6 žingsnių „WordPress“ svetainės kūrimo procesas nuo viršaus iki apačios greitai (ir tokiu būdu, kuris patiks jūsų klientui)

6 žingsnių „WordPress“ svetainės kūrimo procesas nuo viršaus iki apačios greitai (ir tokiu būdu, kuris patiks jūsų klientui)

6 žingsnių „WordPress“ svetainės kūrimo procesas nuo viršaus iki apačios greitai (ir tokiu būdu, kuris patiks jūsų klientui)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kai kurie dizaineriai tikrai nekenčia „WordPress“.


Jie sako, kad „WordPress“ riboja jų kūrybingumą.

Jie sako, kad tai nėra taip lengva naudoti, ir kad klientai paprastai būna labai supainioti, kai su juo bendrauja.

Jie sako, kad sunku modernų dizainą paversti tinkama tema.

Ir štai, skandalistas yra teisus.

Bent iš dalies.

6 etapų projektavimo procesas

„WordPress“ nėra tobula kaip interneto svetainių kūrimo platforma, ypač dirbant su klientais. Štai kodėl mums reikia pritaikyti tam tikrą požiūrį, jei norime juos nudžiuginti (skaitykite: taigi jie mums sumokės).

Yra įvairių elementų ir procesų, kurie daro kai kuriuos „WordPress“ kūrinius geresnius, paprastesnius ir veiksmingesnius nei kiti.

Tačiau juokinga tai, kad, kaip paaiškėja, sukūrus puikią „WordPress“ svetainę iš tikrųjų nėra taip sunku, kai žinai ir supranti vieną iš darbo procesų..

Taigi tai, ką šiandien noriu jums parodyti, yra būtent vienas iš tų procesų – požiūris, kurio galite imtis kurdami puikią „WordPress“ svetainę iš viršaus į apačią ir tokiu būdu, kuris patiks jūsų klientams..

Pradėkime! Atsiprašome, bet nėra kito būdo tai pasakyti:

1 žingsnis: pavogkite!

Taip, pavogk. Kaip ir daiktuose.

Kur turiu omenyje daiktus idėjos.

Pastaba. Niekada nevogkite kieno nors darbo rezultatų; įskaitant kodą, grafiką, prekės ženklo identitetą, pavadinimus, panašius dalykus.

Vėlgi, tai yra tik idėjų vagystė. Ir nors tu gali būti savotiškas "Nežinau" apie tai, leiskite man pasakyti, kad idėjų vagystė yra labiausiai paplitusi dizaino praktika.

Čia yra Jimo Jarmuscho citata:

"Nieko nėra originalaus. Pavogite iš bet kurios vietos, kuri įkvepia įkvėpimo arba kuria jūsų vaizduotę. […] Pasirinkite tik tuos daiktus, kurie bus pavogti, kurie tiesiogiai kalba jūsų sielai. Jei tai padarysite, jūsų darbas (ir vagystė) bus autentiškas. Autentiškumas yra neįkainojamas; originalumas neegzistuoja."

Tiesa ta, kad idėja savaime neturi jokios vertės. Svarbu egzekucija. Galite lengvai turėti 10 žmonių, kurie pradeda nuo tos pačios idėjos, ir jiems neišvengiamai pasieks 10 skirtingų rezultatų.

Nebijokite pavogti idėjų. Jei matote tai, kas jus rezonuoja, pavogkite tai ir darykite su tuo.

2 žingsnis: Pirmiausia padėkite pagrindą

Tai aš sužinojau prieš kelerius metus, kai vadovavau interneto dizaino agentūrai: Klientai nerūpi, kokia graži jų svetainė, jiems rūpi tik kokie rezultatai tai atneša.

Taigi 2 žingsnis visada įsitikinkite, kad suprantate, ką klientas nori pasiekti savo svetainėje.

(Arba, ką norite pasiekti su svetaine, jei ją kuriate patys. Patarimai galioja taip pat, jei esate jūsų klientas.)

Kai žinai, ko nori pasiekti (kuris, beje, turėtų būti tik vienas pagrindinis dalykas, o ne 5–10 skirtingų dalykų), gali tęsti visos svetainės aplink ją kūrimą..

Kai kurie iš populiaresnių svetainių tikslų yra tokie dalykai: potencialių klientų generavimas, produkto pardavimas, prekės ženklo žinomumo didinimas ir kt.

3 veiksmas: gaukite reikiamą įrankių rinkinį

Manau, kad ne čia dėl akivaizdaus, todėl palikime pagrindinius įrankius iš šios diskusijos (pvz., „Dropbox“, „Google“ diską, „Photoshop“ ir kt.).

Užuot norėjęs parodyti jums kitą rinkinį – įrankius, kurie dar nėra gerai žinomi, tačiau vis tiek atneša daug laiko (!) Ir palengvina kiekvieno „WordPress“ dizainerio gyvenimą.

Per pastaruosius porą metų „WordPress“ peizažas buvo platus ir gilus. Taip atsirado įrašų kolekcija, kurioje atskleidžiami patys naudingiausi įrankiai, kuriais gali naudotis „WordPress“ asmuo. Jų viršininkas:

 • Puikūs našumo įrankiai „WordPress“ vartotojams
 • Geriausia palyginti laiko stebėjimo programinę įrangą
 • Geriausi 2020 m. „WordPress“ kūrėjų įrankiai
 • Geriausi palyginti el. Pašto rinkodaros įrankiai
 • Geriausi vietiniai „WordPress“ kūrimo įrankiai
 • Geriausi svetainės ekrano kopijos įrankiai
 • Nemokami vaizdai tinklaraščiams – kur juos gauti

4 žingsnis: Suprojektuoti ar modifikuoti – štai klausimas

Iš esmės yra du pagrindiniai „WordPress“ svetainės kūrimo būdai: Galite pasiimti paruoštą temą ir modifikuoti ją čia ir ten (taip pat galite modifikuoti PSD failus – dauguma temų yra su tomis), arba galite sukurti tikrąją struktūrą. nuo žemės paviršiaus.

Norėdami trumpai aptarti diskusijas, esame buvusiųjų gerbėjai. Jei imsitės esamos temos ar temos rėmelio, tada jūs gausite daug funkcijų iš dėžutės. Tai yra funkcionalumas, kurį išbandė kiti žmonės ir įrodė, kad jis veikia tinkamai.

Be to, jūs dažnai gaunate palaikymą ir, net jei jo nėra, bent jau gausite tam tikro pobūdžio bendruomenės forumą. Kitaip tariant, iškilus sunkumams visada yra kažkas, ko galite paprašyti pagalbos. Ne situacija, kai kuriate savo dizainą nuo nulio.

Pagrindinė temų parduotuvė, kuria mes pasitikime, yra todėl, kad mes ją vykdome „ThemeIsle“. Jei norite turėti daugiau parinkčių, šaunių, be jokių sunkumų … štai šaltinis, apžvelgiantis „WordPress“ temų rinką, analizuojantis daugiau nei 110 temų parduotuvių.

5 veiksmas: gaukite keletą akivaizdžių įskiepių

Pagrindinis tikslas, kurio siekiame šiame vadove, yra: įsigykite svetainę, sukurtą greitai ir tokiu būdu, kad klientai būtų be galo įsimylėję.

Taigi papildiniai, kuriuos mums reikia, turi pastumti mus šio tikslo link.

Aš vėl įrašysiu jums visus akivaizdžius papildinius, kuriuos jau žinote, pvz., „WordPress SEO“, „Contact Form 7“ ar „Akismet“ (visą sąrašą rasite čia). Geriau sutelkime dėmesį į mažiau akivaizdžius, tačiau vis tiek nepaprastai svarbius jūsų klientus.

 • Išplėstiniai pasirinktiniai laukai – papildinys leidžia dar labiau pritaikyti vartotojo sąsają ir suteikti klientams tam tikrų papildomų turinio tipų ir kitų elementų, kuriuos jie gali naudoti savo žinutėse (nors ne vienu spustelėjimu stebuklų papildinys; tačiau tam reikia darbo).
 • Atgaivinkite senus pranešimus – šiomis dienomis niekas neturi laiko kiekvieną dieną rankiniu būdu dalintis savo įrašais socialinėje žiniasklaidoje. Šis įskiepis tai daro jums ar jūsų klientams, todėl jie gali išnaikinti dar vieną dalyką iš savo kasdieninių pavedimų.
 • Geriau spustelėkite, jei norite Tweet – labai gražiai atrodantis tvitrinis blokas. Mes daug jų naudojame šiame tinklaraštyje – jūs tikrai juos matėte.
 • Optimole – tai yra mūsų naujausias projektas – vaizdo optimizavimo papildinys, veikiantis autopilotu. Tiesiog įdiekite jį, suaktyvinkite, ir jūsų vaizdai užims iki 80% mažiau vietos jūsų serveryje (kartu atrodysite lygiai taip pat gerai).

6 veiksmas: pagalba kuriant turinį

Jei kuriate savo svetainę, tada šis žingsnis yra gana akivaizdus. Kita vertus, jei tai kliento svetainė, vis tiek turėtumėte įsitraukti ir pasiūlyti savo pagalbą kuriant pradinį turinį ir galbūt net suorganizuojant kai kuriuos vykstančius sandorius.

Klientų atsilikimas iškart po to, kai jie jums sumokės už svetainę, yra dažna dizainerių klaida. Ir tai daro didžiulį poveikį jūsų būsimoms pajamoms.

Blogiausiu atveju, jei klientas nepatenka į savo svetainę todėl, kad negalėjo išsiaiškinti, apie ką rašyti ir kaip ją paskelbti, tada jie įsitikins, kad negrįš daugiau už jūsų paslaugas.

Bet jei klientas klesti, tada labai tikėtina, kad jis pradės dirbti prie kitų projektų. O kadangi jūs buvote tas asmuo, kuris sukūrė pradinį ir padėjo turinį, kas, jūsų manymu, su jais pasieks?

Jūsų eilė veikti!

Iš visų aukščiau aprašytų žingsnių sakyčiau, kad paskutinis žingsnis ilgainiui daro didžiausią įtaką jūsų kliento laimės lygiui..

Aš turiu omenyje, net jei jūs suklaidinsite svetainę, bet palaikysite ryšį ir padarysite viską, ką galite padaryti, kad ją sutvarkytumėte, pateikite patarimų, patarimų ir panašiai, tada klientas vis tiek greičiausiai grįš. Taip yra todėl, kad dabar jie palaiko ryšį su jumis, pabrėždami pasitikėjimą ir supratimą.

Taigi pasakyk man, ką tu dabar dirbi? Viskas, ką galime jums padėti?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  
  Palyginami 6 geriausi tinklalapių kūrėjai – kainos, funkcijos, kurias pasirinkti Interneto svetainės dizainas
  0 комментариев
  
  20+ geriausių „Bootstrap“ administratoriaus šablonų jūsų sekančiam projektui Interneto svetainės dizainas
  0 комментариев
  
  10 ir daugiau puikių „Wix“ šablonų vs „WordPress“ temų Interneto svetainės dizainas
  0 комментариев
  Adblock
  detector