Tasuta WordPressi hostimine: kas see on seda väärt? Andmed annavad meile vastuse

Proovime kõigepealt vastata kõige pakilisemale küsimusele: Kus on WordPressi tasuta hostimisplatvormidega teenitud raha??


Ma arvan, et võime kõik – 100% kindlusega – nõustuda, et kuigi serverid on vabad, tuleb raha ikkagi kuhugi teenida, kuidagi.

Hostimine on kallis äri, hoolimata sellest, kuidas sellele lähenete, ja veelgi enam, kui te ei kogu makseid ette.

Seetõttu kust tuleb raha, et see kõik peremehe jaoks väärt oleks?

Meie jaoks veelgi olulisem – kas saate pärast registreerumist pidevat müüki? Kas tasuta võõrustajad rämpsposti saavad? Kas kõikjal on reklaame? Sidusettevõtted? Teisisõnu, kas teie veebisait on mingil ajahetkel ohus hostimisettevõtte loomuliku vajaduse tõttu ühel või teisel viisil raha teenida??

Tahtsin ka teada.

Tasuta WordPressi majutamine

Paar nädalat tagasi käivitasin neli WordPressi veebisaiti, mis töötavad täiesti tasuta WordPressi hostimiskontodel.

See juhtus järgmiselt:

Tasuta võõrustajate ärimudel

Täpselt öeldes, pean tunnistama, et olen selle teema osas pisut kallutatud. Ma pole kunagi kaalunud tasuta hostimisplatvormi peal millegi tõsise käivitamist ja ma ei räägi isegi tasuta WordPressi hostimisplatvormist, pean silmas tasuta hostimist tervikuna.

Aga praegu tagantjärele vaadates… hei, miks mitte?

Ma mõtlen, et ma olen positiivne, et tasuta hostimine peab olema minu ülikoolipäevast saadik üsna kaugele arenenud ja paranenud – kui iga arvutivõrgu professor nõustas igasuguseid tasuta servereid ja tal oli isegi andmeid, et näidata selliste asjade kasutamise ohtusid (meepott palju?).

Kas siis asjad muutusid?

Lühidalt öeldes olen üllatunud – ja mul on hea meel teatada -, et kõik siin üles toodud tasuta võõrustajad ei ole mind veel iga päev ega isegi mitte nädala jooksul järjekordse kallima pakkumisega löönud. Ausalt öeldes saate 90% -l teile pakutavatest ajaveebidest palju regulaarsemat müügisuhtlust "tasuta e-raamat."

Põhimõtteliselt on see, mida nende hostidega saate, mõned tavalised tervitus- ja seadistusemailid. Ehkki mõnes neis algstes e-kirjades oli mõned sidusettevõtte pakkumised, ei olnud see midagi drastilist – midagi, mida te ei ootaks pärast veebimajutajaga registreerumist.

Näiteks reklaamib üks ettevõte 2Checkout. Teine veenab teid viskama 25 dollarit 200 MB täiendava kettaruumi eest + kohandatud domeeni hinnaga 14,95 dollarit aastas. Kuid see on reklaami osas üsna palju.

Pärast seda ei saanud ma enam ühtegi müüdavat e-kirja ega midagi imelikku ja ma ei märganud, et mu e-kirjad registreerusid salapäraselt ka muudele kolmandate osapoolte infolehtedele (kasutasin testide jaoks originaalaadressi). Põhimõtteliselt sain lihtsalt oma WordPressi tasuta hostimisplaane segamatult nautida.

Kus on siin teenitud raha??

Kui ma arvan, peamine ärimudel on tõenäoliselt teile hea tasuta hostimisplatvormi loomine ja seejärel selle väljakasvamise ootamine. Sel hetkel saate paari klõpsuga oma seadistusi hõlpsalt uuendada.

Kui see on stsenaarium, siis ei saa need võõrustajad loomulikult olla esimesest päevast peale liiga müüdavad ega saa teid ühe reklaamikampaania järel lüüa. Põhimõtteliselt, kui host soovib teid müüa oma pakkumisega, siis ei saa tasuta pakkumine imeda. Keegi ei maksa raha, et rohkem imeda.

Olgu, lähme siis sisse WordPressi tasuta hostimise võimalustesse ja viisidesse:

Kuid miks mitte minna lihtsalt WordPress.com-i või odavalt tasulisse hostisse?

Jah, jah, kui rääkida tasuta WordPressi hostimisest, siis esimene asi, mis meelde tuleb, on WordPress.com. Lõppude lõpuks on .comi serverid enam kui võimelised igasuguse liiklusega hakkama saama, jõudlus on hea ja saate enamiku funktsioonidest, millega WordPressi eraldiseisev versioon on harjunud..

Kuid kogu selle suurepärasuse poolest on ka mõned kompromissid. Neist pealik, te ei saa põhimõtteliselt kunagi oma saiti täielikult kontrollida ja te ei saa selle funktsioone ega välimust vabalt reguleerida. Lisateavet erinevuste kohta leiate siit.

Ärge saage minust valesti aru, aga ma tõesti naudin seda, mida .com lauale toob, kuid ütleme selle võrdluse huvides, et just see, mida me tahame, on täielik ja piiramatu WordPress.

Sellegipoolest on olemas ka teine ​​lahendus, mis on küll tasuline, kuid siiski uskumatult taskukohane. Ligikaudu 3 dollari eest kuus saate täielikult toimiva hostimise seadistuse näiteks koos Bluehostiga.

Umbes tassi kohvi hinnaga kuus ei pea te lihtsalt jõudlust ja usaldusväärsust suurendama. Saate ka paremini kasutatava armatuurlaua.

Vaadake, osa sellest rahast on lahedad lisandmoodulid, nagu kasutajasõbralik liides, mis võimaldab teil:

 • Hallake värskendusi, sealhulgas automaatsete värskenduste sisselülitamise võimalus
 • Juhtige WordPressi põhiseadeid
 • Pistikprogrammide ja teemade haldamine

Vaadake Bluehost juhtpaneeli: Bluehost armatuurlaud

Ja Bluehost aitab teil ka vahemällu salvestamist rakendada (kiirendab teie saidi kiirendamist) ja lavastussaidide loomist (mõelge nendele nagu turvaline liivakast saidi muudatuste testimiseks)..

Arvame, et WordPressi hostimise eest tasumine võib säästa teie raha, kui arvestada oma saidi haldamise ajaga (pidage meeles – aeg on raha!).

Ja veelkord, pidage meeles, et kui soovite oma projekti avalikkusele tutvustada, vajate enamasti ka asja jaoks eraldiseisvat domeeninime ja see on ilmselgelt tasuline lisatasu, mis seega eesmärgi mõnevõrra lükkab tasuta hostimine.

Igatahes, tagasi teema juurde:

Tasuta WordPressi hostimise kandidaadid

Otsisin kaua ja raske leida mõnda (näiliselt) kvaliteetset võõrustajat, kes pakuks ka tasuta plaane.

Esiteks – te ei leia tasuta plaani ettevõtetega, mis on WordPressi hostimise alustalad. Nr SiteGround, pole InMotioni, pole WP-mootorit jne. Põhimõtteliselt ei paku ükski ettevõte, kellele WordPressi hostimise peale mõeldes pähe tuleb, tasuta taset.

Seega peame kaevama sügavamale.

(Ja vabandust, ma olen kindel, et kõik siin pakutavad tasuta WordPressi hostid on fantastilised ettevõtted ja ainult minu teadmatus, et ma polnud neist varem teadlik. Ma ei tahtnud teha nägu, nagu oleks keegi siin esitletud. on alampar.)

Seda öeldes on neli teist ettevõtet, kellega ma eksperimendi jaoks valisin, olnud enne mind teiste arvustajate poolt ning ka need kaubamärgid on vähemalt paar korda siin-seal hüpanud. Teisisõnu, nad pole üldse juhuslikud.

Rivistus:

Märge. Selle valdkonna üks populaarseimaid ettevõtteid oli varem WPNode.net. Ehkki veebisait näib endiselt tasuta hostimist pakkuvat, suunab see teid tegelikult teisele platvormile, kus ainus, mida saate saada, on tasuta prooviversioon. Seetõttu ei saanud ma neid nimekirja lisada.

Esiteks vaatame, mida saate kõigi nende tasuta WordPressi hostidega ja kuidas nende pakkumised on võrreldavad:

Tasuta WordPressi hostimine pakub võrdlust

Siin on põhiandmed:

(Olen heitnud ka Bluehostisse – meie arvates kõige odavamasse WordPress-hostisse – hea meelega, lihtsalt selleks, et vaadata, mida saate nende 2,95 dollari suuruse hostimistasemega kuus.)

Tasuta WordPressi hostimisfunktsioonid

WordPlus
000veebi
Host võimas
Byet
Sinine vaim

tasutatasutatasutatasuta2,95 dollarit kuus.
Vajalik kohandatud domeen
Veebisaidid / domeenid12151
Andmebaasid121520
Kettaruum128 MB SSD1000 MB100 MB SSDPiiramatu50 GB
RibalaiusPiiramatu10000 MB2000 lehevaatamist / Mo.50 GBPiiramatu
MuudTasuta SSL, tasuta DDoS-kaitse, tasuta CDN koos CloudFlare’igaEnda reklaamid on lubatud, vahetu varundamine, PHP-skriptide automaatne installijaAutomaatne WordPressi installimine, integreeritud SSLAutomaatne HTTPS SSL (ise allkirjastatud sertifikaat) kõigis domeenides, 5 e-posti aadressi, spetsiaalsed SSD-toega MySQL-serverid, Softaculous 256 skripti installijaTasuta domeeninimi, tasuta SSL-sertifikaat, 5 e-posti kontot, 25 alamdomeeni, uusim cPaneli liides, ühe klõpsuga skripti installijad

Nagu näete, on kõik need pakkumised üsna erinevad ja kuigi mõlemal on omaette mõte, on siin kindlasti mõned olulised üksikasjad:

 • 100 MB on kettaruumi osas liiga vähe. Näitus a) – selline näeb välja kasutamine pärast pelgalt näiva sisu paketi importimist ja ilma – ei! – pluginad on veel installitud:

ketta kasutamine

 • HostAwesome 2000 vaatamist kuus võib olla väga kiiresti problemaatiline. Ma pole täiesti kindel, mis juhtub, kui selle ületate, kuid võin vaid ette kujutada, et sellega kaasneb teie rahakoti väljatõmbamine.
 • Kõik hostid ei anna teile serveris tasuta alamdomeeni ega avalikult juurdepääsetavat alamkataloogi. See tähendab, et kuigi saate oma hostingu tasuta, peate mõnikord ikkagi saama kohandatud domeeni = kulutama ikkagi raha.

Vaatame natuke põhjalikumalt:

Kui lihtne neid seadistada on

Kõigi nende hostide seadistamine on pisut erinev ja peate kummagiga neist läbima erinevad vormid ja küsimused.

Lõpuks ei ole aga ükski neist eriti intuitiivne ja minu maitse jaoks pisut tülikas. See pole kaugel sellest, mida saate saidi SiteGround, InMotion või teiste abil.

Põhimõtteliselt on kõigil neil tasuta hostidel registreerimisprotsessis oma veidrad ja veidrad elemendid. Näiteks HostAwesome’i puhul peate pärast kõigi vormide täitmist ootama paar minutit / tundi kinnitust. Nad isegi küsivad sinu käest "Veebisaidi kavandatud eesmärk." Ma arvan, et see on vaid osa sellest, kuidas saate oma võõrustajat tasuta saada. Ma kujutan ette, et nad saavad üsna palju võltsitud / rämpsposti kontosid, mis on aeg-ajalt loodud.

Meeldivate üllatuste korral pean selle andma 000webhostile ja Byet’ile. Esimene nende suurepärase registreerumisliidese poolest, võrreldes kõigi teiste mängijatega. Viimane seadistuse kiireks. Byet on selles loendis kiireim nullist käivitamiseni host.

hostawesome registreerumineHostAwesome registreerumine
WordPlus registreerumineWordPlus registreerumine

byeti registreerumineByeti registreerumine

Oma hostikonto seadistamise ajal peaksite olema installitud ka WordPress. See töötab jällegi iga loendis oleva hostiga erinevalt:

 • WordPlus võimaldab teil häälestamise ajal valida automaatse WordPressi installimise.
 • 000webhost annab teile pärast registreerumist lihtsustatud installija.
 • HostAwesome ja Byet loovad registreerumise ajal teile saidi ja annavad teile seejärel sellele juurdepääsu.

Päeva lõpus on oluline, et saaksite kõik hostid installima teie jaoks WordPressi teatud mahuks, nii et te ei pea faile FTP või muude vahenditega käsitsi teisaldama. Hea kraam.

000webhost WordPressi installimine000webhost WordPressi installimine

installima WordPress WordPressWordPlus WordPressi installimine

Juhtpaneeli kogemus

See on hakanud selles tasuta WordPressi hostimisplatvormides muutuma trendiks, kuid igaühel neist on oma kliendi / kasutaja paneelidel erinev keerutus.

Lühidalt:

Kliendid / kasutajapaneelid on saadaval tasuta hostidega

WordPlus
000veebi
Host võimas
Byet

Kohandatud kasutajapaneel
cPaneli juurdepääs

WordPlus ja HostAwesome kasutavad oma kasutajapaneelide jaoks sama tarkusskripti – või vähemalt näevad nad välja peaaegu ühesugused:

Wordplus paneelWordPlus paneel

hostawesome paneelHostAwesome paneel

Siin saate oma kliendikontot hallata ja uusi teenuseid lisada. Tehniliste asjade jaoks saate ka juurdepääsu cPanelile (töötab uusim versioon).

000webhost pakub teile ainult oma kohandatud kliendipaneeli, kus saate hallata nii oma kliendikontot kui ka mõningaid tehnilisi üksikasju teie hostingu seadistamise kohta. "Mõni" on siin märksõna. Võimalused on mõnevõrra piiratud ja cPaneli kaudu ei saa te teha nii palju ligipääsu kui võimalik (000Whost-ga pole cPanelile juurdepääsu).

000veebi paneel

Byet näeb siin välja kõige ebatavalisem, kuna need annavad teile ainult cPaneli (töötab vanemat versiooni). Klientpaneeli pole üldse. Või vähemalt ei leidnud ma seda.

byet cpanel

Kui rääkida asjade WordPressist, siis tegelikult pole midagi rääkida. Iga host annab teile juurdepääsu tavalisele WordPressi armatuurlauale, kus saate niiöelda iga tavalist WordPressi toimingut teha. Piirangud puuduvad.

Üks erand siiski. HostAwesome annab teile selle vastiku reklaami otse külgribal.

Vaadake kuulutusthostawesome upsell

Samuti annab iga host teile vaikimisi WordPressi pluginate komplekti, mis koosneb Akismetist ja Hello Dollyst. WordPlus sisaldab ka Clefi – kahefaktoriliseks autentimiseks ja sisselogimiskatsete piiramiseks. Üldiselt on turvalisuse aspektist lisandunud hea pistikprogramm, mis võib olla ülioluline, kui antakse kõigile võimalus WordPressi saiti tasuta hostida.

Eelinstalleeritud teemade osas saate standardvarustuse Twenty Somethings.

Lõpuks töötab iga host umbes WordPressi uusima versiooni kallal või vähemalt pole tal probleemi viimase versiooniuuenduse käitamisel.

Jõudlustestid

Olgu, nüüd head asjad. Niisiis, kuidas võrdub tasuta WordPressi hostimine tegelikult tasulise WordPressi hostimisega, kui vaadata ainult jõudlust?

Siin on kõigi võõrustajate üldine võrdlustabel; taas viskas Bluehost hea mõõduvõtuna:

(WordPressi testimisseaded: Kakskümmend seitseteist – WP 4.7.2 – pluginateta – demosisu.)

Tasuta WordPressi hostimise jõudlustestid

WordPlus
000veebi
Host võimas
Byet
Sinine vaim

Server sissePrantsusmaaMadalmaadChicago, ILLondon, SuurbritanniaProvo, TÜ
PINGDOM
Perf. hinneA 93A 93B 86B 81Ei kohaldata
Stockholm617 ms1,60 s1,50 s1,31 s1,80 s
San Jose, CA1,52 s1,23 s1,24 s2,70 sEi kohaldata
New Yorgi linn1,01 s687 ms800 ms1,83 s0,85 s
Melbourne3,69 s4,19 s3,93 s4,73 s2,14 s
LOADIMPAKT
Testitud alatesLondon, SuurbritanniaLondon, SuurbritanniaPalo Alto, CAFrankfurt, SaksamaaPalo Alto, CA
Min reageerimise aeg0,21 s1,36 s0,96 s0,10 s0,62 s
Maksimaalne reageerimisaeg0,34 s1,54 s1,60 s0,18 s4,9 s

Siin on üksikud LoadImpact’i testi tulemused:

WordPlus: WordPlus LoadImpact testid
000veebi: 000webhost LoadImpact testid
Byet: Byet LoadImpact testid
Vastuvõetav: HostAwesome LoadImpact testid
Sinine vaim Bluehost LoadImpact testid

Kohe märkad, et ükski neist tulemustest pole tegelikult halb. Enam-vähem olenemata asukohast saame sub-2-sekundilised laadimisajad (välja arvatud Melbourne). See on sarnane lugu LoadImpact’i testidega – jällegi väga vastuvõetav või isegi üllatavalt hea (ja ma pean siin eriti Byetit hüüdma).

Lühidalt – etendus osutub põhimõtteliselt samasuguseks nagu Bluehost’s ja mõnes aspektis isegi parem.

Tõlgige neid andmeid nii, nagu võite, kuid peate tunnistama, et neil tasuta WordPress-hostidel on lõppude lõpuks midagi elujõulist pakkuda.

Plussid ja miinused

Kui jõudlustestid pole paigas, rääkigem mõned muud üksikasjad sellest kogu WordPressi tasuta hostimistehingust. Nimelt plussid ja miinused.

Esiteks plussid:

See on tasuta. Duh!

Ja võime siin lõpetada plussidega.

Ma mõtlen, et jah, kui kapoti alla sügavamalt vaadata, on veel palju, kuid olgem ausad, te ei saa funktsioonide jaoks tasuta hostimiskontot, vaid saate selle, kuna see on tasuta.

Ja ärge saage minust valesti aru, see vaba olemine on tohutult suur eelis! See on läbi aegade parim proff ilmselt.

Järgmisena miinused:

Miinused taanduvad paarile olulisele asjale:

Esiteks kokkuvõttes on serverid väga piiratud – nagu ka praegu, ei saa te aktsepteerida suuremat liikluse mahtu.

 • Need sobivad hästi ainult lihtsate seadistuste jaoks – enamasti üks veebisait + üks andmebaas.
 • Võrreldes sellega on ka pisut madalam jõudlus tasulised alternatiivid.
 • Siin-seal on mõned väikesed tõrked. Näiteks oli Byetil probleeme demosisu – eriti meediumifailide – importimisega. Võib-olla pole hostikonto jaoks piisavalt RAM-i määratud?

Teiseks, on ebakindlus saidi omandiõiguse osas ja / või selle üle, kas saate mis tahes põhjusel ööseks kinni panna.

Ja kolmandaks, "sa oled toode." Nagu kõige puhul, kui te ei pea toote eest maksma, olete ka teie ise.

See võib põhjustada pidevat müüki, rämpsposti jne. Rääkisime sellest postituse alguses lähemalt.

Tasuta WordPressi hostimine – kas see on seda väärt?

Kõike seda öeldes on minu lõplik arvamus, et üllataval kombel on tasuta WordPressi hostimine ajutiste testide või muude katseprojektide käitamiseks hea. Kontseptsiooni tõestamiseks, saidi kiireks toimimiseks jne.

Kuid samal ajal ei riski ma selle kasutamisega ärilistel eesmärkidel, nagu e-kaubandus, ettevõtte kaubamärgisaidi või muu sarnase jaoks. Võib-olla on see lihtsalt minu seisukoht, kuid ma ei usaldaks lihtsalt oma ettevõtet hostile, mille eest ma ei maksa raha, seega pole mul võimendust ega soovi küsida, kui mõnda minu nõuet ei täideta. Siis on ka ebakindlus seoses saidi omandiga, mida ma juba mainisin. Lihtsalt mitte selline stress, millega ma olen nõus toime tulema.

Lühidalt (ehkki just minu enda isiklik arvamus):

 • Tasuta hostimine puhas hobi / mitteärilise eesmärgiga projekt? Muidugi.
 • Tasuta hostimine millegi tõsisema jaoks? Ei. Ma pigem maksaksin Bluehostiga isegi seda ~ 3 dollarit kuus.

Mida sa arvad? Kas olete katsetanud mõne siin mainitud tasuta WordPressi hostimisplatvormiga? Millised on teie kogemused nendega? Või on veel mõni mainimist väärt mängija?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map