14 geriausių 2020 m. „WordPress“ kūrėjų įrankių … Nerašyti ir neakivaizdūs … Mes lažinamės, kad jų dar nematėte!

14 geriausių 2020 m. „WordPress“ kūrėjų įrankių … Nerašyti ir neakivaizdūs … Mes lažinamės, kad jų dar nematėte!

14 geriausių 2020 m. „WordPress“ kūrėjų įrankių … Nerašyti ir neakivaizdūs … Mes lažinamės, kad jų dar nematėte!
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Metų pradžia visada yra tinkamas laikas atsigręžti į visus dalykus – gerus ir blogus -, kurie nutiko per pastaruosius 12 mėnesių. Tačiau šiandien susitelkime tik į gėrį. Vadinasi, šį geriausią „WordPress dev“ įrankių sąrašą 2020 m!


Metai iš tikrųjų buvo dosnūs šiuo atžvilgiu ir mes matėme daugiau „WordPress“ kūrėjo įrankių rinkinio papildomų variantų, nei galite sukratyti lazdelę ties… jei esate toks asmuo, kuris smogia lazdas į „dev“ įrankius.

Turint tai mintyje, tai nėra vien tik atsitiktinis sąrašas. Norėdami sukomponuoti šį grožį, aš apėjau biurą ir paprašiau kiekvieno komandos draugo pasidalinti savo 3-5 populiariausiais sąrašo įrankiais. Vaikinai (!), Tai tikra, ateina iš žmonių, kurie kuria „WordPress“ temas pragyvenimui!

Peržiūrėkite sąrašą:

geriausi WordPress dev įrankiai

14 geriausių „WordPress dev“ įrankių 2020 m

1. Paštininkas

„getpostman“

# API # Testavimas # Bendradarbiavimas

Tai ne tik vienas iš geriausių „WordPress dev“ įrankių 2020 m .; tai puikiai tinka bet kuriam API kūrėjui, ieškančiam galingo, visaverčio sprendimo savo API darbo eigai. Jei kada nors dirbote su API kūrimu, tada žinote, kad bandymo aplinkos nustatymas yra varginantis, nuobodus procesas. Ne su paštininku.

„Postman“ yra ypač paprastas naudoti, ypač daug dėmesio skiriant testavimui. Įvairias testavimo aplinkas ne tik lengva nustatyti, bet ir jūs galite pasidalyti savo bandymų atvejais. Tai paspartins esminę, tačiau daug laiko reikalaujančią API bandymo praktiką.

Mūsų pagrindinis kūrėjas Marius Cristea yra didelis gerbėjas:

Paštininkas viską padaro paprastą; galite lengvai nustatyti pasirinktines maršrutus iškviečiančias darbo eigas naudodamiesi paprasta sąsaja, išsaugoti užklausas ir parametrus bei dalytis jais su komandos draugais.

Kolekcijos yra puikus būdas valdyti API užklausas ir jas tvarkyti ateityje. Tada galite naudoti stebėjimo tvarkaraštį, norėdami periodiškai vykdyti kolekciją, kad atliktumėte efektyvumą ir reaguotumėte. Stebėjimo įrankis taip pat leis jums pasirinkti aplinką (-as) ir atlikti testus. Jei testai nepavyks, bus pranešta apie daugybę integracijų; „Slack“, „Microsoft Teams“, „GitHub“, „Dropbox“ ir pan.

2. Bičiulių darbai

bičiulis.darbai

# „DevOps“ # YAML # Nuolatinė integracija

Jei ieškote paprasto nuolatinio integravimo ir pristatymo sprendimo, tuomet geriausia vieta pradėti „Buddy Works“. Iš visų turimų CI / CD įrankių „Buddy“ turi geriausią vartotojo sąsają, kad būtų lengva kurti, išbandyti ir įdiegti.

„Buddy Works“ integruosis su „GutHub“, „Bitbucket“, „GitLab“ ir privačiomis saugyklomis, kad teiktų automatinius FTP / SFTP ir debesų paslaugų, tokių kaip AWS, „Google Cloud“, „Microsoft Azure“ ir „Digital Ocean“, diegimą. Jis paremtas „Docker“, tačiau palaiko „Kubernetes“. Tai taip pat palaiko keletą kalbų iš PHP, C ++, .NET, Node.js, Golang ir dar daugiau.

Skamba keistai, tačiau dėl lengvo sąrankos ir, žymiai pranašesnio, UX, „Buddy Works“ tampa metų geriausiu įrankiu. Tai taip pat sumažins jūsų reikalingų įrankių vykdymą naudojant stiprius „DevOps“ ir svetainės stebėjimo veiksmus. Jūs netgi galėsite naudoti SSH scenarijus, kurie padės sumažinti jūsų įrankio apkrovą. Taip pat džiaugsitės sutrumpintu atnaujinimo laiku naudodami pakeistus failus, o ne visą saugyklą.

3. Gražiau

gražiau

# „JavaScript“ # PHP # kodavimas

Be tinkamai suformatuoto kodo integracija ir diegimas yra nieko. Štai kodėl „Prettier“ yra vienas iš geriausių mūsų „WordPress“ dev įrankių 2020 m. Tai atsiskaitoma kaip kodų formavimo priemonė, kuri jūsų projektams suteiks švaresnį stilių. Taigi abstraktus sintaksės medis išliks funkcionalus tik dėl stiliaus.

Kaip ir tikėjotės, „Prettier“ teikia paramą daugybei kalbų, pradedant „JavaScript“, CSS ir JSON. Taip pat galite integruoti „ESLint“ ir daugybę redaktorių, tokių kaip „Visual Studio“ ir „Vim“. Geriausia savybė yra jo teikiamas slėgio sumažėjimas; tai pašalina stiliaus klausimus iš kodų apžvalgų. Įdiegę „Prettier“, jūs taip pat naudosite, jei naujokai bus greitesni.

Stiliaus vadovą galite rasti bet kur, tačiau „Prettier“ automatizavimas yra didžiausias pardavimo taškas. Vieno mygtuko paspaudimu „Prettier“ patikrins jūsų nešvarų kodą ir atliks visą tą formatą, kurio bijojote. Galų gale svarbiausias dalykas yra jūsų kodo nuoseklumas ir skaitomumas. Diskusijas skirtukus ir tarpus palikite komikams.

4. „Visual Studio Live Share“

„Visualstudio“

# Bendradarbiavimas # VSLiveShare # VSAppCenter

Po beveik dvylikos metų, „Visual Studio“ išlieka populiari tarp kūrėjų iš kiekvienos disciplinos. Šiais metais „Microsoft“ pavertė jį vienu geriausių 2020 m. „WordPress dev“ įrankių su „Live Share“ plėtiniu, skirtu „VS Code“ ir „VS 2017“..

Tiesioginis plėtinys leis akimirksniu pasidalyti savo projektu su kolegomis, nesvarbu, kuria kalba jūs programuojate, ar naudojate OS. Redagavimo ir derinimo procesą paverčia realiu laiku bendradarbiaujančiu be vėlavimų, susijusių su repo užsikimšimu ir aplinkos sąranka. Garso įrašais, serveriais, terminalais ir difuzijomis galite dalintis beveik viskuo, išskyrus kavą. Galite pasidalinti su komandos draugais visu kontekstu, jei jūsų aplinkoje yra trūkumų, tai pamatys jūsų komandos draugas. Galėsite gilintis į problemas greičiau ir giliau nei bet kada anksčiau.

Tai iš tikrųjų sujungia viską su garso įrankiais, kurie padeda lengviau bendrauti programoje, o ne naudoja skirtingus įrankius sinchronizuoti. Komandos draugai taip pat matys viską – nuo komandų iki duomenų bazių, nereikės atskleisti savo prievadų. Tai bendradarbiavimo su bendrąja kontrole ateitis, leidžianti komandoms lengviau rasti problemas ir pritaikyti pokyčius.

5. Draftium

draftium

# Prototipų kūrimas # Dizainas # Plėtra # Rinkodara

Gerai, aš šiek tiek sukčiauju su šiuo, bet tai bus gelbėjimo priemonė. Jei reguliariai dirbate su klientais, tada žinote, kaip sunku gali susitarti dėl svetainės vizijos. Jūs taip pat tikriausiai dirbate su dizaineriais ir rinkodaros specialistais, norėdami rasti / sukurti turinį, kuris pabrėžtų paslaugą. Kiek laiko užtrunka, kol sudedate prototipą, kai visos suinteresuotosios šalys turi savo nuomonę? Kiek laiko reikia patikslinti prototipą, kol visi sutiks? Ilgas laikas?

Draftium yra a "turbo prototipų kūrimo įrankis" kuris lengvai atitinka geriausių 2020 m. „WordPress dev“ įrankių kriterijus. Tai padės jums per kelias minutes sudaryti tinklalapio struktūrą naudojant blokus. Mokamame plane yra daugiau nei 300 šablonų, pritaikytų pramonės šakoms ir nišoms, kuriuos vėliau galima patobulinti daugiau nei 200 blokų. Bendradarbiaukite realiuoju laiku, kad pagreitintumėte patvirtinimo procesą ir nustotumėte laukti el. Laiškų, kad jūsų projektas būtų tolimesnis. Čia taip pat yra nemokamų vaizdų, tokių kaip piktogramos ir vaizdai, kurie padės jums padaryti svetainę kuo tikresnę.

Tai kur kas geriau nei popieriaus lapas, balta lenta ar net „KeyNote“. Kai pradedate projektą ir visi turi pamatyti "vizija" tada tai yra geriausias įrankis norint pradėti.

6. Telepresence

telepresence

# k8s # Kubernetes # CNCF

„Telepresence“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ dev įrankių 2020 m., Nes jis pagreitina žiaurių „Kubernetes“ kūrimo / derinimo ciklą pašalindamas iš lygties konteinerių kūrimo ir diegimo procesą. Visus savo kodų pakeitimus pamatysite iškart, nes „Telepresence“ daro jūsų nešiojamąjį kompiuterį ar darbalaukį Kubernetes grupės dalimi per tarpinius serverius.

„Kubernetes“ klasteriai integruos vietinį kodą jūsų darbo vietoje kaip įprastą rinkinį ir leis jums visapusiškai pasiekti tiesioginę aplinką. Tai reiškia, kad vietinis procesas turės panašią aplinką kaip ir nuotolinis klasteris, likdamas jūsų valdyme. Ne tik tai, bet ir vietinių išteklių apkrova yra daug, daug mažesnė. Galiausiai, tai įrankių agnostika. Nuotolinės paslaugos testavimui, derinimui ir redagavimui galite naudoti bet kurį vietoje įdiegtą įrankį.

Galbūt jums įdomu apie „Minikube“. „Telepresence“ gerai veikia kartu su „Minikube“, kartu suteikdama padidintą funkcionalumą greitesnei plėtrai. Jei norite atlikti tiesioginį kodavimą ir taisymą savo „Kubernetes“ sankaupose, tada „Telepresence“ yra būtinas įrankis.

7. Siuntinys

siuntiniu

# „JavaScript“ # kodavimas # „VueJS“

Ieškodami geriausių „WordPress dev“ įrankių 2020 m., Ieškojome įrankių, kurie pažadėjo pagerinti jūsų bendrą patirtį. „Parcel“ yra žiniatinklio programų paketas, vykdantis tą pažadą. Kai įrankis sako "nereikalingi papildiniai", tada iškart pagalvojame apie geresnę patirtį.

Paprasčiausias jis teikia visišką „JavaScript“, CSS, HTML ir failų išteklių palaikymą, kai tik atidarote langelį. Tai yra greitesnis ir draugiškesnis nei bet kuris kitas interneto rinkinys. Jei norite išvengti nemalonių konfigūracijos nustatymų, tada „Parcel“ yra įrankis jums.

Jūs iš karto pamatysite greičio pagerėjimą, nes jis visiškai išnaudoja kelių branduolių apdorojimą lygiagrečiam kodo kompiliavimui. Pradinės sumos bus padidintos net 50% greičiau. Kai naudojate „Parcel“ su talpykla, pamatysite neįtikėtinai greitus startus. Nulinis konfigūracijos pažadas yra didelis pardavimo taškas su tokiomis galimybėmis kaip kodo dalijimas ir transformacijos, prieinamos nuo pat pradžių. Nereikia sunkių kėlimų.

8. „Vim“ įskiepiai

„Vim“ vis dar yra viena populiariausių teksto redagavimo priemonių, naudojamų šiandien

# VIM # DEVBendruomenė

Nepaisant 27 metų amžiaus, Vimas vis dar yra vienas iš 5 geriausi teksto redaktoriai, kuriuos šiandien naudoja kūrėjai. Tai reiškia, kad turime jį naudoti kaip vieną geriausių „WordPress dev“ įrankių 2020 m. Mūsų laimei, visada kuriami nauji papildiniai, kurie padės vartotojams maksimaliai išnaudoti šį įrankį. Tai yra trys geriausi 2020 m.

�� Vimas „Headfirst“ suteikia komandas, kurios greitai atidarys brolių ir seserų failus „Vim“.

�� Vim filialo kamino padės surasti dabartinės kodo eilutės kelią. Jei dirbate su ilgomis funkcijomis ir įdėtomis šakomis, jums tai patiks.

�� Vim Ruby Block pagalbininkai leidžia lengviau apeiti „Ruby“ blokus su naujais „Vim“ žemėlapiais ir klavišų paspaudimais.

9. Speedline

greičio ruožas

# Testas # Performance

„Speedline“ yra mazgo modulis, kurį naudoja „Švyturys“, ir tai buvo pirmasis įrankis, kurį įtraukiau į šį geriausią 2020 m. „WordPress dev“ įrankių sąrašą. Jis matuoja matomo puslapio vizualinę pažangą ir suteikia reitingą pagal tai, kaip greitai įkeliamas turinys. . Pamirškite apie svarbius tikslus, kurie vartotojams nerūpi, ir pagalvokite apie tai, ką mato.

„Speedline“ suteiks jums gilesnį supratimą apie galutinių vartotojų patirtį, nes ji orientuota į greitį, kuriuo matomas turinys pateikiamas peržiūros srityje. Galite įvertinti kitus orientyrus, tačiau tai yra vienas iš geriausių galutinio vartotojo patirties matavimų.

10. „React Performance Devtool“

reaguoti-perf-devtoolis

# „JavaScript“ „FrontEnd“

Šiomis dienomis „JavaScript“ yra viskas, todėl turite stebėti komponentus, kad jūsų svetainė veiktų gerai.

Geriausias būdas tai padaryti yra „React Performance Devtool“. Šiuo metu jis galimas kaip „Chrome“ ir „Firefox“ plėtinys su atskira programa, esančia veiksmų plane. Jis kaupia savo statistiką naudodamas „window.perfor performance“ API ir pateikia bendrą ir kiekvieno komponento rodinius..

11. Pasakojimai

pasakojimo knyga

# JavaScript # reaguoti # kampinis # VueJS

„Storybook“ yra mokymo programa, skirta UI komponentams kurti nuo nulio, naudojant „Angular“, „Vue“ arba „React“. Kuriant UI komponentus, reikia plataus, bet daug pastangų reikalaujančio požiūrio, kuriame pateikiama pramonės specialistų informacija, kuri padės jums greičiau kurti.

Tai vienas iš geriausių „WordPress“ dev įrankių 2020 m., Nes jis paprastas. Vos per dvi valandas, mažiau patyrusiems kūrėjams, kiekvieno skyriaus pabaigoje sukursite darbinių užduočių langelį su įsipareigojimais. Baigę užduočių lauką, būsite pasirengę nedelsdami pradėti kurti naujus komponentus naudodami „Storybook“.

Kiekvienas skyrius yra aiškus ir jame pateikiami svarbūs etapai nuo kompozicinių komponentų, testavimo iki priedų. Yra tinkama pusiausvyra tarp pradinių ir pažengusiųjų, ypač kalbant apie kraštutinius atvejus. Taip pat pamatysite, kad pažangesnės galimybės taip pat pripažįstamos kiekviename jūsų žingsnyje. Jei ieškote greito būdo, kaip aprašyti UI komponentų kūrimo pagrindus, tai yra geriausia vieta pradėti.

12. Įdiegėjas

dislokuotojas

# PHP # WordPress # Magento

Diegimo programa jau kurį laiką veikia, tačiau ji vis dar yra viena iš geriausių „WordPress dev“ įrankių 2020 m. Jei vis dar diegiate rankiniu būdu, greičiausiai kelyje turėjote bent keletą klaidų. Nors klaidos gali būti natūralios, naudodami automatinę parinktį galite sutaupyti laiko, pinigų ir galimybių. Įdiegėjas PHP išlieka vienas iš geriausių PHP diegimo automatizuotų įrankių.

Yra daug automatizuotų diegimo įrankių, tačiau tik kelis iš jų lengviau naudoti nei „Deployer“. Jei susidursite su kokia nors bėda, tada dokumentacija yra aiški ir lengvai sekama. Diegimo programa perduos jūsų atgaivinimus iš „GitHub“ į populiarias PHP sistemas, pvz., „WordPress“, leidžiančią sklandžiai pereiti nuo vieno projekto prie kito..

Jei aptinkama klaida arba atsiranda klaida, tada „Deployer“ palaiko lengvą atšaukimą ir dep rollback, kad patektų į ankstesnį leidimą. Klaidų turėtų būti mažiau, kai naudojama atominė programa, įkeista į programą.

„WordPress“ vartotojams galite naudoti „Deployer“ kartu su WP-CLI nuotoliniu būdu valdyti svetaines. Taip pat yra tonų receptų, kurie padės greičiau pereisite per savo dislokaciją.

Kai jums reikia atlikti užduotis, „Deployer“ padės palaikyti lygiagrečias užduotis, kurias vėliau galėsite naudoti kituose serveriuose ir kituose projektuose..

13. Dimeras

dimerapp

# Vadovėliai # koderis

Kartais stebiuosi, kiek priemonių atsisakoma, nes dokumentaciją per sunku analizuoti. Patyrę kūrėjai gali įsisprausti į bet kurią dokumentaciją. Tačiau mažiau patyrusiems vartotojams dokumentai yra raktas, norint juos paversti visą gyvenimą trunkančiais vartotojais. „Dimer“ yra vienas iš geriausių „WordPress dev“ įrankių 2020 m., Nes jis padeda kurti geresnę dokumentaciją.

„Dimer“ siūlo lengvesnį būdą susisteminti dokumentus naudojant skyrius, sukurtus po kiekviena h2 žyma. Taip pat gaunate kompiliatoriaus klaidų, kai trūksta svarbių komponentų. Redaktorius gali (tinkamu būdu) pateikti šriftų šeimas, užtikrinančias galutinio dokumento skaitomumą. Jei jaučiatės avantiūristai, tuomet galite integruotis su „GitHub“, kad nustatytumėte dokumentų paskelbimo taisykles po kiekvieno įsipareigojimo, sujungimo ar leidimo.

Šiuo metu „Dimer“ yra beta versijoje, o tai reiškia, kad kurdami programinę įrangą galėsite nemokamai mėgautis „Pro“ funkcijomis. Kūrėjams, kurie nekenčia rašyti, priminimai ir apribojimai yra geriausias būdas pasinaudoti jūsų žiniomis, kartu pateikiant vartotojams lengvai skaitomą dokumentaciją..

14. Mano naršyklė FYI

mybrowser

# Debug # palaikymas

Mano naršyklė FYI yra paprastas įrankis sudėtingais laikais. Tai lengvai yra vienas iš geriausių „WordPress dev“ įrankių 2020 m., Nes jis palengvina gyvenimą. Jei jums kada nors teko derinti problemą, susijusią su naršykle, jums patiks šis įrankis. Mano naršyklė FYI renka visą svarbią informaciją, pvz., Įrenginį, peržiūros sritį, naršyklės tipą ir versiją, slapukus ir „JavaScript“ prieinamumą. Tada jis aiškiai pateikiamas ir suteikia lengvus bendrinimo mygtukus, kad galėtų nusiųsti kūrėjui.

Naudotojai vienu mygtuko paspaudimu gali nukopijuoti nuorodą ar net pateikti JSON duomenų versiją. Jei jums kada nors teko tardyti vartotojus, kad gautumėte informacijos apie naršyklę, tada šis įrankis bus gana lengvas. Planas apima skelbimų blokatorių tikrinimą ir ryšio greičio nustatymą.

Štai iš mūsų! Gal žinote kokių nors kitų vertų „WordPress dev“ įrankių, kurie turėtų atsidurti šiame sąraše? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  
  Palyginami 6 geriausi tinklalapių kūrėjai – kainos, funkcijos, kurias pasirinkti Interneto svetainės dizainas
  0 комментариев
  
  10 ir daugiau puikių „Wix“ šablonų vs „WordPress“ temų Interneto svetainės dizainas
  0 комментариев
  Adblock
  detector