5 geriausi tinklalapio ekrano kopijos įrankiai (išbandyti ir patvirtinti)

5 geriausi tinklalapio ekrano kopijos įrankiai (išbandyti ir patvirtinti)

5 geriausi tinklalapio ekrano kopijos įrankiai (išbandyti ir patvirtinti)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Geriausi svetainės ekrano kopijos įrankiai


"Geriausi svetainės ekrano kopijos įrankiai? Kam tų reikia?!" – Jūs klausiate. Na, galbūt jūs esate internetinių dienoraščių redaktorius, pasibaisėtinai redaguojantis straipsnius apie tai ar tą ir kiekvieną kartą pridedant puikias ekrano kopijas. Galbūt esate kūrėjas, norintis greitai sugeneruoti aukštos skiriamosios gebos ekrano kopijas vizualiniam testavimui ar šablono peržiūrai. Galbūt jūs vadovaujate agentūrai ir jums reikia išsamių tinklalapio ekrano kopijų, skirtų demonstracinėms versijoms ir aplankams.

Kad ir kaip būtų, ekrano kopijų reikia daugelyje profesijų, todėl būtina žinoti apie geriausius svetainės ekrano kopijų įrankius ir kaip juos naudoti.

Po daugybės bandymų nusprendėme pasirinkti penkis geriausius svetainės ekrano kopijos įrankius rinkoje.

Kai kurie turi paprastas vartotojo sąsajas su „Google Chrome“ plėtiniais, o kiti sukurti daugiau kūrėjams.

Be to, mes nusprendėme pasirinkti keletą nemokamų variantų, kartu su keletu papildomų.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kurie yra jums tinkamiausi!

1. URL2PNG

URL2PNG gali pasigirti paprastumo ir galingų ekrano kopijavimo įrankių mišiniu į vieną tvarkingą paketą. Tai gali užfiksuoti bet kurios svetainės ekrano kopijas tiesiai iš jūsų programos.

URL2PNG - geriausi svetainės ekrano kopijos įrankiai

Tai pilnos tinklalapio ekrano kopijos su keliais API klavišais, atsižvelgiant į tai, kokios kalbos jums reikia. Testuojant URL2PNG svetainę, malonu matyti, kaip jūsų svetainės pasirodo, tačiau tikroji galia atsiranda tada, kai įvedate prietaisų skydelį, užpildytą schema, žiniatinklio šriftu ir vaizdo įrašo ekrano kopijos įrankiais..

kodo pavyzdžiai

Kiek tai kainuoja?

URL2PNG neturi nemokamos paskyros, tačiau planai yra (savotiškai) pagrįstomis kainomis ir priklauso nuo to, kiek ekrano kopijų planuojate generuoti. Įmonių planas yra pateiktas įmonėms, kuriose dirba daug darbuotojų, kuriems reikalinga priemoka ir neprieštaraujama tam tikroms nuolaidoms. Norėdami tai sužinoti, turite susisiekti su URL2PNG, kad sužinotumėte kainą.

Kalbant apie įprastus planus, štai ką turite:

 • Bagažinė – 29 USD per mėnesį už 5000 ekrano kopijų, 10 atsidavusių darbuotojų, „SSL Endpoint“, „Fastly CDN“ ir palaikymą el. Paštu. Papildomos ekrano nuotraukos yra 0,006 USD.
 • Traukos – 99 USD per mėnesį už 20 000 ekrano kopijų, 15 atsidavusių darbuotojų, „SSL Endpoint“, „Fastly CDN“ ir palaikymą el. Paštu. Papildomos ekrano nuotraukos yra 0,005 USD.
 • Killinit – 199 USD per mėnesį už 50 000 ekrano kopijų, 35 atsidavusių darbuotojų, SSL Endpoint, Fastly CDN, prioritetinį palaikymą ir pritaikymo paslaugas. Papildomos ekrano nuotraukos yra 0,004 USD.

Kodėl tai yra vienas iš geriausių svetainės ekrano kopijos įrankių?

 • Bet kuriame puslapyje galite įleisti savo CSS.
 • Užfiksuokite visą bet kurio puslapio aukštį ir apsvarstykite galimybę paimti miniatiūrą arba 1: 1 raiškos atvaizdą.
 • Didelio tikslumo perteikimas yra užtikrinamas tokiems dalykams kaip vaizdo įrašas, žiniatinklio šriftai ir kita.
 • Įrankį naudoja dideli vardai, tokie kaip „Google“, „Jawbone“, „BuzzFeed“ ir „GitHub“.

Neigiamos pusės

Nors galite greitai sukurti gražias ekrano kopijas iš savo programos ar svetainės, nesitikėkite, kad joje bus komentavimo įrankių. Taip pat nepateikiamos pagrindinės ekrano kopijos parinktys, tokios kaip „Google Chrome“ plėtiniai.

Ir, žinoma, dramblys kambaryje yra laisvo plano nebuvimas. Jei fotografuojate ekrano kopijas tik retkarčiais, 29 USD atrodo per daug.

2. Ekrano nuotrauka

„Browshot“ yra įspūdinga URL2PNG alternatyva, turinti nemokamą pakopą ir galimai geresnę kainą atsižvelgiant į tai, kiek ekrano kopijų planuojate fotografuoti.

Ekrano nuotrauka

Prietaisų skydelis yra vienas švariausių, kurį galite rasti ekrano kopijoms fotografuoti, ypač jei naudojate API arba iš URL sąrašo gaunate dideles ekrano kopijas..

URL ekrano kopija

Kiek tai kainuoja?

Didelis „Browshot“ pranašumas yra Nemokamas kainų planas. Per mėnesį gaunate tik 100 ekrano kopijų, tačiau tai puiki pradžia išbandyti funkcijas. Be to, kai kurioms mažesnėms įmonėms ar kūrėjams gali reikėti tik tiek.

„Premium“ planas siūlo geresnę ekrano skiriamąją gebą, palaikymą mobiliuoju įrenginiu, ekrano kopijas vienu metu, serverio API daugiau šalių ir „vieno kredito“ ekrano kopijos kainų planą. Numatomos didžiulės nuolaidos, tačiau kainos prasideda nuo 1 USD už 10 kreditų. Kaip pavyzdys, kaip veikia masinė kainodara, „Browshot“ parduoda 60 kreditų už 2 USD.

Kodėl tai yra vienas iš geriausių svetainės ekrano kopijos įrankių?

 • „Browshot“ turi tinkamą kainų struktūrą su nemokamu planu ir kredito sistema, kurioje jūs mokate tik už tai, ką naudojate.
 • Palaikoma daugiau nei 30 naršyklių, įskaitant skirtas mobiliesiems įrenginiams.
 • „Browshot“ priglobia vaizdus ir taip pat įkelia tiesiai į S3.
 • Ekrano kopijoms daryti yra trys parinktys: Naudokite URL paiešką informacijos suvestinėje, naudokite API ir paprašykite „Browshot“ užkoduoti jus..
 • Privačios naršyklės yra sukurtos dideliems klientams.
 • Generuokite dideles ekrano kopijas realiuoju laiku, sukurdami ir miniatiūras.

Neigiamos pusės

Panašiai kaip URL2PNG, komentarų ir greitų naršyklės plėtinių ekrano kopijų nėra. Be to, ekrano kopijos gali būti labai brangios, nes nėra parengtų mėnesio planų.

3. „Fireshot“

„Fireshot“ ekrano fiksavimo sprendimas siūlo kelis naršyklės plėtinius, įskaitant „Chrome“ ir „Firefox“.  Tai paprastam vartotojui yra daug lengviau įdiegti per kelias sekundes ir pradėti naudotis viso puslapio ekrano kopijomis. Ne tik tai, bet ir nereikia mokėti nieko už „Lite“ plėtinio versiją.

Šiame pavyzdyje naudoju „Chrome“ plėtinį, kuris rodomas viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Spustelėjus plėtinio mygtuką, paaiškėja keletas variantų, kaip užfiksuoti visą puslapį, matomą svetainės dalį ir konkretų pasirinkimą. Taip pat yra keletas sparčiųjų klavišų, kad ekrano kopija būtų užfiksuota klaviatūra.

fireshot

Po ekrano kopijos „Fireshot Lite“ turi keletą bendrinimo ir išsaugojimo parinkčių, tokių kaip išsaugojimas kompiuteryje arba el. Laiško siuntimas.

išsaugoti ekrano kopiją

„Fireshot Pro“ atveria kitas funkcijas, tokias kaip komentarai, įkėlimai ir „OneNote“ integracija.

„fireshot pro“

Kiek tai kainuoja?

„Fireshot“ naršyklės plėtiniai yra nemokami, tačiau už 39,95 USD vienkartinį mokestį galite naujovinti į „Fireshot Pro“..

Kodėl tai yra vienas iš geriausių svetainės ekrano kopijos įrankių?

 • „Fireshot“ siūlo galingus, nemokamus naršyklės plėtinius, kurie per kelias sekundes užfiksuoja visus tinklalapius.
 • Nemokamos versijos bendrinimo įrankiai puikiai tinka tokiems dalykams kaip spausdinimas, el. Laiškų siuntimas ir išsaugojimas kaip PDF.
 • Aukščiausios klasės versija yra ypač prieinama.
 • „Fireshot Pro“ leidžia įkelti į tokias vietas kaip socialinė žiniasklaida, „OneNote“, „Flickr“ ir „Picasa“.
 • „Fireshot Pro“ taip pat turi puikų redaktorių naršyklėje, skirtą komentarams pridėti.

Neigiamos pusės

„Fireshot“ nesuteikia prieigos prie API, todėl kūrėjai neturi galimybės integruotis su programomis.

4. Ekrano nuotraukos

„Screenshots.cloud“ pardavinėja ekrano kopijas kaip paslaugą, naudodamas CDN palaikomą API, kad per kelias sekundes gautų realaus laiko ekrano kopijas..

Ekrano nuotraukos

Paslaugos testą galima rasti tinklalapyje „Screenshots.cloud“ kartu su informacija apie tai, kaip kūrėjai gali automatiškai fotografuoti produktų ekrano kopijas, daug dirbdami ne dėl jų pabaigos..

API

Kiek tai kainuoja?

„Screenshots.cloud“ išbandyti galima per 7 dienų nemokamą bandomąją versiją. Po bandymo pasirenkate vieną iš trijų pagrindinių kainų planų arba turite galimybę pasirinkti „Custom Enterprise“ planą.

Čia yra standartiniai planai:

 • Indie – 29 USD per mėnesį už 8 500 ekrano kopijų per mėnesį, visiškas klientų palaikymas, „Google Cloud CDN“ pristatymas ir tinklainės ekrano nuotraukos. Būsite apmokestinti 0,005 USD už kiekvieną papildomą ekrano kopiją.
 • Pro – 99 USD per mėnesį už 50 000 ekrano kopijų per mėnesį ir viskas pagal ankstesnį planą. Būsite apmokestinti 0,004 USD už kiekvieną papildomą ekrano kopiją.
 • Verslas – 199 USD per mėnesį už 150 000 ekrano kopijų per mėnesį ir viskas pagal ankstesnį planą. Būsite apmokestinti 0,003 USD už kiekvieną papildomą ekrano kopiją.

Kodėl tai yra vienas iš geriausių svetainės ekrano kopijos įrankių?

 • „Screenshots.cloud“ pateikia API visoms šiuolaikinėms naršyklėms.
 • API palaiko įmonės lygio operacijas, jei per trumpą laiką reikia užfiksuoti milijonus ekrano kopijų.
 • Paslauga turi „Slack“ integraciją, skirtą ekrano kopijoms siųsti tiesiai į „Slack“ darbo vietą.
 • „Screenshots.cloud“ rodomas visuotiniame „Google“ kompaktiniame diske, kad jis būtų greitesnis.

Neigiamos pusės

„Screenshots.cloud“ siūlo mažiau prieinamumo, panašiai kaip dauguma ekrano kopijų paslaugų su API. Jis sukurtas greitam gaisrui, dideliam ekrano vaizdui sukurti, o ne atskiroms ekrano kopijoms su komentarais.

Nėra jokio nemokamo plano.

5. 1Spustelėkite ekrano kopiją

„1Click“ ekrano kopija yra labiausiai prieinamas pasirinkimas rinkoje, nes joje pateikiamas atvirojo kodo įrankis, skirtas individualių svetainių ekrano kopijoms fiksuoti be jokių kainų etikečių..

1paspauskite

„1Spustelėkite ekrano kopiją kaip„ Chrome “plėtinį su komentarais ir net kai kuriomis patogiomis kamerų ir regiono fiksavimo funkcijomis..

komentarai

Kiek tai kainuoja?

Už „1Spustelėkite ekrano kopiją“ jums nieko mokėti nereikia.

Kodėl tai yra vienas iš geriausių svetainės ekrano kopijos įrankių?

 • Tai visiškai nemokama ir lengva įdiegti „Chrome“ naršyklėje.
 • „1Spustelėkite ekrano kopiją, kuri per kelias sekundes užfiksuoja visas svetainės ekrano kopijas.
 • Įtraukta daug komentarų funkcijų, skirtų piešimui, paryškinimams, rodyklėms, tekstui ir dar daugiau.
 • Ekrano kopijas galite išsaugoti kaip PDF failus, vietinius failus arba į mainų sritį.

Neigiamos pusės

Negalite įjungti jokios API ir automatiškai fotografuoti savo projektų ekrano kopijų. Taip pat nėra jokių sparčiųjų klavišų ekrano kopijai padaryti. Galiausiai nėra jokių bendrinimo įrankių, išskyrus URL, kurį reikia nukopijuoti ir įklijuoti.

Premija: ko ieškoti svetainės ekrano kopijos įrankyje

Jūsų reikalavimai svetainės ekrano kopijos įrankiui skiriasi priklausomai nuo to, kam naudojate ekrano kopijas ir kaip norite juos paimti. Pavyzdžiui, toks rašytojas kaip aš nori greito naršyklės ekrano kopijos plėtinio su sparčiaisiais klavišais ir komentarų įrankiais, kad būtų galima greitai gaminti.

Kita vertus, galbūt norėsite daryti ekrano kopijas naudodami autopilotą / su API. Tai padarę realiuoju laiku galėtumėte fotografuoti visas ekrano kopijas iš bet kurios tiesioginės svetainės. Tai labiausiai prasminga kūrėjui.

Kiekvienas geriausias svetainės ekrano kopijos įrankis turi skirtingas savybes, tačiau čia yra keletas variantų, kurių ieškome apskritai:

 • Greitieji klavišai, kad galėtumėte naudoti sparčiuosius klavišus, o ne pelę darydami ekrano kopijas.
 • Visa tinklalapių fiksavimo funkcija, kad jūsų svetainės neišnyktų, kai baigiasi ekranas.
 • ✅ Ekrano kopijų su tekstu, rodyklėmis, langeliais, svarbiausiais elementais ir dar daugiau komentarų teikimo funkcijos.
 • ✅ Galimybė įklijuoti URL ir potencialiai sukurti masinių ekrano kopijų.
 • ✅ Galimybė įjungti greitų ekrano kopijų API, atsižvelgiant į jūsų svetainėje reikalingą kodą.
 • ✅ Visų pagrindinių naršyklių ir įrenginių palaikymas.
 • ✅ Galimos įkėlimo ar dalijimosi galimybės. Pvz., Kartais galite bendrinti socialinėje žiniasklaidoje ar „Amazon S3“.
 • Multiple Kelių ekrano kopijų stilių, tokių kaip ekrano, viso puslapio ir miniatiūrų, parinktys.
 • ✅ Didelės skyros ekrano nuotraukos.

Sąrašas gali tęstis ir toliau, tačiau tai yra geras atspirties taškas ieškant geriausių svetainės ekrano kopijų įrankių. Pagrindinis tikslas yra įgyti kuo daugiau lankstumo ir greičio. Turėdami viso puslapio ekrano kopijas, komentarus ir įrankius, skirtus tiesiogiai bendrinti su serveriais ir tikrais žmonėmis, einate teisingu keliu ieškodami sprendimo, kuris geriausiai tinka jūsų darbui.

Kuris iš geriausių svetainės ekrano kopijos įrankių jums tinka?

Daugelį šių ekrano kopijų įrankių galima suskirstyti į tuos, kurie skirti kūrėjams, turintiems masinius ekrano kopijų projektus arba atskirus ekrano kopijų įrankius, skirtus komentuoti.

Štai keletas paskutinių minčių, padėsiančių apsispręsti:

 • Pasirinkite URL2PNG jei norite greitai padaryti ekrano kopijas naudodami URL palaikymą ir API.
 • Pasirinkite Ekrano nuotrauka jei norėtumėte padaryti didelius ekrano vaizdus su URL arba per API. Tai taip pat malonu dėl nemokamo kainų nustatymo plano.
 • Pasirinkite „Fireshot“ jei norėtumėte padaryti komentarus su ekrano kopijomis visose pagrindinėse naršyklėse ir naudodami pranašesnius bendrinimo įrankius.
 • Pasirinkite Ekrano nuotraukos jei norite masinės ekrano kopijos galios, naudodamiesi greitu CDN ir prieinamomis kainomis.
 • Pasirinkite 1Spustelėkite ekrano kopiją jei norite sukurti visą tinklalapį, anotuotų ekrano kopijų nemokėdami pinigų.

Jei turite klausimų apie šiuos geriausius svetainės ekrano kopijos įrankius, pasidalykite savo mintimis žemiau esančiuose komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector