6 geriausios kryžminės naršyklės testavimo priemonės – palyginimas pagal gylį 2020 m

Kodėl reikia rūpintis geriausiais skirtingų naršyklių tikrinimo įrankiais? Kryžminis naršyklių testavimas yra jūsų žiniatinklio programos funkcionalumo įvertinimo procesas įvairiose naršyklėse prieš atliekant gamybos pakeitimus.


Tinklalapyje, kuriame tikimasi, kad skaitytojai priklausys tam tikrai grupei, naudojančiai tą pačią naršyklę, pakeitimus galima išbandyti rankiniu būdu. Tačiau vis labiau populiarėjant mobiliesiems įrenginiams ir gausiai naršyklėms, prieš patvirtinant pakeitimus gali būti gera idėja išbandyti programą įvairiuose įrenginių ir naršyklių deriniuose..

Šiame įraše, apžvelgiame geriausius kryžminių naršyklių testavimo įrankius. Mes atsižvelgiame į įvairius aspektus, tokius kaip sąnaudų sumetimai ir galimybė automatizuoti visą procesą.

Geriausi kryžminių naršyklių testavimo įrankiai

�� Turinys:

 1. „Chrome“ kūrėjo įrankiai Nr.
 2. Atsakomasis „DesignModo“ testas #
 3. Selenas #
 4. „BrowserStack“ Nr.
 5. „LambdaTest“ Nr.
 6. „SmartBear“ Nr.

�� Prieš pradėdami testuoti …

Jei jūsų svetainėje yra lankytojų, galite naudoti šiuos duomenis, kad nuspręstumėte, kurias naršykles išbandyti. Kitas būdas yra pasirinkti naršykles remiantis naršyklių naudojimo dalis. Išrinkę naršykles, kad išbandytumėte jūsų programą, turite kruopščiai suprojektuoti testus, kad patikrintumėte, ar jūsų svetainė tinkamai veikia visose naršyklėse..

Šis įrašas apima kelių naršyklių testavimo įrankius, kurie padės atlikti testus, kai tik pasirinksite naršykles ir suprojektuosite testus. Kryžminių naršyklių testavimo rezultatas yra tolygus įrenginių ir naršyklių našumas.

�� Geriausi kryžminių naršyklių testavimo įrankiai 2020 m

„Chrome“ kūrėjo įrankiai

Pagrindinę kryžminių naršyklių testavimo formą galima atlikti naudojant „Chrome“ kūrėjo įrankius. Tai žiniatinklio kūrėjams tinkamų įrankių rinkinys, integruotas į „Google Chrome“ vartotojo sąsają. Naudodamiesi šiais įrankiais galite manipuliuoti HTML DOM, CSS ypatybėmis ir suderinti „JavaScript“ kodą rodomame tinklalapyje, kad pamatytumėte pakeitimus. Be to, pakeisdami langą galite patikrinti, kaip keičiasi puslapio pateikimas keičiant skirtingas rezoliucijas..

Kryžminiai naršyklių testavimo įrankiai „Google Chrome“

„Chrome“ kūrėjų įrankiai gali mėgdžioti įvairius mobiliųjų ekranų dydžius ir orientacijas, kad patikrintų, kaip jūsų svetainės išdėstymas prisitaiko prie kintančių išvesties parametrų. Tai padeda greitai surasti ir ištaisyti klaidas bei pamatyti pokyčius realiuoju laiku.

„Chrome“ kūrėjų įrankiai leidžia išbandyti tik vienoje naršyklėje, labai panašiai kaip „Chromium“ sukurtose naršyklėse, tokiose kaip „Brave“. Tačiau jie yra geras įrankių rinkinys išbandyti programą pradiniame jos etape. Bet koks bandymas naudojant „Chrome Developer Tools“ gali būti atliekamas rankiniu būdu ir nepalaiko CI / CD įrankių, nes nėra automatizavimo galimybės.

„DesignModo“ reaktyvus testas

„DesignModo“ reaktyvusis testas yra internetinis kelių naršyklių testavimo įrankis. Tai emuliatorius, veikiantis naršyklėje. Įveskite svetainę ir palaukite, kol ji įkeliama į norimą peržiūros sritį. Įkėlę galite pakeisti įrenginį, kurį norėtumėte emuliuoti svetainėje, ir patikrinti, ar svetainė tinkamai teikiama.

„DesignModo“ reaktyvus testas

Nors „DesignModo“ įrankis rodo skirtingus ekrano dydžius, jis vis tiek pateikiamas jūsų kompiuteryje vietoje. Jei bandymas bus atliktas naudojant šį įrankį, vis tiek gali kilti problemų dėl jo prieigos realiame įrenginyje. Kaip ir „Chrome Developer Tools“, bet koks bandymas naudojant „DesignModo“ įrankį gali būti atliekamas tik rankiniu būdu ir neturi palaikymo automatizavimo.

Selenas

Tai yra nemokamas ir atvirojo kodo įrankis. „Selenas“ yra programinės įrangos dalis, kuri paleidžia interneto programą vietoje, naudodama vietines naršykles. Galite atlikti „Seleno“ testus įvairiomis programavimo kalbomis. Populiarių naršyklių tvarkyklių atsisiuntimo nuorodas rasite čia: „Chrome“Briauna„Firefox“ ir „Safari“.

Seleno automatizuotas vietinis testavimas

Kai vykdote „Seleno“ testą, vairuotojas atidaro bandymo langą, kuriame atliekamas iš anksto nustatytų žingsnių rinkinys. Galite naršyti DOM elementuose, pateikti formas ir laukti įvykių „Selenoje“. Tačiau vykdant lokaliai, testai vykdomi iš eilės, kai bandymo metu atidaromas bandomosios naršyklės langas.

Tokie populiarūs CI / CD įrankiai kaip Jenkins ir Travis CI palaiko seleno testus. Savo vieneto testavimo modulyje taip pat galite įtraukti seleno testus. Selenas taip pat yra populiarus pasirinkimas debesyje, kuris sudaro debesų sprendimų kryžminių naršyklių testavimo įrankių, tokių kaip „BrowserStack“ ir „LambdaTest“, pagrindą..

„BrowserStack“

„BrowserStack“ yra įrankis, suteikiantis tiesioginę prieigą prie daugiau nei 2000 realių stalinių ir mobiliųjų įrenginių. Naudodami „BrowserStack“, galite išbandyti savo programas naršyklėse, esančiose tikruose įrenginiuose, naudodami debesies galią. Jos paslaugas galima suskirstyti į du kryžminių naršyklių testavimo įrankio scenarijus:

 • tiesiogiai, kur galėsite išbandyti svetainę realiuoju laiku pasirinktu naršyklės ir įrenginio deriniu
 • automatizuoti, kas leidžia automatizuoti kryžminių naršyklių testus per „Seleną“

„BrowserStack“ testo rezultatai

Tiesioginio testavimo parinktis padeda suderinti svetainę realiuoju laiku. Taigi, tai leidžia jums bendrauti su naršykle, veikiančia realiame įrenginyje. „Live“ yra idealus rankiniam testavimui atsirandančiuose projekto etapuose arba pristatant naujas funkcijas.

Automatizuoti galima tada, kai esate apibrėžę standartinius testus, kuriuos norėtumėte įtraukti į savo rinkinio dalį. Automatizuoti darbai naudojant nuotolinę „Seleno“ versiją debesiui. Tai palaiko pagrindinius CI / CD įrankius, tokius kaip Jenkins ir Travis CI.

Užsiregistravę „BrowserStack“, gausite 100 minučių nemokamų bandymų, po kurių turėsite pasirinkti mokamą planą. Mėnesio planai prasideda nuo 29 USD / mėn. Neseniai „BrowserStack“ pristatė darbo užmokesčio planą, pagrįstą jūsų naudojamomis minutėmis.

„LambdaTest“

„LambdaTest“ yra dar vienas debesyje esantis įrankis, skirtas kryžminėms naršyklių bandymams, leidžiantis atlikti bandymus tiesiogiai arba automatizuoti juos per „Seleną“ debesyje. Tikram bandymui galite pasirinkti įrenginio ir naršyklės derinį. Tada įrankis inicijuos sesiją, kurioje realiu laiku galėsite bendrauti su naršykle. Turite daugiau nei 2000 realių prietaisų, kuriuos galite išbandyti.

LambdaTest tiesioginiai rezultatai

„LambdaTest“ teikia paramą įvairiems CI / CD įrankiams, leidžiantiems integruoti kryžminių naršyklių testus su esama testavimo sistema. Seleno tinklelis leidžia atlikti ir lygiagrečius testus.

„LambdaTest“ turi nemokamą visą gyvenimą trunkančio vieno lygiagretaus bandymo galimybę, todėl tai yra geras pasirinkimas dar tik pradedant. Mėnesio planai prasideda nuo 15 USD / mėn., O tai yra gera kainos ir kokybės santykis. „LambdaTest“ turi „WordPress“ papildinys, kur galite automatizuoti ekrano kopijų generavimą naudodamiesi „WordPress“, todėl tai yra geras „WordPress“ kūrimo įrankis.

„SmartBear“

„SmartBear“ teikia kryžminių naršyklių testavimo įrankį, leidžiantį išbandyti savo svetaines naršyklėse, veikiančiose tiek realiuose įrenginiuose, tiek automatizuoti testus naudojant nuotolinį „Selenium“. Šis kelių naršyklių testavimo įrankis turi daugiau nei 1500 įrenginių, kuriuose galite atlikti savo testus.

Šio įrankio funkcijos yra panašios į „LambdaTest“ ir „BrowserStack“ funkcijas. Tačiau abiejų alternatyvų prietaisų skaičius yra didesnis, o tai gali būti svarbu renkantis variantą.

„SmartBear“ neturi nemokamos pakopos, o nemokamus bandymus galima įsigyti tik per specialius kvietimus. Mokami planai prasideda nuo 29 USD / mėn.

Verdiktas dėl geriausių kryžminių naršyklių testavimo įrankių

Šiame įraše apžvelgėme šešis geriausius kryžminių naršyklių testavimo įrankius. Šios priemonės buvo parinktos atsižvelgiant į skirtingus įgūdžius, funkcionalumą ir biudžetą. Apibendrinant išvadas:

Taigi atėjo laikas baigti geriausių kryžminių naršyklių testavimo įrankių palyginimą 2020 m. Mes tikimės, kad tai padėjo jums automatizuoti kryžminių naršyklių bandymo veiksmus..

Kuris įrankis yra jūsų mėgstamiausias? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map