5 aukštos kokybės „Windows“ eskizo alternatyvos (2020 m.)

Kalbant apie vartotojo sąsajos (UI) dizainą, eskizas yra populiari bendradarbiavimo prototipų kūrimo ir vektorinių redagavimo platforma. Deja, ji prieinama tik „MacOS“, todėl kai kuriems vartotojo sąsajos dizaineriams reikės rasti „Windows“ eskizo alternatyvas..


Ir iškart po šikšnosparnio, jums bus malonu išgirsti, kad iš tikrųjų yra kelios panašios platformos, skirtos „Windows“. Galite prisijungti prie pasirinktos operacinės sistemos ir vis tiek turėti prieigą prie moderniausių UI dizaino funkcijų!

Šiame įraše aptarsime kai kuriuos eskizo aspektus, dėl kurių jis populiarėja UI dizainerių tarpe. Tada mes pasidalinsime penkiais įrankiais, kurie padės šias funkcijas suteikti „Windows“ vartotojams ir padės išsirinkti sau tinkamiausią. Pradėkime!

Eskizų alternatyvos „Windows“

�� Pereiti prie alternatyvų ��

Kodėl eskizas yra toks naudingas UI dizainui

Jau keleri metai, Eskizas buvo viena iš populiariausių UI dizaino platformų.

Jo lentelių, puslapių ir simbolių sistema suteikia supaprastintą, intuityvų kelių puslapių sąsajos projektavimo įrankį. Be to, plati įskiepių biblioteka užpildė daugybę spragų, su kuriomis susiduria dizaineriai.

Kuriant reaguojančias programas įvairiems įrenginiams, „Sketch“ vis dar yra svarbiausias pasirinkimas daugeliui „MacOS“ vartotojų. Nors dėl daugybės funkcijų ji tampa idealia vartotojo sąsajos projektavimo platforma, yra trys, kurios pastaraisiais metais patobulino eskizą:

Pirmasis yra jos vektoriaus redagavimo galimybės. Kadangi dauguma UI dizaine naudojamų elementų yra paremti vektoriais, būtinas tvirtas redagavimo įrankis. Eskizas suteikia galimybę įtraukti iš anksto apibrėžtas figūras arba sukurti savo, taip pat modifikuoti taškus ir kelius, kad būtų pasiekti jūsų dizaino tikslai.

Eskizų vektoriaus redagavimo funkcija.

„49 eskizo“ išleidimas atnešė daug lauktų rezultatų prototipų formavimo funkcija. Jei anksčiau „Sketch“ vartotojai turėjo eksportuoti savo failus į kitą platformą, kad galėtų sukurti prototipus, dabar tai galima padaryti pačiame „Sketch“. Galite pradėti nuo statinio brėžinio, tada paversti jį interaktyviu prototipu bandymui.

Eskizo lango prototipas.

Kiekvienas projektavimo proceso žingsnis dabar yra „Sketch“ dalis. Tai taip pat apima grįžtamojo ryšio gavimą iš ir komandos narių. Su Eskizo bendradarbiavimo funkcija, galite pakviesti kitus peržiūrėti ar redaguoti jūsų dizainą ir prototipus.

Kviečiame bendradarbius „Eskizas“.

Versijų stebėjimas suteikia galimybę pamatyti kiekvieno komandos nario atliktus pakeitimus ir prireikus juos pakeisti.

Šios pagrindinės savybės daro „Sketch“ idealų tiek individualiems UI dizaineriams, tiek komandoms. Tačiau jums nereikia peršokti ant „Apple“ internetinio vagono, norint juos pasiekti.

Penkios aukštos kokybės „Windows“ eskizo alternatyvos

Eskizas nėra vienintelė platforma, siūlanti patobulintą vektorinį redagavimą, prototipų kūrimą ir komandos bendradarbiavimą. Tiesą sakant, ji nebuvo net pirmoji, kuri išleido šias funkcijas. Žemiau mes sudarėme eskizų alternatyvų, skirtų „Windows“, sąrašą, kuris padės jums sukurti aukštos kokybės vartotojo sąsajos dizainus nereikia „Apple“ įrenginio.

1. Figma

„Windows“ eskizų alternatyvos: figma

„Figma“ yra turbūt pati populiariausia iš visų „Sketch“ alternatyvų „Windows“.

Šis bendras projektavimo ir prototipų kūrimo įrankis yra pagrįstas naršykle ir "platformos agnostika" – galite naudoti „Apple“, „Windows“, „Linux“ ir net „Chrome“ operacinėse sistemose.

Jame taip pat yra eskizo aspektų, dėl kurių jis puikiai tinka UI dizaineriams, įskaitant:

 • Modernizuotas dizainas su rėmais, perdangomis ir daugkartinio naudojimo komponentais
 • Redagavimas vektoriais naudojant intuityvų rašiklio įrankį
 • Interaktyvus prototipų sudarymas
 • Komandų bibliotekos, dizainas ir dalijimasis prototipais

Jei nerimaujate dėl naujos platformos įsigijimo, „Figma“ gali padėti palengvinti jūsų nerimą. Tai gana lengva pasiimti, palyginti su eskizu, todėl jei perjungiate, jums neturėtų kilti per daug problemų. Svarbiausias jo naudojimo trūkumas yra tai, kad jis pagrįstas naršykle ir riboja projektavimą neprisijungus.

Kainų skirtumas taip pat turėtų suteikti ramybės. „Figma“ siūlo nemokamą versiją asmenims – vogimą, palyginti su „Sketch“ 99 USD per metus asmenine licencijos kaina. Natūralu, kad nemokama versija siūlo mažiau funkcijų nei mokama versija – jos kaina prasideda nuo 12 USD vienam redaktoriui per mėnesį – ir ją greitai išparduoda „Sketch“ tūrio planas..

�� Jei jus domina išsamesnis „Sketch vs Figma“ ir „Adobe XD“ palyginimas, spustelėkite čia.

2. Vectr

Eskizų alternatyvos „Windows“: vectr

„Vectr“ siūlo tiek žiniatinklio, tiek darbalaukio programas, pasiekdamas suderinamumą tarp platformų, nereikalaudamas pasitikėjimo interneto ryšiu, kaip tai daro griežtai naršyklės programos..

Jis visų pirma naudojamas vektoriniam grafiniam dizainui, todėl neturi integruotos prototipų funkcijos.

Tačiau šią platformą galite naudoti ir kitoms pagrindinėms vartotojo sąsajos projektavimo užduotims, įskaitant:

 • Įvairūs tinkinami filtrai, skirti kurti fonus, rėmelius ir šešėlius
 • Penki vektoriniai keliai – stačiakampis, suapvalintas stačiakampis, apskritimas, linija ir laisvasis raštas
 • Teksto kūrimas ir vaizdų įkėlimas
 • Saugus, realaus laiko keitimasis nuorodomis bendradarbiavimui

„Vectr“ lengvai prižiūrimas Naudotojo gidas padėti jums pradėti naudotis platforma. Jis yra žinomas kaip prieinamas įrankis pradedantiesiems, todėl tai gali būti protinga pradžios vieta visiems, kurie tik įsitraukia į UI dizaino industriją..

Be to, platforma yra visiškai nemokama naudoti. Tiesiog prisiregistruokite gauti nemokamą sąskaitą ir iškart galėsite pradėti kurti savo dizainą. Dėl šios žemos patekimo į rinką kliūties ir nepakankamo finansinio įsipareigojimo taip pat gali patraukti naujokus, norinčius pasinerti kojų pirštus į UI dizaino vandenį..

3. „Adobe XD“

„Windows“ eskizo alternatyvos: „Adobe XD“

Kai kalbama apie grafinį dizainą, „Adobe“ yra tas vardas, kuris labiausiai įsimenamas.

Net tie, kurie nėra šios srities profesionalai, greičiausiai yra girdėję ir apie „Photoshop“, „Lightroom“ ir „Illustrator“.

UI dizainui yra „Adobe XD“. Ši platforma, sukurta kaip „viskas viename“ projektavimo įrankis, siūlo:

 • Daugkartinio naudojimo elementai ir „Pakartokite tinklelį“ greitam dizainui
 • Optimizuotas įmontuotas vektorinis redagavimas, taip pat suderinamumas su „Illustrator“ dar sudėtingesniems projektams
 • Pažangus prototipų kūrimas su automatine animacija, balso paleidikliais ir labai ištikimomis žaidimų patirtimis
 • Asmeninės kvietimų dalijimosi parinktys su prieigos valdymu ir komentavimo galimybėmis

Ypač tiems, kurie turi daug patirties su kitomis „Adobe Suite“ platformomis, pasiimti „Adobe XD“ turėtų būti pyrago gabalas. Tačiau jo švari sąsaja ir paprasta navigacija turėtų suteikti galimybę net ir visiškai naujiems vartotojams gana greitai jaustis patogiai.

Stebina tai, kad galite nemokamai gauti visą „Adobe XD“ pasiūlymą – jei turite tik vieną aktyvų projektą. Profesionalams greičiausiai reikės investuoti į mokamą planą. Kainos prasideda nuo 9,99 USD vienam vartotojui per mėnesį. Be to, jei norite pasiekti kitas „Adobe“ programas, galite įsigyti Kūrybingas debesis abonementas už 52,99 USD per mėnesį.

�� Jei jus domina išsamesnis „Sketch vs Figma“ ir „Adobe XD“ palyginimas, spustelėkite čia.

4. Moqups

Eskizų alternatyvos „Windows“: moqups

Kalbant apie „Windows“ eskizo alternatyvas, svarbiausia yra pasirinkti platformą, leidžiančią pereiti visą projektavimo procesą nereikia atšokti tarp programų..

„Moqups“ yra tik bilietas. Ši naršyklė pagrįsta platforma turi keletą pagrindinių UI dizaino funkcijų, tokių kaip:

 • Nuvilkite puslapio valdymas, kuris leidžia suskirstyti puslapius į aplankus ir sukurti hierarchijas
 • Dinaminiai objektų redagavimo įrankiai, įskaitant liniuotes, tinklelius ir greitą lygiavimą
 • Funkcionalūs, interaktyvūs prototipai, sukurti pagal jūsų dizainą ar vielos rėmus
 • Debesis paremtos komandos bendradarbiavimas ir pasidalinimas

Nors „Moqups“ gerai veikia mažiems ar paprastiems projektams, „Moqups“ gali sukelti sudėtingesnių dizainų problemų. Nors sąsaja gana intuityvi, išsaugoti ir pakartotinai naudoti dizaino elementus nėra taip lengva. Be to, didesni projektai patiria daugiau laiko, nei yra idealu. Kadangi ši programa yra pagrįsta naršykle, taip pat turėsite ribotą naudojimąsi kelyje.

Galite nemokamai dirbti su vienu aktyviu projektu arba investuoti į asmeninę „Moqups“ sąskaitą už 19 USD per mėnesį. Komandos planai prasideda nuo 10 USD vienam vartotojui per mėnesį. Jei turite nedidelę komandą, kuri turi bendradarbiauti kurdama paprastą programą, „Moqups“ galėtų būti ekonomiškesnis pasirinkimas, nei, tarkime, „Figma“.

5. „FluidUI“

„Windows“ eskizų alternatyvos: „FluidUI“

Sukurtas mobiliesiems prototipams kurti, „FluidUI“ yra puikus pasirinkimas programų kūrėjams, norintiems sutelkti dėmesį į išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojus.

Nors joje nėra įmontuotos vektorinio redagavimo funkcijos, galite lengvai įkelti grafiką, sukurtą kitose platformose.

Kitu atveju šis įrankis suteikia keletą naudingų funkcijų:

 • Daugiau nei 2 000 iš anksto pagamintų komponentų, kad būtų galima greitai sukurti prototipus
 • Interaktyvus prototipų kūrimas naudojant naršyklės arba stalinę programos versiją
 • Realaus laiko komandos bendradarbiavimas su puslapio užrakinimo ir vaizdo skambučių galimybėmis

Prototipų formavimo tikslais „FluidUI“ yra patogus naudoti. Ji turi nuvilkimo sąsają, kurią dauguma greitai imsis, ir prieigą prie kelių vartotojo sąsajos komponentų bibliotekų, kad kompensuotų vektorinių redagavimo įrankių trūkumą. Tačiau kai kurioms gali pasirodyti, kad nemokama jos versija yra ribojanti, todėl ją sunku naudoti.

„FluidUI Free Forever“ planas vartotojams suteikia vieną nemokamą dešimties puslapių projektą. Solo planas suteiks jums prieigą prie penkių projektų už 8,25 USD per mėnesį, tačiau norint gauti prieigą prie visų galimų bibliotekų, jums reikės surinkti bent 19,08 USD per mėnesį. Jei dirbate su komanda, turėsite mokėti dar daugiau, jei norite pridėti daugiau vartotojų prie savo sąskaitos.

Kaip nuspręsti, kuri „Sketch“ alternatyva „Windows“ jums tinka

Turint tiek daug variantų, gali kilti sunkumų nustatant, kurią eskizo alternatyvą iš tikrųjų norite naudoti. Pateikiame išvadų santrauką, kuri padės išsiaiškinti viską:

funkcijos
Lengvas naudojimas
Kaina
Geriausiai tinka

FigmaAtitinka eskizą, susijusį su vektorių redagavimu, prototipų sudarymu ir bendradarbiavimo galimybėmis.Maža mokymosi kreivė, tačiau joje nesiūlomas neprisijungus režimas.Nemokamas arba 15 USD vienam redaktoriui per mėnesį.Patyrę asmenys ar nedidelės profesionalios komandos.
VectrTrūksta natūralių prototipų kūrimo įrankių, tačiau suteikia išsamų grafinį redagavimą ir bendrinimą.Pradedančiajam draugiška.LaisvasTie, kurie tik pradeda kurti UI dizainą.
„Adobe XD“Savarankiškai pasirūpina eskizu – viršija eskizą, kai naudojamas kartu su kitomis Adobe programomis.Naudoja pažįstamą „Adobe“ sąsają, tačiau gali reikėti šiek tiek išmokti tuos, kurie nėra susipažinę su kitais „Adobe“ produktais.Nemokamai arba 52,99 USD per mėnesį (kaip „Creative Cloud“ paketo dalį).Dabartiniai „Adobe“ vartotojai, ypač turintys „Creative Cloud“ prenumeratą.
MoqupsApima visas pagrindines savybes – vektorių redagavimą, prototipų sudarymą ir bendradarbiavimą.Lengva pasiimti, tačiau turi našumo problemų, kai naudojamas kuriant sudėtingus dizainus, ir jo negalima naudoti neprisijungus.Nemokamas arba 10 USD vienam vartotojui per mėnesį.Komandos, dirbančios prie mažų programų ar kitų paprastų projektų.
„FluidUI“Skirta mobiliesiems prototipams kurti ir dalintis, tačiau jiems trūksta vektorinių redagavimo galimybių.Patogi vartotojui sąsaja, tačiau dėl nemokamos versijos apribojimų sudėtinga kurti sudėtingus dizainus.Nemokamas arba 41,58 USD per mėnesį penkiems vartotojams.Individualūs ir mobilūs dizaineriai.

Kaip jau pastebėjote, kiekvienoje platformoje, apie kurią kalbėjome šiame pranešime, yra nemokama versija. Jei esate atitolę nuo dviejų ar daugiau, apsvarstykite galimybę išbandyti šias nemokamas versijas, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą programinės įrangos gaminį, nerizikuodami..

Išvada apie geriausias „Windows“ eskizo alternatyvas

Kalbant apie vartotojo sąsajos projektavimo platformas, Eskizas imasi sausainio. Dėl patobulintų vektorinių redagavimo, prototipų sudarymo ir bendradarbiavimo funkcijų pramonės specialistai gali tai labai norėti. Tačiau nesuderinamumas su „Windows“ operacine sistema sukelia problemų tiems, kurie nėra „Apple“ gerbėjai.

Šiame įraše mes atkreipėme jus į penkių aukštos kokybės „Windows“ eskizų alternatyvų kryptį.

Apibendrinant:

FigmaFunkcionalumo atžvilgiu labiausiai panašus į „Sketch“. Tačiau dėl profesionalių ir organizacinių kainų nustatymo komandos gali būti brangus pasirinkimas.

VectrPaprastas ir nemokamas naudojimas, šis įrankis idealiai tinka tiems, kurie dar turi UI dizainą. Deja, dėl to, kad nėra savito prototipų formavimo funkcionalumo, jis gali būti prastas pažangių vartotojų pakaitalas.

„Adobe XD“. Puikiai tinka tiems, kurie yra susipažinę su „Adobe“ platformomis ir jau turi Kūrybingas debesis prenumerata.

Moqups. Nebrangi „Figma“ alternatyva. Ši platforma yra geriausia mažesniems ar paprastiems projektams ir komandoms, turinčioms biudžetą.

„FluidUI“. Tvirtas pasirinkimas individualiems mobiliesiems dizaineriams. Komandos stengsis išnagrinėti ekonomiškesnį variantą.

Ar turite klausimų, kaip rasti „Windows“ eskizo alternatyvą? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map