos.
�� Integruoti el. Prekybos įrankiai
Ne visos įmonės pradeda pardavinėti internetu. Kartais tvarkote tinklaraštį ar tiesiog skelbiate informaciją apie savo parduotuvę, kurioje dirba plytos. Tačiau galimybė parduoti internetu visada yra intriguojanti kaip būsimų pajamų šaltinis. Štai kodėl jūsų svetainės kūrėjas turėtų turėti patikimus el. Prekybos įrankius – ypač jei esate kūrėjas, nes ateityje kai kurie klientai greičiausiai to paklaus..
�� Programos, kurios gerai veikia mobiliojoje sąsajoje
Daugybę kartų tai jums nepriklauso (nes programas dažniausiai kuria trečiųjų šalių įmonės). Tačiau kai kurios svetainių kūrimo bendrovės geriau patikrina šiuos programų kūrėjus nei kitos. Pavyzdžiui, „Shopify“ yra žinomas dėl griežto taikymo proceso, todėl visos programos funkcijos puikiai atrodo mobiliuosiuose įrenginiuose ir gerai integruojamos su „Shopify“..

O dabar … geriausi mobiliųjų svetainių kūrėjai

Čia yra trumpa santrauka, jei skubate ir negalite perskaityti viso dalyko:

Geriausi mobiliųjų svetainių kūrimo įrankiai

Statybininkas
Kaina (per mėnesį)
Tinka mažam verslui
Tinka elektroninei prekybai
Tinka agentūroms / kūrėjams
Kvadratas12 USD – 40 USD
Wix13–500 USD
Shopify29 USD – 299 USD
„Elementor“ / „WordPress“4 USD – 17 USD
Weebly0–38 USD
Jimdo0 USD – 39 USD
Duda14 USD – 74 USDkai kuriems planams

1. Kvadratas

kvadratinis plotas

Per daugelį metų „Squarespace“ tapo žinomu kaip statybininkas su nuostabiais šablonais. Tai greičiausiai geriausias pasirinkimas, jei jūs ar klientai norėsite į savo svetaines patalpinti didelę, aukštos skiriamosios gebos grafiką.

„Squarespace“ naudojama tik įprastoms svetainėms siūlyti, tačiau ji sėkmingai išsiplėtė į elektroninės komercijos pasaulį, kad sudarytų puikius mokėjimų apdorojimo ir pirkinių krepšelio modulius. Taip pat pastebėsite, kad sistema yra labai vizuali ir puikiai tinka per trumpą laiką paleisti kelias svetaines. Ne tik tai, bet ir kainos yra pagrįstos, o priegloba yra aukščiausio lygio.

Bendros išlaidos ir kainų planai ��

Siūlomas nemokamas bandymas, nereikalaujant kreditinės kortelės.

 • Asmeninė svetainė – 12 USD per mėnesį
 • Verslo svetainė – 18 USD per mėnesį
 • Pagrindinė internetinė parduotuvė – 26 USD per mėnesį
 • Išplėstinė internetinė parduotuvė – 40 USD per mėnesį

Argumentai už ��

 • „Square“ erdvė gali būti naudojama kelioms savo tinklo ar klientų svetainėms tvarkyti.
 • Kūrėjų programa leidžia visiškai pritaikytas svetaines naudojant šablonus, integracijas ir pritaikytą kodavimą.
 • Šablonai yra labai vizualūs ir keletas moderniausių variantų rinkoje.
 • Įtraukta dauguma reikalingų funkcijų – užuot įdėję programas.
 • Iš tikrųjų šablonai atrodo gražiai ir gerai veikia, kai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose.
 • Internetinės parduotuvės įrankiai yra gana galingi, turintys nemokamą SSL sertifikatą, be jokių operacijų mokesčių ir neribotą kiekį produktų.

Suvart ��

 • „Squarespace“ nėra programų parduotuvės, kuri galėtų jus apriboti atsižvelgiant į tai, ko jums reikia.
 • Nors ir šiek tiek pagrįsta, tačiau šiame sąraše yra geresnės kainos už kitas mobiliųjų svetainių kūrėjų parinktis.
 • Užpakalinės svetainės kūrimas nėra toks intuityvus kaip konkurencija, ypač lyginant su „Wix“ ir „Shopify“.

Ar tai geriausias mobiliųjų svetainių kūrėjas jums? ��

Man patinka „Squarespace“ tiems, kurie nori aukštos skiriamosios gebos nuotraukų, kurios vis dar puikiai atrodo mobiliuosiuose įrenginiuose. Mobiliųjų ir darbalaukio laikmenų palaikymas yra pagrindinė priežastis, dėl kurios reikėtų laikyti „Squarespace“, nes geresnių kainų ir funkcijų galite rasti kitur. Tačiau negalima atsikratyti grožio, kaip „Squarespace“ elementai pritvirtinami prie vietos, kai žiūrima į mobiliuosius įrenginius, pvz., Išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius.!

2. Wix

Wix

Dėl įdomių TV reklamų ir pradedantiesiems skirtų sąsajų nėra nieko nuostabaus, kad „Wix“ tapo viena populiariausių internetinių svetainių kūrėjų. Tai pasakius, jūs taip pat turėtumėte apsvarstyti Wix, jei nesate pradedantysis. Jis siūlo vieną iš geriausių „drag-and-drop“ redaktorių rinkoje, be to, jame yra kokybės šablonai.

Pagrindinė priežastis, kodėl mums patinka „Wix“, yra ta, kad atrodo, kad įmonė visada tobulina svetainės statytoją. Taip, o kainos yra puikios, kai žiūrite į visus siūlomus dizainus, integracijas ir parametrus. Dėl greičio, profesionalumo ir daugybės galimybių „Wix“ yra puiki vieta pradėti bet kokio lygio patirtį.

Bendros išlaidos ir kainų planai ��

„Wix“ parduoda dviejų tipų planus: įprastas ir el. Prekybos svetaines. Kainos yra labai nebrangios visame pasaulyje, be to, su visais planais gausite nemokamą prieglobą, „Google Analytics“ ir tinkintą domeno palaikymą..

 • „Combo“ svetainė – 13 USD per mėnesį
 • Neribota svetainė – 17 USD per mėnesį
 • „Pro“ svetainė – 22 USD per mėnesį
 • VIP svetainė – 39 USD per mėnesį
 • Verslo pagrindai (el. Komercija) – 23 USD per mėnesį
 • Verslas neribotas (e-komercija) – 27 USD per mėnesį
 • Verslo VIP (e-komercija) – 49 USD per mėnesį
 • Verslo įmonė (e-komercija) – 500 USD per mėnesį

Argumentai už ��

 • „Wix“ turi vieną lankstesnių ir prieinamesnių kainų struktūrų, kalbant apie svetainių kūrėjus.
 • Nemokamas planas iš tikrųjų galimas, jei nenorite tinkinto domeno. Tai gali būti naudinga studentams ar mėgėjams.
 • El. Prekybos funkcijos yra malonios mažesnėms internetinėms parduotuvėms.
 • Šablonai patrauklūs ir lengvai naudojami.
 • Galite pasinaudoti puikiu „drag and drop“ redaktoriaus pranašumais.
 • „Wix“ turi „App Market“, skirtą išplėsti jūsų svetainės funkcionalumą.
 • „Wix“ turi įrankį pavadinimu „Corvid“, kuris yra patobulinta interneto programų kūrimo platforma iš „Wix“ prietaisų skydelio patogumų.

Suvart ��

 • Keliuose planuose saugojimo ir vaizdo įrašų minutės yra ribotos.
 • Nesitikėkite, kad atidarysite internetinę parduotuvę ir paversite ją kažkuo didžiuliu. El. Prekybos funkcijos yra puikios, tačiau ribotos.

Ar tai geriausias mobiliųjų svetainių kūrėjas jums? ��

„Wix“ yra vienas iš geresnių universaliųjų mobiliųjų svetainių kūrėjų, nes jūs galite sukurti profesionalią svetainę, jei neturite patirties ir nereikia jaudintis, kad jūsų dizainas reaguoja. Visos temos yra parengtos mobiliesiems įrenginiams, ir naudodami patobulintus kūrimo įrankius galite pritaikyti visas jų temas. „Wix“ taip pat turi didelę programų biblioteką, kuri yra patikrinta ir paruošta mobiliajai aplinkai.

3. Parduotuvė

„Shopify“ - geriausias mobiliųjų svetainių kūrėjas, jei jums reikia elektroninės prekybos parduotuvės

„Shopify“ yra universalus sprendimas, kurio jums reikia norint sukurti internetinę parduotuvę. Tai nėra tas dalykas, į kurį įmonė kreiptųsi, jei jiems prireiktų tik informacinio verslo tinklalapio, matant, kaip visas svetainių kūrėjas yra sukurtas jums kurti e-komercijos parduotuves.

„Shopify“ yra neabejotinai vienas iš populiariausių internetinės parduotuvės atidarymo būdų, o daug ką tai turi bendro su plačia programų parduotuvė, puikiomis temomis ir statytojo paprastumu. Klientų bazė taip pat naudojasi puikiomis kainų nustatymo galimybėmis.

Bendros išlaidos ir kainų planai ��

„Shopify“ kainos yra konkurencingos elektroninės prekybos platformose. Jis neturi jokių planų tik dėl svetainių, tačiau tai yra pigi galimybė paprastą internetinę parduotuvę įtraukti į esamą svetainę. „Shopify“ turi nemokamą bandomąją versiją kartu su visų planų priegloba.

 • „Shopify Lite“ – 9 USD per mėnesį
 • Pagrindinis „Shopify“ – 29 USD per mėnesį
 • Parduotuvė – 79 USD per mėnesį
 • Išplėstinė „Shopify“ – 299 USD per mėnesį
 • „Shopify Plus“ – Nuo 2000 USD per mėnesį

Argumentai už ��

 • Tai visiškai internetinių parduotuvių kūrėjas, turintis neribotą kiekį produktų, be jokių operacijų mokesčių ir dar daugiau.
 • „Shopify“ integruota su keliais socialiniais tinklais, įskaitant tiesioginę „Facebook“ skelbimų parinktį.
 • Kainos yra pagrįstos, palyginti su kitų parduotuvių statytojais.
 • Temos yra gausios, gražios ir greitai reaguoja.
 • Dienoraščių įrašus ir tinklalapių puslapius galite kurti ne internetinėje parduotuvėje.
 • Jūs galite patekti į didelę programų parduotuvę.
 • Klientų palaikymas – tiek ištekliai, tiek skirta pagalba – yra vieni geriausių versle.

Suvart ��

 • „Shopify“ nėra sukurtas įprastoms verslo svetainėms.
 • Kainos didėja greitai, kai atnaujinate.
 • Trečiųjų šalių atsiskaitymo šliuzai palaikomi, tačiau reikalingas mokestis už operaciją.
 • Jei reikia, turite rasti kūrėją, kuris yra susipažinęs su unikalia „Shopify“ kodavimo kalba.

Ar tai geriausias mobiliųjų svetainių kūrėjas jums? ��

„Shopify“ tarnauja kaip greitas svetainių kūrėjas tiems, kuriems reikalinga internetinė parduotuvė. Vartotojai vis dažniau perka mobiliuosius įrenginius, todėl džiugu, kad „Shopify“ turi didelę mobiliesiems pritaikytų temų biblioteką. Visos el. Prekybos prekės yra išplėstos ir parodytos, kad klientai galėtų lengvai apsipirkti, pavyzdžiui, naudodami didesnius mygtukus ir prieinamesnes produktų nuotraukas. Taip pat galite tikėtis, kad visos programos gerai veiks svetainėse mobiliesiems. Praleiskite „Shopify“, jei jus labiau domina standartinė verslo svetainė, o ne mobilioji internetinė parduotuvė.

4. „WordPress“ (kai suporuotas su „Elementor“)

„Elementor“ - geriausias „pasidaryk pats“ internetinių svetainių kūrėjas

Čia yra daugybė „WordPress“ svetainių kūrėjų, tačiau mūsų mėgstamiausias turėtų būti „Elementor“. Jis siūlo nemokamą versiją, gerai integruojamas su „WordPress“ ir suteikia švarų nuvilkimo redaktorių. Pagrindinis „Elementor“ tikslas yra pagreitinti ir palengvinti plėtrą specialistams.

Jame yra keletas puikių švino generavimo ir konvertavimo įrankių, taip pat moduliai ir parametrai, skirti sukurti bet kokio tipo svetainę. Puiku ir tai, kad „Elementor“ dirba su visomis „WordPress“ temomis.

Bendros išlaidos ir kainų planai ��

Nemokamas atsisiuntimas siūlo tokias funkcijas, kaip „drag and drop“ kūrimo priemonė ir 30 pagrindinių valdiklių. Tai galinga, bet viskam, be to, reikalingas mokamas planas:

 • Asmeninis – 49 USD per metus
 • Plius – 99 USD per metus
 • Ekspertas – 199 USD per metus

„WordPress“ yra nemokama, tačiau negalima pamiršti išlaidų, susijusių su tokiais dalykais, kaip priegloba ir temos. Pavyzdžiui, „Bluehost“ priegloba prasideda nuo 2,95 USD per mėnesį – ir jūs gaunate nemokamą domeno vardą. Kai kurios temos yra nemokamos, tačiau galite išleisti 50–150 USD priemokų „WordPress“ temai.

Argumentai už ��

 • Jūs galite labiau valdyti savo svetainę, nes ji veikia „WordPress“.
 • Nemokamas „Elementor“ papildinys turi 30 modulių, kurių paprastai yra daugiau nei pakankamai vidutiniam verslui.
 • Vilkimo ir redagavimo redaktorius yra vienas geriausių, kokį mačiau.
 • Kai kuriuose planuose yra iššokančiųjų ir „WooCommerce“ svetainių kūrėjai.
 • Galite gauti prieigą prie dar daugiau valdiklių ir „Pro“ šablonų.
 • Galite suprojektuoti internetines parduotuves naudodami daugiau nei 15 parduotuvių valdiklių.

Suvart ��

 • Reikia daugiau svetainės priežiūros, nes tokie elementai, kaip priegloba ir saugumas, nėra jums tvarkomi.
 • Aukštesni planai gali būti šiek tiek brangesni įmonėms / asmenims, turintiems biudžetą.

Ar tai geriausias mobiliųjų svetainių kūrėjas jums? ��

Visi patyrę „WordPress“ dizaineriai turėtų džiaugtis „Elementor“ sąsaja, kurdami mobiliesiems pritaikytas svetaines. Paprastai tai rekomenduočiau tiems, kurie nori labiau valdyti savo svetaines ir nemėgsta tipinio svetainių kūrėjo griežtumo. Jei jums reikia greičiausio ir paprasčiausio varianto, kaip sukurti reaguojančią svetainę, ieškokite kitur. Beje, kai kurios „WordPress“ temos puikiai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose. Tiesiog prieš pirkdami būtinai išbandykite viską savo telefone ir planšetiniame kompiuteryje.

5. Weebly

Weebly

„Weebly“ yra šiek tiek panašus į „Wix“, išskyrus tai, kad „Weebly“ yra mažesnės kainos ir mažiau funkcijų. Atsižvelgiant į tai, kai kurioms įmonėms ir kūrėjams gali patikti 5 USD per mėnesį svetainės idėja, net jei joje yra „Weebly“ skelbimų.

Svetainės temos yra paprastos ir būdingos tik tam tikroms pramonės šakoms, tačiau nesitikėkite nieko pernelyg sudėtingo ar galingo. „Weebly“ siūlo „drag and drop“ kūriklį, o jo temos gražiai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose.

Bendros išlaidos ir kainų planai ��

„Weebly“ nemokamo bandomojo laikotarpio neturi, nes naudojant nemokamą planą galima tinkamai pažvelgti į svetainių kūrėją. Į planus įtraukta:

 • Laisvas planas – 0 USD
 • Prisijungti – 5 USD per mėnesį
 • Pro – 12 USD per mėnesį
 • „Pro“ internetinė parduotuvė (el. Prekybos palaikymas) – 12 USD per mėnesį
 • Verslas (el. Prekybos palaikymas) – 25 USD per mėnesį
 • „Business Plus“ (el. Prekybos palaikymas) – 38 USD per mėnesį

Argumentai už ��

 • „Weebly“ yra pigiausia iš šių geriausių mobiliųjų svetainių kūrimo įrankių, net kai e. Prekybos planas.
 • Galėtumėte paleisti amžinai nemokamą svetainę, jei norite, kad svetainėje būtų skelbimų.
 • Visos savybės yra įtrauktos į mėnesinį mokestį. Nuo prieglobos iki temų interneto kūrimas yra greitas.
 • „Weebly“ teikia aukštos kokybės borto ir švietimo išteklius. Klientų palaikymas taip pat yra geras.
 • Integruotos funkcijos yra gražios, tačiau visada galite išplėsti savo funkcijas naudodami programų parduotuvę.

Suvart ��

 • Kai kuriuose planuose yra numatyti sandorių mokesčiai už naudojimąsi trečiųjų šalių paslaugų teikėjais.
 • „Weebly“ temų dizainas yra paprastas, todėl jos nėra tinkamos augančiam verslui.
 • Kol pateksite į „Verslo plius“ planą, el. Prekybos funkcijos yra ribotos.
 • Tvarkyti puslapius ir įrašus nėra taip intuityvu, kaip turėtų būti.
 • Jums gali būti sunku persikelti pas kitą svetainių kūrėją, jei to reikia.

Ar tai geriausias mobiliųjų svetainių kūrėjas jums? ��

„Weebly“ suteikia daug prasmės mėgėjams, mokytojams ir žurnalų rašytojams, kurie nenori mokėti jokių pinigų už švarią, modernią ir mobiliesiems pritaikytą svetainę. „Weebly“ taip pat siūlo puikių pasiūlymų smulkiajam verslui ir el. Prekybos planams, kuriuose pateikiamos gražios temos mobiliesiems ir keletas programų, kurios padės jums.

6. Jimdo

Jimdo

Jimdo yra mažiau žinomas statybininkas, kuris naudoja dirbtinį intelektą, kad paspartintų visą gamybos procesą. Platformoje yra trys atskiri produktai, integruoti vienas su kitu: svetainės kūrėjas, internetinės parduotuvės kūrėjas ir domeno suasmeninimo įrankis..

„Jimdo“ svetainėje yra nemažai įkvėpimo, todėl jums pateikiamas vadovas, kaip naudojant tą dirbtinį intelektą sukurti įdomius dizainus. Atrodo, kad atskaitos taškas yra paprastas, neapribotas šablonas, todėl kai kurioms įmonėms jis gali būti tinkamas.

Bendros išlaidos ir kainų planai ��

„Jimdo“ turi ir verslo, ir elektroninės komercijos planų. Pateiktas nemokamas planas, todėl nereikia bandymo. Jie turi keturis verslo planus:

 • žaisti – 0 USD
 • Pradėti – 9 USD per mėnesį
 • Auga – 15 USD per mėnesį
 • Neribota – 39 USD per mėnesį

Štai „Jimdo“ internetinės parduotuvės planai:

 • Pagrindinis – 15 USD per mėnesį
 • Verslas – 19 USD per mėnesį
 • Vip – 39 USD per mėnesį

Argumentai už ��

 • Pateikiamas nemokamas planas.
 • Visi planai yra įperkami, ir jums nebereikia jaudintis, kad jūsų svetainėje yra skelbimų.
 • Jums automatiškai sugeneruojami naršymo meniu.
 • Jūs gaunate daug pagrindinių elementų mažoms įmonėms, tokius kaip socialiniai mygtukai, žemėlapiai ir kontaktinė informacija.
 • „Jimdo“ suteikia prieigą prie didelės akcijų kolekcijos.
 • Į visus planus buvo įtrauktas priegloba.

Suvart ��

 • Šablonai yra riboti ir nėra tokie modernūs, kaip norėtųsi.
 • Šiek tiek sunku suprasti, kaip PG padeda tobulėti.
 • Pateikiamos skirtingos kainos atsižvelgiant į tai, kur esate pardavimo procese (AKA kai kuriems klientams už tą patį daiktą apmokestina daugiau nei kiti).

Ar tai geriausias mobiliųjų svetainių kūrėjas jums? ��

„Jimdo“ daro triuką mažoms įmonėms, nes „drag and drop“ mobiliųjų telefonų kūrėjas turi viską, ko reikia – pavyzdžiui, formas ir žemėlapius. Funkcijų rinkinys yra šiek tiek ribotas, tačiau tai gali būti pranašumas tiems, kuriems nereikia nieko beprotiško. Jei norite geriausios mobiliesiems reaguojančios temos, praleiskite „Jimdo“. Jei jums patinka mažos kainos ir tinkami mobilieji dizainai, pagalvokite apie tai.

7. Duda

Duda

„Duda“ gali pasigirti viena geriausių komandos bendradarbiavimo sistemų, einančių kartu su nuostabiu mobiliųjų svetainių kūrėju. Jis sukurtas agentūroms, leidėjams ir prieglobos įmonėms, matant, kaip galite pasiekti prieinamą ir prieinamą platformą.

„Duda“ įdomu tai, kad jūs galite mokėti už kiekvieną svetainę arba naudoti daugiau komandos pagrįstą planą ir su savo paketu gauti kelias svetaines. „Amazon Web Services“ prieglobos pagalba taip pat pasiekiate neįtikėtiną greitį.

Bendros išlaidos ir kainų planai ��

Siūlomas 30 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis, kurį galite sutaupyti ir su metinėmis išmokomis. Pagrindinis planas yra galimybė pirkti kiekvieną svetainę atskirai.

 • Pagrindinis – 14 USD per mėnesį
 • Komanda – 22 USD per mėnesį
 • Agentūra – 74 USD per mėnesį

Individualūs planai taip pat galimi, jei kalbate su „Duda“ pardavimo komanda.

Argumentai už ��

 • Komandos ir agentūros planuose yra bendradarbiavimo įrankiai ir kliento valdymo funkcijos.
 • Svetainės komunikacijos priemonės yra unikalios tuo, kad galite siųsti specialius pranešimus, atsižvelgiant į tai, kur yra jūsų svetainės lankytojai.
 • Galite sukurti atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją ir ją atkurti, jei kažkas negerai.
 • Su Duda daug lengviau sukurti daugiakalbę svetainę nei su kitais statybininkais.
 • Mažesnės pakopos yra prieinamos, juolab kad atskiras svetaines galite nusipirkti už 14 USD per mėnesį.

Suvart ��

 • Agentūros plane labai padidėja kainos, ir tai yra vienintelis paketas, leidžiantis naudoti kelias svetaines.
 • „Duda“ trūksta programų parduotuvės, todėl negaunate jokių integracijos galimybių išplėsti savo svetainę.
 • Yra e-komercijos palaikymas, tačiau kai kuriuose planuose yra produktų maksimalių galimybių.

Ar tai geriausias mobiliųjų svetainių kūrėjas jums? ��

Agentūros turėtų galvoti apie „Duda“ kaip prieinamą ir greitą mobiliųjų svetainių kūrėją. Kai kuriuose planuose yra nuostabūs bendradarbiavimo ir klientų valdymo įrankiai – daugelį jų galima pasiekti ir mobiliuosiuose įrenginiuose, kad būtų kuriama jūsų svetainė kelyje..

Kaip susiaurinti populiariausių svetainių mobiliesiems kūrėjus

Šiandien mobiliųjų svetainių kūrėjai yra visur. Paprasta paieška per „Google“ pateikia tūkstančius padorių rezultatų ir karščiausių naujų svetainių kūrėjų rinkoje skelbimus. Pradedančiajam nebus daug problemų pasirinkus kurią nors iš šio sąrašo parinkčių ir turint gerą patirtį kuriant svetainę. Tačiau labiau patyręs kūrėjas turėtų būti atsargesnis, nes jums gali tekti iš tikrųjų nepatikti šablonai arba negalvoti, kad mobilus reagavimas yra toks puikus.

Čia yra keletas patarimų, kurie padės jums:

 • Apsvarstykite Kvadratas jei norite neįtikėtino mobiliojo ir standartinio dizaino.
 • Apsvarstykite Wixą jei norite geriausio mobiliojo „drag-and-drop“ statytojo ir pigių planų.
 • Apsvarstykite „Shopify“ jei kuriate internetinę parduotuvę ir norite parduoti tiems, kurie perka per mobiliuosius įrenginius.
 • Apsvarstykite „WordPress“ su „Elementor“ Jei norite aptakių kūrėjų, mėgaukitės „WordPress“ ir daugybe jo mobiliųjų telefonų temų.
 • Apsvarstykite Weebly jei turite biudžetą.
 • Apsvarstykite Jimdo jei norėtumėte sukurti greitai reaguojančias verslo svetaines.
 • Apsvarstykite Duda jei jums reikia prieinamų agentūrų planų su mobiliaisiais projektais ir bendradarbiavimo įrankiais.

Tikimės, kad šis sąrašas ir jo santrauka leis susiaurinti geriausios mobiliųjų svetainių kūrėjos paiešką. Dažnai atrodo, kad jie visi vienodi, tačiau atlikti tyrimus verta, todėl nesigailite dėl savo pasirinkimo ateityje! Nepaisant to, praneškite mums komentaruose, jei turite klausimų apie geriausius mobiliųjų svetainių kūrėjus.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector