10 ir daugiau puikių „Wix“ šablonų vs „WordPress“ temų

10 ir daugiau puikių „Wix“ šablonų vs „WordPress“ temų

10 ir daugiau puikių „Wix“ šablonų vs „WordPress“ temų
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

„Wix“ yra vienas populiariausių internetinių svetainių kūrėjų. Aš turiu omenyje, kad jis vis dar nėra beveik populiarus „WordPress“ (šiuo metu tiekia daugiau nei 35 proc. Viso žiniatinklio ir skaičiuoja), tačiau vis tiek tai yra jėga, su kuria reikia atsiskaityti, ir platforma, kuri sulaukia daug viešumo dėl jų pirmojo vartotojo požiūris ir bendra paprasta naudoti sąsaja.


Tačiau viską atmetus, yra vienas ypatingas dalykas, į kurį šiandien norėtume atkreipti dėmesį … „Wix“ šablonai – kaip ir tinklalapių dizainuose, kuriuos galite naudoti savo „Wix“ svetainėje. Tiksliau, kaip jie palyginami su „WordPress“ temomis?

Taigi tai yra „Wix“ šablonai vs „WordPress“ temos – trumpai apžvelkite saujelę „Wix“ šablonų ir jų „WordPress“ kolegų. Privalumai ir trūkumai, kuriems gali būti naudingi šie „Wix“ šablonai, palyginti su „WordPress“, ir dar vienas „WordPress“ temų sąrašas, kuris atrodo labai panašiai kaip jų atitinkami „Wix“ šablonai.

Iš esmės tai, ką aš bandau įrodyti, yra tai, kad visuose „Wix“ šablonuose visada yra „WordPress“ pagrįsta alternatyva, kuri yra labai panaši ir dažnai gali sutaupyti daug pinigų.

Nesupraskite manęs neteisingai, aš nieko prieš „Wix“ ar „Wix“ šablonus. Bet aš tik noriu parodyti jums kitą medalio pusę ir pakalbėti apie „Wix vs WordPress“ naudojimo privalumus ir trūkumus, daugiausiai dėmesio skiriant dizaino dalykams..

Taigi čia yra 10 gražių „Wix“ šablonų ir jų „WordPress“ alternatyvų:

„Wix“ šablonai

Jau keletą kartų kalbėjome apie „Wix“, taigi, jei norite palyginti ją, pavyzdžiui, su pagrindiniais konkurentais, patikrinkite tai. Arba, jei norite sukurti elektroninės prekybos parduotuvę, pasižiūrėkite į šią: „Wix“ prieš „Shopify“ vs „WooCommerce“ prieš „BigCommerce“ vs „Magento“ prieš „Jimdo“.

„Grafitti“ menininkas

„Wix“ šablonai: „Grafitti“

Paprastas ir gražus šablonas, palaikantis vaizdo įrašo antraštę, slenkantis paralaksas, gražus portfelio skyrius. Viskas pateikiama kaip vieno puslapio išdėstymas. Tai yra įdomus būdas pranešti žmonėms apie jus ir jūsų darbus naudojant patrauklų ir švarų dizainą. Savo meną taip pat galite parodyti per gražias galerijas.

Skirtas: „Grafitti Artist“ yra moderni ir derliaus tema, skirta menininkams, tokiems kaip fotografai, gatvės menininkai ir įvairūs kūrybingi žmonės, kuriems reikia internetinio portfelio savo projektams.

Lauko fotografija

„Wix“ šablonai: lauko fotografija

Lauko fotografija yra vienas iš tų „Wix“ šablonų, kuris sugeba išlikti minimalus ir tuo pat metu labai tvarkingas. Šablonas savaip gražus, jame yra švari sąsaja ir tinklelio nuotraukų galerija, skirta elegantiškai parodyti jūsų darbus. Šablone nėra jokių atitraukimų, dėl kurių jūsų projektai greitai iškils į dėmesį. Galeriją galima vizualizuoti ir „Lightbox“ skaidrių demonstracijoje.

Skirtas: Fotografija lauke yra visų pirma aplanko šablonas, kuriame fotografai gali dalintis savo darbais ir pritraukti savo auditoriją. Tačiau iš to naudos gali turėti ne tik fotografai. Šis šablonas taip pat gali sudominti bet kuriuos kitus kūrybos profesionalus – dizainerius, iliustratorius, tapytojus, vaizdo įrašų gamintojus.

Spustelėkite norėdami rasti panašią „WordPress“ temos alternatyvą Portfelis

„Vintage“ automobilis

„Wix“ šablonai: „Vintage“

Modernus ir draugiškas šablonas, iš pradžių pateikiantis senovinių automobilių svetainę, tačiau galintis vienodai gerai veikti bet kokio tipo versle. Šablone pateikiama viso pločio vaizdo įrašų / statinė antraštė, paralakso slinktis ir labai patrauklūs skyriai, kuriuos galite pritaikyti taip, kaip norite, ir į kuriuos galite įtraukti keletą dalykų. „Vintage Car“ šablonas turi greitą ir gražų vieno puslapio išdėstymą, kurį gražiai ir lengvai galite slinkti.

Skirtas: Nors ji buvo sukurta senovinių automobilių, motociklų, automobilių pramonės specialistams ir mėgėjams, ši tema iš tikrųjų yra pasirengusi tarnauti bet kokiam verslui – nuo mažų įmonių ir pradedančių įmonių iki dizaino agentūrų, asmeninių portfelių, iš esmės, visų kūrybinių ir nekūrybinių projektų. įsivaizduojama.

Spustelėkite norėdami rasti panašią „WordPress“ temos alternatyvą Neve

Tees internete

„Wix“ šablonai: Tees

„Wix“ šablonas mažoms internetinėms parduotuvėms su paprastu dėžutės dizainu, optimizuotu pardavimui. Jame yra vaizduojama erdvė, minimalistiniai parduotuvių puslapiai, kuriuose produktai yra filtruoti pagal kategorijas, gražios kolekcijų dėžutės ir „Ajax“ galerijos, kurias galima peržiūrėti skaidrių demonstracijose. Kiekvienas produkto puslapis yra paprastas, jame pateikiama kokybiška informacija ir išsami informacija. Produktus galima lengvai pritaikyti taip, kaip norite.

Skirtas: „Tees“ internetiniai tinklai dažniausiai skirti internetinių parduotuvių savininkams, norintiems parduoti drabužius ar susijusius gaminius. Nors mada yra pagrindinis šio šablono tikslas, iš esmės galite parduoti bet ką – nuo kalėdinių dekoracijų iki dalykėlių.

Spustelėkite norėdami rasti panašią „WordPress“ temos alternatyvą Shopera

Mada & Stiliaus dienoraštis

„Wix“ šablonai: mada

Klasikinis tinklaraštininkų išdėstymas, tačiau su stiliaus užuomina tik tam, kad mados tinklaraštininkai būtų patenkinti. Šablonas atrodo labai gražus, švarus ir modernus. Tai suteikia puikią viso ekrano antraštę su sklandžiu paraleliniu slinkties ritimu, tinklaraščių kategorijų, nupieštų kaip išgalvotas dėžutes, skelbimų vietas, autorių dėžutes ir standartinę tinklaraščio struktūrą, pateikiančią įrašus vienas po kito..

Skirtas: Visi, kurie mėgsta madą ir nori apie tai parašyti. Kadangi mados tinklaraščiai yra labai populiarūs ir rinka yra pakankamai prisotinta jų, manau, kad turite kažkaip išsiskirti pasirinkdami elegantišką ir prašmatnų šabloną, pavyzdžiui, „Fashion“ & Stilius.

Spustelėkite norėdami rasti panašią „WordPress“ temos alternatyvą Aplikacija

UX / UI dizainerio gyvenimo aprašymas

„Wix“ šablonai: UX

Puikus pavyzdys, kaip gali atrodyti „Wix“ šablonai, ypač jei norite prisistatyti internete vizualiai patraukliu būdu. Dėl šio šablono dizaino jūsų stipriosios pusės, įgūdžiai ir darbai bus gerai išryškinti, kad jūsų potencialūs darbdaviai galėtų jus pastebėti. Šablonas turi gilų slinkties paralaksą, viso ekrano išdėstymą, modernias ir elegantiškas animacijas bei vieno puslapio struktūrą..

Skirtas: Šis šablonas puikiai tinka dizaineriams ar kitiems kūrėjams, kuriems vaizdinis gyvenimo aprašymas atrodo labiau patrauklus ir patraukiantis dėmesį nei tradicinis. Tai žmonėms, kurie galvoja apie vaizdus, ​​spalvas, grafiką ir kitus vaizdinius elementus.

Spustelėkite norėdami rasti panašią „WordPress“ temos alternatyvą Laisvai samdomas rašytojas

Ledų salonas

„Wix“ šablonai: Ledai

Įspūdingas, girdantis šablonas, kuris yra tiesiog nuostabus. Dizainas labai tvarkingai naudoja paralakso slinkties efektą, o vaizdai tiesiog akimirksniu patraukia jūsų dėmesį. Šablonas yra gyvas ir pilnas spalvų, pateikiant viso ekrano vaizdus ir foną. Vizualiai „Ice Cream Salon“ yra bendras gardumo pliūpsnis.

Skirtas: Jei dirbate parduotuvėje ar kavinėje / kepykloje, turinčioje ką nors bendro su desertais, tai jums. Dėl tokio ryškaus dizaino ir puikių gražaus maisto vaizdų yra didelė tikimybė, kad sulauksite klientų greičiau, nei galėtumėte tikėtis.

Spustelėkite norėdami rasti panašią „WordPress“ temos alternatyvą ROSA

Firmų konferencija

„Wix“ šablonai: verslo

Tai „Wix“ šablonas, sukurtas verslo svetainėms. Profesionalus ir madingas dizainas kalba pats už save. Šablonas yra rodomas per visą ekraną, jame yra didelė ir plati antraštė bei siūlomas nuostabus slinkties paralaksas. Pagaminta kartu su klase, visiškai neužgriozdinta ir aiškiai ir švariai parodo turinį. Čia naudojama spalvų schema taip pat yra stilinga ir elegantiška.

Skirtas: Korporatyvinė konferencija yra šablonas, tinkantis korporacijoms ir su korporacija susijusiems renginiams, tokiems kaip konferencijos, susibūrimai, produktų išleidimai ir pan. Jei jūsų darbas reikalauja dėvėti kostiumą ir kaklaraištį, šis šablonas jums gali atrodyti patrauklus.

Spustelėkite norėdami rasti panašią „WordPress“ temos alternatyvą Opus

Odontologas

„Wix“ šablonai: Stomatologas

Šiuolaikiškas „Wix“ šablonas, skirtas odontologijos klinikoms ir apskritai medicinos reikmėms. Tai puikiai atrodo ir pateikiami su spalvingomis sekcijomis ir paralakso efektais. Išdėstymas yra rodomas visame ekrane ir yra sudarytas iš vieno puslapio. Apskritai, odontologo šablonas atrodo švarus ir draugiškas.

Skirtas: Šis šablonas buvo sukurtas atsižvelgiant į medicinos ir sveikatos sritis, taigi, jei esate gydytojas ir norite plėtoti savo privatų verslą, šis šablonas gali būti geras skambutis jums. Be to, ligoninės ir medicinos centrai gali naudoti savo svetainių šabloną.

Spustelėkite norėdami rasti panašią „WordPress“ temos alternatyvą Medicom

Naujienos ir aktualijų tinklaraštis

„Wix“ šablonai: Naujienos

Švari ir minimalistinė tema, susijusi su naujienomis ir leidyba. Kartu pateikiamas populiariausių naujausių ar populiariausių istorijų slankiklis ir klasikinis tinklaraščio išdėstymas (vienas įrašų stilius apačioje).

Skirtas: Tinklaraštininkai, žurnalistai, rašytojai ar žmonės, kurie tiesiog nori pasidalinti savo kasdieniais atradimais su auditorija.

Spustelėkite norėdami rasti panašią „WordPress“ temos alternatyvą Bostonas

„Wix“ šablonai arba „WordPress“ temos yra pigesni?

Galite paklausti, kokia prasmė pateikti „WordPress“ alternatyvas „Wix“ šablonams. Na, faktas yra tas, kad dažniausiai dirbdami su WordPress tiesiog sutaupysite pinigų.

Padarykime matematiką:

Pirmiausia, jei norite „Wix“ svetainės, kuri yra paleista jūsų domene, ir jei patys „Wix“ skelbimai neužkrauna jūsų dizaino, galite pamiršti nemokamą „Wix“ versiją. Norėdami išvengti šių problemų, turite sumokėti nedidelį mokestį.

Pigiausias protingas sprendimas tam yra maždaug 8 USD per mėnesį. Tai daro 96 USD per metus.

Be to, jei norite kažko daugiau nei į vizitines korteles panašios svetainės – galbūt e. Prekybos parduotuvės -, tada šioje svetainėje yra 17 USD per mėnesį = 204 USD per metus..

Pasiekti tą patį efektą naudojant „WordPress“ gali būti daug pigiau. Pvz., Net jei jūs ieškote pigios kompiuterio, kurio kaina yra 5 USD / mėn., Ir 10 USD / metus domeno, tai vis tiek išlieka tik 70 USD per metus. Tai vis tiek suteikia jums keletą dolerių, kuriuos galėsite panaudoti „premium“ temai (dažniausiai tai vienkartinė išmoka daugumai žmonių)..

(Pradėti elektroninės prekybos parduotuvę „WordPress“, nors sąskaitos padidės iki maždaug 150 USD per metus, vis tiek yra daug pigiau nei naudojant „Wix“.)

Žinoma, svetainės nustatymas „WordPress“ žengia keletą papildomų žingsnių. Pagrindinis neigiamas dalykas yra tai, kad „WordPress“ yra priglobta savarankiškai, todėl jūs turite pasirūpinti, kad savarankiškai rastumėte pagrindinį kompiuterį. Tačiau išsirinkti pagrindinį kompiuterį, kad jis atitiktų jūsų poreikius, ir įdiegti „WordPress“ ant jo visai nėra sudėtinga. Priešingai, visos kokybės prieglobos įmonės supaprastina reikalus, todėl jums gali būti be rūpesčių.

Rinkoje yra daugybė „WordPress“ prieglobos paslaugų, pigių ir brangių visoms kišenėms.

Išvada

Daugelis „Wix“ šablonų yra tikrai gražūs … Aš nemėginsiu pasakyti, kad jų nėra. Bet tiesiog atminkite, kad yra „Wix“ naudojimo per ilgą laiką kaina, ypač rimtais verslo tikslais. Aš tik noriu, kad jūs tai žinotumėte.

Kai kurios populiariausios „WordPress“ temos gali būti brangios, tačiau žiūrint į perspektyvą ir mąstant ilgainiui, „WordPress“ yra pigesnė alternatyva. Beje, „WordPress“ taip pat turi daugybę puikių nemokamų temų.

Bet ei, tai tik aš. Atsižvelgiant į visus šiuos faktus, koks kelias, jūsų manymu, yra geriausias jums? „Wix“ ir „Wix“ šablonai arba „WordPress“ ir „WordPress“ temos?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector